Forum FiestaKlubPolska -

Radom 2007 - Zlot FKP 2007

trzeci - 26 Sty 2007, 08:59
Temat postu: Zlot FKP 2007
Mamy juz koniec stycznia więc czas przedstawić propozycje na organizację naszego zlotu w 2007.
W tym roku intencją było przeniesienia miejsca naszego spotkania w inny region Polski, tak aby osoby dla których których położenie ZG było niekorzystne, miały w tym roku bliżej.
Wśród propozycji na same zawody, miały być miejsca alternatywne dla torów.
Ale po zasięgnięciu opini wśród wielu Klubowiczów jasnym było, że jak co roku każdy praktycznie nastawiony jest na tor. ;-)
Dlatego wybrane zostały dwa miejsca, do których dojazd jest prosty właściwie z każdego miejsca w Polsce i jedynie Ci którzy mieli do ZG blisko, teraz mają najdalej.

Te miejsca to:
1. Tor Słomczyn - znany z programów telewizyjnych, zwłaszcza z TVN Turbo.
Nawierzchnia: betonowo-szutrowa.
Cena wynajęcia: 2650 brutto/za dzień + 6,50 PLN koszt ubezpieczenia od każdego uczestnika Zlotu.
Wolne terminy: 19.05 i 26.05
Link do toru: tutaj

2. Tor Radom - polecony przez Rastę, bo mają tam miejsce Zloty Focusa i innych Fordów.
Nawierzchnia: asfaltowa
Cena wynajęcia: 1930 PLN brutto/za dzień + 3,40 PLN koszt ubezpieczenia od każdego uczestnika Zlotu.
Można jeszcze mieć do dyspozycji karetkę wraz z lekarzem za 1200 PLN brutto
Wolne terminy: 19.05. i 23.06
Link do toru: tutaj
Musicie poczekać aż załaduje się menu z prawej strony i macie tam zakładkę: Tor
Zdjęcia toru w Radomiu udostępnione przez Rastę:



Proszę sobie przejrzeć obydwa linki i dokładnie zapoznac się z informacjami na temat obydwóch torów.

Uwagi i informacje dodatkowe:
1. Ankieta będzie krótka: 5 dni
2. Wybieramy miejsce wraz z terminem
3. Proszę o głosowanie tylko te osoby które mają zamiar przyjechać na zlot
4. Składka zlotowa zostanie podana w póżniejszym terminie, gdy będzie wybrane miejsce oraz stan konta FKP bliżej terminu zlotu. Gdyż cześć kosztów zostanie pokryta z kasy Klubowej.
5. Główni organizatorzy: trzeci i szopica, ale napewno zwrócimy się o pomoc do jeszcze paru osób.
6. Miejsce noclegowo-integracyjne jest poszukiwane w tej chwili.
Tak się składa, że mam delegacje w pobliżu obu miejsc. Więc dokonam rozeznania i oględzin osobiście.

UWAGA!!
W związku z tym, że nawierzchnia szutrowa (występująca w Słomczynie) budzi u niektórych pewne zastrzeżenia, proszę osoby które nie miały z nią styczności a myślą o zagłosowaniu na Słomczyn, o powstrzymanie się od głosowania, aż głos zabiorą osoby które szuter (także ten Słomczyński) znają i powiedzą na Forum w czym rzecz.
Uwaga nie dotyczy oczywiście osób będących zdeklarowanymi zwolennikami Słomczyna czy też Radomia, bo znają obie nawierzchnie i wiedzą co chcą wybrać :)

Tyle na początek. Ja do soboty włącznie będę offline, ale jak wrócę od razu odpowiem na wasze pytania, które zapewne się pojawią.
Pozdrawiam :)

zefir - 26 Sty 2007, 09:03

hihi sie bedzie dzialo ;)
Brook - 26 Sty 2007, 09:13

Głos oddany :P

Super :!: Widzę że będę miała blisko i do Radomia i do Słomczyna 8)
Czekam na wyniki ankiety, co by sobie urlop załatwić :D

osimek1 - 26 Sty 2007, 09:37

to ja chyba narazie sie wstrzymam od glosowania, chodz na zlocie o ile nic niepopsuje wczesniej moich planow zamierzam sie pojawic:)
QBOSS - 26 Sty 2007, 09:47

haha ale super do słomczyna mam 60 km a do radomia ok 100 tak wiec będę na pewno i jeszcze jedno w słomczynie jestem prawie co tydz. gdyż jeżdżę na przylegającą giełdę samochodową ,i powiem jedno ,wygwizdów straszny ,i szuter strasznie nierówny ,tak wiec wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem będzie dla niskich zawieszeń Tor w Radomiu nie mniej jednak jak wybierzecie słomczyn to też będę zadowolony :)

PS. z racji tego że mam niedaleko to mogę w jakiś tam sposób pomóc o ile będzie taka potrzeba :)

WooYownik - 26 Sty 2007, 11:15

póki co frekwencja nie powala na nogi ....
ElGrey - 26 Sty 2007, 11:16

Glos oddany, wole aswalt wiec Radom
osimek1 - 26 Sty 2007, 11:34

WooYownik, ludzie w pracy/na uczelni dlatego nikt sie niewypowiada, niektorzy moze tak jak ja nieglosuj bo jet im to obojetne a poza tym zastanawiam sie nad tym szutrem
WooYownik - 26 Sty 2007, 11:42

osimek1 napisał/a:
WooYownik, ludzie w pracy/na uczelni dlatego nikt sie niewypowiada, niektorzy moze tak jak ja nieglosuj bo jet im to obojetne a poza tym zastanawiam sie nad tym szutrem


Ja mowilem z ta frekwencja raczej do tych co przewaznie siedza od rana na forum :P

A co do zastanawiania ..mam nadzieje ze osoby ktore sie wahaja zdaza zaglosowac w ciagu tych 5 dni

No i pamietajcie ze termin tez wybieracie nie tylko tor ...

