Forum FiestaKlubPolska -

Zielona Góra 2006 - I miejsce dla Rasty za przejazd toru w klasie III

djpleban - 2 Maj 2006, 12:32
Temat postu: I miejsce dla Rasty za przejazd toru w klasie III
Widzę, że nikt o tym nie wspomina... może ludzie nie mają odwagi... nie wiem...
zrobię to ja, ponieważ sam zająłem przyzwoite miejsce i ogólnie temat mi wisi...
ale...
słyszałem dużo głosów niezadowolenia na fakt, iż Foka Rasty była brana do klasyfikacji przejazdu toru na czas w III grupie (drugorzędna rzecz- że tą klasyfikację wygrał).
Tutaj pojawia się pytanie-
Czy jest to wporząku :?: skoro przed zlotem była dyskusja o wjazd innych aut niż fiesta na tor... z tego co pamiętam- była mowa, że kategorycznie nie będą inne auta wpuszczane na tor; później jednak padło hasło, że będą mogły, :ra: ALE :la: nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji jakichkolwiek konkurencji...
Dlaczego więc- kolega Rasta wrócił do domu z tym pucharem, który wedle tych wcześniejszych ustaleń powinien byc w rękach koleżanki Darii84, która w obecnej sytuacji zajęła II miejsce...
Czy to wynik jakiś niezdrowych przywilejów dla Administratora :?: Czy może po prostu drobne niedopatrzenie organizatorów :?:
Ja nikomu złośliwie nie wytykam, bo z tego co sam osiągnąłem na zlocie- i tak przewyższa moje najśmielsze oczekiwania.
Uważam jednak, że temat powinienbył byc poruszony, tak więc- proszę o komentarze...

jeśli ktoś nie chce jawnie się wypowiadac- zaznaczcie opcję w ankiecie (każda osoba ma tylko jedno podejście- więc zastanówcie się dobrze)

Żółwik Tuptuś - 2 Maj 2006, 12:44

Sporo racji w tym co mówisz ( choć przyznam że po całkowitym położeniu klasy III przez fiesty 1.6 8fał największą frajdę sprawiłą mi przygoda z Civem czyli też inna marka ) ale w takim razie za rok puchary zgarna Ford Focus Opel Astra i Subaru Impreza ( przykłądowo ) . Rozumiem że rywalizacjia z innymi markami( modelami ) byłą potrzebna i widowiskowa ale faktycznie także uważam że powinna ona sieodbyć poza klasyfikacją .
Daras84 - 2 Maj 2006, 12:46

:brawo: zaskoczyles mnie teraz tym postem :) ja tez slyszalem od duzej ilosci osob ze bylo to nie fer....

ale jest juz za pozno na odgrzebywanie sprawy....

poco robic jakeis zamieszanie RAsta był najszybszy i jemu ten puchar sie nalezy!!

pozostaje tylko kwestia złamania zasad ktore byłu ustalone wczesniej....

[ Dodano: Wto Maj 02, 2006 11:47 ]
za rok przyjade na jakims mopliku i zgarne wszytskie puchary :hahaha:

djpleban - 2 Maj 2006, 12:53

za późno - nie za późno... za rok też jest zlot...
tak jak Żółw napisał- fajnie się sprawdzic z innymi autami, ale powinna byc osobna lista
jak napisałem- mnie to wisi, bo chodziło głównie o zabawę, ale...

Darsek - 2 Maj 2006, 12:56

zgadzam sie ze stwierdzeniem iż skoro inne auta nie miały brać udziału w konkurencji to nie powinny być. Foka powinna nie byc brana pod uwagę w klasyfikacji
LOY - 2 Maj 2006, 13:21

Moja Honda nijak nie przypomina fiesty ..po torze jeżdziłem i jestem wdzieczny za tem przywilej ...ale zauważyliście ze nie wpisałem się do żadnej konkurencji ..pucharowej. bo równiez uważam ze na zlocie fiest ..licza się fiesty . a porównywanie tak skrajnie różnych aut jak fiesta czy foka -niemiałaby sensu i z gruntu byłoby niesprawiedliwe.
Ale Panowie po co nerwy ...pierwsza fiesta po Rascie jest najszybsza fiesta torową -proste ..gratulacje dla ołnera :D :brawo: -a właśnie kto to ?

djpleban - 2 Maj 2006, 13:25

II miejsce w tej klasyfikacji- Daria84 :D
Rasta - 2 Maj 2006, 13:26

Witam!

Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że sam byłem zaskoczony tym, że zostałem sklasyfikowany. Z toru do ośrodka chciałem nawet jechać przed rozdaniem pucharów - Szopica jest świadkiem.

Zażalenia mogliście do mnie od razu zgłaszać. a nie teraz. Nikogo o to nie prosiłem, a po torze jeździłem tylko dla zabawy. Swoją drogą w swojej klasie wcale nie byłem faworytem - najcięższy samochód, a mocą też nie górowałem. W zeszłym roku jak pamiętam Fiestką 1.3 miałem prawie taki sam czas jak Łokmen.

Zamiast marudzić było cisnąć na torze do oporu, a nie brandzlować powietrze. Ze mnie kierowca dupa i spokojnie Fiestka 1.8 105 KM nie móiąć już 130 KM powinno na torze mnie objechać. Dlaczego Faza, który był drugi nie miał pretensji?

P.S Jak co chętnie przekażę puchar.
P.S KLolego DJpleban czemu nie porozmawiałeś o tym ze mną na miejscu?

LOY - 2 Maj 2006, 13:32

easy bo dyskusja pójdzie w niewłaściwa stronę ...Rasta ma rację kto chciał mógł jechać ...najszybszy objazd toru ma Rasta ale najwazniejsza jest najszybsza fiesta czyli Daras.
Rasta -puchar zatrzymaj ..w tajemnicy zdradze ci ze on tak naprawde nie jest ze złota :D
brawa dla Darasa ..brawa dla Rasty ...duże buuuuuuu dla malkontentów którzy na tor nawet nie wyjechali .

djpleban - 2 Maj 2006, 13:33

jak już napisałem- ja pretensji nie mam.
a to czy zostałoby to powiedziane 5 minut po fakcie czy teraz, to już bez różnicy...
co do przekazywania pucharu- nie będziemy z tego robic jakiejś wielkiej szopki.
temat powstał, aby zobaczyc opinie ogółu i uczulic na przyszłośc
poza tym- gdyby Cie nie było, puchar i tak nie trafiłby w moje ręce- tak więc uważam się za osobę wystarczająco neutralną do podjęcia tematu. Z tego co wiem osoba, Daria też nie robi problemu, więc looz.

[ Dodano: Wto Maj 02, 2006 12:35 ]
ale Daria... gdybym troszkę bardziej wyhamował w tym przedostatnim zakręcie... :twisted:
:twisted: był...byś...mój :twisted:

Rasta - 2 Maj 2006, 13:45

LOY napisał/a:
..w tajemnicy zdradze ci ze on tak naprawde nie jest ze złota


Dlaczego mi to powiedziałeś :sad:
JEstem załamany :D

Daras84 - 2 Maj 2006, 14:06

looz panowie ja tam nie stwarzam :P a i pucharu nie chce skoro on i tak nie jest ze złota :(

chodizlo raczej tylko o wyjasnienie sprawy :) pozdro dla wszytskich wymiataczy na torze !!!!

Szopica - 2 Maj 2006, 14:08
Temat postu: Re: I miejsce dla Rasty za przejazd toru w klasie III
8| 8| 8| 8| 8|

Przepraszam :( :( :( :( :( :(
To ja podliczałam czasy
Zupełnie nie skojarzyłam, że Rasta był innym autem.
Serdecznie przepraszam. Bardzo mi przykro, ze tak wyszło :(
Proszę nie doszukujcie sie tu jakichś protekcji czy czegoś w tym stylu.
Naprawdę, to zwyczajna pomyłka.
Dopiero z tego postu sobie to uzmysłowiłam. Dziwię się jednak, że nikt z was mi o tym nie powiedział na zlocie :yyy: Przecież można to było wyprostować, zaradzić :-/
Szczerze powiem: Szop nawalił ;-(
Zresztą o ile mnie słuch i intuicja na zlocie nie myliły, nie tylko w tej kwestii.
Kochani serdecznie jeszcze raz przepraszam. Potraktujcie te zawody troszkę na luzie, a zlot niech się Wam kojarzy przede wszystkim z cudownymi ludźmi i świetną atmosferą.
Pozdrawiam

