Forum FiestaKlubPolska -

Zlot FKP - Tor Poznań 10.05.2008 - Hyde Park Zlotowy ...

trzeci - 10 Lut 2008, 19:50
Temat postu: Hyde Park Zlotowy ...
Tu sobie możecie, jak zawsze przed zlotem, pogadulić na luzie na temat zlotu.
Jak zwykle chętnie poczytamy kto, co i w jakiej ilości przywiezie oraz ile to on nie wypije ;-)
Pozdro ...

Pablo784 - 10 Lut 2008, 19:53

przywieziemy tyle żeby starczyło :-P dla ciebie tez prezes :yes: a jak braknie to o monopolowy na miejscu zahaczymy :devil:
charpia - 10 Lut 2008, 20:08

No i ja pępkowe dorzucę jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem :D
osimek1 - 10 Lut 2008, 20:13

a ja pitole w tym roku nie pije :twisted: :rotfl: :cojest: :hahaha:
w zeszlym roku dzwonilem do znajomej (z wlasnej komorki) i sie jej pytalem czy niewie gdzie jest moj telefon....wystarczy :D

Parzych - 10 Lut 2008, 20:16

A ja przyjadę pociągiem, żebym bez obaw o prawko mógł wracać do domu.. :hahaha:
Ewentualnie dosiądę się do kogoś, żeby móc pić nawet po drodze... Aalbo najlepiej niech ktoś weżmie mnie na lawetę :hahaha:

zefir - 10 Lut 2008, 20:17

Slunsk przygarniecie mnie???
Laskosz - 10 Lut 2008, 20:20

A co to Zefir ? Łódź przed zlotami Cię wyrzuca bo byś im wszystko wypił ? :hahaha:
Pablo784 - 10 Lut 2008, 20:20

zefir napisał/a:
Slunsk przygarniecie mnie???


Pytasz a wiesz :ok:

najpierw jeszcze marcowy trening na Ślunsku :D

osimek1 - 10 Lut 2008, 20:21

Laskosz, Łódź z zefirem juz niechce pic :P do tej pory pewnie zefir ma rozowa fuge w lazience po jednej posiadowce u niego :p
Pablo784 - 10 Lut 2008, 20:22

Laskosz napisał/a:
A co to Zefir ? Łódź przed zlotami Cię wyrzuca bo byś im wszystko wypił ? :hahaha:


Nie ale jak wszyscy z łodzi już śpią to i tak przychodzi do nas pic :hahaha:

Howser - 10 Lut 2008, 20:23

To ja trochę z innej beczki :-P
Kto mi powie jaki mniej więcej jest koszt takiej imprezy???
Nigdy jeszcze nie byłem na takim zlocie, więc nie wiem ile mnie to siana pochłonie :9:
Na samo paliwo to leci mi ok 200stówek...

Parzych - 10 Lut 2008, 20:25

Howser napisał/a:
Kto mi powie jaki mniej więcej jest koszt takiej imprezy???
Nigdy jeszcze nie byłem na takim zlocie, więc nie wiem ile mnie to siana pochłonie
To zależy ile masz zamiar wypić :hahaha:
zefir - 10 Lut 2008, 20:25

zalezy im mozesz sobie wlac i ile pije twoja fiesta robisz z tego macierz,
korzystasz z programu GRETL do analizy ekonometrycznej i masz wynik ;D

Laskosz - 10 Lut 2008, 20:26

ja w zeszłym roku z paliwem dużej ilości płynami ilości wiekszej niż paliwo i 2 bułkami :rotfl: wyszło mi około 350-400zł nie pamiętam dokładnie :)
Pablo784 - 10 Lut 2008, 20:28

nocleg jakieś 80 wpisowe chyba 30 było w Radomiu czyli jakieś 300 zeta no i zależy ile na alkohol pójdzie ale pewnie drugie tyle :-P
Howser - 10 Lut 2008, 20:29

Eee to widzę że nie bedzie tak źle :ok: To może uda mi się jeszcze na alusy odłożyć przez imprezą :V:
WooYownik - 10 Lut 2008, 20:40

ja co roku mam 500 zl na zlot zeby jakas rezerwa w razie czego byla ...
sowa - 10 Lut 2008, 20:45

Laskosz co ty sciemniasz.. przeciez buły były kradzione -nie zawyżaj kosztów :-)
molu - 10 Lut 2008, 20:57

Saluto alkoholiko devil - kupujemy ten alkomat ? <8>
pozdro

Laskosz - 10 Lut 2008, 21:01

Cytat:
Laskosz co ty sciemniasz.. przeciez buły były kradzione -nie zawyżaj kosztów :-)
_________________

ciiiiiiiiiii nikt o tym miał nie wiedzieć :zalamka:
ale ten zlocik będzie wypas :yes: zatańcujemy <tancer> i wypijemy :drink: :piwkowanie: no i mam nadzieje że też zaśpiewamy karaoke przy ogrodzeniu przy moim wozie <disco>

Marcin - 10 Lut 2008, 21:47

trzeci napisał/a:
Jak zwykle chętnie poczytamy kto, co i w jakiej ilości przywiezie oraz ile to on nie wypije

i dla Ciebie przywieziemy jakąś pluskwe z gps'em, żeby nie trzeba było kompletować grupy poszukiwawczej :-P

molu napisał/a:
kupujemy ten alkomat ?

właśnie... :rotfl:

WooYownik - 10 Lut 2008, 21:50

ja tam juz sie nie moge doczekac .. mam nadzieje ze nie bedzie mi kolidowalo to z uczelnia
... w razie czego juz sobie chomikuje jedna nieobecnosc ktora moge wykorzystac w semestrze na zjazd jesli bedzie sie zlot pokrywal terminem ... :)

pralinka - 10 Lut 2008, 22:42

no ja tez będe :) no i mojego brata wyciagne.. kupił fieste w tym roku :D no i jest z kalisza wiec ma blisko do poznania :D tylko błagam nie spijcie mi go to moj młodszy kochany braciszek on ma tylko 20 lat :D i jest grzeczny i nie pije ;)

w tym roku bede 2 razy w poznaniu raz z wami i 2 raz na jakiś zlot motocyklowy czy cuś mnie wyciągają :D

a wracajac do głownego tematu hp to JA NIE BEDE PIC ! :) zreszta i tak nie pije... no i nie wiem co lekarz mi jutro powie :( bo prawdopodobnie bede musiała odstawić nawet słabe małe piwko... :|

Marcin - 10 Lut 2008, 22:48

pralinka napisał/a:
tylko błagam nie spijcie mi go to moj młodszy kochany braciszek on ma tylko 20 lat :D i jest grzeczny i nie pije ;)

pomożemy mu wyjść z tego dołka :hahaha:

pralinka - 10 Lut 2008, 22:53

i po co ja go namawiałam na zakup fiesty :D hehe teraz go spijecie! :|
eCo^ - 10 Lut 2008, 23:00

eee tam od razu spijecie, chlop zazna rozkoszy troszeczke :luzik:
Pablo784 - 10 Lut 2008, 23:00

pralinka napisał/a:
:D tylko błagam nie spijcie mi go to moj młodszy kochany braciszek on ma tylko 20 lat :D i jest grzeczny i nie pije ;)


Naprowadzimy go na właściwą drogę :D

[ Dodano: Nie Lut 10, 2008 22:01 ]
WooYownik napisał/a:
ja tam juz sie nie moge doczekac .. mam nadzieje ze nie bedzie mi kolidowalo to z uczelnia
... w razie czego juz sobie chomikuje jedna nieobecnosc ktora moge wykorzystac w semestrze na zjazd jesli bedzie sie zlot pokrywal terminem ... :)


Znów będziemy przeterminowani??? :-P

WooYownik - 10 Lut 2008, 23:15

Pablo784 napisał/a:
pralinka napisał/a:
:D tylko błagam nie spijcie mi go to moj młodszy kochany braciszek on ma tylko 20 lat :D i jest grzeczny i nie pije ;)


Naprowadzimy go na właściwą drogę :D

[ Dodano: Nie Lut 10, 2008 22:01 ]
WooYownik napisał/a:
ja tam juz sie nie moge doczekac .. mam nadzieje ze nie bedzie mi kolidowalo to z uczelnia
... w razie czego juz sobie chomikuje jedna nieobecnosc ktora moge wykorzystac w semestrze na zjazd jesli bedzie sie zlot pokrywal terminem ... :)


Znów będziemy przeterminowani??? :-P


damy rade ... tylko znow nie parkuj na czuja miedzy drzewami ... :D

Pablo784 - 10 Lut 2008, 23:29

WooYownik napisał/a:
damy rade ... tylko znow nie parkuj na czuja miedzy drzewami ... :D


spoko kluczyki idą do depozytu bo po sobotnim parkowaniu mam wgniecione pól podłużnicy z pieńka :-P

sowa - 10 Lut 2008, 23:44

depozyt u mnie :twisted:
Pablo784 - 10 Lut 2008, 23:48

sowa napisał/a:
depozyt u mnie :twisted:


To wole je ja mieć pijany :P

osimek1 - 11 Lut 2008, 05:48

pralinka napisał/a:
no ja tez będe :) no i mojego brata wyciagne.. kupił fieste w tym roku :D no i jest z kalisza wiec ma blisko do poznania :D tylko błagam nie spijcie mi go to moj młodszy kochany braciszek on ma tylko 20 lat :D i jest grzeczny i nie pije ;)

w tym roku bede 2 razy w poznaniu raz z wami i 2 raz na jakiś zlot motocyklowy czy cuś mnie wyciągają :D

a wracajac do głownego tematu hp to JA NIE BEDE PIC ! :) zreszta i tak nie pije... no i nie wiem co lekarz mi jutro powie :( bo prawdopodobnie bede musiała odstawić nawet słabe małe piwko... :|

1. brat - hmmm....wierzysz w to ze on nie pije bo ja nie :D
2. Ty nie pijesz :D to tak samo jak ja :D - myslisz ze ktos w to uwierzy ??:> no chyba ze przez ten rok odkad Cie poznalem az tak bardzo sie zmienilas ale niewierze :P

trzeci - 11 Lut 2008, 08:54

pralinka napisał/a:
a wracajac do głownego tematu hp to JA NIE BEDE PIC ! :) zreszta i tak nie pije... no i nie wiem co lekarz mi jutro powie :( bo prawdopodobnie bede musiała odstawić nawet słabe małe piwko... :|

