Forum FiestaKlubPolska -

Team Zachód - ::: RADOM 2007:::

odyniec - 9 Lut 2007, 15:20
Temat postu: ::: RADOM 2007:::
Wiecie czemu walimy na Radom?
Bo tam wszystkie .... jadą :)

TO OD SZEFOSTWA (PREZESA I BABCI):

wiekszość spraw juz wiecie.. tu wklejam to co dzis prezes objawił na klubowym
(tych którzy tego nie widzieli bo nie sa klubowiczami zachecam do zaplacenia skladki bo byc może zlot bedzie tylko dla klubowiczow ze wzgledu na ograniczona liczbe miejsc!)

:::::
W związku z tym, że odpowiednio wcześniej chcemy znać ilość aut oraz osób na Zlocie 2007 oraz mieć zapięte wszystko organizacyjnie przed jego terminem, zaczynamy akcję zapisów oraz rezerwacji domków w ośrodku.

1. Wysokość składki zlotowej - 39 PLN
Zostanie ona przeznaczona na:
- zakup nagród, wykonanie dyplomów, identyfikatorów, dokumentacji itp.
- zakup spożywki do kącika gastronomicznego na torze
- ubezpieczenie na czas zawodów
- dofinansowanie wynajęcia toru (część będzie z kasy klubowej)
- inne potrzeby, które pewnie się pojawią
Składka tej wysokości daje nam spokojne zaplecze do zorganizowania fajnego Zlotu.
To co zostanie, wróci na konto Klubowe.

Koszulki zlotowe będą osobną pozycją, poznacie cenę i każdy zamówi sobie i zapłaci za tyle sztuk ile będzie chciał.

2. Konto na wpłaty zlotowe (zostało założone na ten właśnie cel) :
50 10205558 1111125412800359 Inteligo, Artur Trzeciakiewicz, Szczecin

3. Ilość domków z podziałem na ilość miejsc noclegowych w nich.
A - dwupokojowe z 6-cioma łóżkami: 2 wersalki, 2 tapczany, łóżko piętrowe - 3 szt
B - dwupokojowe z 5-cioma łóżkami: 2 wersalki, 3 tapczany - 6 szt (4 domki zarezerwowane, zostały 2)
C - jednopokojowe z 5-cioma łóżkami: wersalka, 2 tapczany, łóżko piętrowe - 11 szt
D - jednopokojowe z 4-rema łóżkami: wersalka i 3 tapczany - 11 szt
Razem daje nam to: 147 miejsc nocelgowych w domkach.
Do tego ca. 10 namiotów x średnio 2 osoby = 20 miejsc pod namiotem.
W sumie ośrodek pomieści: max 170 osób.
Domki są z pełnym węzłem sanitarnym, ale bez czajników i kuchenek.
Koszty:
- 1 doba w domku: 20 PLN
- jednorazowo: 5 PLN za komplet pościeli
- namioty: 5 PLN za dobę za namiot i 2 PLN za dobę za osobę pod namiotem
Koszt posiłków na terenie ośrodka:
- śniadanie - 7 zł
- obiad - 14 zł
- kolacja - 7 zł
Link do ośrodka: tutaj
Ośrodek jest położony ok. 40 km od Radomia, ale jego otoczenie zapewni nam atmosferę pamiętaną z ZG.


4. Zasady zapisywania się i rezerwacji domków:
a. dokonanie wpłaty składki zlotowej na podane konto podając:
- nick lub nicki z Forum (jesli wpłaci cała lub część frakcji)
- dopisek: Zlot
Składkę należy opłacić do 15.03.2007 , po tym terminie wolne miejsca zostaną udostępnione userom z Forum.
Dopuszczalna jest przedpłata w wysokości 20 PLN. Reszta płatna najpóżniej do końca pierwszego tygodnia kwietnia. Czyli do dnia: 08.04.2007
b. dokonanie rezerwacji domku na maila: trzeci@fiestaklubpolska.pl lub trzeci2@wp.pl podając:
- nick z forum + ilość osób towarzyszących.
- domek w który chce sie spać, według typów które zostały podane czyli: A, B, C, lub D.
- z kim planuje się kwaterować w danym domku, żeby móc od razu posegregować domki dla frakcji lub danej grupki osób. Czyli jedna osoba może wstępnie zarezerwować cały domek dla innych.
- auto jakim przyjedzie sie na Zlot i będzie się brało udział w zawodach: model, pojemność silnika, moc, rodzaj paliwa.

Przyjeliśmy, że średnio każdy przyjedzie z 1 osobą towarzyszącą (nieklubowiczem: dziewczyną, kolegą, koleżanką)
Wyłączamy z tego rodziny: czyli na przykład Klubowicz z żoną + dziecko/dzieci.
Dlatego prosimy o niezabieranie ze sobą więcej niż jednej osoby towarzyszącej, żeby nie zabierać miejsc noclegowych Klubowiczom.

My zapewniamy Wam rezerwację domków, według tego jak sie w nich rozmieścicie.
Według upodobań osobistych lub frakcyjnie
Rozliczycie się na miejscu w ośrodku.
Będzie zrobiona lista domków z podziałem na ilość łóżek i na bieżąco będę podawał w których i ile jeszcze jest wolnych miejsc.

Uwaga dodatkowa:
w zawodach na torze udział będą mogły brać i klasyfikowani będą jedynie Klubowicze (czy też nicki z Forum)
Jeśli ktoś planuje wziąć ze sobą gościa spoza FKP, który będzie chciał startować w zawodach, to musi on opłacić składkę zlotową.
Osoby towarzyszące (niezrzeszone) będą mogły wziąć udział w innych konkursach, które zostaną zorganizowane na placu.

Wstępnie plan jest taki:
- w piątek sie zjeżdżamy
- wieczorek zapoznawczy
- sobota cały dzień tor
- noc z soboty na niedzielę - integracja
- niedziela odpoczynek i rozjazdy
jakby co, brać wolne na poniedziałek, żeby "strudzonym" nie wracać za kółkiem

Póki co tyle informacji.
Reszta na bieżąco.
Pozdro ....
_________________



TO ODE MNIE:

a teraz tak na powaznie :)
otoz chcialbym od wszystkich z TZ podłapać info kto jedzie i co i jak, aby moc wspolnie jakos wynajac domek czy cos. prosze tu o zamieszczanie info kto deklaruje sie, aby frakcja mogla min. conajmniej 1 domek dla siebie wziasc. i jak najszybciej aby mozna bylo najlepszy wybrac :D

Marcin - 9 Lut 2007, 15:29

Ja chce jechać, ale jedyne co może mnie powstrzymać to brak gotówki.
WooYownik - 9 Lut 2007, 15:31

