Forum FiestaKlubPolska -

Zlot FKP - Tor Poznań 10.05.2008 - Ankieta nad wyborem miejsca na ogólnopolski zlot 2008

trzeci - 18 Sty 2008, 00:48
Temat postu: Ankieta nad wyborem miejsca na ogólnopolski zlot 2008
No to czas wybrać miejsce na nasz pierwszy ale miejmy nadzieję nie ostatni zlot w 2008 :)
Dwie pierwsze miejscówki zdążyliście już poznać w tym topicu
Ale dla przypomnienia ;-)

1. Lotnisko Śniatowo k/Kamienia Pomorskiego
Obejrzeć je sobie możecie, przeglądając zasoby mola: zdjęcia ze Śniatowa
Cenowo wygląda ono najkorzystniej bo cena wyjściowa to 1200 PLN zawierająca:
- wynajęcie lotniska + pomiar czasu na 1/4 milii (350 PLN)
- uporządkowanie terenu przed i po zlocie (200 PLN)
- wynajęcie karetki oraz straży pożarnej (650 PLN)
Baza noclegowa - jakiś przyjemny ośrodek nad naszym Bałtykiem ;-)

2. Lotnisko Ułęż k/Ryk
Do obejrzenia tutaj
Parę osób od nas zna już to miejsce i może powiedzieć coś więcej na jego temat.
Może jeszcze o nim powiedzieć, że jest rekomendowane przez Focus Klub Polska ;-)
Ceny, na dzień dobry, wyglądają następująco:
- 50 PLN od auta
- karetka od 70 PLN / h
- straż od 500 PLN / h
Odnośnie noclegu to bliżej lub dalej są fajne ośrodki wypoczynkowe, więc miejsce na imprezowanie się znajdzie.

No i trzecia miejscówka, ta trzymana do końca w tajemnicy ;-)
3. Tor Poznań
Kto go nie zna, może rzucić okiem: tutaj
Cenowo mieści się pośrodku bo za samo wynajęcie toru zapłacimy 1650 PLN.
Ubezpieczenie to koszt ca. 850 PLN
Zabezpieczenie typu karetka, straż w gestii PUCIA
któremu w tym miejscu chciałbym gorąco podziękować za załatwienie nam tego co wydawało się niemożliwym :yes:
Główna część zlotu odbywałaby się na małej pętli, choć jak widzicie jej rozmiary i tak są niezłe w porównaniu do tego co mieliśmy okazję już poznać na poprzednich zlotach.
Ale do dyspozycji, w zakresie ustalonym z właścicielami toru, byłaby także główna pętla.
Ośrodki wypoczynkowe zostały już namierzone przez sowę i PUCIA, więc z bazą noclegową nie będzie problemu.

Macie więc podane wszystkie 3 miejsca do wyboru :)
Teraz zostaje dokonać jedynie wyboru miejsca na nasz kolejny ogólnopolski zlot.
Dokonując go weźcie jednak pod uwagę, że pierwsze dwa miejsca mogą się znaleźć na naszej liście zawsze - Tor Poznań nie.
Taka szansa, abyśmy zagościli na najbardziej prestiżowym torze w Polsce, za rok może się już nie powtórzyć.

Więcej szczegółów poda PUCIO, bo ja i tak się rozpisałem ;-)
Ale gwarantuję Wam w jego i w swoim imieniu, że atrakcji, różnego rodzaju, nie zabraknie.

Pozdrawiam i zapraszam do głosowania :)

Czas trwania ankiety 7 dni.
Oddajemy oczywiście 1 głos.
Niech udział w głosowaniu biorą udział Ci spośród Klubowiczów, którzy planują na zlot przyjechać.

Parzych - 18 Sty 2008, 01:14

Ja dopasuję się do większości... Najbardziej podoba mi się tor w Poznaniu... Nad morze też by się chciało...
szynszyl - 18 Sty 2008, 01:36

trzeci napisał/a:
Tor Poznań
jedziemy .. jedziemy.. najbliżej kolebki cywilizacji.. tfu.. siedziby stowarzyszenia FKP, czyli normalnie nie można inaczej.
WooYownik - 18 Sty 2008, 05:39

Zaglosowane, tez uwazam ze fajnie by bylo na torze poznan posmigac :) wiec jestem wlasnie za ta opcja :)
PumaRST - 18 Sty 2008, 07:22

Artur, ciesze sie ze zdązyłem przed wyjazdem na urlop (jade dziś) wziąc udział.

a teraz do meritum:

Ja od jakiegos czasu prowadzięł propagande żeby przepchnac Ryki :yes: ale w momecie w którym wyskoczył Tor Poznań, prosze tych których namówiłem na Ryki zeby rozwazyli w własnym zakresie tą ankiete.

Z swojej strony moge powiedzieć tak:

z pobudek czysto egoistycznych wolał bym Ryki - miałem zamiar urządzić sobie poligon doświadczalny dla mojej wydumki dragowej, taki tening day ;)) , ale również uważam że dla Klubu i klubowiczów wiekszą atrakcja bedzie TOR Poznań i dlatego mój głos idzie na to miejsce, ponieważ:

1) drugi raz może nam sie nie udać mieć takiej możliwości,
2) jest to 1 z dwóch torów w PL i chyba jest najbardziej profesionamy,
3) prosta startowa też pozwoli na rozegranie zabay w 1/4 mili już z prawdziwego zdarzenia.

Ludziska, wybór jest prosty, głosujcie na POZNAŃ!!!!


