Forum FiestaKlubPolska -

Team Zachód - POBUDKA ;)

sowa - 16 Gru 2006, 12:19
Temat postu: POBUDKA ;)
WITAM!!
troche frakcja ostatnio przysneła do czego sie poniekąd przyznaje, ale przyszedł czas na reaktywacje TeamZachód!!!
Oto plan na najbliższy czas:

1. Spot świąteczny
Jakieś miłe spotkanko przy np. wigilijnej pizzy pub2
Termin np 22.12-piątek
lub jakiś dzień między BN a sylwestrem

2. Spot z klubem s. octavi
6 styczeń- konkrente i aktualne dane w osobnym temacie
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=20801

3. Regularne spotkania -od nowego roku np. w pierwszą niedziele miesiąca w jakims stałym miejscu!!! przed każdym spotkaniem oczywiscie dostaniecie przypomnienie i potwierdzicie swoje przybycie bądz też jego brak ;/
Mysle ze by to troche rozruszało towarzystwo ziom


4. Od nowego roku idziemy w jakosc a nie w ilość !!!
stąd też po 1stycznia z Team Zachód pożegnają się członkowie których ostatnie logowanie miało miejsce przed 15 września 2006!!!
Tu moja prośba by każdy będąc w szale świątecznych zakupów wetknął jakiejs napotkanej na parkingu fieście ulotke zapraszającą na forum. Dajmy szansę nowym!!!

na poczatek to tyle :-)
pozdrawiam

odyniec - 16 Gru 2006, 17:47

hyh wkońcu ;)
a już niemogłem się doczekać ;P
czekam na dokładne info i... jestem po wypłacie więc.... ale o tym później :-)

Kam'ol - 16 Gru 2006, 21:09

jestem, za jak bede w zielonej to chetnie sie przyłączę, i niedlugo wrzuce nowe foty mojego "zginlaka"

<peace> ziom

sowa - 16 Gru 2006, 21:32

fotki najalepiej beda tu wyglądały
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=17303


...a ty ODI.. to ty ile tej wypłaty dostałes hmm???? może jakiś wyjazd nam zasponsorujesz?? gy

kazi - 16 Gru 2006, 22:42

ja bym pojechał ale niestety jestem splukany za 2 dni mi telefon zablokuja :D zycie jest wesole staruszka :-/
sowa - 16 Gru 2006, 23:21

kazi to sie do odiego przytul:).. on obiecał ze na pewno przyjedzie!!!! panowie nie róbcie scen!!! już na to jedno piwo czy soczek wyskrobie dla ciebie jak bedzie trza!!!!
odyniec - 17 Gru 2006, 00:45

Sowciu, my to do Ciebie chcielibyśmy się przytulać :hihihi:
Marcin - 17 Gru 2006, 14:15

...ożeszty ale cukrem posypało z gorzowa :-P
Kazi dogadajcie się z Odim i razem jednym samochodem przyjedzcie, zawsze to taniej, a może jeszcze kogoś znajdziecie.

Sowcia w końcu jakieś konkrety :)

WooYownik - 17 Gru 2006, 19:56
Temat postu: Re: POBUDKA ;)
sowa napisał/a:
WITAM!!
...
Termin np 21.12-piątek
....


jesli dobrze sie orientuje to jest czwartek :P

Jesli bedzie ustalony jakis termin to moze i ja was odwiedze na chwile ... bo musze benzyne wyjezdzic .. :P

odyniec - 17 Gru 2006, 21:59

Marcin napisał/a:
...ożeszty ale cukrem posypało z gorzowa :-P


kobiety rządzą tym światem... a Sowa jest szefową tutaj, to trzeba się starać byćdla Niej miłym ;)

Wojo a jak bedziesz lecial przez Gorzów to razem możem od Gorzowa polecieć...
może jeszcze jedna osoba z nami pojedzie ale to już swoim autkiem, ale niepewne więc szczegółów nie zdradzam, czekam raczej na ustalenie terminu dokładniejsze.

pozdrawiam

sowa - 17 Gru 2006, 22:24
Temat postu: Re: POBUDKA ;)
WooYownik napisał/a:
sowa napisał/a:
WITAM!!
...
Termin np 21.12-piątek
....


jesli dobrze sie orientuje to jest czwartek :P

Jesli bedzie ustalony jakis termin to moze i ja was odwiedze na chwile ... bo musze benzyne wyjezdzic .. :P



no dobra dobra kalendarz mi sie zegł :-) poprawione a na Pana oczywiście liczymy!!!

