Forum FiestaKlubPolska -

Ogólnopolski Zlot FKP - Boszkowo 2007 - Wielkie podziekowania dla Organizatorow

Mafios - 10 Wrz 2007, 10:04
Temat postu: Wielkie podziekowania dla Organizatorow
Kratka Arjota i dla trzeciego ( za koszulki clean serwisow )

Za

1) Swiniaka :)
2) Kolumne Zygmunta z piwem
3) i Dobra zabawe :P

PS. Arjot dograj sterowniki do tego acera intel inf driver bo Ci sie muzyka przycina w laptoku ;-)

Bongo - 10 Wrz 2007, 10:09

I ja tyz sie dolaczam do podziekowan :) Bylo gicior
trzeci - 10 Wrz 2007, 10:14

Grono organizatorów i osób, dzięki którym zlot był naprawdę udany, było trochę większe bo nie należy zapominać o:

Pucio - Wielki Krojczy FKP, specjalizacja: Prosiaczki z rusztu ;-)
FKP Piter - który zarządzał forum zlotowym, załatwił wraz z sową dyplomy, polewał z Kolumny Zygmunta i jeszcze innymi sprawami się zajmował :)
WooYaa i Żółwik Tuptuś - którzy pomogli zorganizować konkursy
no i o sowie - o której można powiedzieć, że chyba po raz pierwszy taka niewielka Ptaszyna załatwiła w tak niewielkim czasie tak wiele dla tak wielu ;-)
Specjalne podziękowania dla Bartka/Młody93, na którego zawsze można liczyć i który chyba zrobi karierę jako barman :)
No o oczywiście podziękowania dla wszystkich obecnych na zlocie za wyśmienitą zabawę, nastrój i kolejne niezapomniane wspomnienia :ok:
Pozdro ...

Mafios - 10 Wrz 2007, 10:18

a to nie bylem w pelni donformowany :) a kto ma identyfikator swini ? na allegro go ;P zrobimy licytacja na dom dziecka :)
WooYownik - 10 Wrz 2007, 10:24

Mafios napisał/a:
a to nie bylem w pelni donformowany :) a kto ma identyfikator swini ? na allegro go ;P zrobimy licytacja na dom dziecka :)



prosiak zatrzymal swoj identyfikator :)

Mafios - 10 Wrz 2007, 10:25

Łee nunu
Piter - 10 Wrz 2007, 10:38

He. Najważniejsze że wam sie podobało, że wszystkie nasze pomysły udało się wcielić w życie, a prosiak jak widać był strzałem w 10-tkę :)
Może teraz już Boszkowo we Wrześniu wejdzie do stałego kalendarza zlotowego FKP.

Pozdro...

sowa - 10 Wrz 2007, 10:45

hehe ja też dziekuje ze byliscie ze sie bawiliscie, i nikogo po koszulce nie trzeba bylo identyfikowac w krzakach :) :)
..za rok jaskrawa zielen :-P

.. pytanie do organizatorow:).. kto przechwycil moja biala teczke z papierami :he:

WooYownik - 10 Wrz 2007, 10:47

sowa napisał/a:
hehe ja też dziekuje ze byliscie ze sie bawiliscie, i nikogo po koszulce nie trzeba bylo identyfikowac w krzakach :) :)
..za rok jaskrawa zielen :-P

.. pytanie do organizatorow:).. kto przechwycil moja biala teczke z papierami :he:


teczke dalas trzeciemu z tego co pamietam ...

Rowniez dziekuje wszystkim za wspaniala zabawe:)

trzeci - 10 Wrz 2007, 10:49

Tak, całość dokumentów dotyczących zlotu w tym i biała teczka są u mnie :)
Podejrzewam, że zabiorę je w delegację i z hotelowego netu powrzucam wyniki konkursów itp.
Pozdro ...

sowa - 10 Wrz 2007, 10:54

ok ok ..spoko znalazla sie:):) w temacie o fotach jest link do pierwszej galerii :-)

[ Dodano: Pon Wrz 10, 2007 10:57 ]
http://www.fiestaklubpols...p=257925#257925

Daras84 - 10 Wrz 2007, 11:28

ja rowniez dziekuje ;) było grubo kiedy part || ?
Szopica - 10 Wrz 2007, 12:43

Bardzo miło było Was znowu zobaczyć i wyściskać :przytul: :*
Dziękujemy z Tomem za ciepłe przyjęcie
i za wyróżnienie dla Fasolci, z którego jesteśmy niezmiernie dumni. :zwyciężca:
Całusów sto Wam przesyłamy i kolejnego spotkania czekamy :ok:


Buuuuzia... :* :* :*

beliaal1 - 10 Wrz 2007, 14:45

podpisujemy sie pod dziekowaniami
AeRJot - 10 Wrz 2007, 16:43

to i ja przyłączę sie do podziękowań.... jako ze nie chce mi sie wszystkich wypisywać nicków po kolei, a nie chce nikogo pominąć to ... DZIĘUJĘ WAM WSZYSTKIM :) za obecności i szczere pijane mordki które było miło znów zobaczyć ..

a ze względu na aurę part II to juz będzie II FKP PARTY BOSZKOWO 2008 do którego cały Wielkopolski Squad FKP jako współorganizatorzy z ogromną przyjemnością dołożymy starań by wyszło co najmniej tak miło jak w tym roku i postaramy się by ziemia Wielkopolska dumnie gościła wszystkich na cyklicznej imprezie jaką mam nadzieje stanie się jesienny zlot w Boszkowie ….

K0zi - 10 Wrz 2007, 16:49

My również dołączamy się do podzieńkowań miło było was wszystkich poznać już się nie możemy doczekać kolejnego zlotu
Pozdro K0zi + Aga

arkaszka - 10 Wrz 2007, 17:15

Pozdrawiam wszystkich i tez dopisuje sie do WIELKICH PODZIEKOWAŃ <<<<buzka z Małej Polski hihih>>>>
Brook - 10 Wrz 2007, 18:55

"Długodystansowcy" Zlotu w Boszkowie także dziękują wszystkim notw


WE LOVE YOU :greenpeace:

Mafios - 10 Wrz 2007, 18:58

Nastepny zlot organizujemy z Łokmenem w ALABAMIE :) gdzie nasze 3 hasla z Boszkowa beda sie podobaly :D


Lokmen - 10 Wrz 2007, 18:59

no, ba
Marcin - 10 Wrz 2007, 19:18

Ja również dziękuję organizatorom i wszystkim przybyłym za super zabawe.
Justynka - 11 Wrz 2007, 21:36

ja rwniez dziekuje super impreza ,wszystko sie podobalo,jestem zadowolona z mojego pierwszego zlotu :ok: :ok:
Michał22 - 12 Wrz 2007, 07:35

Ja tez dzikuje w imieniu Ewy i moim, było naprewde super :) , swiniak był smaczny impreza tez była super:)) Dzieki i czekamy nanastepny:))
Moze zimowy:)) :ok: Zlot

charpia - 12 Wrz 2007, 19:32

trzeci napisał/a:

Specjalne podziękowania dla Bartka/Młody93, na którego zawsze można liczyć i który chyba zrobi karierę jako barman :)
...


Ghm... chciałam skromnie powiedzieć, że wolałabym aby zrobił innego radzaju karierę ;-) A poza tym, to Trzeci, sądzę że Ona tak nie robi tego bezinteresownie... pewnie za jakieś 5 lat będzie chciał zająć Twoje miejsce :D
A poważnie, to kurde chciałabym, żeby tak długo wytrwał w Klubie... kto wie....

Ps DZIEKI WSZYSTKIM ZA FAJNE SPOTKANKO, ZA UDANA ZABAWE I ZA WSZYSTKO, WSZYSTKO, WSZYSTKO.... :serduszka:

PUCIO - 12 Wrz 2007, 19:50

SKARBIE !!!
Zaje-fajne podziękowania
TERAZ TO CHYBA MOGE SIĘ ODEZWAĆ

JUŻ TĘSKNIE !!

:przytul:

Pablo784 - 12 Wrz 2007, 22:52

Cytat:
Ghm... chciałam skromnie powiedzieć, że wolałabym aby zrobił innego radzaju karierę ;-)


ta zrobi kariere jako rajdowiec z osrodka wyjechal szybciej jak mama :P :D

charpia - 13 Wrz 2007, 08:39

PUCIO napisał/a:
SKARBIE !!!
Zaje-fajne podziękowania
TERAZ TO CHYBA MOGE SIĘ ODEZWAĆ

JUŻ TĘSKNIE !!

:przytul:


Spoko Pucio, teraz możesz gadać do woli :D

Pablo784 napisał/a:
Cytat:
Ghm... chciałam skromnie powiedzieć, że wolałabym aby zrobił innego radzaju karierę ;-)


ta zrobi kariere jako rajdowiec z osrodka wyjechal szybciej jak mama :P :D


Phi... gy ;-)

molu - 13 Wrz 2007, 10:45

Ja rowniez dolaczam sie do podziekowan-bylo zajebiscie (jak zawsze ;-) ) :-D
ps
Zloty FKP - bezcenne - za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard :fajka:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group