Forum FiestaKlubPolska -

Radom 2007 - Konkurencje

Szopica - 9 Lut 2007, 19:48
Temat postu: Konkurencje
Jak co roku otwieram topic z pomysłami na konkurencje, zabawy z
Waszym udziałem, które odbywać się będą na torze w trakcie zlotu.
Mamy już kilka pomysłów, ale być może Wy macie jakieś ciekawe sugestie?
Czekam na wasze propozycje :P
Ciekawi mnie na przykład czy chcecie powtórki z wkręcaniem żarówki na czas :ok:
A może powkręcamy coś innego? :lol:


Pozdrawiam serdecznie... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

zefir - 9 Lut 2007, 19:55

proponuje zmienic zarowke na czas w mk4 od strony filtra powietrza :D :D :D :D
Marcin - 9 Lut 2007, 19:57

Zefir to pojechałes po całości :lol:
semek711 - 9 Lut 2007, 20:32

a ja proponuje wymiane zapasowki na czas :D
albo wyjecie i zalozenie kosza od zapsaowki w mkIII... to moze byc ciekawe :D

zefir - 9 Lut 2007, 20:33

zwlaszcza jesli zardzewial :D
semek711 - 9 Lut 2007, 20:42

zefir napisał/a:
zwlaszcza jesli zardzewial :D
no bez kitu... to moze byc naprawde dobre:D
zefir - 9 Lut 2007, 20:43

wygra posiadacz wiadra wD40
odyniec - 9 Lut 2007, 23:55

jakis sport. (ale nie picie... bo to bedzie wieczorem)
najlepiej gry druzynowe, poniewaz wymagana jest tu integracja i wspolpraca, ktora pozwoli nam sie lepiej poznac.
pilka nozna (to raczej dla facetow)
a aby kobiety nie czuly sie osamotnione to proponuje jeszcze siatkowke, w ktora bede pierwszym na boiszku chetnym do grania.

osimek1 - 10 Lut 2007, 00:03

zefir napisał/a:
wygra posiadacz wiadra wD40


albo glanow:) z doswiadczenai wiem ze jak odkreci sie mocniej srube trzymajaca co by mia wiecej luzu (mozna polac kola) i z buta (glany najlepsze:D) pociagnac puszcza odrazu:)

a co do zawodow to ostatnio bralem udzial w fajnej konkurencji a mianowicie to ustawia sie jakies przedmioty - takie powiedzmy ze wielkosciowo to jak butelki, tylko zeby bylo lzejsze powiedzmy w kolko czy jakas inna trase. pozniej jedzie sobie jakis autek a pasarzer wzuca do srodka to co zbierze, wygrywa ten co zbierze najwiecej;)

zefir - 10 Lut 2007, 09:24

jezeli chodzi o gry druzynowe, to na na 90% odpadam z powodu nogi ;((, ale jesli jakims cudem bym odzyskal kolano ;)) pasuje mi cokolwiek, nozna, koszykowka, siatkowka i biegi w cokolwiek macie baty :D :D :D :D
Przepol - 10 Lut 2007, 09:33

zefir napisał/a:
wygra posiadacz wiadra wD40


Ja wezme szlifierke katowa i spawarke :D

[ Dodano: Sob Lut 10, 2007 08:35 ]
Jezeli chodzi inne sporty niz auta to jestem w 100% za !!!!!!!!!!!!
np. siatkowka, albo noga

[ Dodano: Sob Lut 10, 2007 08:36 ]
Moze kazdy kupi po 10 jajek i zrobimy konkurs zrecznosciowy, kto przejedzie to z jajkiem na masce nie robijac go :D :D :D

[ Dodano: Sob Lut 10, 2007 08:43 ]
aha przypomniala mi sie fajna konkurecja w ktora bawilismy sie na wyrazowie, przeciaganie swoich fiest na linach :D :D tu moze wypowiedziec np. Cinot, albo Darekmk3

[ Dodano: Sob Lut 10, 2007 08:46 ]
odyniec napisał/a:
aby kobiety nie czuly sie osamotnione to proponuje jeszcze siatkowke, w ktora bede pierwszym na boiszku chetnym do grania


Ja na siatkowke tez sie pisze (bo gram co tydzien) takze jest juz nas dwoje na boisku do siatki

marcus_87 - 10 Lut 2007, 15:26

albo jada dwie osoby z naprzeciwka i kto pierwszy sie przestraszy i zjedzie na bok- przegrywa :yes:
djpleban - 10 Lut 2007, 16:15

Cytat:
albo jada dwie osoby z naprzeciwka i kto pierwszy sie przestraszy i zjedzie na bok- przegrywa

rozumiem, że ty sie zgłaszasz jako pierwszy :D a ja jak będę to oglądał z boku to wezmę okulary 3D, popkorn i... kiełbaski to upieczenia :D

DziDzia - 10 Lut 2007, 16:21

zefir napisał/a:
proponuje zmienic zarowke na czas w mk4 od strony filtra powietrza :D :D :D :D

w mk5 jest to samo...i moze ominac ta czesc z zarowka i zrobic kto pierwszy wyjmie i wsadzi z powrotem reflektor...


i mialbym sugestie co do podzialu na klasy samochodowe (na tor)...
co by raczej zrobic klasyfikacje na moc a nie na pojemnosc...