Juz rozmawialem z Sowa na ten temat sa dwa domki typu B zarezerwowane .. mysle ze Sowa dzisiaj Was dokladniej poinformuje co i jak .... W kazdym badz razie jest pomysl by Frakcja Bydgoszcz sie w domkach z Team Zachod integrowala :D
Marcin - 9 Lut 2007, 15:34

WooYownik napisał/a:
W kazdym badz razie jest pomysl by Frakcja Bydgoszcz sie w domkach z Team Zachod integrowala :D

..oooo jeżuuuu, obyśmy z tego cali wyszli :-P

WooYownik - 9 Lut 2007, 15:49

Przezyjecie .. choc nie wiem jak tam Wasze watroby :P


Taka wiadomosc umiescilem na Forum Frakcji Bydgoszcz wiec teraz juz wszystko wiecie :) reszta nalezy do Sowy bo zaraz opierdal dostane ze sie wcinam :D

Cytat:
Wyslalem maila do trzeciego zeby zarezerwowac 2 domki typu B - dwupokojowe z 5-cioma łóżkami: 2 wersalki, 3 tapczany. Napisalem tez trzeciemu ze w ciagu tygodnia potwierdzimy ta rezerwacje poprzez podanie dokladnej listy osob ktore pojada ... Nie chce niepotrzebnie blokowac miejsc dlatego powiedzialem ze w tydzien damy rade.

Marcin - 9 Lut 2007, 16:05

ok Wooya.
odyniec - 9 Lut 2007, 16:26

WooYownik napisał/a:
W kazdym badz razie jest pomysl by Frakcja Bydgoszcz sie w domkach z Team Zachod integrowala :D


niezapomnijcie ze wsrod nas sa takze studenci, ktorzy dosc czesto sie integruja :D Woyo oby Wasze watroby wytrzymaly, to my juz damy tempo :D

WooYownik - 9 Lut 2007, 16:32

odyniec napisał/a:
WooYownik napisał/a:
W kazdym badz razie jest pomysl by Frakcja Bydgoszcz sie w domkach z Team Zachod integrowala :D


niezapomnijcie ze wsrod nas sa takze studenci, ktorzy dosc czesto sie integruja :D Woyo oby Wasze watroby wytrzymaly, to my juz damy tempo :D


No ja moge mowic za siebie .. wiem ze sobie poradze :) Sie okaze kto pierwszy do pit stopu zostanie odstawiony na zlocie :P

Marcin - 9 Lut 2007, 17:06

hehe no tak na razie konfrontacja słowna... old później będzie praktyczna pub2
odyniec - 9 Lut 2007, 18:22

Marcin napisał/a:
hehe no tak na razie konfrontacja słowna... old później będzie praktyczna pub2


raczej wyzwanie :D :D Marcin a Ty je przyjmujesz? :twisted:

Marcin - 9 Lut 2007, 18:32

hmmm.. chyba zaczne martwić się o mój żołądek :P
odyniec - 9 Lut 2007, 18:56

raczej watrobe :D
Marcin - 9 Lut 2007, 19:46

wiem co pisze... 8)
sowa - 9 Lut 2007, 22:11
Temat postu: ::: RADOM 2007:::
heh juz widze ze po powrocie sesje AA trzeba bedzie zorganizowac ;/
odnośnie tego co wyżej
WUJA CO SIE WCINASZ???
gy

tak jak wcinający sie powiedzial mamy zarezerwowane wstepnie dwa domki dla łącznie 10-15 osób! Obiecalismy prezesowi ze w ciagu tygodnia wstepnie sie zadeklarujemy czy je zajmiemy czy zwalniamy jeden! nie ma wiec na co czekac... zasady i wymagania znacie!!
Nikt nie oczekuje 100% odpowiedzi , ale jak ktos bardzo chce ale nie wie czy bedzie mogl to dobrze by bylo to jakos zaklepac zeby pozniej sie nie rozczarowac brakiem miejsc!
Bede razem z wcinkiem informowac was co na to bydgoszcz!!
pozdro

anjko - 9 Lut 2007, 22:17

Witojcie! Ja sie pisze. Widze ze bedzie sie działo pub2 To ja zaczynam trenować hooray
odyniec - 9 Lut 2007, 23:39

anjko napisał/a:
pub2 To ja zaczynam trenować hooray

a ja jestem na odwyku :)

anjko - 10 Lut 2007, 11:07

sowa napisał/a:
mamy zarezerwowane wstepnie dwa domki dla łącznie 10-15 osób!
A czy osoby towarzyszące tez są brane pod uwagę?
sowa - 10 Lut 2007, 11:34

TAK. PRZEWIDZIANE JEST 1+1 ...jak pisal prezes raczej rodzinnych wypadow z psem, ciocią krysią i kanarkiem nie planujcie bo może byc mało miejsca
lehu8 - 10 Lut 2007, 21:22
Temat postu: Re: ::: RADOM 2007:::
odyniec napisał/a:


TO OD SZEFOSTWA (PREZESA I BABCI):

wiekszość spraw juz wiecie.. tu wklejam to co dzis prezes objawił na klubowym
(tych którzy tego nie widzieli bo nie sa klubowiczami zachecam do zaplacenia skladki bo byc może zlot bedzie tylko dla klubowiczow ze wzgledu na ograniczona liczbe miejsc!)

:::::
W związku z tym, że odpowiednio wcześniej chcemy znać ilość aut oraz osób na Zlocie 2007 oraz mieć zapięte wszystko organizacyjnie przed jego terminem, zaczynamy akcję zapisów oraz rezerwacji domków w ośrodku.

1. Wysokość składki zlotowej - 39 PLN
Zostanie ona przeznaczona na:
- zakup nagród, wykonanie dyplomów, identyfikatorów, dokumentacji itp.
- zakup spożywki do kącika gastronomicznego na torze
- ubezpieczenie na czas zawodów
- dofinansowanie wynajęcia toru (część będzie z kasy klubowej)
- inne potrzeby, które pewnie się pojawią
Składka tej wysokości daje nam spokojne zaplecze do zorganizowania fajnego Zlotu.
To co zostanie, wróci na konto Klubowe.

Koszulki zlotowe będą osobną pozycją, poznacie cenę i każdy zamówi sobie i zapłaci za tyle sztuk ile będzie chciał.