KUI3A - 26 Sty 2007, 11:49

tor w słomczynie nie jest dobry dla seryjnych aut, poza tym fiesta to nieco za wolne auto na ten tor i nie będzie dobrej zabawy, poza tym można sobie auto uszkodzić, w niektórych miejcach bardzo nierówna nawierzchnia (mój kolega jak jeździł tam saxo to tak zagrzał amory, że te chromowane teleskopoy aż czarne były)


takwięc zdecydwoanie RADOM, tor ciasny asfaltowy w sam raz dla małych aut

jaco11 - 26 Sty 2007, 12:59

WooYownik napisał/a:
Ja mowilem z ta frekwencja raczej do tych co przewaznie siedza od rana na forum


oddałem wojo oddałem :)

szynszyl - 26 Sty 2007, 15:16

KUI3A napisał/a:
poza tym można sobie auto uszkodzić, w niektórych miejcach bardzo nierówna nawierzchni
słucham mądrzejszych... asfalt to asfalt
osimek1 - 26 Sty 2007, 15:53

no to tez juz zaglosowalem - podbnie jak szynszyl za asfaletm:)
kristofer - 26 Sty 2007, 15:55

głos oddany :D

również słucham mądrzejszych

djpleban - 26 Sty 2007, 16:09

asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt
:twisted:
poza tym- niewykluczone że pojawie się w tym roku... jednośladem

sowa - 26 Sty 2007, 16:40

oops to sie popisałam!! :-) klikneło mi sie na opcje na 4 a miała być opcja nr 2..Jesli jest możliwosc uwzglednienia pomylki to bardzo prosze!!
QBOSS - 26 Sty 2007, 16:51

djpleban,- ty mi tutaj nie pitol ,jak cię zobaczę na jednośladzie to wrócisz na pieszo :D
Presto - 26 Sty 2007, 17:05

głos oddany :)
Piesek - 26 Sty 2007, 17:14

ja oddałem na słomczym, ale po przeczytaniu wypowiedzi waszych to chyba jednak wolę przejechać te 150km więcej i nie poobijać lakieru i przyjechać całym autem do domu :P
Co do daty, wsumie może i być maj bo będę świerzo po wypłacie, a czerwiec na tyle fajny że studenci już mają egzaminy pozaliczane. Więc nie wiem :P im później tym lepiej auta będą lepień odpicowane :D

interrex - 26 Sty 2007, 17:31

Czerwiec jak dla mnie najbardziej odpowiadająca data.
2smart - 26 Sty 2007, 18:32

Ja jestem jak najbardziej za Radomiem !! Nie dość że taniej wyniesie klub to jeszcze bezpieczniejszy dla autek, o dojeździe nie wspominając .. dojechanie do Słomczyna w weekend to gehenna, potwierdzi to pewnie każdy kto odwiedzał tamtejszą giełdę :/

Pozdrawiam Bartek

hbr - 26 Sty 2007, 18:38

Piesek napisał/a:
Co do daty, wsumie może i być maj bo będę świerzo po wypłacie, a czerwiec na tyle fajny że studenci już mają egzaminy pozaliczane.


No nie wiem, ja będę w samym środku sesji.

Laskosz - 26 Sty 2007, 19:10

głos oddany 8)
berni - 26 Sty 2007, 20:10

i ja zagłosowałem na asfalt
charpia - 26 Sty 2007, 20:18

Teraz ja :D

Po1: 26 maja mam szkołę, więc odpada
Po2: 19 maja trochę za wcześnie i biorąc pod uwagę zeszłoroczne zimno, wolę mimo wszystko cieplejszy czerwiec.
Po3: Również słucham mądrzejszych, więc wybrałam Radom (który dodatkowo jest tańszy a to też się liczy. Najważniejsze żeby była boska zabawa no i na aswalcie ;-) )
Po4: Wybrałam dzień Ojca czyli 23 czerwiec (trzeci będzie nam stawiał <czyt.PIWO> jako ten nasz ojciec klubowy :yes: )

Ps. Gdzie bezrobotna może dostać kredyt? Muszę do czerwca silnik wymienić 8| :)

Darekmk3 - 26 Sty 2007, 20:20

Radom w sumie maj i czerwiec moze byc -jak nic nie wyskoczy to bede :D

nie ma jak cisny asfaltowy tor ;)

pozdro :)


ps.Pleban masz przyjechac RS1800 -przeciez musisz sie zrewanżowac za wyrazów :)
pozdro

zefir - 26 Sty 2007, 20:43

czerwiec to srodek sesji ;) ale luzior :)
sa rzeczy wazne i wazniejsze

charpia - 26 Sty 2007, 20:49

zefir napisał/a:
czerwiec to srodek sesji ;) ale luzior :)
sa rzeczy wazne i wazniejsze


No chyba pierwszy raz Cię pochwalę ;-) Bardzo mądre słowa :brawo:

madek - 26 Sty 2007, 20:54

hbr napisał/a:
Piesek napisał/a:
Co do daty, wsumie może i być maj bo będę świerzo po wypłacie, a czerwiec na tyle fajny że studenci już mają egzaminy pozaliczane.


