Forum FiestaKlubPolska -

Radom 2007 - Hyde Park na temat Zlotu 2007

odyniec - 1 Lut 2007, 01:31
Temat postu: Hyde Park na temat Zlotu 2007
odn poprzedniego tematu:
jest jest jest... dobrze, mam nadzieje ze z sesja mi sie nic nie nalozy... ten termin wyglada na najlepszy dla mnie i mam nadzieje go zrealizowac :) zabiore sie z Sowa aquarium, to opale sie po drodze :-)

mam nadzieje tam zagoscic.

pozdrawiam Bartek

DziDzia - 1 Lut 2007, 11:09

hehe..a mnie sie sesja nie nalozy...dlatego sie ciesze...a w poprzednim topicu to co poniektorzy chyba zapomnieli ze ZG06 byla na poczatku maja i nie bylo zle (chyba)...




pozdro :!:

Piesek - 1 Lut 2007, 11:21

hallo hallo zima przesunęła się o 3 miesiące :D więc będziemy driftować na torze :D
odyniec - 1 Lut 2007, 14:02

Piesek napisał/a:
hallo hallo zima przesunęła się o 3 miesiące :D więc będziemy driftować na torze :D


albo robic kuligi :D

[ Dodano: Czw Lut 01, 2007 13:03 ]
DziDzia napisał/a:
hehe..a mnie sie sesja nie nalozy...dlatego sie ciesze [...]


ostatni rok mam i obrone pracy licencjackiej wiec niewiem, ale mam nadzieje :!:

maerik - 1 Lut 2007, 14:10

Oby nie piździło jak ostatnio :?
Zgadnijcie czym przyjade? :fox:

WooYownik - 1 Lut 2007, 14:17

maerik napisał/a:
Oby nie piździło jak ostatnio :?
Zgadnijcie czym przyjade? :fox:


mhhh rower ? :P

trzeci - 1 Lut 2007, 14:27

Macie już założony Hyde, ten temat został do niego przerzucony i tu możecie sobie pisać, wymieniać opinie przed Zlotem.
Pozdro ...

MATEUSZ - 1 Lut 2007, 14:28

ja też jade tylko nie fiestą :sad: bo jej niemam ale moja fiesta też bedzie bo jest w naszym klubie dalej a ja sie zastanawiam czym jechac
djpleban - 1 Lut 2007, 14:43

odyniec napisał/a:
ostatni rok mam i obrone pracy licencjackiej wiec niewiem, ale mam nadzieje

hmmm...... to zupełnie jak ja rok temu.... i co????? plebanik był na zlocie :hihihi:

Pablo - 1 Lut 2007, 16:21

djpleban napisał/a:
plebanik był na zlocie :hihihi:

oj był :) i pił :D

djpleban - 1 Lut 2007, 17:13

pablo... mam nadzieje że w tym roku nie dasz d... i przyjedziecie znowu :-D znowu sie zbesztamy pub2
nie ma to jak mówic do kolesia, którego poznaliśmy niecałą dobę temu- ty to jednak fajny gośc jesteś pub2
albo chodzic po ludziach na żula żeby nam piwa do naszego kubka dolewali
albo latac z sałatkami po ośrodku w nocy
albo w rów wpadac........
ciotka... jakiś komentarz :?: pub2

osimek1 - 1 Lut 2007, 17:33

DziDzia napisał/a:
ZG06 byla na poczatku maja i nie bylo zle


yyy...kurna to ja cyba bylem na innym zlocie bo ja wypicnialem jak cholera :| fakt zlot byl zadżebisty ale zimno jak sam skurczybyk :(

djpleban - 1 Lut 2007, 17:40

osimek1 napisał/a:
ja wypicnialem jak cholera

bo wy nie mieliście farelki :-P

WooYownik - 1 Lut 2007, 18:19

mi cieplo bylo .. zreszta frakcja bydgoszcz oraz sowa i mat najdluzej na zlocie zostala :D
charpia - 1 Lut 2007, 18:36

djpleban napisał/a:
pablo... mam nadzieje że w tym roku nie dasz d... i przyjedziecie znowu :-D znowu sie zbesztamy pub2
nie ma to jak mówic do kolesia, którego poznaliśmy niecałą dobę temu- ty to jednak fajny gośc jesteś pub2
1: albo chodzic po ludziach na żula żeby nam piwa do naszego kubka dolewali
2: albo latac z sałatkami po ośrodku w nocy
3: albo w rów wpadac........
ciotka... jakiś komentarz :?: pub2


Pewnie, jakbym komentarzu nie dodała, to przecie chora bym była :D A zatem...

od1: ja piję piwo bezalkoholowe, więc nie wiem kto tam się szwendał od domku do domku żeby mu piwa w kubek nalać :V:
od2: o sałatce, to ja nic nie wiem, a film mi się nie urwał .... chyba... 8|
od3: nie tylko ja w rów wpadłam ... Stacho tyż i inni pewnie tyż ale się nie przyznali gy (mam nadzieję, że teraz rowów nie będzie :yes: )

No i dodam od siebie, pewnie to kiepska wiadomośc ale muszę to napisać. Jak wspominałam wcześniej, będzie paskudna, zimna, deszczowa pogoda... ba mają być mrozy i wichury.... gy gy gy

zefir - 1 Lut 2007, 18:38

ja wszystko dementuje z ZG 06:D
charpia - 1 Lut 2007, 18:39

Zefir, Ty to lepiej kalesony i futro zabierz :-D
Yolka - 1 Lut 2007, 18:51

Zefir sluchaj charpii!!!! aha i jeszcze jedno - na silownie skocz potrenowac - nasze walizki na wyjazd do SPA czekaja :D

Charpia czy jesteś pewna,że tu możemy spokojnie głupoty pisać ? a nie tlyko poruszać tematykę ciekawą dla panów czyli 2S ?? gy

QBOSS - 1 Lut 2007, 19:07

A my z Maerikiem i Oleyem mieliśmi grilla w środku :D i też było ciepło a przynajmniej przez pewną chwilę :D No nie Maerik :D
charpia - 1 Lut 2007, 19:19

Yolka napisał/a:


Charpia czy jesteś pewna,że tu możemy spokojnie głupoty pisać ? a nie tlyko poruszać tematykę ciekawą dla panów czyli 2S ?? gy


Spoko, spoko... mam pozwolenie Ojca Artura :D

maerik - 1 Lut 2007, 19:28

QBOSS napisał/a:
A my z Maerikiem i Oleyem mieliśmi grilla w środku :D i też było ciepło a przynajmniej przez pewną chwilę :D No nie Maerik :D


Było przej****ie zimno! Ja chce ciepełko na zlocie! bike

WooYownik - 1 Lut 2007, 19:31

marudzicie wszyscy .. do 19 maja daleko i nawet spece od pogody nie moga przewidziec jaka bedzie ... wiec trzeba byc jak najlepszej mysli a nie krakac ...

poza tym wedlug mnie ... w dobrym towarzystwie to zawsze jest pogoda ...

QBOSS - 1 Lut 2007, 19:36

WooYownik napisał/a:
poza tym wedlug mnie ... w dobrym towarzystwie to zawsze jest pogoda ...


W pełni się z tobą zgadzam :D

charpia - 1 Lut 2007, 19:37

WooYownik napisał/a:
poza tym wedlug mnie ... w dobrym towarzystwie to zawsze jest pogoda ...


Tia, w zeszłym roku było zarąbiste towarzycho, więc powiedz czemu tak okrutnie zmarzliśmy :fox:
Ja Wam mówię, pogody NIE BĘDZIE, trza wiąć parasole, 1000 kocy, obowiązkowo kalosze i łopaty do odgarniania śniegu .... a ha, namioty można zostawić w domu :-P

zefir - 1 Lut 2007, 19:45

ciotka lepiej zebys nie byla w sobote na spocie grupy lodz. bo obiecuje Ci ze wyladujesz w sniegu lub w tym co po nim zostalo :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
WooYownik - 1 Lut 2007, 19:46

charpia napisał/a:
WooYownik napisał/a:
poza tym wedlug mnie ... w dobrym towarzystwie to zawsze jest pogoda ...


Tia, w zeszłym roku było zarąbiste towarzycho, więc powiedz czemu tak okrutnie zmarzliśmy :fox:
Ja Wam mówię, pogody NIE BĘDZIE, trza wiąć parasole, 1000 kocy, obowiązkowo kalosze i łopaty do odgarniania śniegu .... a ha, namioty można zostawić w domu :-P


Jakos ja nie zmarzlem ....

Trzeba bylo sie do np mnie przytulic i problem z glowy jesli bylo zimno :P

charpia - 1 Lut 2007, 19:49

:ra: zefir - strasznię się boję :D
:ra: wooya - przypominam, że nie byłeś sam :fox: a ja byłam z nieletnim :he:

Dodam jeszcze, że jest wolność słowa w tym kraju i dlatego wypowiadam swoje zdanie na temat pogody, której nie będzie.... no i niech ktoś mi coś zrobi fajka (ostrzegam, mam ochronę :V: )

WooYownik - 1 Lut 2007, 19:58

charpia napisał/a:
....
:ra: wooya - przypominam, że nie byłeś sam :fox: ...


ale ja sporych rozmiarow jestem wiec przytulic moglem :P

zreszta po wyznaniach niedawno na shoutboxie to w tym roku sam przyjade co by sie nikt nie krepowal :P

abla - 1 Lut 2007, 20:14

charpia napisał/a:

Tia, w zeszłym roku było zarąbiste towarzycho, więc powiedz czemu tak okrutnie zmarzliśmy :fox:
Ja Wam mówię, pogody NIE BĘDZIE, trza wiąć parasole, 1000 kocy, obowiązkowo kalosze i łopaty do odgarniania śniegu .... a ha, namioty można zostawić w domu :-P

charpia, czytam od wczoraj Twoje posty na temat pogody i normalnie nie wiem co Cię napadło :?: :!: :fox: Ale z każdym postem mam coraz większą ochotę Cię zabić :!: ;-)

charpia - 1 Lut 2007, 20:16

:ra: abla... i o to chodziło :yes: ZABIJ MNIE fajka
abla - 1 Lut 2007, 20:18

wrrrrr chair mlotek kill3
Ty paskudo ;-)

charpia - 1 Lut 2007, 20:19

Heh... dziekuję za komplement... aż się zarumieniłam :ups:
QBOSS - 1 Lut 2007, 20:21

Heh ciotka widocznie ma swoje cihce dni :D
abla - 1 Lut 2007, 20:23

Raczej to kolejny z jej zwariowanych pomysłów - tym razem pod tytułem: "Powkurzam ich i zobaczymy kto pierwszy nie wytrzyma"... no i się załapałem ;)
charpia - 1 Lut 2007, 20:28

QBOSS napisał/a:
Heh ciotka widocznie ma swoje cihce dni :D


eee tam zaraz "cichce" ;-)


abla napisał/a:
Raczej to kolejny z jej zwariowanych pomysłów - tym razem pod tytułem: "Powkurzam ich i zobaczymy kto pierwszy nie wytrzyma"... no i się załapałem ;)


No dobra, już Was nie wkurzam tylko wyjaśniam o co chodzi, bo w sumie to chcę w sobotę iść na spotkanko z Grupą Łódź no i na życiu mi BARDZO zależy :) ....