2. ..................................................................................
_________________



TO ODE MNIE:

a teraz tak na powaznie :)
otoz chcialbym od wszystkich z TZ podłapać info kto jedzie i co i jak, aby moc wspolnie jakos wynajac domek czy cos. prosze tu o zamieszczanie info kto deklaruje sie, aby frakcja mogla min. conajmniej 1 domek dla siebie wziasc. i jak najszybciej aby mozna bylo najlepszy wybrac :D

Obszerne info ale może by tak Szanowni Państwo zamieścili to w dziale Zloty/Spoty bo tutaj nie każdy może czytać :|

sowa - 10 Lut 2007, 21:39

hmm szanowny panie:).. to jest info dla czlonków TZ.. wiecej info i w ogole caly dział na temat Zlotu w Radomiu jest na forum KLUBOWICZÓW ...czyli dostepne po oplaceniu składki .... dlaczego tak? ponieważ to klubowicze będa mieli pierszenstwo do uczestnictwa w zlocie i wg wstepnych deklaracji zapełnią limit miejsc. Jesli takowy jednak zostanie wtedy info i zlot bedą dostepne dla wszytskich użytkowników forum!

...wsio jasne?? :-) pozdrawiam

Kam'ol - 10 Lut 2007, 23:41
Temat postu: radom
hej
a termin juz znamy?

sowa - 11 Lut 2007, 00:06

hmm no a jak .. 19 maj:) ..a pierwszy wieczorek integracyjny 18 maj- piatek!!!

[ Dodano: Sob Lut 10, 2007 23:06 ]
chcialam dopisac do tytułu.. ale okazało sie ze już jest :P

andrew - 11 Lut 2007, 18:06
Temat postu: ZLOT
Witam wszytskich dzięki pani prezes za linka prosze aby miejsce jak oczywiscie3 bedzie wolne zapodac komus kto bedzie chcial w zaman mojego
sowa - 11 Lut 2007, 20:21

DZIEKI ZA ODZEW!!
Czy to oznacza ze nie planujesz wyjazdu czy bedziesz nas z kims zdradzal i lokowal sie z kims innym???
pozdro

andrew - 12 Lut 2007, 16:09

sowa napisał/a:
DZIEKI ZA ODZEW!!
Czy to oznacza ze nie planujesz wyjazdu czy bedziesz nas z kims zdradzal i lokowal sie z kims innym???
pozdro

ASIK ja nie jestem przekupny abym zdradzal swoich ziomali powiem tak prosto ................................................................................................ dzieki za zrozumienie

sowa - 15 Lut 2007, 13:38

OK KAŻDY JUŻ CHYBA TEMAT POZNAŁ
PISZEMY LISTE OBECNOŚCI

Proszę o wpis i mniej wiecej jaką macie pewność że bedziecie jechac
(wypadków losowych katastrof biologicznych, porwań ufo itp nie uwzgledniamy.. tylko to co jestescie w stanie teraz przewidziec gy )
NO I OCZYWISCIE CZY PLANUJECIE NOCLEG W DOMKU CZY NAMIOCIK?

1. SOWA +1 - 70%
2.

odyniec - 15 Lut 2007, 13:47

2. moze ja :D
Marcin - 15 Lut 2007, 14:42

3. Jo + 1 - 80% - domek
anjko - 15 Lut 2007, 22:46

4. I ja też +1 85% :-) również domek.
sowa - 16 Lut 2007, 10:47

..czyli wstepnie jakas ekipa sie klaruje.. oczywiscie lista jeszcze nie zamknieta!!!

teraz pytanie.. czy chcecie sie jakos wyrózniac?? koszulki będą zlotowe ale jakies flagi czapeczki czy cokolwiek innego ... nie mam pojecia o cenach i możliwosciach ale pytanie podstawowe /...czy chcecie ??? :-)

Marcin - 16 Lut 2007, 11:33

Ja już się wyróżniam... czapeczkę mam? MAM :-) rogi mam? MAM :D
Asia flage możesz zrobić, byle duuużą :) ale ja jej dzwigał nie będę :-P

sowa - 16 Lut 2007, 12:18

tzn co mam dla wszystkich rogi zdobyc?? los

...i przypominam że :

"Składkę 39zł należy opłacić do 15.03.2007 , po tym terminie wolne miejsca zostaną udostępnione userom z Forum.
Dopuszczalna jest przedpłata w wysokości 20 PLN. Reszta płatna najpóżniej do końca pierwszego tygodnia kwietnia. Czyli do dnia: 08.04.2007 "



Konto na wpłaty zlotowe (zostało założone na ten właśnie cel) :
50 10205558 1111125412800359 Inteligo, Artur Trzeciakiewicz, Szczecin


i potwierdzic obecnosc tutaj http://www.fiestaklubpols...er=asc&start=20
tak jak to robia wszyscy czyli 1 albo 1+1 i jakie autko :-)

Marcin - 16 Lut 2007, 12:33

sowa napisał/a:
tzn co mam dla wszystkich rogi zdobyc?? los

...powiel Łosiowe :lol:

odyniec - 16 Lut 2007, 15:24

sowa napisał/a:
teraz pytanie.. czy chcecie sie jakos wyrózniac?? koszulki będą zlotowe ale jakies flagi czapeczki czy cokolwiek innego ... nie mam pojecia o cenach i możliwosciach ale pytanie podstawowe /...czy chcecie ??? :-)


wzrostem bedziemy sie wyrozniac :hahaha:
Asia - buty na obcasie a reszta ma reke wolna :D

WooYownik - 18 Lut 2007, 20:47

Z Frakcji Bydgoszcz obecnie jedzie:
Ja
Semek +1
Sobot +1

Yolka miala jechac ale niby jakis egzamin ma i klapa ...

odyniec - 19 Lut 2007, 23:26

dopisuje do siebie osobe towarzyszaca.

[ Dodano: Pon Lut 19, 2007 22:29 ]
aaa zapomnialem dopisac. autko jeszcze nieznane... ale to niecny plan odynca :P

kazi - 20 Lut 2007, 00:36

Jak mi ktos pomoze naprawic moja FoFi to przyjedziem moja albo ... zobaczymy nic nie zdradze :P
odyniec - 20 Lut 2007, 15:30

juz stoi pod blokiem nowe cudo :D :D
sowa - 20 Lut 2007, 15:48

odyniec napisał/a:
juz stoi pod blokiem nowe cudo :D :D


tosie pochwal jak juz stoi:).. ale w HP bo tu radom na tapecie;)

odyniec - 20 Lut 2007, 22:07

stoi i śmigałem już nim dzisiaj :)
otóz...
Citroen BX 1.7 Turbo Diesel z Intercoolerem,
pełny wypas, czyli:
-Blaszka ocynk (nie będzie rdzewieć jak Fiesta :P )
-Centralny zameczek,
-4x el. szyby
-ABS
-Klima
-Wspomaganie
-2 komplety opon z felgami
-Lakier metalik

Autko bardzo mi się spodobało, ładne ma przyśpieszenie (90KM)... no i troszeczkę wyższa klasa niż fiesta... ;-)
choć do fiestki sentyment wciąż jest :he:
Kod:
 czyli radom w cytrynie?? 1.7 a nie 1.8?? i w ogole dzieki ze sie w hp pochwaliłes!!!


