Forum FiestaKlubPolska -

Zlot FKP - Tor Poznań 10.05.2008 - Żółpel

Żółwik Tuptuś - 20 Lut 2008, 18:33
Temat postu: Żółpel
Witajcie .

Jako że Organizatorzy zlotu , ludzie konkretni i godni zaufania , podają nam coraz więcej szczegółów odnośnie spotkania . Miejsce jest niebagatelne , a i atrakcje przewidziane całkiem całkiem . Mam pewną gorącą prośbę do tych , którzy się na zlot wybierają .

Wypicujcie swoje fury najlepiej jak umiecie .

Rzecz niby banalna i oczywista , ale patrząc na zdjątka z poprzednich lat - nei do końca . Wiem że sporo aut w klubie to niemalże stockowe niskobudżetowe dupowozy . Nie ma w tym nic dziwnego i nic złego - w końcu to klub fiesty . Ale jak na zlot , który w roku odbywa sie RAZ przyjeżdżają auta brudne z zapuszczonymi wnętrzami i resztkami obiadu z MacDonalda za siedzeniem kierowcy tojest to lekka przesada . Wyróżnijmy czymś nasze fiesty , te które przybędą na zlot , spośród tłumu spotykanych codziennie na ulicy . Nie muszą być rasowane - wystarczy że będą czyste i dopieszczone .
Niech mk3 z silnikiem 1.1 ma wysprzątane wnętrze , prosto poprzykręcane zderzaki i , jeżeli już musi posiadać kołpaki , niech będą one niepoobgryzane przez krawężniki .

Myślę że bedzie to pewien sposób na podziękowanie Organizatorom za ich trud i czas poświacony na zapewnienie nam dobrej zabawy .

A wiec - jak to mawiają : " DO DZIEŁA "

Howser - 20 Lut 2008, 18:47

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami :ok:
Szczerze mówiąc to nie wyobrażałem sobie że na taki zlot można przyjechać brudnym wozem :głowąwmur: Moje auto na co dzień jest czyste bo nie lubię brudu w aucie :twisted:
Ja to już mam plany porobione co do przygotowania autka na imprezę. I jestem w trakcie ich realizowania już teraz <8>

Tommur - 20 Lut 2008, 18:49

Taak jeest! <mp>
madek - 20 Lut 2008, 19:07

Zawsze sie mozna wyroznic... najbardziej uwalonym autem na zlocie :twisted:

Tylko ze kazdy zamiast je ogladac bedzie omijal z daleka :ok:

Żółwik Tuptuś - 20 Lut 2008, 19:11

Madek - mozna ale po co . To jest tak jak do dentysty chodzi się z umytymi zębami . Inaczej jest wstyd . Na zlot można przyjechać w zapuszczonej furze , ale wrażenia będą podobne .

Rozmawiałem z LOY-em , człowiekiem , który jako jeden z niewielu widział oryginalne RatRody
i nawet w nich gdzie z pozoru sąto auta zapuszczone i zaniedbane nic takiego w rzeczywistości nie występuje .

madek - 20 Lut 2008, 19:16

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Madek - mozna ale po co .

To byl zarcik oczywiscie. Popieram ap.. zółpel bo sam mam fioła na punkcie czystości i nie lubie siedziec w syfie, a co dopiero przyjechac z nim na zlot ...

Chociaz z zewnatrz, po zrobionej trasie i tak pewnie trzeba troche przypucowac kółka i karoserie, ale to akurat najmniejszy problem <8>

Żółwik Tuptuś - 20 Lut 2008, 19:18

Co innego brudna karoseria po nawet tysiąckilometrowej drodze w deszczu a co innego resztka Wieśmaka odłozonego na później na tylną kanapę podczas drogi powrotnej z Radomia 2007 ;-)
pralinka - 20 Lut 2008, 19:25

Wieśmac z Radomia 2007 to już kruszec szlachetny... zwiększa wartość fiesty :D gy ale popieram! i sama dopilnuje aby fiścina mojego braciszka była czysta :)

bravo żółw za apel!

sowa - 20 Lut 2008, 20:00

popieram ręcami i nogami!!! a jak juz przyjedzie duuuuuuuuużo czystych autek to będzie w ogóle miód :-)
trzeci - 20 Lut 2008, 20:33

Przypomnimy Wam jeszcze tuż przed zlotem o tym jakże słusznym apelu :yes:
W tym roku to bardzo istotna kwestia ze względu na planowaną obecność mediów :)
Jakie to będą media dowiecie się gdy dostaniemy potwierdzenia.
Oprócz tego planujemy też, aby na torze był zawodowy fotograf z dobrym sprzętem.
Więc Fiestki muszą błyszczeć jak .... sami se dokończcie ;-)
Pozdro ...

