Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - poszerzenia z XR2i

Daras84 - 26 Maj 2006, 17:09
Temat postu: poszerzenia z XR2i
doradzcie mi bo juz sam niewiem a raczej jestem niezdecydowany czy zakladac to ustrojstwo do mego pojazdu??




byłbym tez wdzieczny za jakies fotki futur z progami i nadkolami z xr

Darekmk3 - 26 Maj 2006, 17:36

mówilem Ci ze nie :-P ,jedynia opcja z tym progiem co gadalismy by podeszła ,no ale to moje zdanie :D
pozdro ciekawe jak inni napiszą :-)

marcus_87 - 26 Maj 2006, 17:37

no przydaloby sie ta bide czyms zakryc :lol: a tak na serio to kwestia gustu i kasy, zalezy czy jeszcze dlugo bedziesz jezdzil ta fiesta bo przy sprzedazy i tak nikt nie doplaci za nakladki xr




PumaRST - 26 Maj 2006, 17:42

Uprzedziliście mnie z fotkami :D

Ja bym zakładał, mnie sie podoba taki patent, ale to jest moje zdanie.

malek - 26 Maj 2006, 17:48

te progi jednak bardzo zmieniają fieścinę :)
LOY - 26 Maj 2006, 17:54

wyciagnij ranty błotników blachą -bo i tak czeka ciebie blacharka z tego co pamietam...ale poszerzen od Xr nie montuj . zrób szeroko i skromnie .
Darekmk3 - 26 Maj 2006, 18:01

LOY napisał/a:
wyciagnij ranty błotników blachą -bo i tak czeka ciebie blacharka z tego co pamietam...ale poszerzen od Xr nie montuj . zrób szeroko i skromnie .

polać mu bo dobrze gada :ok: ,Darek jak wsadzisz poszerzenia z xr to sie koła schowaja i auto straci urok zrob tylko próg ala zender i wtedy bedzie wszystko grać ;) ,albo opcja LOY-a tez jst dobra :-)

Kacper - 26 Maj 2006, 18:23

ja bym montował - podoba mi się to bardzo, a co do chowania się kół...ostatecznie dystansy walnac i tyle, o ile będize to tak bardzo widoczne i będize przeszkadzac
WRonX - 26 Maj 2006, 19:32

Osobiscie choruje na takie poszerzenia. Tylko nie wiem, skad toto wziac - ostatnio ktos mi oferowal komplet progi+nadkola Zendera za 300PLN i sie zastanawiam, czy to dobra cena - moze ktos mi podpowie?
malek - 26 Maj 2006, 19:54

WRonX napisał/a:
Osobiscie choruje na takie poszerzenia. Tylko nie wiem, skad toto wziac - ostatnio ktos mi oferowal komplet progi+nadkola Zendera za 300PLN i sie zastanawiam, czy to dobra cena - moze ktos mi podpowie?


A jakie to Zendera?

Dynamike - 26 Maj 2006, 19:59

Moim zdaniem progi od xrki nie będą za fajnie pasować do zderzaczków które masz, ja do moich zenderów miałem wrzucić progi od mk4, mk5 i zdaje mi się że u ciebie też było by to znacznie bardziej trafione rozwiązanie. ;)

A tak na marginesie to zajżyj tu

WRonX - 26 Maj 2006, 20:06

malek napisał/a:
A jakie to Zendera?

Nie mam pojecia, gosc napisal mi tylko lakonicznie "mam komplet Zendera, 300PLN". I tyle. Dlatego pytam, moze to jest oczywiste, a ja nie wiem?

LOY - 26 Maj 2006, 20:27

WRonX napisał/a:
malek napisał/a:
A jakie to Zendera?