[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 21:38 ]
1,7 :) TurboDiesle były w 1.7, a diesle w 1.9 :) mówisz i masz szefowa :)
w HP i tak ja mam ostatni post, to nawet jakbym coś napisał to nikt by nie zobaczył :)
może pojade do Radomia Cytryna, ale jeszcze nie wiem ;P

kazi - 21 Lut 2007, 14:40

a ja sie dorobilem dzisiaj komisa i jestem bardzo zalamany o czym jeszcze nikt nie wie :cry: i przelezalem 3 h w lozku ze lzami w oczach i jestem .........ehh szkoda slow :sad:
sowa - 21 Lut 2007, 15:44

kazi napisał/a:
a ja sie dorobilem dzisiaj komisa i jestem bardzo zalamany o czym jeszcze nikt nie wie :cry: i przelezalem 3 h w lozku ze lzami w oczach i jestem .........ehh szkoda slow :sad:

kazi uszy do góry nie ty pierwszy i nie ostatni!!! to sa tylko uczelniane formalnosci w ktore zdarza sie czasem wplątać fajka
abyś do maja sie z uwolnił bo slyszalam ze naprawiles furaka i już nie masz wymówek
trzymaj sie :przytul:

kazi - 21 Lut 2007, 18:23

Asiu dziekuje Ci za cieple slowa postaram sie jak najszybciej z tego wyplatac i zdac bo musze to ostatni jest rok a do Radomia z Odim przyjedziemy chyba ze mnie zetną :D
Marcin - 21 Lut 2007, 18:32

Kazi dasz rade... a tak poza tym to robicie burdel w topiku o czym innym :he: HPTZ jest od pogaduch...
odyniec - 21 Lut 2007, 21:44

a wczoraj ja opier... l dostałem za spam w dziale Radomia :PPP
sowa - 21 Lut 2007, 22:17

no i dobrze:)... nie mam sily znowu robic czary mary i przerzucac spam do hp.. za jakis czas przeczyszcze ten temat jak zacznie sie zasmiecac i tyla gy ...jesli chcecie miec swoje objawienia dla potomnych objawiajcie sie w hp :-)
odyniec - 22 Lut 2007, 18:34

no to ja Ci sie Asiu moj ostatni nabytek podoba??
Kod:
jak sie zapytasz w HP to ci powiem :P

WooYownik - 27 Lut 2007, 21:24

chcialbym zapytac tak orientacyjnie kto z was zaplacil juz skladke zlotowa? bo jesli nie bedzie oplaconej skladki zlotowej moze sie okazac ze nam zabiora jeden domek dla tych co juz oplacili skladke ...
Marcin - 27 Lut 2007, 21:28

ja jeszcze nie, i raczej na raty bede placił bo nie wiem jak to bedzie z moim wyjazdem...
anjko - 27 Lut 2007, 23:04

Ja tez jeszcze nie bo temat ucichł wogole tu ostatnio jakos cicho.
Moze zrobimy jeden przelew jako frakcja i wtedy bedzie wiadomo dokladnie kto jedzie a kto nie.

sowa - 27 Lut 2007, 23:08

ok na najblizszym spocie moge zebrac kasiore i puscic ja prezesowi razem z lista!!! jak chcecie! przygotujcie sie w takim razie na to kto chce!!!!
Marcin - 28 Lut 2007, 09:49

Ja chce, ale chcieć nie znaczy móc... :| pogadamy na spocie
kazi - 4 Mar 2007, 00:45

Moj wyjazd do Radomia stoi pod znakiem zapytania i to wielkim ;-( Jak naeazie jestem na etapie jazdy bez przegladu fazowo co?
WooYownik - 4 Mar 2007, 00:51

kazi napisał/a:
Moj wyjazd do Radomia stoi pod znakiem zapytania i to wielkim ;-( Jak naeazie jestem na etapie jazdy bez przegladu fazowo co?


no wiesz jak podjedziesz na stacje diagnostyczna to ci przeglad zrobia ... to nie boli .. :P

kazi - 4 Mar 2007, 00:54

to nie jest wina tego ze nie chce tylko to ze juz kasa mi wyparowała na ten miesiac ;-(
WooYownik - 4 Mar 2007, 01:01

kazi napisał/a:
to nie jest wina tego ze nie chce tylko to ze juz kasa mi wyparowała na ten miesiac ;-(

kasa to nie wszystko jak sie ma checi to i sposob sie znajdzie ... ja jestem bezrobotny utrzymuje fieste + pomagam rodzinie ... a i tak pojade nawet jakbym mial se zyly wypruć ..

sowa - 11 Mar 2007, 12:01

chłopaki czas sie ruszyc i powrócic do tematu bo do czwartku przyjmowane sa wpłaty rezerwacyjne !!!
Jesli ktos chce i planuje ale nie jest pewnien czy da rade niech wpłaci 20zł zaliczki a reszta póżniej jak już bedzie wiedział czy ma możliwośc wyjazdu. Ja jestem własnie w takiej syt i jutro wpłacam zaliczke!
Pytanie na chwile dzisiejsza... kto jedzie???

odyniec - 11 Mar 2007, 15:21

w czwartek mam wyplate :|

[ Dodano: Nie Mar 11, 2007 14:21 ]
wieczorem...

sowa - 11 Mar 2007, 15:37

odi jesli jestes zdecydowany na wyjazd moge przelać za ciebie jutro a ty przelejesz mi pozniej..... to akurat nie problem!
trzeci - 11 Mar 2007, 15:54

Spokojnie moi drodzy.
Termin 15.03 wypada akurat pośrodku mojej delegacji, gdzie raczej dostępu do neta miał nie będę.
Więc w praktyce termin ten wydłuży się do soboty, gdy będę online i dopiero wtedy przeniosę podforum zlotowe na ogólnodostępne.
Tak jak pisałem zresztą w topicu o rezerwacji domków. :)
Pozdro ...