BTW: Pucio :brawo:

mareno - 18 Sty 2008, 08:28

ja co prawda nie bede nz zlocie, bo akurat w wybranym przez klubowiczow terminie urodzi mi sie bobo, ale jak patrze na propozycje, a zwlaszcza na Poznan to trochu zal , ale mam nadzieje ze co sie odwlecze to nie uciecze.
stafcio - 18 Sty 2008, 08:34

jeżeli wszedł poznań, to nie ma dyskusji. POZNAŃ!
Howser - 18 Sty 2008, 09:12

Głosik poszedł oczywiście na Poznań :devil:
Okazję trzeba wykorzystywać :yes:

PUCIO - 18 Sty 2008, 09:15

:ok:
jak widać nie to co nam się wydawało... lecz jest dzisiaj dla nas dostepne
:jupi:
oczywiście skoro jestem prowodyrem do odwiedzania najlepszych miejscówek w polsce
GŁOSUJE NA POZNAŃ !!
oj bedzie sie działo pub2
a kto nie dzojedzie to .... nunu
Pozdrawiam :luzik:

ElGrey - 18 Sty 2008, 09:37

Jak dla mnie tylko tor, w wiekszosci nasze wozidla nie sa efektowne w wyscigach na 1/4

glos na POZNAN

Mam nadzieje ze do zlotu dorobie sie nowego wozidla to wtedy bede smigal :greenpeace:

KUI3A - 18 Sty 2008, 09:39

też byłem orędowniiem Ryk (byłem tam kilka razy i na prawdę miejsce jest super) ale wydaje mi się, że chyba nie ma w PL lepszego miejsca niż tor Poznań, tak też zagłosowałem
Kolin - 18 Sty 2008, 09:52

Tor będzie najlepszy Poznań
sowa - 18 Sty 2008, 10:00

:jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi: POZNAŃ :jupi:


...czy jasno się wyraziłam?? :-)

beliaal1 - 18 Sty 2008, 10:12

vox populi :-) POZNAŃ
DziDzia - 18 Sty 2008, 10:39

parzych73 napisał/a:
Najbardziej podoba mi się tor w Poznaniu... Nad morze też by się chciało...
Mam tak samo...
A jak wygląda sprawa z terminami tych propozycji :?:



pozdro :!:

molu - 18 Sty 2008, 11:02

Hmm a wiec do zobaczenia w Poznaniu <oki> :fajka:
:piwkowanie: peace

pozdro

PumaRST - 18 Sty 2008, 11:10

molu napisał/a:
Hmm a wiec do zobaczenia w Poznaniu


na to wyglada :yes:

Fordon - 18 Sty 2008, 11:18

Looo pewnie ze Tor Poznan bo nie dosc ze kuzyna zamecze bo akurat mieszka w centrum WLKP to jeszcze nie cale 50km dalej mam reszte rodzinki :devil:
A tak bardziej serio to jestem w szoku ze udalo sie zalatwic Tor w Poznaniu :) :brawo:

MONIA - 18 Sty 2008, 11:36

Poznań Poznań co prawda znam go ze strony motocyklowej :) teraz spróbujemy autkiem
elmek13 - 18 Sty 2008, 12:00

Głosowałem za Poznaniem. Sądzę, że będzie fajnie. <oki>
Piter - 18 Sty 2008, 12:15

A pewnie że Poznań :)
O Ryki czy Śniatowo możemy sie starać za rok, a okazję pojeżdżenia na torze w Poznaniu trzeba wykorzystać.
PUCIO ty stary rowerze co żeś się nie pochwalił że Poznań załatwiasz :devil:

Żółwik Tuptuś - 18 Sty 2008, 12:22

Poznań bez dwóch zdań :)

Pucio - :brawo: :brawo: :brawo: Ni eprzypuszczałęm że uda nam sie kiedyś szarpnąć na ten tor a tu proszę - mażenia się spełniają :)

AeRJot - 18 Sty 2008, 13:21

hmmm >>>> nie bede orginalny i opowiem sie za Poznaniem :greenpeace: :) .... a jak ...
jaco11 - 18 Sty 2008, 13:30

Poszło
Marcin - 18 Sty 2008, 15:15

wiadomo gdzie :yes:
Daras84 - 18 Sty 2008, 15:28

Poznan jedziemy :D :D :twisted:
marcus_87 - 18 Sty 2008, 15:31

ze wzgledow czysto finansowych glosowalbym na ryki, i tak jak jade to przede wszystkim dla ludzi i atmosfery, wiec miejsce ma drugorzedne znaczenie- mogloby byc pod tesco jak dla mnie :-)
no ale nie zrobie wam tego i zaglosuje na poznan mimo ze bede musial niezle kombinowac zeby przyjechac. POZNAN

sulos - 18 Sty 2008, 15:43

z tych miejsc obowiazkowo poznan :]
Laskosz - 18 Sty 2008, 16:02

No to Poznań :ok: ale taniej by mnie wyszły Ryki :P no cóż głos oddany i muszę sie pojawić :) z Prezesem coś trzeba walnąć ;)
Cysiu - 18 Sty 2008, 16:38

Głos poszedł na Poznań :) :) :)
osimek1 - 18 Sty 2008, 17:12

bez zastanowienia - poznan :)

jak przeczytalem ostatnia wypowiedz gdzie padlo slowo poznan pomyslalem ze to chyba niemozliwe. chodzbym mial okrasc bank i zawalic 3 egzaminy przyjade :D

Gwid - 18 Sty 2008, 18:31

Poznań;D blisko do domku i ten tor :jupi:
Faza - 18 Sty 2008, 18:54

oczywiscie bez dwoch zdan!!!!!!!......LOTNISKO SWIATOWO !!!!!!!!!!!!!!.... ale mi sie zarcik trzyma :hahaha: oczywiscie ze POZNAN!!!!!!!!!!!!!!
Brook - 18 Sty 2008, 20:27

Czyżbym znów była długodystansowcem zlotu???? ;/

Głos oczywiście leci do PYRLANDII :yes:

Do zobaczyska Kochani :rotfl:

Marcin - 18 Sty 2008, 20:29

Brook napisał/a:
Czyżbym znów była długodystansowcem zlotu????