Otóż, w zeszłym roku wszyscy zamawiali piękną pogodę, ja czarowałam i cudowałam i co? i guzik... więc w tym roku tak se gadam, żeby pogoda zrobiła mi na złość i była PIĘKNA ;-) ale ciii zeby nie uzłyszała o tym . Nikt ma jej nie mówić :fox:

WooYownik - 1 Lut 2007, 20:38

mhh charpia ale zdajesz sobie sprawe z tego ze jak bedzie zla pogoda to w radomiu duzo ludzi cie bedzie gonilo po torze ? :P
DziDzia - 1 Lut 2007, 20:42

oj duzo...ale na torze jak sie nie poscigamy to sie poslizgamy...
tez bedzie fajnie...chyba :-P ....
ale i tak bedzie piknie bo musi byc piknie...
a poki co to w wawie juz sniegu prawie nie ma...




pozdro :!:

WooYownik - 1 Lut 2007, 20:44

DziDzia napisał/a:
oj duzo...ale na torze jak sie nie poscigamy to sie poslizgamy...
tez bedzie fajnie...chyba :-P ....
ale i tak bedzie piknie bo musi byc piknie...
a poki co to w wawie juz sniegu prawie nie ma...




pozdro :!:


w bydgoszczy a dokladniej w fordonie to juz od 2 dni sniegu nie widzialem ..

charpia - 1 Lut 2007, 20:48

WooYownik napisał/a:
mhh charpia ale zdajesz sobie sprawe z tego ze jak bedzie zla pogoda to w radomiu duzo ludzi cie bedzie gonilo po torze ? :P



Eee tam , mam ochronę fajka

Pablo - 1 Lut 2007, 20:55

djpleban napisał/a:
pablo... mam nadzieje że w tym roku nie dasz d... i przyjedziecie znowu :-D znowu sie zbesztamy pub2

ziomal ja juz browara chłodzę ...
charpia napisał/a:
nie tylko ja w rów wpadłam ... Stacho tyż i inni pewnie tyż ale się nie przyznali gy (mam nadzieję, że teraz rowów nie będzie :yes:

ciotka ja tyż wpadłem i nie kryję tego ... rowy jak jasna cholera były albo było ciemno albo już mi na oczy padło :D ... pewnie to drugie po Marcela trunku :)

WooYownik - 1 Lut 2007, 20:55

charpia napisał/a:
WooYownik napisał/a:
mhh charpia ale zdajesz sobie sprawe z tego ze jak bedzie zla pogoda to w radomiu duzo ludzi cie bedzie gonilo po torze ? :P



Eee tam , mam ochronę fajka


gdzie? kogo?

Pablo - 1 Lut 2007, 20:58

Młodego :) ale młody jest spoko i damy rade :)
WooYownik - 1 Lut 2007, 21:00

Pablo napisał/a:
Młodego :) ale młody jest spoko i damy rade :)


Mlody to ja sprzeda :P

Yolka - 1 Lut 2007, 21:22

WooYownik napisał/a:
ale ja sporych rozmiarow jestem wiec przytulic moglem


WooYo a wszytskie 3 na raz przytulisz??? :fox:

WooYownik napisał/a:
po wyznaniach niedawno na shoutboxie to w tym roku sam przyjade co by sie nikt nie krepowal


WooYo obiecujesz??? :jupi: tylko nie czaruj już tej pogody,zeby mrozy były... i tak Cie przytulimy,prawda kobietki?????? 8)

WooYownik - 1 Lut 2007, 21:30

Yolka napisał/a:


WooYo a wszytskie 3 na raz przytulisz??? :fox:


Ja nie widze problemu ... dam rade (problemy moga widziec jedynie wasze osoby towarzyszace ... pozniej znowu bedzie ze mam jakies punkciki czerwone .. :P )

Yolka napisał/a:
...
WooYo obiecujesz??? :jupi: tylko nie czaruj już tej pogody,zeby mrozy były... i tak Cie przytulimy,prawda kobietki?????? 8)


mysle ze moge Wam obiecac jesli na tym Wam zalezy :)

charpia - 1 Lut 2007, 21:39

spoko o nasze "połówki"... my z Yolką to już zrobiłyśmy zakład o litra ha ha Martwię się tylko żebyś nie zemdlał bo takich wrażeniach :D
WooYownik - 1 Lut 2007, 21:42

charpia napisał/a:
spoko o nasze "połówki"... my z Yolką to już zrobiłyśmy zakład o litra ha ha Martwię się tylko żebyś nie zemdlał bo takich wrażeniach :D


nie boj sie .. mnie juz nic nie zaskoczy ...

Yolka - 1 Lut 2007, 22:09

charpia WooYo da rade, tzn nie zemdleje...co dalej to nei wiem ;-)
WooYownik - 1 Lut 2007, 22:23

Yolka napisał/a:
charpia WooYo da rade, tzn nie zemdleje...co dalej to nei wiem ;-)


Tylko czy Wy nie zemdlejecie ? :P

charpia - 1 Lut 2007, 22:46

Spoko, spoko Tomaszku... ja zemdleję, zebyś mógł mnie cucić :-D
Yolka - 1 Lut 2007, 22:47

Czyli wszystko ustalone: zabieramy futra, kozuchy i koce hehe charpia mdleje... co dalej ?????? ???/ ;-)
charpia - 1 Lut 2007, 22:49

Yolka napisał/a:
Czyli wszystko ustalone: zabieramy futra, kozuchy i koce hehe charpia mdleje... co dalej ?????? ???/ ;-)


WOOYO cuci, trzeci stawia flaszkę ;-) a potem ja Yolka i sowa... balujemy

sowa - 1 Lut 2007, 22:50

WooYownik napisał/a:
Yolka napisał/a:


WooYo a wszytskie 3 na raz przytulisz??? :fox:


Ja nie widze problemu ... dam rade (problemy moga widziec jedynie wasze osoby towarzyszace ... pozniej znowu bedzie ze mam jakies punkciki czerwone .. :P )

Yolka napisał/a:
...
WooYo obiecujesz??? :jupi: tylko nie czaruj już tej pogody,zeby mrozy były... i tak Cie przytulimy,prawda kobietki?????? 8)


mysle ze moge Wam obiecac jesli na tym Wam zalezy :)



no to widze ze bedzie goraco!!!
na jedno przytulenie pewnie punkcik da sie jakos oblaskawic!!! tylko jak cie tak wysciskamy zebys pozniej jeszcze sie do czegos nadawal a nie sie taki pieszczoch zrobisz ze bedziesz wszystkich ganiał i się tulił..... co na to chłopcy powidza gy

Yolka - 1 Lut 2007, 22:54

charpia coś mi się wydaje,że już musze kupić tego "litra" gy

sowa napisał/a:
co na to chłopcy powidza


nic nie powiedzą - albo będą zadowoleni albo będą uciekać gy

WooYownik - 1 Lut 2007, 22:59

sowa napisał/a:
WooYownik napisał/a:
Yolka napisał/a:


WooYo a wszytskie 3 na raz przytulisz??? :fox:


Ja nie widze problemu ... dam rade (problemy moga widziec jedynie wasze osoby towarzyszace ... pozniej znowu bedzie ze mam jakies punkciki czerwone .. :P )

Yolka napisał/a:
...
WooYo obiecujesz??? :jupi: tylko nie czaruj już tej pogody,zeby mrozy były... i tak Cie przytulimy,prawda kobietki?????? 8)


mysle ze moge Wam obiecac jesli na tym Wam zalezy :)



no to widze ze bedzie goraco!!!
na jedno przytulenie pewnie punkcik da sie jakos oblaskawic!!! tylko jak cie tak wysciskamy zebys pozniej jeszcze sie do czegos nadawal a nie sie taki pieszczoch zrobisz ze bedziesz wszystkich ganiał i się tulił..... co na to chłopcy powidza gy


ale to Wy sie chcecie do mnie przytulic ... wiec nie rozumiem czemu ja mam biegac i wszystkich tulic ... raczej uwazajcie na siebie byscie nie biegaly i nie przytulaly sie do wszystkich :P

sowa - 1 Lut 2007, 23:04

bo się pieszczoch zrobisz???? :P pieszczoch przykleja leloch przytulaja itp...gy
WooYownik - 1 Lut 2007, 23:06

sowa napisał/a:
bo się pieszczoch zrobisz???? :P pieszczoch przykleja leloch przytulaja itp...gy


nie boj sie ... pieszczochem nie bede ... spoko twoja rozczochrana ..

Piter - 1 Lut 2007, 23:19

A dla czego nie ma info o zlocie ani nic na ogólnodostepnym ???
trzeci - 1 Lut 2007, 23:59

FKP Piter napisał/a:
A dla czego nie ma info o zlocie ani nic na ogólnodostepnym ???

Bo póki co, kierując się ilością głosów w ankiecie, musimy rozważyć czy Zlot 2007 nie będzie zlotem tylko dla Klubowiczów.
Jesli będą znane już konkretne deklaracje ze strony Klubowiczów to wtedy wolne miejsca uzupełni się chętnymi z userów.
Dlatego na dzień dzisiejszy info tylko na Forum Klubowym, resztę pokaże czas.
Pozdro ...

osimek1 - 2 Lut 2007, 00:05

czyli powiedzmy ze jezeli bym niezaplacil skladki niebede mial wstepu na zlo?? :/
sowa - 2 Lut 2007, 00:07

hmm no na te 70 osob (aut) bym raczej nie liczyla bo wiadomo że zbyt odległy termin żeby deklarować pewną obecnosć!!! tym bardziej że wybrany termin odpowiadał 30 z nich wiec z punktu część odpadnie. Wiadomo coś ile minej wiecej aut pomieści tor (czyli parking koło niego??) jaka liczba była by optymalna?
diodalodz - 2 Lut 2007, 04:00

będą ci co zawsze . Szczerze to grono ZG 2005 ZG 2006 wiele sie nie różniło :)
sowa - 2 Lut 2007, 04:28

no troche sie rózniło :-P
...ale jest w tym jakas reguła ze ci widoczni na forum sa tez bardziej widoczni w spotkaniach na zywo.. do tego dochodzą statysci którzy sa.. choć ich nie zauważamy bądz niezapamiętujemy! ... i pozniej jest ..a ten ta czerwona mk3 to kto to byl...nie wiem ...a jak miał na imie.. nie wiem ...a skąd? ..a jakies dziwne blachy miał ... :hahaha:

diodek a co to za bałagan w podpisie?

trzeci - 2 Lut 2007, 07:40

Ewentualność o jakiej mówiłem wcześniej musimy (Organizatorzy) brać pod uwagę.
Nawet jeśli część z 70-ki ankietowej odpadnie, to jest grono osób które nie głosowało w ankiecie bo przyjadą na Zlot niezależnie gdzie padłby wybór no i Klubowiczów też nam dojdzie w międzyczasie.
Sam tor napewno ma ograniczenia pod kątem aut o które sie dowiem po powrocie z delegacji, ale biorąc nawet te 70 nicków x 2 (bo praktycznie każdy kogoś z sobą zabierze) = 140 osób. Co wyczerpuje możliwości noclegowe ośrodka który mamy na oku.
Więc poprostu trzeba poważnie i z rozwagą podejśc do tego.
U nas zawsze Klubowicze mieli i mieć będą pierwszeństwo.
Dlatego to głównie im trzeba zapewnić i zorganizować zabawę na torze oraz miejsce integracyjno-noclegowe.
Dopiero wolne miejsca uzupełni się userami, którzy dodatkowo zapłacą wyższą niż Klubowicze składkę zlotową.
Pozdro ...

