Forum FiestaKlubPolska -

Team Zachód - !!!! GRILL Z TEAM ZACHOD !!!!!

sowa - 14 Maj 2006, 11:21
Temat postu: !!!! GRILL Z TEAM ZACHOD !!!!!
witam :V:
.. troche juz odsapnelismy po zlocie wiec czas zrobic cos bardziej lokalnego.
Moja propozycja do spot z kiełbasą nad zalewem Ochla na poczatku czerwca.
Dajcie znac co o tym myslicie lub czy macie jakies ciekawsze miejsce do zarpoponowania. Pozdrawiam Sowa 8)

Pablo - 14 Maj 2006, 13:03

sowa napisał/a:
czy macie jakies ciekawsze miejsce do zarpoponowania

Zalew Koronowski koło Bydgoszczy greenpeace

WooYownik - 14 Maj 2006, 15:00

Albo pieczyska kolo Bydzi .... :D
slawomir-l - 14 Maj 2006, 15:16
Temat postu: spot
nom dobra tylko to taki jednodniowy chyba tak??
a wogóle to jest kilka fajnych miejscówek i wcale nie trzeba jechac nie wiadomo gdzie ja mam propozycje na miejsce gdzie juz wróble petle maja a do tego tylko 15 km. od Zielonej
Co powiecie na Droszków ( nie mylić z Drzonkowem)
:D

raven - 14 Maj 2006, 21:46

jesli w okolicach zielonej to autodrom (najlepiej) ewentualnie drzonkow tam w stadninie, ochla moze a jesli dalej to nieslulice (komarow teraz duzo) brzezie kolo pomorska albo jeszcze jakies inne miejsce na jakas woda...
Kam'ol - 14 Maj 2006, 23:11

jestem za, choc mnei pewnie znow nie bedzie bo musze skrobac mgr daleko od domciu :/, wygulajcie za mnie browarka i pozdrowionka readmore
sowa - 14 Maj 2006, 23:53

kamol nie pękaj ... ja tez skrobie.. ale ... magisterka nie mucha.. nie ucieknie fajka .
raven co za duzo to niezdrowo notw .. jakie sa mozliwosci na autodromie??? 500zł od kielbaski?;D daj znac co i jak mozna zalatwic.. bo moze i by bylo ciekawie;) pozdrowienia

Marcin - 15 Maj 2006, 21:43

...tak nieśmiało zaproponuje Gryżynę :) ładne jeziorko, jest miejsce na grilla i ognisko, a i w razie czego też przenocować tam można ;)

Tylko jeszcze Panią Sowcie musze zagadać coby mnie pod frakcje podciągnęła :P

pozdrawiam!

sowa - 15 Maj 2006, 22:16

ej Marcin no to zagadujesz czy nie bo tak siedze i czekam nunu
hi frakcja rosnie panowie old

raven - 16 Maj 2006, 04:35

wjazd na drom to kewstia 20 zl od samochodu (chodzi o tor nie o parking) grila mozna zrobic we wlasnym zakresie
sowa - 16 Maj 2006, 10:48

ok zaraz wymodze ankiete czy chcemy podziwiac łono czy tor;)

MAM PROŚBE!
DODAJCIE W PROFILU ADRES EMAIL (ci ktorzy nie maja) UŁATWI TO NASZ KONTAKT!!!!!
obiecuje spamowac nie bede ziom

Esox Hunter - 16 Maj 2006, 19:37
Temat postu: ;]
Kurde, dłuugo mnie tu nie było ;/ Przygotowania do dwóch wesel i zapierdziel w pracy zrobiły swoje. Ale jeśli mamy się spotkac, to tylko gdzieś nad jeziorem. Proponuję Ochlę (jest parking i miejsce na grilla/ognisko), można też wędkę zarzucić na grubego zwierza. Ewentualnie Zabór (kilka jezior) lub plaża nad jeziorem Droszków. pozdrawiam !!!!
szynszyl - 16 Maj 2006, 20:06

Marcin napisał/a:
Tylko jeszcze Panią Sowcie
w zakłądce grupy znajdx ta grupę i tam jak wejdziesz jesty opcja prośba o dołączenie.. do grupy oczywiście.
zefir - 16 Maj 2006, 20:12

ale wam zazdroszcze tego toru pod nosem
:ups: :ups: :ups:

sorki za OT
pozdrawiam znajomych z okolic ZG :D

odyniec - 16 Maj 2006, 20:40

eeee a cos kolo GW na wakacje bedzie sie rozumie? ;d
Marcin - 16 Maj 2006, 21:12

Sowa - już już nie denerwuj się ;)

Szynszyl - spoko duży jestem :P poradze sobie, ale dzięki.

sowa - 16 Maj 2006, 22:33

PANIE I PANOWIE!!!!
....yyyyy PANOWIE!!! :he:
POWITAJMY MAAAARCIIINAAAAA!!!!!!