Masz duże szanse :-)

QBOSS - 18 Sty 2008, 21:19

Ja wiedziałem ze tak będzie :D już z PUCIEM gadałem wcześniej na ten temat :D Tak więc moja decyzja jest oczywista POZNAŃ :)
kratek - 18 Sty 2008, 21:26

No BA...Poznań :devil:
Żółwik Tuptuś - 18 Sty 2008, 22:29

Martwi mnie tylko jedno - Prezio w swoim zamiłowaniu do demokracji zrobił ankietę jaką wszyscy widzą . Ja bym zrobił ankiete w której pytanie by brzmiało :

Czy pierwszy ogólnopolski zlot w roku 2008 ma sięodbyć w Poznaniu ?

A odpowiedzi do głosowania :

1 Oczywiście że tak
2 Tak
3 Raczej tak .

Demokracji by się stało za dość bo głosowanie by było , a nie pałętały by się siakieś pierdofiksy pod nogami podczas liczenia głosów .

Parzych - 18 Sty 2008, 22:35

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Martwi mnie tylko jedno - Prezio w swoim zamiłowaniu do demokracji zrobił ankietę jaką wszyscy widzą . Ja bym zrobił ankiete w której pytanie by brzmiało :

Czy pierwszy ogólnopolski zlot w roku 2008 ma sięodbyć w Poznaniu ?

A odpowiedzi do głosowania :

1 Oczywiście że tak
2 Tak
3 Raczej tak .

Demokracji by się stało za dość bo głosowanie by było , a nie pałętały by się siakieś pierdofiksy pod nogami podczas liczenia głosów .
:brawo: :brawo: :brawo:
MARIUSZ.B - 18 Sty 2008, 23:40

Zagłosował bym na Ryki ale mój głos wiele tu nie zmieni, widzę więc POZNAŃ
K0zi - 18 Sty 2008, 23:58

Oczywiście że...
Poznań !!!!!!

Pucio :brawo: :brawo: :brawo:

maczeta10 - 19 Sty 2008, 05:21

No niech będzie jak mam być na pierwszym zlocie to od razu z grubej p... :D POZNAŃ chociaż do ryk mam zaledwie ~40km :-P
kristofer - 19 Sty 2008, 12:02

:V: POZNAŃ :V:
charpia - 19 Sty 2008, 14:52

No cóż... nie wiem czy dotrę, ale zagłosowałam gy
ps. czuję, że sprawa już przesądzona :yes:

DziDzia - 19 Sty 2008, 17:48

No, skoro nadal nie wiem kiedy Poznań jest dostępny, to oddaje swój głos na
Poznań...



pozdro :!:

Sobot - 19 Sty 2008, 19:38

:greenpeace: POZNAŃ :greenpeace:
djsthonka - 20 Sty 2008, 00:51

hm ja bede orginalny i pozostane przy swoim mam nadzieje ze sie nie obrazicie stawiam na ryki na poznanskim torze juz byłem.
osimek1 - 20 Sty 2008, 01:20

o to chyba chodzi zeby kazdy glosowal na to na co ma ochote a nie na to co wiekszosc glosuje bo komus moze sie to niespodobac
BLADE - 20 Sty 2008, 21:08

Ja głosowałem na Śniatowo bo raz byłem i mam blisko, ale jak wypadnie Poznań to postaram się przybyć. :ok:
Rasta - 20 Sty 2008, 21:59

Głoś oddany tor Pozonań wogóle to nie wiem po co to głosowanie!!

Powiem sczerze, że dopóki nie wjadę na tor nie uwierze, że dało radę załatwić za tak śmieszną kaskę!!

[ Dodano: Nie Sty 20, 2008 22:04 ]
Tylko proponuję już inwestować w zawias bo na seryjntm zawiezeniu to :pop:

marcus_87 - 20 Sty 2008, 22:12

wlasnie sie zastanawialem czy aby ten tor bedzie bezpieczny dla zwyklego uzytkownika zwyklej fiesty na zwyklym zawiasie ze zwyklymi hamulcami, ktorego poniesie fantazja? bo widze ze nawet na malej petli jest sie gdzie rozbujac.... zeby co drugi nie wypadal z zakretu albo stawal bokiem w polowie
Freeman - 20 Sty 2008, 22:28

Jak dla mnie sprawa praktycznie przesądzona.A ponieważ chce w tym roku przybyć na zlot to głosuje na Poznań (rekomendacja innych no i dosyć blisko)
Rasta - 20 Sty 2008, 23:58

marcus_87 napisał/a:
wlasnie sie zastanawialem czy aby ten tor bedzie bezpieczny dla zwyklego uzytkownika zwyklej fiesty na zwyklym zawiasie ze zwyklymi hamulcami, ktorego poniesie fantazja? bo widze ze nawet na malej petli jest sie gdzie rozbujac.... zeby co drugi nie wypadal z zakretu albo stawal bokiem w polowie


2 paki na prostej na luzaku się trzaska :fox:

DziDzia - 21 Sty 2008, 00:20

Rasta napisał/a:
2 paki na prostej na luzaku się trzaska :fox:

Niektóre fiesty nawet tyle nie pojadą... moja na przykład...



pozdro :!:

MARIUSZ.B - 21 Sty 2008, 00:22

Rasta napisał/a:
2 paki na prostej na luzaku się trzaska


Jak się ma czym, zauważ że większość przyjedzie nastoletnimi 1.1 :)

Ale jak ktoś się postara to i 1.1 może się rozwalić.