Żółwik Tuptuś - 20 Lut 2008, 20:36

trzeci napisał/a:

Więc Fiestki muszą błyszczeć ..



NONO ty sie Prezio nie rozpędzaj tak :kaput:

Wcale nie musza błyszczeć gy . Wystarczy że będą wypucowane i czyste .

trzeci - 20 Lut 2008, 20:51

Już nie bądź takim ortodoksem Żółwik :-P
Raz w roku czarna-matowa może się błyszczeć, nic jej to nie ujmie hehe
Pozdro ..

sowa - 20 Lut 2008, 21:09

zrobimy konkurencje na polerke zółwiowozu także pasty woski i inne takie w dłoń!!! <8>
PumaRST - 20 Lut 2008, 21:36

Żółw tak ogólnie na temat wiodący mam tyle do powiedzenie :2xf: i tu mi możesz skoczyć :tyłek: :hahaha: :hahaha:

a tak poważnie.

nie ma co robić Wersalu ale auta powinny być czyste i wmiare wysprzątane. to znacznei lepiej bedzie sie prezentować, Zółw :brawo: :brawo: za inicjatywe.


A ja dodam: jak znajdziemy jakies. brudne auto to bedzie :krzesłemgo: mlotek i zakas pub2 aż nasza komisja stwierdzi ze juzjest OK.

Dla wyjaśnienia komisja bedzie jednoosobowa i bedzie nią nasz nadworny pedant LOY wiec lepiej żebyśmy z Żółwiem nie odesłali nikogo Loyowi bo zlot spędzi na czyszczeniu furki :hahaha: :hahaha: :hahaha:

A juz zupełnie powaznie, popieram choć we własnym aucie mam syff jak cholera :yes:

PS: Żółw ty jednak nie jesteś taki głupi na jakiego wyglądasz :przytul: tylko jak ty wypolerujesz CzarnąMatową <???>

charpia - 20 Lut 2008, 21:43

Apel godny wysłuchania i przystosowania się do niego. Modlić się tylko o pogodę, bo przy brzydkiej, deszczowej aurze, niestety większość aut przyjedzie z trasy brudna :fajka:
Daras84 - 20 Lut 2008, 23:32

trzeci napisał/a:

Jakie to będą media dowiecie się gdy dostaniemy potwierdzenia.
..



ale ze co beda krecic jakis reportarz o skacowanych kierowcach jezdzacych po torze ??





ps: a pognite moga byc :przytul:

DziDzia - 20 Lut 2008, 23:54

Popieram Żółwika w 100%... Osobiście pastowałem lakier o 4 rano żeby na torze w Radomiu wyglądało do ludzi... Chyba udało mi się to i jestem z tego zadowolony..
A tak naprawdę czy auto jest czysteczy brudne mówi wiele o właścicielu.. Ale jak komuś raz do roku nie ma się chęci umyć i wysprzątać auta (nawet na pokaz) no to sorry..



pozdro :!:

Tommy - 21 Lut 2008, 08:05

To ja proponuję nową konkurencję zlotową - sprzątanie zapuszczonej fiesty markowym odkurzaczem predom micro +12V z okresu największego rozkwitu polskiej myśli technicznej... :D

Konkurencja dostępna tylko dla osób, które na zlot przyjadą z grupą zaprzyjaźnionych bakterii uchodowanych we wnętrzu fiesty do rozmiarów statystycznego Fafika badź Burka. Te, które są już na etapie wynalezienia elektryczności, bądź nie mieszczą się w otwory drzwiowe (bagażnik się nie zalicza) nie będą mogły pomagać właścicielowi ze względu na zbyt dużą przewagę wiedzy technicznej i siły fizycznej)

Co do sprzętu (predom micro 12V)
Tak się akurat składa, że mam taki rodzynek gdzieś w garażu (obudowa w kolorze erotic orange - rarytas do pakietu ST) i z największą rozkoszą oddam go człowiekowi (lub klubowiczowi :-P ), który przyjedzie do poznania autem niezgodnym z obecnie obowiązującymi dyrektywami Krajowej Rady Lobotomi i Żółwio-wizji :yes:

Tak więc radzę dobrze wypucować fieściaki, bo dostaniecie coś czego się potem nie można sie pozbyć (u mnie już z 30 lat leży i ile razy go wyrzucam, on wraca niczym lassie) a i tak do nieczego się nie nadaje (a już napewno do odkurzania) i jeszcze będziecie musieli całą furę tym czymś wysprzątać podczas gdy reszta będzie :luzik:

Żółwiu świetnie, że pomyślałeś o tym temacie :ok: (muszę przyznać, że wydaje się on niby oczywisty ale za cholerę bym nie wpadł na to żeby o tym przypomnieć) :brawo: :brawo: :brawo:

K0zi - 21 Lut 2008, 19:32

charpia napisał/a:
Apel godny wysłuchania i przystosowania się do niego. Modlić się tylko o pogodę, bo przy brzydkiej, deszczowej aurze, niestety większość aut przyjedzie z trasy brudna :fajka:


w Poznaniu też są myjnie :D

Popieram apel chociaż że moja fiestka jest uwalana na zewnątrz ale w końcu jest zima i ciężko utrzymać auto w czystości jak tu cały czas pada :ups:

stafcio - 22 Lut 2008, 15:07

raczej trudno mi jest wyobrazić sobie, że na taki zlot w takim miejscu można się pokazać z zajebrudnym autem. czyste auta będą przyjemne dla oka i aparatu :)
Howser - 22 Lut 2008, 15:21

stafcio napisał/a:
czyste auta będą przyjemne dla oka i aparatu :)

Zwłaszcza że planowany jest zawodowy fotograf.
Ja tam swoje autko sprzątam co tydzień, żeby zawsze mieć czyste i ładne <8>

Rasta - 22 Lut 2008, 21:43

Moja Foczka będzie odpicowana :fajka: , więc Panowe, lepiej się postarajcie coby nie było lipy, że jakiś paskudny focus pozamiatał hehe :łoś:
trzeci - 22 Lut 2008, 21:50

Rasta napisał/a:
więc Panowe, lepiej się postarajcie coby nie było lipy, że jakiś paskudny focus pozamiatał hehe :łoś:

Z dwoma wykęconymi świecami, jeszcze żaden Focus nie pozamiatał gy

molu - 22 Lut 2008, 21:54

trzeci napisał/a:
Z dwoma wykęconymi świecami, jeszcze żaden Focus nie pozamiatał gy

:rotfl: dokladnie i jeszcze z ramkami fiestaklubpolska <8>
pozdro

osimek1 - 22 Lut 2008, 22:25

ja mam nadzieje ze w tym roku nie przyjade znowu poobijanym autem jak ostatnio kiedy to niedoczekalem sie pieniedzy z ubezpieczenai zeby wyremontowac fure po stluczce ;/
WooYownik - 23 Lut 2008, 01:24

ja tam w radomiu jakiegos focusa na "dochodzenie" lyknalem wiec co tam ... nie taki focus straszny jak go maluja :P
Rasta - 23 Lut 2008, 13:13

Ja miałem na mysli czystość furacza,a wy qarwa tylko o jednym :cojest:

WooYownik napisał/a:
ja tam w radomiu jakiegos focusa na "dochodzenie" lyknalem wiec co tam ... nie taki focus straszny jak go maluja


Tamten to był na gazie i gasł podczas jazdy więc się nie liczy :2xf:

Żółwik Tuptuś - 23 Lut 2008, 17:37

HEHE Rasta dawaj pare fokusów - najpierw wam wklepiemy na torze i kresce a później w sztafecie 4*0,5 litra pub2 .
Rasta - 23 Lut 2008, 17:39

Żółwik Tuptuś napisał/a:
HEHE Rasta dawaj pare fokusów - najpierw wam wklepiemy na torze i kresce a później w sztafecie 4*0,5 litra


Wyzwanie zostało przyjęte nico

[ Dodano: Sob Lut 23, 2008 17:40 ]
Ps. Focus qarwa readmore

Żółwik Tuptuś - 23 Lut 2008, 17:45

Rasta napisał/a:

Ps. Focus qarwa readmore


Przeca mówie Fokus .