QBOSS - 2 Lut 2007, 07:45

Tak jak wcześniej napisałem ,pojawiłem sie mając 500 km to pojawię się mając 100 ,zresztą na zlot pojechałem będąc na forum raptem miesiąc czasu i nie znając ludków a mimo doskwierającego zimna bawiłem sie przednio , dlatego sądzę że ci co już byli na Zlocie nie opuszczą następnego :) a frekwencja ankiety nie pokazuje ile ludzi rzeczywiście przybędzie ,nie mniej jednak zadeklarować się trzeba :)
zefir - 2 Lut 2007, 09:33

hehe mam zamiar wziasc pare zajebistych akcesoriow ;)

w tym znowu atrakcje wieczoru grill za 9,99 ;)

maerik - 2 Lut 2007, 09:34

Ja np. ankiety nie zdążyłem wypełnić, a myślę że będę.
zefir - 2 Lut 2007, 10:27

no fakt maerik ankieta byla wyczerpujaca mi np. zajela prawie 30 min , ale szefowa w pracy zrozumiala powage sytuacji i dostalem chwile wolnego :D :D :D :D :D :D
trzeci nigdy wiecej tylu wariantow slyszysz???? bigok bigok bigok bigok bigok

Brook - 2 Lut 2007, 11:28

a ja już się nie moge doczekać zlotu, :-P

ale już niedługo zobaczę Wasze mordki kochane :-)

zefir - 2 Lut 2007, 11:39

to zwatpisz;) Brook moja zachlej morda powoduje u ludzie mieszane uczucia :D :D :D :D
maerik - 2 Lut 2007, 11:42

notw ass :2xf:
zefir - 2 Lut 2007, 11:55

ja Ciebie tez w tych samych ilosciach, dlatego tez masz byc ;)
abla - 2 Lut 2007, 12:04

Ja w zeszłym roku byłem i świetnie się bawiłem, co nieco nawet pamiętam :) A w tym roku Fiesty już nie mam, ale myślę, że będę :D
maerik - 2 Lut 2007, 12:10

abla napisał/a:
co nieco nawet pamiętam :)


Racja - zagiąłeś mnie jak na 2gi dzień się 2gi raz się mi przedstawiałeś :hahaha:
- Maerik: "Cze"
- Abla: "Cze, Abla jestem"
- Maerik: "Wiem, gadaliśmy wczoraj :) "
- Abla: "Aha 8|"

DziDzia - 2 Lut 2007, 12:16

bardzo powazna dyskusja....hehe...
a ten zlocik w tym roku to bedzie 2dniowy :?: sobota i niedziele :?: czy moze jeszcze piateczek...a moze za wczesnie na takie pytania...



pozdro :?:

Brook - 2 Lut 2007, 12:18

zefir, nie zwątpię na pewno :D

sama święta nie jestem :devil:

abla - 2 Lut 2007, 12:21

maerik napisał/a:
abla napisał/a:
co nieco nawet pamiętam :)


Racja - zagiąłeś mnie jak na 2gi dzień się 2gi raz się mi przedstawiałeś :hahaha:
- Maerik: "Cze"
- Abla: "Cze, Abla jestem"
- Maerik: "Wiem, gadaliśmy wczoraj :) "
- Abla: "Aha 8|"

Lekka amnezja z nadmiaru wrażeń pub2 ;-)

DziDzia - 2 Lut 2007, 12:23

abla napisał/a:

Lekka amnezja z nadmiaru wrażeń pub2 ;-)

to sie to teraz tak nazywa....



pozdro :!:

QBOSS - 2 Lut 2007, 12:49

Nom a ja nie zapomnę tych wściekłych psów z plastikowego kubeczka :D za 2 razem sie zachłysnąłem ooooooooooojjjjjjj nie życzę nikomu :D No ale jedno jest pewne od razu ciepło mi się zrobiło :D
Piesek - 2 Lut 2007, 14:10

Zależy jak dla kogo bo dla Pieska&Maffi zlot będzie trwał od wieczornego piątku :D :D:D :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 pub2 ganja ganja ganja ganja ganja ganja fajka fajka fajka fajka fajka fajka :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: bat bat bat bat bat bat bat los los los los :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
i zapewne nie tylko dla nas dwóch zapewne ;) Ale narazie tylko z nim rozmawiałem na ten temat :P

PS. Artur nie ma co się oszukiwać że przyjedzie 70 autek... więc o to nie ma co się bać. Ja bym śmiało napisał o tym na głównej stronie... a jeśli nawet było by więcej, ale praktycznie to jest niemożliwe to, dla klubowiczów było to to pierwszeństwo zajęcia miejsca noclegowego, tzn że dostali by cynk o tym tydzień wcześniej i po temacie. Co do składki na zlot to myślę że w połowie marca/kwietnia trzeba by już zacząć zbierać ją gdyż osoba która zapłaci jest zapewne bardziej pewna... chociarz sam wiem po sobie że w 2005 roku dzień przed zlotem jednak wyskoczyła taka sprawa że nie pojechałem, ale w 2006 wleciałem na pełnej petardzie ;)

sowa - 2 Lut 2007, 15:09

Brook napisał/a:
a ja już się nie moge doczekać zlotu, :-P

ale już niedługo zobaczę Wasze mordki kochane :-)


..oj ktoś tu bedzie miał traumatyczne wspomnienia ze zlotu fajka
lepiej sie skupić na integracji niz na oglądaniu ziom

Brook - 2 Lut 2007, 15:30

sowa, nie będzie aż tak źle :!:

z poprzednich zlotów jak widzę większość ma pozytywne wspomnienia :-P mimo różnych niedogodności :D

zefir - 2 Lut 2007, 15:46

shit ja bede chcial od czwartku tam byc wieczorem;) bo tak bedzie najlepiej:)
maerik - 2 Lut 2007, 16:05

Szklanki będą stukały jak w 1.1? :hihihi:
QBOSS - 2 Lut 2007, 16:11

zefir napisał/a:
shit ja bede chcial od czwartku tam byc wieczorem;) bo tak bedzie najlepiej:)


A nie lepiej jechać wszystkim w piatek ?? Jakiś knwój z Flagami itp :D

Bart_Skrzyszow - 2 Lut 2007, 16:17

taa i niebiescy będą nas konwojować :D :D
QBOSS - 2 Lut 2007, 16:20

I pewnie będzie :D .....................Ale pijanych do domu :P

PS.
Nie wiem jak inni ale my za wczas pomyśleliśmy o chorągiewkach frakcyjnych :D

djpleban - 2 Lut 2007, 16:23

Cytat:
- Maerik: "Cze"
- Abla: "Cze, Abla jestem"
- Maerik: "Wiem, gadaliśmy wczoraj "
- Abla: "Aha "

ja chyba miałem podobnie... nawet nie pamiętam kto mnie tak zgasił... nie ty maerik czasami ???

poza tym- na mnie możecie liczyc... zrobie wszystko żeby byc z wami... mam nadzieje, że mi życie jakiegoś po drodze psikusa nie zrobi i nie zdeorganizuje planów :lol:


QBOSS napisał/a:
Nie wiem jak inni ale my za wczas pomyśleliśmy o chorągiewkach frakcyjnych

kto pomyślał :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: chair

QBOSS - 2 Lut 2007, 16:32

djpleban napisał/a:
kto pomyślał :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: chair


No ja też pomyślałem zaraz po tobie :D

WooYownik - 2 Lut 2007, 17:09

no ja tez mysle ze najlepiej byloby sie w piatek wybrac .. zawsze to jedna noc wiecej :)
charpia - 2 Lut 2007, 17:40

diodalodz napisał/a:
będą ci co zawsze . Szczerze to grono ZG 2005 ZG 2006 wiele sie nie różniło :)

No jak to niewiele? :fox: Przecie ja się zjawiłam :D

zefir napisał/a:
to zwatpisz;) Brook moja zachlej morda powoduje u ludzie mieszane uczucia :D :D :D :D


Zefir, z lekka przesadzasz ... Ty masz taką słodziudką morduchnę, że aż się ją całować chce, nawet jak masz "zachlaną mordę" :V:

Sumując wcześniejsze wypowiedzi, też jestem za dojazdem w piątkowy wieczór lub poranek...jak, kto woli... 8| Co do noclegu, to faktycznie, dobrze byłoby już się tym zająć. Nie było jeszcze żadnej informacji co do pola namiotowego, bo może faktycznie pogoda dopisze (w co wątpię bo przecież ma być paskudnie ;-) ) to możnaby było przekimać te dwie nocki w namiociuku.