WooYownik - 17 Gru 2006, 22:29

ale miloby bylo jakby byla to inna data niz 21.12 ... bo 21 mam spotkanie przed swiateczne w bydgoszczy ..
kazi - 17 Gru 2006, 23:19

sowa napisał/a:
kazi to sie do odiego przytul:).. on obiecał ze na pewno przyjedzie!!!! panowie nie róbcie scen!!! już na to jedno piwo czy soczek wyskrobie dla ciebie jak bedzie trza!!!!

Dzieki Sowa przyjedziemy przyjedziemy ja na gwalt robie auto i dzisiaj kara Boza za niedziele i nie zamykaja mi sie drzwi od strony kierowcy :( Z Odim przyjedziemy razem prawdopodobnie bo tak wstepnie ustalilismy :)

sowa - 18 Gru 2006, 02:25

no i tego się trzymajmy chłopaki!!!
troche pobazgrałam w pierwszym poście wiec spójrzcie i jesli macie kontakt z jakims śpiącym kolegą to go szturchnąć proszę!!!

Marcin - 18 Gru 2006, 10:09

sowa napisał/a:
4. Od nowego roku idziemy w jakosc a nie w ilość !!!

i to mi się podoba :D

Jeśli chodzi o piątek to planowałem przyjazd do zg, ale to się jeszcze okaże jak sie sprawy potoczą... tym bardziej że w sobote wyjeżdzam do rodzinki.

Co do nowych to jest jeden uzytkownik z zg nie zrzeszony z teamem -> nick: anjko

sowa - 18 Gru 2006, 10:49

tak jest taki nowy.. dostał juz info co gdzie i jak.. jak sie wykaze inicjatywą to i bedzie w teamie:)
No panowie oczekuje teraz jakichś konkretnych deklaracji!! czy najbliższy piątek komuś pasi???
czy ustalamy date na okres wigilia<>sylwester???

Marcin - 18 Gru 2006, 11:10

na chwile obecną 50/50 piątek/wigilia<>sylwek... może bede wiedział więcej jak wróce dzisiaj z zg.
odyniec - 18 Gru 2006, 15:27

teraz w piatek mi pasi. pogadam jeszcze z Andrzejem. pozdro
Marcin - 18 Gru 2006, 21:10

Jeśliby się mizerna liczba ludków zadeklarowała na piątek lub na następny tydzień to zawsze można uderzyć większą ekipą 6-tego razem ze skodzinami :P

Jest coraz większa szansa że w piątek się pojawie.

Esox Hunter - 18 Gru 2006, 21:14

W najbliższy piątek nie dam rady - pracuję do 22:00. ;/

Między świętami, od środy do piątku też mam do 22:00.

Jak komuś by pasiło z rańca, to jestem ZA.


PS.

A w nowym roku obiecuję częściej tu zaglądać :)

anjko - 18 Gru 2006, 23:41

sowa napisał/a:
tak jest taki nowy..

Witam wszystkich!
Chciałbym podziękować za zaproszenie jeśli tylko czas pozwoli to napewno sie pojawie.
Jak bedzie juz znany ostateczy termin to wtedy potwierdze swoja obecność na 100% a jeśl chodzi o najblizszy piatek to pasuje mi najwcześnij o 18 gdyz do 17 pracuje.
Pozdrawiam.

Marcin - 19 Gru 2006, 11:04

Waldek ty nie obiecuj tylko zaglądaj :P

Anjko :ok:

sowa - 21 Gru 2006, 00:04

ok panowie.. i panie (ale tu chyba tylk do siebie mówie 8) )

ustalamy termin
22.12 piatek godzina 19.30 klub Magma -tym razem gramy w bilarda;)


Jesli będzie 5 osób (nicków z forum) ..<osoby towarzyszace oczywiscie mile widziane >
to spotykamy sie w tym terminie
..tak więc piszemy listę :
1. sowa
2. ...



