Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja warmińsko-mazurska - Frakcyjny hyde park & przywitania

Małgorza - 15 Lis 2007, 19:15
Temat postu: Frakcyjny hyde park & przywitania
Nie ma nas tu za wiele, więc póki co jeden temat dotyczący kilku spraw. Jakby ktoś miał ochotę tak sobie poprostu napisać coś to to jest właśnie odpowiednie miejsce, a wszyscy nowi będą mieli miejsce, żeby się przywitać :-)

Kontynuując (co za słowo :P ) rozmowę o kolejnym zlocie, to jak dla mnie może być poza Olsztynem, tylko nie wiem czy wtedy przyjechałabym Fiestą ;-) Ważne, żeby się więcej osób zgłosiło.

Tak pisząc ten temat zastanawiam się czy nie powinniśmy zmienić nazwy frakcji na jakąś krótszą? Jeśli tak to czy są jakieś propozycje (sama też postaram się coś wymyślić).

play2snake - 16 Lis 2007, 06:53

mi pasuje olsztyn, czesto bywam i lubie wiec fajnie by było a co do nazwy hmm w sumie to jednak ładna jest wiec po co zmieniac cos co jest ok ale to tylko moje zdanie
genov - 17 Lis 2007, 15:40

Gocha mi to juz teraz Zlot wszedzie pasuje he, Moze by ustalic jakas date cio???
Małgorza - 17 Lis 2007, 16:07

No Tobie to faktycznie powinno wszędzie pasować, jak w końcu się pojawisz to się policzymy nunu
Możemy ustalić jakąś datę, mi tam psuje prawie każdy weekend, właściwie to już od czwartku po południu jestem wolna,a niedługo już od środowych popołudni będę mieć wolnę aż do niedzieli :P To się nazywa mieć dobry kierunek do studiowania :-P
Tylko teraz z racji pogody musimy znaleźć jakieś fajne i ciepłe miejsce ;-)

play2snake dołączyłam Cię do naszej frakcyjnej grupy :)

genov - 17 Lis 2007, 19:51

a ja nowym kolega play2snake juz dzis spota zaliczylem :jupi: To moze jakos na poczatku grudnia Co??? Miejsce dowolne he znaczy jak dla mnie :) a No i mam jakies tam foto z dzis to poźniej moge wrzucic.
Małgorza - 17 Lis 2007, 20:14

Wrzucaj, wrzucaj :)
Początek grudnia może być, ale jak dla mnie najlepiej w tygodniu na przełomie listopada i grudnia.

Napisałam na Ford Club Polska posta odnośnie spota i zobaczymy czy będzie jakiś odzew z ich strony (do VW nie mam już zamiaru pisać, ale Fordy to chyba co innego :) ).

genov - 17 Lis 2007, 22:46

he czemu do Vw juz nie????? o i widze Gosia że Twoja muzyczna lista ciagle sie zmienia heh
Małgorza - 17 Lis 2007, 23:43

VW nie na prośbę jednego z frakcyjnych kolegów ;-) Ciekawe czy w ogóle będziemy mieć jakiś odzew ze strony Clubu Forda :)

A ta muzyczna lista ciągle się zmienia, wystarczy wejść na stronę mojego profilu, to widać to jeszcze lepiej ;-)

play2snake - 18 Lis 2007, 00:37

goniu za przyjecie do frakcji wielkie dzieki!! genov za spocika tez dziekuje fajnie było pozdrawiam i ciebie i dziewczyne miło było was poznac i spotkac czekam teraz na cos wiekszego obojetnie gdzie oby w miłej atmosferze za błedy przepraszam ale jestem po meczu Polski z belgami wiec i procenty i radosc szumi w głowie
genov - 18 Lis 2007, 10:48


Sorry za jakosc ale, raz ciemno
dwa Moja Dziewczyna Paula nowy aparat ma i dopiero sie uczy he.