Nie mam pojecia, gosc napisal mi tylko lakonicznie "mam komplet Zendera, 300PLN". I tyle. Dlatego pytam, moze to jest oczywiste, a ja nie wiem?

gośc sie pomylił -nie było czegoś takiego-pewnie chodzi mu o pszerzenia Xr albo próg zender plus nakładki na błotniki od S czy futury.

marcus_87 - 26 Maj 2006, 21:08

LOY tutaj gosc pisze ze ma komplet zendera: http://www.otomoto.pl/ind...show&id=C949548
LOY - 26 Maj 2006, 21:27

tam sa poszerzenia od XR mk2 i Xr mk3 i zderzaki z nakładkami progów zendera do mk3-poszerzen zendera niema.
Daras84 - 26 Maj 2006, 22:04

Darek dobrze wiesz ze zdobycie orginalnych progow zendera do futra jest trudniejsze niz zdobycie maski z RST!! <choc wolalbym osobiscie takie> ale niechce klasc na autko laminatu <ble>

LOY licze sie z twoim zdaniem i czekalem na nie, ale sam widizsz ze wyciagniecie blotnikow nic nie da;/ poprostu brakuje niskiej lini progow.... w porownaniu np. do przedniego zderzaka....

Kacper dystanse odpadaja mam et 25 i 15 a w polaczeniu z dystansami ładny zestaw pozerajacy lozyska;/


jesli macie jeszcze jakies fotki to prosze...

Kacper - 26 Maj 2006, 22:16

Daras84 napisał/a:
Kacper dystanse odpadaja mam et 25 i 15 a w polaczeniu z dystansami ładny zestaw pozerajacy lozyska;/


jesli macie jeszcze jakies fotki to prosze...


No tak, myślałem ze masz 'normalne' ET w stylu 35-38...
Ale przy 25 to juz i tak felgi powinny fajnie wystawac, wiec z dokładkami XR2i powinno współgrać.

Danio - 26 Maj 2006, 23:58

a ja to bym je tam założył :) i ewentualnie połączył z nadwoziem tak jak ma Faza czy Gienek...pomysł LOY'a dobry pod warunkiem że znajdziesz speca co Ci to ładnie wyrzeźbi...
maerik - 27 Maj 2006, 10:35

Daras olej te progi i pomaluj plastiki pod kolor nadwozia :ok:
jaco11 - 27 Maj 2006, 10:55

maerik napisał/a:
Daras olej te progi i pomaluj plastiki pod kolor nadwozia
ja tyroszeczke pomalowałem ale wieczorkiem pokaże pozdr... dla mnie jest super
odyniec - 28 Maj 2006, 03:10

odn tej aukcji co ktos dal:

Cytat:

Komplet ospojlerowania do fiesty 1983-1988 wersja XR2i progi nakładki rantów błotników spojlery przód i tył cena 250zł

sory ale ziomek troszke nie w temacie jest....
(xr2i w tych latach :yyy: )

btw co do tych progow.... chlopaki maja racje - kola Ci sie schowaja... co bedzie dosc lipnie wygladac...

malek - 28 Maj 2006, 18:56

marcus_87 napisał/a:
LOY tutaj gosc pisze ze ma komplet zendera: http://www.otomoto.pl/ind...show&id=C949548



Zainteresowałem się bliżej tym czerwonym zestawem z ogłoszenia o którym pisze marcus_87. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz. Facet pisze, że są to nakładki na zderzak przedni i tylni, a nie zderzaki!
Sądząc po TEJ fieście wygląda na to, że ma rację, bo górna część wygląda faktycznie jak oryginalny czarny zderzak.

Czy ktoś widział taki zestawik na fieście (oprócz tej z ogłoszenia :) ) Może jakieś zdjęcia? Zastanawia mnie jeszcze jedno. Przeszukałem cały net i nigdzie nie znalazłem informacji/fotek tego zestawu, a facet w rozmowie tel. stwierdził, że te nakładki zakłada się pod zderzak (czyli tak jak normalne RS, a widać przecież na zdjęciu w ogłoszeniu że pod to raczej nie da rady).