pozdro :!:

zefir - 10 Lut 2007, 16:52

dlaczego np. na torze nie ma za bardzo roznicy, np. Wooyo 1,3 60KM ciezszym autem zlal mnie w zg :D :D :D :D za co mu w tym roku jak noga pozwoli kopne w zada:)
klasy sa dobre, umiejetnosci przedewszystkim

marcus_87 - 10 Lut 2007, 16:58

nie ma co z klasami kombinowac, miedzy 1,3 mk3 a mk4 tez jest roznica w miare spora a koni tyle samo, wszystkim sie nie dogodzi a pozatym to tylko zabawa, takze relax
zefir - 10 Lut 2007, 17:00

hehe zlukaj jak Darek MK3 jezdzi swoja 1,3 po torze ;)
marcus_87 - 10 Lut 2007, 17:04

wiesz tak na filnie to trudno zauwazyc, musialbym sie przejechac chociaz na fotelu pasazera zeby ocenic roznice
zefir - 10 Lut 2007, 17:05

powiem Ci co zauwazylem po sobie,
umiejetnosci i znajomosc samochodu,
w ZG mialem czas gorszy o 3 sec od 1,8 16V

semek711 - 10 Lut 2007, 17:34

bez OT Panowie wymyslamy konkurencje...

wpadl mi do glowy jeszce pomysl...
a jakby tak wziasc zapasowke i nia tak rzucac zeby jak najdalej poleciala/pokulala/potoczyla/poodbijala?? jak kto chce :D

zefir - 10 Lut 2007, 17:42

albo wyscig na 100m kolo kontra czlowiek ;)
semek711 - 10 Lut 2007, 17:44

zefir napisał/a:
albo wyscig na 100m kolo kontra czlowiek ;)
albo ucieczka przed goniacym kolem zapasowym i ten kto wpadnie pod nie przegrywa :D
osimek1 - 10 Lut 2007, 17:46

rzut kolem zapasowym jak juz mowa o kolach:D
semek711 - 10 Lut 2007, 17:46

osimek1 napisał/a:
rzut kolem zapasowym jak juz mowa o kolach:D
taaaa w dal albo wzwyz :hahaha:
trzeci - 10 Lut 2007, 17:48

Panowie,
oszczędźcie Karolinie pracy przy czytaniu tego topicu i podawajcie jedynie konkretne i sensowne konkursy.
Pozdro ...

osimek1 - 10 Lut 2007, 17:53

semek711 napisał/a:
osimek1 napisał/a:
rzut kolem zapasowym jak juz mowa o kolach:D
taaaa w dal albo wzwyz :hahaha:
smiej sie bylem na zlocie gdzie byla taka konkurencja co prawda tam bylo to na zasadzie raczej kregli bo kolem zapasowym sie turlalo i zbijalo takie duze szpule od nici :P
Piesek - 10 Lut 2007, 23:13

- Ile osóbek wejdzie najwięcej w fiestkę :) - oczywiście bez nagród tylko typowe do pochwalenia się na stronie głównej klubu
- faktycznie tak jak pisaliście wyciągnięcie koła zapasowego w mk3, albo jeszcze lepiej: wyciągnięcie koła zapasowego i zmienienie (dotyczy się tylko mk3 ponieważ najciężej dojść do tego)
- wymiana żarówki była w zeszłym roku więc może w tym roku też można dać tą konkurencję Panią
PS. mają to być typowo konkurencje rozrywkowe, poza torem, tzn jakimiś wyścigami itd itp?

diodalodz - 11 Lut 2007, 00:27

rzut przegubem z mk1 na odległość . Moge zasponsorować przegub :)
jaco11 - 11 Lut 2007, 12:06

Przeciąganie fiesty na czas na odległość 10 m na lince holowniczej :)
2smart - 11 Lut 2007, 21:12

Konkurencja drużynowa - odpalenie fiesty mk3 z pychu :D
WooYownik - 11 Lut 2007, 21:13

Wymiana zarowki w reflektorze w MK6 .. jak ktos zepsuje kupuje caly nowy reflektor :D

Wyscig golasow po torze na czas :P :twisted: :twisted: :twisted: :rotfl:

Fordon - 11 Lut 2007, 21:24

Wymiana 4-tej swiecy zarowej w 1.8D :D hehehe
charpia - 11 Lut 2007, 21:27

Nie wiem, czy Szopicy chodziło o konkurencję typu: SIATKÓWKA ale jeśli tak, to wpisuję się na listę i jestem za. (Pytanie tylko czy będzie ktoś w stanie grać 8| :D ) Poza tym, podoba mi się pomysł zmieniania koła (drużynowo). Jak na razie nie mam innych koncepcji, ale należałoby faktycznie się zastanowić nad naszymi PANIAMI (a troszkę ich się zapowiada) więc... Panowie, proszę ruszyć mózgami (które podobno macie większe ;-) ) i wymyślcie jakąś rozsądną konkuręcję dla PAŃ.
osimek1 - 11 Lut 2007, 22:06

charpia napisał/a:
Panowie, proszę ruszyć mózgami

yyy....czym :ups:
WooYownik napisał/a:
Wyscig golasow po torze na czas

ale tylko kobieta - ja moge byc kamerzysta:D

Piesek - 11 Lut 2007, 22:34

jeśli będą chętni to może palenie laczka do bum ?
Piter - 11 Lut 2007, 22:42

Wymiana koła grupowo np grupy 3 osobowe to dobry pomysł.
Pomyślcie że wymieniając samemu pewnie sporo to potrwa i raczej napewno cały sie upieprzysz. i tu wymiana żarówki było dobra bo szybka i stosunkowo czysta. więc myslę że wszystkie konkurencje typu wymiana skrzyni czy silnika ( przesadzam oczywiście ale wiadomo o co chodzi ) raczej nie beda dobrym pomysłem.
Sprawdzone w Wyrazowie przeciąganie mk3 na lince ( powiedzmy 10m )

Rasta - 11 Lut 2007, 23:01

Podział na klasy nie jest potrzebny, bo wszystko zależy od umiejętnośc, nich za przykład psłużą wam wyniki ze zlotu Foczek. Całą rywalizację wygrał kolega w 90 konnym dieslu!! Zostawiając za sobą całą masę dwulitrówek i 3 subaru w tym STI!!
Przepol - 12 Lut 2007, 00:19

charpia napisał/a:
SIATKÓWKA ale jeśli tak, to wpisuję się na listę i jestem za, Pytanie tylko czy będzie ktoś w stanie grać