Marcin - 11 Mar 2007, 19:23

ja wczoraj przelałem niechcący za dużo o dyche banghead ktoś bedzie robił przelew do 15? niech da mi znać. A tak poza tym kto z naszej ekipy w domku już zapłacił?
anjko - 11 Mar 2007, 20:37

Marcin napisał/a:
ktoś bedzie robił przelew do 15?
Ja za chwile robie przelew a co :)
sowa - 11 Mar 2007, 21:10

marcin dogadaj sie z mariuszem.. albo jak wolisz ja jutro bede lać tylko pierw musze wpłacic na konto bo prezes w naturze... yyy tzn w gotowce nie przyjmuje :-)
Marcin - 11 Mar 2007, 21:19

Sowciu już dogadane z Mariuszem :)
sowa - 11 Mar 2007, 21:25

grzeczne chłopaki :*
Marcin - 11 Mar 2007, 21:34

baaaa się wie :D

a jak tam reszta?

sowa - 11 Mar 2007, 21:49

powiadomienia dostali wszyscy.... czekamy.. może w pracy z rana sie wezmą w sobie... i zdecyduja! fajnie by było gdyby jechała wesoła banda!!!
kazi - 11 Mar 2007, 23:35

no dostali nawet podwojne gy

Sowa zabijesz mnie jak nie pojade? notw

sowa - 11 Mar 2007, 23:40

kazi napisał/a:
no dostali nawet podwojne gy

Sowa zabijesz mnie jak nie pojade? notw

tak

odyniec - 11 Mar 2007, 23:48

Asiu w czwartek dam Ci info dokładnie co i jak.

poki co mam roboty fullll i innych robotek.

pozdrawiam.

Marcin - 12 Mar 2007, 10:52

kazi napisał/a:
Sowa zabijesz mnie jak nie pojade? notw

a ja jej pomoge :devil: a tak poza tym to mam na dzien dzisiejszy 3 wolne miejsca w samochodzie... a w sumie na upartego nawet 4.... ;-)

odyniec - 12 Mar 2007, 15:28

niewiem jak to u mnie wyjdzie z autem... jak cos to tez kogos moge wziasc, ale dokladne info pozniej.
dzis zamowila cytrynka pieknym glosem... cieszy mnie to niezmiernie :hihihi:
jak cos to bede cytryna jechac, bo taniej mi wyjdzie i wiecej rzeczy/osob wziasc moge jak do mojej FoFi ;)) )))

sowa - 15 Mar 2007, 10:40

ok drodzy państwo.. wiec nasza osobista lista:
Składke wpłacili
1 anjko 1+1
2 sowa 1+1
3 marcin 1+1
4.....

odyniec - 15 Mar 2007, 15:06

4. odyniec + ?? (do wieczora odpowiedz bedzie)
Marcin - 16 Mar 2007, 19:24

Sowa u mnie to w zasadzie 1+? a czy coś się zmieni to nie wiadomo :|
odyniec - 24 Kwi 2007, 09:19

sowa, i jak domki porezerwowałaś ta jak to byc powinno? ;/
sowa - 24 Kwi 2007, 09:19

CHOPAKI CZAS ODŚWIEZYĆ TEMAT!!!!
ponownie piszemy listę obecności !!!
oto poprzednia
więc proszę o wprowadzenie zmian jesli takie sa :-)

1 anjko 1+1
2 sowa 1+1
3 marcin 1+1
4.....


czas (bardzo) wstępnie omówić trasę i godziny odjazdy żeby każdy solo nie jechał!

[ Dodano: Wto Kwi 24, 2007 08:22 ]
się odi zgraliśmy :-)

Marcin - 24 Kwi 2007, 18:00

na dzień dzisiejszy jade aczkolwiek nie wiem czy urlop dostane ;-) na razie wniosek jest u kierownika hammer
Sowa a Ty daj znać jak jedziemy... śliwka czy inaczej?

sowa - 24 Kwi 2007, 18:17

ja jeszcze nie wiem... kasiore zeby z tobą jechać mam.. teraz zbieram na zupke do szklarni bo jak sie uzbiera to po zlocie z łosiem jedziemy do babci do sandomierza i zobaczymy jak to wyjdzie :-)
Marcin - 24 Kwi 2007, 18:19

ok, w razie czego miejscowki czekaja ;-) dla mnie to lepiej jak bede mial caly samochod..taniej dojazd wyjdzie
anjko - 24 Kwi 2007, 23:11

Hej ludziska! Jesli chodzi o mnie to jak sie nic nie wydarzy i nie spadnie np meteoryt to tak jak mowiłem jak wy jedziecie to my tez :) . Bede jechał raczej swoim autem bo w niedzile z samego rana chce wracać bo musze na mecz zdązyć na 17 :-) A trase mam nadzieje ze dobrą wybierzecie bo ja czasu nie mam coś ostatnio za wiele bede jechał za wami. Napiszcie tylko ile to mniej wiecej kilometrów zebym wiedział ile kasy szykować.
sowa - 24 Kwi 2007, 23:16

anjko napisał/a:
Hej ludziska! Jesli chodzi o mnie to jak sie nic nie wydarzy i nie spadnie np meteoryt to tak jak mowiłem jak wy jedziecie to my tez :) . Bede jechał raczej swoim autem bo w niedzile z samego rana chce wracać bo musze na mecz zdązyć na 17 :-) A trase mam nadzieje ze dobrą wybierzecie bo ja czasu nie mam coś ostatnio za wiele bede jechał za wami. Napiszcie tylko ile to mniej wiecej kilometrów zebym wiedział ile kasy szykować.


ja ci dam mecz!!! w radyjku posłuchasz!!! nunu zlot trwa do oporu :-)

anjko - 24 Kwi 2007, 23:56

sowa napisał/a:
ja ci dam mecz!!! w radyjku posłuchasz!!! zlot trwa do oporu

No tak tylko ze tam pewnie w zadnym lokalnym radiu nie bedzie transmisji a watpie zeby zielona góra odbierała albo zachód :-)

sowa - 25 Kwi 2007, 00:10

sie załatwi!
8)

..zreszta i tak ostatnio chłopaki na luzie podchodza wiec co ty sie bedziesz stresował zamiast korzystac z uroków zlotu!!!! ziom

Marcin - 26 Kwi 2007, 23:34

anjko napisał/a:
Napiszcie tylko ile to mniej wiecej kilometrów zebym wiedział ile kasy szykować.
jadac A2 okolo 550km, dołem pewnie ze 20 mniej.
anjko - 26 Kwi 2007, 23:41

O k.... to ze trzy stówki na samo paliwo pijdą. :| Ale jestes pewny ze to az tyle ktoś tam mowił ze to z 400 pare km.
WooYownik - 26 Kwi 2007, 23:47

sorki ze sie wtracam ale mi w autoroute 2001 wychodzi 505 km do Radomia a do przysuchy gdzie nocleg bedzie jakies 467 km .... trasa zg ->wroclaw->kepno->wielun->piotrkow ->opoczno
anjko - 26 Kwi 2007, 23:50