Żółwik Tuptuś - 21 Sty 2008, 00:39

DziDzia napisał/a:
Rasta napisał/a:
2 paki na prostej na luzaku się trzaska :fox:

Niektóre fiesty nawet tyle nie pojadą... moja na przykład...



pozdro :!:


w tym klubie nie mamy nawet 10 aut które tyle pojadą .

marcus - najbardziej szkodliwe jest życie bo zawsze do śmierci prowadzi . Co do toru - może to być jedyna mozliwośćdla nektórych aby pojeździc po nim . Lotniska możemy sobie wynając zawsze . NIe zmarnujmy tej szansy . ( pomyśl o ile punktów wzrośnie Twói respekt wśród ziomów z miasta gdy się dowiedzą że walczyłęś na torze w poznaniu ;-) )

Rasta - 21 Sty 2008, 00:41

MARIUSZ.B napisał/a:
Ale jak ktoś się postara to i 1.1 może się rozwalić.


Wiesz ja już widziałem co wyczyniają takie seryjne 1.1 na torze np. w Kisielinie lub Radmiu.

Nie wiem co bardziej jestn iebezpieczne - ja wchodzący 200 km/h w zakręt czy 20 letnie 1.1 wchodzące z prędkością 100 km/h na seryjnym zawieszeniu i oponkch 135/13.

Uważam, ż na tor powinny mieć wjazd tylko 100% sprawne samochody! A u nas w klubie roźnie z tym bywało! I nie posądzajcie mnie o jakieś wywyższanie się lub dyskryminację, poprostu mam nadzieję, że nik nie zaliczy dacha!

Fordon - 21 Sty 2008, 09:07

Rasta ma racje :) ze jak ktos przesadzi na serii zawiasie to moge byc jaja... :) u mnie po mimo ze jest lekko obnizona i utwardzona Fiesta to jade tylko na prostej,bo po zakretach tym frankensteinem jest problem :rotfl: :devil:
Daras84 - 21 Sty 2008, 10:24

Tylko jak chcecie to sprawdzic czy auta sa sprawne ??

co do Dachowan to juz nie badzmy tacy krytyczni kazdy chyba ma swoje pod kopuła i wie na co stac jego auto lub jego umiejetnosci...

ja osobiscie nie moge sie doczekac... bo zawsze chcialem polatac torch ena jakims szybkim torze :D :ok:

zefir - 21 Sty 2008, 10:29

Fordon napisał/a:
Rasta ma racje :) ze jak ktos przesadzi na serii zawiasie to moge byc jaja... :) u mnie po mimo ze jest lekko obnizona i utwardzona Fiesta to jade tylko na prostej,bo po zakretach tym frankensteinem jest problem :rotfl: :devil:


dobrze ze zostala fiesta w rodzinie ;)

hmm tor poznan W KONCU ;D tam mnie jeszcze nie widzieli :D

zobaczymy jak 1,2 podoła ;D

Fordon - 21 Sty 2008, 10:49

Daras, a pamietasz w ZG jak ktos wjechal na tor i tak zapitalal na zakretach ze na 3 kolach a w zasadzie prawie na 2 by polecial...wiesz ja rozumiem zabawe zabawa... dla funu sie chetnie przejade pare razy na torze ale glownie bede na 1/4 mili bede latac az nie wybuchnie :devil:
Mafios - 21 Sty 2008, 11:19

poszlo na poznan ze wzgledu na prosta ;-)
KUI3A - 21 Sty 2008, 12:33

co do sprawności aut to się zgadzam z tym jak najbardziej, nie wiem jakie prędkości będą w zasięgu ale 100 w zakręcie na kiepskim/niesprawnym zawiasie to nic fajnego

z drugiej stony tak jak pisze Darek każdy coś pod deklem powinien mieć, w przypadku gdyby jednak okazało się że komuś czegoś jednak zabrakło trzeba będzie podjąć stanowcze i radykalne działania, które zapobiegną jakiemuś przypałowi

biorąc pod uwagę, że na torze nie będzie można się ścigać ze sobą bok w bok to sądzę, że jednak powinno być bezpiecznie i bez ofiar :twisted:

Ma to być przede wszystkim dobra zabawa, ostra jazda przy tak dużej (zapowiadanej) ilości uczestników raczej odpada

sowa - 21 Sty 2008, 15:12

cos mi sie wydaje ze troche na wyrost te obawy, jak zawsze będa ustawione trasy pachołki itd na miare naszych aut, a nie tylko max możliwosci samego toru.
Proponuje zajac sie propagandą w ramach frakcji żeby max ilosć aut i ludków się zjawiła... bo bedzie gdzie poszalec i przed kim sie pokazac :-)

Rasta - 21 Sty 2008, 16:05

sowa, na trasie o długości ponad km i szerkokości 12m będziesz ustawiac pachołki, :hahaha:
Żółwik Tuptuś - 21 Sty 2008, 16:47

zauważyłem że jest już 68 głosów w temacie więc rozumiem że jest do dolna i nieprzekraczalna granica frekfencji aut na zlocie . ( chciałbym to zobaczyć )
Rasta - 21 Sty 2008, 17:28