Damy rade ja juz nie raz gralem w siatke na imprezach i moja rada to celowac w ta pilke po prawej :D

Ale siatka to niezly pomysl moze zrobmy jakies sklady i zagramy o jakich puchar :D
:D

sowa - 12 Lut 2007, 02:07

no z celnoscia moze byc problem to fakt.. i siatki raczej nie rozegramy jako imprezy 'na placu' w trakcie zabaw na torze tylko juz w osrodku.... pytanie kiedy bo pewnie wczesniej wystartuja zawodnicy w saluto alkoholicco??
a konkurencje powinny byc taie zeby bylo bez strat na autkach bioracych udzial w zawodach... jak ktos sie za bardzo wczuje to sruby czy np linka od zapasu moga odmowic wspolpracy :yyy:

z konkurencji dla pań.. może byc rzucanie czyms do celu ...np 10 szt roznie punktowane w zaleznosci od wiekosci wagi itp....czym i do czego to już tylko wyobraźnia pozostaje ...

albo 10 ponumerowanych czesci z autek (na pewno z garażu u kazdego cos sie znajdzie)
kartka, dlugopisik dla kazdej z pań i ma napisać co to jest lub przynajmniej z czym sie jej kojarzy! (gdzies dawno temu o czyms takim czytałam mam nadzieje ze nie w relacjach z 2005 fajka ) ...skojarzenia na pewno beda przednie... tylko zeby nadgorliwi panowie nie torturowali pań w garazu przed zlotem ani nie pomagali w trakcie!

a z druzynowych
... kawałek prostej.. dwie podobne fiesty ..dwie liny holownicze i zalogi np po 3- 5 osob i wyscigi na np 50m ..(jak komus bedzie za dobrze szlo to sie reczny zaciagnie;)) zamiast lin moga byc pchane lub i to i to

albo ... może jakas sztafeta autkami ? okreslony przedmiot (np przegub diody) i np 100m autem- 5m bieg pasażera do nastepnego auta znowu 100 nastepne auto itd np 5 zminan . jesli nie rownolegle dwie druzyny to czasowki....

..i w dużynowych zeby zaoszczedzic na pucharach moze byc po kg śląskiej :-)

..nadal mysle intensywnie 8)

Szopica - 12 Lut 2007, 14:28

marcus_87 napisał/a:
albo jada dwie osoby z naprzeciwka i kto pierwszy sie przestraszy i zjedzie na bok- przegrywa :yes:



I się oplułam ze śmiechu :brawo:
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Taaaa to byłby bardzo interesujący zlot :hahaha:

Co do zabaw typu siatka, noga, berek itd. ;-) ...to już wasza inwencja twórcza.
My zapewniamy całodniową imprezę na torze i zabawy związane z autami.
Nic nie stoi na przeszkodzie abyście gdzieś z boczku na torze grali sobie
w piłe, siatke czy w dwa ognie. Po prostu zabierajcie piły i jazda na trawsko ziom

Dawajcie dalej propozycje :)

pozdro.... :hihihi:

DziDzia - 12 Lut 2007, 14:29

Rasta napisał/a:
Podział na klasy nie jest potrzebny, bo wszystko zależy od umiejętnośc, nich za przykład psłużą wam wyniki ze zlotu Foczek. Całą rywalizację wygrał kolega w 90 konnym dieslu!! Zostawiając za sobą całą masę dwulitrówek i 3 subaru w tym STI!!

dobra juz dobra....chcialem sobie szanse zwiekszyc bo na torze w zyciu nie bylem 8) ....
to znaczy ze moje umiejetnosci sa na poziomie "0"...



pozdro :!:

Szopica - 12 Lut 2007, 14:45

Rasta napisał/a:
Podział na klasy nie jest potrzebny, bo wszystko zależy od umiejętnośc, nich za przykład psłużą wam wyniki ze zlotu Foczek. Całą rywalizację wygrał kolega w 90 konnym dieslu!! Zostawiając za sobą całą masę dwulitrówek i 3 subaru w tym STI!!



To co oni w tym Subaru......SPALI :?: :?: :?: 8|
Albo Pan z dieselkiem nie do końca powiedział co ma pod maseczką hehehehe :rotfl:

A tak naprawdę, to po części zgadzam się z Tobą Rasta
Z doświadczenia wiem, że rzeczywiście od umiejętności kierowcy bardzo dużo zależy.
Wiem także (i już mnie to nie dziwi zupełnie jak na początku), że Sej może spokojnie objechać np. Subaraczka, pod warunkiem, że konkurencje odbywają się na kręciołach, gdzie małe auta z napędem na jedna oś są zwinniejsze i szybsze niż 4x4 Subaru :)

DziDzia.....Spoko, spoko dasz rade....zacznij już trenować i trochę więcej wiary w siebie :ok:

Pozdro... :hihihi:

DziDzia - 12 Lut 2007, 15:01

Szopica napisał/a:


DziDzia.....Spoko, spoko dasz rade....zacznij już trenować i trochę więcej wiary w siebie :ok:

Pozdro... :hihihi:

trenuje trenuje...na kartach ale to zupelnie inna bajka...a wiare to mam taka ze bede sie swietnie bawic :rotfl: ...




pozdro

Rasta - 12 Lut 2007, 16:47

Szopica napisał/a:
To co oni w tym Subaru......SPALI
Albo Pan z dieselkiem nie do końca powiedział co ma pod maseczką hehehehe

A tak naprawdę, to po części zgadzam się z Tobą Rasta


Nie ukrywam, że Subaraki mogły sę bardziej postarać, a kumpel miał pod maską dokładnie 86 kucy i 205 nm. Wiem, bo byłem razem z nim na hamowni, aha zapomniałem jeszcze powiedzieć, że chłopaczyna miał pasażerkę z boku i jechał na włączonej klimie bo nie umie się skupić bez chłodnego nawiewu :D