Ale to Lena z przyczyn czysto zdrowotnych, czy z innych ? ;-)

sulos - 11 Lut 2008, 09:05

niech ktos lepiej powie, czy jest juz ustalony ostateczny termin :)
trzeci - 11 Lut 2008, 09:15

sulos napisał/a:
niech ktos lepiej powie, czy jest juz ustalony ostateczny termin :)

Oficjalnego potwierdzenia nie dostaliśmy jeszcze, bo władze toru odwlekły podanie harmonogramu imprez, ale szykujcie się raczej na wspomniany wcześniej 10 maja.
Pozdro ...

mareno - 11 Lut 2008, 09:40

no mnie raczej opusci przyjemnosc integracji - 11 maja mam komunie chrzesniaka, a dwa tygodnie pozniej (jakby co) termin narodzin bobasa... lipa. ale co sie odwlecze to nie uciecze, chyba...
sulos - 11 Lut 2008, 09:56

a ja nastawiam sie mocno na przyjazd :) tylko jeszcze nie wiem z kim i czym :P
pralinka - 11 Lut 2008, 10:31

nie pije alkoholu, niestety z powodów zdrowotnych musze odstawić wiele rzeczy... no ale dziś sie dowiem u lekarza...

osim - zmieniłam sie :)

trzeci - nie, nie jestem w ciąży...

kurcze już nie moge sie doczekać zlotu :D

sowa - 11 Lut 2008, 10:34

pralinka, ale jak na moje oko to nawet nie takie złe.. zawsze jedna trzeźwo mysląca osoba się może przydać :-)

..a teraz tak sobie pomyslce ze ci wszsycy przed ktorymi jest dopiero pierwszy zlot sobie mysla ze my tam jedziemy tylko pić.. :zalamka:

Tommur - 11 Lut 2008, 10:41

No właśnie. A słuchy chodzi..ły, że tu jest taka silna grupa AA.

Kiszki trza od czasu do czasu przepalić :-P

pralinka - 11 Lut 2008, 11:03

sowa - no jasne, ktos musi mysleć :D i wiedziec gdzie kto ile wypił :P

do wszystkich nowych co chca na zlot jechać... my tam nie pijemy..tak naprawde siadamy w kółku, dziergamy szalik na drutach dla Ojca Prezesa :D śiewamy piesni i radujemy sie...

trzeci - jakie buty bedziesz miał w tym roku :D

sulos - 11 Lut 2008, 11:31

ja tam nie wiem :P alkoholu nie tykam :D
DziDzia - 11 Lut 2008, 11:32

sowa napisał/a:
my tam jedziemy tylko pić..

Jak nie po to, to po co :?: Dobrze, że wódki nie lubię... To będe należał do grupy bardziej trzeźwej niż nietrzeźwej... Będzie fajnie...
A coś na temat noclegu wiadomo :?:

pralinka napisał/a:
trzeci - jakie buty bedziesz miał w tym roku :D
Napewno jakieś zajefajne :D




pozdro :!:

sulos - 11 Lut 2008, 11:38

a tak przy okazji... jezeli ktos z pomorskiego sie wybiera to w ramach ograniczenia kosztow moge przygarnac do siebie, ewentualnie pojechac z ta osoba :P
stafcio - 11 Lut 2008, 11:38

trzeci napisał/a:
sulos napisał/a:
niech ktos lepiej powie, czy jest juz ustalony ostateczny termin :)

Oficjalnego potwierdzenia nie dostaliśmy jeszcze, bo władze toru odwlekły podanie harmonogramu imprez, ale szykujcie się raczej na wspomniany wcześniej 10 maja.
Pozdro ...


dwa dni przd urodzinami :greenpeace:

są już jakieś pomysły odnośnie konkurencji na torze?

DziDzia - 11 Lut 2008, 11:40

stafcio napisał/a:
są już jakieś pomysły odnośnie konkurencji na torze?

Jechanie do przodu, do tyłu, w bok.....
Slalom między pachołami i okrążenia na czas...



pozdro :!:

trzeci - 11 Lut 2008, 12:37

Będzie wszystko podane odnośnie, noclegu, konkurencji i wszystkiego co ze zlotem związane.
Jak zawsze w osobnym topicach, żeby było łatwo namierzyć i zapoznać się.
Ale to wszystko w swoim czasie, po naradzie i burzy mózgów organizatorów :)
Pozdro ...

pralinka - 11 Lut 2008, 12:41

ja poprosze rzut oponą :D trenowałam w pracy rzucanie kegiem w szefa wiec powinno byc lepiej niz w Radomiu :D
beliaal1 - 11 Lut 2008, 12:46

sowa napisał/a:
..a teraz tak sobie pomyslce ze ci wszsycy przed ktorymi jest dopiero pierwszy zlot sobie mysla ze my tam jedziemy tylko pić.. :zalamka:


nie grila tez jedziemy rozpalamy olejem napędowym co by było szybciej :cojest:

pralinka - 11 Lut 2008, 12:47

jak chcecie moge wam acetonu skołować :D dobrze się nim rozpala grila :D
sowa - 11 Lut 2008, 12:52

heh a jak smakuuuuuuje :zalamka:
dORA11 - 11 Lut 2008, 13:53

kurcze ale plany macie
dla nas każdy dzień teraz to niewiadoma
a jak sie kluska urodzi to dopiero bedzie kosmos
w kazdym razie Tatuś sie wybiera - swioim nowym autokarem
ciekawe czy nas z córa zabierze chociaz na jeden dzień :yyy:
skoro nawet ciotka charpia sie wybiera ( nie wiem tylko czy przed wizyta na porodówce czy prosto po :cojest: ) tak wiec my tez powinnismy dać rade

a co tam pomażyc nie wolnooooooo w oblokach

pralinka - 11 Lut 2008, 13:59

jakby co moge sie dzieciaczkami zaopiekować, nie imprezuje, nie mam nałogów i kocham opiekować sie maleństwami... i jak na porzadny Zlot przystało jedziemy tam ze żłobkiem :) chociaz cos czuje ze czesc klubowiczów czesciej bedzie potrzebowała opieki niż maluchy :D
osimek1 - 11 Lut 2008, 14:00

no to chyba bedziemy mieli druga trzezwa osobe na osrodku bo ja nie pije - dzisiejszy kac mnie w tym utwierdzil ze neiwarto sie tak meczyc :P
pralinka - 11 Lut 2008, 14:03

a zrobimy sobie wycieczke na plac ratuszowy w poznaniu :D fajnie tam jest :D
dORA11 - 11 Lut 2008, 15:07

pralinka napisał/a:
jakby co moge sie dzieciaczkami zaopiekować, nie imprezuje, nie mam nałogów i kocham opiekować sie maleństwami... i jak na porzadny Zlot przystało jedziemy tam ze żłobkiem :) chociaz cos czuje ze czesc klubowiczów czesciej bedzie potrzebowała opieki niż maluchy :D


w razie czego wiemy gdzie szukać :yes: <oki>

Pablo784 - 11 Lut 2008, 16:01

beliaal1 napisał/a:
sowa napisał/a:
..a teraz tak sobie pomyslce ze ci wszsycy przed ktorymi jest dopiero pierwszy zlot sobie mysla ze my tam jedziemy tylko pić.. :zalamka:


nie grila tez jedziemy rozpalamy olejem napędowym co by było szybciej :cojest:


Widze ze na ten zlot będę musiał wziasc bańkę 30 a nie 20 litrow :-P bo sie wam nygusy dmuchać nie chce gy

K0zi - 11 Lut 2008, 18:09

Się śmiejecie z ON pabla a gdyby nie on to nie było by grilla :D


Pablo784 napisał/a:
Widze ze na ten zlot będę musiał wziasc bańkę 30 a nie 20 litrow :-P bo sie wam nygusy dmuchać nie chce gy


myślisz ze starczy 30l :devil:

Laskosz - 11 Lut 2008, 18:19

K0zi napisał/a:
a gdyby nie on to nie było by grilla :D

wieszzz jakoś ciężko mi spamiętać :rotfl:

K0zi - 11 Lut 2008, 18:42

Tak się bawi, tak się bawi Śląsk w Wielkopolsce :P :greenpeace: :piwkowanie:
Laskosz - 11 Lut 2008, 18:44

K0zi napisał/a:
Tak się bawi, tak się bawi Śląsk w Wielkopolsce :P :greenpeace: :piwkowanie:

taaa łokmen do dziś nie pamięta kto go tak pobił że leżał na trawie i nawet Mafiiiii powiedział sssss uciekaj ;) a to wszystko po wizycie na ślunsku :ok:

zefir - 11 Lut 2008, 19:05

dementuje na slunsku bylo grzecznie, sam dbalem o kulture:D wkoncu to ja polewalem :D
Laskosz - 11 Lut 2008, 19:33

taaa tylko ja z Diodą żeśmy dotarli na miejsce to zostali tylko nieliczni :V:
K0zi - 11 Lut 2008, 19:46

a to przepraszam o imprezie na slunsku nic nie wiedziałem

PS już sie nie mogę doczekać maja - zlotu pija... przepraszam fiestomaniaków :-P pub2

tomekk58 - 11 Lut 2008, 19:59

zefir napisał/a:
dementuje na slunsku bylo grzecznie, sam dbalem o kulture:D wkoncu to ja polewalem :D
zefirku tam przeciez sie nic nie dzialo, o jakim polewaniu Ty mowisz, przeciez my tam siedzielismy, nic sie nie dzialo, kiełbaski grilowaliśmy, miło było, nic sie nie działo :) aby do maja :)
diodalodz - 11 Lut 2008, 22:16

no
dokładnie :) W tym roku może być lepiej niż w zeszłym :) byle nie w pt :)
Ja zamierzam sie pojawić i napić. No i mam nowe hity z lat 70 i 80 na kolejną gorącą noc tańców w wiosce mk1 :) zasilanej przez Laskosza :) . Może w tym roku bede FSO 1500 Combi :) z 80 roku :) i bede się lansował :)

sowa - 11 Lut 2008, 22:19

ja sie nie piszę gy musze dbać o reputację <8>
pralinka - 11 Lut 2008, 23:07

o co sowa? o reputacje? gy
zefir - 11 Lut 2008, 23:14

sowa napisał/a:
ja sie nie piszę gy musze dbać o reputację <8>


khmm

Qzyn - 11 Lut 2008, 23:52

Hmmm - ja pije raczej malo i juz widze ze ciezko mi bedzie po pewnej godzinie wieczornej patrzec na te za;lane geby :rotfl:
Cysiu - 12 Lut 2008, 01:20

sowa napisał/a:
pralinka, ale jak na moje oko to nawet nie takie złe.. zawsze jedna trzeźwo mysląca osoba się może przydać


