Forum FiestaKlubPolska -

Team Zachód - Team Zachód w Nowym Roku

sowa - 1 Sty 2007, 14:58
Temat postu: Team Zachód w Nowym Roku
Witam!
Na wstępie chcę Wam wszystkim złożyć gorące życzenia na Nowy Rok...., by każdy z Was doznal czegoś miłego, by żyło Wam się łatwiej, a fiestki zapomniały co to klucze i śrubokręty, byście zawsze mieli chwile na spotkanie z przyjaciółmi, uśmiech czy odrobine lenistwa. A my wszyscy, żebyśmy stworzyli zgraną grupę, umieli sobie pomagać i wspierać się nawzajem.... i oczywiście dali czadu na ZLOCIE 2007!!! ;) !!! szczęsliwego!!!!

ok koniec tych tkliwości:)
proszę o zapoznanie się z tematami:

-dot. składki klubwej na 2007r
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=21152
...dla klubowiczów>
http://www.fiestaklubpols...p=204789#204789

-dot. spotu dwuklubowego 6stycznia2007:
http://www.fiestaklubpols...der=asc&start=0

Z dodatkowych informacji to z dniem dzisiejszym naszą frakcje opuściło 5 osób
front247
Leosi
Little4don
Dawidek
LukaszWojewódka
Powód zgodnie z zapowiedzią- brak logowania na forum po 15września i brak uczestnictwa w życiu frakcji.

Jeszcze prośba byście sprawdzili w swoich profilach dostepność waszego adresu email dla użytkowników!
Preferencje
Pokazuj mój Adres Email: Tak Nie

Znacznie ułatwi mi to kontakt z wami!!!

pozdrawiam i jeszcze raz samych pomyślności .....SOWA!!!

Marcin - 1 Sty 2007, 15:03

Podziekował za życzenia i oczywiście wzajemnie szefowo :D

[ Dodano: Pon Sty 01, 2007 22:46 ]
sowa napisał/a:
brak uczestnictwa w życiu frakcji

...apropo tego uczestnictwa, to ile osob z tych które zostały po przesianiu się udziela? logując się dosyć chociażby co jakiś czas, powiedzmy raz na tydzień... będzie ledwo połowa ;/ ...moze się czepiam ale taka jest prawda, nie wiem czy to taka straszna męka napisać cokolwiek na podforum frakcyjnym... może ktoś tu gryzie albo Sowa dziobie :lol: yyyy no to ostatnie to nie ;-) nikt się jak na razie nie skarżyl nawet po spotach...
koniec noworocznej wydumki.

kazi - 3 Sty 2007, 01:29

ja zagladam zeby nie bylo Odi tez sledzi temat i nawet myslelismy zeby przyjechac na tego spota ale nie wiem czy on mnie jeszcze lubi :(
odyniec - 3 Sty 2007, 01:47

kazi, nie marudź, jakoś jeszcze gadamy więc nie jest tak źle :)

a odn gryzienia... ja nie gryze :!:

sowa - 3 Sty 2007, 01:55

Marcin napisał/a:
Podziekował za życzenia i oczywiście wzajemnie szefowo :D

[ Dodano: Pon Sty 01, 2007 22:46 ]
sowa napisał/a:
brak uczestnictwa w życiu frakcji

...apropo tego uczestnictwa, to ile osob z tych które zostały po przesianiu się udziela? logując się dosyć chociażby co jakiś czas, powiedzmy raz na tydzień... będzie ledwo połowa ;/ ...moze się czepiam ale taka jest prawda, nie wiem czy to taka straszna męka napisać cokolwiek na podforum frakcyjnym... może ktoś tu gryzie albo Sowa dziobie :lol: yyyy no to ostatnie to nie ;-) nikt się jak na razie nie skarżyl nawet po spotach...
koniec noworocznej wydumki.


..no widzisz Manius jest jak jest, zaproszenia, zachety i propozycje dostaja wszyscy... tez nie chce byc nachalna i bombardować co chwile, ale mam nadzieje troche nas przybędzie w tym roku.... takich aktywnych i tak boskich jak wy :przytul: ..choć nie w ilości sila to juz wiemy!!!
ps. a podziobie każdego kto wam bedzie krzywde robił!!! nunu

zefir - 3 Sty 2007, 08:43

no sowa takiego oredzia nie powstydzil by sie nasz cudny i jakze nie zadżebisty premier :D :D :D :D

pozdrawiam Team zachod
happy new year

Marcin - 3 Sty 2007, 10:17

Zefir podziekowali :)

Sowa święta racja, niech się boją krzywdziciele :P

Kazi cichaj, Ty przynajmniej na spocie się pokazałeś a już nie wspomne jak wymiatałeś... ;-)

odyniec - 3 Sty 2007, 10:40

to ja gryze to ja, to ja, to ja :!:
sowa napisał/a:
ps. a podziobie każdego kto wam bedzie krzywde robił!!! nunu

zawsze o tym marzyłem :D

Marcin - 3 Sty 2007, 10:53

Ty wiesz w co się pakujesz? :hahaha:
kazi - 3 Sty 2007, 16:36

Marcin napisał/a:
Kazi cichaj, Ty przynajmniej na spocie się pokazałeś a już nie wspomne jak wymiatałeś...

Nie rob sobie jaj dobra? to ze sie pokazalem to nie znaczy ze cos umialem i mi wychodzilo (zero picia przed jakakolwiek gra.) A to ze pojechalem to dlatego ze Odi dal mi pomysla na mile spedzenie czasu ale jak narazie to widze ze do GW to nikt nie chce przyjechac ;-(

Marcin - 3 Sty 2007, 17:03

Kazi źle mnie zrozumiałeś... reszta na PW.
odyniec - 3 Sty 2007, 23:28

a w Gorzowie mamy tańsze kręgle gy
Esox Hunter - 5 Sty 2007, 08:31
Temat postu: ;]
Mamay styczeń a to znaczy że do wiosny juz bardzo blisko :P Odliczam dni i godziny do jakiegoś spociku nad jeziorkiem ... :D
Marcin - 5 Sty 2007, 11:02

Waldek albo łodrą :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group