Qzyn - 16 Lut 2007, 09:59

Ja mam propozycje - moze byc np dla pan: stawiamy np 3,4 fiestki kolo siebie a na stolik rzucamy kluczyki od np 20 samochodow (ale same kluczyki bez brelokow) i ktora szybciej otworzy wszystkie fiestki :D
sowa - 16 Lut 2007, 10:51

Qzyn napisał/a:
Ja mam propozycje - moze byc np dla pan: stawiamy np 3,4 fiestki kolo siebie a na stolik rzucamy kluczyki od np 20 samochodow (ale same kluczyki bez brelokow) i ktora szybciej otworzy wszystkie fiestki :D


...to patrzac ze w fiestach zamki sie zacinaja a w mojej od kierowcy juz w ogole sztywny... moze byc teoche emocji gy

Piesek - 16 Lut 2007, 11:04

heheheh jak coś mogę dać swój kluczyk od auta :D ciekawa która by otworzyła kluczykiem moje drzwi :devil:
Szopica - 16 Lut 2007, 13:18

charpia napisał/a:
Nie wiem, czy Szopicy chodziło o konkurencję typu: SIATKÓWKA ale jeśli tak, to wpisuję się na listę i jestem za. (Pytanie tylko czy będzie ktoś w stanie grać 8| :D )


Co do ...czy będą w stanie grać...O tym jeszcze będzie mowa (jak co roku) ale przypominam wszystkim tym, którzy byli na zlotach poprzednich i informuję tych, którzy wybierają się na zlot pierwszy raz.....

Na tor nie będą wpuszczane osoby pod wpływem alkoholu.
Jeśli w sobotę zauważymy, że ktoś na terenie gdzie będzie się
odbywała oficjalna część zlotu spożywa alkohol lub jest pod jego
wpływem wtedy taka osoba będzie automatycznie wyproszona ze zlotu.


Ale jeszcze wrócimy do tego tematu przed zlotem :)

Pozdro... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

[ Dodano: Pią Lut 16, 2007 13:36 ]
WooYownik napisał/a:
Wyscig golasow po torze na czas :P :twisted: :twisted: :twisted: :rotfl:

WooYo jako sędzia główny tej konkurencji wystąpi w samych
skarpetkach i ze stoperem :ok:
Bosz zawał mam jak nic :rotfl:

Darekmk3 - 19 Lut 2007, 15:33

zefir napisał/a:
hehe zlukaj jak Darek MK3 jezdzi swoja 1,3 po torze ;)

Zefir no bez przesad,1,3 jezdzi jak 1.3 i tyle,a co do konkurencji to faktycznie fajnie na wyrazowie wyglądało przeciąganie fiest na linie :)

pozdro :)

Piter - 24 Lut 2007, 11:14

A może dyplom za najbardziej zżartą jezdzaca fieste :-P .
osimek1 - 24 Lut 2007, 11:20

FKP Piter, mzoe byc za najbardziej poobijana fieste - moja wygra:| bo niewierze zebym do maja mial sprawe - chodz juz czekam ponad 2 miesiace ale obstawiam ze moze kolo przyszlej zimy sprawa sie dopiero ruszy:|
Piesek - 24 Lut 2007, 12:20

ja to widzę tak:
konkurencję typowo samochodowe dla Panów:
- tor (to już Szop wie co najlepsze więc się nie wypowiadam)
- tak jak Puma napisał, trzeba by poszukać jakąś prostą... wiadomo po co
- palenie gumy na czas... tylko pytanie czy będą jacyś ochotnicy?
- wymiana koła w mk3, łącznie z demontażem spod auta zapasówki :devil: (oczywiście z oryginalnego lewarka od fiesty mk3 musi być wykonana ta czynność)
konkurencję dla Pań:
- powtórny egzamin na prawo jazdy, lub tudzież pierwszy ;) tzn. pas ruchu, krótko mówiąc "rękaw" (to chyba niema co tłumaczyć stawiamy pachołki jak na prawdziwym egzaminie i nasze kobitki pokazują co potrafią) tylko pytanie czy ograniczyć tylko do pasa ruchu czy np. dorzucić jakiś komplet wielozadaniowy, tzn do tego parkowanie prostopadłe i parkowanie tyłem. Wtedy łatwiej będzie wyłonić zwyciężczynie ;)
- wymiana żarówki w mk1 (w miare czysta robota)
wybory naj itd itp:
- wybór najładniejszego auta zlotu (może zrobić tak że jest pierwsze, drugie i trzecie miejsce? czy tylko 1?)
- najładniejsze audio, tzn najefektowniejsze, nie chodzi o głośność tylko o wykonanie, czyli zabudowy bagażnika mile widziane :P czy audio-video.
- najgłośniejsze audio, to wiadomo o co chodzi, pomiar natężenia głośności w aucie zamkniętym
- najgłośniejszy wydech
- najstarsze auto zlotu

Co do konkurencji typowo sportowo - rekreacyjnych to już każdy wypisał wyżej

Faza - 24 Lut 2007, 19:31

a ja mysle ze ta konkurencja co byla rok temu na zlocie dla Pań czyli jazda po torze na czas...byla najlepsza i jestem za tym zeby ja powtorzyc!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdro 600

Brook - 24 Lut 2007, 19:45

a co z Paniami, które chcą i zamierzają starować na torze :?:

hhmm... z tego co widzę to na razie ja chcę śmigać po torze.... 8)
więc pozostaje mi cieszyć się ze zdobywanych umiejętności :D , bo szans na wyniki nie mam :-P

osimek1 - 24 Lut 2007, 20:02

Brook, ja pewnie bede mial duzo gorszy czas wiec sie nieprzejmuj;) bo niedosyc ze sporo gorszy silnik to jeszcze do tego seryjny zawias :(
Brook - 24 Lut 2007, 20:06

osimek1, czas zależy w większosci jednak od umiejętności kierowcy (w maju będzie asfalt czyściutki - znaczy zero śniegu :D ) więc.... myślę zero przypadkowości :-P
Piter - 24 Lut 2007, 22:24

osimek1, moja fiestka to była 200% seria i z ZG 2006 wywiozłem 2 miejsce :) A z tego co pamietam to 1-rwsze miejsce miał disel ( chyba ze sie myle ), więc to była najszybsza wśród 1.1.
Niestety nie sprawdziłem tego na kresce bo akurat pojechałem do bankomatu i do sklepu i przeoczyłem zapisy i start :ups: :?