<publika aplauz>




jak juz skonczycie to przypominam o ankiecie
http://www.fiestaklubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=16218

front247 - 16 Maj 2006, 22:51

ja oczywiscie sie pisze :brawo: ,moze byc ochla ,moze byc droszków moze byc radnica :D
ja proponuje nad odre,znam fajne miejsca,zreszta obojetnioe gdzie ,ja bede na pewno :D
termin tez mi kazdy odpowiada....ja nie mam grilla banghead
pozdrawiam

[ Dodano: Wto Maj 16, 2006 21:53 ]
to ile osób juz zrzesza team zachód?...a tyle fiest jezdzi po zielonej eh...zapisujcie sie do nas hammer

Marcin - 17 Maj 2006, 07:09

sowa :-)

front Radnica to też nie głupi pomysł ;) klimat nad odrą też nie jest zły :P tylko na razie za dużo robactwa lata :-/

Esox Hunter - 17 Maj 2006, 10:44
Temat postu: ;]
Odra mi też odpowiada a w Radnicy jeszcze nie byłem, więc pojechać mogę. Grunt, żeby była woda z grubym zwierzem :)
front247 - 17 Maj 2006, 16:34

problem w tym ze w radnicy jest pelno komarów,malo ryb,i pelno wiary-same wady :lol: ,ale ....jkest fajnie
jak chodzi o ryby to chyba odra najlepsza ,ale te robale to nas zjedzą :hahaha: ,ostatnio jak bylem na wieloblotach to nawet nie rozwinolem wędki,przypuscily na mnie szalenczy atak,więc zarządzilem odwrót :yyy: ,ale gadalem z facetem,i mowil ze jego wcale nie gryzą,tylko podobno od roku wcina vitamine B12,a komary podobno tego nie lubią :hahaha: ,dobry patent
pozdrawiam

Marcin - 17 Maj 2006, 16:45
Temat postu: Re: ;]
Esox Hunter napisał/a:
Odra mi też odpowiada a w Radnicy jeszcze nie byłem, więc pojechać mogę. Grunt, żeby była woda z grubym zwierzem :)

Tam jest gdzie zarzucic bacika :) ale jak jeszcze nie byłeś nad Bobrem przy tamie to się kiedyś wybierz, jak wtrafisz w pore to można sporo wyciągnąć :-)

Front racja dopoki muszki się nie wykończą to jest przerąbane, na komarzyce wystarczy jakies psikadełko i nie gryzą :D

front247 - 17 Maj 2006, 21:27

Marcin racja,Boberek jest swietny,ja tam jeżdze glównie na spinning,szczupaki wprawdzie nie są potworami,ale zabawa przednia :) ,zresztą o boberku tez mozna pomyslec,naprawde są piekne miejsca na spot.Jeden warunek brak muszek ,one popsuja wszystko na 100%.
Esox Hunter - 18 Maj 2006, 10:47
Temat postu: ;]
Hm... Panowie :) Trzeci zlot będzie mam nadzieje pod hasłem "Wędkowanie z Team Zachód" :) Skoro wszyscy lubią łowić, to trzeba się razem na ryby wybrać. Ja mam czas w sumie tylko w weekendy, czasem od 7:00 do 11:00 :) co Wy na to? Kiedy polujemy na zębate bestie ?
Marcin - 18 Maj 2006, 11:20

Esox Hunter napisał/a:
Trzeci zlot będzie mam nadzieje pod hasłem "Wędkowanie z Team Zachód"

Jak najbardziej jestem za :) tylko ze mnie marny wędkarz, ale to sie wytnie :-)

raven - 18 Maj 2006, 16:03

ja tam za wedkowaniem nie przepadam ale zawsze moge sie grilem np zajac :]

[ Dodano: Nie Maj 21, 2006 20:15 ]
cos przycichlo to wszystko.... robimy cos czy nie robimy ??

jakas niedziele najlepeij obrac, zebrac sie i jechac gdzies sie pobawic troche....

slawomir-l - 21 Maj 2006, 22:25
Temat postu: czas na decyzje
Wiec jak z tym spotem jest czy nie czy tylko wrtualnie bedziemy sobie klikac i to wystarczy?? Sowa wymyśliła to niech zadecyduje jedno z miejsc proponowanych obierze i fruuuuuu...... a nie bedziemy sie czaić jak pies do jeża.....
ludzie czas ruszyc sie w koncu gdzies a na komary i te inne dziadostwo sa środki wystarczy odwiedzic apteke i wydac kolo 6 zł.
a jak nie to nadymimy innymi ziołami naturalnymi... ganja :-)
czekam na konkretny termin
i to szybko....

Marcin - 22 Maj 2006, 11:34

no właśnie czas ustalić jakiś termin, w ankiecie zdecydowana większość deklarowała łono natury to trzeba wybrać miejsce i jedziemy!
Co myślicie o najbliższym weekendzie? (27 lub 28)
Z robactwem jakoś damy sobie rade, w końcu to tylko komarzyce :P i małe muszki :-P

pozdrawiam!

sowa - 23 Maj 2006, 10:59

ok wiec drodzy panowie
.. wybaczcie ze mnie tak troche wcieło 8)

Propozycja Terminu
27.05 lub
03.06 godz no 17 -sobota
proponuje sobote zeby nikt nie marudzil ze o 9 musi jechac bo rano do pracy..

Propozycja miejsca
Co powiecie na ZABÓR??? dzis podjade tam zobaczyc jak to wyglada... bo na mapie calkiem miło.. // http://mapa.szukacz.pl/ wklepcie zielona góra i przesuncie sie w prawo;) //

czekam na głos ludu;)

raven - 23 Maj 2006, 11:29

proponuje 3 bo teraz ta sobota ja pracuje druga zmiane.... a 3 mi odpowiada....
czekamy na reszte...