Żółwik Tuptuś, w cuda wierzysz hehe
WooYownik - 21 Sty 2008, 17:29

Czy z AC mozna naprawiac auto po dachowaniu ? :D Bo jak tak to ja sie nie martwie :D
:hahaha: :rotfl: :hahaha: : :rotfl: hahaha:
Chlopaki wiecej luzu kazdy ma glowe wiec sadze ze kazdy jej uzywa .. a nie ma pustostanow wsrod nas ...
Bedzie dobrze ... Jak nikt dacha na poprzednich torach nie zaliczyl to i tu nie powinien ... :D

osimek1 - 21 Sty 2008, 17:33

moze cos zle przeczytalem ale ponoc impreza ma byc na malej pentli a tam niewidze prostej i to tak dlugiej prostej...
Parzych - 21 Sty 2008, 18:55

Żółwik Tuptuś, Ja będę na pewno, nasze Fiesty MUSZĄ w końcu stanąć obok siebie :yes:
WooYownik - 21 Sty 2008, 19:22

parzych73 napisał/a:
Żółwik Tuptuś, Ja będę na pewno, nasze Fiesty MUSZĄ w końcu stanąć obok siebie :yes:


Dwie MK6 kolo siebie tez stanac powinny :D

Parzych - 21 Sty 2008, 19:27

Oczywiście Wooya, to nie podlega żadnej dyskusji :ok:
DziDzia - 21 Sty 2008, 19:30

To ja się ulokuje gdzieś między Wami i Żułwikiem swoja mk5...


pozdro :!:

Rasta - 21 Sty 2008, 21:40

WooYownik napisał/a:
Czy z AC mozna naprawiac auto po dachowaniu ? Bo jak tak to ja sie nie martwie


Nie, AC nie bierze pod uwagę upalania samochod na torze :ok:

osimek1 - 21 Sty 2008, 21:42

a szkoda :devil:
Bit1 - 21 Sty 2008, 22:17

Rasta napisał/a:
WooYownik napisał/a:
Czy z AC mozna naprawiac auto po dachowaniu ? Bo jak tak to ja sie nie martwie


Nie, AC nie bierze pod uwagę upalania samochod na torze :ok:


Ale przecież nei musisz mówić że to na torze się stało :-P
przeturla się ją gdzieś dalej :twisted:

Rasta - 21 Sty 2008, 22:49

O ile kierownika nie trzeba będzie wycinać z wraku!
DziDzia - 21 Sty 2008, 23:02

Oj Rasta, nie przesadzaj już... Nie będzie aż tak źle...



pozdro :!:

odyniec - 21 Sty 2008, 23:20

heh 130km to nie 600:))) pyrladnia.

[ Dodano: Pon Sty 21, 2008 22:22 ]
Rasta napisał/a:
WooYownik napisał/a:
Czy z AC mozna naprawiac auto po dachowaniu ? Bo jak tak to ja sie nie martwie


Nie, AC nie bierze pod uwagę upalania samochod na torze :ok:

tak od siebie dodam, że mało które o ile którekolwiek (standardowe) pakiety ubezpieczeń biorą pod uwagę takie aspekty... badałem teraz ubezpieczenia w różnych firmach... i niestety wyścigi pojazdami mechanicznymi nie są objęte podstawowymi pakietami ubezpieczeń. Jeśli już to tylko za dodatkową opłatą. (mowa o ubezpieczeniach na życie - a nie pojazdów)

trzeci - 22 Sty 2008, 10:07

Ryzyko istnieje na każdym torze, na jednym większe na drugim mniejsze.
Zadaniem organizatorów, we współpracy z sędziami i właścicielem toru, będzie ograniczyć je do minimum a warunki Toru Poznań zostaną wzięte pod tym względem pod uwagę.
Więc nie wytwarzajcie psychozy strachu, bo chcielibyśmy aby udział aut w zawodach był jak największy.
Żeby jak najwięcej aut z naszego Forum mogło mieć frajdę z jazdy po Torze Poznań :)
Ze swoje strony powiem, że jak przy każdym ogólnopolskim zlocie, moje większe obawy budzi to aby wszyscy cało dojechali i wrócili ze zlotu.
Wiąże się to bowiem z koniecznością pokonania, przez sporą część z Was, kilkuset kilometrowej trasy, gdy zazwyczaj ograniczacie się do jazdy po mieście.
Pozdro ...

KUI3A - 22 Sty 2008, 10:25

śwęte słowa,

w końcu największa szkoła przetrwania to nasze cudowne polskie drogi

wyjazd w tak zwany pejzarz na torze zazwyczaj żle się dla auta kończy poza tym tam nasze bezpizeństwo od nas zalezy na drogach niekoniecznie

tor poznań to profesjonalny obiekt więc myślę, że standardy bezpieczeństwa też spełnia więc fun będzie

Daras84 - 22 Sty 2008, 10:32

:ok:
KUI3A - 22 Sty 2008, 11:34

mam nadzieję, że do tego czasu to jakieś 2.0 zawita pod strzechę u mnie

z rzeczy potrzebnych na tor poznań to podobno opony się przydają (w sumie jak wszędzie :fox: ) ale generalnie ponoć tor ten zjada opony

Rasta - 22 Sty 2008, 12:02

KUI3A napisał/a:
ponoć tor ten zjada opony


Raczej na pewno, ale ponć na jedno upalanie jeden komplet styka :cojest:

elmek13 - 23 Sty 2008, 11:56

trzeci napisał/a:
gdy zazwyczaj ograniczacie się do jazdy po mieście.


Zgadza się nie każdy ma doświadczenie na autostradzie albo innej drodze szybkiego ruchu dlatego jeżeli będzie wyjazd to grupowo, żeby jeden drugiego pilnował.