Fordon - 25 Lut 2007, 11:37

Tak bo najszybsza fiesta 1.1- 1.3 byla Stacho_35 :) skubana chyba nitro miala :D
Piter - 25 Lut 2007, 13:18

No może na kresce.
Bo na torze było tak :D


Cytat:
Poniżej czasy z zawodów organizowanych na Torze.

1. Najszybsze okrążenie Toru

KLASA 1
1.FRONT247 (1:03,10)
2.PIOTR PK (1:04,33)
3.RAVNET (1:04,70)
4.OLEY (1:06,46)
5.YOZ (1:07,60)
6.PABLO (1:09,19)
7.STACHO35 (1:09,42)

Daras84 - 25 Lut 2007, 15:26

Faza dobrze Gada trzeba zrobic wiecej konkurencji takich jak byla ta dla pan bo bylo duzo zabawy i jezdzenia... ogolnie fajnie by bylo jak by bylo wiecej jezdzenia poo torze niz w ZG !!
WooYownik - 27 Lut 2007, 17:19

FKP Piter napisał/a:
No może na kresce.
Bo na torze było tak :D


Cytat:
Poniżej czasy z zawodów organizowanych na Torze.

1. Najszybsze okrążenie Toru

KLASA 1
1.FRONT247 (1:03,10)
2.PIOTR PK (1:04,33)
3.RAVNET (1:04,70)
4.OLEY (1:06,46)
5.YOZ (1:07,60)
6.PABLO (1:09,19)
7.STACHO35 (1:09,42)


Mhh cos mnie nie ma na tej liscie a zajalem drugie miejsce z tego co pamietam i dyplom sie gdzies wala ... ale moze to inna klasa byla ... :P

Piter - 27 Lut 2007, 22:16

WooYownik, http://www.fiestaklubpols...p=155239#155239
Przepol - 6 Mar 2007, 20:27

CO jest pomysły sie pokonczyly?? :D :D
maerik - 7 Mar 2007, 10:41

A co z driftingiem? mlotek
Darekmk3 - 7 Mar 2007, 11:18

maerik napisał/a:
A co z driftingiem? mlotek

a wezniesz dodatkowe koła do ztyrania? :P :devil:

Pablo784 - 7 Mar 2007, 14:15

Cytat:
CO jest pomysły sie pokonczyly?? :D :D


wiecej pomyslów zrodzi sie w piatek 18 maja póżnym wieczorem :P

maerik - 7 Mar 2007, 14:25

Darekmk3 napisał/a:
maerik napisał/a:
A co z driftingiem? mlotek

a wezniesz dodatkowe koła do ztyrania? :P :devil:


Nie mam felg ale opony wezme jakby co to bedzie tam wulkanizator? :fox:

Fordon - 7 Mar 2007, 17:18

:rotfl: FWD Drifty :hahaha: :hahaha: to juz wolal bym kupic jakiec cos z RWD tylko na pilowanie to moze ewentualnie cos da rade zrobic ale nie FWD :)
osimek1 - 7 Mar 2007, 17:20

przy FWD tez da rade - na wsteku i na na mokrej/najlepiej lekko oblodzonej nawierzchni:P
Qubi - 8 Mar 2007, 06:37

osimek1 napisał/a:
przy FWD tez da rade - na wsteku i na na mokrej/najlepiej lekko oblodzonej nawierzchni:P


To zamawiamy śnieg czy rozlewamy olej na torze :rotfl: :hahaha:

osimek1 - 8 Mar 2007, 09:04

Qubi, skoro rok temu byl olej na torze to teraz moze tez :D
trzeci - 8 Mar 2007, 09:52

osimek1 napisał/a:
Qubi, skoro rok temu byl olej na torze to teraz moze tez :D

No, no, bez takich mi tu pomysłów hehe
Ubezpieczeni będziemy na taką okoliczność, ale do pewnej kwoty, więc odpukać w niemalowane hammer
Pozdro ...

Fordon - 8 Mar 2007, 10:53

trzeci napisał/a:
osimek1 napisał/a:
Qubi, skoro rok temu byl olej na torze to teraz moze tez :D

No, no, bez takich mi tu pomysłów hehe
Ubezpieczeni będziemy na taką okoliczność, ale do pewnej kwoty, więc odpukać w niemalowane hammer
Pozdro ...

Prezes mozesz spac spokojnie bo nie zabieram w tym roku bmw na zlot :) :devil:

maerik - 8 Mar 2007, 11:14

Fordon napisał/a:

Prezes mozesz spac spokojnie bo nie zabieram w tym roku bmw na zlot :) :devil:


Ja tam niewiem czy Prezes może spać spokojnie :hahaha:

Przepol - 9 Mar 2007, 06:31

Cytat:
wiecej pomyslów zrodzi sie w piatek 18 maja póżnym wieczorem :P


I wlasnie tego sie boje :D :D :D :D

zefir - 9 Mar 2007, 08:51

a mnie to cieszy:)
Qubi - 10 Mar 2007, 06:38

Zefirq Ciebie zawsze ciesza piatkowe wieczory pub2 :P
ZETEC - 19 Mar 2007, 12:08

Może w końcu jakas oficjalna lista konkurencji?? Tylko sprawdzone i ciekawe. Start!!!
1. Napewno wyscig na prostej 1/4mili jesli znajdziemy taki odcinek(może byc krótszy badz dłuższy.
2. Proponuje slalom na czas( natej samej prostej) może byc połączony ze sztafeta najlepiej międzyfrakcyjna konkurencja, jak na zajeciach W-F'u w podstawówce :)
3. Oczywiście pomiar na torze (to chyba najciekawsza i najbardziej wymagająca konkurencja)
4. Może być jakas konkurencja kombinowana, np: Jazda po torze z przystankami, na każdym przystanku, do rozwiazania jakaś zagadka motoryzacyjna(może coś z kodeksu drogowego) np. 5 takich przystanków i wynik końcowy to czas zawodnika na torze +- punkty za odpowiedzi. Przedziały czasowe z toru odpowiadajace konkretnej punktacji a za każde pytanie +5 pkt za poprawna lub za złą odpowiedz -5 pkt.

Piesek - 19 Mar 2007, 16:07

ten 4 pomysł jest naprawde zadżebisty! Też go popieram :) Tam nie będzie się liczyć umiejętności jazdy, czy moc auta :D
Darekmk3 - 19 Mar 2007, 17:00

4 pomysł jest fajny,ale nie ma to jak normalna jazda po torze-ten 4 pomysl bylby dobry jako odzielna konkurencja jazdy po torze a nie konkurencja która ją zastępuje :)

pozdro

ZETEC - 19 Mar 2007, 18:29

Zróbmy z tego zatem oddzielną konkurencje, może być śmiesznie i ciekawie, technika jazdy połączona z wiedzą...
trzeci - 19 Mar 2007, 18:41

Obawiam się, że tego typu konkurencja będzie zbyt czasochłonna.
Czas na torze musimy wykorzystać maksymalnie, bo będzie sporo aut i każdy będzie chciał poganiać po nim możliwie jak najwięcej.
A postoje na zadawanie pytań i odpowiadanie na nie, mogą go zabrać zbyt wiele.
Omówie to jeszcze z Karoliną/Szopicą bo zawody to jej część obowiązków organizacyjnych.
Z zawodów na samym torze planowane są na dzień dzisiejszy:
- okrążenie toru na czas
- wyścigi na dochodzenie
- zręcznościówka (pachołkolandia)
Pozdro ....

Daras84 - 19 Mar 2007, 19:05

dokladnie powinno byc wieceej jazd yna torze na czas i jakis zrecznosciowek!! wkoncu bedzie kilka mocnych aut wiec sprawdzimy umiejetnosci kierowcow ;)
bo w ZG bylo za malo jazdy na torze ;(

ZETEC - 19 Mar 2007, 19:57

A słabszymi nie można sprawdzić umiejetności?? Jak wykorzystasz na tym torze 50 procent swojego silnika to bedzie wszystko ;] wiem co 1.8 EFI potrafi. Miałem sposobność poruszać sie takim autkiem

[ Dodano: Pon Mar 19, 2007 19:02 ]
Nawiązując do innej częsci rozrywkowej podobał mi sie bardzo pomysł gier zespołowych, fajnie by było zrobić coś takiego, podoba mi sie pomysł z siatkówką, może być ciekawie, nic tak nie łaczy jak gry zespołowe :)

Darekmk3 - 19 Mar 2007, 20:31

ZETEC napisał/a:
A słabszymi nie można sprawdzić umiejetności??

:)

hehe mozna mozna i Daras wie że mozna tylko chodzi o to zeby wiecej ludzi tymi mocniejszymi autami jezdzili a nie jak to mialo miejsce rok temu w ZG gdzie pare takich mocnych aut stało :)

pozdro :)

Piter - 19 Mar 2007, 20:45

Pomysł 4 jest GIT jeśli na torze będziemy mieli 3 dni.
A gry zepołowe to można sobie urządzać w ośrodku.
Jedziemy na tor i na torze mamy się bawić a nie grać w lotki.

osimek1 - 19 Mar 2007, 22:26

ZETEC napisał/a:
Nawiązując do innej częsci rozrywkowej podobał mi sie bardzo pomysł gier zespołowych, fajnie by było zrobić coś takiego, podoba mi sie pomysł z siatkówką, może być ciekawie, nic tak nie łaczy jak gry zespołowe

jestem za ale:
1. kto bedzie w stanie grac :he:
2. ja pewnie odpadam bo moja rozpierdzielona kostka coraz gorzej sie zachowuje:|

WooYownik - 19 Mar 2007, 22:32

no pilka nozna chetnie sie przylacze :D
osimek1 - 19 Mar 2007, 22:42

WooYownik, o ile bede mogl to jestem pierwszy do tego sportu. ale niestety wlasnie przez pilke nozna mam kostke mocno rozwalona i od grudnia niemoge grac:( a po dzisiejszym wypadzie na miasto nawet za bardzo niemoge chodzic:|
ZETEC - 20 Mar 2007, 09:55

Mówiąc o grach zespołowych miałem na myśli ośrodek, jest gdzie pograć i rowerkami wodnymi też mozna sie poganiać :D Miałem nawet okazje nimi pływać... :yes:
Ad@mus - 20 Mar 2007, 10:53

ja w siatke bym se pogral:D
nawet w AZSie gralem...dopuki mnie ze szkoly nie usunel;p
jak bedzie czym to mam nawet takie fajne lyse oponki to bym je chcetnie zjaral;)

kiedys spotkalem sie na zlocie z konkursem na najglosniejszy wydech...tez fajna zabawa byla:)

Daras84 - 20 Mar 2007, 14:52

ZETEC napisał/a:
Jak wykorzystasz na tym torze 50 procent swojego silnika to bedzie wszystko ;] wiem co 1.8 EFI potrafi. Miałem sposobność poruszać sie takim autkiem




coi znaczy 50 % swojego silnika?? i dlaczego niby nie bedzi emozna wykorzystac calej mocy na "tym torze" ?