Marcin - 23 Maj 2006, 11:47

Miejsce: może być, dobrze, że nie dalej :P tylko Pani Prezesowa sprawdz co i jak ;)
Termin: w zasadzie oby dwa mogą być, aczkolwiek 3.06. moze się cos jeszcze urodzić...

...aaa i wybaczamy, jakbyśmy mogli nie wybaczyć Prezesowej :lol:

sowa - 23 Maj 2006, 15:55

A WIEC PANOWIE!!!! ...i Panie? :he:

Grill Team Zachód
CZAS: 03.06.2006
MIEJSCE: JEZIORO W ZABORZE (15KM na wschód od Zielonej Góry)
PRZYGOTOWANIA: ZBIÓRKA W ZG O 16.00 I RADOSNYM WĘŻYKIEM NAD JEZIORKO!!!
AKCJA: GRILL INTEGRACYJNO-IMPROWIZACYJNY :D

SZCZEGÓŁY NIEBAWEM;)
...oczywiscie liczba osób towarzyszących dowolna.. im wiecej tym ciekawiej 8)
SĄ JAKIES PYTANIA???
ROBIMY LISTE OBECNOŚĆI ....SKARG I ZAŻALEŃ TEŻ JAK KOMUŚ BARDZO NIE PASUJE fajka
jak sie w miare sprawnie okreslicie to wywiesimy zaproszenie w ZLOTY/SPOTY i moze jakies nowe twarze sie zainteresuja 8|
CZEKAM I POZDRAWIAM :przytul:

..a to jakby komus brakowało argumentów za....




Esox Hunter - 23 Maj 2006, 16:11
Temat postu: spotkanko
Zabór może być :) ale który zbiormik ? :P Bo jest ich tam duuuuużo :) Termin raczej mi odpowiada, jeszcze to skonsultuję z moją sponsorką nunu W takim razie, szykujemy wędki, grille i muchozole i sruuuuuuuu.......
Marcin - 23 Maj 2006, 18:27

To ja na 99% będę, można mnie zapisać na ta liste... na razie kursywą :-P
Sowa jeszcze ustal jakieś miejsce w ZG żebyśmy się znaleźli ;-)
Esox wiesz co, Ty masz chyba doświadczenie w środkach owadobójczych, więc może zrobisz zaopatrzenie Team'u :D

sowa - 23 Maj 2006, 20:59
Temat postu: Re: spotkanko
Esox Hunter napisał/a:
Zabór może być :) ale który zbiormik ? :P Bo jest ich tam duuuuużo :) Termin raczej mi odpowiada, jeszcze to skonsultuję z moją sponsorką nunu W takim razie, szykujemy wędki, grille i muchozole i sruuuuuuuu.......


Esox bylam tam dzis na wizji lokalnej.. troche po omacku ale znalazlam mysle ze miejsce idealne.. duzy trawiasty plac.. ławeczka (widac na załączonym obrazku) :-) i z dwoch stron jeziorka. Sztuki duze pływaja sama widzialam jak niosl koles pare kg w siatce :yyy:
Dojazd troche moze byc skomplikowany zwlaszcza jak tos tam pierwszy raz jedzie. Ale damy rade!!!
Spotkanie mysle ze pod Auchan albo Tesco zeby jeszcze mozna bylo cos dokupic co braknie ale to jeszcze uzgodnimy blizej terminu! Czekam na reszte chetnych i zamieszczam linka w Spotach.

trzeci - 23 Maj 2006, 22:08

Zgodnie z zaleceniami Pani Lider, podanymi w dziale Zloty/Spoty, pokornie zgłaszam swoja obecność na Grillu Teamu Zachód w dniu 03.06.2006 ;-)
Skład:
- SpadekPoŁokmenie
- niejaki trzeci ;-)
- Hania
- Michał
Do zobaczenia. :)
Pozdro ...

sowa - 23 Maj 2006, 23:56

No nie 8| ... Nie wierze :yyy:

...i skad ja teraz czerwony dywan niby wytrzasne co???
Panie i Panowie ..sam prezes nam sie objawi old

...ale kielbase swoja przynosisz :-P nie ma ze na krzywego nunu

Marcin - 24 Maj 2006, 12:40

No no no... Sowa to musisz się na galowo ubrać :D i żeby nie było chlebek z solą przyszykować :-P a dywanik to zielony będzie ;-)
sowa - 24 Maj 2006, 13:12

Marcin napisał/a:
No no no... Sowa to musisz się na galowo ubrać :D i żeby nie było chlebek z solą przyszykować :-P a dywanik to zielony będzie ;-)


..zaraz do zólwia napisze zeby toast podeslał :-) prezes lubi zówiowke 8)
Jak mnie szef doceni i uziemi w pracy to bedzie dopiero plama!!! :ups: uuh módlmy sie... o pogode tez notw