Ja w zeszłym roku byłem jedyny nie pijący. Przez cały zlot 5-6 piwek.

osimek1 napisał/a:
no to chyba bedziemy mieli druga trzezwa osobe na osrodku bo ja nie pije - dzisiejszy kac mnie w tym utwierdzil ze neiwarto sie tak meczyc


To jak bedą juz dwie takie osoby to ja w tym roku, aż się napije :)

osimek1 - 12 Lut 2008, 04:16

Cysiu, "zdrowie trzezwych w gardlo Twoje" :)

poza tym nie wiem czy niebede w tym roku z kims a wtedy to na pewno niebede zbyt wiele pil:)

pralinka - 12 Lut 2008, 09:22

eh... wróciłam z kolejnej wuzyty lekarskiej... no i napewno nie bede pić alkoholu... teraz tylko czekać na wyniki :|
beliaal1 - 12 Lut 2008, 09:27

to ja sie znowu przeziębie i bede brac leki co by nie pic :rotfl:
charpia - 12 Lut 2008, 18:11

diodalodz napisał/a:
no
dokładnie :) W tym roku może być lepiej niż w zeszłym :) byle nie w pt :)
Ja zamierzam sie pojawić i napić. No i mam nowe hity z lat 70 i 80 na kolejną gorącą noc tańców w wiosce mk1 :) zasilanej przez Laskosza :) . Może w tym roku bede FSO 1500 Combi :) z 80 roku :) i bede się lansował :)



:jupi: :V: :gitarzysta: :greenpeace:

Piesek - 13 Lut 2008, 21:14

qrwa to może ja wkońcu nie dam dupy i przyjadę na zlot :devil:
sowa - 13 Lut 2008, 21:20

to juz prawie wakacyjna taryfa w pkp bedzie :) :) moze rodzinny sie załatwi :-)


///wybacz. musiałam :przytul: ////

pralinka - 13 Lut 2008, 21:28

jeśli ktos z łodzi bedzie potrzebował dobrej trasy do poznania /i niechodzi o autostrade/ to moge dopomóc.. trasa obcykana :D
Piesek - 13 Lut 2008, 21:35

Sowa nie gniewam się... ale jak coś to lepiej się opłaca bilet weekendowy na zniżkę biednego studenta :ok:
stafcio - 13 Lut 2008, 21:37

nawet narzeczona chce pojechać ze mną :luzik: może nowym fiestolotem się pochwalę.
Żółwik Tuptuś - 13 Lut 2008, 21:45

Stafcio - nie bądź głupi - drógiej połówki na zlot się nie zabiera . I to nie z powodu worzenia drewna do lasu , tylko dlatego żeby nie byłą kulą u nogi . Jak nie wiesz OCB to Sowa Ci wyjaśni ;-)
sowa - 13 Lut 2008, 21:53

zółw :fox: ...targasz moją stabilna sytuacja rodzinną w tej chwili :krzesłemgo:
Marcin - 13 Lut 2008, 21:59

Sowa czyli Łoś jedzie a Ty zostajesz w domu :rotfl:
sowa - 13 Lut 2008, 22:02

nie.. ale Łoś jest z toba w pokoju.. a ja... heh ja moge nie brac pokoju i tak nie bede tracic czujnosci :-P
Marcin - 13 Lut 2008, 22:05

znasz moje zdanie na ten temat :-)
Laskosz - 13 Lut 2008, 22:20

sowa napisał/a:
ale Łoś

ej ej ej ŁOŚ to ja :> więc prosze nie nadużywac tego słowa :devil:

Piesek - 13 Lut 2008, 22:22

kurde nie widziałem was 2 lata... ciekawe jak sie pozmieniali sie wszyscy... ja to się zrobiłem mały grubasek :D sese i pewnie przyjade znowu sam tzn. bez kobitki :D bo do tej pory takowa się nie znalazła i do zlotu ta sytuacja sie niezmieni
sowa - 13 Lut 2008, 22:26

Laskosz napisał/a:
sowa napisał/a:
ale Łoś

ej ej ej ŁOŚ to ja :> więc prosze nie nadużywac tego słowa :devil:



ty jesteś Laskłoś a tamtem pan to Matełoś ....wiec w czym problem :-)

heh Piesek a ty sie tutaj nie rozczulaj bo normalnie makijaż sobie rozmażę :placz:

Laskosz - 13 Lut 2008, 22:41

nie nie nie ;] nie zgadzam się ja jestem pełen Łoś łosiowaty i prosze se nie używac tego słowa :twisted:
sowa - 13 Lut 2008, 22:46

hehe.. najwyżej jak krzykne :megafon: Łoś to oboje przyniesiecie piwo.. zaden problem :-)

...obiecuje ze nie bede nadużywać devil

Laskosz - 13 Lut 2008, 22:57

sowa napisał/a:
hehe.. najwyżej jak krzykne :megafon: Łoś to oboje przyniesiecie piwo..

grabisz sobie ptaszyno <8>

sowa - 13 Lut 2008, 23:00

wiem :rotfl: ...ale to tylko taka głupawka na samą myśl o zlocie i o wytarganiu waszych mordek słodziutkich w oblokach

.....chociaz niektorzy i bez tego chodzą lekko potargani peace

DziDzia - 13 Lut 2008, 23:42

Ale macie problemy...
jeden Łoś do noszenia piffka (tzw młody Łoś), a drugi...hMmmm StarszoŁoś od spożywania piffka :D .. pasi :?:



pozdro :!:

sowa - 13 Lut 2008, 23:48

protestuje <demonstracja>
DziDzia - 13 Lut 2008, 23:50

Co się znowu nie podoba :?:



pozdro :!:

diodalodz - 14 Lut 2008, 02:18

idzie MAJ miesiąc JAJ .
elmek13 - 14 Lut 2008, 13:43

Piesek napisał/a:
qrwa to może ja w końcu nie dam dupy i przyjadę na zlot


Tylko weź coś ze sobą.....jakiegoś kega czy jak.

Marcin - 14 Lut 2008, 13:52

elmek13 napisał/a:
Piesek napisał/a:
qrwa to może ja w końcu nie dam dupy i przyjadę na zlot


Tylko weź coś ze sobą.....jakiegoś kega czy jak.

i świnie :hahaha: na pewno znajdą się chętni :V:

stafcio - 14 Lut 2008, 16:08

wielkość zadowalająca gy
Michał22 - 14 Lut 2008, 16:10

Jak to sie moiwi "bedzie siedziało "_
osimek1 - 14 Lut 2008, 16:11

no i pol litra piwa wychodzi praktycznie jak w pubie ;D
a poza tym czy 5L piwa bedzie wystarczajaco?? w radomiu zeszlo mi sie troche wiecej :D

beliaal1 - 14 Lut 2008, 16:49

ten keg to tak na wieczorna rozgrzewkę chyba....
DziDzia - 14 Lut 2008, 21:12

Michał22 napisał/a:
"bedzie siedziało "

A ilu i za co :?:



pozdro :!:

Michał22 - 15 Lut 2008, 10:08

A ilu ?? tyle co przyjdzie :) bedzie duza impreza jak zawsze i miła atmosfera :) juz odliczam miesiace a pozniej dni :)
kostek88wjcz - 16 Lut 2008, 11:16

mam nadzieje ze uda nam sie wybrac ... ( Tarnow / wojnicz ) reprezantacja musi byc ;) pozdrawiam .
Piesek - 16 Lut 2008, 11:41

to wkoncu ktorego jest zlot?
DziDzia - 16 Lut 2008, 12:23

Wcześniej mówiono że 10.V ... A kiedy będzie :?: Się okaże..



pozdro:!:

trzeci - 16 Lut 2008, 15:53

Tak jak pisałem wcześniej i j/w napisał DziDzia szykujcie się na 10 maja.
Jeśli termin zostanie zmieniony, a nie zależy to od nas, będzie podane natychmiast info :)
Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia opracujemy i wrzucimy na forum topicy z listą zgłoszeń, kosztami itp.
Więc na razie można spokojnie dyskutować w rytmie pub2
;))
Pozdro ...

Żółwik Tuptuś - 16 Lut 2008, 16:12

trzeci napisał/a:
Tak jak pisałem wcześniej i j/w napisał DziDzia szykujcie się na 10 maja.
...


Czyli mam zacząć pić już dzisiaj tak ?? :|

No dobra :)

Parzych - 16 Lut 2008, 16:56

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Czyli mam zacząć pić już dzisiaj tak ??
Trening czyni mistrza...
beliaal1 - 16 Lut 2008, 17:17

parzych na ten przykład ćwiczy od ostatniego zlotu co by tym razem zasłużyć na miano mega dzbana :-P
DziDzia - 16 Lut 2008, 18:02

a ja zacząłem trenować od niedawna... I na dobre mi to nie wychodzi...hehe
A co się poleje na zlocie - nie wiem



pozdro :!:

osimek1 - 16 Lut 2008, 19:37

ja ostatnio zaprzestalem treningow :D a na zlocie zapowiada sie ze bedzie na prawde skompo u mnie z alkocholem bo byc moze nei bede sam
pralinka - 16 Lut 2008, 20:44

ja nadal walcze z chorobą.. wiec pić nie moge.. i raczej długo nie bede mogła :(

ale 10 maja już zapisuje w kalendarzu :D

Piter - 17 Lut 2008, 00:12

osimek1 napisał/a:
a na zlocie zapowiada sie ze bedzie na prawde skompo u mnie z alkocholem bo byc moze nei bede sam

Nie widzę związku <8>

osimek1 - 17 Lut 2008, 02:57

Piter i tak i tak pic za wiele nie zamierzalem bo w niedziele powrot do lodzi a niechce na kacu wracac, a moj organizm cholernie reaguje na wodke i ostatnio po wypiciu ok 0,3 pomimo tego ze bylem trzezwy kac mnie trzymal do 20 :| wiec w tym roku zakoncze na kilku piwkach do grila;) a jezeli zabiore ze soba kobiete to bede mial dodatkowa motywacje zeby utrzymac fason :D
Daras84 - 17 Lut 2008, 08:11

osim nie okłamuj sie ;)
sulos - 17 Lut 2008, 10:34

zastanawia mnie tylko jedno - dlaczego od kilku stron ciagnie sie temat alkoholu? :hahaha:
Pablo784 - 17 Lut 2008, 10:58

Bo my nie pijemy na zlotach :hahaha: przynajmniej tu możemy sobie pogadać jakby to było fajnie :-P
sulos - 17 Lut 2008, 11:35

no ;p bo juz sie balem, ze bedzie chlor party :D
beliaal1 - 17 Lut 2008, 11:36

o tak oni stoją tylko przed szyba monopolowego i się ślinią ostatnio żeby poszli spać to trzeba było ich siłą ściągać :cojest:
DziDzia - 17 Lut 2008, 12:12

Alkohol :?: A gdzie, jaki alko, żadnego alko w ogóle nie... No skąd..
A pogadać se można...
Będzie się działo..