Danio - 24 Sty 2008, 01:38

poszło :)
madek - 24 Sty 2008, 09:04

Głos poszedł na najblizsze miasto :)

Jak w tym roku nie pojade to załatwie sobie u prezesa dozywotniego bana na forum :ok:

trzeci - 25 Sty 2008, 09:27

No to jedziemy do Poznania na zlot :)
Wynik miażdżący jak w wyborach na Białorusi hehe
Do zobaczenia na Torze Poznań ;-)
Pozdro ...

madek - 25 Sty 2008, 12:20

Że tak powiem, pozamiatane :zwyciężca:

Ale nie mozna sie bylo spodziewac innego wyniku :twisted:

KUI3A - 25 Sty 2008, 12:49

czyli co??

ponad 70 aut będzie ?? :fox:

Bit1 - 25 Sty 2008, 12:55

KUI3A napisał/a:
czyli co??

ponad 70 aut będzie ?? :fox:


Taaa jasne :-P (ja nie glosowalem :-) )

ogolnie trzeba by wprowadzic jakies statystyki z poprzednich lat ile osob glosowalo na terminy/miejsca zlotow a ile potem sie pojawilo na zywo
zobaczylibysmy czy mamy tendencje wzrotstowa czy nie :-)

KUI3A - 25 Sty 2008, 13:20

jeżeli chodzi o radom to troche mniej lludzi się pojawiło niżplanowało, tu zapewne nie będzie inaczej
Bit1 - 25 Sty 2008, 13:30

KUI3A napisał/a:
jeżeli chodzi o radom to troche mniej lludzi się pojawiło niżplanowało, tu zapewne nie będzie inaczej


Nie no to wiadomo że zawsze będzie mniej ludzi bo ciężko jest coś zaplanować z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem zawsze może coś wypaść.
Ale tak z ciekawości bym chciał wiedzieć ilu użytkowników płaci składki, ilu głosuje, a ilu się pojawia.

Tommur - 25 Sty 2008, 16:37

[ Dodano: 25 Styczeń 2008, 16:38 ]
Bit1 napisał/a:
Ale tak z ciekawości bym chciał wiedzieć ilu użytkowników płaci składki, ilu głosuje, a ilu się pojawia


Odp. Klubowiczów 2007 jest 159szt. Głosów oddano 72 (48%), a ilu przyjedzie ? hmmmm. chyba nie połowa z tych 72 :-P

Żółwik Tuptuś - 25 Sty 2008, 17:40

Poprzednie lata pokazują że na zlot dociera około 50 % najaktywniej głosujących w temacie tego kiedy i gdzie ma sie zlot odbyć , oraz zabierających głos w Topiku przedzlotowym itd .
Pierwszą miarodajną sprawa która w przybliżeniu określa ilośćzlotowiczów jest rezerwacja domków , choć i ona daje tylko pojęcie o wyobrażeniu na ten temat .

Parzych - 25 Sty 2008, 17:49

Ja rezerwuję pokój z dwuosobowym łóżkiem i z prysznicem :hammer:
beliaal1 - 25 Sty 2008, 18:00

heh najlepiej kolo dzbanów łódzkiego i stargardzkiego co byś daleko chodzić nie musiał :rotfl:
Parzych - 25 Sty 2008, 18:07

Oszywiście... :yes:
Żółwik Tuptuś - 25 Sty 2008, 18:12

oo nieeee pub2

Ja tam śpię u Sowy w bagażniku .

DziDzia - 25 Sty 2008, 19:08

parzych73 napisał/a:
Ja rezerwuję pokój z dwuosobowym łóżkiem i z prysznicem :hammer:

a jednoosobowy prysznic Ci nie wystarczy ;/ :?: :?: heehe
Chyba jeszcze troszkę za wcześnie na takie rezerwacje...



pozdro :!:

Parzych - 25 Sty 2008, 19:34

DziDzia napisał/a:
Chyba jeszcze troszkę za wcześnie na takie rezerwacje...
A jak zabraknie?? :hahaha:
K0zi - 25 Sty 2008, 20:13

parzych73 napisał/a:
A jak zabraknie?? :hahaha:

zabraknie :yyy: to zamawiam 3 os pokoik tylko kiedy dokładnie będzie zlocik ?? bo w maju są sesje egzaminacyjne ;-(

WooYownik - 25 Sty 2008, 20:33

a ja zamawiam lozko wodne w pokoju.... i dwie azjatyckie masazystki :P
Laskosz - 25 Sty 2008, 21:21

Woyo ale masz wymagania :P a mi starczy taka impreza jak w radomiu ;] spac moge w aucie choć pewnie gdzie padne tam zasne :V:
madek - 25 Sty 2008, 22:15

Cytat:
bo w maju są sesje egzaminacyjne

nie pomylilo ci sie z czerwcem ?

Piter - 25 Sty 2008, 22:19

A mnie tam wszystko jedno. Kawałek spania zawsze się znajdzie.
beliaal1 - 25 Sty 2008, 22:26

WooYownik napisał/a:
a ja zamawiam lozko wodne w pokoju.... i dwie azjatyckie masazystki :P


ok ale koniecznie muszą być blondynki

Żółwik Tuptuś - 25 Sty 2008, 22:38

beliaal1 napisał/a:
WooYownik napisał/a:
a ja zamawiam lozko wodne w pokoju.... i dwie azjatyckie masazystki :P


ok ale koniecznie muszą być blondynki


Taa a później będzie jak na każdym zlocie - pobutka z reką w nocniku i zimny pot na skroniach

