Forum FiestaKlubPolska -

Zlot FKP - Tor Poznań 10.05.2008 - Ankieta nad terminem ogólnopolskiego Zlotu FKP 2008

trzeci - 4 Sty 2008, 10:25
Temat postu: Ankieta nad terminem ogólnopolskiego Zlotu FKP 2008
Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią macie od dzisiaj możliwość wskazania jaki termin pasuje Wam na przeprowadzenie naszego kolejnego zlotu.
Ankieta ma charakter orientacyjny, bo dopiero w zależności od wybranego miejsca będziemy mogli wybrać ostateczny termin zlotu.
Poprostu w jednym miejscu jest więcej wolnych terminów a w innym trzeba będzie się wstrzelić w wolny termin pomiędzy imprezami wynikającymi z harmonogramu na rok 2008.
Dlatego macie do wyboru 4 propozycje, od końca maja do początku lipca
(bez rozdrabniania na poszczególne weekendy)
Myślę, że i tak da to orientację w Waszych preferencjach :)
1. Czas trwania ankiety - tydzień
2. Opcji wyboru - 4
3. Ilość głosów do oddania - 1

Oprócz kliknięcia na wybraną opcję, dobrze by było abyście poniżej napisali uzasadnienie, swoje uwagi itp.
Oczywiście o udział w ankiecie prosimy tych Klubowiczów którzy planują przyjazd na Zlot.
Pozdro ...

Parzych - 4 Sty 2008, 10:43

20.06 mam urodzinki, a moja żoneczka 21.06 i fajnie by było spędzić je w Waszym towarzystwie... Jak pić to pić :hahaha:
Marcin - 4 Sty 2008, 11:04

jak dla mnie to koniec maja, na pewno nie druga polowa czerwca, bo wtedy wypada początek sesji i to pewnie nie tylko u mnie.
Fordon - 4 Sty 2008, 11:20

Ja zaglosowalem za druga polowa czerwca, ale w razie czego postaram sie dopasowac do wiekszosci... :)
Darekmk3 - 4 Sty 2008, 11:23

Fordon napisał/a:
Ja zaglosowalem za druga polowa czerwca, ale w razie czego postaram sie dopasowac do wiekszosci... :)

no dokladnie druga polowa czerwca tez mi przypadla do pasuje :)

charpia - 4 Sty 2008, 11:30

Plany mam :D Zagłosowałam na początek lipca, bo w moim przypadku dzidzia narodzi się na początku maja (wiec bedzie juz miała całe dwa miesiące :hihihi: ) w czerwcu mam egzaminy dyplomowe,więc trza zakuwać .... a w maju sesje końcowe, wiec też bedzie trza zakuwać - mam nadzieje, ze maleństwo mi pozwoli :)
A poza tym, to chyba wiekszość przypadków, tak jak w zeszłym roku, maj - to matury a czerwiec sesje... no ale żeby móc trzeba chcieć :ok:

Parzych - 4 Sty 2008, 11:52

A mi tak naprawdę rybka kiedy... I tak przyjadę :yes:
KUI3A - 4 Sty 2008, 11:59

ja sądzę, że początek lipca będzie terminem, który będzie najbardziej odpowiedni, ponieważ sprawy szkolno sesyjne będą już zakończone u większości osób
PumaRST - 4 Sty 2008, 12:18

byłem tu a mój głos niech pozostanie tajemnicą :-P
DziDzia - 4 Sty 2008, 12:27

maj to bardzo fajny miesiąc (przynajmnie w Radomiu była pogoda). Jeśli chodzi o mnie to wszystko zależy od szkoły, a prace i tak pewnie będę bronił po wakacjach :P ... hehe... Jak narazie to nie wiem nic..
charpia napisał/a:
Plany mam :D Zagłosowałam na początek lipca, bo w moim przypadku dzidzia narodzi się na początku maja

Ciotka, ja mam urodzinki na początku lipca ;/ ..hehe...



pozdro :!:

Piter - 4 Sty 2008, 12:41

Maj.
Pozwoli to na spokojnie zaplanowanie czasu i odłożenie kasy na 2-gi zlot we Wrześniu.