[ Dodano: Pon Lut 18, 2008 22:37 ]
parzych73 napisał/a:
a z tym kolorem, to może dałoby radę czarnymatowy?? co Ty na to Żółwik??

Ja poproszę koszulkę w tym kolorze :D ...

(Ale prezes goni :D )



pozdro :!:

Paweł F - 19 Lut 2008, 16:33

czytając powyższe posty aż strach się pojawić :yyy: nie wiadomo co człowieka spotka :-P
sulos - 19 Lut 2008, 17:34

cytujac za filmem Szczesliwego Nowego Yorku

"I nie wiadomo co ze mna robili. Dupsko boli. Jezus!"

Parzych - 19 Lut 2008, 18:51

Paweł F napisał/a:
czytając powyższe posty aż strach się pojawić nie wiadomo co człowieka spotka
No co Ty, Paweł F, się nie bój... nieprzytomnych składujemy w pobliżu ogniska, coby się nie poprzeziębiali...

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 18:53 ]
DziDzia napisał/a:
parzych73 napisał/a:
a z tym kolorem, to może dałoby radę czarnymatowy?? co Ty na to Żółwik??

Ja poproszę koszulkę w tym kolorze
A co to? Koncert życzeń?
stafcio - 19 Lut 2008, 19:02

a gdzie ewentualne ognicho? mozna w okolicy namiot rozbic? <pifko>
Żółwik Tuptuś - 19 Lut 2008, 19:03

Czarno matowe koszulki z czarnomatowymi wstawkami :) i wogóle się wszystko walnie na czarny macik i będzie oki .





aaaa no i chromik do tego . Pamiętajcie o chromiku .

Parzych - 19 Lut 2008, 19:12

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Pamiętajcie o chromiku .
O, chromikowe napisy, logo i rysunek toru :ok:
DziDzia - 19 Lut 2008, 19:19

parzych73 napisał/a:
A co to? Koncert życzeń?
:yes:

Żółwik Tuptuś napisał/a:
aaaa no i chromik do tego . Pamiętajcie o chromiku .

chromik najlepszy w czarnym macie :hahaha: ...



pozdro :!:

Piter - 19 Lut 2008, 22:36

Łooojjjeeezzzuuu co tu się dzieje :9: Pierdziele, ja nie jadę.
Parzych - 19 Lut 2008, 23:33

stafcio napisał/a:
mozna w okolicy namiot rozbic?
Załatwimy Ci specjalne miejsce pod namiot na środku małej pętli :hahaha:
AeRJot - 20 Lut 2008, 08:35

FKP Piter napisał/a:
Łooojjjeeezzzuuu co tu się dzieje :9: Pierdziele, ja nie jadę.



a sprobowałbys sie nie pojawic !! Z Trollem Ciebie i kawowóz przyciagniemy na łancuchu :P

beliaal1 - 20 Lut 2008, 22:33

Właśnie przejrzałem zdjęcia z Boszkowa (szybko płytkę dostałem :hahaha: )

Wiecie co ja otwieram punkt przyjęcia butelek i puszek będę BOGAAAATY na tym towarzystwie AA można nieźle zarobić devil

Daras84 - 20 Lut 2008, 23:23

jako jeden z userow frakcji slask, chciałem zaapelowac ze Śląsk w tym roku nie pije :devil: ...
DziDzia - 20 Lut 2008, 23:25

Możecie se apelować :devil: ....




pozdro :!:

beliaal1 - 21 Lut 2008, 08:11

myślałem że na śląsku najbardziej się obławie a tu kicha normalnie musisz złamać swoje zasady i postanowienia :cojest:


a co do apelu odrzucony nie ma mowy :tyłek:

Krawiec - 21 Lut 2008, 09:30

o jak cudownie :greenpeace: widze że sami swoi pub2 Zapowiada się szeroki wypas
Tommy - 21 Lut 2008, 09:40

Od dzisiaj rozpoczynam żmudny i pełen niespodziewanych zwrotów akcji proces o nazwie roboczej ZzMM/79 (Zrobić z Młynka Maseratti w 79 dni :) )
K0zi - 21 Lut 2008, 18:48

beliaal1 napisał/a:
Właśnie przejrzałem zdjęcia z Boszkowa (szybko płytkę dostałem :hahaha: )


<wow> <wow> <wow> Ciesz się że już dostałeś płytkę - ja jeszcze na swoja czekam ;-| ;-|

Marcin - 21 Lut 2008, 19:35

K0zi napisał/a:
beliaal1 napisał/a:
Właśnie przejrzałem zdjęcia z Boszkowa (szybko płytkę dostałem :hahaha: )


<wow> <wow> <wow> Ciesz się że już dostałeś płytkę - ja jeszcze na swoja czekam ;-| ;-|

nie ty jeden... nunu

Pablo784 - 21 Lut 2008, 19:37

Daras84 napisał/a:
jako jeden z userow frakcji slask, chciałem zaapelowac ze Śląsk w tym roku nie pije :devil: ...


Podpisuje sie pod tym ręcoma i nogami żadnych kaw herbat itp. dziwnych napoi :P

WooYownik - 21 Lut 2008, 19:57

Marcin napisał/a:
K0zi napisał/a:
beliaal1 napisał/a:
Właśnie przejrzałem zdjęcia z Boszkowa (szybko płytkę dostałem :hahaha: )


<wow> <wow> <wow> Ciesz się że już dostałeś płytkę - ja jeszcze na swoja czekam ;-| ;-|

nie ty jeden... nunu


no ja tez plytki jeszcze nie namierzylem ... :(

trzeci - 21 Lut 2008, 20:33

No niestety, z prozaicznego powodu niemania czasu, płytki leżą u mnie w biurze.
Najwcześniej od poniedziałku dam radę je rozsyłać.
Sorry, ale ostatnio mam sporo do ogarnięcia i zaczyna mi pomału dnia brakować :/
Pozdro ...

pralinka - 21 Lut 2008, 21:26

trzeci a moze rozdasz na zlocie w poznaniu gy :)
tomekk58 - 21 Lut 2008, 21:33

Pablo784 napisał/a:
Daras84 napisał/a:
jako jeden z userow frakcji slask, chciałem zaapelowac ze Śląsk w tym roku nie pije :devil: ...


Podpisuje sie pod tym ręcoma i nogami żadnych kaw herbat itp. dziwnych napoi :P



:pop: dobrze prawicie koledzy :luzik:

Arkadius - 22 Lut 2008, 16:31

jak wygłada sprawa żeby na zlocie również zawitał kit car? kumpel chciałby się na torze pobawić i zobaczyć jak to jeździ, pyta czy by mógł się przyłaczyć bo wynalazek powinien już jeździć ale pewnie i tak na lawecie by się kulał do Poznania bo nie zdaży go zarejestrować :)
trzeci - 22 Lut 2008, 16:49

Arkadius napisał/a:
jak wygłada sprawa żeby na zlocie również zawitał kit car? kumpel chciałby się na torze pobawić i zobaczyć jak to jeździ, pyta czy by mógł się przyłaczyć bo wynalazek powinien już jeździć ale pewnie i tak na lawecie by się kulał do Poznania bo nie zdaży go zarejestrować :)

Więcej niż bardzo wątpliwe aby było to realne.
Sorry, ale to ostatnia rzecz nad jaką byśmy się zastanawiali ustalając z właścicielami Toru szczegóły organizacji zlotu.
Pozdro ...

osimek1 - 22 Lut 2008, 22:14

Arkadius, moze niech kolega przejedzie sie do wyrazowa?? tam co prawda jakies zmiany byly ale to pogadaja z slazakami
Lady-Mafioska - 25 Lut 2008, 09:31

pralinka napisał/a:
trzeci a moze rozdasz na zlocie w poznaniu gy :)


hihi dogramy od razu zdjecia z poznania i jedna płytka zlotowa gz głowy gy

DziDzia - 26 Lut 2008, 23:37

Jakiś taki tu spokój...



pozdro :!:

madek - 27 Lut 2008, 17:53

Dzisiaj sie zorientowałem że termin pokrywa sie z Rajdem Elmot :| Szkoda kurka, ale co zrobic nie mozna miec wszystkiego ...
stafcio - 29 Lut 2008, 12:24
Temat postu: kask i rękawiczki????
jak wyglada sprawa jazdy po torze, czy trzeba miec kask i rękawiczki? warto by było się o tym dowiedzieć.
sowa - 29 Lut 2008, 13:13

kaski z reguły daje obsluga toru rekawiczki twoja sprawa... ale jak bedzie tym razem poznamy blizej zlotu :-)
mareno - 29 Lut 2008, 14:38

a mnie ciekawi inna sprawa - czy bylaby mozliwosc, aby zjawic sie jedynie w sobote, by pohulac na torze? w niedziele mam komunie chrzesniaka, wiec wypad na zlot w pelnym wymiarze odpada, ale moze na sam tor bym sie zjawil - oczywiscie trzeba by wniesc jakas oplate itd, ale kwestia jest tego typu czy mozliwosc beda mieli tylko Ci, ktorzy wykupia wszystkie atrakcje zlotowe (tor, domek itp)?
madek - 29 Lut 2008, 14:43

http://www.fiestaklubpols...p=289140#289140
mareno - 29 Lut 2008, 14:48

madek napisał/a:
http://www.fiestaklubpolska.pl/forum/viewtopic.php?p=289140#289140

dzieki madek - nie doczytalem. brzmi zachecajaco...