Tomasz_zet - 18 Lis 2007, 16:10

Wczesniej nie chcialem nic pisac, bo mialem od poniedzialku fieste nie na chodzie... ale teraz wszystko jest jak narazie ok, wiec jak cos to moge sie przylaczyc do nastepnego spotu. Jakbym tu nie zagladal z jakichkolwiek przyczyn to prosze o wiadomosc na gadulcu 1357540. Postaram sie przylaczyc do spota. Pogadac o glupotach przeciez zawsze mozna... ;-) Pozdrowki.
genov - 18 Lis 2007, 16:12

no witamy KOLEGE, ale sie ruszac frakcja zaczyna :brawo:
Małgorza - 18 Lis 2007, 18:13

Proszę nie zapeszać ;-) Chyba wszystkim o to chodziło :)
play2snake - 2 Gru 2007, 02:19

no i cos cisza w temacie moze cos sie wreszcie ruszy??
Tofikos - 2 Gru 2007, 08:41

:) Ja też jestem chętny na spota :) Prawdopodobnie odbieram prawko w piątek :-) Moja Fiestka urodą nie szokuje no ale złomy na spotach też sie przydadzą :P Chyba, że nie chcecie to nie będę wam psuł reputacji :V: Chętnie był poznał kogoś z moich regionów :hihihi:
Małgorza - 2 Gru 2007, 12:42

Tofikos, zapraszamy. Moja Fiesta też urodą nie szokuje, nie będziesz sam :P W sumie może to i lepiej bo http://gazetaolsztynska.w...-wyscigow,35393 :rotfl:

play2snake, coś w temacie się ruszy jak Pisz i okolice podadzą datę, kiedy pasuje im wpaść do Olsztyna, może jeszcze przed świętami się spotkamy :)

Tofikos - 2 Gru 2007, 14:08

No to się cieszę, że mnie zapraszacie i na pewno skorzystam kiedy będę tylko mógł :) Ja na szczęście nie mam na tyle samochodu naklejki "RNG" więc mam nadzieję, że sie odczepią ode mnie :) Pozdrawiam i czekam na propozycje :P Mi każdy termin pasuje :)
genov - 2 Gru 2007, 14:49

przed swiętami to u mnie ciezko bedzie :sad: z kaska oczywiscie, ale po sylwestrze Kazda data mi pasuje :ok:
Małgorza - 2 Gru 2007, 14:59

No to spotkamy się dopiero w nowym roku :) . U mnie wtedy może trochę kiepsko z terminami być, ale myślę, że jedno popołudnie dla Was wygospodaruję :ok:
genov - 2 Gru 2007, 16:39

a co gośka aż tak zajeta bedziesz???? ;/
Małgorza - 2 Gru 2007, 17:30

Troche będę - zaraz po świętach mam baardzo fajne kolokwium z histologii... A zaraz potem z anatomii a to wiąże się z tym że będę musiała kilka razy odwiedzić prosektorium :) No ale gdzieś Was wcisnęł w mój napięty terminarz :D
Tofikos - 2 Gru 2007, 19:01

Ooo... A to gdzie studiujesz jeśli można zapytać?? :) Domyślam się że medycynę... :-) Na którym roku jesteś?? :V:
genov - 2 Gru 2007, 19:07

he ja wiem :-P ale nie powiem :ups:
Małgorza - 2 Gru 2007, 19:35

Nie powiem - przyjedziesz na spota to pogadamy :-P























No dobra, nie będę taka: studiuję (ciekawe jak długo jeszcze :-P ) medycynę, ale weterynaryjną :) w Olsztynie i jestem na pierwszym roku :D

Tofikos - 2 Gru 2007, 21:22

Oj, ale spot dopiero po nowym roku :) Do nowego roku to ja umrę z ciekawości i nie zobaczycie mnie na spocie :hihihi:
Małgorza - 2 Gru 2007, 22:30

No ale chyba troche tą ciekawość zaspokoiłam? Odpowiedziałam przecież na wszystkie pytania. Coś jeszcze mam opowiedzieć (dłuższe opowieści wchodzą w grę tylko na żywo :D ).
play2snake - 3 Gru 2007, 00:37

mi pasuje przed nowym rokiem i po nowym roku hehe sam daty nie wyznacze bo pracujac na 4zmiany nie bede tu nic pod siebie ustawiał poczekam az jakis termin padnie i od razu powiem czy bede czy nie :D
Tofikos - 3 Gru 2007, 18:54

Oki oki :) Już ciekawość zaspokojona :) Gapa ze mnie i nie zauważyłem poniżej :-) Jeśli chodzi o to dlaczego pytam, bo moja siostra też studiuje medycynę, ale w Gdańsku :P No i Myślałem, że ty też :P

