Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Wyjmowanie radia

Artur Z - 15 Paź 2004, 11:06
Temat postu: Wyjmowanie radia
Duże radio można wyjąć (bez nakładów finansowych w te kluczyki w kształcie liter U) mając 4 śrubokręty lub 4 wiertła
Ja użyłem modelu 2 + 2 ;) i teścia....
Wkładmy je w otwory (z czuciem ale głęboko) rozginamy na zewnątrz (wszystke jednocześnie) i.... trzecią ręką wyciągamy radio. Ja miałem kaseciaka więc trzecią łapę wsadziliśmy w otwór na kasete. Z CD może być większy problem. Samemu nie udało mi sie tego zrobić bo zajety troche prowadzeniem pojazdu. Stanowczo odradzam zabawy podczas jazdy.
Pozdrawiam ArturZ

grabo - 18 Paź 2004, 10:23

No ja wymieniałem radio z kaseciaka na CD i sam sobie poradziłem dwoma rękami. Zdjałem poprostu cały ten plastik gdzie siedzi radio i regulacja ogrzewania. I radio samo wyszło razem z nim.
szynszyl - 19 Paź 2004, 21:35

jak się ma zwinne paluszki to bez niczego można od tyłu popchnąć radyjko i samo wychodzi bez śrubokręta. (tylko bez komentarzy - jestem płci męskiej!)
Żółwik Tuptuś - 19 Paź 2004, 21:53
Temat postu: Re: Wyjmowanie radia
Artur Z napisał/a:
Duże radio można wyjąć (bez nakładów finansowych w te kluczyki w kształcie liter U) mając 4 śrubokręty lub 4 wiertła
Ja użyłem modelu 2 + 2 ;) i teścia....
Wkładmy je w otwory (z czuciem ale głęboko) rozginamy na zewnątrz (wszystke jednocześnie) i.... trzecią ręką wyciągamy radio. Ja miałem kaseciaka więc trzecią łapę wsadziliśmy w otwór na kasete. Z CD może być większy problem. Samemu nie udało mi sie tego zrobić bo zajety troche prowadzeniem pojazdu. Stanowczo odradzam zabawy podczas jazdy.
Pozdrawiam ArturZ


niby proste ale jak sie nie wie to można szkód narobić :)

Do FAQ !!!!!!!!!

rom72 - 8 Sty 2005, 15:06
Temat postu: nie udało mi się wyjąć radia
Próbowałem wyjąć radiomagn. kasetowy z mk5 ale mimo włożenia 4 gwoździ w otworki nie chciało wyjść. Coś blokuje, mimo charakterystycznego trzasku po włożeniu gwoździ. Może ktoś wie jak to się wyjmuje?
Jinks - 8 Sty 2005, 15:34
Temat postu: Re: nie udało mi się wyjąć radia
rom72 napisał/a:
Próbowałem wyjąć radiomagn. kasetowy z mk5 ale mimo włożenia 4 gwoździ w otworki nie chciało wyjść. Coś blokuje, mimo charakterystycznego trzasku po włożeniu gwoździ. Może ktoś wie jak to się wyjmuje?


Samo włożenie to trochę mało, musisz je rozchylic na zewnątrz dosyc silnie ale z umiarem.

Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group