semek711 - 20 Mar 2007, 16:36

ja do pilki tez sie przylacze ;-)
Przepol - 21 Mar 2007, 00:16

Ja sie pisze i na pilke jak i na siatkowke
ZETEC - 21 Mar 2007, 15:28

W piłke to niebardzo jest tam gdzie grac, ale w siatke jaknajbardziej 8)
pralinka - 21 Mar 2007, 15:29

moge grać w piłke :) na ataku! lub w siatkówke i kosza obojetnie :P ale wy chyba dziewczyny w druzynie byście nie chcieli :(
WooYownik - 21 Mar 2007, 15:31

pralinka napisał/a:
moge grać w piłke :) na ataku! lub w siatkówke i kosza obojetnie :P ale wy chyba dziewczyny w druzynie byście nie chcieli :(


Jak cos jestes w mojej druzynie i nie biadolic mi tu :P

ZETEC - 21 Mar 2007, 15:32

Ja tez chętnie przygarne Cie do mojego dream teamu :D
pralinka - 21 Mar 2007, 15:53

tylko ostrzegam ze ja zagrywam ostro:) nie boje sie siniaków i spuchnietych kostek i kopie z niezła siłą ;]
ZETEC - 21 Mar 2007, 20:19

Właśnie takiego zawodnika na trzeba :ok:
Qubi - 21 Mar 2007, 20:20

chyba zawodniczke ;-)
ZETEC - 21 Mar 2007, 20:22

8) ma sie rozumiec 8)
Lokmen - 21 Mar 2007, 21:02

Prawdopodobnie bedzie konkurencja w strzelaniu z wiatrówki- jeden z członków ZT ma wiatrówkę długą i postara sie załatwić drugą aby poszło to szybciej. Jedyne co trzeba załatwić to większą ilość śrutu + tarcze.
Gdyby koś jeszcze dysponował wiatrówką to posze o kontak ze mną.

Daras84 - 21 Mar 2007, 21:12

a moga byc zywe tarcze :P
pralinka - 21 Mar 2007, 21:12

ja kupiłam wiatrówke dawno temu na rynku bałuckim od takiego jednego co tak po rosyjsku troche zaciagał i tam jest taki dziwny skrót U.Z.I. co to znaczy? united zurich incorporation? wiem tylko ze na jeden strzał cała miseczka śrutu schodzi i troche mnie odrzuca do tyłu :)
Lokmen - 21 Mar 2007, 21:15

qarwa ja tu powaznie a wy se jaja robicie - ale wasza sprawa bo można sie bawić albo tylko pić i narzekać ze mogło być lepiej na zlocie
Fordon - 21 Mar 2007, 22:05

Kumpla zapytam czy ma jeszcze wiatrowke ;) jak by mial to moge zabrac :D
charpia - 21 Mar 2007, 22:06

oj Łoki nie denerwuj się, z postów wynika, ze wszystkim podoba się ten pomysł, więc każdy chiałby postrzelać ... no, to luzik :przytul:
osimek1 - 21 Mar 2007, 22:30

wiatrowke chyba bede mogl zalatwic ale nieobiecuje, w sobote bede sie widzial z kims kto kiedys mial takowa to sie spytam ale ze srutem pewnie bedzie problem - tarcze zawsze mozna samemu wydrukowac
Lokmen - 21 Mar 2007, 22:34

śrut na allegro w granicach 20-30 zł - w zależności od kalibu 4,5 lub 5,5 mm - dobrze by było podać kaliber śrutu żeby widzieć ile tego zakupić
osimek1 - 21 Mar 2007, 22:47

Łokmen, w sobote bo na chwile obecna na prawde nawet niewiem czy zalatwie, ja tylko mowie ze MOZE a wiem ze on mial taka pozadniejsza wiatrowke ale neiwiem czy na dzialke niewywiuzl bo tylko tam strzelal
molu - 21 Mar 2007, 23:01

hmm u mnie w rap-kanciapie (czyt. garaz) ;-) jakas wiatrowka sie wala - chociaz nie jestem przekonany do uzywania wiatrowki na takiej imprezie :?
pzdr

Lokmen - 21 Mar 2007, 23:03

spoko molu - zrobimy te zawody z głową
WooYownik - 21 Mar 2007, 23:06

Łokmen napisał/a:
spoko molu - zrobimy te zawody z głową


czyja glowa ? :>

molu - 21 Mar 2007, 23:08

WooYownik napisał/a:

czyja glowa ? :>


"wybraniec" ;-) dowie sie na zlocie ;-)

pzd

semek711 - 21 Mar 2007, 23:15

ja jestem za :) zawsze zamiast tarczy mozna pustawiac puszki po piwie i tez bedzie fajnie... swojego czasu strzelalem w kolku strzeleckim i nawet mi sie to spodobalo...
Brook - 21 Mar 2007, 23:18

semek711, yeah.... ja też strzelałam w puszki po browarze... 8)

szkoda że tak szybko się dziury robiły w tych puszkach :lol:

WooYownik - 21 Mar 2007, 23:23

a ja strzelalem z mosberga .. chociaz tam to specjalnie nie trzeba celowac .. i tak trafi w to co trzeba .. :D
osimek1 - 21 Mar 2007, 23:30

a ja gralem w wolfensteina i w unreal tournamenta - to tez sie liczy??:P
sowa - 22 Mar 2007, 08:55

jak teścia ładnie poporosze to pożyczy sztuke :hihihi: chcecie to używać przy zabawie na torze czy już w osrodku??? łokmen zarysuj przebieg zawodów :-)
zefir - 22 Mar 2007, 09:29

w takim razie ja glowy na zlot nie biore :D :D :D :D
charpia - 22 Mar 2007, 10:07

