Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja małopolska - Spoty Regularne

Przepol - 25 Cze 2007, 17:03
Temat postu: Spoty Regularne
Witam,
Jako nowy moderator naszej frakcji :D chce spróbować zbudować jakoś porządny team w naszej grupie, który będzie brał czynny udział w "życiu Frakcji małopolskiej"

Ze względu na dość małe zainteresowanie członków naszej grupy w późniejszym czasie przeprowadzę selekcje osób, które nadal chcą być w nasze frakcji, ale to odbędzie się w późniejszym terminie.

Teraz chciałbym wysunąć propozycje "regularnych spotów", które miałyby odbywać się n. co dwa tygodnie, czy choćby nawet raz w miesiącu (ale to się jeszcze ustali)
Więc zadaje wam teraz pytanie Kochani fiestomaniacy :D
Czy chcecie regularne spoty??

czas trwania ankiety 7 dni

Pozdrawiam
Przepol

virus2 - 25 Cze 2007, 18:12

Czwartek o 20 to jest najlepszy termin jak dla mnie :)
Korton - 25 Cze 2007, 18:13

Jestem za, nie gwarantuje, ze na kazdym sie pojawie (zajob w robocie, lub w wekend wyjazd do rodziny), ale jesli tylko dam rady bede staral sie przyjezdzac. Co 2 tyg wydaje mi sie za czesto, wystarczy raz w miesiacu :)
tomeka - 25 Cze 2007, 18:55

witam,

raz w miesiącu wystarczy (takie jest moje zdanie).

pozdrawiam
tomek

yara - 25 Cze 2007, 20:59

Witam!
Raz w miesiącu można się spotkać i pogadać. Jestem za.

PitusK - 25 Cze 2007, 21:27

oczywiscie jestem za ale uwazam ze powinnismy sie spotykac co 2 tygodnie. Mysle ze kazdy z nas znajdzie chociarz 30min -1 godzinke czasu.

Jestem jak najabardziej za i popieram np piatki 20-20:30

FiestoManiak - 25 Cze 2007, 22:44

jestem za najbardziej odpowiadaja mi weekendy,bo w tygodniu duzo pracy
Grzegorz - 26 Cze 2007, 07:56
Temat postu: Regularne spoty
jestem za!!!!!!!!!
Przepol - 26 Cze 2007, 08:29

Oooo Widzę że jest odzew na pytanie, Czyli trzeba wam pospamować mailami :D :hahaha:

Spoko wszystkie szczegóły ustalimy myśle na najbliższym spocie.

RzEzNiK - 26 Cze 2007, 10:36

Ja jako wyjezdny, też uważam że powinnyśmy się spotykac rególarnie , wieczorowe pory w tygodniu myśle że każdemu sie jakos spasują , bo jak będzie po robocie wytyrany to nie przyjedzie jednego tylko drugiego tygodnia...

Jeśli chodzi o częstotliwośc - można ustalic a życie i tak ustali za nas - pewnie się okaze że części bedzie pasowało w tydzień parzysty a części w nieparzysty , więc można ustalic jeden głowny spot jednego dnia miesiąca np , a lużne terminy ze dwa- i tak wszyscy się zmawiają przez telefon , więc można w razie większego zainteresowania każdorazowo puścic topic że się coś kroi...
Miejsce spotkan też można ustalic, ale jak sie ekipa zbierze, zawsze można sie przemiescic np umowic sie na spocie w czwartek ze w niedziele rano o 12 spotkanie w tym miejscu i wyjazd na grillika nad wisłe czy cos...

Generalnie słowa uznania dla nowego moderatora za starania i inwencje!

SpiderMAN - 26 Cze 2007, 10:48

Jestem za.
Raz w miesiacu w piątek lub sobotę. hammer

PitusK - 26 Cze 2007, 16:53

no odzew jest i ciesze si fajnie by bylo jakby nas wieksze grono przyjezdzalo.
Kolega juz dobrze powiedzial przepol gratuluje pomysłu.. oby nam to wyszlo :yes:

dtm - 26 Cze 2007, 20:40

Sorry Przepol, że w tym temacie robie syf ale wrzucam tą fotke bo nie wiedziałem gdzie :) .
Skojarzyła mi się ze spotem.
Dzisiaj u mnie na osiedlu spotkałem się z kumplem (jeździ moją poprzednią fofi), a po chwili kapłem się, że stoi nas więcej


jakość nie najlepsza bo robiłem telefonem.

pozdrawiam ...

PitusK - 26 Cze 2007, 23:31

no i wszystkie to mk4 widze a ja zawsze jak jade na spota jestem sam mk4:P nieładnie
Przepol - 27 Cze 2007, 07:28

Dzięki za ciepłe słowa :D
Też mam nadzieje, że będziemy spotykać się w coraz większym gronie.

Jeżeli chodzi o terminy spotkań to chciałbym zrobić póki co spota jakoś w przyszłym tygodniu
i demokratycznie ustalić mniej więcej dni regularnych spotów.

Myślę że, raczej spota zrobimy w godzina popołudniowo wieczornych, a w jaki dzień, to założę ankietę i sami wybierzecie.

doogi - 27 Cze 2007, 10:28

ja narazie nie bardzo moge sie spotkać :D
ale spoty co miesiac sa dobrym pomysłem, przyjezdzam we wrześniu czy tam sierpniu to moglibyśmy sie spotkać:D

sąsiad ma cudna mk4 kameleon, chrom lusterka,lampy lexus, na 17 felgach :) wezme go na spot :D

a tak btw. zawsze mowilem ze dobrze jest sie spotkać :D

Shibby - 27 Cze 2007, 23:41

Spotkanko?
Hmmm... bardzo chętnie.... jak tylko naprawie FoFi.. ;-(
W zeszłym tygodniu dzwonka miałem.. ale jak coś.. to bardzo chętnie :)

RzEzNiK - 28 Cze 2007, 08:58

zawsze możesz zabrac sie z innym klubowiczem :) pytajcie a znajdziecie , proście a będzie wam dane :P
topdrive - 1 Lip 2007, 13:42

jestem za, i pewnie będę jedną z 2 mk1 z Krk :) O większej liczbie zarejestrowanych nie wiem ;]
doogi - 2 Lip 2007, 17:07

moze mnie ktoś wykreślić z frakcji ??
bo irytuja mnie maile z fkp :) zwlaszcza gdy czekam na wazna wiadomosc...

Przepol - 2 Lip 2007, 21:58

nie ma problemu :D

tylko proszę o potwierdzenie tej decyzji na priva :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group