Forum FiestaKlubPolska -

Zachodniopomorski Team - Nowy Wideorejestrator

AMONe - 29 Sty 2008, 17:21
Temat postu: Nowy Wideorejestrator
Na drogi Powiatu Goleniowskiego Wkracza nowy wideo rejestrator.



nfo z Gazeta Goleniowska:

"Wśród 22 nowych radiowozów, przekazanych dzisiaj przez Komendę Główną zachodniopomorskim policjantom, znalazło się 6 aut pościgowych marki Opel Vectra, które dzięki wzmocnionym silnikom osiągnąć mogą prędkość nawet 250 km/h. Jak twierdzi nadkom. Wiesław Ziemba, oficer prasowy KPP w Goleniowie, jeden z nich trafi do naszego powiatu i zostanie wyposażony w wideo rejestrator, co pozwoli na skuteczniejszą niż dotąd walkę z piratami drogowymi."

Z innych źródeł informuje ze jest to jasnoniebieska Vectra OPC 2.8 V6 Turbo (280KM, Vmax ok 280-290km/h [wersje policyjne nie maja ograniczników elektronicznych!] 0-100 - 6,5s )

Do tego w innych województwach oprócz Opli zakupiono Renault Megane Sport 2.0Turbo (225KM , Vmax 250km/h , 0-100 - 6,0s)

Komenda Głowna myśli również nad zakupem Mitsubishi Lancera EVO X do walki nielegalnymi wyścigami (źrodlo DP).








Ja uważam że nasza policja ogranicza się tylko do karania za prędkość, idą na łatwizne. Niech łapią taksówkarzy którzy jeżdżą jak poj***ni. I nie chodzi tu o przekraczanie prędkości. Jest wiele innych wykroczeń z którymi spotykam się CODZIENNIE i kilka razy na oczach policji ale nic nie było w tym kierunku zrobione BO PO CO?.
W tym całym "UWAGA PIRAT" śmiać mi sie chce jak łapią za prędkość a przy innych wykroczeniach stoi tylko operator i jest tępy komentarz prowadzącego a policji tam niema.

Kiedyś zapytałem policjanta przy kontroli dlaczego łapią tylko za prędkość, spioł sie i nie odpowiedział mi na to pytanie.

ARe - 30 Sty 2008, 01:49

W powiecie jest jeszcze jeden nowy wideorejestrator, dokładniej srebrzysta KiaCee'd :> pozdr
jackrzec - 30 Sty 2008, 08:08

U nas parę lat temu tez dostali Vectrę i się po roku rozje..li! Ale wyremontowali i znowu jeździ ZST J170
beliaal1 - 30 Sty 2008, 13:07

trzeba miec dobre auto co by łamać przepisy :hahaha:
molu - 30 Sty 2008, 13:23

OPC - sie rozmarzyly smerfy <8>
pzdr

AMONe - 30 Sty 2008, 14:26

Jest koleszka w szczecinie, ugadaliśmy się i zrzucamy sie na 500zł. Punktów ma 0 i chce sie poświęcić... a dlaczego? Ma Audi S2 4x4 i Bóg wie jeszcze co (Moc ok. 340PS). Przetestujemy tą Vectre.

Jak dla mnie to mała rozrzutność taka Vectra a co do Evo to sie nie wypowiem...

BLADE - 30 Sty 2008, 15:06

W Świnoujściu Urząd Miasta i KMP wypożyczyła przenośny fotoradar.
Pierwszego „dnia pracy” urządzenia, fotoradar uwiecznił ponad 40 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość 50km/h, o średnio 30-35 km.
Więcej w artykule.

AMONe - 30 Sty 2008, 15:53

Bzdura... zabroniono policji sie chować po krzakach to Straż miejska ma teraz na to pozwolenie... To jest Polska.
molu - 30 Sty 2008, 18:06


Takie cus dostali dzis u nas-wiec trzeba uwazac (szczegolnie prezes jak przelatuje :-) przez gorzow) - ponoc 2.5 w turbinie. <8>
pozdro

trzeci - 30 Sty 2008, 20:26

Jutro będę leciał do Poznania ... Spadkiem, więc przetestujemy :fajka:
Punkty wyzerowane, mandaty spłacone, trzeba coś wrzucić na 2008 rok :-P
A na poważnie, to już faktycznie co raz ostrożniejszym trzeba być, nawet "zając" może być radiowozem z kamerą z tyłu :/
Pozdro ...

beliaal1 - 31 Sty 2008, 13:01

AMONe napisał/a:
Jest koleszka w szczecinie, ugadaliśmy się i zrzucamy sie na 500zł. Punktów ma 0 i chce sie poświęcić... a dlaczego? Ma Audi S2 4x4 i Bóg wie jeszcze co (Moc ok. 340PS). Przetestujemy tą Vectre..


a bedzie jakaś relacja ??

AMONe - 31 Sty 2008, 21:47

pewnie tak... narazie dowiaduje się anonimowo czy to nie będzie brane pod ucieczke czy coś... i czy nie zabiorą mu prawka przy aż takim przekroczeniu prędkości.

Hehe... debilny pomysł co ? :devil: :-)

beliaal1 - 1 Lut 2008, 08:54

ty to powiedziałes....

ja nie komentuje :rotfl:

AMONe - 5 Lut 2008, 10:24

Niestety. Podchodzi to pod ucieczkę. Grozi za to kara grzywny i pozbawienie wolności do lat trzech.
scenic_17 - 5 Lut 2008, 15:43

AMONe napisał/a:
Niestety. Podchodzi to pod ucieczkę. Grozi za to kara grzywny i pozbawienie wolności do lat trzech.

ogladnijcie ostatni odcinek "uwaga pirat" koles Mercedesem ML 420 CDI nie zatrzymal sie do kontroli to ni mogli go dojsc nowym passatem.. po kilkunastu kilometrach sie zatrzymal i powiedzial ze pooprostu nie zauwazyl.. przekraczajac predkosc o 150km/h dostal 500pln i 10 pkt..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group