MONIA - 4 Sty 2008, 12:48

Ja tez mam urodzinki na początku lipca ;)
Głosik oddałam :V:

Pablo784 - 4 Sty 2008, 14:01

przyjadę choćby i w marcu pod namiot :-P a głosowałem na początek czerwca od kilku lat najlepsza pogoda jest wtedy no i bracik wraca z wojska 28 Maja :devil:
kristofer - 4 Sty 2008, 14:22

wybrałem lipiec
ale jest mi to obojętne - jak zostanie wybrane tak będzie dobrze

marcus_87 - 4 Sty 2008, 14:26

ja stawiam na maj albo lipiec, czerwiec to sesja dla wielu klubowiczow
osimek1 - 4 Sty 2008, 15:11

od 9 do 30 czerwca sesja, maj to beda juz kolokwia egzaminy zerowe poza tym z tego co widzialem to raczej szykuje sie zlotw pomorskim tak wiec termin wakacyjny najbardziej mi odpowiada bo wtedy zlot sobie przedluze
WooYownik - 4 Sty 2008, 16:39

No to ja powiem tak .... weekend 31.05-01.06 mi nie pasuje bo mam zjazd ostatni w I semestrze ....

Tradycyjnie opowiadalbym sie za majem czyli 24.05-25.05, ale jak termin bedzie jakis inny pozniejszy nie kolidujacy z moja uczelnia ... to bede napewno :)

jaco11 - 4 Sty 2008, 17:14

chce oddać głos na wszystkie terminy :)

Poszło

Piesek - 4 Sty 2008, 17:23

a ja nie wiem czy mam wogule głosować bo jak znowy dam dupy to... myślę że raczej miejsce ma znaczenie a niżeli data, no chyba że wypadnie mi razem z sesją... myślę że większośc naszych klubowiczów to studencji, więc albo maj albo lipiec ;) wsumie nauczke już mieliśmy że za wcześnie niema co bo pogoda jest z dupy... a lipiec to już raczej pewna pogoda jest :)
Laskosz - 4 Sty 2008, 21:55

mi tam data obojętna :) tak czy siak postaram się pojawić :ok:
sowa - 4 Sty 2008, 22:25

ja stawiam na maj- stosowna przerwa przez wrześniem i jeszcze przed sezonem urlopowym czyli bedziemy mieli wiecej przestrzeni dla siebie w ośrodkach a że w tym roku bedzie rekord frekwencji to moze sie przydać!!
:-)

Tommur - 4 Sty 2008, 22:38

koniec czerwca lub lipiec :ok:
charpia - 4 Sty 2008, 23:44

DziDzia napisał/a:
maj to bardzo fajny miesiąc (przynajmnie w Radomiu była pogoda). Ciotka, ja mam urodzinki na początku lipca ;/ ..hehe...
pozdro :!:



Tia, w minionym roku pogoda w maju była, a w 2006 zamarzaliśmy .... zatem teraz w maju będzie zimno gy Nie ma jak lipiec gy a i Twoje urodzinki hucznie byśmy obeszli ( oczywiście Ty stawiasz - a ja już będę mogła pić :D )

osimek1 - 4 Sty 2008, 23:54

Piesek napisał/a:
myślę że większośc naszych klubowiczów to studencji, więc albo maj albo lipiec ;)
no tylko ze studenci zaoczni chyba maja w lipcu sesje z tego co sie orientuje...
PUCIO - 4 Sty 2008, 23:59

ja myśle, że maj/czerwiec jest najbardziej atrakcyjny
poza tym myśle tak samo jak SOWA : i nikt nie powie że jast za głośno lub ...! :hihihi:
poza tym wydaje mnie się że to jeszcze przed sezonem więc i będzie taniej :fox:
no i w sumie to gdziekolwiek by to nie było to i tak bede spał tam gdzie upadne hi hi :V:
pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2

Pozdr. :-P

djsthonka - 5 Sty 2008, 00:52

pasują wszystkie terminy
beliaal1 - 5 Sty 2008, 12:02

maj bo później już są terminy zaplanowane
charpia - 5 Sty 2008, 13:12

osimek1 napisał/a:
Piesek napisał/a:
myślę że większośc naszych klubowiczów to studencji, więc albo maj albo lipiec ;)
no tylko ze studenci zaoczni chyba maja w lipcu sesje z tego co sie orientuje...


Również w czerwcu.