Łokmen napisał/a:
spoko molu - zrobimy te zawody z głową


Łoki, wierzę (i wyczuwam) w Twoje doświadczenie. Powiem Ci szczerze, że chętnie bym sobie przypomniała jak się strzela... zabiorę ze sobą moją tarczę , to Wam oczy wyjdą z orbity :D Tak, tak, ciocia charpia miała kiedyś oko, teraz niestety ślepota się zaczyna... heh ta starość :yes:

sowa - 22 Mar 2007, 10:40

zefir napisał/a:
w takim razie ja glowy na zlot nie biore :D :D :D :D


zefir bierz .. bedzie bezpieczna.... bedziemy strzelac tylko do uciekajacych czerwonych punktów..... na torze :-)

zefir - 22 Mar 2007, 10:52

ahhh chyba musze fieste malnac na jakis zadżebisty roz, kobieta nigdy rozu nie ruszy:D
ZETEC - 22 Mar 2007, 10:57

zdaje sie że ja mam jakies tarcze... I krótkiego pneumata made in USSR, ale strzela 8) :ok:
jaco11 - 22 Mar 2007, 17:53

Zanim ktoś bedzie sztrzelal najpierw egzamin z prawa uzycia broni i PSBS takze to by było na tyle Łoki nie szukaj wiatrówek mamy juz teraz pozostaje jeszcze akceptacja pomysłu :) :-)
semek711 - 22 Mar 2007, 21:31

sowa, no ja mysle ze tam gdzie bedzie najmniej nie pozadanych ludzi... zeby nie zrobic nikomu krzywdy
dzi@dek - 27 Mar 2007, 09:48

old Proponuje konkurencję na czymś takim!!!

dORA11 - 27 Mar 2007, 12:22

w szkole chorążych ( wcale sie nie chwaląc ) miałam 5teczkę ze strzelania z broni krótkiej :D kill4
lecz jesli chodzi o coś wiekszego tudzież zaczynaja sie kłopoty :-P
raz w roku ARMIA sobiwe o mnie przypomina i tam dają nam KBKAK i wtedy już jest cieniutko gun2
niemniej pomysł uważam za "strzał w dziesiątkę"

Daras84 - 27 Mar 2007, 13:03

o tak jazda na trolejach jest calkiem fajna zabawa :D
dzi@dek - 27 Mar 2007, 20:29

:brawo:
Szopica - 11 Kwi 2007, 10:26

Oczywiście regulamin zachowania się na terenie toru będzie ogłoszony,
ale już teraz informuję, że:

NA TEREN TORU SUROWO ZABRONIONE JEST WNOSZENIE BRONI
...mowa tu także o bejsbolach, siekierach, nożach itp :)

Pozdrawiam... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Lokmen - 11 Kwi 2007, 11:07

Szopica napisał/a:
Oczywiście regulamin zachowania się na terenie toru będzie ogłoszony,
ale już teraz informuję, że:

NA TEREN TORU SUROWO ZABRONIONE JEST WNOSZENIE BRONI...mowa tu także o bejsbolach, siekierach, nożach itp

Pozdrawiam...

a kapsel może wejść na tor - czy ma wstęp wzbroniony :?: :lol:

Szopica - 11 Kwi 2007, 11:28

Łihihihihi Łoki..
no dla naszego ukochanego Kapselka robimy wyjątek :ok:

Buziole... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Piesek - 11 Kwi 2007, 11:42

hmmm a jak ktoś wozi gadżety właśnie kij do "palanta" przy fotelu kierowcy w ramach "ostrożności". A jednak spory kawał Polski jest do przejechania, sporo nachalnych kierowców na naszej drodze, co gorzej złodziei. Przezorny zawsze ubezpieczony :]
No dobra nie będę wyjątkiem kij zostanie w domu, kastety do kieszeni ;)

WooYownik - 11 Kwi 2007, 12:08

Moja Fiesta to moja bron nic wiecej nie potrzebuje :D
AeRJot - 22 Kwi 2007, 20:28

a moze skoro juz jest kilka "naj" konkurencji dla fiesciarzy to moze cos dla niefieściarzy ... ja strartuje w najszerszy, najwyższy, najcieższy, najwolniejszy i "najkijowo" przyspieszajacy ... i pewnie kilka innych "naj" by sie znalazło :)
Piter - 23 Kwi 2007, 11:36

Artur, wybij sobie to z głowy ................ nie bedziemy jezdzic po błocie :-P :lol:
AeRJot - 23 Kwi 2007, 16:07

buuu ... to moze chociaz przeciaganie liny ???? (oczywiscie samochodem) :)
WooYownik - 23 Kwi 2007, 16:24

AeRJot napisał/a:
buuu ... to moze chociaz przeciaganie liny ???? (oczywiscie samochodem) :)


mhh bmw 325 TDS na zeszlym zlocie holowalem to i patrola dam rade :P

Fordon - 23 Kwi 2007, 16:57

WooYownik napisał/a:
AeRJot napisał/a:
buuu ... to moze chociaz przeciaganie liny ???? (oczywiscie samochodem) :)


mhh bmw 325 TDS na zeszlym zlocie holowalem to i patrola dam rade :P

:hahaha: zdarza sie... bmw w dieslu nie nadaje sie na tor :D

AeRJot - 23 Kwi 2007, 19:45

oczywiście ze sie nie nadaje ...a zresztą i tak Trollem wszystkie konkurencje na torze wygram (o ile będzie można oszukiwać i jeździć na skróty) :lol: ... a jak nie to nunu mam solidnego kangura :) (a do Radomia może już zderzaki na stalowe belki wymienie)
Szopica - 27 Kwi 2007, 10:20

ZAPRASZAM TUTAJ

Pozdro... :-)

Marcin - 1 Maj 2007, 16:02

nie wiem czy było, ale czy jest ktoś wstanie załatwić troleje?
sowa - 7 Maj 2007, 04:24

....nowa konkurencja.. na najładniejszą naklejkę na dachu ...
http://www.youtube.com/wa...related&search= :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group