Hąda , Chonda , Szmelcwagen - widzisz my mamy przyjaciół wszędzie .

ps: Pojechałęm kiedyś na lokalny zlot klubu VW ( grill piwo itd ) w koszulce klubu Kadetta - Fajowo było :)

Mafios - 24 Lut 2008, 12:49

zolw specjalnie dla CIebie zostawie kube z MC DOnalnda na desce rozdzielczej :D
Pablo784 - 19 Mar 2008, 12:41

Żółwik Tuptuś napisał/a:
prosto poprzykręcane zderzaki



czasu coraz mniej a mój zderzak nadal wisi i nie zanosi sie na zmianę :ups:

Michał22 - 19 Mar 2008, 15:50

Postraj sie pablo784:) wierzymy ze dasz rade:)
Danio - 19 Mar 2008, 17:32

kurde muszę sie wycofać ze zlotu....nie ma szans spełnić warunków Żółwia
osimek1 - 19 Mar 2008, 18:24

odrazu mi sie przypomina jaka fiesta w zeszlym roku pojechalem do radomia - zderzak ulamany, blotnik pogiety, drzwi pasarzera wgiete, i alukapsle :D
madek - 19 Mar 2008, 19:53

dobrze ze zlot nie jest zaraz po zimie... bo dzisiaj na trasie bylo tyle soli ze czarna fiesta stała sie biała.
QBOSS - 19 Mar 2008, 21:15

Heh a mnie sie przypomina jak razem z Loyem pucowaliśmy auta przed wyjazdem na tor :P woda ,szmatka i dawaj ah wrażenia niezapomniane :D A teraz nie ma co sie martwić w razie czego na mieście sporo Myjni jest wiec ......Damy rade :D
jaco11 - 19 Mar 2008, 21:27

jak pozwolicie to se swego OPLA wyczyszczę :)
Piter - 19 Mar 2008, 22:33

jaco11 napisał/a:
jak pozwolicie to se swego OPLA wyczyszczę :)

Eeeee, fiesty mają być czyste, my nie :P

jaco11 - 20 Mar 2008, 05:52

a ja mam znaczek FF ....
:-)

osimek1 - 20 Mar 2008, 07:42

madek napisał/a:
dobrze ze zlot nie jest zaraz po zimie... bo dzisiaj na trasie bylo tyle soli ze czarna fiesta stała sie biała.
wez pod uwage ze nam sie zima troche przesunela, bo jkos w okrsie ktorym powinna byc zima jej nie kojarze a teraz mam snieg za oknem :D wiec moze sie jeszcze okazac ze bedziemy po torze driftowac na sniegu :lol:
Michał22 - 20 Mar 2008, 16:08

JA swoja czyszcze co dwatygodnie dokładnie :) ale widze za Zolt
to bedzie sie bardziej postrac :) Tylko zeby niepadało:(

sulos - 28 Kwi 2008, 10:19

zgodnie z tematem:
http://pl.youtube.com/watch?v=mcrei6ih0_c :ok:

Brook - 7 Maj 2008, 21:54

melduję upranie tapicerki... :P na wymuskanie wszystkiego pod maską niestety zabrakło mi czasu... :(
WooYownik - 7 Maj 2008, 22:00

silnik brudny i raczej nie da rady go umyc juz ... jutro jade odkurzac auto, dzisiaj robilem przeglad generalny i od strony mechanicznej jest ok :)
Piter - 8 Maj 2008, 16:40

Raczej marne szanse na czyszczenie auta. Pracuje bez przerwy od 7 do 22
Nawet olej i filtry jeżdżą w aucie od 2 tygodni ;-|
No ale to nie fiesta

Marcin - 8 Maj 2008, 21:26

ja tyle co śliwke wypucowałem i padam na twarz :-P a po drodze i tak pewnie przód ztjuningują wszelakiej maści owady :|
Parzych - 8 Maj 2008, 21:53

Ja umyję i dopieszczę Fiestkę na miejscu, w drodze mnóstwo robactwa, więc po co myć dwa razy...
Patrycjan - 8 Maj 2008, 22:44

