Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Wiązka el. ff mk3 1.1 a 1.6 efi

Laskosz - 15 Lut 2007, 21:33
Temat postu: Wiązka el. ff mk3 1.1 a 1.6 efi
Witam :)
Niedługo będe swapował mk3 z 1.1 na gaźniku na 1.6 EFI i tu taki moje pytanko, mam całą wiązke co prawda z 1.6 ale nie mam ochoty rozpieprzać całego auta aby ją przełożyć do 1.1, więc:
1, czy można jakoś te wiązki spiąc razem? chodzi mi o wiazke do kompa z wiązką nadwozia
2, co z zasilaniem pompy paliwa ? da się to jakos wyodrębnić z wiązki od 1.6?

Jak możecie to pomóżcie :yes:

szynszyl - 16 Lut 2007, 09:12

Laskosz napisał/a:
mk3 z 1.1 na gaźniku na 1.6 EFI

kurde.. ja nie wiem czy jest esens szukac czegoś czego nie ma.

Kolin - 16 Lut 2007, 09:17

wiązka silnikowa z kabinowa sie loncza za pomoca kostki...ale nie wiem czy beda pasowac(KOSTKI)ja tak u siebie robiłem,odpiolem tylko wiązke silnikowa od kabinowej i wpiolem wiązke od xr2i 110KM i wszystko pasiii wtyczki sa OK

Ale nie wiem jak jest w gazniku :D wiec takze pisze jak umnie robili :D

szynszyl - 16 Lut 2007, 09:18

ale KOLIN ty masz 1.4i a on pisze o gaźniku... az sobie wieczorem w ksiązkę zajrze...
jackrzec - 16 Lut 2007, 09:22

szynszyl napisał/a:
az sobie wieczorem w ksiązkę zajrze...
nic w niej nie znajdziesz. W kabinie idzie od ch..a kabli do kompa, a na gaźniku przecież go nie ma.
Kolin - 16 Lut 2007, 09:22

Szynszyl wiem wiem ze ma na gazniku i przez to napisałem ze nie wiem jak bedzie u niego bo ma na gazniku ;-)
Lokmen - 16 Lut 2007, 10:16
Temat postu: Re: Wiązka el. ff mk3 1.1 a 1.6 efi
Laskosz napisał/a:
Witam :)
Niedługo będe swapował mk3 z 1.1 na gaźniku na 1.6 EFI i tu taki moje pytanko, mam całą wiązke co prawda z 1.6 ale nie mam ochoty rozpieprzać całego auta aby ją przełożyć do 1.1, więc:
1, czy można jakoś te wiązki spiąc razem? chodzi mi o wiazke do kompa z wiązką nadwozia
2, co z zasilaniem pompy paliwa ? da się to jakos wyodrębnić z wiązki od 1.6?

Jak możecie to pomóżcie :yes:
powiem tak jeśli chcesz uniknąć problemu na przyszłość to przekładaj całą wiązke ze skrzynką bezpieczników od 1,6 EFI (przekładka wiązki nie jest taka straszna jak sie wydaje)
Laskosz - 16 Lut 2007, 19:18

Ok temat można zamknąć jednak przeloze ta wiązke jak ma mi to później zaoszczędzić nerwów.
Pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group