DziDzia - 1 Mar 2008, 00:46

A jak kumpel chciałby podjechać ze mną , a w zasadzie oddzielnie, własną fura, da się to jakoś załatwić :?: Nie jest klubowiczem dodam...



pozdro :!:

trzeci - 1 Mar 2008, 08:21

Dla przypomnienia, żeby nie było potrzeby zadawania podobnych pytań, kilka z zasad które funkcjonują na naszych zlotach:

1. Każdy zlotowicz może zabrać ze sobą na zlot jedną osobę towarzyszącą (czy przyjedzie ona z nim czy swoim autem - obojętne)
2. Składka zlotowa obowiązuje wszystkich tych którzy chcą wjechać na zlot, zarówno zlotowiczów jak i ich osoby towarzyszące.
Wyjątkiem od tych 2 zasad są dzieci. Przykładowo FKP Piter, przyjeżdżając na zlot całą rodzinką płaci tylko za siebie i żonę, a bliżniaki mogą buszować między Fiestami ;))
I można przyjechać tylko na sobotę, na sam tor, oczywiście pod warunkiem uiszczenia składki zlotowej.
3. Nocleg na ośrodku to osobna opłata, uiszczana przez każdego indywidualnie u właściciela ośrodka.
Ile dób noclegowych spędzi na ośrodku dana osoba, za tyle płaci.
4. Ostatnią opłatą, którą można ale nie trzeba uiścić, jest koszt koszulki zlotowej.
Jeśli ktoś jej nie chce, to jej nie zamawia.
5. W konkursach na torze udział biorą wyłącznie auta osób zarejestrowanych na Forum.
6. Zabawy i konkursy organizowane obok toru są otwarte dla wszystkich.

W tym roku pojawi się też najprawdopodobniej, zróżnicowanie składki zlotowej.
Będzie ona niższa dla Klubowiczów i wyższa dla osób niezrzeszonych.
Reszta informacji po weekendzie, kiedy poznacie miejsce gdzie będziemy się bawili oraz koszty związane z noclegiem.
Pozdro ...

charpia - 1 Mar 2008, 10:56

I tak będzie paskudna pogoda... będzie lało, będzie zimno a wiatrzysko zdemoluje cały tor i ośrodek :D
gy gy gy

sowa - 1 Mar 2008, 11:07

ocho zaczynają sie proroctwa wróżki Charpii :zalamka:




:-)

osimek1 - 1 Mar 2008, 11:15

trzeci napisał/a:
Składka zlotowa obowiązuje wszystkich tych którzy chcą wjechać na zlot, zarówno zlotowiczów jak i ich osoby towarzyszące.
czyli dobrze rozumiem ze mala zmiana w tym roku ? ze jezeli przyjade z kims to ten ktos tez musi skladke zlotowa zaplacic?? ;/
charpia - 1 Mar 2008, 11:17

Sowciu Kochana, przecież wiesz jak sie sprawdzają moje proroctwa... :)

Ps. Osim, do zadawania tego typu pytań jest specjalny temacik... :yes:

Marcin - 1 Mar 2008, 11:19

osimek1 napisał/a:
trzeci napisał/a:
Składka zlotowa obowiązuje wszystkich tych którzy chcą wjechać na zlot, zarówno zlotowiczów jak i ich osoby towarzyszące.
czyli dobrze rozumiem ze mala zmiana w tym roku ? ze jezeli przyjade z kims to ten ktos tez musi skladke zlotowa zaplacic?? ;/

z tego co ja pamiętam to było tak cały czas :fox:

osimek1 - 1 Mar 2008, 11:23

hmmm.....w zeszlym roku i z reszta dwa lata temu tez wiem ze bylo tak ze skladke placila osoba tylko ktora chciala wjechac na tor, z czego w ZG chyba nie bylo powiedziane ze jeden klubowicz moze tylko jedna osobe zabrac,a w radomiu juz tak

[ Dodano: Sob Mar 01, 2008 11:23 ]
charpia, skoro tu Trzeci napisal to tu sie pytam ;)

trzeci - 1 Mar 2008, 11:37

Na zlocie w Boszkowie była składka dla osoby towarzyszącej i tak samo będzie w Poznaniu.
Czasy darmowego korzystania z toru jak w ZG 05 i 06 odeszły do przeszłości a
rozliczenie zlotu w Radomiu (przy całkiem innej skali bo zlot w Radomiu nie ma porównania do zlotu w Poznaniu) pokazuje ile musiało jeszcze być dofinansowania z kasy klubowej.
Tak więc składka zlotowa dla osoby towarzyszącej będzie musiała obowiązywać, dopóki klubu/stowarzyszenia nie będzie stać na finansowanie takich wydarzeń z własnego budźetu.
Pozdro ...

Piter - 1 Mar 2008, 11:37

osimek1, Każda osoba na Zlocie , płaci składkę jako uczestnik. To chyba jasne. 2 osoby, to dwie składki.

Prezes, hehehe oj nie kuś bo wam bliźniaki po fiestach będą łazić.
A Paulinka rozumiem że tez w ramach mojej składki ? Bo cuś nie wspomniałeś o niej ..

trzeci - 1 Mar 2008, 11:44

FKP Piter napisał/a:
A Paulinka rozumiem że tez w ramach mojej składki ? Bo cuś nie wspomniałeś o niej ..

Hehe, myślałem, że zostawisz jej wolną chatę ;))
Jasne, że Paulinka też w ramach Twojej składki :)
Pozdro ..

Sowilo - 1 Mar 2008, 20:37

charpia napisał/a:
I tak będzie paskudna pogoda... będzie lało, będzie zimno a wiatrzysko zdemoluje cały tor i ośrodek


Właśnie wróciłam z biura TP i...na dzień dzisiejszy są już wstępne informacje, że od końca kwietnia co najmniej do połowy maja ma być bardzo słonecznie i bezwietrznie :ok:

ale żeby mieć pewność należałoby zasięgnąć informacji pogodowych dodatkowo jeszcze z dwóch innych źródeł :yes: :-P

WooYownik - 1 Mar 2008, 21:18

FKP tańcząc w koło oOo...
Och, jak kurcze jest wesoło
Gdy się zbierzemy w kupę
To zla pogode kopniemy w du** :P

Czy to wystarczy zeby rozwiac wszelkie watpliwosci dotyczace pogody ? :)

sowa - 1 Mar 2008, 21:21

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaachceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenaaaaaaaaaaaaaazlotttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Marcin - 1 Mar 2008, 23:16

Sowa poczekaj do maja a nie juz sama pijesz :rotfl:
sowa - 1 Mar 2008, 23:19

że niby kto pije :fox:
Marcin - 1 Mar 2008, 23:21

nie pije a zalewa dziób sory Asia :hahaha:
charpia - 2 Mar 2008, 17:36

WooYownik napisał/a:
FKP tańcząc w koło oOo...
Och, jak kurcze jest wesoło
Gdy się zbierzemy w kupę
To zla pogode kopniemy w du** :P

Czy to wystarczy zeby rozwiac wszelkie watpliwosci dotyczace pogody ? :)


Ja już sie postaram, żeby to nie wystarczyło gy Wszelkie prognozy są tylko mnie znane, więc sorki ale jak mniemam, to jeszcze grad będzie padał i EMMA ponownie zawita (ale tylko do Poznnia) :D

Bongo - 2 Mar 2008, 20:48

no w sumie to ja tak czekam na ta plyteczke z boszkowa a co do tego ze slask nie pije...gorny to ja jakos nie wierze bo dolny slask oczywiscie sie dolancza do tych smiesznych prognoz :P hehehe Daras oczywiscie wiesz o czym mowie :P
Daras84 - 2 Mar 2008, 21:10

no ja wiem o wstrzemiezliwosci czy jak to sie pisze od alkoholu :)
trzeci - 4 Mar 2008, 00:26

Po moim powrocie z delegacji (w piątek) zostanie założone konto zlotowe ( gdzie będziecie wpłacać składki na zlot oraz opłaty za koszulki) oraz poznacie wysokość składki zlotowej.
Póki co można już myśleć o noclegowni - czyli z kim kimać w jednym domku: czytaj
Pozdro ...

osimek1 - 4 Mar 2008, 16:21

w tym naszym osrodku niema domkow 2 osobowych??
DziDzia - 4 Mar 2008, 19:26

O cholewka, nie tu rezerwacje zrobiłem...
Laskosz, z Wawy będzie ze 320 km tak na oko...




pozdro :!:

Laskosz - 4 Mar 2008, 20:02

to bedzie post typu użalam się :2xf:
kto ile ma do poznania km ? znaczy się do tego ośrodka ;/ mi wyszło że mam około 600km i jazdy na 8 godzin :9:
trzeba będzie wziąść więcej urlopu <8> bo w niedziele nie będe wracał o nie :devil:

WooYownik - 4 Mar 2008, 20:44

Laskosz napisał/a:
to bedzie post typu użalam się :2xf:
kto ile ma do poznania km ? znaczy się do tego ośrodka ;/ mi wyszło że mam około 600km i jazdy na 8 godzin :9:
trzeba będzie wziąść więcej urlopu <8> bo w niedziele nie będe wracał o nie :devil:


ja mam okolo 140 km i 2 godziny jazdy .... pierwszy raz tak malo :)

Parzych - 4 Mar 2008, 20:46

z Wawki mamy jakieś 400 km...
madek - 4 Mar 2008, 20:51

ja mam 250, wrocek jakies niecałe 200 reszta dolnego slaska podobnie :)
DziDzia - 4 Mar 2008, 20:53

Chyba Jacku troszkę przesadziłeś....



pozdro :!:

Brook - 4 Mar 2008, 21:02

no ja też mam coś koło 600 km... :fox:
ale to żadna odległość :ok:

Daras84 - 4 Mar 2008, 21:07

ja mam 400 szkole i chyba komunie kuzynki ale i tak jade na zlocik ;)
Cysiu - 4 Mar 2008, 21:11

Z Łodzi jest ok 250km, czyli nie aż tak strasznie daleko...
maczeta10 - 4 Mar 2008, 21:16

Ja 370km z czego ~100 na A2:D
Laskosz - 4 Mar 2008, 21:21

jak dojadę :rotfl: to padne na cycki bo nie zwykłem robić przystanków w trasie :yes: a trasa moja wiedzie przez kraków katowice wrocław i do poznania :) oj będzie się działo <8>
sowa - 4 Mar 2008, 21:31

Laskłosiu no jak!!! tak na dzień dobry od razu na cycki?? :plaskacz:
tomekk58 - 4 Mar 2008, 21:33