Marcin - 24 Maj 2006, 13:32

Pogoda musi być..ale tfu! tfu! tfu! żeby nie było ;)
W razie czego to podjedziemy gromada pod prace i szefa wytrąbimy :lol:

sowa - 26 Maj 2006, 23:39

szanowny prezesie... panie...panowie..
dostałam wolny likend :jupi:
... na nikogo trabic wiec nie musimy fajka
teraz tylko pogoda hammer ktos ma jakies wtyki tam na gorze??? :he:

odyniec - 27 Maj 2006, 05:05

ja siedze troche bardziej na dole i pada tu od 3 dni...
Marcin - 27 Maj 2006, 18:57

sowa napisał/a:
dostałam wolny likend

..eeeee a ja myślałem, że potrąbie :-P

pogoda jaka będzie taka będzie, ale z tego co widać na interii to do czwartku włącznie ma padać lub ma być pochmurno, a już w piątek słońce....sobota na razie się nie załapała ;-| ale od jutra juz ją będzie można śledzić :)

pozdrawiam!

sowa - 27 Maj 2006, 20:54

ok Marcin wiec masz oto funkcje nadwornego przepowiadacza pogody old ..tylko sie spisz!! nunu

....ja dzis kupilam grilla.. ale nie wiem czy wystarczy dla wszystkich wiec czekam na deklaracje kto jeszcze wezmie sprzet :twisted:
Kwestia 'namber tu' to czas zrobic wstepna liste kto bedzie i w ile osob :-) ..no i o ktorej chcemy sie spotkac???
proponuje TESCO jako miejsce spotkania przed wyjazdem nad jeziorko.
[img=http://img99.imagesh...esco4cg.th.jpg]

...a dla spóznialskich (- na glownym skrzyzowaniu w Zaborze skrecamy ostro w prawo,
pozniej przed zarosnietym stawem w lewo (mozna po i go objechac) pozniej kawalek jedziemy wyboista gruntowa droga i zaraz po asfalcie. Jedziemy az po prawej nie ujrzymy malego placyku z zardzewialym kontenerem na smieci- wjezdzamy w dróżke koło niego majac po obu stronach jeziorka.... dalej juz po zapachu fajka ) uff


JAK TRAFIĆ DO ZABORU? POLECAM http://mapa.szukacz.pl/ >ZABÓR
zaczynamy:
1. Sowa i Mat- godz 15.00

front247 - 27 Maj 2006, 21:34

ja bede, pozdrawiam ziom
slawomir-l - 27 Maj 2006, 22:21
Temat postu: gryyyl
ja moge dopiero kolo 16 sie zameldowac i ze soba wziasc jeszcze jednego grila bo mam wiec nie ma wiekszego problemu tylko wegiel dokupic :-P
no isprzet grajacy jakis w bagażnik by sie przydal
ma ktos cos tylko tak zeby aku starczylo .... :ok:
albo jak kto ma laptopa z muza to ja mam takie fajne urzzadzonko które sie falownik nazywa z zapalniczki samochodowej uzyskuje sie 220V o mocy 150 W wiec na laptopa styka.....
zadeklarowano przez MANIEK®

sowa - 27 Maj 2006, 22:31

lista
1 sowa i mat -15.00
2 front +kaha bez grila
3 sławek+?+grill -16.00
4 łukasz wojewódka +?
5 trzeci + Hania + Michał + własne kiełbaski ( co by na krzywego nie szamać ;-) ) 15:00
6 Marcin +?
...

Marcin - 27 Maj 2006, 22:58

Niech będzie, że bede przepowiadaczem pogody, ale żeby nie było zadnych złych frontów nie będe ściagał :-P
Sowa ale nie daruje Ci że mnie na liste nie wciągnęłaś nunu nie planuje nic innego więc zapewne bede + ktoś/sie jeszcze, bo samemu to nie robota ;-)
Slawomir racja, jakieś grajdełko na pewno się przyda, u mnie na razie standard więc głośno nie jest.

pozdrawiam!

sowa - 27 Maj 2006, 23:02

i co kłamiesz? chair ... napisz jeszcze ktora godz ci najbardziej lezy :-)

co do grajka... mam radio akumulator i dwa glosniki.... trzeci wie co z tym zrobić wiec jakos damy rade ziom ...za glosno nie ma co bo ryby spłoszymy 8)

raven - 27 Maj 2006, 23:02

a ja mam dylemat....
jechac z wami czy z innym klubem (ZTK) do wiechlic na BRD....
ale chyba sie skusze i z wami pojade :D
trza sie zapoznac lepiej z klubem :D

bedzie tam gdzies moze jakis placyk coby mozna bylo polatac trochu bokiem albo jakos inaczej ??

sowa - 27 Maj 2006, 23:08

raven nie wiem w ogole nad czym ty sie chlopie zastanawiasz nunu

co do placyku.. to raczej zaciszne miejsce.... po drugiej stronie jeziorka widzialam kawal pola bez drzew.. ale nie zbadane to dokladnie wiec reszta danych na miejscu!


prosze wiec o skopiowanie i uzupelnienie listy :-)

front247 - 27 Maj 2006, 23:13

ja przyjade z kaha, raczej nie bedziemy mieli grilla :/
Marcin - 27 Maj 2006, 23:14

sowa napisał/a:
i co kłamiesz? ... napisz jeszcze ktora godz ci najbardziej lezy

..yhy ja kłamie :mad: chyba coś Ci się pomyliło :-P dla mnie wszystko jedno, nawet wcześniej mogłoby być, ja i tak jakies 45 minut wcześniej musze wyjechać żeby do zg dojechać ;-)

[ Dodano: Nie Maj 28, 2006 10:53 ]
UWAGA :!: :!: :!:

...poki pamiętam, jak ktoś chce jakieś naklejki, url'y lub ramki pod tablice to zgłaszać się, bo będę robił zamówienie dla siebie i dla ewentualnych chętnych u Trzeciego tak żeby na spota przywieźć - wszystko przyjdzie w jednej paczce i będzie mniej problemów.

pzdr.![/center]

Esox Hunter - 29 Maj 2006, 08:41
Temat postu: Biwak
Wstępnie i ja zapisuję sie na liste obecności (łącznie 2 osoby i mój pies Smalec). Sprawe miejsca biwakowania trzeba by było jeszcze na miejscu obgadać, bo z tej strony "na betonie" jest zakaz wjazdu czy coś takiego. Ale za to 100 metrów dalej można wjeżdżać nad samą wodę bez problemu - wiem bo tam byłem i łowiłem a nawet ciekawe miejsce pod grilla się znajdzie.

Samego grilla też zabrać mogę. Jak macie psy, to je zabierzcie, mój Smalec będzie miał zajęcie, hehe :P

Pozdro ;]

PS. Napisałem "wstępnie" bo te plany może nam zepsuć "niespodziewana" wizyta teściów, ale to się jeszcze w ciągu 2 dni wyjaśni.

[ Dodano: Pon Maj 29, 2006 07:46 ]
Na 99% ten zbiornik nazywa się Wapno 3 ;)

Marcin - 29 Maj 2006, 20:40

...prognozy pogody szaleją :? raz ma być ładnie, a raz nie za bardzo ciekawie... miejmy nadzieje, że się wyklaruje bo jak nie to nunu

...coś nie ma chętnych na naklejki i inne pierdołki...to nie...jutro będzie za późno :-P

pzdr.!

front247 - 29 Maj 2006, 21:50

ja chce naklejke!!!! albo mogą być dwie :lol:
pzdr

slawomir-l - 29 Maj 2006, 22:44
Temat postu: gadżety
to ja tez sie pisze na naklejki :]
jak mozna

sowa - 29 Maj 2006, 23:03

panowie kaput najlatwiejszym sposobem na naklejki jest oplacenie sladki klubowej 15zł bo macie dwa logo i jedno url w cenie.... ponadto bonus 5zł na ramki pod tablice ...czyli nie 15 a 10zł za komplet;)


old jako lider zachęcam do uiszczenia opłaty członkowskiej old


:-) .....jesli kogos specjalnie nie dusi niech na zlocie trzyma jeszcze 10zł w skarpecie. Cel poznacie na miejscu 8) Oczywiscie wszystko co dotyczy kasy jest dobrowolne zeby ktos nie myslał ze to jakis bal charytatywny pop
pozdrawiam i juz odliczam dni do soboty!!

Esox Hunter - 30 Maj 2006, 08:52
Temat postu: Melanż z TZ
Pogoda ma być taka jak wczoraj i dziś, z tą tylko różnicą, że ma nieco mniej wiać wiatr. Grunt, żeby nie lało. ;]
Marcin - 30 Maj 2006, 11:33

Poleciał drugi mail do Prezesa i czekam na odzew :)

Chłopaki słuchajcie się Sowy bo ona dobrze gada :-) polać jej trzeba :D nie wiem jakie tam sa odpłatności za naklejki dla nieklubowiczów, z tym to trzeba do Prezesa ;)

Esox dokładnie, ewentualnie jeszcze jakieś modły dzień wcześniej się wzniesie notw notw notw

trzeci - 30 Maj 2006, 12:10

Rozmawiałem z Sową i zabiorę na grilla naklejki i ramki.
Jesli ktos będzie chciał opłacić składkę Klubową, tez nie będzie problemu :)
Maile odbiorę po powrocie do Szczecina.
Pozdro ...

Marcin - 30 Maj 2006, 13:32

I wszystko jasne oki
front247 - 31 Maj 2006, 08:17

no tak,jaki dep ze mnie banghead ,zeby miec naklejki trzeba oplacić skladke,Sowa to ja ją oplace na spocie ,tzn nie dlatego zeby dostac naklejki :2xf: ,ale miedzy innymi :D
pozdrawiam
p.s.
nie chce krakać ale hmm...pogoda może być hmmm..nie chce krakać kaput

trzeci - 31 Maj 2006, 11:46

front247 napisał/a:
nie chce krakać ale hmm...pogoda może być hmmm..nie chce krakać kaput

Też się obawiam o pogodę, jak patrzę w tej chwili na deszcz za oknem w biurze.
Może pomyślmy o jakimś wyjściu rezerwowym?
Spotkaniu w miejscu, gdzie pogoda nie ma znaczenia, a będzie można posiedzieć i miło spędzić czas który mamy przeznaczony na Spot i grilla :)
Pozdro ...