...jesli sie nie uzbiera bedziem dumac co dalej :-) ale nie bójcie się z okazji świąt na pewno sie wyściskamy :-P

kazi - 21 Gru 2006, 00:11

1. sowa
2. Kazi
3. ..

Kam'ol - 21 Gru 2006, 08:37

jestem za ;-)
herrkam - 21 Gru 2006, 09:07

:| wyjechany jestem więc wesołych świąt na następne się piszę (jak będę)
Marcin - 21 Gru 2006, 09:11

być :D

1. sowa
2. Kazi
3. Kam'ol
4. Marcin
5. ..

odyniec - 21 Gru 2006, 09:55

...
5. odyniec
...

sowa - 21 Gru 2006, 10:18

no panowie mamy piatke:)...
czyli nie ma zmiłuj!!!!!
1. sowa
2. Kazi
3. Kam'ol
4. Marcin
5. odi

oczywiscie lista nie jest zamknieta, a wy jak macie jakiegos chetnego towarzysza to naturalnie tez jest milo widziany :D
6. .....

kazi - 21 Gru 2006, 11:21

a jednak sie udało moj optymizm nie poszedł na marne ;-)
andrew - 21 Gru 2006, 12:24

No to lipa jak już wspomnialem koledze >>Batezowi<< mam zawalony termin a mialem miec wolne co za buuuuuuuuu; szkoda bo w bilarda to moze i bym mial jakies szanse na wygranie :-P :-P :-P :P :P
sowa - 21 Gru 2006, 12:58

szkoda andrzej!!! nie daj sie nastepnym razem!!!! 8)

Panowie dojezdni!!! spotykamy się o 19.15 na stacji orlen na ul. sulechowskiej zaraz przy rondzie na trasie północnej!!!
dojedziecie do niego z obwodnicy zjeżdzając z trójki


macie moj tel jakby co!!!
do zobaczenia!!!! :lol:

Kam'ol - 21 Gru 2006, 17:16

niom to pieknie, napiszcie co i dokładnie gdzie bo po całym dniu jazdy moim "zgnilusiem" jestem troszkę zmęczony.... a jak idzziemy na kregle to po co spotkanie na sulechowskiej?


P.S. Ja nie mam Twojego telefonu :cry: kaput

Marcin - 21 Gru 2006, 17:26

Kamol nie mieszaj :-P Sowa tylko zaeskortuje przyjezdnych my od razu pod magme, chyba że chce Ci sie robic kółko ;-)
Kam'ol - 21 Gru 2006, 19:56

Roger :V:
odyniec - 21 Gru 2006, 20:11

niektózy nie robią kółka a w zielonej są sporadcznie, dlategoż spotkanie na orlenie :P
sowa - 21 Gru 2006, 21:18

Kam'ol napisał/a:
niom to pieknie, napiszcie co i dokładnie gdzie bo po całym dniu jazdy moim "zgnilusiem" jestem troszkę zmęczony.... a jak idzziemy na kregle to po co spotkanie na sulechowskiej?


P.S. Ja nie mam Twojego telefonu :cry: kaput


oj kamol kamol:)...jak chcesz możesz przybyć na orlen!!! jesli nie pspotykamy sie pod magmą o 19.30 (o ile gorzów sie nie spózni ;P
oto aktualna lista
1. sowa
2. Kazi
3. Kam'ol
4. Marcin
5. odi
6.roger (hu is roger???)