No nie wiem, ja będę w samym środku sesji.

Ja dokladnie to samo :|

charpia - 26 Sty 2007, 21:38

madek napisał/a:
hbr napisał/a:
Piesek napisał/a:
Co do daty, wsumie może i być maj bo będę świerzo po wypłacie, a czerwiec na tyle fajny że studenci już mają egzaminy pozaliczane.


No nie wiem, ja będę w samym środku sesji.

Ja dokladnie to samo :|


Ja też i co? gy

osimek1 - 26 Sty 2007, 22:20

no to wszyscy piszemy egzaminy zerowe i je zaliczamy i po klopocie;)
odyniec - 26 Sty 2007, 23:36

taka rada/porada na przyszlosc...
w tak waznych ankietach moznaby bylo wysylac mejle osobom uprawnionym do glosowania... bo gdyby nie przypadek to bym nietrafil i nie zaglosowal w tej ankieicie :(

PumaRST - 26 Sty 2007, 23:38

A ja bym wolał słomczyn :D bo bedzie tam lepsza zabawa ale wątpiue żeby wygrał ;-(
anjko - 26 Sty 2007, 23:44

Głos oddany 23 Radom z dwóch powodów po pierwsze asfalt (nie mam doświdczenia jesli chodzi o tory tak wiec jak wiekszość :-) )a po drógie teoretycznie najcieplejszy termin. Pozdrawiam.
Piter - 26 Sty 2007, 23:53

Głos oddałem i będę napewno.
Nie mogę sobie odmówić roberka przy piwku :D
A wybieram maj bo czerwiec i lipiec to sa jeszcze wekendowe imprezy frakcyjne typu Boszkowo itp. i jak zlot bedzie w maju to ludzie jeszcze zdaza kase odlozyc do tych spotow.

Pozdro...

PumaRST - 26 Sty 2007, 23:55

Roberek musi być :yes: :yes:
djpleban - 27 Sty 2007, 00:06

QBOSS napisał/a:
jak cię zobaczę na jednośladzie to wrócisz na pieszo

bujaj :lol: bo co ??? już totalnie mnie nie dogonisz??? :-P

diodalodz - 27 Sty 2007, 00:14

też oddałem głos na maj :) a reszty nie zdradze :)
Daras84 - 27 Sty 2007, 00:58

ja oddam jutro b odowiem sie iedy mam wogole jakeis zajecia ;)

ale bedzie to tez RAdom :D :D

odyniec - 27 Sty 2007, 10:36

o prezesowa juz zadzialala :D dzieki wielkie i pozdrawiam :D
Piesek - 27 Sty 2007, 12:47

ale będzie kat :D jak zdążę z kuzynem złożyć moją padake :D hmmm fakt w zeszym roku w maju niebyło jakoś super ciepło i padał deszcz... w czerwcu już mniej natura takich wybryków nam zapodała :D
Pablo - 27 Sty 2007, 12:49

Ja również oddałem głos :P
Rasta - 27 Sty 2007, 14:37

KUI3A, dobrze gadasz - to nie szuter tylko kamienie, szkoda samochodu no i potrzebna jest większa moc, żeby była frajda - jakby sie miało subaru to by nie było się nad czym zastanawiać.

Głos oddany :D

Yolka - 27 Sty 2007, 17:42

głos oddany :)
Fordon - 27 Sty 2007, 18:12

Glos oddany... i widze ze to pare ladnych km odemnie :D ale damy rade :P
jaco11 - 27 Sty 2007, 18:32

Fordon napisał/a:
i widze ze to pare ladnych km odemnie
nie narzekaj :)
WooYownik - 27 Sty 2007, 18:41

jakby zlot byl na antakrtydzie to tez bym pojechal ... odleglosc jest dla mnie malo wazna ... liczy sie ze Was spotkam .. tylko tyle moge powiedziec ze swojej strony .. i tylko sprawy najwyzszej wagi moga mnie powstrzymac przed przybyciem na zlot ..
Pablo - 27 Sty 2007, 19:18

WooYo ja tyż na odległość nie patrzę ważne byśmy byli obaj i się pilnowali na wzajem ... bo w ZG już było kiepsko :)
WooYownik - 27 Sty 2007, 19:19

pablo jak jestesmy razem to ze wszystkim damy sobie rade :P nikt nie podskoczy :P
Pablo - 27 Sty 2007, 19:20

WooYownik napisał/a:
nikt nie podskoczy :P

Podskoczyć to może nie podskoczy ale wyskoczy :) Easy Driver :D

WooYownik - 27 Sty 2007, 19:21

Pablo napisał/a:
WooYownik napisał/a:
nikt nie podskoczy :P

Podskoczyć to może nie podskoczy ale wyskoczy :) Easy Driver :D



noooooooooooooooooooooo Eaaaaaassssyyyy Drrrriiiivvveeerrr :D No to jak jest nas trzech to juz wogole dajemy rade :P

Piesek - 27 Sty 2007, 22:01

alkoholic funs :D trojca nie swieta :D :P
Sobot - 27 Sty 2007, 22:21

Obywatelski obowiązek spełniony :P Czekam na wynik
RKRman - 28 Sty 2007, 20:44
Temat postu: zlot
Fordon napisał/a:
i widze ze to pare ladnych km odemnie :D ale damy rade :P


niuniek , nie drażnij tych co w minionych latach turlali się prze całą Polskę żeby innych fiestludzików poznać na żywca :-)

CZERWIEC - asfalt :yes:

Fordon - 28 Sty 2007, 21:28
Temat postu: Re: zlot
RKRman napisał/a:
Fordon napisał/a:
i widze ze to pare ladnych km odemnie :D ale damy rade :P


niuniek , nie drażnij tych co w minionych latach turlali się prze całą Polskę żeby innych fiestludzików poznać na żywca :-)

CZERWIEC - asfalt :yes:

Nawet nie mialem zamiaru nikogo draznic... ale jak zobaczylem gdzie to jest to mi kopara opadla... jednak najwazniejsze to byc tam z Wami i dobrze sie bawic, oraz poczuc klimat panujacy na zlocie :)

Pozdrawiam

PS.
Cytat:
CZERWIEC - asfalt
rozniez jestem za ;)
Piter - 28 Sty 2007, 21:33

Przestać się mazać tylko odliczać dni do zlotu :)
Bart_Skrzyszow - 28 Sty 2007, 21:55

Głos oddany.
Oczywiście asfalt ale pojawię się na 100% (bo kolejnego zlotu nie przepuszczę) tylko wtedy jeśli będzie 19 maja.

23 czerwca razem z mają 2 połową będziemy w innym miejscu :serduszka: :serduszka: :serduszka: patrz podpis :|

Ew jeśli wybierzecie 23 czerwca to będziecie mieli odliczanie na forum do mojego ślubu i Waszego zlotu :brawo:

Intruder - 29 Sty 2007, 01:09

djpleban napisał/a:
asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt
:twisted:
poza tym- niewykluczone że pojawie się w tym roku... jednośladem


to już wiem kto pojedzie Twoją czarną niunia :V: :V: :V: ziom

Piesek - 29 Sty 2007, 11:29

Konra ale Ty marudzisz :D klekotem to i mógł do samego Śląska jechać :D zobacz ile ja mam km i ile moja padaczka połknie paliwka :devil:
Sobot - 29 Sty 2007, 13:40

Piesek napisał/a:
Konra ale Ty marudzisz :D

Maruda bez dwóch zdań. Fordon co to jest 300km ?? damy rade :ok: ... tylko zeby wszystko wypaliło (u mnie). A jak BeeMWu za duzo Ci spije to zapraszam na doczepkę do mnie :-P

maciej :) - 29 Sty 2007, 13:45

trzeci, cześć tu Maciej z łódzkiego do kiedy trzeba płacić składkę członkowską?Pozdrawiam
Marcin - 29 Sty 2007, 13:50

maciej :) napisał/a:
trzeci, cześć tu Maciej z łódzkiego do kiedy trzeba płacić składkę członkowską?Pozdrawiam

3 topiki niżej masz na czerwono topik o m.in. składce... :he:

trzeci - 29 Sty 2007, 13:52

maciej :) napisał/a:
trzeci, cześć tu Maciej z łódzkiego do kiedy trzeba płacić składkę członkowską?Pozdrawiam


Do końca lutego, bo potem grupa Klubowicze 06 zniknie i zostanie tylko grupa Klubowicze 07.
Z ostatnim dniem stycznia będą wysłane maile do Kluboiwczów 06 z przypomnieniem.
Pozdro ...

abla - 29 Sty 2007, 14:58

Sobot napisał/a:

(...) Fordon co to jest 300km ?? damy rade :ok: ... tylko zeby wszystko wypaliło (u mnie). A jak BeeMWu za duzo Ci spije to zapraszam na doczepkę do mnie :-P

BeeMWu :?: 8| ... Fordon, ale musisz obiecać, że tym razem nie potraktujesz toru olejem :devil: ;)

Fordon - 29 Sty 2007, 16:20

abla napisał/a:
Sobot napisał/a:

(...) Fordon co to jest 300km ?? damy rade :ok: ... tylko zeby wszystko wypaliło (u mnie). A jak BeeMWu za duzo Ci spije to zapraszam na doczepkę do mnie :-P

BeeMWu :?: 8| ... Fordon, ale musisz obiecać, że tym razem nie potraktujesz toru olejem :devil: ;)

Teraz potraktuje... ale spale gume :P bmw predzej zostanie w domu lub sprzedane... tak czy inaczej przyjade... :D
Piesek zawsze mozesz przyjechac pociagiem do bydgoszczy a z bydgoszczy cie zabiore... :yes: :lol: :-)

QBOSS - 29 Sty 2007, 16:26

Fordon a wtedy mozecie przykulać się autobusem do Rawya a z Rawy ja was zabiore :D
Piesek - 29 Sty 2007, 16:28

Fordon niema takiej opcji :twisted: albo FRST przyjadę... albo hmmm mk2 będzie już złożona :D
co do bmw to brat Konrada zafajdał tor a nie Konrad :P

Daras84 - 29 Sty 2007, 17:15

Piesek napisał/a:
Fordon niema takiej opcji :twisted: albo FRST przyjadę... albo hmmm mk2 będzie już złożona :D
co do bmw to brat Konrada zafajdał tor a nie Konrad :P


Ty mi tu nie gadaj tylko masz wpasc tym germanem ;) porwnamy blizniaki ;)

kratek - 29 Sty 2007, 18:09

ja tez powinienem sie pojawic - km nie robią mi roznicy, tylko zobacze jak mi sie z praca pouklada :mad:

:ra: QBOSS
przynajmniej bedzie okazja porownac 1.8D :D

...no i zobaczymy jak w tym roku pojdzie mi w car audio ;-)

pozdro

Cosworth - 29 Sty 2007, 20:47

Radom - bo jest bardziej realna szansa że auto wróci w całości, 23 Czerwca bo jest bardziej realna szansa że nie będzie mrozu i będzie można spać gdzie popadnie :P
Danio - 29 Sty 2007, 21:30

zagłosowane :) ma być ciepło i asfaltowo...reszte sami zgadnijcie :D no i mam nadzieję że przyjadę tym razem "złożoną" śliwką :)
QBOSS - 29 Sty 2007, 21:48

kratek - nie wiem jak na prostej ale wyniuku okrążenia jestem pewnien :D
Piter - 29 Sty 2007, 22:34

kratek, niestety my sie juz nie sprawdzimy :-/ Ale nadrobimy browarem TEJ
Szopica - 30 Sty 2007, 15:24

Nie będę owijała i powiem jak zwykle szczerze :D
że wolę Słomczyn bo byłoby łatwiej dla nas organizatorów
Poza tym wolę Słomczyn ze względu na rangę tego toru
i oczywiście na ściągnięcie mediów na zlot, czyli reklame,
sponsorów, bo do Radomia nikt nie przyjedzie. :ok:
Co do porysowania lakieru auta...hehehehhehe dajcie spokój :cojest:
No, ale wybór należy do Was.

Pozdrawiam... :D :D :D

Piesek - 30 Sty 2007, 15:34

źle trochę tą ankietę zaczeliśmy... proponował bym założyć drugą od nowa... i wypisać plusy i minusy torów... bo ja np zmienił bym teraz plany po wypowiedzi Szopicy :)
Lokmen - 30 Sty 2007, 15:36

nic nie bedziemy juz zmieniać - bo bedzie za dużo zamieszania
Fordon - 30 Sty 2007, 15:37

No z tego co sie dowiedzialem to w Radomiu nie zabardzo jest jak urzadzic wyscigi rownolegle... a w Słomczynie jest zajefany odcinek wiec :he: nie wiem co bedzie lepsze...
Lokmen - 30 Sty 2007, 15:38

Fordon napisał/a:
a w Słomczynie jest zajefany odcinek wiec
taaaa 200 metrowy z tego kilkanaście odpada na pole startowe i hamowanie...
Fordon - 30 Sty 2007, 15:40

Łokmen napisał/a:
Fordon napisał/a:
a w Słomczynie jest zajefany odcinek wiec
taaaa 200 metrowy z tego kilkanaście odpada na pole startowe i hamowanie...

A w Radomiu masz co :?: kilometr :?: bo jakos na to nie wyglada...

Lokmen - 30 Sty 2007, 15:43

w Radomiu nic nie ma - ale przede wszystkim chodzi o to ze tor tam jest asfaltowy a nie wyboisto-szutrowy wiec siłą rzeczy każdy kto bedzie miał ochote weźmie udział bwz obawy ze coś mu sie rozleci albo coś urwie - ja mam niski zawias wiec dla mnie z góry słomczyn odpada
Fordon - 30 Sty 2007, 15:52

No no wiadomo... nie kazdy ma wysoko zawieszone auto... Piesek to chyba z 2 lub 3 miski olejo musial bym w zapasie zabrac... :D no ale poczekamy zobaczymy co wyjdzie...
WooYownik - 30 Sty 2007, 16:09

Piesek napisał/a:
źle trochę tą ankietę zaczeliśmy... proponował bym założyć drugą od nowa... i wypisać plusy i minusy torów... bo ja np zmienił bym teraz plany po wypowiedzi Szopicy :)


drugiej ankiety nie bedzie , trzeciej tez nie ... informacje na temat torow mysle sa dobrze przedstawione ... kazda kolejna ankieta zabieralaby czas ktory organizatorzy mogliby przeznaczyc na podjecie dzialan organizacyjnych na danym torze ....

trzeci - 30 Sty 2007, 17:20

Podpisuję się pod słowami Tomka/WooYownika.
Wyniki obecnej ankiety będą wiążącymi.
Przewaga głosów za Radomiem jest tak miażdżąca, że wynik jest już praktycznie przesądzony i te pojedyńcze zmiany decyzji z Radom na Słomczyn w niczym nie ważą.
Na jednym i drugim torze nie byłoby równległych, będzie za to porównywalna konkurencja czyli wyścigi na dochodzenie.
Pozdro ...

Lokmen - 30 Sty 2007, 17:24

trzeci napisał/a:
czyli wyścigi na dochodzenie.
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
WooYownik - 30 Sty 2007, 17:27

Definicja z kolarstwa:
Wyścig na dochodzenie (ang. individual pursuit) - w kolarstwie torowym jest to wyścig, gdzie dwóch zawodników (lub dwie pary zawodników) rozpoczyna swój bieg z pozycji zatrzymanej (obecnie rowery trzymane są w bramkach, dawniej były przytrzymywane przez sędziów do momentu wystrzału) po przeciwnych stronach toru. Jeśli jednemu z kolarzy uda się dogonić drugiego, ten pierwszy jest uznawany za zwycięzcę. Jeśli taka sytuacja nie nastąpi, za zwycięzcę uznawany jest ten zawodnik, który jako pierwszy przejedzie zadeklarowany dystans (zazwyczaj 4000m dla mężczyzn, 3000m dla kobiet).
Zawody są rozgrywane w systemie knock-out (parami, przegrany odpada), tak aby rywale nie spotykali się ponownie w kolejnych rundach. Jest to jedna z konkurencji rozgrywanych na Mistrzostwach Świata oraz na Olimpiadach.