No to juz lepiej niewiele lepiej ale zawsze coś :-) ze cztery piwa wiecej :-)
Marcin - 27 Kwi 2007, 00:06

liczylem km troche wczesniej, byc moze wzialem tez pod uwage dojazd do/z Radomia

[ Dodano: Sro Maj 02, 2007 20:27 ]
w chwili wolnego odpalilem mapke i wyszlo ze do Przysuchy z ZG mamy 404km (ja od siebie +34km) do tego trzeba doliczyc dojazd do/z Radomia czyli jakieś 80km (zgodnie z tym co Prezes wyliczał) i ewentualne szaleństwa po torze (tutaj bardziej ubytki paliwa niż kilometry ;-) ) -> ogolnie do zrobienia bedzie jakieś 900km + tor

trasa taka:

można ewentualnie przez A-2 ale nie wiem czy jest sens nadrabiać drogi...

sowa - 8 Maj 2007, 10:08

OGŁOSZENIE PASTERSKIE!!!
..w najbliższy łykend spotkanie organizacyjne przed zlotem!! Ustalimy trase, godzine wyjazdu i inne szczegóły! Moja propozycja

niedziela 13.04 godz 17. McDonalds lub DaGrasso

dajcie znać czy wam pasuje ew. inna propozycja terminu!
Oczywiscie osoby nie jadące tez sa mile widziane :-)
Lista Jadących

1 Anjko +2
2 Marcin +1
3 Sowa
4 Odyniec+KAzi

Marcin - 8 Maj 2007, 21:13

jak w niedziele to po 18 lub ewentualnie sobota ale jeszcze nie wiem o ktorej by mi pasowalo, bo mam jakies smieszne szkolenie w firmie :|
anjko - 8 Maj 2007, 23:40

Hello! Mi jest wszystko jedno kiedy i o której jesli to bedzie sobota to przed 19 chyba ze po 19 to wtedy w Kawonie bo bedzie GP na żużlu. :D A jak w niedziele to wszystko jedno mi o której i wybieram DaGrosso.

[ Dodano: Sro Maj 09, 2007 14:45 ]
Sorry za zamieszanie ale ja w sobote nie moge jade na targi do Poznania dzisiaj sie dopiero dowiedziałem. Tak wiec jak by co to wybieram niedzielę :)

sowa - 11 Maj 2007, 18:00

ok wiec spotkamy się w niedziele :-) mi tez wsio ryba wiec marcin ustalasz godzine jak dostaniesz swój rozkład jazdy!
..zabierzcie swoje mapki polski w razie W...jak ktorys ma chwile i chec niech sie zabawi z komputerowymi mapkami- określi czas,km itp na trase autostradą.. i obok.
lokal Dagrasso

pozdr

Marcin - 11 Maj 2007, 21:04

jak dla mnie to godzina najszybciej o 18, wzglednie jak komus nie pasuje to sie jakos dostosuje, a za Dagrasso jakos nie jestem, ale jak wybrane to niech se bedzie... przynajmniej blisko bede miał :P

moja trasa jest kilka postow wyzej :)

odyniec - 11 Maj 2007, 22:29

Marcin, nie boisz sie takimi bocznymi uliczkami zaciskac?
sowa - 11 Maj 2007, 23:20

na jego miejscu nie o droge bym sie bała gy ...bedziemy rozważać za i przeciw w niedziele.. ale na pierwszy rzut oka jest najkrotsza 8)
anjko - 11 Maj 2007, 23:59

Ok czyli niedziela godzina 18 bedziemy napewno. Pozdro.
odyniec - 12 Maj 2007, 00:05

mi 485km w jedna strone wychodzi do przysuchy.... potem 40 do radomia, tor (?niewiem czy francuzem bede wjezdzac na tor?), spowrotem 40, i kolejne 485.
sowa - 12 Maj 2007, 02:09

odyniec napisał/a:
mi 485km w jedna strone wychodzi do przysuchy.... potem 40 do radomia, tor (?niewiem czy francuzem bede wjezdzac na tor?), spowrotem 40, i kolejne 485.


w zeszłym roku po zlocie miałam jednego storowanego TD na podjeżdzie przez tydzien... zanim go poskładaliśmy i do bydzi był w stanie wyruszyć ...zagadaj pierw do kogoś z radomia czy ci pomoże w razie W.........wwwwwycieków oleju itp :-)

...odi wy z GW macie blizej do A2 i mniej nadkładacie wbijając się na nią...... ale to nie znaczy ze to gorsze rozwiązanie.... w niedziele cos wybierzemy :-)

odyniec - 12 Maj 2007, 08:59

sowciu najdroższa, wczoraj pisalem do Ciebie na gg ale widocznie Ciebie nie bylo, chcialbym z Toba porozmawiac odn Radomia najlepiej cos kolo południa i po, bo zaraz jade francuza odebrac. wiec szykuj sue dzis na rozmowe nunu

[ Dodano: Sob Maj 12, 2007 08:02 ]
no i o domku tez trzeba porozmawiac :!: bo tu masz misje....

sowa - 12 Maj 2007, 09:25

ołł mamo..... z kraju nie wyjeżdzam.... próbuj mnie łapać :-P
Marcin - 12 Maj 2007, 11:14

odyniec napisał/a:
Marcin, nie boisz sie takimi bocznymi uliczkami zaciskac?

:?: ...gdzie Ty tam widzisz boczne uliczki? oprocz odcinka ZG-Wschowa reszta jest krajówkami. Mozna też pobujać od Poznania do Strykowa A2, aczkolwiek jakoś mi przeszło to rozwiązanie, ale o tym będziemy gadać na żywca w niedziele.

odyniec - 12 Maj 2007, 17:13

ja jakos ze swiebodzina do wchowy jechalem - dobra tam droga... tak jakos tej trasy znalezc nie moglem na mapie...
czyli w jarocinie mozemy sie spotkac sie rozumie majster? :>


a powiedz mi jeszcze taka rzecz Marcin...
o ktorej planujesz wyjazd?
i kogo bierzesz ze soba?