Może więc fotka jest pomylona? A zestaw tak naprawdę nie jest do fiesty? (a do tej na allegro musiał zostać przerobiony)

Pomóżcie coś, bo zestawik w sumie zaczął mi się całkiem widzieć i jak będzie pasował to jutro go łyknę :-)

madek - 28 Maj 2006, 19:08

Widocznie sam nie wie dokładnie jak sie to zakłada. Na fotkach tego ze srebrnymi widac ze sa one nakładane na oryginalny zderzak. Wygladaja identycznie wiec to na 99% to ;) Trzeba przyznac ze po odpowiednim polaczeniu i polakierowaniu całości wygladaloby to całkiem apetycznie :) Ten z aukcji zrobił to po najprostszej linii oporu ale i tak ciekawie sie to prezentuje :-)
maerik - 29 Maj 2006, 01:07

To co chłopaki? Kupujecie? Chętnie bym zobaczył fiestę z takim pakietem Zendera! Cena jest w miare rozsądna - jak mi wpłacicie kaske na konto to wam kupie i przechowam :devil: bo to przecie niedaleko i znam sprzedajacych ;/
malek - 29 Maj 2006, 08:01

maerik napisał/a:
To co chłopaki? Kupujecie? Chętnie bym zobaczył fiestę z takim pakietem Zendera! Cena jest w miare rozsądna - jak mi wpłacicie kaske na konto to wam kupie i przechowam :devil: bo to przecie niedaleko i znam sprzedajacych ;/


Koleś coś ściemniał albo mówił prawdę :P , że ktoś już się interesował tymi dokładkami i dzisiaj po sprawdzeniu maila będzie wiedział czy to jeszcze aktualne - jeśli tak to biorę

marcus_87 - 29 Maj 2006, 12:19

malek napisał/a:

Czy ktoś widział taki zestawik na fieście (oprócz tej z ogłoszenia :) ) Może jakieś zdjęcia? Zastanawia mnie jeszcze jedno. Przeszukałem cały net i nigdzie nie znalazłem informacji/fotek tego zestawu, a facet w rozmowie tel. stwierdził, że te nakładki zakłada się pod zderzak (czyli tak jak normalne RS, a widać przecież na zdjęciu w ogłoszeniu że pod to raczej nie da rady).

jest taka niemiecka strona i tam sa wszystkie zderzaki jakie sa dostepne do fiesty opisane ale niestety nie mam adresu zapisanego

LOY - 29 Maj 2006, 14:25

ja mam:0 bardzo prosze _http://www.fiesta-ka-foru...id=30&Itemid=32
malek - 29 Maj 2006, 18:24

no niestety ktoś mi sprzątnął te dokładki z przed nosa ;-(
madek - 29 Maj 2006, 18:42

Szkoda bo to pewnie nikt z klubu i juz ich wiecej nie zobaczymy :sad:
Pozostaje polowac dalej ;-)

Bongo - 11 Lis 2006, 15:34

zendera z allegro mam ja a tak wyglada moja fiesta z tymi dokladkami :) http://www.fiestaklubpols...=16713&start=40
2smart - 11 Lis 2006, 20:24

Bongo napisał/a:
zendera z allegro mam ja a tak wyglada moja fiesta z tymi dokladkami :) http://www.fiestaklubpols...=16713&start=40


Przenieś zdjęcia na

http://imageshack.us/index.php

bo do linka którego podałes ma dostęp tylko Dywizja Dolnośląska

madek - 11 Lis 2006, 20:32

Przerzucam fotki Bonga z tamtego tematu:






QBOSS - 11 Lis 2006, 21:40

A mnie cały czas chodzi po głowie tylni zdeżak MK5 Sport ,niestety ciężko dostać ,dlatego kupiłem zwykły ,nie wiem tylko jak mam go przerobić na sporta, wiem że można było by sie pokucić bo MK5 Sport to nic innego jak MK5 zwykły z doczepką
Bongo - 12 Lis 2006, 04:58

dzieki madek...a tak wyglada zender ktory byl na allegro moi mili :) jeszcze sa jedne dokladki ktore sie dokleja z tylu...janarazie niemam ich doklejonych bo prawdopodobnie progi sprzedam i kupie od xr2 i....zendery sa gumore i ktos je źle trzymal i stracily troche ksztalt .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group