Ps. Brook, Yolka (tolka) nie mogę się doczekać aż Was poznam na zywo i wysciskam [no i Yolka litra stawia, więc... fajka ]. Sowa a za Tobą to już w ogóle się stęskniłam jak cholera :przytul: Brakuje jeszcze do kompletu naszej Pani organizator czyt: Szopica (heh... kobiecy udział w FKP rośnie w siłę... doszła pralinka, małgosia, kozica, basia, lady_fordon, czarna_sz, dora11, kasia...kurde kogoś pominęłam? jeśli tak to przepraszam :ups: )

WooYownik - 2 Lut 2007, 17:50

czyli widze ze bedzie akcja "przytulanie" na poczatku zlotu i w trakcie ... :P wezme alkomat co by czasami przed zblizeniem do mnie moc wam zmierzyc poziom alkoholu "bezalkoholowego" ...
sowa - 2 Lut 2007, 17:53

nie bedzie czasu na konkurencje jak sie tak tulic zaczniemy.. moze od razu tylko osrodek zalatwiajmy bez toru.. jak i takt nikt nie bedzie jezdzil tylko sie sciskał i całował ;)
WooYownik - 2 Lut 2007, 17:58

sowa napisał/a:
nie bedzie czasu na konkurencje jak sie tak tulic zaczniemy.. moze od razu tylko osrodek zalatwiajmy bez toru.. jak i takt nikt nie bedzie jezdzil tylko sie sciskał i całował ;)


calowal tez ? :O to moze zmienimy nazwe zlotu co ? jak tak bez toru i tylko obsciskiwanie i calowanie .. :D

sowa - 2 Lut 2007, 18:21

WooYownik napisał/a:
sowa napisał/a:
nie bedzie czasu na konkurencje jak sie tak tulic zaczniemy.. moze od razu tylko osrodek zalatwiajmy bez toru.. jak i takt nikt nie bedzie jezdzil tylko sie sciskał i całował ;)


calowal tez ? :O to moze zmienimy nazwe zlotu co ? jak tak bez toru i tylko obsciskiwanie i calowanie .. :D


nie uwazasz Tomaszu że będzie uroczo??? :-)

WooYownik - 2 Lut 2007, 18:29

sowa napisał/a:
WooYownik napisał/a:
sowa napisał/a:
nie bedzie czasu na konkurencje jak sie tak tulic zaczniemy.. moze od razu tylko osrodek zalatwiajmy bez toru.. jak i takt nikt nie bedzie jezdzil tylko sie sciskał i całował ;)


calowal tez ? :O to moze zmienimy nazwe zlotu co ? jak tak bez toru i tylko obsciskiwanie i calowanie .. :D


nie uwazasz Tomaszu że będzie uroczo??? :-)


pozyjemy zobaczymy .... ale jak takie plany sa to moge miec duzo czerwonych punkcikow :P

Yolka - 2 Lut 2007, 18:35

charpia napisał/a:
Ps. Brook, Yolka (tolka) nie mogę się doczekać aż Was poznam na zywo i wysciskam [no i Yolka litra stawia, więc... ].


charpia ja również :D to się będzie działo :lol: ale co do litra...to nie jestem taka pewna, jutro sie okaże,że Ty, Kochaniutka, stawiasz :-P

WooYownik napisał/a:
pozyjemy zobaczymy ....


TOMASZU!! bedzie urrrrrroczo ;-)

Lokmen - 2 Lut 2007, 18:37

widze co niektorzy sie tak podniecają jakby zlot miałbybyć jutro - spokojnie bo jeszcze zostało nam ok 4 miesiące (i to nie całe)
DziDzia - 2 Lut 2007, 19:01

ale to przeciez zaaraz....4 miesiace...szybko pojdzie..

WooYownik napisał/a:
to moze zmienimy nazwe zlotu co ? jak tak bez toru i tylko obsciskiwanie i calowanie .. :D

moze masz juz jakas nazwe wynyslona co 8) ...





pozdro :!:

djpleban - 2 Lut 2007, 19:37

laski i woya- ale wy sie monotematyczni zrobiliście... :lol:
łokmen... miałem właśnie napisac... w ch... czsu a my sie podniecamy jak 8-latki :hihihi:
dokładnie jak w zeszył roku... pamiętacie ile o było dyskusji na temat- jak to będzie :?: hehe :hahaha:

osimek1 - 2 Lut 2007, 19:38

djpleban napisał/a:
pamiętacie ile o było dyskusji na temat


efekt taki ze spora czesc niektorych fragmentow niepamieta :P

Pablo - 2 Lut 2007, 22:10

djpleban napisał/a:
laski i woya- ale wy sie monotematyczni zrobiliście... :lol:
:ok:

ja chyba nie jade :(

charpia - 2 Lut 2007, 22:19

djpleban napisał/a:
laski i woya- ale wy sie monotematyczni zrobiliście... :lol:
łokmen... miałem właśnie napisac... w ch... czsu a my sie podniecamy jak 8-latki :hihihi:
dokładnie jak w zeszył roku... pamiętacie ile o było dyskusji na temat- jak to będzie :?: hehe :hahaha:


O przepraszam, ja mam 18 lat a nie 8 gy .
Ależ żeś się dj zrobił pofażny :fox: Fajnie se tak pobajdurzyć :yes: Zresztą, my z Sową i Yolką jak coś zaplanujemy, to na bank będzie zrealizowane. Zakładasz się? :-D

Pablo - 2 Lut 2007, 22:22

charpia napisał/a:
Zresztą, my z Sową i Yolką jak coś zaplanujemy, to na bank będzie zrealizowane. Zakładasz się? :-D

no to współczuje co niektórym :D :hahaha:

djpleban - 2 Lut 2007, 23:10

ciotka... kto poważny :?: ja :?: po....ło cię :?: :-D
tak se sam wspominam...
zachowujemy się jak jakieś posrańce na przełomie podstawówki hammer

Piter - 2 Lut 2007, 23:48

A ja uważam że jak bedzie znany dokładny termin i koszt zlotu oraz wszystkie inne szczegóły to info powinno pojawić sie na spoty/zloty i na stronie głównej tak żeby było widoczne że FKP ma taką impreze, a nie za plecami.
To jest jednak najwieksze wydarzenie co roku i musi zostac pokazane na forum. Pewnie sporo ludzi sie wpisze ale przetrwaja najsilniejsi :)
Ale info musi być.

djpleban - 2 Lut 2007, 23:56

no w tamtym roku było podane info
i w tym napewno też będzie jak tylko wszystko będzie sprecyzowane

Darekmk3 - 2 Lut 2007, 23:57

kurde 4 miechy jeszcze i znowu sie zobaczymy-mam nadzieje ze w liczniejszym składzie:)

pozdro :)

Piter - 3 Lut 2007, 00:14

Darekmk3 napisał/a:
kurde 4 miechy jeszcze i znowu sie zobaczymy-mam nadzieje ze w liczniejszym składzie:)

pozdro :)

No napewno wiecej gorzały zejdzie ... :lol:

Darekmk3 - 3 Lut 2007, 00:17

FKP Piter napisał/a:
Darekmk3 napisał/a:
kurde 4 miechy jeszcze i znowu sie zobaczymy-mam nadzieje ze w liczniejszym składzie:)

pozdro :)

No napewno wiecej gorzały zejdzie ... :lol:

no do tego dolicz śląski przysmak pub2 -bedzie ciezko coś czuje :D

Presto - 3 Lut 2007, 01:00

ale tutaj panuje porno duszna atmosfera :D

sam nie mogę się doczekać tego zlotu ... pamiętam te zeszłoroczne wrazenia .... upalne noce :D spokojny lans na tor :devil: ...o integracji nie wspomnę :lol:

charpia - 3 Lut 2007, 09:48

djpleban napisał/a:
ciotka... kto poważny :?: ja :?: po....ło cię :?: :-D
tak se sam wspominam...
zachowujemy się jak jakieś posrańce na przełomie podstawówki hammer


no i to jest właśnie fajowe :D

FKP Piter napisał/a:
A ja uważam że jak bedzie znany dokładny termin i koszt zlotu oraz wszystkie inne szczegóły to info powinno pojawić sie na spoty/zloty i na stronie głównej tak żeby było widoczne że FKP ma taką impreze, a nie za plecami.
To jest jednak najwieksze wydarzenie co roku i musi zostac pokazane na forum. Pewnie sporo ludzi sie wpisze ale przetrwaja najsilniejsi :)
Ale info musi być.


Piotruś, czytaj co Szef pisze ;-) Będzie info niebawem... jeszcze parę szczegółów do opracowania, cierpliwości :yes:

djpleban - 3 Lut 2007, 13:43

charpia napisał/a:
no i to jest właśnie fajowe

a kto mówi że nie ????? :-P

WooYownik - 3 Lut 2007, 17:28

mhh ja tam sie nie podniecam ... odpowiadam tylko jak mnie ruszaja ... :P
charpia - 3 Lut 2007, 18:13

WooYownik napisał/a:
mhh ja tam sie nie podniecam ... odpowiadam tylko jak mnie ruszaja ... :P


tia :fox:

WooYownik - 3 Lut 2007, 18:25

Dla zainteresowanych :P


charpia - 3 Lut 2007, 18:26

WooYownik napisał/a:
Dla zainteresowanych :P

Obrazek



Zleci jak z bata strzelił :D Zaraz pewnie pojawi się topik z odliczaniem ;-)

DziDzia - 3 Lut 2007, 22:40

tak jak w zeszlym roku...co minute nowy wpis...heh...
ale fajnie :D




pozdro :!:

djpleban - 4 Lut 2007, 00:06

trzeci napisał/a:
FKP Piter napisał/a:
A dla czego nie ma info o zlocie ani nic na ogólnodostepnym ???

Bo póki co, kierując się ilością głosów w ankiecie, musimy rozważyć czy Zlot 2007 nie będzie zlotem tylko dla Klubowiczów.
Jesli będą znane już konkretne deklaracje ze strony Klubowiczów to wtedy wolne miejsca uzupełni się chętnymi z userów.
Dlatego na dzień dzisiejszy info tylko na Forum Klubowym, resztę pokaże czas.
Pozdro ...

tak się zastanawiam... żeby później nie wyszło że połowa ludzi robi dupe z gęby i deklaracje pójdą w niepamięc... a na zlot zostanie garstka chętnych ludzi
może warto by się Artur zastanowic nad umieszczeniem adnotacji whydzie na przykład- wyjaśnic jaka jest sytuacja, żeby takie usery mogły się w tych swoich główkach ponamyślac i przeliczyc, czy ew zdołają złociszy odłożyc na tak wspaniałą przygodę ich życia... bo założe się, że sporo osób w sumie chętnych nie pojedzie bo np za późno się dowie
czyli chodzi o to żeby napisac, że taki zlot będzie, podac termin, przybliżone koszta uczestnictwa i wyjaśnic że pierwszeństwo mają klubowicze, a usery będą "zaprawą na ew braki w składzie" :lol:

osimek1 - 4 Lut 2007, 00:36

djpleban napisał/a:
tak się zastanawiam... żeby później nie wyszło że połowa ludzi robi dupe z gęby i deklaracje pójdą w niepamięc... a na zlot zostanie garstka chętnych ludzi

wiesz moze to nie jest tak ze "robia dupe z geby" tylko niektorzy tak jak ja niewiedzia czy zdolaja uzbierac kase tymbardziej ze teraz mi wyskoczyla calkowicie niespodziewana i kosztowna naprawa autka:(

Lokmen - 4 Lut 2007, 06:59

djpleban napisał/a:
czyli chodzi o to żeby napisac, że taki zlot będzie, podac termin, przybliżone koszta uczestnictwa i wyjaśnic że pierwszeństwo mają klubowicze, a usery będą "zaprawą na ew braki w składzie"
Sądze ze to jest zły pomysł - bo zaraz mogą sie pojawić głosy ze dzielimy ludiz na gorszych i lepszych. Zlot to nie impreza zamknięta lecz otwarta wiec nie poiwnniśy ograniczać dostępu ludziom. Moim zdanem możeby bez obaw umieścić infor o zlicie w hyde-parku jak zanm życie szału z frekwencją nie bedzie i spokojnie sie pomieścimy - jedyne ograniczenie jakie moglibysmy wprowadzić to takie ze np. pierwszeństwo w rezerwacji miejsc noclegowych w lokalach (jeśli takowe bedą i bedzie ich ograniczona liczba) będą mieli klubowicze to samo mozna zrobić z wjazdem na tor z zastrzeżeniem ze nagroy za udział w konkursach tylko dla klubowiczów - reszty nie trzeba ograniczać...
trzeci - 4 Lut 2007, 09:27