[ Dodano: Sro Gru 05, 2007 17:50 ]
No i jutro odbieram prawko, a w sobotę samochód, bo moją fiestkę poszła sobie na blacharkę :) Teraz będzie jakoś wyglądać... Jej zdjęcia wrzucę w sobotę, a mnie możecie zobaczyć tutaj :P Hehe
JA Zapraszam!!! :rotfl:

play2snake - 14 Gru 2007, 06:44

kolejne dni leca swieta za pasem i cisza cisza a szkoda jutro bede w olsztynie ale raczej kolegow i kolezanki nie zobacze bo grafik napiety a miło by było
Małgorza - 14 Gru 2007, 13:14

No bo gdzieś tam kilka postów wyżej padła propozycja spotkania się w nowym roku :) I chyba tego się trzymamy :)

Tofikos, widzę że na fotce podrywasz laski na samochód :hahaha:
I jak tam wrażenia z kilku pierwszych dni jazd "na legalu", bez pilota-instruktora :-P

Tofikos - 14 Gru 2007, 14:36

Ba :V: Na fiestkę to każda leci :) Nie ma takiej co sie nie oprze :) No fajnie sie jeździ "na legalu" , ale mnie robią w balona, bo samochód miał być już tydzień temu, a go nie ma... Na jutro mają zrobić... :) Jak nie zrobią to komuś sie zdrowo oberwie :P
Małgorza - 14 Gru 2007, 16:10

No to ja chyba muszę zacząć podrywać facetów na swoją Fiestę :hahaha:
genov - 14 Gru 2007, 19:47

a bez samochodu nie mozesz?????? :fox: jutro do Gdańska jadę ale w olsztynie bede o 6rano :sad: o 18mam zamiar wracac ale znowu w olsztynie bede gdzies po 22 do nowego roku trza czekac :ok:
play2snake - 14 Gru 2007, 19:54

no to czekam na propozycje po nowym roku :P a co do rwania lasek na fiestunie to musze przyznac ze cos w sobie te auto ma co przyciaga kobiety bo normalnie moja fieste wszystkie kochaja:D:D:D:D:D:d
genov - 14 Gru 2007, 20:08

a moja kumpel chcial pozyczyc na ''rancho'' play2snake wiesz chyba o ktore miejsce chodzi nie????
he oczywiscie w wiadomym celu hehe

play2snake - 15 Gru 2007, 06:16

wiem wiem byłem nawet kilka razy hehe chłopak wiedział co robi tam by musiał pare kursow zrobic bo chetne by sie znalazły :D
genov - 18 Gru 2007, 19:32

tofikos i co z fiesta???
a Ja dzieki malgosi w sobote jade ogladac 2ga fiescine :ok:

Tofikos - 18 Gru 2007, 22:20

Fiesta już jest i ładnie sie zwija :) Hehe :P Dzisiaj już cisnąłem 140km/h :D Na gazie.. :P Jakby tak zrobić jej dobry wydech i stożek to może by licznik zamknął :) Niedługo wrzucę zdjęcia... :P I czekam na propozycje spota :P Chętny jestem :P
Małgorza - 18 Gru 2007, 23:25

genov, jak Ty przeżywasz :D Bo do soboty serce Ci stanie :D

Tofikos, mam nadzieję, że wpadniesz na spota - póki co czekamy na zdjęcia Fiesty - Ciebie już sobie obejrzeliśmy :-P

genov - 24 Gru 2007, 22:48

no i nie stanelo Mi serducho :hihihi: Goska jeszcze raz dzieki za fieste sprawuje sie naprawde fajnie no i Wesloch Swiat dla wszystkich!!!!!!!
Małgorza - 24 Gru 2007, 23:33

Tylko jak coś się (odpukać - puk, puk) zepsuje to co złego to nie ja :-P
I dobrze, że dotrwałeś do niedzieli, bo zamiast spotkać Cię u Łukasza musiałabym odwiedzać Cię w jakimś szpitalu :yyy:

pikus - 25 Gru 2007, 17:54

siema genov jak tam swieta bo ja to bardziej w trasie niz w domu.Ja w srode wracam juz do ełku bo jestem w tczewia u tesciowej.pozdrawiam i wesołych swiat :piwkowanie:
Małgorza - 11 Sty 2008, 21:36

Jako że pewna bardzo niecierpliwa część frakcji na mnie cały czas naciska postanowiłam w końcu rzucić to pytanie publicznie:

Czy byliby jacyś chętni na małe spotkanie w najbliższym czasie? Pogoda jest średniawa, ale nikt nie powiedział, że nie możemy iść tak grupowo do jakiegoś mcdonalda czy czegoś podobnego :-P

A jak chętnych nie będzie to niech ta niecierpliwa część i tak wpada do Olsztyna na mniej oficjalne spotkanie pub2

genov - 11 Sty 2008, 21:41

Ze co?? ze u mnie Mcdonalda w okolicy niema to juz?????? <8>
Ja jestem chetny :) Kto jeszcze????????