Marcin - 12 Maj 2007, 20:02

odyniec napisał/a:
czyli w jarocinie mozemy sie spotkac sie rozumie majster? :>

możemy :)

odyniec napisał/a:
a powiedz mi jeszcze taka rzecz Marcin...
o ktorej planujesz wyjazd?
i kogo bierzesz ze soba?

mysle ze gdzieś około 12 wyjazd, ale to jeszcze musze ustalić z reszta podrozników, a na dzień dzisiejszy u mnie na pokładzie ma miejsce zaklepane Sowa

odyniec - 12 Maj 2007, 20:38

no to fajniusko ;) sowa juz mi zjebke dawala ze co ja tu pisze bo jutro i tak jest spotkanie, a jak tu wszystko ustale to jutro nic nie bedzie do roboty :D

bo ogolnie opcja wyglada tak:
my (K&O sp. z o.o.p.) jedziemy Fiesta - jebitne 1119cm^3 na wtrysku...czyli ok 100KM po maska :D
planujem jechac tak ok 90-100kmph... (<- studenci) mam nadzieje ze ta predkosc Cie nie przeraza (?)
to w jarocinie ustawka. szczegoly na tel albo na gg ustalimy...
poki co jesli mozesz to powiedz co o tym sadzisz.

kazi - 13 Maj 2007, 01:39

:jupi: :przytul: ojej to moja fofi ze szczescia na przegladzie u mechanika jutro zeby jej nic nie odbiło w trasie do Radomia ,dzisiaj przeszła testy ukladu kierowniczego, hamulcow oraz spalanie niedowiary po miescie 7l jak nigdy :| yyy
odyniec - 13 Maj 2007, 13:09

dzis wieczorem (pozniejszym) czekam na relacje ze spotu. w razie jakichkolwiek pytan tylko pod komem bede :!:
Marcin - 13 Maj 2007, 13:50

a tak w ogole to wiadomo na która godziny mamy się spotkać??? szefowa jeśli dobrze pamiętam to miałem coś zaproponować... :he: nie wiem jak Wy ale ja szybciej niż o 18 nie bede :P

Odi nie ma problemu, wszystkie ustalenia sie tutaj pojawią :)

[ Dodano: Nie Maj 13, 2007 22:09 ]
##########################################################

Ustalenia po spotkaniu u Sowy:
- wyjazd z ZG o 12 w piątek
- ustalilismy co bierzemy ze soba
- GW jak będziecie sie chcieli dołaczyc w Jarocinie do nas to musicie tam dojechać na ok. 14:00 - tyle nam mniej wiecej zajmie dojazd z zg
- szalec z predkoscia nie będziemy wiec predkosc bedzie ok 100km/h
- szacowana godzina dotarcia ok 18

chyba wsio...

odyniec - 13 Maj 2007, 23:10

oki czyli gorzow kolo 11 musialby wyjechac... puscie mi na mejla jesli ktos moze ta wasze ustalenia, co bierzecie ile czego i co i jak... i jak z tym grillem etc.
tak, w jarocinie sie spotykamy.

Marcin - 13 Maj 2007, 23:29

odyniec napisał/a:
puscie mi na mejla jesli ktos moze ta wasze ustalenia

jutro...

odyniec napisał/a:
w jarocinie sie spotykamy.

predzej przy tablicy pierwszej wiochy za ;) jesli w ogole zgramy sie w czasie...

sowa - 14 Maj 2007, 00:02

ok to ja cos napisze.... :-)
potwierdzam to co marcin napisał ....+
gril - odi i anjko
laptop- brak bedziem żulić notw
farelka- jesli sie znajdzie i bedzie potrzebna - anjko
czajnik - marcin
znak rozpoznawczy TZ -siekiera- Anjko i Marcin :-)

pomagier grillowy na torze -TZ zespołowo na zmiane :-)

..na trasie do jarocina bedziemy sie kontaktowac tel zeby ZG nnie czekalo na GW i odwrotnie!

Z rzeczy osobistych niech wam mamusia zapakuje:
-spiworek,
-ulubionego jasia,
-misia,
-klapeczki,
-ręczniczek,
-skarpetki i majtusie na zmiane (żeby nie dawało),
-kosmetyki lub szare mydełko zgodnie z upodobaniami (kąpiele w piasku oraz wypalanie, osuszanie bądz wykruszanie na słońcu raczej wykluczone.. domki są małe a aż tak pijani nie bedziemy zeby nic nie czuć),
-papier do 'twarzy'
-jedzonko (turystyczna konserwa, zupki z radomia + jakieś zwierze na grilla)
-napoje integrujące i jakieś na rano po integracji,
-talerzyk, kubeczek, widelec- jesli ktoś używa i nie robi sobie przy tym krzywdy,
-coś na komary
- karmidełko do telefonu
-zestaw kluczy do auta; tel do znajomego laweciarza i kilka zapasowych potencjalnie psujących się części ... najlepiej na hol wziąść całą fiestke ze szrotu ...zawsze sie cos przyda albo opchnie :-P
-koło zapasowe
-apteczka (bo bedą siekiery i ogień)
- ....

- o czymś zapomniałam????????????????? :-)

odyniec - 14 Maj 2007, 00:59

sowa napisał/a:

farelka- jesli sie znajdzie i bedzie potrzebna - anjko


sie zalatwi, Herr K ma 1 na stanie. garaz nam zeszlej wiosne rozgrzewala ;-)

kazi - 14 Maj 2007, 01:25

wezme farelke, czajnik bezprzewodowy oraz jak sie uda kuchenke elektryczna
sowa - 14 Maj 2007, 02:26

eeej chlopaki to tylko dwa dni :-) ..zapowiadaja cieply tydzien.. jutro nawet 30st ma byc gdzies na południu wiec farelka to wyjscie baardzo awaryjne... tzn odkurzyc i sprawdzic czy dziala mozna a w pt sie zobaczy czy jest sens robic jej wycieczke, kuchenka elektryczna..hmm.. kto bedize gotował.. bo ja NIE :-P ..grill i czajnik (lub dwa) powinny wystarczyc.. :-)
WooYownik - 14 Maj 2007, 05:54

Kompa ja zalatwie jakby co :P i nie uchlac sie do czasu mojego przyjazdu :P
odyniec - 14 Maj 2007, 08:12

sowa napisał/a:
eeej chlopaki to tylko dwa dni :-) ..zapowiadaja cieply tydzien.. jutro nawet 30st ma byc gdzies na południu wiec farelka to wyjscie baardzo awaryjne...

duzo miejsca nie zajmuje, chyba ze Ty mi farelke zastapisz w raze chlodu? :D

a rozumiem ze jak bedzie cieplo to plywac idziem ;d

molu - 14 Maj 2007, 09:45

elo
Powiedzcie mi tak na wszelki wypadek (jakby okazalo sie ze moje wolkswagenowskie scierwo nie bylo w 100% sprawne na piatek) czy ewentualnie byloby u kogos 1 wolne miejsce na Radom 8)

pozdro

odyniec - 14 Maj 2007, 10:19

odezwij sie do mnie po 15 na gg.

a powiedz mi o ktorej jak cos chcialbys jechac szmelcwagenem?