W tym tygodniu znane będą Organizatorom możliwości Toru i Ośrodka pod kątem liczby aut i uczestników.
Póżniej zaczną się zapisy na Zlot wśród Klubowiczów i będzie to musiało być potwierdzone albo przedpłatą albo składką zlotową w pełnej wyskokości (którą podamy wkrótce)
Co prawda Zlot w połowie maja, ale będziemy chcieli mieć wszystko zapięte możliwie jak najwcześniej przed terminem.
Co do ferkwencji to nie będę domniewywał albo wróżył z fusów, tylko opierał się na faktach. Na razie znane są dwa:
- ilość głosów w ankiecie
- położenie geograficzne Radomia które ma w dużą przewagę nad ZG jeśli chodzi o dojazd dla większej liczby Klubowiczów.
Bierzcie też pod uwagę, że nasz Klub z roku na rok się rozrasta i rośnie liczba Klubowiczów.
Więc dewagacje na temat frekwencji w oparciu o wspomnienia z ZG mogą być mocno mylące.
Dlatego na deklaracjach słownych opierać się nie będziemy:
Możliwości toru i ośrodka + zapisy z przedpłatą/składką (najpierw Klubowicze, potem zapisy wśród userów) = maksymalnie duży Zlot jaki mozemy w tym roku zorganizować.
I nie ma podziału na gorszych lub lepszych, jest normalny podział na Klubowiczów i userów.
To przede wszystkim Zlot FiestaKlubPolska a nie ForumFiestaKlubPolska.
Tyle na razie, reszta będzie sukcesywnie podawana do Waszej informacji. :)
Pozdro ...

Artone^ - 4 Lut 2007, 11:39

a moge hondą przyjechac ? :D
djpleban - 4 Lut 2007, 12:01

Artone^ napisał/a:
a moge hondą przyjechac ? :D

a opłaciłeś skłądke za 07 :?: ;-)

łokmen, ''To przede wszystkim Zlot FiestaKlubPolska a nie ForumFiestaKlubPolska.'' jest chyba najloepszą odpowiedzią
ale faktycznie, narazie można się wstrzymac z ogłoszeniem.... w sumie nie zależy nam jakoś strasznie na ogromnej frekfencji
najważniejsze żeby był piesek bo nie będzie miał kto bujac :ok:

osimek1 - 4 Lut 2007, 12:11

to cos czuje ze mimo szcerych checi w tym roku na zlot niedojade:( no chyba ze zostana miejsca wolne gdzies do jakiegos marca kwietnia a cos niewidzi mi sie to:( szkoda:(
zefir - 4 Lut 2007, 13:02

osim nie marudz zabierzesz sie ze mna:)
djpleban - 4 Lut 2007, 13:54

ja tam jade rowerem żeby było taniej :ok:
a mafiosa na kreskę i tak odstawie :hahaha:

WooYownik - 4 Lut 2007, 14:04

no mysle ze jak beda te zapisy z przedplata to kazdy kto bedzie chcial jechac wplaci te kilka zloty by sobie zapewnic miejsce ... Ja mimo ze nie wiem co bedzie w maju jak tylko bedzie znana suma skladki klubowej wplacam calosc i bede spokojny o swoje :D
Artone^ - 4 Lut 2007, 14:31

djpleban napisał/a:
Artone^ napisał/a:
a moge hondą przyjechac ? :D

a opłaciłeś skłądke za 07 :?: ;-)

łokmen, ''To przede wszystkim Zlot FiestaKlubPolska a nie ForumFiestaKlubPolska.'' jest chyba najloepszą odpowiedzią
ale faktycznie, narazie można się wstrzymac z ogłoszeniem.... w sumie nie zależy nam jakoś strasznie na ogromnej frekfencji
najważniejsze żeby był piesek bo nie będzie miał kto bujac :ok:


skladka z tego co wiem obowiazuje jeszcze z 06 roku, a zrobic przelew z inteligo to 3 sekundy :P

z twojej interpretacji i interpretacji lokmena ze jest to zlot fkp a nie forumfkp rozumiem ze dla hond nie ma wjazdu ... czyli dla lokmena oplem i np. rasty focusem tez ? :P

mimo tego ze nie mam juz fiesty to jezeli aura bedzie sprzyjac to chcial bym sie pojawic na zlocie nawet jadac pociagiem :) narazie nie bije piany ze bede bo nic nie wiem ale postarac o to sie moge :)

pozdro :F

trzeci - 4 Lut 2007, 14:49

Nie mieszaj Arturo ;/
Bo nie wiem czy pytasz i mówisz coś poważnie, czy tylko chcesz nam się pochwalić, że masz teraz Hondę.
U nas Klubowicze mają różne auta, więc nie to warunkuje czy jest się Klubowiczem czy też nie.
Pozdro ...

Artone^ - 5 Lut 2007, 01:31

chwalic nie ma sie czym :) oprocz tego ze na kreske moge stanac ze wszystkimi xrkami oprocz 1.8 :)

tylko pytam czy jezeli da rade to moge przyjechac i jednoczesnie niechcaco informuje ze mial bym ochote a co z tego wyjdzie to w gwiazdkach wiedza :-)


ps. powiem wam ze i tak fiesta lepsza :)

DziDzia - 5 Lut 2007, 12:29

Artone^ napisał/a:

ps. powiem wam ze i tak fiesta lepsza :)

tyle to Ci nawet dzieci w przedszkolu powiedza....to takie oczywiste przeciez jest...




pozdro :!:

Piesek - 5 Lut 2007, 14:54

Pleban myślę że Pieska i jego autka nie zabraknie, od dziś ruszyły dalsze prace w kierunku FRST ;) Jak coś ja będę potrzebować miejsca na 2 autka :D moją mk3 i kuzyna mk2 GERMAN STYLE sesese :D :D
PS. Arton z chęcią się spróbuje z civiczkiem ciekawe czy moja xr2i da radę :ok:

Daras84 - 5 Lut 2007, 15:22

no Piesek zobaczymy czy da rade :P bo wtatmtym roku to diesel tylko stał :P
Artone^ - 5 Lut 2007, 18:52

Piesek ja nie mowie o FRST :D
Danio - 5 Lut 2007, 20:29

trzeba gotować śliwkę na kompocik :P wrażenia mam niezapomniane (a ognisko wieczorne to już wogóle boczki zrywać ) no chyba że sie zdarzy że fofi padnie do tego czasu to już mam opłaconą miejscówkę w RSi :) w tym roku wezmę sobie jakąś przytulajkę :P
Fordon - 5 Lut 2007, 20:44

Danio napisał/a:
trzeba gotować śliwkę na kompocik :P wrażenia mam niezapomniane (a ognisko wieczorne to już wogóle boczki zrywać ) no chyba że sie zdarzy że fofi padnie do tego czasu to już mam opłaconą miejscówkę w RSi :) w tym roku wezmę sobie jakąś przytulajkę :P

Taaaak wrazenia sa bezcenne, nic nie wspominajac o tym ognisku hehe... znowu beda rozmowy w tloku i kawaly na calego... :P :D oj bedzie sie dzialo :!:

WooYownik - 5 Lut 2007, 20:46

Danio napisał/a:
trzeba gotować śliwkę na kompocik :P wrażenia mam niezapomniane (a ognisko wieczorne to już wogóle boczki zrywać ) no chyba że sie zdarzy że fofi padnie do tego czasu to już mam opłaconą miejscówkę w RSi :) w tym roku wezmę sobie jakąś przytulajkę :P


a moge zarezerwowac troszke tego kompociku ? :>

Pablo - 5 Lut 2007, 21:24

ja chociaż pestki z tych śliwek poproszę :D
charpia - 5 Lut 2007, 21:26

Kompocik... phi.... do Żółwia się zgłoście, On to robi napoje 8| :D
WooYownik - 5 Lut 2007, 21:38

charpia napisał/a:
Kompocik... phi.... do Żółwia się zgłoście, On to robi napoje 8| :D


no mam nadzieje ze zalatwisz u zolwika cos dla mnie ? :)

Przepol - 5 Lut 2007, 22:44

Widze ze szykuje sie niezla zabawa,
Ja poznalem ludzi na wyrazowie i smialo moge powiedziec ze to niezle swiry, a jak pomysle ze z calej Polski tacy sie zjada to tez musze byc :D :D :D

Ps. Czy z malopolski oprocz Maerika i mnie ktos sie wybiera ??

Piter - 5 Lut 2007, 23:24

Ja z Wrocka bedę pewnie jechał sam więc może sie z kimś umówie na trasie :)
Danio - 6 Lut 2007, 08:09

tzn śliwka jest duża więc dla wszystkich starczy ...ale jak pestkę wyjmę to tylko hol albo laweta mi pozostaje



hehe i Szopek znowu sie będzie bał iść ze mną do lasu po gałęzie :hihihi:

[ Dodano: Wto Lut 06, 2007 08:24 ]
a co do grilla to mi sie zazdrość zrobiła wielka po zobaczeniu fotek :








Fordon - 6 Lut 2007, 11:03

:rotfl: takiego grial moge zrobic ze swojej starej MK3 :D
Kazdy wezmie swoje zaopatrzenie ;) chlopaki znowu dacie Prezesowi "wodke" :?: :cojest:

Presto - 6 Lut 2007, 12:27

Fordon napisał/a:
chlopaki znowu dacie Prezesowi "wodke"


ale do tego zestawu sa potzrebne łabądki, żeby prezes miał z kim potem pogadać :hahaha: .... tylko muszą być dwa ..... 8)

osimek1 - 6 Lut 2007, 13:51

taki grill to calkiem wypas jest :D juz mi sie to podoba:D
Daras84 - 6 Lut 2007, 15:15

Fordzik Prezes juz mi napominał o napoju z Sycylijskimi pomaranczami :D
Fordon - 6 Lut 2007, 17:58

Daras84 napisał/a:
Fordzik Prezes juz mi napominał o napoju z Sycylijskimi pomaranczami :D

:hahaha: to w tym roku zamiast labadkow beda wiewiorki :D ile % w tym napoju bedzie :?: :devil:

Danio - 6 Lut 2007, 18:19

Fordon napisał/a:
Daras84 napisał/a:
Fordzik Prezes juz mi napominał o napoju z Sycylijskimi pomaranczami :D

:hahaha: to w tym roku zamiast labadkow beda wiewiorki :D ile % w tym napoju bedzie :?: :devil:



powiem tak : nalałem kieliszek do fofci i objechałem Darasa więc reszte sobie sami dodajcie :P