ŁukaszWojewódka - 31 Maj 2006, 12:01
Temat postu: !!!! GRILL Z TEAM ZACHOD !!!!!
Ja sie pisze na ten wyjazd bedzie spoko zeby tylko ta pogoda dopisała jak cos to biore ze sobą grila,jade chyba sam no chyba ze kogos wezme ale jeszcze nie wiadomo pozdrawiam wszyskich hehe zobaczymy sie na spocie
Marcin - 31 Maj 2006, 15:21

...dzisiejsza pogoda na tvn-ie na sobote zapowiada ~19stC i Słoneczko z chmurką bez deszczyku... tak więc miejmy nadzieje, że tak zostanie :-) na wszelki...wielki... pop
front247 - 31 Maj 2006, 15:33

telewizja klamie :D :,choć miejmy nadzieje ze sie nie pomylili
Marcin - 31 Maj 2006, 15:39

front247 napisał/a:
telewizja klamie

przynajmniej bys nie zapeszał chair

front247 - 31 Maj 2006, 16:06

jestem wędkarzem ,także nie raz uzywalem różnych zaklęc na pogode niestety jestem też realistą wiec......ale jestem tez optymistą wiec miejmy nadzieje ze bedzie ladna pogoda :ok:
pozdrawiam

sowa - 31 Maj 2006, 22:50

spokojnie panowie .. mail do góry poszedł z zamowieniem na słoneczko.. ale jakby neta nie mieli to juz mysle nad jakims lokalem w ZG ktory bedzie w miare dostepny w SOBOTE :yyy: popołudniu :-)
opcja pierwsza pizzeria kolloseum/koło wenusa/.. sala na pięterku:)
... jak bedzie brzydko od rana to podjade tam wczesniej i zaklepie duzy stolik na 16.
Jest kilka fajnych lokali ktore chodza mi po glowie.. ale sobota... ;-| o spokojnej rozmowie mozna zapomniec..
tu prosba do zorientowanych w terenie o jakies pomysły :-)
jakby ktos sie martwil na zapas to pamietajcie ze DAMY RADE!!!

lista
1 sowa i mat -15.00
2 front +kaha bez grila
3 sławek+?+grill -16.00
4 łukasz wojewódka +?+grill
5 trzeci + Hania + Michał + własne kiełbaski ( co by na krzywego nie szamać ;-) ) 15:00
6 Marcin +?
7 esox+Ola+ smalec + ...kto wie:-)
8 hali ;)
9...
pozdrawiam sowa

Esox Hunter - 1 Cze 2006, 08:18
Temat postu: griiiiiiiiiiiil
OK !!! Jest pogoda, odwiedzin teściów nie będzie, czas więc szykować się do grilla :) Niewykluczone, że będe już na miejscu. Pozdrawiam!
Marcin - 1 Cze 2006, 13:15

Pewnie że damy rade :) pogoda też musi być i nie ma co się rozwodzić, Sowa wysłała maila i nie ma odwrotu ;-)
Esox Hunter - 1 Cze 2006, 19:25
Temat postu: Kiełbasa nie ma szans
Hmmm.... wyglądam przez okno... jest super :D W końcu słońce świeci :rotfl: Mam nadzieje że w sobotę będzie można się opalać. Jednak jęśli będzie coś w okolicach 10-ciu, to chyba nam jednak knajpa zostaje. Proponuję bar "Centrala". Obok jest parking, pizzeria "Papa Pizza" i przystanek MZK :P
sowa - 2 Cze 2006, 18:23

no drogie towarzystwo zostało doslownie pare godzin ziom ..teraz zrobcie krótka aczkolwiek skuteczna łapanke wsrod znajomych i jutro wesołą gromadka bedziemy sie integrowac!!! pub2
wiec w mega skrócie.... pop
zaczynamy o 15.00 pod tesco.
http://img99.imageshack.u...ge=tesco4cg.jpg
Spóznialscy znajda kilka postow wyżej moj numer telefonu i mapki dojazdu!!!
<pierw dzwonic pozniej jechac bo moze sie cos zmienic z lokalizacją /pogoda i jakies tam zakazy wjazdu 8)>
jak ktos sie niewiele ma spóżnic niech da znac wczesniej.. poczekamy nunu
kto ma niech zabierze cos na latające zwierza no i oczywiscie do jedzonka to co lubi los
.. o piciu nie mówie ze wzgledu na wychowanie w trzeźwości pub2
i pamietajcie o zaskórniakach na takie rózne szczytne cele old


...chyba wszystko ale jakbym o czyms zapomniala to dopiszcie;)
odliczam i pozdrawiam!!!

charpia - 2 Cze 2006, 20:03

Witajcie KOCHANI :D
Wpadłam na chwilkę, żeby życzyć Wam udanej zabawy i pieknej pogody. Grupa Łódź również jutro sie zbiera na "rodzinnym" grilowaniu. Zatem rzucam propozycję. Punktualnie o 19:00 wznieśmy za siebie toast. Wy za nas a My za Was :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Pozdrawiam i ściskam Was wszystkich :przytul:

Kurde ale za Wami tęsknię ... heh... no to miłego pub2

ps. co do pogody, to jesli by nie dopisała, to puściłam hasło na naszym Forum, cytuję:

"ale kurde w czym problem 8|

Mamy dresy? -> mamy
Mamy parasole? -> mamy
Mamy chęci -> mamy

No to kurde GRILUJEMY gy "

sowa - 2 Cze 2006, 20:12

ty ciotka lepiej tak nie wpadaj 8)
ok wiec o 19 toast a po puscimy sobie po strzałce.. zeby byl jakis namacalny dowod integracji pub2
...ci co nie pija zagryza kiełbacha los

!!!!!TEAM ZACHÓD OFICJALNIE ZYCZY FRAKCJI ŁÓDZ MIŁEJ ZABAWY!!!!