Piesek - 30 Sty 2007, 17:33

hehehe to dobrze że jest nisko twardo i szeroko ;)
trzeci - 30 Sty 2007, 17:34

Tak to ogólnie wygląda, tyle, że zamiast rowerów będą nasze auta ;-)
Wszystkie szczegóły odnośnie konkurencji które będą rozgrywane na Torze, podane zostaną w odpowiednim czasie.
Pozdro ...

QBOSS - 30 Sty 2007, 19:10

Hehe Fajno :D Mam nadzieje że będzie klasa DIesel :D Bo tym razem nie zamierzam spać podczas gdy inni jeżdżą :P
Fordon - 30 Sty 2007, 19:43

Oj to chyba stabilizatory pomoga... i to na pewno... klasa Diesel :he: a ja... :?: chyba poganiam sie z RST, RS1800, XR2i i auta z projekow :devil:
Pablo - 30 Sty 2007, 22:29

Fordon napisał/a:
chyba poganiam sie z RST, RS1800, XR2i i auta z projekow :devil:

czym ? :D

WooYownik - 30 Sty 2007, 22:32

Pablo napisał/a:
Fordon napisał/a:
...

czym ? :D


ryksza .... :P

marcus_87 - 30 Sty 2007, 22:55

fajne te wyscigio na dochodzenie ale pewnie malo bedzie sytuacji gdzie ktos kogos dogoni wiec bedzie to na zasadzie zwyklego okrazenia.. tyle ze 2 osoby na torze
PS. glosowalem na Radom, do zobaczenia :)

sowa - 31 Sty 2007, 02:14

co ankieta to rekord frekwencji czy mi sie wydaje??? sie wyrabiamy że aż miło popatrzec pub2
QBOSS - 31 Sty 2007, 07:52

Wiecie co ja tak patrzę że tylko stara wiara zagłosowała resztę osób albo ma to w d.... albo nie zamierza zaszczycić nas swoją obecnością
jackrzec - 31 Sty 2007, 08:11

QBOSS napisał/a:
Wiecie co ja tak patrzę że tylko stara wiara zagłosowała resztę osób albo ma to w d.... albo nie zamierza zaszczycić nas swoją obecnością
Bez takich tekstów proszę, to że nic tu nie piszę, to nie znaczy ża mam to w dupie! :twisted:
osimek1 - 31 Sty 2007, 08:22

no wlasnie Kuba - mysle ze w ZG niebylo nas 68osob - chodz pewnie spora czesc osob ktore glosowaly nieprzyjada:( - ale skoro dotarlismy do ZG taki kawal to czemu do radomia mamy niedojechac:D
Darekmk3 - 31 Sty 2007, 09:18

no to Radom :D ,w wyscigach na dochodzenie bedzie ciekawie-to wygląda bardzo widowiskowo :D hehe,napewno bedzie fajna zabawa itd ;) ,a co do kreski to w czym problem?,ostatni zlot na wyrazowie pokazal ze kreske idzie zorganizowac dosyc szybko i sprawnie :devil:
pozdro :)

QBOSS - 31 Sty 2007, 09:58

jackrzec napisał/a:
Bez takich tekstów proszę, to że nic tu nie piszę, to nie znaczy ża mam to w dupie! :twisted:


No to czas najwyższy się zainteresować tematem :)

Lokmen - 31 Sty 2007, 10:29

Darekmk3 napisał/a:
no to Radom :D ,w wyscigach na dochodzenie bedzie ciekawie-to wygląda bardzo widowiskowo :D hehe,napewno bedzie fajna zabawa itd ;) ,a co do kreski to w czym problem?,ostatni zlot na wyrazowie pokazal ze kreske idzie zorganizowac dosyc szybko i sprawnie :devil:
pozdro :)
tylko czy bezpiecznie :?:
Darekmk3 - 31 Sty 2007, 11:03

Łokmen napisał/a:
Darekmk3 napisał/a:
no to Radom :D ,w wyscigach na dochodzenie bedzie ciekawie-to wygląda bardzo widowiskowo :D hehe,napewno bedzie fajna zabawa itd ;) ,a co do kreski to w czym problem?,ostatni zlot na wyrazowie pokazal ze kreske idzie zorganizowac dosyc szybko i sprawnie :devil:
pozdro :)
tylko czy bezpiecznie :?:

juz ganialismy sie tak na wyrazowie a jak wiadomo tam jest mega wązko bo to były tor kartingowy i nikomu sie nic nie stalo-było bezpiecznie :) a jesli chodzi o kreske to zapytaj Pumy hehe moim zdaniem tez nie bylo tragedii :)
pozdro :)

charpia - 31 Sty 2007, 11:04

Spoko Daruś, nie stresuj się.... zrobiłam kurs sanitariuszki 8) , więc szacuneczek dla mnie fajka
ElGrey - 31 Sty 2007, 11:40

charpia napisał/a:
Spoko Daruś, nie stresuj się.... zrobiłam kurs sanitariuszki 8) , więc szacuneczek dla mnie fajka

Taaaa... ofiary musza byc, jak nie w ludziach, to w sprzecie.... :cojest:

QBOSS - 31 Sty 2007, 12:25

ElGrey - nie kracz ,nie kracz tamtym razem aż tak tragicznie nie było :)
WooYownik - 31 Sty 2007, 12:28

mhh za 31 minut dowiem sie gdzie i w jakim terminie zlot sie odbedzie ... glosowalo 69 osob :P
Lokmen - 31 Sty 2007, 12:30

powiem ci teraz - Radom 19 maja
WooYownik - 31 Sty 2007, 12:32

Łokmen napisał/a:
powiem ci teraz - Radom 19 maja


chcialem zeby ladnie temat wygladal a ty psujesz niespodzianke :P

marcus_87 - 31 Sty 2007, 12:36

a ja mysle ze Radom czerwiec :) tak czy inaczej mam wielka chec na ten zlot :D
PS. QBOSS ja jestem nowa wiara 8) i powiem Ci ze napewno przyjedzie jeszcze pare osob z lublina ktore nie maja dostepu do ankiety. takze spoko i luz

QBOSS - 31 Sty 2007, 12:44

marcus_87 - i to się ci chwali :D szkoda że większość bladych nowych twarzy nie poszła twoim przykładem ,nom ale mimo wszystko o frekwencje jestem spokojny :D
Bart_Skrzyszow - 31 Sty 2007, 12:51

Tez bym chciał Radom ale 19 maja.
jeszcze 7 minut i wszystko będzie jasne :D

sowa - 31 Sty 2007, 12:58

1 min gy
Bart_Skrzyszow - 31 Sty 2007, 12:58

mnej niż minuta

[ Dodano: Sro Sty 31, 2007 11:59 ]
Kod:
Tor Radom, 19 maja


[ Dodano: Sro Sty 31, 2007 12:00 ]
A więc nie macie odliczania do zlotu w moim podpisie a za to będę mógł sie przyturlać

sowa - 31 Sty 2007, 13:01

hmmm ..3 osoby zdecydowały o terminie :he: taka słaba przewaga, ale zawsze przewaga! tak wiec do radomia hej ho 8)
DziDzia - 31 Sty 2007, 13:02

19.V :!: :!:
termin dla mnie jedyny :!: :!:
wiec pewnie sie zjawie.... :ok: ...




pozdro :!:

trzeci - 31 Sty 2007, 13:04

No to wybrane :)
Ja ruszam dzisiaj w delegację do Rzeszowa, więc zajadę po drodze do Radomia na bezpośrednie rozmowy.
Reszta zlotowych informacji dla Was, niedługo.
Pozdro ...

Bart_Skrzyszow - 31 Sty 2007, 13:14

Prezes czego nic wczęsniej nie gadałeś że będziesz w Rzeszowie :?:
Sekcja Podkarpacka by Cie przywitała odpowiednio ;) :hihihi:
Bedziesz jutro też :?:

Danio - 31 Sty 2007, 13:34

oby było cieplej...no to trzeba miesiąc wcześniej oszczędzać...

-> Prezes czy składasz jakieś specjalne zamówienie na śląsku ?

QBOSS - 31 Sty 2007, 13:46

nom ciepło mogło by być :) Nie mniej jednak mi ten termin odpowiada :D
Mafios - 31 Sty 2007, 14:25

bleee RADOM jak ja nie lubie radomia i tamtejszej policji nunu
osimek1 - 31 Sty 2007, 14:30

QBOSS napisał/a:
nom ciepło mogło by być


nooo - ZG mi sie przypomniala jak spalem pod koldra w 2 albo 3 bluzach i jeszcze mi zimno bylo:|

trzeci - 31 Sty 2007, 14:32

Bart_Skrzyszow :ra: wyjazd spadł na mnie nagle, więc ciężko było powiadomić kogokolwiek. Zresztą terminy mam napięte jak gumka w majtkach ;-|
Ale jeszcze będzie okazja się spyknąć, bo WSK PZL - Rzeszów stanie się chyba naszym klientem.
Danio :ra: Ty już wiesz co ja mogę mieć za życzenie ;-) pub2
Pozdro ...

Fordon - 31 Sty 2007, 14:42

WooYownik napisał/a:
Pablo napisał/a:
Fordon napisał/a:
...

czym ? :D


ryksza .... :P

Bysliscie :?: wizdzieliscie :?: aaa no fakt jeszcze nie... to i dobrze...
Puma byl widzial i wiec wiecej a niezeli Bydgoszczanie... :rotfl:

zefir - 31 Sty 2007, 15:15

nie ma bata mi sie podoba ;) hehe zwlaszcza ze to maj bo czerwien walka z uczelnia;)
abla - 31 Sty 2007, 17:34

19 maja to nie tak źle, może będzie już ciepło :) Bo jak sobie przypomnę noc 29 kwietnia w zeszłym roku w ZG... to brrr - nawet rozgrzewacze w płynie nie dawały rady ;)
I myślę, że 19 maja przyjedzie jednak więcej ludzi, bo znaczna część Klubowiczów to studenci, a w tym czerwcowym terminie mają sesję.

djpleban - 31 Sty 2007, 17:52

no mnie wyniki ankiety zadowalają bo to jedyny termin kiedy możecie na mnie liczyc
ciekawe ilo dniowy będzie zlot...
no więc pozostaje dylemat- jechac na 2-kółkach żebyście mnie zbesztali czy na 4ech

Brook - 31 Sty 2007, 17:57

ja już rezerwuję urlop :-P

teraz tylko zamawiajcie super pogodę i będzie git fajka greenpeace

Daras84 - 31 Sty 2007, 18:07

djpleban napisał/a:
no mnie wyniki ankiety zadowalają bo to jedyny termin kiedy możecie na mnie liczyc
ciekawe ilo dniowy będzie zlot...
no więc pozostaje dylemat- jechac na 2-kółkach żebyście mnie zbesztali czy na 4ech



na 4ech bo musze sie odegrac za ta kreche w Częstochowie ;)

PumaRST - 31 Sty 2007, 19:50

Łokmen napisał/a:
tylko czy bezpiecznie :?:


Jest wojna są straty :D a tak powaznie to raczej zapomnijcie o 1/4 w radomiu bo wszystkie sensowne drogi są z radarami działającymi. chyba że znajdziemy coś blisko noclegu :yes: :yes:

zefir - 31 Sty 2007, 20:16

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
jaco11 - 31 Sty 2007, 20:16

PumaRST napisał/a:
Jest wojna są straty
dokładnie Łokmen hehehe

Puma a ty znowu o militariach :) nawet .... chcialeś mi wcisnąć :twisted:

charpia - 31 Sty 2007, 21:52

Heh, kurde troche sie rozczarowałam tym terminem... tylko 4 głosy przeważyły... Zobaczycie, bedzie zimno i deszczowo gy Ps. A wszystko przez Mola :D
marcus_87 - 31 Sty 2007, 21:58

zeby tylko nie padalo to bedzie spoko. ja gdzies wyczytalem ze niedlugo na torze w radomiu swoj zimowy zlot maja miec ludzie ze sierrafan wiec bedzie mozna sie ich podpytac o organizacje itd
Piter - 31 Sty 2007, 22:02

No i GIT.
Do zobaczenia w Radomiu :)

charpia - 31 Sty 2007, 22:02

Oj obawiam się, ze będzie lało i będzie bardzo zimno... górale mówią, ze nawet śnieg może spaść, a jak nie to będą wichury ba... nawet halny może być 8|
WooYownik - 31 Sty 2007, 22:06

glowa zaczyna mnie bolec od krakania Waszego ... bedzie dobra zabawa i bedzie wiosennie i tyle mi starczy ....
Danio - 31 Sty 2007, 22:08

zobaczymy jak sie będzie sytuacja rozwijać...w razie czego proszę poszukiwać we własnym zakresie ocieplaczy odmiennej płci, promocji kurtek zimowych i alko....napojów izotonicznych
QBOSS - 31 Sty 2007, 22:08

Cytat:
Oj obawiam się, ze będzie lało i będzie bardzo zimno... górale mówią, ze nawet śnieg może spaść, a jak nie to będą wichury ba... nawet halny może być 8


Ciotka weź ty sie schowaj z tymi przepowiedniami bo w końcu wykraczesz ,ja mam nadzieje że pogoda tym razem nam dopisze

Brook - 31 Sty 2007, 22:09

WooYownik, ma rację :-P będzie cool i tyle :!:
Danio - 31 Sty 2007, 22:09

aha i mam nadzieję ze nie będzie cały ośrodek przekopany rowem bo widok Staszka i Charpi znikających w momencie nie było milutki ....
Pablo - 31 Sty 2007, 22:11

Danio napisał/a:
aha i mam nadzieję ze nie będzie cały ośrodek przekopany rowem bo widok Staszka i Charpi znikających w momencie nie było milutki ....

Ja też miałem przyjemnośc zobaczyć jaki głęboki rów wykopali :D ... a pogoda będzie plażowa... słońce , plaża, zimne drinki :)

charpia - 31 Sty 2007, 22:12

O rany, Danio nawet mi tego nie przypominaj, myslałam że już umieram i że ziemia mnie wciąga :D

Kuba, wcale nie kraczę, będzie paskudnie i nieprzyjemnie i w ogóle do niczego gy gy gy

Pablo - 31 Sty 2007, 22:14

Charpia !!!!

nunu

charpia - 31 Sty 2007, 22:16

No co? 8| Górale mi tak gadali ;/ no ale co tam, połączę się z Wami przez videokonferencję, Ja będę na słonecznej plazy a Wy z soplami przy nosie :D
zefir - 31 Sty 2007, 22:17

ciotka na Twoim miejscu zaczal bym sie modlic o pogode bo jak nie bedzie cieplo, to ja wiem gdzie Cie znalezc :D
charpia - 31 Sty 2007, 22:20

No niestety Zefir, chociaż drżę na samą myśl co byś mi zrobił jakbyś mnie znalazł, to z żalem muszę przyznać, że POGODY NIE BĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajka
Yolka - 31 Sty 2007, 22:20

charpia napisał/a:
Zobaczycie, bedzie zimno i deszczowo


charpia nie kracz :fox: ja tu pogadam z Naszym Przedsiebiorczym Redemptorysta, rzuci sie na tace i pogoda bedzie piekna :D

charpia - 31 Sty 2007, 22:25

No nikt mi nie wierzy, ze tą pogodę górale przepowiedzieli ... załamka :sad: No ale, ja i tak nie jadę, wiec dla mnie to nawet może być tam syberia :D
Piter - 31 Sty 2007, 22:27

Zamknijcie ten temat przed charpią, ;/
charpia - 31 Sty 2007, 22:28

:hahaha: dobre dobre... ale już bedę grzeczna. OBIECUJE :serduszka:
osimek1 - 31 Sty 2007, 22:28

charpia napisał/a:
No nikt mi nie wierzy, ze tą pogodę górale przepowiedzieli ... załamka :sad: No ale, ja i tak nie jadę, wiec dla mnie to nawet może być tam syberia :D


buuu:( szkoda:(

trzeci - 31 Sty 2007, 22:44

Koniec spamu.
Miejsce i data Zlotu wybrana.
Następne informacje i rozmowy w kolejnym topicu.
Pozdro ...

Rasta - 1 Lut 2007, 10:57

Nietety zawiedzony jestem terminem, obawiam się, że będzie lipna pogoda. Obym się mylił.....

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group