Laskosz napisał/a:
a trasa moja wiedzie przez kraków katowice wrocław i do poznania :)
my pewnie tez ze Śluńska pojedziemy przez kato na wrocek i do poznania to jak co mozna sie zgadac na wspolną wycieczke :)
Laskosz - 4 Mar 2008, 21:35

sowa napisał/a:
Laskłosiu no jak!!! tak na dzień dobry od razu na cycki?? :plaskacz:

skąd wiesz że pomyślałem o tobie :ups: <8>

tomekk58 napisał/a:
jak co mozna sie zgadac na wspolną wycieczke :)

bardzo chętnie :) razem raźniej :ok:

tomekk58 - 4 Mar 2008, 21:36

no Piotrek jak bedzie tak daleko to sie ugadamy co i jak bo jeszcze sami niewiemy u nas kto i kiedy i jak :P
Laskosz - 4 Mar 2008, 21:41

ja jutro zgłaszam urlop żeby nie było <8>
Piter - 4 Mar 2008, 23:24

Sporo osób będzie przez Wrocław jechać, tak że dołączę się.
Pablo784 - 5 Mar 2008, 00:08

no to z Wrocławia konwój z 20 aut :D
Żółwik Tuptuś - 5 Mar 2008, 00:12

Pablo784 napisał/a:
no to z Wrocławia konwój z 20 aut :D


jak to w większości mk3 lub szmelcwageny to weźcie ze sobą lawete ( albo kilka )

Parzych - 5 Mar 2008, 04:09

Mała poprawka, mapa panoramy fim podała, że z Wawy mamy 299,5km :V:
Rasta - 5 Mar 2008, 08:48

parzych73 napisał/a:
Mała poprawka, mapa panoramy fim podała, że z Wawy mamy 299,5km


Ale chyba na skuśkę, według automapy 320 km

Piter - 5 Mar 2008, 10:22

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Pablo784 napisał/a:
no to z Wrocławia konwój z 20 aut :D


jak to w większości mk3 lub szmelcwageny to weźcie ze sobą lawete ( albo kilka )

:yes: tak zrobimy

Arkadius - 5 Mar 2008, 11:51

wezne VAG'a i laptopa to wrazie czego się sprawdzi co szmelcwageną dolega :P
Piter - 5 Mar 2008, 13:06

:yes: weź
zoharek - 5 Mar 2008, 18:50

206km, z czego jakieś 180 na autostradzie, czytaj niecała godzinka drogi :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Mafios - 6 Mar 2008, 15:11

a bedzie swiniak ?
sowa - 6 Mar 2008, 15:18

a co steskniles sie??? :-) po ostatniej imprezie powiedział że wiecej z nami nie pije bo tylko na tym traci więc wątpliwe gy
Pablo784 - 6 Mar 2008, 15:24

sowa napisał/a:
a co steskniles sie??? :-) po ostatniej imprezie powiedział że wiecej z nami nie pije bo tylko na tym traci więc wątpliwe gy


I jeszcze gadał ze go jakiś Trol całował wiec sie nie pokarze :-P

osimek1 - 7 Mar 2008, 09:03

kiedy poznamy wysokosc skladki zlotowej?

i drugie pytanie czy dla osob towarzyszacych skladka zlotowa bedzie tej samej wysokosci co dla klubowiczow ktorzy zamierzaja kozystac z frajdy jaka jest jazda po torze?

sowa - 7 Mar 2008, 09:05

osim musisz uzbroic sie jeszcze w cierpliwosc.. nie mamy do tej pory pełnej odpowiedzi od toru Poznań ale na dniach powinno być juz wszystko przekazane, przerachowane i obwieszczone :-)
Wiadomo że im nas wiecej tym taniej dla osoby wieć prosze ładnie szerzyć propagande zlotową :-)

osimek1 - 8 Mar 2008, 22:13

fiu fiu zapowiada sie grubo - juz jest 56 osob :D
sowa - 9 Mar 2008, 01:10

59:) :radocha: ,
nie zapminajac że
Cytat:
Potwierdzeniem zgłoszenia jest opłacenie składki zlotowej.


pub2 <bat>

DziDzia - 9 Mar 2008, 11:27

sowa napisał/a:

nie zapminajac że
Cytat:
Potwierdzeniem zgłoszenia jest opłacenie składki zlotowej.


pub2 <bat>


DziDzia pamiętać, tylko jakoś dłuuugo ten przelew idzie...
:V:



pozdro :!:

osimek1 - 9 Mar 2008, 13:07

spoko ciotka jutro teoretycznie powinienem dostac wyplate to zrobie przelew a jak nie to w srode mam imieniny i od rodziny zamowilem sobie pieniachy to wtedy zaplace;)
zoharek - 9 Mar 2008, 13:54

Tak sobie myślę, Zlot 2009 na Nurburgringu? :ok:
WooYownik - 9 Mar 2008, 14:11

zoharek napisał/a:
Tak sobie myślę, Zlot 2009 na Nurburgringu? :ok:


taaa ... i na Nordschleife pozbyjemy sie okolo 90 % uczestnikow :P :)

zoharek - 9 Mar 2008, 15:12

ułożymy podusie ^^
beliaal1 - 9 Mar 2008, 18:00

po co sie rozdrabniać laguna seca jak szaleć to na maxa
QBOSS - 9 Mar 2008, 19:32

Hehe swoją drogą ciekawie by było ,60 aut jadących za granice :P Niemcy pomyśleli by że chcemy im zwrócić Auta :P
zoharek - 9 Mar 2008, 19:37

Rotfl
WooYownik - 9 Mar 2008, 19:42

QBOSS napisał/a:
Hehe swoją drogą ciekawie by było ,60 aut jadących za granice :P Niemcy pomyśleli by że chcemy im zwrócić Auta :P


jeszcze by wpadli w panike i co wtedy ? :D nie mozemy tego im robic :D

choc taki konwoj fiest na niemieckiej autobahnie brzmi kuszaco :)

Laskosz - 9 Mar 2008, 22:24

WooYownik napisał/a:
choc taki konwoj fiest na niemieckiej autobahnie brzmi kuszaco :)
z czego 3/4 na lawetach bo nie spełniają norm czystości spalin :hahaha:
Żółwik Tuptuś - 9 Mar 2008, 23:03

QBOSS napisał/a:
Hehe swoją drogą ciekawie by było ,60 aut jadących za granice :P Niemcy pomyśleli by że chcemy im zwrócić Auta :P


Kurde żeby wyjechać czarną z kraju to musze mieć zezwolenie konserwatora zabytków . Ciekawe co by powiedziął jakbym mu opisał proces powstania zabytka .

osimek1 - 9 Mar 2008, 23:12

o :lol: mógłbyś nie dostać takiego zezwolenia ;D
Żółwik Tuptuś - 9 Mar 2008, 23:24

Z tym zezwoleniem to nie są jaja - automa ponad 25 lat i dupa . Ale stopień oryginalności deko zachwiany ( chyba że części z pralek i kaloryferów liczą się do wieku ogólnego to lipa )
zoharek - 9 Mar 2008, 23:52

Teraz są otwarte granice, więc oficjalnie musisz mieć zgodę, a nieoficjalnie mogą ci skoczyć na pukiel ;)) )
elmek13 - 10 Mar 2008, 12:58

Laskosz napisał/a:
z czego 3/4 na lawetach bo nie spełniają norm czystości spalin


Zwłaszcza moje bo kopci jak smok :hahaha: :hahaha:

Laskosz - 10 Mar 2008, 17:26

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Z tym zezwoleniem to nie są jaja - automa ponad 25 lat i dupa

ale nie ma świstka od rzeczoznawcy że przedstawia wartość historyczną :) i tu jest różnica

adi08 - 10 Mar 2008, 21:32

Możecie mnie oświecić jak jest z uczestnictwem w zawodach torowych ale samochodów innych niż fiesty??? też sa liczone do klasyfikacji??? chwilowo nie mam fiesty więc sprawa mi sie troche pokomplikowała :/ i jaki jest podział na klasy??? :) pozdro
trzeci - 11 Mar 2008, 08:22

Adi, do pytań jest osobny temat i to zaznaczony na czerwono ;))
Auta inne niż Fiesta startują w klasie GOŚĆ.
W Radomiu nie było ich wiele, więc one podzielone na klasy (tak jak Fiesty) nie były i nie sądzę żeby taka konieczność była w Poznaniu :)
Pozdro ...

osimek1 - 11 Mar 2008, 12:50

o :lol: to mam szanse np. z focusem Rasty :D
adi08 - 11 Mar 2008, 14:31

hmm...wiec będzie walka Dawida z Goliatem :) czyli mega mocna Foka kontra jakaś miejska popierdółka :D
Laskosz - 11 Mar 2008, 17:05

adi08 napisał/a:
czyli mega mocna Foka kontra jakaś miejska popierdółka :D

np moje reno dupowóz :rotfl:

beliaal1 - 11 Mar 2008, 22:09

ja sie spodziewam iostatniego miejsca chyba ze ktos na torze wypadnie z zakretu to bede przedostatni :cojest:
osimek1 - 11 Mar 2008, 22:26

beliaal1, to nie takie latwe :D ja w zeszlym roku jechalem z zalozeniem ze bede ostatni - nie wyszlo:P
DziDzia - 11 Mar 2008, 22:55

trzeci, czemu w banerkach jest napisane, że to 4ty ogólnopolski zlot, skoro to chyba 5ty :?: (ZGx2, Radom, Boszkowo - z tego co wiem, też był oficjalny)...




pozdro :!:

Pablo784 - 11 Mar 2008, 22:59

Bo Boszkowo to był zlot integracyjny pub2 pub2 pub2 :-P
Piter - 11 Mar 2008, 23:01

Pablo784 napisał/a:
Bo Boszkowo to był zlot integracyjny pub2 pub2 pub2 :-P

ale liczony jako oficjalny ogólnopolski

DziDzia - 11 Mar 2008, 23:02

No właśnie, więc teraz powinien być piąty oficjalny... A na banerku jest że to czwarty...
Ale skoro wyższa instancja (czyt. trzeci) zarządził 4ty to przyjmuje, że jest 4ty...




pozdro :!:

trzeci - 11 Mar 2008, 23:15

No wkradł się błąd u nas, ale się skoryguje ;))
Boszkowo, było oficjalnym (w pełni zorganizowanym) zlotem ogólnopolskim, 4 z kolei.
To przeinaczenie w banerku topikowym stąd, że jego kopia trafiła też do jednego z mediów motoryzacyjnych, których interesowało to ile mieliśmy już zlotów, ale wyłącznie na torach.
Pozdro ...