WooYownik - 25 Sty 2008, 23:09

Żółwik Tuptuś napisał/a:
beliaal1 napisał/a:
WooYownik napisał/a:
a ja zamawiam lozko wodne w pokoju.... i dwie azjatyckie masazystki :P


ok ale koniecznie muszą być blondynki


Taa a później będzie jak na każdym zlocie - pobutka z reką w nocniku i zimny pot na skroniach


takie rzeczy to tylko w erze :D

osimek1 - 25 Sty 2008, 23:27

beliaal1 napisał/a:
WooYownik napisał/a:
a ja zamawiam lozko wodne w pokoju.... i dwie azjatyckie masazystki :P


ok ale koniecznie muszą być blondynki

azjatki i blondynki hmmm....one zazwyczaj sa brunetkami :P takze chyba w farbe do wlosow zainwestuj przed zlotem ;D

mnie tam wystarcza dwie nasze polskie masarzystki :P

DziDzia - 26 Sty 2008, 00:15

No panowie... Chyba troszkę za daleko powiozła Was wyobraźnia...
Ale masażystki na łóżku wodnym... hMmmmmm....



pozdro :!:

sulos - 26 Sty 2008, 16:59

jezeli chodzi o noclegi, to ze wzgledu na prace ktora wykonuje... :) jak juz beda konkretne ustalenia ile, za ile i kiedy to bede mogl podzialac w temacie hoteli.
Piter - 26 Sty 2008, 21:08

Myślę że w żadnym hotelu by nas nie chcieli :hahaha:
Laskosz - 26 Sty 2008, 21:19

FKP Piter napisał/a:
Myślę że w żadnym hotelu by nas nie chcieli :hahaha:

noooo kawe rozlewaja nawet na wykładzinie bagażnika :P

DziDzia - 26 Sty 2008, 22:14

FKP Piter napisał/a:
Myślę że w żadnym hotelu by nas nie chcieli :hahaha:

Eeee... Za odpowiednią sumkę wszędzie nas zniosą... Tylko czy nas na to stać... hehe..




pozdro :!:

maczeta10 - 26 Sty 2008, 22:38

Panowie mam pytanie może i głupie ale dla pewności na zlot można przyjechać ze swoją drugą połówką ?? :ups:
trzeci - 26 Sty 2008, 22:42

Tak, zawsze jest możliwość wzięcia ze sobą osoby towarzyszącej: dziewczyny, kumpla, żony itd ;-)
madek - 26 Sty 2008, 22:48

trzeci napisał/a:
dziewczyny kumpla

trzeci napisał/a:
kumpla żony

itd. <8>

DziDzia - 26 Sty 2008, 22:52

madek, widzę, że bardzo po swojemu interpretujesz to, co prezes pisze..



pozdro :!:

Laskosz - 26 Sty 2008, 22:52

trzeci napisał/a:
dziewczyny, kumpla, żony itd ;-)

od kiedy ? :> ja myślałem ze to bal samców :hahaha:

madek - 26 Sty 2008, 22:54

DziDzia napisał/a:
madek, widzę, że bardzo po swojemu interpretujesz to, co prezes pisze..

tak, nie czytam przecinków :ok: tylko psują sens zdania :-P

Laskosz - 26 Sty 2008, 22:56

a to nie wiecie że Prezes pisze wszystko co może na raż uważając na zkłądnie zdania ? podobno w jego firmi tak wymyślili żeby najwięcej napisaj i najmniej zapłacić :rotfl:
diodalodz - 27 Sty 2008, 04:05

ano jak zaczniemy się miesiąc przed terminem mniej wiecej ogrganizować to bedzie ok . Zawsze jest tak że plany znamy 2-3 tyg przed zlotem . Ja generalnie nie wiem co robie jutro - przepraszam wiem bo jest sesja . ale normalnie nie wiem . nie wiem czym przyjadę na zlot . A kto będzie - wiadomo same stare twarze widywane od ZG part 1 roku do Randomia .
zefir - 27 Sty 2008, 09:24

diodalodz napisał/a:
ano jak zaczniemy się miesiąc przed terminem mniej wiecej ogrganizować to bedzie ok . Zawsze jest tak że plany znamy 2-3 tyg przed zlotem . Ja generalnie nie wiem co robie jutro - przepraszam wiem bo jest sesja . ale normalnie nie wiem . nie wiem czym przyjadę na zlot . A kto będzie - wiadomo same stare twarze widywane od ZG part 1 roku do Randomia .


damy rade Diodex ;D

molu - 28 Sty 2008, 14:12

No i po glosowaniu :zwyciężca:
Piter - 28 Sty 2008, 23:51

Czyli minimum 72 aut na torze <8>
Parzych - 29 Sty 2008, 00:02

:hahaha:
FKP Piter napisał/a:
Czyli minimum 72 aut na torze
:hahaha: byłoby super, ale szklanka jest w połowie PUSTA...
DziDzia - 29 Sty 2008, 00:04

No.. I 144 osoby... Szkoda, że to nie możliwe....



pozdro :!:

Piter - 29 Sty 2008, 12:11

Oj ludzie małej wiary :twisted:
AeRJot - 29 Sty 2008, 13:06

ponoc wiara czyni cuda :) zobaczymy w Poznaniu ile cudów wyszło z Naszej wiary :)
Daras84 - 29 Sty 2008, 13:23

ale za to stary skład bedize i to sie liczy :D :D
AeRJot - 29 Sty 2008, 14:51

skoro "stara wiara" ... to i klasa "jebax teoretix" bedzie potrzebna :P
odyniec - 30 Sty 2008, 16:24

13 osób będzie... ja i moja dwunastnica :rotfl:
PUCIO - 31 Sty 2008, 19:35

:greenpeace: :greenpeace: :greenpeace: :greenpeace: :greenpeace: :greenpeace: :greenpeace: :greenpeace: :greenpeace: :greenpeace: :greenpeace: :greenpeace:
pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2
TYLE BĘDE PAMIETAŁ HI HI ...

