Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Nowicjusz prosze o pomoc w wyjasnieniu wersji mojego modelu

djlewy19 - 27 Sie 2007, 23:04
Temat postu: Nowicjusz prosze o pomoc w wyjasnieniu wersji mojego modelu
Nowicjusz



Jestem wlascicielem forda fiesty mk2, 1.6d(skladak),88rok, 3drzwiowy, to tyle wiem o samochodzie rzecz polega w tym ze nie wiem jaka to wersja modelu, przegladalem dzial mk1imk2 ale znalazlem tylko 1 post nie znalazlem tam zadnych informacji ktore mogly by mi pomoc w ustaleniu wersji mojej fiesty. Jak bedzie potrzebne foto to zamieszcze je




Z gory dzieki :P

pcrb - 11 Wrz 2007, 08:10

wow masz wersje delux z 88 roku kolego, to byla najbogatsza wersja ktora wtedy wyszla, nie wiem czy wiesz ale jest wyposazona bosko.

ma 4 amortyzatory, hamulec reczny, swiatla i tu nowosc zarowno dlugie jak i krutkie, jest podgrzewanie kabiny kierowcy, pojemny bagarznik, no i silnik oferuje mega moc bo po podczepiemiu do startujacego odrzutowca masz az 400 koni :-) a na powaznie to masz te sama zwersje co ja tylko kolor inny. czyli wersja rafciuchowa

Intel - 11 Wrz 2007, 15:24

hehehehehhehehhehehe nie moge :rotfl:
Ad@mus - 1 Paź 2007, 21:49

pcrb napisał/a:
ma 4 amortyzatory, hamulec reczny, swiatla i tu nowosc zarowno dlugie jak i krutkie, jest podgrzewanie kabiny kierowcy, pojemny bagarznik, no i silnik oferuje mega moc bo po podczepiemiu do startujacego odrzutowca masz az 400 koni :-) a na powaznie to masz te sama zwersje co ja tylko kolor inny. czyli wersja rafciuchowa


zapomniales o kultowych tylnych szybach paris dakar :D

jesli jest to skladak to chyba nikt ci nie powie co to za wersja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group