sowa - 11 Mar 2008, 23:33

Dokładnie.. ogolnie ponieważ zloty integracyjno-imprezowe i torowe mają zupełnie innye charaktery i skale, trzeba było to nieco rozróżnić miedzy innymi po to aby osób zainteresowanych z zewnątrz nie wprowadzać w bład. Na koszulkach z Boszkowa macie dopisek jesienny, a zloty 'torowe' są wiosenne i własnie taki wiosenny Zlot na Torze Poznań bedzie dokładnie czwarty.
Czyli w tym roku bedzie czwarty ogolnopolski zlot wiosenny i drugi ogolnopolski jesienny !
pasuje? :-)

Pablo784 - 11 Mar 2008, 23:37

nie pasuje my jeszcze chcemy letni i zimowy :ok: :ok: :ok:
sowa - 11 Mar 2008, 23:39

Pablo miej litosc, toż to najstarsi górale by tego nie przeżyli :zalamka:
Pablo784 - 11 Mar 2008, 23:41

Ale Ślunzacy tak :-P :-P :-P apropo jak z możliwością zostania do poniedziałku bo wiesz ze nam zawsze mało gy
sowa - 11 Mar 2008, 23:43

nie wiem ale sie dowiemy :-) raczej nie powinno być problemu tylko kto was pozniej podniesie, ubierze i oddeleguje do domków?? <8>
Pablo784 - 11 Mar 2008, 23:45

spoko oko w Radomiu daliśmy rade to w Poznaniu tez damy :ok: :ok: :ok:
zefir - 11 Mar 2008, 23:56

i o to chodzi o to chodzi :D
Pablo784 - 11 Mar 2008, 23:58

zefir napisał/a:
i o to chodzi o to chodzi :D


jeszcze trza resztę poniedziałkowej ekipy zebrać mafios z ledy mafioską dioda tomek 58

i będzie sie działo :ok:

DziDzia - 12 Mar 2008, 09:17

sowa napisał/a:
Czyli w tym roku bedzie czwarty ogolnopolski zlot wiosenny i drugi ogolnopolski jesienny !
pasuje? :-)
Skoro sprawa się tak przedstawia to OK.



pozdro :!:

sowa - 13 Mar 2008, 18:21

..Pablo784 i SP.z o.o. z pozostaniem na ośrodku do poniedziałku nie bedize problemu, oczywiscie zaznaczcie to przy meldowaniu sie na osrodku :-)
kratek - 13 Mar 2008, 19:27

a ja w tym miejscu zapraszam do domq nr 20 :devil:

ekipa anestezjologów pub2 dyżuruje w godzinach wieczornych... :devil: w ofercie znieczulenia w roznej formie :luzik: osobiscie czekam na takiego jednego dzbana z Rawy <8>

tomekk58 - 13 Mar 2008, 19:35

Pablo784 napisał/a:
zefir napisał/a:
i o to chodzi o to chodzi :D


jeszcze trza resztę poniedziałkowej ekipy zebrać mafios z ledy mafioską dioda tomek 58

i będzie sie działo :ok:
no niewiem niewiem ;> moze ... chyba... no dobra do poniedziałku :D :pop:
Pablo784 - 13 Mar 2008, 20:30

tomekk58 napisał/a:
Pablo784 napisał/a:
zefir napisał/a:
i o to chodzi o to chodzi :D


jeszcze trza resztę poniedziałkowej ekipy zebrać mafios z ledy mafioską dioda tomek 58

i będzie sie działo :ok:
no niewiem niewiem ;> moze ... chyba... no dobra do poniedziałku :D :pop:


żadne Amen zawsze możemy wyśrubować rekord :D :ok:

zefir - 14 Mar 2008, 10:09

mowisz a wiesz ;D
trzeci - 14 Mar 2008, 11:13

W przerwach pomiędzy opowieściami o pub2 i :piwkowanie: zadbajcie też o to, aby z Waszej strony lista zapisów na zlot pokrywała się z listą rezerwacji miejsc noclegowych.
Dana osoba musi być na jednej i drugiej liście.
W związku z tym, że nadrzędna jest lista z zapisami to gdy ktoś nie dopilnuje tego sam to bliżej terminu zlotu dokonamy niezbędnych korekt aby obie listy były jednobrzmiące.
Po prostu usuniemy z listy noclegowej osoby które nie zapisały się na zlot.
Dlatego prosimy o zapisywanie się na zlot (w topicu z listą zgłoszeń) osoby które jak do tej pory ograniczyły się tylko do rezerwacji miejsc w domkach.

Ta uwaga nie dotyczy osób które zapiszą się na zlot ale przyjadą wyłącznie na tor, bez pobytu na ośrodku.

Pozdro ...

QBOSS - 14 Mar 2008, 11:52

kratek napisał/a:
osobiscie czekam na takiego jednego dzbana z Rawy <8>


Hehe Dzban z rawy będzie potrzebował mocnego znieczulenia wiec na pewno pojawi sie pod 20 :D tylko prosi o zmianę anestetyku bo po ostatnim prawie widział światełko w tunelu :P

sentex - 23 Mar 2008, 09:45

a co z koszulkami beda jakies?
sowa - 23 Mar 2008, 12:29

będą będą strojnisie :-)
wszystko w swoim czasie na pewno zdąrzymy z listą i produkcją ..................takze mozecie przyjechac z gołymi klatami <8>

sentex - 23 Mar 2008, 16:46

chcialem sie tylko upewnic :) to juz zostaje tylko czekac... czekac.... :) , co do golych klat to jak tylko pogoda dopisze... :>
stafcio - 4 Kwi 2008, 15:56

mozecie zdradzic jakie media zaprosiliscie?

tvnturbo chyba nie omineliscie? w programie raport pokazywali pare razy zloty roznych marek...

trzeci - 4 Kwi 2008, 16:23

stafcio napisał/a:
tvnturbo chyba nie omineliscie?

TVN Turbo??
Qrde, cały czas nas dręczyło, że chyba o kimś zapomnieliśmy - teraz już wiem o kim :D
A już na poważnie to nasi ulubieńcy z TVN Turbo byli na pierwszym miejscu, bo bardzo ich tofamy za pokazanie auta Pumy :)
Zaproszenia dostały praktycznie wszystkie media powiązane z motoryzacją.
Pełna lista u Specjalisty d/s Kontaktów z Mediami - czytaj: sowa
Jest zainteresowanie przyjazdem na zlot, umieszczeniem relacji z niego itd, więc tegoroczny zlot będzie obecny w mediach napewno :)
Także ze strony Bemo Motors mamy deklarację o obecności współpracującego z nimi dziennikarza Gazety Wyborczej.
Pozdro ...

Laskosz - 4 Kwi 2008, 22:20

o szlak trafił a ja nie zdąże z mk1 ;( aaaaa
szynszyl - 5 Kwi 2008, 21:55

Laskosz napisał/a:
o szlak trafił a ja nie zdąże z mk1 ;( aaaaa
w nissanie wolne miejsce
Yankes - 8 Kwi 2008, 12:28

Mam pytanko do lokatorów domq numer 17,kiedy bedziecie na ośrodku?
zefir - 8 Kwi 2008, 13:24

slunsk zjedzie pewnie jakos wczesniej zeby sie zaaklimatyzowac :D
osimek1 - 8 Kwi 2008, 14:30

taaaa i znowu przywita mnie pralinka z tekstem "tam nie idzcie bo tam upijaja":D
Lokmen - 8 Kwi 2008, 16:59

zefir napisał/a:
slunsk zjedzie pewnie jakos wczesniej zeby sie zaaklimatyzowac :D

kiedy kiedy :?: bo sam nie wiem czy już w czwartek robić tam rozeznanie terenu

zefir - 8 Kwi 2008, 17:06

myslisz łoki zeby rekonesans zrobic?? ;D no ja raczej bede od piatku poludnie, bo nie wiem jak z praca skoncze ;D
Małgorza - 8 Kwi 2008, 20:03

O kurcze - troche się spóźniłam z rezerwacją :placz:

Nie no, żartuje, nie wiem nawet czy dane mi będzie wpaść do Poznania :-P Już nie będę offtopować

sulos - 8 Kwi 2008, 20:06

mal.gosia, nie boj nic :] jeszcze sie miejsce znajdzie :>
Laskosz - 8 Kwi 2008, 20:51

Łokmen napisał/a:
kiedy kiedy :?: bo sam nie wiem czy już w czwartek robić tam rozeznanie terenu

ja np mam zamiar wyjechać w piątek rano więc jak co to nie będziesz sam ;) im wcześniej padniemy na mate tym wcześniej wytrzeźwiejemy na sobote <8>

sulos - 8 Kwi 2008, 21:45

no ja tez planuje wyjechac jakos w piatek rano. czyli kolo poludnia powinienem byc na miejscu
Małgorza - 8 Kwi 2008, 22:19

sulos napisał/a:
mal.gosia, nie boj nic :] jeszcze sie miejsce znajdzie :>

Mówisz <8> No to musze tylko jakiś transport znaleźć :-P

WooYownik - 8 Kwi 2008, 22:27

mal.gosia napisał/a:
sulos napisał/a:
mal.gosia, nie boj nic :] jeszcze sie miejsce znajdzie :>

Mówisz <8> No to musze tylko jakiś transport znaleźć :-P


jak dotrzesz w piatek zlotowy do 12.00 do Bydgoszczy jakos .. to reszte drogi transport masz zapewniony :) 3 szt. fiest beda jechaly prawdopodobnie z Bydzi wiec bedziesz sobie mogla nawet wybrac w ktorej pojedziesz :D

sowa - 9 Kwi 2008, 00:13

przerzucam was na hyde zlotowy spamerios :-P
charpia - 9 Kwi 2008, 12:44

Wczoraj napisłam posta i kurde pusty mi wyszedł... hm... chciłam tylko powiedzieć, że szkoda mi tylko tej aury, ma lać, ma wiać, ma być zimnisko... a to wszystko akurat między 9 a 11 maja ... jaki ból :D gy
molu - 9 Kwi 2008, 13:24

charpia napisał/a:
ma lać, ma wiać, ma być zimnisko... a to wszystko akurat między 9 a 11 maja ... jaki ból :D gy

chcialbys <bat>
pozdro
:przytul:

charpia - 9 Kwi 2008, 14:58

molu napisał/a:
charpia napisał/a:
ma lać, ma wiać, ma być zimnisko... a to wszystko akurat między 9 a 11 maja ... jaki ból :D gy

chcialbys <bat>
pozdro
:przytul:


a o ile zakład? :gitara: :fajka: gy

sowa - 23 Kwi 2008, 17:32

http://www.furious.pl/new...klub-polska.htm :jupi:
Parzych - 23 Kwi 2008, 18:07

Oj, będzie się działo pub2 :piwkowanie: <pifko>
Howser - 23 Kwi 2008, 18:29

"jedna z siedmiu w Europie, Fiesta MK1’81 z silnikiem 1.6 Turbo"