Marcin - 2 Cze 2006, 20:40

Grill musi być nie ma bata :D i toasty też ;-) U mnie na pokładzie znajdzie się siostra (niestety :-P ) chyba że jeszcze kumpel w ostatniej chwili się namyśli... a i oczywiście kiełbaski :)

Cytat:
"ale kurde w czym problem

Mamy dresy? -> mamy
Mamy parasole? -> mamy
Mamy chęci -> mamy

No to kurde GRILUJEMY "

notw Charpia

Do jutra!!!
pozdrawiam!

sowa - 3 Cze 2006, 13:50

hmm no ja juz prawie spakowana;)... watpie zeby ktos zdarzyl przeczytac ale jak macie pilke jakas zeby pokopac to pewnie znajda sie chetni;)
Marcin spisałes sie... słoneczko tym bardziej!!!
A wiec DO ZOBACZENIA!!! kaput
akcja team zachód i kiełbachy rozpoczeta!!!!
pub2

Marcin - 3 Cze 2006, 14:06

Ja za chwile wyjezdzam ziom

a piłeczkę ewentualnie się w tesco kupi, zrzucimy się po 5zeta i starczy :ok:

sowa - 3 Cze 2006, 14:12

facet tu startuj hammer chair co czekac na ciebie bedziemy?? nunu ...szerokiej drogi ja tez zaraz wyjezdzam... juz w butach siedze ziom

[ Dodano: Sob Cze 03, 2006 21:46 ]
no drodzy panstwo juz po spocie TEAM ZACHÓD !!! pub2
Integracja przebiegła pomyslnie old
Obecni byli:
Prezes klubu <łubudubu> z Hanią i nieposkromionym Michałem
Esox- Waldek z Olą i Argo
Sławek z towarzyszką
Hali-Krzysztow rownież z towarzyszką
Łukasz W. z nikim innym tylko z towarzyszką 8) <kazdy miał swoją zeby nie bylo>
Marcin z siostrzyczką
..no i ja czyli sowa z towarzyszem dla odmiany :przytul:

..pogoda dopisała zgodnie z zamówieniem, humory też!
Ludziów było 15+1, Aut siedem, grilów trzy .. i jedno ognisko na koniec.
Telekonferencja z Łodzia o 19 tez sie odbyła czyli plan wykonany ziom

...wrażenia poniżej wpisza obecni ..a ja postaram sie fotki dorzucic maniac
pozdrowienia

ps. Secjalne podziekowania dla pana Prezesa ze przytargał się tu wraz z rodzinka SPECJALNIE NA NASZEGO GRILLA !!! ..Łódz moze tylko pozazdrościc pub2

slawomir-l - 3 Cze 2006, 22:50
Temat postu: ZAKOŃCZENIE GRYLLOWANIA......
BĘDE PIERWSZY....HEH
NO JESTEM PEŁEN PODZIWU DLA LIDERKI "SOWY" KTÓRA ZORGANIZOWAŁA ŚWIETNY SPOCIK Z DOPIECIEM WSZYSTKIEGO NA GITES
NAWET Z LOTNI ZDJECIA TESCO ZROBIŁA ZEBY WSZYSCY TRAFILI :-D
I DLA NIEJ ZA TO hooray
NO I OCZYWISCIE HIP HIP HURRRAAAA
MA ZADATKI NA DOBREGO PILOTA TE MAPKI I WOGÓLE TRASA OPISANA ZNAKOMICIE A I WSZYSTKIM DZIEKI ZA SPOTKANIE NAPRAWDE BYŁO SUPER....
A TRZECIEMU ZA POMOC W PRZYGOTOWANIU DREWNA NA OGNICHO... HEH....

Marcin - 4 Cze 2006, 12:07
Temat postu: ...po wszystkiemu już :P
Przede wszystkim brawo :brawo: dla Sowy za organizacje i swietne miejsce, no i oczywiście czekamy na fotorelacje :-) A i jeszcze większy nas zaszczyt kopnął z racji przybycia Prezesa :) przyjeliśmy go z otwartymi ramionami bigok oraz chlebem z musztardą, bo sól nam wcieło banghead
Integracaj udana pub2 o pogodzie już nie wspomne :-)

pzdr.!

trzeci - 4 Cze 2006, 17:48

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za gościnę całemu Team`owi Zachód, a jego Liderce, za zorganizowanie w świetnym miejscu bardzo udanego spotkania. :brawo:
Bardzo miło spędziliśmy czas w Waszym towarzystwie :yes:
Trochę kilometrów do Was jest, ale gdy czas i warunki pozwolą, zawsze chętnie się do Was wybierzemy. :)
1. "Telemost" z Frakcją Łódź, kawał porządnej dziennikarskiej roboty. ;-)
TVN 24, może się od nas uczyć, jak przekazywać newsy na bieżąco fajka
2. Essox Hunter w akcji, widok imponujący, ale rybki nie pojedlim, może następnym razem. ;-)
3. Ognisko FKP po raz kolejny udowodniło, że jak się uprze na zrobienie ogniska, to nie ma zmiłuj! Z tej okazji specjalne podziękowania dla Sławka. Gdyby nie jego siekierka z TESCO za 14,50 nie byłoby z nas rasowych drwali ;-)
4. Największa niespodzianka Spotu - aparat fotograficzny Sowy spoczywał częściej na stoliku niż w jej rękach. Ale jak już go złapała, to robiła fotki jak rewolwerowiec ;-)
5. Twardziel Spotu - Labrador Argo, zamęczył i zmusił do poddania się mojego syna.
Sytuacja równie rzadka do zaobserwowania, jak zaćmienie Księżyca ;-)
6. Objawienie Spotu - Mateusz, jako trener/selekcjoner młodzików w piłce nożnej.
Jeszcze jeden Spot i będzie: mów mi Wuju ;-)
Dużo by można było jeszcze pisać i wspominać, ale poczekajmy na fotki.
Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i rodzinki. :przytul:
Do następnego!
Pozdro ...