WooYownik - 21 Gru 2006, 21:25

Sowa .. Roger to w gwarze pilotow i ogolnie CB znaczy zrozumialem ..
sowa - 21 Gru 2006, 21:34

oops :ups: :hahaha: :ups: :hahaha: :ups: :hahaha:

1. sowa
2. Kazi
3. Kam'ol
4. Marcin
5. odi
6. :-)

..ktoś jeszcze??? :-)

kazi - 21 Gru 2006, 22:05

Cytat:
(o ile gorzów sie nie spózni ;P

Spoko Sowciu Gorzów daje rade nie spózni sie napewno :) Jedziem moja fiesta jednak ;)

WooYownik - 21 Gru 2006, 22:06

to niech ktos za mnie wypije bo ja niestety jutro nie dojade do Was .. moze nastepnym razem :)
Wesolych Swiat Wam wszystkim :P

Marcin - 21 Gru 2006, 22:16

Wooyaa to na 6-tego się szykuj ;)
sowa - 21 Gru 2006, 23:17

a ty marcinek moze bys jakiegos linka do tych od spotu podał.. bysmy popodgladali jak to sie szkuja;d
odyniec - 22 Gru 2006, 02:02

Roger :hahaha:
a tak pozatym to każdy z nas jest kierowca i wie jak to jest na drodze... owszem juz zapas narzucam do tego kursu, a z kazda chwila zastanawiam sie czy i tak nie za pozno wyjezdzam, trza bedzie u siebie troszke na okolo pojezdzic bo w gorzowie tylko na jednym moscie mozna sie przeprawic przez warte... a to stanowi raczej lekki problem...
i niewiem jakie beda warunki na drodze jesli chodzi o ruch, bo wiemy, ze swieta tuz tuz... wiec pewno ludzie beda zpiaer...lac i bedzie ich od zajebca...
poki co wyjazd z gie wu planuje na ok 16 30 - 17 0. (moja mama potrafi dojechac do zg z gorzowa w 1h15min... ja zaś nie)

sowa - 22 Gru 2006, 02:15

odi wulgarze ;/
i sie nie smiej z rogera.. nie kazdy był pilotem w dzieciństwie :P
Wyjezdzie wczesniej.. jak za szybko dojedziecie kazi wie co robic.. a jak sie macie spóżnic to poczekamy abyscie dojechali cało!!! pozdrów mamę 8)

Marcin - 22 Gru 2006, 09:59

sowa napisał/a:
a ty marcinek moze bys jakiegos linka do tych od spotu podał.. bysmy popodgladali jak to sie szkuja;d

Bardzo chętnie bym podał ale i tak nikt tam nic nie zobaczy dopoki się nie zarejestruje... ja wchodze tam na kumpla nick i z wiadomych powodów go nie udostepnie ;-) wszystkie nowości bede relacjonował w tamtym topiku.

Odi 2 godziny powinny Wam wystarczyć, jeśli zadnych niespodzianek nie będzie po drodze...

pozdro

odyniec - 22 Gru 2006, 12:26

tez liczyłem 2h, ale nie lubie się spóźniać, tym bardziej, że wiem, że osoba płci pięknej czekać będzie.... to już wogóle mi nie wypada... cóż tak się nauczyłem...
wiem zaś że wczoraj w gorzowie na moscie był wypadek i tylko przeprawa przez most trwałą ok. 1h....

Marcin - 22 Gru 2006, 12:37

Tam u Was faktycznie jest porażka z przejazdem przez miasto. Coś się dzieje z tą obwodnicą która ma niby powstać? czy już ją buduja... :mad:
odyniec - 22 Gru 2006, 13:52

budują, w tym roku w grudniu miała zostać oddana do użytku (zeszłoroczne mrozy im przedłużyły termin), chodzi mi oczywiscie o obwodnicę która ma później być trasa S4 (może autostradą A4), zaś obwodnica wschodnia (przez miasto już prawie jest wybudowana, brakuje tylko jednej drogi przez park, która de facto jest już budowana, a w remoncie obecnie jest także most staromiejski, co jest głównym problemem, bo tylko w jednym miejscu w gorzowie można się przeprawić przez warte. problem jest - fakt, jako gorzowianin i dobry znawca miasta znam skórciki i skróty z których jakże często ostatnio korzystam i udogodnieniem dla mnie są niezmiernym. jedyne, to co mnie pociesza w tej ciężkiej sytuacji drogowej w gorzowie jest fakt, że po ukończeniu tych wszystkich inwestycji może wkońcu nie będzie takiego ruchu w mieście (ruch tranzytowy będzie omijał miasto) i będzie można się szybciej i swobodniej poruszać po mieście.
Marcin - 22 Gru 2006, 14:15

...czyli może się wyrobią do wiosny/lata :-P
sowa - 22 Gru 2006, 23:53

no i po wszytskim :lol:

jeszczr az wszytskim dzieki za przybycie!!! Wieczór aktywnie spędzony jest nawet łiner ale nie powiem kto bo to juz sie zaczyna robić nudne :-P
za momenta w osobnym poscie o historii naszego teamu pojawią sie zdjecia!!!

ps. szerokiej drogi tym ktorzy jeszcze jada do domków i słodkich snów!!!!