Nie wiedziałem, że jest ich tylko 7 w europie :yyy:
Żółw G R A T U L A C J E :ok:

Daras84 - 23 Kwi 2008, 23:02

bedzie rubo :D
sulos - 24 Kwi 2008, 09:04

a moze ryba? :P
sowa - 28 Kwi 2008, 21:17

NO GWIAZDY - BIEŻĄCY NUMER AUTO TUNING ŚWIAT



pub2 peace :radocha: pub2 peace :radocha: pub2 peace :radocha: pub2 peace :radocha:

mareno - 28 Kwi 2008, 21:25

no prosze prosze. elegnacko. osobiscie nie wchodze to watkow zlotowych, co by mi zal nie bylo ze nie jade, ale takie info cieszy. znajac zycie to Twoja sprawka co sowu?
Tommur - 28 Kwi 2008, 21:28

No kurde kuurde :zwyciężca: :zwyciężca: hopka
Laskosz - 28 Kwi 2008, 21:31

Sowciu a jakie w końcu media mają się pojawić na zlocie ?
Pozdro

sowa - 28 Kwi 2008, 21:38

niespodzianka gy

///dla nas też :ołnoł: ///

Freeman - 28 Kwi 2008, 22:08

A ja mam pytanie kto z Was będzie jechał tylko na jeden dzień (sobota) przez okolice Ostrowa Wlkp., Kalisza, Międzyborza, Kępna?
maczeta10 - 28 Kwi 2008, 22:30

A mnie dzisiaj na wisłostradzie TIR przepchnął dwa metry na światłach ;-| Pierwsza myśl to fajnie na zlot pojechałem :sad: NO ale na szczęście wychodzę patrzę a tam jedno malutkie zadrapanko :yyy: całe szczęście że byłem na luzie i to uratowało mój zderzak :yes:


Sorki za posta ni z tego ni z owego ale musiałem się z wami tym podzielić :) :-)

Parzych - 28 Kwi 2008, 22:34

No to miałeś nieliche szczęście :yes:
osimek1 - 29 Kwi 2008, 10:47

a czy przypadkowi ludzie tez beda mieli wstep chociarz na trybuny poogladac nasze zmagania??
sowa - 29 Kwi 2008, 10:50

tak zwłaszcza przypadkowi :-)
Daras84 - 29 Kwi 2008, 10:53

zacnie :D
Piter - 29 Kwi 2008, 23:07

:9: jaki ja śliczny w tej gazecie.
Hehehe ale najlepszy Dioda ratujący milke :rotfl:

DziDzia - 29 Kwi 2008, 23:08

nawet mojej kawałek widać :P
FKP Piter napisał/a:
Dioda ratujący milke :rotfl:

Na tym samym zdjęciu...




pozdro :!:

Howser - 29 Kwi 2008, 23:11

FKP Piter napisał/a:
:9: jaki ja śliczny w tej gazecie.
Hehehe ale najlepszy Dioda ratujący milke :rotfl:

Ja tam tylko milke rozpoznaję :-P może dlatego ze taka popularna w FKP była :yes:

Marcin - 30 Kwi 2008, 10:08

moja też by się załapała gdybym w tym czasie po torze nie śmigał :-P
fajnie ze znowu w mediach sie pojawiamy :)

diodalodz - 30 Kwi 2008, 19:26

mam nadzieje że w tym roku mleczna mnie oszczędzi :) Chociaż zawsze są jakieś wspomnienia . Tylko kombinezon gdzieś posiałem .
sowa - 5 Maj 2008, 14:40

tor poznan- łikend majowy
http://picasaweb.google.p...omania2008Pozna

się działo :-)

maerik - 9 Maj 2008, 00:48

kochani bawcie sie dobrze, ja niestety nie zawitam na tegoroczne lotanie :zwyciężca:
osimek1 - 9 Maj 2008, 01:22

w tym roku nie chcesz sluchac jak ludzie po pijaku kalecza Twojego nicka??:P
zefir - 9 Maj 2008, 01:49

do dzis misiaki :D wujcio zefcio nadchodzi :D
osimek1 - 9 Maj 2008, 07:51

spac nie moglem to wstalem godzine wszesciej nie przewidywalem i ide sie juz powoli pakowac, i moze jeszcze przed wyjazdem do poznania jednak auto umyje bo pogoda za oknem zajefajna ;)

C U Leter

Ad@mus - 9 Maj 2008, 08:15

a ja do garazu, tumol skladac;/
Rudi - 9 Maj 2008, 08:50

A Ja za chwilkę ruszam <dresik>
WooYownik - 9 Maj 2008, 09:24

auto przygotowane .. teraz ide ja sie ogarnac i pozniej ruszam :D
maerik - 9 Maj 2008, 09:57

osimek1 napisał/a:
w tym roku nie chcesz sluchac jak ludzie po pijaku kalecza Twojego nicka??:P


hehe, marze o tym ale ni da rady :sad:
spalcie gume i przechylcie kielona za moje byle fiesty <8>

zefir - 9 Maj 2008, 09:57

no ja dopiero o 19 startuje zaraz do pracy pozniej na uczelnie :D i bede w nocy :D

[ Dodano: Pią Maj 09, 2008 09:58 ]
maverik luzik nie ten to nastepny raz :D

diodalodz - 9 Maj 2008, 10:25

mam nadzieję Zefir że jakoś dasz rade trzymać tempo mk1 . jak byście nie mogli trafić to szukajcie śladów korozji na drodze . Znaczy że tam byłem .
Pablo784 - 9 Maj 2008, 10:26

autko wypucowane i ruszamy około 15 - 16 z Gliwic
Parzych - 9 Maj 2008, 10:28

Tak więc, do zobaczyska wieczorkiem :V: :ok:
WooYownik - 9 Maj 2008, 10:37

Wszystkim wyjezdzajacym zycze szerokiej i bezpiecznej drogi do zobaczenia wieczorem :)
Brook - 9 Maj 2008, 18:55

a my już jesteśmy w Strzeszynku... :hihihi:

ależ tu komarów <wow> kill wszystkie

WooYownik - 11 Maj 2008, 07:51

no komarow bylo sporo ... ale dalismy rade ... dzis niestety bedzie trzeba zebrac sie w droge powrotna ... :(
Marcin - 11 Maj 2008, 16:37

ja melduje powrót :) kto nie był niech żałuje <8>
anjko - 11 Maj 2008, 16:57

Taaa Team Zachód już prawie w komplecie na miejscu. Dzięki wszystkim za miło spędzony czas. Pozdrowionka.
Gwid - 11 Maj 2008, 18:41

całe TZ siedzi w domku lecząc rany po słońcu i wpatrując się w swoje trofea :-P
senga - 11 Maj 2008, 20:22

Gwid napisał/a:
całe TZ siedzi w domku lecząc rany po słońcu i wpatrując się w swoje trofea :-P


kto się wpatruje ten się wpatruje :fox:
ja dałam radę wyprosić parasolkę od brata, którą i tak mi podwędziłeś :fox: :-P

QBOSS - 11 Maj 2008, 20:49

No i ja dodarłem na miejsce ,niestety zaraz po wyjeździe z poznania padło mi ładowanie i musiałem zamienić sie na jakiś czas z Diodą żeby móc jechać dalej , gdyby nie on pewno bym gdzieś stał unieruchomiony między poznaniem a warszawą :) a tak jakoś dobiłem po trzy godzinnej jeździe na padniętym aku :P

Spot Super bawiłem sie przednio i już mam chęć wracać z powrotem :) Dzięki wszystkim za taką organizację i wielkie dzięki dla SOWY bo gdyby nie jej pomysł pewno wcale bym nie przybył

DziDzia - 11 Maj 2008, 22:34

Wszędzie dobrze, ale jak to mówią, w Poznaniu najlepiej :V: .. A ja w domku, dotarliśmy bez problemu i było zajebiaszczo :V: ...
Trzeci, sowa, PUCIO, jeszcze raz dziękuje(my) za świetną organizację świetnego zlotu <8> ...



pozdro :!:

diodalodz - 11 Maj 2008, 22:43

hehe ja dotarłem również
nadal bez snu cały czas jade i jade i mijam te pasy białe . ciągle te same obrazy :) mam małe przemęczenie po zlotowe :) Ale moje gwiazdeczki w dokach już i Loy i Qboss wiec może bede spał spokojnie od jutra jak wróci escorcik :)

Rasta - 11 Maj 2008, 23:45

Potwierdzam dotarcie z małymi przygodami ale dało radę :ok:
maczeta10 - 11 Maj 2008, 23:58

Również już w domu :D Pierwszy mój zlot i będę go miło wspominać mam nadzieję że na następnego nie będzie trzeba czekać aż do następnego roku :)
Parzych - 11 Maj 2008, 23:58

My też dotarliśmy i to bez przygód... W trasie, Fiestą spalanie powyżej 10l etylinki :głowąwmur: WIR w baku, prawie słyszałem jak siorbie wachę :hahaha:
MARIUSZ.B - 11 Maj 2008, 23:58

Rasta napisał/a:
Potwierdzam dotarcie z małymi przygodami ale dało radę


Przygody były :-) ale dobrze się skończyły, dobrze że jechałeś bo cały ten ciężar w pełnym tego słowa znaczeniu spadłby na moją biedną fiestę ;-(

MONIA - 12 Maj 2008, 13:37

MARIUSZ.B napisał/a:
Rasta napisał/a:
Potwierdzam dotarcie z małymi przygodami ale dało radę


Przygody były :-) ale dobrze się skończyły, dobrze że jechałeś bo cały ten ciężar w pełnym tego słowa znaczeniu spadłby na moją biedną fiestę ;-(


Nnnooo takiego konwoju Wawa Team to nie było :rotfl: daliśmy radę :jupi:

portos - 14 Maj 2008, 13:18
Temat postu: Po zlocie...
:yes: W Strzeszynku nawet porządek...znaczy Klubowicze i Zlotowcy się pokazali!? :brawo:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group