Z szorowaniem i łataniem blacharki nie zdążę, ale nad hamplami i zawiechą właśnie pracuję.
Laskosz - 8 Maj 2008, 23:12

ja wczoraj umyłem mk1 to dziś rano padało i dupa z tego wszystkiego, jak jutro rano będzie ładna pogoda to przed wyjazdem pojadę na myjnię a jak nie to dopiero gdzieś w poznaniu :yes:
osimek1 - 8 Maj 2008, 23:14

no ja wymyslilem ze w poznaniu podjade na myjnie a i tak zaraz po przyjezdzie biore szmatki i do autka zapitalam :D


co prawda moj esi to nie fiesta ale wygladac tez musi :P

Laskosz - 8 Maj 2008, 23:18

ale tak wofóle to dymać żufia przez skorupe :hahaha: hmmm a jakby przyjechac na tor po przejażdżce za trollem w terenie ? :rotfl:
sulos - 8 Maj 2008, 23:19

a ja z tej okazji tez dzisiaj wypucowalem moja padlinke. nawet pomimo tego, ze poznania nie zobacy...
Piter - 8 Maj 2008, 23:20

Laskosz, Ja tak właśnie wyglądam :hahaha:
Laskosz - 8 Maj 2008, 23:23

FKP Piter napisał/a:
Laskosz, Ja tak właśnie wyglądam :hahaha:

uuuu ktoś tu albo się bardzo utożsamia z autem albo miał ciężki dzień z dzieciakami :yes: :ok:

Piter - 8 Maj 2008, 23:24

Ja o wyglądzie auta mówiłem :zalamka:
Laskosz - 8 Maj 2008, 23:26

no ale napisałeś:
FKP Piter napisał/a:
Ja tak właśnie wyglądam :hahaha:

więc można to zrozumieć całkiem inaczej :V: edytuj posta póki nikt tego nie widział <8>

sulos - 8 Maj 2008, 23:27

Laskosz napisał/a:
więc można to zrozumieć całkiem inaczej :V: edytuj posta póki nikt tego nie widział <8>

i tak bedzie wiadomo z kolejnych postow :P

Laskosz - 8 Maj 2008, 23:30

co ty zrobimy to tak że nikt się nie dowie <8> w końcu nasz ojciec prowadzący załatwić potrafi wszystko :ok:
sulos - 8 Maj 2008, 23:31

Laskosz, takie rzeczy tylko w Toruniu :D
Piter - 8 Maj 2008, 23:34

Laskosz napisał/a:
no ale napisałeś:
FKP Piter napisał/a:
Ja tak właśnie wyglądam :hahaha:

więc można to zrozumieć całkiem inaczej :V: edytuj posta póki nikt tego nie widział <8>

W sumie racja. Właśnie byłem przejrzeć się w lustrze i ja naprawdę tak wyglądam :szczena opada:


Pozdro.

sulos - 8 Maj 2008, 23:35

FKP Piter, czas na kuracje odmladzajaca? :P
Brook - 8 Maj 2008, 23:36

FKP Piter, wierz mi..... wyglądasz super :hihihi:
Laskosz - 8 Maj 2008, 23:37

ja na tym forum ewoluuje już 4 rok :) nie wiesz o czym mówię <8>
kostek88wjcz - 9 Maj 2008, 00:27

fiesta w srodku wyczyszczoan z wszelkich syfow żadnych opakowan po macu tak jak chcial Zolwik ;) wykapana rowniez ale w poznaniu jeszcze raz bedzie :) do jutra :)
Danio - 9 Maj 2008, 13:08

do mojej fofki proponuje sie nie zbliżać...jest po trasie i jedyne co zdążyłem zrobić to zmienić urwaną poduchę pod skrzynią...przykro mi ...stanę sobie gdzieś na boczki to może nikt nie zauważy
zoharek - 9 Maj 2008, 19:27

Do mojej proszę nie zaglądać do środka, na zewnątrz czysto...
czarny - 9 Maj 2008, 21:48

witam!!!

Wy to macie dobrze czyścicie swoje fiestki a ja? mam dwie fiesty a jade na zlot pasatem żony bo jedna fiesta jest w malowaniu a drugiej wstyt pokazać.
pozdrawiam czarny!

odyniec - 11 Maj 2008, 22:27

Prezes brudne auto miał, zoharek także... i jeszcze Kolinowy spadek coś tył miał brudnawy, ale z rana był już czysty :) ) pozdrawiam
diodalodz - 12 Maj 2008, 10:33

a ja miałem alu kołpaki :) a to policzek w twarz dla babci(mk1) :)
Laskosz - 12 Maj 2008, 13:28

diodalodz napisał/a:
a ja miałem alu kołpaki :) a to policzek w twarz dla babci(mk1) :)
a tam nie rycz <8> było dobrze i to się liczy :yes:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group