QBOSS - 31 Sty 2008, 20:58

Hehe Pucio i co znów będziemy szli po lekarstwo z rańca :P
Marcin - 31 Sty 2008, 21:27

QBOSS napisał/a:
będziemy szli

ale z Ciebie optymista :hahaha:

WooYownik - 31 Sty 2008, 21:33

cos wiadomo juz moze o terminach ? bo 28 maja jest metallica w chorzowie ... :)
Pablo784 - 31 Sty 2008, 22:59

WooYownik napisał/a:
cos wiadomo juz moze o terminach ? bo 28 maja jest metallica w chorzowie ... :)


No i flaszka u pabla :D a pozatym bracik wraca 28 z armi :P

WooYownik - 31 Sty 2008, 23:06

Pablo784 napisał/a:
WooYownik napisał/a:
cos wiadomo juz moze o terminach ? bo 28 maja jest metallica w chorzowie ... :)


No i flaszka u pabla :D a pozatym bracik wraca 28 z armi :P


jak sie uda to trzymam za slowo :D

trzeci - 1 Lut 2008, 09:27

WooYownik napisał/a:
cos wiadomo juz moze o terminach ?

Konkrety będą znane po poniedziałkowym zebraniu zarządu Toru Poznań.
Ale wróble coś ćwierkają o 10 maja.
Pozdro ...

zefir - 1 Lut 2008, 09:33

dobry termin przed sesja ;D ahahahahahhahahahahahaa

zefir nachodzi ;D

sulos - 1 Lut 2008, 09:38

Poznań czeka :) zastanawiam sie tylko, czy pojawie sie fiesta czy probem :P
Qzyn - 1 Lut 2008, 11:28

Kurcze u mnie 10 maja to zaraz po tygodniowym urlopie bo mam od 28 kwiecien do 3 maj... ale sie zobaczy
WooYownik - 1 Lut 2008, 14:47

a u mnie zjazd na uczelni .. wiec modlmy sie by wroble sie mylily ... :D bo inaczej bedzie masakra .. ale dam rade ...
Piter - 1 Lut 2008, 18:40

Termin nie gra roli.
Nie wiem tylko czy kawowozem czy się z kimś zabiorę. Ze zlotu na zlot powroty są coraz trudniejsze :rotfl:

Pablo784 - 1 Lut 2008, 20:04

FKP Piter napisał/a:
Termin nie gra roli.
Nie wiem tylko czy kawowozem czy się z kimś zabiorę. Ze zlotu na zlot powroty są coraz trudniejsze :rotfl:


Dasz rade :ok:

PUCIO - 2 Lut 2008, 18:08

FKP Piter napisał/a:
Nie wiem tylko czy kawowozem czy się z kimś zabiorę. Ze zlotu na zlot powroty są coraz trudniejsze

spoko damy rade tylko trzymaj fason jak w boszkowie i bedzie git hi hi
... już za chwileczke juz za momencik ... bedzie wszystko jak na ławie podane
doczekać się tyrz nie moge hi hi hi ...

molu - 4 Lut 2008, 22:39

Kiedy podforum Poznań 2008 ? :-)
Pablo784 - 4 Lut 2008, 22:45

jak nam ten za :spam: :spam: :spam: sówka :odlot: zamknie <prison>
trzeci - 6 Lut 2008, 22:51

molu napisał/a:
Kiedy podforum Poznań 2008 ? :-)

Jak przyjdzie czas i pora ;-)
Na razie trzeba co nie co poustalać, żeby mieć co pisać na tym podforum.
Pozdro ...

Faza - 7 Lut 2008, 12:16

pewnie bylo juz pisane ale jakos niewidzialem :-P

a co z noclegownia??

madek - 7 Lut 2008, 13:10

Faza napisał/a:
a co z noclegownia??

spiwory pod pachy i bedziemy sie kimac na trybunach toru :-P

a tak serio:
trzeci napisał/a:
Ośrodki wypoczynkowe zostały już namierzone przez sowę i PUCIA, więc z bazą noclegową nie będzie problemu.

sowa - 7 Lut 2008, 14:44

..ale w gorącej wodzie kąpani:) dajcie nam wszystko poustalac do konca zeby pózniej co 5min nie było zmiany informacji :-)
w tej chwili wszystko zalezy od ustalen na zebraniu osób zarządzajacych torem :-)

Faza - 7 Lut 2008, 17:20

sowa napisał/a:
..ale w gorącej wodzie kąpani:) dajcie nam wszystko poustalac do konca zeby pózniej co 5min nie było zmiany informacji :-)
w tej chwili wszystko zalezy od ustalen na zebraniu osób zarządzajacych torem :-)



przyjęto do wiadomosci :-P :)

Piter - 7 Lut 2008, 23:32

To gdzie ten zlot <???>







:rotfl:

osimek1 - 8 Lut 2008, 00:46

FKP Piter, slyszalem ze we wroclawiu to niedaleko bedziesz mial :P
charpia - 8 Lut 2008, 15:26

FKP Piter napisał/a:
To gdzie ten zlot <???>
:rotfl:


Nokurde poznań .... jeśli dzidzia pozwoli to pojade na kilka godzin, wiec moze razem coś sklecimy ;-) no chyba, że bedziesz imprezować do białego rana :fajka:

Małgorza - 8 Lut 2008, 20:00

FKP Piter napisał/a:
To gdzie ten zlot <???>

A to w ogóle jakiś zlot ma być? <???>


:-P

trzeci - 10 Lut 2008, 19:52

Tjaktoj się zepsuł - zlotu nie budiet :hihihi:
Na lużne pogaduchy macie założony osobny temat :)
Tam zapraszam a tu zamykam.
Pozdro ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group