Małgorza - 11 Sty 2008, 21:47

A czy ja coś mówię? gy

Tylko datę jakąś rzuć(cie) :-P

trzeci - 11 Sty 2008, 21:55

A w Działdowie jest Mac albo coś podobnego ?
Bo najprawdopodobniej od czwartku z tydzień tam pokoczuje ;-)
Pozdrówka dla Warmii i Mazur.

Małgorza - 11 Sty 2008, 22:54

Nie wiem czy jest tam coś takiego, ale mam tam swojego człowieka, który udzieli mi takich informacji :)
Małgorza - 13 Sty 2008, 13:58

W Działdowie nie ma maca, najbliższy jest w Ostródzie :-P
trzeci - 13 Sty 2008, 14:13

Trudno hehe
Dzięki za info :)
Pozdro ...

genov - 13 Sty 2008, 15:12

a ja do dzialdowa mam 200km :| Goska a Ty??
Małgorza - 13 Sty 2008, 15:13

Koło 100 :-P
play2snake - 16 Sty 2008, 14:07

wiec wychodzi ze najblizej nam wszystkim do olsztyna czekam na jakas date i jak mi sie wolne zgra to napewno bede
Małgorza - 2 Lut 2008, 23:26

W tym temacie Joasia82 napisała:
Cytat:
dziękuje za pomoc a tak na marginesie to nie uważam zeby kobiety byly gorsze w te klocki :-) co nie mal.gosia?


I żeby tam nie robić śmietnika (większego od tego który już zrobiliśmy :-P ) i przy okazji przypomnieć, że mamy własne podforum odpowiem tu:
Joasiu nie uważam żeby kobiety były gorsze w te klocki, ale nie zapomnę wzroku pewnego pana, kiedy zatrzymałam się na parkingu pod wydziałem, otworzyłam maskę i zaczęłam naprawiać światła :D (miałam wtedy przejściowe problemy z kierunkowskazami i wystarczyło trochę ruszyć kablami żeby wszystko wróciło do normy). Facet miał świetną minę, pewnie zastanawiał się co chcę robić. To samo było jak otworzyłam maskę, żeby tylko dolać płynu do spryskiwaczy :) Więc co by się działo, gdyby taki facet zobaczył dwie kobiety naprawiające samochód :9:

genov - 3 Lut 2008, 11:00

jak ja bym zobaczyl jak Gośka zmienia klocki rzekl bym ''Musisz koło zdjac'' :hahaha:
a Co do kierunkow to fajnie ze juz dzialaja :)

Małgorza - 3 Lut 2008, 11:35

genov koło zdjąc? No co Ty nie powiesz :]

:patyk:

Joasia82 - 3 Lut 2008, 22:29

Może i faceci się lepiej znają na samochodach ale to jak kobietki grzebia we "flaczkach" robi bardziej fascynujace wrazenie a jeszcze jak sie na tym znaja to juz wogole :)
Małgorza - 4 Lut 2008, 12:00

Co racja to racja :) genov wpadaj do Olsztyna to już Ci pokażemy z Joasią jak się naprawia samochody :-P


A dziś w Gazecie Olsztyńskiej jest artykuł: Kto jest lepszym kierowcą: kobieta czy mężczyzna? :devil:
http://gazetaolsztynska.w...mezczyzna,39373

play2snake - 9 Lut 2008, 22:43

ja bede 14 lutego ze swoim skarbem w olsZTynku moze cos zrobimy??
Małgorza - 9 Lut 2008, 22:52

A do Olsztyna nie chcecie wpaść? :hihihi: Bo mi akurat w czwartek średnio się uśmiecha wycieczka do Olsztynka :/
Tofikos - 10 Lut 2008, 09:23

Może i ja bym wpadł 14 do Olsztyna jak skombinuje trochę kaski :P Duży ten Olsztyn jest bo nigdy nie byłem :V: Ciekawe czy moja Fiestka doleci :)
Małgorza - 10 Lut 2008, 11:43