Daras84 - 6 Lut 2007, 21:03

prawie jak V power ;)
WooYownik - 6 Lut 2007, 21:09

ja przyjade ze skandynawskim akcetem .. :P
zefir - 6 Lut 2007, 21:39

niewolnicy Vikingowie zamiast Koni Mechanicznych??
charpia - 6 Lut 2007, 21:56

WooYownik napisał/a:
ja przyjade ze skandynawskim akcetem .. :P


A ja przyjadę z łodzkim akcentem i z brygadą RR :D

zefir - 6 Lut 2007, 22:01

nie mow ciotka ze plyte chodnikowa z lodzi bierzesz :D :D :D
bo tym razem z takim balastem Cie nie biore;)

sowa - 6 Lut 2007, 22:01

wuja tylko miske metalową z rogami i rudymi warkoczykami po bokach będzie miał:) nie ma sie co bać ...zrozumiemy go gy
charpia - 6 Lut 2007, 22:02

A i tu Cię zaskoczę Zefirku mój słodziudki, jadę swoją staruszką :yes:
sowa - 6 Lut 2007, 22:56

charpia napisał/a:
A i tu Cię zaskoczę Zefirku mój słodziudki, jadę swoją staruszką :yes:



charpia - 6 Lut 2007, 22:59

dokładnie sowa.... taką staruszką jak ta szczotka, tylko troszke jestem starsza od tej pani na szczotce ... jakieś 80 lat :D
sowa - 6 Lut 2007, 23:04

bardziej kierowałam sie linią profilu twarzy nie wiekiem :-) przeciez to oczywiste że ci nie dorasta do pięt!!!! :-)
Yolka - 6 Lut 2007, 23:04

charpia napisał/a:
troszke jestem starsza od tej pani na szczotce ... jakieś 80 lat


hmmm charpia dokladnie 79 lat i 3 miesiące... wiem, bo ta pani to ja :D sowa pomyliłas "fotki" ;-)


ps. "nie dorasta..." ja Ci dam :fox:

charpia - 6 Lut 2007, 23:07

no to ja już nie wiem kto jest kto... czy ja to, ta pani czy Yolka to ja, czy ta Pani to Yolka :D
sowa - 6 Lut 2007, 23:07

kurcze jako Yolka mam zapisaną ta fotkę... żebym was nie pomyliła na zlocie przypadkiem!!!



WooYownik - 6 Lut 2007, 23:08

to poprostu mix jogurtowy ..

mhh Wy teraz otwieracie kolko wzajemnej adoracji czy co ?

zefir - 6 Lut 2007, 23:08

to tyle zyja kobiety :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy:
charpia - 6 Lut 2007, 23:09

yolkaaaaa, ależ my jesteśmy do siebie łudząco podobne. Siostroooo :przytul:
Yolka - 6 Lut 2007, 23:10

sowa no kto to jest to juz pojecia nie mam....
chyba mnei nie podejrzewasz o taki urrrocze rajtuzki gy
stanowczo zaprzeczam - może wystaw ta fotke pod haslem "ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie" ;-)

[ Dodano: Wto Lut 06, 2007 23:12 ]
charpia to Ty jesteś moją dawno zaginioną bliźniaczką??? nareszcie Cie odnalazłam :jupi:

WooYownik - 6 Lut 2007, 23:10

zefir napisał/a:
to tyle zyja kobiety :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy:


no ... a zony zyja jeszcze dluzej :P

zefir nie lam sie .. kazdy facet ma przerypane .. nie tylko Ty .. :P

sowa - 6 Lut 2007, 23:12

Yolka napisał/a:
sowa no kto to jest to juz pojecia nie mam....
chyba mnei nie podejrzewasz o taki urrrocze rajtuzki gy
stanowczo zaprzeczam - może wystaw ta fotke pod haslem "ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie" ;-)


yolka twoj przyjaciel ktorego torżsamości nie moge zdradzic przysłał mi ja z obozu harcerskiego "szczerbaty skaut"!
to na pewno ty

zefir - 6 Lut 2007, 23:13

WooYownik napisał/a:
zefir napisał/a:
to tyle zyja kobiety :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy:


no ... a zony zyja jeszcze dluzej :P

zefir nie lam sie .. kazdy facet ma przerypane .. nie tylko Ty .. :P


shit happens :D :D :D :D :D :D :D

charpia - 6 Lut 2007, 23:13

Sowa ... dziekujemy Ci... tyle lat się szukałyśmy i proszę . LUDZIE ODNALAZŁAM SIOSTRĘ :!: :serduszka:

PS.trza to oblać :yes:

Yolka - 6 Lut 2007, 23:14

aaaaa to juz wiem... faktycznie, coś sobie przypominam i juz wiem czemu taka zielona i roztanczona :D za duzo pub2 bylo
Ale to juz dawno bylo, jakies 25 lat temu ;-)

sowa - 6 Lut 2007, 23:14

ok.. ciesze sie.. tylko nie pokazujcie sie razem publicznie w dzień... przypadkowi ludzie moga tego nie przezyc!!!
charpia - 6 Lut 2007, 23:17

Spoko, przylecimy na ZLOT, może ktoś przeżyje żeby uczcic z nami to wspaniałe wydarzenie 8|
sowa - 6 Lut 2007, 23:18

hmm możecie na mnie liczyc pub2
Yolka - 6 Lut 2007, 23:18

sowa ok, jak razem wystapimy to nasza uroda przycmi wszystkich, a tego bysmy nie chciały ;-)
i nie wyciagaj juz naszych starych fotek - bo bedziemy mialy kiepskie PR gy

WooYownik - 6 Lut 2007, 23:18

charpia napisał/a:
Spoko, przylecimy na ZLOT, może ktoś przeżyje żeby uczcic z nami to wspaniałe wydarzenie 8|


no napewno ja .. zrobie Wam na zlosc i przezyje i przyjade :P

zefir - 6 Lut 2007, 23:19

zaczynam sie martwic;)
WooYownik - 6 Lut 2007, 23:20

zefir napisał/a:
zaczynam sie martwic;)


zaraz tam martwic .. 3 litry na glowe i zero zmartwien :P

zefir - 6 Lut 2007, 23:21

chyba wlasnie bede musial zaaplikowac sobie male co nie co by to zdzierzyc:)
sowa - 6 Lut 2007, 23:22

zefir badz dzielny... jeszcze 3 miesiace!!! oswoisz sie z tym!!
QBOSS - 7 Lut 2007, 08:04

Zefir już się oswaja od jakiegoś czasu :) Tak wiec myślę że wytrzyma i tempo i ilość :)

No a ja się hartuje w razie jak by ciotki herezje miały się spełnić i było zimno ,wczoraj Piec CO zakończył swój żywot i niestety teraz przez co najmniej 2 dni będę miał ZG w domu :D

charpia - 7 Lut 2007, 09:43

Hartuj się hartuj Kuba... zapewniam Cię, że to nie tylko moje herezje... mam dar przewidywania :D
sowa - 7 Lut 2007, 10:22

QBOSS napisał/a:
Zefir już się oswaja od jakiegoś czasu :) Tak wiec myślę że wytrzyma i tempo i ilość :)

No a ja się hartuje w razie jak by ciotki herezje miały się spełnić i było zimno ,wczoraj Piec CO zakończył swój żywot i niestety teraz przez co najmniej 2 dni będę miał ZG w domu :D


ZG to ja moge miec conajwyżej w domu:)... do ciebie z 50 osób musiało by sie teraz zjechac ....ale mówisz masz gy tylko adres podaj!!!!

charpia - 11 Lut 2007, 19:39

Hartowałam się trzy dni ..... masakra 8| nigdy nie dorównam kolegom heh... 8)
molu - 20 Lut 2007, 11:08


Czy moj kupon na ostatnia paroweczke hrabiego Barykenta jest jeszcze wazny :?: ;-) :-D

pozdro

QBOSS - 20 Lut 2007, 12:56

molu napisał/a:
Czy moj kupon na ostatnia paroweczke hrabiego Barykenta jest jeszcze wazny :?: ;-) :-D


no ładnie a ja głodowałem :D

Piesek - 20 Lut 2007, 13:21

w ankiecie tyle osób zagłosowało, a na razie tak mało osób się zapisało?? Z czym się tak wstrzymują? Ojjj Artur chyba ciężko będzie wyczerpać limit 70 aut
trzeci - 20 Lut 2007, 13:31

Klubowicze mają czas do 15.03, więc podejrzewam, że największy napływ wpłat będzie po pierwszym marca :)
Pozdro ...
P.S. A Ty molu ten relikt przeszłości trzymaj i nie wyrzucaj, kto wie ile to będzie kiedyś warte hehehe

djpleban - 20 Lut 2007, 16:33

a ile ten kupon był wart :?: parówkę :?: czy 2 parówki :?:
to za 10 lat bedzie wart pewnie ze 4 parówki

sowa - 20 Lut 2007, 16:51

djpleban napisał/a:
a ile ten kupon był wart :?: parówkę :?: czy 2 parówki :?:
to za 10 lat bedzie wart pewnie ze 4 parówki

..niee ;P bedzie nadal wart tyle samo parówek z 1 maja 2006 gy

molu ja bym go raczej nie wymieniała juz fajka

osimek1 - 24 Lut 2007, 09:06

ale cisza zapanowala:P
zefir - 24 Lut 2007, 09:31

bo to cisza przed burza:)
charpia - 28 Lut 2007, 19:01

No a burza nadchodzi wielkimi krokami :yes:
osimek1 - 28 Lut 2007, 19:44

no to w koncu poszedl przelew za zlot :D
molu - 28 Lut 2007, 20:11

:he:
Moj tez 8) :-D

Piter - 1 Mar 2007, 10:31

I mój :D
Piesek - 1 Mar 2007, 14:32

jeszcze tylko 2 tygodnie, a na liście jest tylko 25 osób? Z tego 2/3 fiest? Co jest grane... chcieliście Radom to macie! Czemu jeszcze osoby które głosowały nie zapisały się na zlot? To był wogule sens glosować, skoro i tak nie będzie się na zlocie
Fordon - 2 Mar 2007, 15:13

:he: spokojnie nie wiesz ze sporo osob lubi robic wszystko na ostatnia chwile :?:
molu - 5 Mar 2007, 18:20

Nudyyy nic w tym heydzie sie nie dzieje ;-)
A w osrodku widze fajny 8) lokal jest:
http://www.fabryka-mocy.pl/
pzdr

WooYownik - 5 Mar 2007, 18:28

molu napisał/a:
Nudyyy nic w tym heydzie sie nie dzieje ;-)
A w osrodku widze fajny 8) lokal jest:
http://www.fabryka-mocy.pl/
pzdr



tez to widzialem mysle ze bedzie interesujaco ... :)