Marcin - 23 Gru 2006, 09:18

Ja także jeszcze raz dziękuje za przewypaśny wieczór ;)

Sowa co się robi nudne greenpeace ja tam nie narzekam.... szkoda tylko że łosiem zostałem :lol:

Kazi pamiętaj że trening czyni mistrza maniac

pozdrawiam i jade do rodzinki... online dopiero po świętach ;-)

trzeci - 23 Gru 2006, 12:32

Marcin, znowu zlałeś im dupska :P
Moje gratulacje :brawo:
Chyba ciężko będzie im Ciebie zdetronizować, Dominatorze ;)
Pozdrowienia dla Team`u Zachód :!:

kazi - 23 Gru 2006, 12:56

Nie poddam sie i tak kiedys bedzie lepiej :P choc taki glupi to ja chyba nie jestem co ? :he:
sowa - 24 Gru 2006, 04:13

Panowie zapraszam:) http://www.fiestaklubpols...p=189757#189757

swoje wrzućcie w biezacym temacie a ja przeniose je do historii:P pozdro i


:::W E S O Ł Y C H ::: Ś W I Ą T:::


odyniec - 24 Gru 2006, 13:39

Po spotkaniu się na Orlenie o godzinie 19 minut kilka.... za przewodnictwem Sowy dotarliśmy do Klubu...


Zaczeliśmy od bilarda...


Kije służyły do pojedynków, ale tylko z bilami... ;)


W dalszych rozgrywkach kibicowaliśmy, a na drugim planie Szefowa uwieczniała nasze wyczyny :-)


W tzw. "głupolu" krążek nazwał bym znikająco-latającym, ponieważ
-albo lądował 10m od stołu...


-albo wszyscy go szukali, a nikt nie mógł znaleść...


Sowa dzielnie notowała każde nasze osiągnięcie


No i nastał czas na kręgle (króle lepiej pamiętałem z bajki "Flinstones" aniżeli życia własnego...)


Agnieszka dzielnie walczyła z kręglami...


...Kamil także walczył dzielnie...


...i Marcin... choć czasem z Kamilem robili sobie przysługi :-)


...potem nastał czas na Szefową...


Wyraz twarzy doskonale nam mówi jak poszło...


"Patrzcie na Nią!"


"Jak to zrobić aby było dobrze... :?: "


Przetarg o aparat :-P


"Jeszcze 2 i wygram..."


Wygrał Marcin w finale z Kamilem...
Oto składanie gratulacji...


Uroczyste wręczenie prezentu od Sowy...


...jego rozpakowanie...


...a co to jest :?: ...


...czapka na zimę, aby uszy nie zmrzły :-)


Sowa pozdrawia wszystkich :D

<Odi nie chodź sam po nocach nunu > :hahaha:

i ja także chciałbym wszystkich pozdrowić,
Sowie podziękować za organizację, notw
wszystkim za wspaniały wieczór, bylo bigok
oraz życzyć Wam (czytającym tego posta) Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 8)
i za wczasu ... udanej zabawy Sylwestrowej :!: pub2

Marcin - 27 Gru 2006, 15:45

Ludzie ale wy głupie zdjęcia porobiliście.... :P

Może jeszcze dzisiaj wrzuce swoje foty.

pozdro!