Olsztyn - taka większa wioseczka, dwa skrzyżowania, jakieś rondo i już po Olsztynie :rotfl:

Tofikos, jeśli się nie mylę, to ta Twoja miejscowość jest w okolicach Działdowa? Bo jadąc do Olsztyna pewnie będziesz jechał przez Olsztynek, więc możecie się jakoś tam ugadać, bo ja swoje wyjazdy gdziekolwiek w czwartek kiepsko widzę...

genov - 10 Lut 2008, 15:56

ja tez bym chetnie wpadl ale kupilem sobie wzmaka :ok: i moj budzet wynosi -20,00zl :sad: a Gośka tylko mowi ze Jej czwartek nie pasuje a tak naprawde to niechce przyjechac bo ja nie moge :-P
Małgorza - 10 Lut 2008, 18:26

No tak, przejrzałeś mnie... Jak Ciebie nie będzie to ja się nigdzie nie wybieram :-P
Tofikos - 10 Lut 2008, 19:31

Tak tak moja wioseczka jest w okolicach Działdowa :) Szaleje tam :V: To mój rejon :devil: A co do Olsztynka to mógłbym sie przejechać bo i tak jestem sam :( Tylko muszę kaski trochę skombinować :| Dawać wszyscy do Olsztynka :P Bedziem szaleć :ok:
play2snake - 10 Lut 2008, 23:09

piszac olsztynek miałem na mysli olsztyn hehe walentynki wiec i kino sie zaliczy no taki mam plan na 99%bede 14 ale wyjezdzam dopiero po 14 wiec jak ktos bedzie miał ochote to chetnie sie spotkam
Małgorza - 11 Lut 2008, 16:58

Tak myślałam że pewnie chodzi o Olsztyn :-P Nie zmienia to faktu, że ja akurat w czwartek odpadam :|
MaciekFKP - 22 Kwi 2008, 22:51

A ja witał sie nie będę bo już sie witałem kiedyś jako essien ale cos mi sie wysypało z kontem :/. prosiłbym o ponowne przyjęcie do frakcji WM ;)
Małgorza - 23 Kwi 2008, 15:57

Mówisz i masz :) Zaraz Cie podłączam.
borsuk - 12 Lis 2008, 18:51

Witam i pozdrawiam wszystkich miłośników fiest :-)
vegetagt - 12 Lis 2008, 20:14

bryyyyy :)

A tak sie zastanawialem ostatnio, czy ktos tu jeszcze zyje ;)

trzeci - 13 Lis 2008, 00:20

vegetagt napisał/a:
A tak sie zastanawialem ostatnio, czy ktos tu jeszcze zyje ;)

Ja jeszcze do jutra żyję i mieszkam w Działdowie :-)
Pozdrówka dla Warmii i Mazur !

essien - 13 Lis 2008, 00:25

ja! ja żyje ;)
Małgorza - 13 Lis 2008, 11:34

borsuk, witamy :) Wczoraj tylko na chwilę wpadłam na forum i nawet nie zauważyłam, że mamy nowego kolegę.

vegetagt napisał/a:
A tak sie zastanawialem ostatnio, czy ktos tu jeszcze zyje ;)

Żyję, żyję i mam się dobrze :) W międzyczasie nowa ulotka frakcyjna też się robi ;))

trzeci napisał/a:
Pozdrówka dla Warmii i Mazur !

Warmia pozdrawia Prezesa! :-P

borsuk - 13 Lis 2008, 15:05

Dziękuję za miłe przywitanie ... p.s kiedy będzie jakiś zlocik w olsztynie ??
Małgorza - 13 Lis 2008, 15:15

No można by coś zorganizować jakiegoś (mikro)spota (pewnie znowu 5 osób będzie, ale to nic ;)) ), bo ostatni był jakoś rok temu :9:

[ Dodano: Czw Lis 13, 2008 15:19 ]
borsuk, dodałam Cię do naszej grupy :)

genov - 13 Lis 2008, 18:25

a spota mozna by zrobic bylo :-)
Małgorza - 13 Lis 2008, 20:21

No to pisać kiedy komu pasuje. Rozumiem, że piszemy o jakimś weekendzie? Bo mi w sumie będzie raczej każdy pasował :-)
genov, a jak nie przyjedziesz to wiesz, najpierw z tymi Twoimi gratami się rozprawię a potem wpadne na tą Twoją wioskę i Ci wstydu narobię! :-P
(a w ogóle jak Cię nie będzie to wiesz, moja teoria się sprawdzi w 100% :rotfl: )

genov - 13 Lis 2008, 20:26

dopiero numer bedzie, jak pani moderator do fiesty przez bagażnik wchodzi :-)
Małgorza - 13 Lis 2008, 20:30

Nie gadam z Tobą!