Ps. Widzę, że maj wygrywa, więc ja z Wami zobacze sie dopiero za rok .... heh... No ale relacje poczytam na pocieszenie :D

KUI3A - 5 Sty 2008, 13:15

Piesek napisał/a:
a ja nie wiem czy mam wogule głosować bo jak znowy dam dupy to... myślę że raczej miejsce ma znaczenie a niżeli data, no chyba że wypadnie mi razem z sesją... myślę że większośc naszych klubowiczów to studencji, więc albo maj albo lipiec ;) wsumie nauczke już mieliśmy że za wcześnie niema co bo pogoda jest z dupy... a lipiec to już raczej pewna pogoda jest :)


nie wiem o jakim spocie piszesz, ale w radomiu pogoda była rewelacyjna...

charpia - 5 Sty 2008, 13:17

KUI3A napisał/a:
Piesek napisał/a:
a ja nie wiem czy mam wogule głosować bo jak znowy dam dupy to... myślę że raczej miejsce ma znaczenie a niżeli data, no chyba że wypadnie mi razem z sesją... myślę że większośc naszych klubowiczów to studencji, więc albo maj albo lipiec ;) wsumie nauczke już mieliśmy że za wcześnie niema co bo pogoda jest z dupy... a lipiec to już raczej pewna pogoda jest :)


nie wiem o jakim spocie piszesz, ale w radomiu pogoda była rewelacyjna...


Kolega pisze o maju 2006 .... chodziliśmy z gilami do pasa... spaliśmy w ubraniach, dresach i kurtkach :D Polecam ARCHIWUM :fajka:

sowa - 5 Sty 2008, 13:18

heh charpia nie martw sie.. ostateczny termin i tak bedzie ustawiony pod możliwosci miejscówek jakie będziemy chcieli zająć, wiec wieksze znaczenie ma nasz wybór GDZIE, a nie KIEDY :-)
poza tym.. jak Ty do nas z dzidziolkiem nie przyjedziesz... to my do Ciebie <8>

charpia - 5 Sty 2008, 13:19

sowa napisał/a:
heh charpia nie martw sie.. ostateczny termin i tak bedzie ustawiony pod możliwosci miejscówek jakie będziemy chcieli zająć, wiec wieksze znaczenie ma nasz wybór GDZIE, a nie KIEDY :-)
poza tym.. jak Ty do nas z dzidziolkiem nie przyjedziesz... to my do Ciebie <8>


No tia, ale to nie to samo ;-)

kratek - 5 Sty 2008, 13:40

Głos oddany :yes: zaznaczyłem koniec maja...a to dlatego ze chce sie spotkac jak najwczesniej z Wami wszystkimi:-) ale i tak dopasuje sie do wiekszosci bo termin i miejsce jest mi raczej obojetny pub2 bo i tak bede :-P
KUI3A - 5 Sty 2008, 16:30

charpia napisał/a:
KUI3A napisał/a:
Piesek napisał/a:
a ja nie wiem czy mam wogule głosować bo jak znowy dam dupy to... myślę że raczej miejsce ma znaczenie a niżeli data, no chyba że wypadnie mi razem z sesją... myślę że większośc naszych klubowiczów to studencji, więc albo maj albo lipiec ;) wsumie nauczke już mieliśmy że za wcześnie niema co bo pogoda jest z dupy... a lipiec to już raczej pewna pogoda jest :)


nie wiem o jakim spocie piszesz, ale w radomiu pogoda była rewelacyjna...


Kolega pisze o maju 2006 .... chodziliśmy z gilami do pasa... spaliśmy w ubraniach, dresach i kurtkach :D Polecam ARCHIWUM :fajka:


ok verstehen :)

sądzę jednak, że maj rzadko należy do zimnych miesięcy, a w szczególności jego końcówka, więc raczej nie będzie się czym przejmować,


a bardziej istotną informacją jest, tak jak pisze sowa, gdzie, ale rozumiem, że na ustalenie tego przyjdzie czas odpowiedni :fox:

pozdro

Justynka - 5 Sty 2008, 22:08

ja zaznaczylam koniec maja a to dlatego ze nie bylo poczatku heheh a tak naprawde to jak tylko nie bedzie wtedy jakiegos pilnego egzaminu to kazdy termin mi odpowiada i napewno bede bo ostatni byl fajniusi :)
Przepol - 6 Sty 2008, 12:25

Mi tam obojetne,
Bo i tak musze przyleciec z Anglii :D
Ale postaram sie pojawic :D

ps. do zarzadu, ustalcie termin jak najszybciej zebym mogl bilet na samolot jak najwczesniej zarezerwowac, bo czym wczesnie tym beda tansze biltety.