sowa - 4 Cze 2006, 20:08

he Mat własnie poszedł trenowac na boisko jakiegos innego młodego wiec mam czas by powklejac fotki!!!
Na poczatek dziekuje wszystkim za tak udane popołudnie... no i za to ze wszystko wypaliło!!!!
oto zdjęcia;)

grilowa ekipa
+nieobecny powyżej Łukasz W z towarzyszką
nasze dupeczki
prezes dogląda karkóweczke
OFICJALNA kiełbacha z team zachód
Argo miał wszystko pod kontrolą
lokalne eliminacje do MŚ
prawie jak łabądek
siesta po kiełbasie
były tez atrakcje-niespodzianki
powitanie spóźnialskich
spóźnialscy dojadają
rodzinka w komplecie
drwale fkp w akcji
łup w trakcie ćwiartowania
ogień zdobyty!!!
dojadanie resztek

POZDRAWIAM!!!


A zapomniałabym.. old
nunu OFICJALNĄ NAGANĘ DOSTAJE FRONT247 KTÓRY MIAŁ BYĆ NA 100% nunu

charpia - 4 Cze 2006, 20:25

Helo :)

Dziękujemy za foteczkę i połączenie z nami w toaście. W tle z okrzykami radosci i pozdrowień. Cieszymy się, że bawiliścię się równie fajowo jak My. U nas powtórka z rozrywki 16 czerwca... może znowu jakieś łącza zadziałają ;-)

Pozdrowionka Kochani, wasze pub2 :D

Fordon - 5 Cze 2006, 06:46

Ale super spot... :) w sumie tylko zalowac ze bydgoskiej frakcji tam nie bylo... no ale puki co ja mam problemy bo jestem prawie jak bezrobotny poniewaz zamykaja mi zaklad za max 6 miesiecy... :( wiec nawet watpie zebym wydolil finansowo na przyjazd...
ale nie ma to tam to zazdroszcze wam... ziom

Pozdrawiam

Esox Hunter - 5 Cze 2006, 13:05
Temat postu: Grill
Pierwsze koty za płoty :P

Było fajnie, na następnym spocie będzie jeszcze lepiej, bo już się poznaliśmy nieco bliżej. Dziękuję Wam wszystkim za przybycie i za mile spędzone chwile. Jak myślicie, trzeba imprezkę szybko powtórzyć, co ? :)

PS. Następnym razem bardziej się postaram i obiecuję złowić jakąś rybkę na grilla :) najlepiej taaaaaką dużą bigok

:D

front247 - 5 Cze 2006, 19:06

chcialbym przeprosić wszystkich za moją nieobecność.
niestety przykra sytuacja ktora przytrafila mi sie wlasnie w sobote,uniemozliwila mi przyjazd na spot.
Także prosilbym o wyrozumialość,w zyciu zdarzają sie różne przygody.
ten spot nie byl przecież ostatnim,bedzie ich wiele jak mysle.
mam nadzieje żę nie bedzie to trwale zapisane ,jako nagana na moim koncie ;-)
pozdrawiam wszystkich serdecznie
front
Sowa ,poprosze o kare za niedotrzymanie slowa hammer kaput

Pablo - 5 Cze 2006, 23:45

Sowa przygarnęła swoje owieczki i zrobiła naprawdę fajną imprezkę :brawo:
tylko pozazdrościć i liczę na to że kiedyś w dwie frakcję coś zorganizujemy

Marcin - 8 Cze 2006, 16:39

...znalazłem dłuższą chwile żeby wrzucić jakieś zdjątka :)

Dzielna Pani Lider - Sowa w swoim zywiole fotogenicznym :P



Valdee cosik ciągnie... ale to nie była ryba :-P ...Prezes i tak był zajęty swoim krwistym mięskiem :-)



...popołudniowe rozmowy przy gryllu :D ...małe sprostowanie: Prezes nie ziewał :lol: on rozpoczynał konsumcje :)



..weteran zimnej wody los



...ćwiartkowanie drewienka hammer



...ten uśmiech zdradził wszystko co się za chwile miało stać :hihihi:



...Sławek jednak nie był pewny ręki Sowy... chciał pomóc ale po chwili stwierdził że się oddali, bo może byc boooom :yyy:



...Prezesowi zmiekły kolana i dla bezpieczeństwa przestawił swoja ikserke z dala od ognia ;-)



...noooo mówie Wam taaaaaakaaaa :!: :!: :!: ryba bigok


...siem pali, siem grzejem :)



pozdro! :-)

odyniec - 9 Cze 2006, 12:58

ale wam zazdroszcze :( tak przegladam te fotki i zal zal zal... ze mnie tam nie bylo... obiecuje ze w lipcu to postaram sie nadrobic ;d

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group