:)

vegetagt - 13 Lis 2008, 21:50

hehe, no to fajnie ze jeszcze zyjecie :hihihi:

Ja tam robie prawko, fieste robi znajomy magik ( gdyz samochod cierpi na brak podlogi w bagazniku :P ) i bedzie mozna posmigac wkrotce ;)

Małgorza - 15 Lis 2008, 20:57

Że się sama zacytuję:
Cytat:
No to pisać kiedy komu pasuje.

Czy sama mam odgórnie ustalić jakiś termin? :fox:

borsuk - 16 Lis 2008, 07:51

dla mnie najlepiej byłoby w weekend ... Może 22.11.08 o 12 pod uranią ??
genov - 16 Lis 2008, 07:56

dla mnie jak juz to jakas niedziela ale ok 17 :-)
vegetagt - 16 Lis 2008, 14:47

Mi tez weekend pasuje. Jeszcze bym musiał w autobusy potem celować ehehe ;)
Małgorza - 17 Lis 2008, 18:28

borsuk, mam nadzieję, że Tobie nie będzie przeszkadzało, jeśli ustalilibśmy termin na niedzielę? I nie na 12 a jakąś taką późniejszą godzinę? :fox: Bo może ustalilibyśmy termin do piątku i moglibyśmy spotkać się właśnie w niedzielę :yes: (albo w przyszłą niedzielę tj. 30.11).
vegetagt, Ty się autobusami nie przejmuj, jakby co, to jakiś transport się znajdzie :-)

borsuk - 17 Lis 2008, 18:41

W sumie w tą niedziele będzie ok . Tylko która godzina ??
Małgorza - 17 Lis 2008, 19:26

Powiedzmy wspomnina wcześniej 17?
borsuk - 17 Lis 2008, 19:47

OK to postanowione w niedziele o 17 ... A gdzie byśmy się spotkali ??
Małgorza - 17 Lis 2008, 20:12

Pisałeś wcześniej o uranii, więc może tak być (mówisz o tym parkingu od strony ulicy Piłsudskiego, prawda?). Mam nadzieję, że nie ma wtedy żadnego meczu, bo się tam nie wbijemy na pewno :-P Ewentualnie jakby pogoda zaszalała to proponuję Carrefour bo pod Alfą może nie być miejsca :yes:
vegetagt - 17 Lis 2008, 20:19

Carrefour jest okej, bo blisko mnie :hihihi:
17 pasuje :)

Małgorza - 18 Lis 2008, 17:36

vegetagt, ale jak będzie ładna pogoda to się poświęcisz i wpadniesz pod Uranię :D Bo żeby potem nie było, że nie ma zgodności co do miejsca i jednak każdy pojedzie gdzie mu się bardziej będzie podobało :-P
vegetagt - 18 Lis 2008, 17:41

pewnie, ze pojade :)
Małgorza - 19 Lis 2008, 00:03

Więc ostateczny termin to 23.11 godzina 17 parking przy Uranii*. W razie jakby rano w niedzielę padał śnieg/deszcz czy coś innego zmieniamy miejsce na Carrefoura :)

*A może kiedyś byśmy się tak grupowo na łyżwy przy Uranii wybrali :9: :-P

I niech ktoś mi podbije ten temat do góry http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=26555 bo zaraz tu też dam info o spocie a moje posty pewnie złączą się w jeden ;-))

vegetagt - 23 Lis 2008, 13:39

nadal urania? ;)

edit:
no dobra, przestalo padac :)

Małgorza - 26 Lis 2008, 19:00

Nadal Urania :rotfl:

vegetagt, ja nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz zobaczyłam Twojego posta z niedzieli :-P W takich sprawach to najlepiej kontaktować się ze mną przez tel (jakby co to PW albo gg).
A tu mikrorelacja z mikrospota :) http://www.fiestaklubpols...p=271106#271106

Aha - tłumik już mam w jednym kawałku, ale też nie obyło się bez przygód.