Esox Hunter - 27 Gru 2006, 16:23

Fajna imprezka :) Dla rozgramiacza kolorowych kulek hooray

Heh, skoro Ci Marcin we wszystkim tak dobrze idzie to na ryby razem nie pojedziemy bo wszystkie mi wyłowisz :P

Marcin - 27 Gru 2006, 16:29

Esox Hunter napisał/a:
eh, skoro Ci Marcin we wszystkim tak dobrze idzie to na ryby razem nie pojedziemy bo wszystkie mi wyłowisz :P

hehehe to żeś wymyślił :lol: ostatnio byłem i nawet mi nic nie skubło... więc spróbuj się wykręcić i nic nie powiedzieć jak bedziesz się wybierał nunu

odyniec - 27 Gru 2006, 22:07

Marcin napisał/a:
Ludzie ale wy głupie zdjęcia porobiliście.... :P


nie... nie... a ja tak się starałem... :-(
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
<- ale za to Sowa pamiętała o mnie :serduszka:
-----------

sowa - 27 Gru 2006, 23:09

Marcin napisał/a:
Ludzie ale wy głupie zdjęcia porobiliście.... :P

Może jeszcze dzisiaj wrzuce swoje foty.

pozdro!



eej marcin my caly czas czekamy na te twoje mąaądrerere foooty :-P

Marcin - 28 Gru 2006, 11:58

Odi faktycznie Ciebie wielki zaszczyt w dupe kopnął :lol: a jak Ci teraz do twarzy :D

Asia nie martw się dzisiaj będą ;-)

odyniec - 28 Gru 2006, 14:40

Marcin napisał/a:
Asia nie martw się dzisiaj będą ;-)


niemartwię się tylko czekam na nie :)

Marcin - 28 Gru 2006, 14:53

...czas na moje foty :)

Asia z lecącą lotką... prawie jak dama z łasiczką :D


Hamowanie Sowy na rozbiegu :-)


Skupienie siega zenitu :)


Ostry finałowy pojedynek... maniac


Z dedykacją dla Kaziego :D


Choinka świeci...


Pogaduchy przed wyjazdem...


...wybrałem najciekawsze, poza tym myślałem że mam ich więcej ;-|

:-)

[ Dodano: Czw Gru 28, 2006 14:54 ]
odyniec napisał/a:
niemartwię się tylko czekam na nie :)


...dziewczynko uspokój się :lol:

sowa - 28 Gru 2006, 14:55

odi ja już ci coś mówiłam!!!! chair
oczywiscie Marcin jak zawsze sie obija patyk

a teraz na poważnie!!!
Musimy ustalic sobie stały termin spotkań np raz w miesiącu.. czy raz na dwa miesiące...
Teraz ja podaje propozycje a każdy mówi co by widział inaczej... i może do czegoś dojdziemy gy

spot regularny- druga niedziela kazdego miesiąca- póki jest zimno- znany klub Magma godz 16.
Oczywiscie przed każdym spotem będą leciały przypomnienia i lista obecności...

Pytanie podstawowe czy chcemy sie regularnie spotykac?? Zrobić ankiete???

Marcin - 28 Gru 2006, 14:57

CHCEMY!!! :)

sie nie obija nie obija... :-P


...raz w miesiącu chyba nikomu nic nie ubędzie jak sie spotkamy, ankieta chyba zbedna, Poki jest zimno to magma chyba że ktoś coś innego zaproponuje, a jak zrobi się ciepło to będzie trzeba jakiś placyk/parking okupować ;-)

po 1-wszym nam się lista frakcyjna pomniejszy wiec się zobaczy ile nas zostało...

WooYownik - 28 Gru 2006, 15:32

chcecie i basta :P ... bo inaczej bombki beda .. nico
kazi - 29 Gru 2006, 01:25

Marcin dzieki za dedykacje :ups: Jak narazie to ja moze i bym sie wybral na spota kolejnego lecz dopóki nie sciagne dlugow lub zglosze je do KRD nigdzie nie jade.
odyniec - 29 Gru 2006, 01:47

sowa napisał/a:
odi ja już ci coś mówiłam!!!! chair

ja nic nie pamietam,
spotkania.. owszem, jak czesto bede to niewiem jeszcze... szkola itp...

a dlugi predzej czy pozniej splace readmore
btw... powtarzasz się...

Marcin - 29 Gru 2006, 12:57

Kazi nou problemo :P
Tak tak Odi nie ma jak amnezja :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group