Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Nowe wnetrze -"blue edition" z "S"16V

kratek - 7 Sie 2006, 22:06
Temat postu: Nowe wnetrze -"blue edition" z "S"16V
Witam wszystkich! Jako ze wczoraj wybrałem sie do Łodzi, odwiedziłem Loy'a :D zwiedzilem troche miasta -a moja fofka otrzymała piekne welurowe wnetrze :ok: ktore dzisiaj zostło zainstalowane - i tutaj wielkie podziekowanie dla Michała za załatwienie i przechowywanie tych oto zabawek:-) trza przyznac ze to fachowiec oraz konkretna osoba jakich mało :ok: info do wszystkich zastanawiających sie nad wnetrzem z fiesty 3 drzwiowej do piecio...wszystko podchodzi bez wiekszych klopotów ;)mi poszlo to bardzo sprawnie.

a oto kilka fotek





calosc robi naprawde swietne wrazenie :-) Pozdro

Bit1 - 7 Sie 2006, 22:30

Trzeba przyznać że te foteliki są przepiękne tylko ich nie ubrudź :twisted:
Pozdro miłego użytkowania fiesta odrazu ma pewnie teraz z 15koni więcej :D

Bad_Boy__Zabrze - 7 Sie 2006, 23:10

no ładne siedzonka, tylko dbaj o nie co koloru nie straca :ok:
LOY - 7 Sie 2006, 23:12

eh Kratek...dzięki za miłe słowa..ja od siebie dodam ze mimo iż business is business :-) to cieszę się ze komplet wyladował u Ciebie a nie u jakiegos tunera-oszołoma...ładną masz fiestkę i dobrze tam pasują.
Bit1 napisał/a:
fiesta odrazu ma pewnie teraz z 15koni więcej :D

...ba ...minimum 15 ;)

dday - 8 Sie 2006, 00:23

a przednie fotele nadal sie otwierają :?: bo to niezła zmyłka :ra: na tył można wsiąść przez tylnie i przez przednie dzwi :fox:
kratek - 8 Sie 2006, 07:39

Cytat:
a przednie fotele nadal sie otwierają bo to niezła zmyłka na tył można wsiąść przez tylnie i przez przednie dzwi


Tak, nadal sie otwierają :D nic nie zmienialem bo to bardzo fajny bajer,i jest tak jak pisales zawsze mozna wejsc przodem albo tyłem a przy pięciu drzwiach jest to dosc ciekawe :-)

ps. napewno sie nie pobrudzą bo wszystkich gonie chair a kolor robi swietne wrazenie w swietle dziennym no i do tego jest bardzo przyjemne trzymanie boczne

pozdrawiam ;)

trzeci - 8 Sie 2006, 08:15

Ładniutkie :)
Na dodatek mało spotykane.
Masz teraz wyjątkowe wnętrze Michał :)
Pozdro ...

Fordon - 8 Sie 2006, 10:49

MOiwlem zebys bral te fotele :D bo beda ladnie wygladaly w twojej FoFi... i ze warto... :)

Pozdrawiam

Jareczek - 8 Sie 2006, 12:19
Temat postu: Re: Nowe wnetrze -"blue edition" z "S"16
kratek napisał/a:
info do wszystkich zastanawiających sie nad wnetrzem z fiesty 3 drzwiowej do piecio...wszystko podchodzi bez wiekszych klopotów ;)




Nie koniecznie, bo jak juz piszesz o wnętrzu to nie zapomnij że jest takie coś jak boczki drzwi i to nie pasuje - 3 door ma dłuższe drzwi :D


A wnętrze ładne, teraz jeszcze brakuje boczków i wykładziny niebieskiej :)

kratek - 8 Sie 2006, 12:48

boczki bede robił z ciemnej wykladziny takiej samej jak podlogowa - a jak juz przy niej jestesmy - dobrze wiadomo ze niebieską wykladzine ciezko dostac( mowie o fabrycznej ) - nawet nie wiem czy nie trudniej niz same fotele ;) dlatego tez wykonczenie bedzie ciemne tak jak podloga :-)

Cytat:
Nie koniecznie, bo jak juz piszesz o wnętrzu to nie zapomnij że jest takie coś jak boczki drzwi i to nie pasuje - 3 door ma dłuższe drzwi


to chyba oczywista sprawa dlatego nie pisalem o tym ;)

Szopica - 10 Sie 2006, 08:26

No nie powiem...eleganckie i wyjątkowe wnętrze :)
Byłam ciekawa co wyjdzie z połączenia profesjonalizmu Loya i
zamiłowania Kratka do koloru niebieskiego :D
Ale jakoś mnie nie dziwi efekt :brawo:

Tylko ta czerwona gałałka zmiany biegów i żółte dywaniki - kolorki nie teges
A pamiętasz Michał w jakim kolorze oddałeś mi dywaniki do Fofi? :fox:
One byłyby idealne...szkoda, że ich juz nie mam, to bym Ci oddała :(
"Cici" na boczki? hmmmm A kiera - alcantara, skóra?
Działaj dalej, czekam na efekt końcowy wnętrza Twojej Fiechy

Pozdro... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

kratek - 11 Sie 2006, 09:04

w sobote jade kupic cici na boczki :D i na kanape bo chce okleic ten blaszany tył ..co do kiery to mam plan zrobic z alcantary - a drugim pomyslem jest cała z czarnej skórki - zobacze co powie mi szpec:-)

:ra: dywaniki

mam juz upatrzone takie fajne dywaniki sparco....ale czekam na sponsora ;-)

niedługo wrzuce kolejne foty z prac :hihihi:

pozdro

Bart_Skrzyszow - 11 Sie 2006, 09:32

Pierońsko mi się podoba to co masz w autku :brawo: :brawo: bigok bigok

Możesz coś wspomnieć o kosztach tego wszystkiego :?:

Wnętrze pierwsza klasa :ok: oby tak dalej bigok

marcus_87 - 11 Sie 2006, 19:25

kratek napisał/a:
w sobote jade kupic cici na boczki :D i na kanape bo chce okleic ten blaszany tył ..
mam cos dla Ciebie nie wiem czy widzies
masz sie na czym wzorowac a jak juz zrobisz to podaj jakies wskazowki jaki klej itd bo tez sie do tego przymierzam ;-)

LOY - 11 Sie 2006, 20:04

kratek napisał/a:
w sobote jade kupic cici na boczki :D i na kanape bo chce okleic ten blaszany tył ..co do kiery to mam plan zrobic z alcantary - a drugim pomyslem jest cała z czarnej skórki - zobacze co powie mi szpec:-)

pozdro

alcantary prawdziwej pewnie nie kupisz- kupisz podróbe - czyli teflonowany poliester który wygląda niby tak samo -alcantara jak każdy zamsz będzie sie mechaczył i scierał nierówniomiernie -kiera szybko będzie wygladac na wyświechtana -od potu może sie zacząc miejscami świecić . a więc czarna skóra i niebieskie szycie ( stebnowanie )

kratek - 11 Sie 2006, 22:02

:ra: LOY dzieki za rade, nawet nie przypuszczalem ze takie cos tez da sie podrobic :he: - wobec tego pozostane przy skórze, całej czarnej - zeby bylo dosc neutralnie ( nie chce robić żarówy z wnetrza) a zeby dodac smaku zastanowie sie nad wyborem nitki w szwach ( czarna, niebieska..albo czerwona - ale raczej pozostane przy tych dwoch pierwszych) zeby nawiazac kolorystycznie do calosci :-)
No i jeszcze pozostało wykończenie bagażnika - jak tylko ukoncze prace zamieszcze foty...jutro pojade rozejrzeć sie za potrzebnymi materialami i prace czas zacząc :-) a jest co robic - musze caly sprzet przeniesc do bagaznika - a troszke go jest...oczywisci trzeba go sensownie zabudowac itd... ;)
pozdrawiam :ok:

malek - 12 Sie 2006, 07:37

szczerze mówiąc to nie wiem jak Ford mógł fabrycznie taki kolor tapicerki montować ;-|
Arkadius - 12 Sie 2006, 10:09

malek - tylko nie mów ze Ci się nie podoba :| Żeby nie brak kasy to te fotele by były w mojej Fieście
malek - 13 Sie 2006, 12:41

może na żywo lepiej wyglądają, ale jak dla mnie te fotele to zbrodnia :-P
kratek - 13 Sie 2006, 17:20

Cytat:
może na żywo lepiej wyglądają, ale jak dla mnie te fotele to zbrodnia


8| 8| 8| dlaczego tak uwazasz??

madek - 13 Sie 2006, 19:05

kratek napisał/a:
Cytat:
może na żywo lepiej wyglądają, ale jak dla mnie te fotele to zbrodnia


8| 8| 8| dlaczego tak uwazasz??

może preferuje różowe :D

mi się podoba, ozywiaja ponure wnetrze fiestki ;)

Piesek - 14 Sie 2006, 12:14

Kratek my mamy bardzo bardzo podobne gusta :D u mnie też wnętrze jest robione na całe blue... niestety z przyczyn ważniejszej wagi jest niedokończone i dopiero w zime będzie na to czas i kaska, apropo bagażnika materiał już też wyszukałem taki pinkny :D , ale ciągle dręczy mnie pytanie czy warto ładować 50kg dodatkowej wagi do bagażnika :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group