vegetagt - 26 Lis 2008, 19:15

no hmm, napisalem ale ciutke za pozno ^_^"

Przy srednio jednym spocie na rok, to na kolejny przyjade fiesta :P

Małgorza - 30 Lis 2008, 12:33

vegetagt, no to może kolejny zorganizujemy jak już będziesz mógł Fiestą przyjechać i wtedy będziemy mieć dwa spoty na rok :D
vegetagt - 14 Kwi 2009, 22:11

mhm, no to tak może nieśmiale zaproponuje trzeci spot ? ;)
Małgorza - 14 Kwi 2009, 22:36

Nie trzeci a pierwszy bo w tym roku (przynajmniej oficjalnie) nie było żadnego spota :-P
Jakieś propozycje co do miejsca/daty? I czy ewentualnie są jeszcze jacyś chętni czy w takim kameralnym gronie się spotkamy? :fox:

vegetagt - 16 Kwi 2009, 15:21

trzeci w sumie ;P

Puk puk, jest tu ktoś? :)

Masa - 16 Kwi 2009, 22:09

oo widzę kolege z Olsztyna który ma taką samą fieścine jak ja :) no ja mogę podjechać jak będzie czas :P
Małgorza - 17 Kwi 2009, 10:16

No to decydujcie się na jakiś termin i po kłopocie. Kiedy komu pasuje? :fox:
vegetagt - 17 Kwi 2009, 15:02

narazie mi wszystko pasuje prócz 1-3 maja (bo narazie nie jestem w stanie okreslic, gdzie będe :) )
Masa - 17 Kwi 2009, 21:31

ustalcie termin a ja spróbuje się dopasować
vegetagt - 18 Kwi 2009, 23:48

piątek/sobota ~17 ? :)
Małgorza - 21 Kwi 2009, 17:25

Mi pasuje i piątek i sobota z małym wskazaniem na sobotę.
Jakież życzenia co do miejsca?

vegetagt - 23 Kwi 2009, 15:19

no to sobota o 18 kerfur/urania? :P
Małgorza - 23 Kwi 2009, 23:16

Chyba lepiej kerfur - tam parking jakoś bardziej przestronny :rotfl:
Masa - 29 Kwi 2009, 22:20

to co kolejna ustawka po majówce na parkingu tesco?
Małgorza - 30 Kwi 2009, 13:44

Żadna ustawka :-P (źle mi się to słowo kojarzy) po prostu kameralny spot :) Może być po majówce, chociaż nie wiem jak wtedy będę z czasem... Może być pod tesco - tam też dużo miejsca żeby zakręcić będę miałą :rotfl:
Masa - 7 Maj 2009, 10:03

Może by poczynić jakieś kroki by nas więcej było co małgoś? bo jak narazie to widze ze mną 3 osoby z frakcji chyba że się inni nie udzielają.
Małgorza - 11 Maj 2009, 17:36

Nas tu nie jest za wiele niestety sąsiedzie (bo w sumie to chyba mogę się tak do Ciebie zwracac :-P ). Co do tego żeby nas tu więcej było to pewnie znowu powróci temat ulotek. Możemy coś nowego wymyślić, ale ostrzegam, że sama z nimi po parkingach nie będę biegać, ani podawać tam swojego gadu :devil:
bosman - 8 Lip 2011, 07:27

Witam.Od niedawna jestem posiadaczem Fiestki MK3. Co prawda mieszkam w Helu, ale pochodzę z Mazur a dokładniej to z Ełku. Dość często bywam na Mazurach więc mam propozycję na sierpień gdyż będę w tedy na urlopie cały miesiąc. Jako że jestem także userem na forum mondeo klub polska to chcę zorganizować spota wakacyjnego i pomyślałem żeby zrobić spota z ludźmi z FKP. Co wy na to.
Tu link do tematu na MKP :
http://www.mondeoklubpols...zurski-13.08.11

Grax - 7 Kwi 2015, 06:45

SIEMA!!! Na Majówkę bede z żoną i szwagierką w Ukcie nr 50 moze byt jakiegoś grila zrobić blisko jest plaza wiejska :) ?? . To bedzie test dla tegoż samochodu po przebudowie :) ) ( gwint z przodu hamulec escort coswarth 2.0 blacktop 170 km skrzynka diesel )
vegetagt - 7 Kwi 2015, 13:17

w majówkę, to pewnie bede emkadwa składał, żeby na zlot się wyrobić :|

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group