Piesek - 5 Mar 2007, 19:05

coś czuje że zabaluję tam :D
zefir - 5 Mar 2007, 19:47

no cos ty :D Piesek
charpia - 6 Mar 2007, 18:03

molu napisał/a:
Nudyyy nic w tym heydzie sie nie dzieje ;-)
A w osrodku widze fajny 8) lokal jest:
http://www.fabryka-mocy.pl/
pzdr


Tobie to tylko lokale w głowie :fox: [bicz] hi hi

osimek1 - 7 Mar 2007, 23:03

jeszcze zostal ponad tydzien na zapisanie sie na zlot. ile osob mamy do tej pory zapisanych (chodzi mi o to ile osob wplacilo skladke) :?:
trzeci - 8 Mar 2007, 00:00

osimek1 napisał/a:
jeszcze zostal ponad tydzien na zapisanie sie na zlot. ile osob mamy do tej pory zapisanych (chodzi mi o to ile osob wplacilo skladke) :?:

No nie załamuj mnie Osim 8|
Przecież jest założony topic z rezerwacją domków z listą osób które wplacily składke, czym przyjadą, jaki jest stan konta zlotowego itp.
Pozdro ...
P.S. Ze zmęczenia zamiast "cytuj" kliknąłem "edytuj" , sorrki.

osimek1 - 8 Mar 2007, 00:02

trzeci, sorrki neizauwarzylem ze Ty tam dopisuje ile osob juz wplacilo itp :ups: mea culpa
charpia - 8 Mar 2007, 09:33

Sefie... nie przemęczaj nam się tak, bo musisz siły na ZLOT zbierać :D
trzeci - 8 Mar 2007, 09:54

charpia napisał/a:
Sefie... nie przemęczaj nam się tak, bo musisz siły na ZLOT zbierać :D

Aga, spokojnie :)
Przecież nasze roczniki to jak ruska stal - gniotsa, nie łamiotsa ;-)
Pozdro ...

charpia - 8 Mar 2007, 09:55

trzeci napisał/a:
charpia napisał/a:
Sefie... nie przemęczaj nam się tak, bo musisz siły na ZLOT zbierać :D

Aga, spokojnie :)
Przecież nasze roczniki to jak ruska stal - gniotsa, nie łamiotsa ;-)
Pozdro ...


Tia ... zwłaszcza ja "klamotas" :D

marcel20 - 18 Mar 2007, 11:13

Tak czytam ten dział i sporo autek sie juz zebrało... Niestety mnie i Gienka chyba zabraknie.
Po pierwsze jeszcze nie mamy czym, a po drugie Brat 26.05 porzuca swój stan starokawalerski (jestem świadkiem :D ) ,
wiec raczej główki bedą czym inne zajęte, a szkoda bo rok temu zabawa była przednia :)

trzeci - 18 Mar 2007, 12:43

No faktycznie, tydzień przed takim wydarzeniem ma się co innego na głowie. ;-)
Ale zobaczymy co wyjdzie z rozmów w Radomiu, może zorganizujemy jeszcze coś na mniejszą skalę, ale też ogólnopolskiego na jesień 2007.
Wtedy podjedziesz z zaobrączkowanym bratem ;-)
Pozdro ...

marcel20 - 18 Mar 2007, 12:47

trzeci napisał/a:
Wtedy podjedziesz z zaobrączkowanym bratem ;-)


Wtedy to może weźmie żonke i fieste hehe
A na jesień czemu nie :-)

Slaweeek - 19 Mar 2007, 18:32

Normalnie pójde pic zaraz 22 maja mam ustna mature z anglika. A miałem zamiar sie wyrac na zlot w tym roku.. Załamka... Niech ktos mnie przytuli :sad:
Laskosz - 19 Mar 2007, 21:55

przecież się wyrobisz 8)
dORA11 - 19 Mar 2007, 22:03

Slaweeek napisał/a:
Normalnie pójde pic zaraz 22 maja mam ustna mature z anglika. A miałem zamiar sie wyrac na zlot w tym roku.. Załamka... Niech ktos mnie przytuli :sad:


:przytul:

marcel20 - 19 Mar 2007, 22:57

Slaweeek napisał/a:
22 maja mam ustna mature z anglika.


Nie matura lecz chęć szczera....
Hehe wal mature za rok podejdziesz :-) Żartuje
Powodzenia

osimek1 - 19 Mar 2007, 23:08

matura to bzdura, a poza tym do anglika to i tak niema czego sie uczyc i to jeszcze ustnego :D ta nowa matura jest banalna, 2 lata temu jak ja zdawalem to z ustnego anglika bez zadnej nauki mialem 100% ale oczywiscie rozumiem kolege - tez bym niepojechal bo pozniej z ciezka glowa po nieprzespany i pewnie mocno zakrapiany weekendzie isc na mature niechcialbym
Presto - 20 Mar 2007, 15:06

Slaweeek napisał/a:
Normalnie pójde pic zaraz 22 maja mam ustna mature z anglika. A miałem zamiar sie wyrac na zlot w tym roku.. Załamka... Niech ktos mnie przytuli


proszę Was ludzie ...normalnie słuchać sie tych lemętów nie da..... jeden dzień nikogo nie zbawi a juz napewno się niczego nie nauczysz w jeden dzień .... tez się mature pisało...mało się spało i dużo jeździło bat ......więcej loooooozu :D

semek711 - 20 Mar 2007, 16:32

Slaweeek, nie martw sie matura... jak sobie jako tako radzisz to bez problemu zdasz... tak jak Osim pisze... ta matura jest banalna... a w razie czego to juz my Cie nauczymy Angielskiego :D
Piesek - 21 Mar 2007, 12:15

jak dla kogo :D Ja do matury 3 razy podchodziłem ;) ustnych :P bo nie dam sobie dmuchać w kasze i dzień przed maturą powiedziałem babeczce małe co nie co i poszedł od niej text do zobaczenia na maturze... a ja okey do zobaczenie i wyjebałem tak dźwigami że mało z futryn nie wyleciały :D :D:D Ale co jak co na zlocie być byłem w zeszym roku :D I co :D Za trzecim razem ale zdałem :D :D:D:D sesesese :D :D:D więc przestać pitolić :P
ZETEC - 21 Mar 2007, 15:19

tak jest szkoła nie zając
pralinka - 21 Mar 2007, 15:21

uczyć się a nie potem głaby na studia przychodzą i obnizaja poziom zajęć !
Piesek - 21 Mar 2007, 16:07

heheh oj pralinka, dlatego ja nie chodzę na studia :D :D:D
pralinka - 21 Mar 2007, 16:10

a ja tam lubie sie uczyć i duzo czytać ksiażek :P
osimek1 - 21 Mar 2007, 22:48

cholercia powiem wam ze sie napalilem na ten zlot, niemoge sie juz doczekac. i mam nadzieje ze teraz bedzie mniej osob ktore jak uslysza nick "osimek" to niestwierdza ze o takim nieslyszeli nigdy :|
WooYownik - 21 Mar 2007, 22:55

osimek1 napisał/a:
cholercia powiem wam ze sie napalilem na ten zlot, niemoge sie juz doczekac. i mam nadzieje ze teraz bedzie mniej osob ktore jak uslysza nick "osimek" to niestwierdza ze o takim nieslyszeli nigdy :|


Ty ale powiedz mi jedno ... co to za koles ten osimek? bo nie kojarze go :P

osimek1 - 21 Mar 2007, 23:16

jakis taki nowy chyba - niewiem cos do mnie pisal kiedys ale jakis taki frajer z niego - denerwowal mnie, chyba trzeba bedzie mu wklepac troche na zlocie;P
WooYownik - 21 Mar 2007, 23:18

osimek1 napisał/a:
jakis taki nowy chyba - niewiem cos do mnie pisal kiedys ale jakis taki frajer z niego - denerwowal mnie, chyba trzeba bedzie mu wklepac troche na zlocie;P


mhhh ok to pomoge Tobie ... ja go przytrzymam ty go wyklepiesz :P

osimek1 - 21 Mar 2007, 23:19

ok to jestesmy umowieni ;)
WooYownik - 21 Mar 2007, 23:21

osimek1 napisał/a:
ok to jestesmy umowieni ;)


nom kruszenie biszkopta zrobimy :P :D

zefir - 22 Mar 2007, 09:33

hehe nie ma to jak zlamac batona bat :D :D :D :D
charpia - 22 Mar 2007, 10:01

zefir napisał/a:
hehe nie ma to jak zlamac batona bat :D :D :D :D


Powiedział co wiedział fajka

AeRJot - 23 Kwi 2007, 22:32

.... a co bardziej uprate biszkopty potraktujemy "kangurem" Trolla :)


hmmmm swoja droga szkoda fiestuniek wiec opornego własciciela na tirforek ... i na drzewo :hahaha:

zefir - 24 Kwi 2007, 08:52

i okulary 3d ,popcorn i tylko patrzec;D
Szopica - 27 Kwi 2007, 09:19

ZAPRASZAM TUTAJ

Pozdro... :-)

charpia - 7 Maj 2007, 16:11

Kurde, ludzie... juś się nie mogę doczekać :yes: :ups:
pralinka - 7 Maj 2007, 16:18

ja też się nie moge doczekać... autko wypucowane czeka [szkoda ze nie fiesta :P ]
charpia - 14 Maj 2007, 10:01

Wooyooo mam dla Ciebie niespodziankę :D Molu a dla Ciebie bicz :hihihi: :hihihi: :hihihi:

I jak gotowi jesteście na WIELKIE SPOTKANIE? Co zabieracie ze sobą oprócz misia przytulanki? :serduszka:

Fordon - 14 Maj 2007, 10:38

charpia napisał/a:
Wooyooo mam dla Ciebie niespodziankę :D Molu a dla Ciebie bicz :hihihi: :hihihi: :hihihi:

I jak gotowi jesteście na WIELKIE SPOTKANIE? Co zabieracie ze sobą oprócz misia przytulanki? :serduszka:

Dobry humor... :D :devil:

WooYownik - 14 Maj 2007, 15:53

charpia napisał/a:
Wooyooo mam dla Ciebie niespodziankę :D Molu a dla Ciebie bicz :hihihi: :hihihi: :hihihi:

I jak gotowi jesteście na WIELKIE SPOTKANIE? Co zabieracie ze sobą oprócz misia przytulanki? :serduszka:


ale nie gryzie ta niespodzianka ? :>

charpia - 14 Maj 2007, 16:32

oj gryzie, gryzie :D i jeszcze coś robi... ale nie powiem co, bo musisz być przygotowany na najgorsze gy
diodalodz - 14 Maj 2007, 23:46

wszyscy wiedzą ze jedziesz z młodym :) i że gryzie wiec nie ma niespodzianki
charpia - 15 Maj 2007, 09:34

diodalodz napisał/a:
wszyscy wiedzą ze jedziesz z młodym :) i że gryzie wiec nie ma niespodzianki


eee tam Młody nie gryzie, młody podaje ;-) ale wiesz wuja, ja już Ci współczuję :D teraz to jeszcze coś na Zefira muszę wykombinować gy

zefir - 15 Maj 2007, 09:38

nikt nic na mnie nie ma :D :D :D
charpia - 15 Maj 2007, 09:40

sie okaze .... gy
zefir - 15 Maj 2007, 09:49

phiiii
WooYownik - 15 Maj 2007, 15:57

charpia napisał/a:
diodalodz napisał/a:
wszyscy wiedzą ze jedziesz z młodym :) i że gryzie wiec nie ma niespodzianki


eee tam Młody nie gryzie, młody podaje ;-) ale wiesz wuja, ja już Ci współczuję :D teraz to jeszcze coś na Zefira muszę wykombinować gy


mhhh jasne jasne ... juz to widze ... :P

Lady-Mafioska - 15 Maj 2007, 16:07

a ja byłam niegrzeczna i mnie Mafiso nie chce wziaśc :fox:
charpia - 15 Maj 2007, 16:09

Gdzie Cię nie chce wziąć? Do radomia? Sam jest niegrzeczny, więc trza mu jakąś karę wymyśleć ;-) A bez Ciebie nie ma wstępu :D
trzeci - 15 Maj 2007, 16:12

Lady-Mafioska napisał/a:
a ja byłam niegrzeczna i mnie Mafiso nie chce wziaśc :fox:

Powiedz Patrykowi, że stan Lady-Mafiosek na zlocie musi się zgadzać bo będzie z tego rozliczony ;-)
I nie wyłamywać szeregów tuż przed zlotem :fox:
Pozdro ...

van - 15 Maj 2007, 16:19

Dzień dobry
Nie wiem czy mnie ktoś pamięta .... co starsi to może tak ja kilka nicków tu poznaje :)
chciałem się zapytać jako że kiedyś jako czynny user FKP nagminnie uczestniczący w życiu tego klubu mogę sie pojawić jako widz na torze
miałem z moim obecnym klubem(sierrafan) zlot zimowy na tym torze w Radomiu powiem wam że wybór zrobiliscie doskonały bo tor jest bardzo fajny ....może trochę przymały ale ujdzie
ponieważ może będe w Kozienicach(rzut beretem 36km) to podjechał bym zobaczyć co mnie zawsze omijało kiedy jeszcze byłem w FKP ... niechce wjeżdzać na tor autem bo i tak bym się nie zmieścił ...... w konkurencjach brać udziału też nie będę bo nie macie konkurencji latania bokiem :-P ale chcę ogólnie zaparkować auto na parkingu na górze i przyjść przywitać sie popodziwiać co starsze modele(głownie jestem nadal pełen zachwytu dla niektórych mk1 i mk2)
Czy w związku z przybyciem na powiedzmy godzinke muszę opłacać składkę?? :he:
Pozdrawiam van81

trzeci - 15 Maj 2007, 16:30

Siemka van81, wyobraż sobie, że jeszcze Cię tu pamiętają ;-)
Wpadnij jako widz (bez opłacania składki), serdecznie zapraszamy :)
Pozdro ...

van - 15 Maj 2007, 16:46

dzięki więc jeśli będe w kozienicach to wpadne ....a jak w wawie to może z nudów sie przelece trasą z kobitką do was .... no tak czy siak chciałbym się pojawić
pozdr

diodalodz - 15 Maj 2007, 17:36

hehe
widzę że gwardia żyje . Nawet intel sie objawił . Jasna blondyna myślałem ze już nie żyjecie .

Lady-Mafioska - 15 Maj 2007, 17:58

diodalodz napisał/a:
hehe
. Jasna blondyna myślałem ze już nie żyjecie .


:fox: Jakto nie zyje?? na Techicznej prawie co czwartek sie stawiałam

diodalodz - 15 Maj 2007, 18:51

gwardia w sensie osoby z tzw niebieskiego forum . to było forum o mk1 i mk2 a w polsce wtedy nikt nie wiedział jak bedzie wyglądać mk3 jak ja zaczną przywozić do polski .potem przenieśliśmy sie do fiesta klub polska . ale to było w roku 2005
. a od 2002 działaliśmy samodzielnie .

Faza - 15 Maj 2007, 19:05

Ziom niezapomnij o bluzie :-) DRINK TEAMU :D
Lady-Mafioska - 15 Maj 2007, 20:26

diodalodz napisał/a:
gwardia w sensie osoby z tzw niebieskiego forum . to było forum o mk1 i mk2 a w polsce wtedy nikt nie wiedział jak bedzie wyglądać mk3 jak ja zaczną przywozić do polski .potem przenieśliśmy sie do fiesta klub polska . ale to było w roku 2005
. a od 2002 działaliśmy samodzielnie .


:cojest:

van - 16 Maj 2007, 10:36

diodalodz napisał/a:
gwardia w sensie osoby z tzw niebieskiego forum . to było forum o mk1 i mk2 a w polsce wtedy nikt nie wiedział jak bedzie wyglądać mk3 jak ja zaczną przywozić do polski .potem przenieśliśmy sie do fiesta klub polska . ale to było w roku 2005
. a od 2002 działaliśmy samodzielnie .

prawde gada
a gwardia zyje ............tylko jezdzi innym autami ...........poprostu mi nigdy dosc zawsze MORE POWER :-P opisałem sie w dziale odpowiednim ze swoimi fiestakami i innymi wechikułami ale tylko marki FORD a było innych grzechów jeszcze kilka :P
A Intel to wiem że zyje bo musi ..........wisi mi jeszcze ospojlerowanie xr2 co mu dałem do sprzedania a jakoś tak mu sie o tym chyba zapomniało ..trzeba mu przypomniec nunu

charpia - 16 Maj 2007, 21:34

Ludzieeeee, atmosferka podgrzana, cisnienie wzrasta.... uwagaaaaaaaa to już pojutrze ziom a siem cieszem :jupi:
zefir - 16 Maj 2007, 21:36

pani juz podziekujemy. D O B R A N O C i sie nie pluj :P
charpia - 16 Maj 2007, 21:51

zefir napisał/a:
pani juz podziekujemy. D O B R A N O C i sie nie pluj :P


gy gy gy gy gy gy gy gy gy gy

diodalodz - 17 Maj 2007, 00:44

intel ma sie pojawić w sobote . Takie dostałem info . Mieliśmy rozmowe telefoniczna co prawda dzwonił w sprawie escota jak sie później okazało do kogoś innego ale dodzwonił sie do mnie :)
Piter - 17 Maj 2007, 07:57

Wszystkie telefony prowadzą do diody :D
charpia - 22 Maj 2007, 10:01

T Ę S K N I Ę :!: :!: :!:
DziDzia - 22 Maj 2007, 11:38

juz tak szybko :?: ...powinnas poczekqac jeszcze ze dwa dni :rotfl: ...



pozdro :!:

Młody93 - 23 Maj 2007, 18:18

witam tu młody charpi :D .Chciałbym tylko powiedzieć
Do Szopicy -Dziekuje ci za miłe słowa o mnie :)
Do Elgray-a -z tobą zawsze można było pogadać ;)
Do osimka i cyś-a-Fajnie było w domku razem :)
Do trzeciego-za miłe słowa o mnie :)
No i DO WSZYSTKICH !!! Dzięki było z wami naprawde fajnie :)

dORA11 - 23 Maj 2007, 18:52

no no no witamy młodego

to my ci wszyscy dziekujemy za przynoszenie wszystkim i wszystkiego notw

zefir - 23 Maj 2007, 21:54

no wlasnie dzieki Mlody za browary znikad;D
osimek1 - 23 Maj 2007, 23:13

Młody93 napisał/a:
Do osimka i cyś-a-Fajnie było w domku razem

w koncu ktos mi za cos podziekowal :D

kazi - 23 Maj 2007, 23:57

Młody dzieki wielkie za pomoc w rozpalaniu ogniska :ok:
charpia - 29 Maj 2007, 08:48

gdy emocje już opadną..... :serduszka:
sowa - 29 Maj 2007, 08:56

zefir napisał/a:
no wlasnie dzieki Mlody za browary znikad;D


to nie były z nikąd ale browar "o qr mama na horyzoncie :yyy: ...ooo masz przyniosłem ci piwo :-D ;/ "

Piter - 29 Maj 2007, 10:06

sowa napisał/a:
zefir napisał/a:
no wlasnie dzieki Mlody za browary znikad;D


to nie były z nikąd ale browar "o qr mama na horyzoncie :yyy: ...ooo masz przyniosłem ci piwo :-D ;/ "


:hahaha: :hahaha: :hahaha:

dORA11 - 29 Maj 2007, 10:43

;-) co sie czepiacie młodego ---sami nigdy nikomu pifffka nie nosiliście ;-)

a za rok mały może niektórych przebić wzrostem i głupio tak bedzie sypnąc " młody przynieś pifko"

charpia - 29 Maj 2007, 11:19

dORA11 napisał/a:
;-) co sie czepiacie młodego ---sami nigdy nikomu pifffka nie nosiliście ;-)

a za rok mały może niektórych przebić wzrostem i głupio tak bedzie sypnąc " młody przynieś pifko"


dokładnie, i pewnie mutacje już przejudzie... kurde mnie już przerósł 8| :D

osimek1 - 29 Maj 2007, 11:26

hehe. no i za rok mlody bedzie z nami pil jak mamusia niebedzie patrzec;P
dORA11 - 29 Maj 2007, 11:35

eeeeeeee sopko
matki widzą wszystko i wszystkich nawet jak nie patrzą ( charpia )

charpia - 29 Maj 2007, 11:36

osimek1 napisał/a:
hehe. no i za rok mlody bedzie z nami pil jak mamusia niebedzie patrzec;P


:fox: old nunu

dORA11 - 29 Maj 2007, 11:38

ciotka czy ty mnie śledzisz
charpia - 29 Maj 2007, 11:44

niom gy ale poważnie, jestem na forum, dostaje info o nowym poście, to zaraz tam włażę ... a poza tym BARDZO CIĘ LUBIĘ więc... :serduszka:
dORA11 - 29 Maj 2007, 11:44

:serduszka:
kazi - 30 Maj 2007, 00:54

specjalnie charpie zagadywalem zeby młody miał luz gy
DziDzia - 30 Maj 2007, 10:02

charpia napisał/a:
:serduszka:


dORA11 napisał/a:
:serduszka:


to sie zaczyna robic baaardzo podejrzane :twisted: ...
a z mlodego nie robcie juz pijaka...jeszcze sienw zyciu zdazy napic..hehe




pozdro :!:

charpia - 31 Maj 2007, 19:57

mam nadzieję, że nie zaszybko :he:
DziDzia - 1 Cze 2007, 08:06

za szybko to nie moze (pic) bo sie zakrztusi :twisted: ...
jeszcze ma czas wiec sie nie mart ciotka...



pozdro :!:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group