Pozdrawiam

jaco11 - 6 Sty 2008, 14:29

Przoduje maj :-)
Piesek - 6 Sty 2008, 16:54

no to jest maj, dla mnie ten termin też odpowiada, ale czy mojej fionce devil
ps. prosze tylko nie kazcie mi jezdzic znowu po 450km

Danio - 6 Sty 2008, 18:42

ja też zagłosowałem - powiem tak : mam nadzieję że będzie ciepło :)
Piter - 6 Sty 2008, 19:48

Piesek napisał/a:

ps. prosze tylko nie kazcie mi jezdzic znowu po 450km

Przestań się mazać :devil:
Składaj padło i przyjeżdżaj :yes:

robertfiles - 10 Sty 2008, 10:15

Witam.. mi obojetnie.. wazne by pogoda dopisala. pozdrawiam... najlepiej ten piekny maj
Rasta - 10 Sty 2008, 13:34

Głos oddany - mi objętne byle nie kolidowało z innym zlotem :fox:
Małgorza - 10 Sty 2008, 13:39

Chciałabym w końcu poznać Was "na żywo" i mam nadzieję, że zlot nie będzie w czasie mojej sesji (7.06.2008 - 20.06.2008). Koniec maja albo początek lipca - :ok:
molu - 11 Sty 2008, 09:00

hmmm czyli do zobaczyska w maju :-)
pozdro

Daras84 - 11 Sty 2008, 09:17

mi to obojetne ;) nawet ja bedzie sesja to rpzyjade takjak w tamtym roku hehe
trzeci - 11 Sty 2008, 21:47

Jak widać, zdecydowanie wygrał koniec maja.
Ale wybrane miejsce (ankieta na dniach) może jeszcze przynieść korektę co do terminu zlotu.
Fajnie będzie jeśli te 66 głosujących osób + towarzyszące zjawią się na zlocie :-)
Pozdro ...

osimek1 - 11 Sty 2008, 22:15

na radom glosowalo chyba nawet wiecej i co....:?:
QBOSS - 11 Sty 2008, 22:34

trzeci napisał/a:
Jak widać, zdecydowanie wygrał koniec maja.
Ale wybrane miejsce (ankieta na dniach) może jeszcze przynieść korektę co do terminu zlotu.
Fajnie będzie jeśli te 66 głosujących osób + towarzyszące zjawią się na zlocie :-)
Pozdro ...


Artur nie ma sie co oszukiwać że tyle sie nas pojawi wystarczy spojrzeć na zlot w Radomiu ,nie mniej jednak trzeba brać też poprawkę na tych co teraz nie zagłosowali a pojawią sie na zlocie ,np: Ja :P

DziDzia - 12 Sty 2008, 00:23

Pożyjemy zobaczymy... I tak zawsze wszystko wiadomo na krótko przed zlotem...



pozdro :!:

eCo^ - 14 Sty 2008, 17:44

nie no maj zdecydowanie nie, pogoda, praca, studia :sad:
Lokmen - 14 Sty 2008, 17:53

eCo^ napisał/a:
nie no maj zdecydowanie nie, pogoda, praca, studia :sad:

masz łeb i hooy to kombinuj - nie tacy płakali ze im nie pasuje a jak sie ustawiło pod nich zlot to sie okazało ze za daleko i za drogo

eCo^ - 14 Sty 2008, 18:29

Łoki ja chciałem zlot połączyś sobie z wakacyjnym odpoczynkiem wiec kombinuje jak moge :1xf: :rotfl:
jaco11 - 15 Sty 2008, 13:44

Łoki obiecuje ze jade z toba OPLEM :)
odyniec - 15 Sty 2008, 15:42

jaco11 napisał/a:
Łoki obiecuje ze jade z toba OPLEM :)
bo i tak się nie sprzeda do tego czasu?! :D
trzeci - 16 Sty 2008, 09:02

Jeszcze tylko krótkie konsultacje z zarządem i to raczej telefoniczne niż via forum (bo z dostępem do neta różnie bywa w delegacji) i pojawi się ankieta nad wyborem miejsca zlotu :)
Pozdro ...

PumaRST - 16 Sty 2008, 09:20

trzeci napisał/a:
Jeszcze tylko krótkie konsultacje z zarządem i to raczej telefoniczne niż via forum (bo z dostępem do neta różnie bywa w delegacji) i pojawi się ankieta nad wyborem miejsca zlotu :)
Pozdro ...


no, no czekamy :yes:

trzeci - 10 Lut 2008, 19:54

Można już spokojnie zamknąć ten temat <8>

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group