sowa - 14 Maj 2007, 10:50

co prawda marcin musi potwierdzić ale na moje oko w jego śliwce bedzie miejsce .... tyle że odjazd z ZG :-)
odyniec - 14 Maj 2007, 15:11

molu, mysle ze znajdzie sie miejsce, ale powiedz jesli nawet jechalbyś swoim autkiem, to mozemy sie zgrac i razem wyjechac :!:
Marcin - 14 Maj 2007, 16:56

sowa napisał/a:
co prawda marcin musi potwierdzić ale na moje oko w jego śliwce bedzie miejsce .... tyle że odjazd z ZG

tak czy siak na pewno bedzie jedna miejscowka wolna, wiec jak coś to daj znać Molu :)

zefir - 14 Maj 2007, 17:04

informacja tajna od zefira :)
prosi sie o odlozenie watroby na polke z zabawkami z dziecinstwa.
nie ma sensu ja pochowac w radomiu :D :D :D :D :D :D

Marcin - 14 Maj 2007, 17:15

tak jest zefir 8)
molu - 14 Maj 2007, 17:45

:he: Dzieki za odpowiedz ale po wizycie u mechaniora (ktory nie ustalil przyczyny niepokojacego stukania-moze paliwo lipne albo kolo dwumasowe sie konczy 8) ) raczej cisne swoja padliną - wyjazd planuje w piatek kolo poludnia 8)

pozdr

anjko - 15 Maj 2007, 23:41

Hej ludziska moj wyjazd stanął dzisiaj pod wieeeeelkim znakiem zapytania. Choroba rozłożyła mnie na dobre mam angine gorączke i wogóle do niczego sie nie nadaje. Lipa straszna jestem zły i czuje sie do.... :-(
sowa - 16 Maj 2007, 09:10

ty sie nawet nie wyglupiaj!!! szoruj do lekarza dwa dni w wyrze i na zlocie dokonczysz kuracje!!!! no nie rób scen :-(
Marcin - 16 Maj 2007, 17:08

MAAAAAAAAAAAAAAAAARIUSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nunu jedziesz i koniec, najwyzej Justyna będzie kierowała.
sowa - 16 Maj 2007, 19:45

... PEWNIE NA ŻUŻLU TERAZ SIEDZI WIEC MOZNA SOBIE POGADAC ;> ..ALE BEDZIE KOPAS W DUPAS!!!
WooYownik - 16 Maj 2007, 19:58

anjko napisał/a:
Hej ludziska moj wyjazd stanął dzisiaj pod wieeeeelkim znakiem zapytania. Choroba rozłożyła mnie na dobre mam angine gorączke i wogóle do niczego sie nie nadaje. Lipa straszna jestem zły i czuje sie do.... :-(


Jak nie chce odejsc to wez ta chorobe pod pache i juz my ja na zlocie spijemy co by cie nie meczyla ... :P

Marcin - 16 Maj 2007, 20:02

Wooyaa dobrze gadasz :D
dawidek - 16 Maj 2007, 20:33

Mnie niestety w tym roku sie nie udalo...
Jestem w trakcie remontu w domu, w portfelu tez sie nie przelewa... moze za rok ;)
Wam jednak zycze udanej zabawy :)
Pozdrawiam

sowa - 17 Maj 2007, 05:30

dawidek napisał/a:
Mnie niestety w tym roku sie nie udalo...
Jestem w trakcie remontu w domu, w portfelu tez sie nie przelewa... moze za rok ;)
Wam jednak zycze udanej zabawy :)
Pozdrawiam


szkoda bo zapowiada sie ciekawie..... ale za rok juz sie nie daj !!!!! pub2

odyniec - 17 Maj 2007, 07:25

sowa, a Ty spac nie mozesz?
sowa - 17 Maj 2007, 07:59

moge ale nie chce ... tzn chce ale jak bede spała to zamiast pić....tzn balować z wami bede w projektach siedziec..... wiec co to za wybór :-P


TZ przypominam jutro godz 12 odjazd spod Oszołoma - zbiórka przed 12.00 na parkingu bocznym wzdłuż namiotu ziom ..oł men 28 godz :-)

odyniec - 17 Maj 2007, 14:07

TZ przypominam -> jutro 11 wyjazd :hihihi:
kazi - 17 Maj 2007, 20:45

czy ty cos przeoczyłes czy nie widzisz dobrze? do szkoly MUSZE ISC na 11:45 i to koniecznie!!!!
sowa - 17 Maj 2007, 20:48

chlopaki o co chodzi???? jak o 11 nie ruszycie to nici z jarocina.... poza tym jedziemy z zg tylko my(ja + marcin) śliwką ..... mariusz sie nam rozchorował :sad:
odyniec - 18 Maj 2007, 01:52

heeeyyyyaaaahooooo! Walimy na Radom, bo tam... Fiesty wszystkie jadą!
sowa - 18 Maj 2007, 03:17

no odi faktycznie cie juz nosi gy .... nie szalejcie na trasie zebysmy sie spotkali jesli nie w jarocinie to w przysuchej przynajmniej nunu

mariusz.. za twoje zdrowie wzniesiemy ....okrzyk też pub2

:-)

WooYownik - 18 Maj 2007, 05:23

no tylko spokojnie na trasie .... bez szalenstw ... bezpiecznej drogi wam zycze
odyniec - 18 Maj 2007, 10:36

WooYownik, wzajemnie :!: (wszystkim oczywiscie)
anjko - 18 Maj 2007, 10:52

sowa napisał/a:
mariusz.. za twoje zdrowie wzniesiemy ....okrzyk też

Dzieki :)
Wiecie co ja sie normalnie zaraz rozpłacze jak dziecko tak sobie to wszystko czytam i jestem zły sam na siebie ;-( ale co zrobic takie życie...

W każdym razie życze wam super zabawy, żebyście bezpiecznie i bezawaryjnie dojechali i wrócili oczywiście :) no i może jeszcze ładnej pogody chociaż przy takiej atmosferze pogoda nie ma wiekszego znaczenia hehehe

molu - 18 Maj 2007, 10:52

Ja startuje zaraz - Jarocin ok 14 jakby co ;-)
do zobaczyska :-) 8)

Marcin - 21 Maj 2007, 12:20

no i po wszystkiemu... Ci co nie byly niech zalują gy
anjko - 21 Maj 2007, 18:54

Marcin napisał/a:
no i po wszystkiemu... Ci co nie byly niech zalują gy

Tak jeszcze tutaj mnie dobijaj... :cry:

Marcin - 21 Maj 2007, 20:16

spoko Mariusz głowa do góry szykuje się powtórka z rozrywki ;-) a w moim bagażniku czekaja dla Ciebie koszulki.
WooYownik - 21 Maj 2007, 20:26

no bedzie dziwnow i boszkowo czy jak to tam sie pisze ... ja bede chcial jechac moze uda mi sie was wyciagnac tez :D
odyniec - 21 Maj 2007, 22:14

ojej... floryda sie chowa...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group