Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] Kręci ale nie odpala

Kolin - 15 Cze 2006, 14:25
Temat postu: [MK3] Kręci ale nie odpala
Siemano:)

Moj problem jest otoz taki:)

Wiec tak kiedy cpp mam odlonczone auto zapala ale sa wysokie obroty i jak chce jechac strasznie sie dlawi,szarpie i przebiera i gasnie czasami poprostu nie da sie jechac:( :( :( a jak podloncze cpp to auto tylko kreci ale nie zapala,wiec domyslam sie ze to winna cpp mam racje czy sie myle? w jaki sposob sie to wymiennia?

W aucie wymnielem wszytko:
oleje,filtry wszystkie,kable,tankowalem inna benzyne i nic ma moze ktos jakis pomysl??:) z gory dziekuje:) :-)

picio_18 - 16 Cze 2006, 10:00

sprawdz sobie jeszcze map sensor czy czasem nie masz weżyka zagiętego ale wsumie jak odpala bez ccp to raczej bedzie dobry....
jackrzec - 16 Cze 2006, 10:21

picio_18 napisał/a:
wsumie jak odpala bez ccp to raczej bedzie dobry....
Prawde powiedziec to CPP niema zabardzo nic do odpalania, od tego jest krokowiec :)
Kolin - 16 Cze 2006, 12:10

picio_18, a gdzie sie znajduje map sensor?? bo nie mam pojecia:) jak to wyglada albo cos?

[ Dodano: Pią Cze 16, 2006 12:32 ]
Zamowilem nowe cpp wynioslo mnie 360zł zobaczymy co jak bedzie mam nadzieje ze bedzie dobrze...moze wie ktos jak to zamontowac? a moze powinnien to zakladac Elktryk? czy mechanik?

diodalodz - 17 Cze 2006, 02:17

zobacz czy po podłaczeniu czujnika położenia pzrepustnicy nie ginie napięcie na czujnik położenia wału .
picio_18 - 17 Cze 2006, 09:31

map jest na "ściance" przedzielającej silnik od kabiny na wysokości kierowcy jak otworzysz maskę to go zobaczysz! wchodzi do niego weżyk z kolektora dolotowego zobacz czy nie jest załamany!
Kolin - 17 Cze 2006, 11:19

wężyk jest git nic sie z nim nie dzieje kupilem CPP nowe:P teraz tylko pytanie jak je zamontowac:P ogolnie a czujnik polozenia wału gdzie sie znajduje?? to zobacze dzis w garazu:)
diodalodz - 17 Cze 2006, 12:45

nad rozrusznikiem kręcony jest w obudowe koła zamahowego .
Kolin - 17 Cze 2006, 14:41

dziekuje:) dzis sprawdze:) a wie ktos z was moze jak zamontowac CPP? nowe gdzie sie to wpina?
jackrzec - 19 Cze 2006, 22:57

Tu masz zdjęcia: http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=12123

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group