charpia - 2 Maj 2006, 14:23

No źle się stało ale już się nie odstanie...Wiele osób wypowiadało się na ten temat i nie spodobało się to, że FOKUS wygrał. I pewnie tak jak mówisz djpleban, wiekszość nie miała odwagi głośno się wypowiedzieć. Szkoda, bo osoba, która zajęła IV miejsce miałaby III a tym samym dyplom. Patrząc z punktu widzenia tej osoby, to zapewne jest jej bardzo przykro... no ale... na błedach się uczymy i zapewne za rok, we szystkich konkurencjach będą brały udział tylko fiestki. Dla mnie, laika w tych sprawach, wszyscy byliście DOSKONALI. każdy dał z siebie wszystko i pokazał klasę. W zyciu już tak jest, że czasem trzeba pogodzic się ze sprawami, które nie mają odwrotu. Zatem proszę głęboki wdech, odliczyć do 10... i szeroki usmiech. OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI :D

Pozdrawiam

Lokmen - 2 Maj 2006, 14:31

Panowie to tylko zabawa - ja np. dałem ciała na najszybsze okrążenie toru i na te 200m :) i nie robie z tego powodu zamieszania choć mogłem wtedy nas torze sie drzeć zeby dano mi jeszcze jedną szansę na najszybsze okrążenie toru...
djpleban - 2 Maj 2006, 14:35

dlaczego o tym nie powiedziałem od razu na zlocie :?: nie widziałem w tym sensu
tak jak Szop mówi- traktowaliśmy to na luzie, a i integracja była najważniejsza;
poza tym, skoro dyplomy były już rozdawane- nie będziemy robic zamieszania
po prostu, drobna pomyłka... i nikt nie robi wyrzutów. nie odbierajcie tak tego
moim zamiarem było podkreślenie sprawy na forum, bo rozmowa na miejscu w gronie kliku osób to takie sobie gadanie, jeszcze przy alko...

nawiasem mówiąc Ciotka ma rację, że gdyby nie to- osobie z 4 miejsca byłoby miło dostac ten dyplomik...

Szopica- jeśli uważasz, że wytykam Ci błedy/oskarżam... nie martw się- ja jestem bardzo zadowolony ze zlotu :ok: dlaiście radę :ok: poza tym, miło było Cię poznac :hihihi:
za przeproszeniem... :ra: zadżebiście :la: pozytywnie naładowana babka z Ciebie ;)

[ Dodano: Wto Maj 02, 2006 13:40 ]
Łokmen napisał/a:
Panowie to tylko zabawa - ja np. dałem ciała na najszybsze okrążenie toru i na te 200m :) i nie robie z tego powodu zamieszania choć mogłem wtedy nas torze sie drzeć zeby dano mi jeszcze jedną szansę na najszybsze okrążenie toru...

to jest akurat przykład nietrafiony do tego tematu, bo ja z Darią też przegrałem o niecałe 2sec o ile pamiętam... ale też nie darłem mordy o jeszcze jedną szansę, tylko grzecznie zjechałem z toru
tak już jest w życiu, że 1 malutki błąd może miec potężne konsekwencje; na drodze źle ocenisz sytuację, co może kossztowac życie kilka osób;
ja na torze za szybko wszedłem w zakręt i mi zarzuciło dupę... ale nie o to rozchodzi się w tym temacie...

Daras84 - 2 Maj 2006, 14:54

widze Dj ze dalej cie to meczy :)
Szopica - 2 Maj 2006, 14:59

djpleban napisał/a:


Szopica- jeśli uważasz, że wytykam Ci błedy/oskarżam... nie martw się- ja jestem bardzo zadowolony ze zlotu :ok: dlaiście radę :ok: poza tym, miło było Cię poznac :hihihi:
za przeproszeniem... :ra: zadżebiście :la: pozytywnie naładowana babka z Ciebie ;)

Nie uwazam, abyś cokolwiek mi wytykał. Stało się jak sie stało.
Ja naprawdę nie pojmuję jak mogło do tego dojść i jest mi ogromnie przykro
za tą pomyłkę. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, ze
bardzo trudno jest tak ogarnąć tyle spraw podczas takiej imprezy, ale czy to jest usprawiedliwienie?
Mam nadzieję, ze mi to wybaczycie i się długo gniewać nie będziecie ;)

Pozdrawiam...

Darekmk3 - 2 Maj 2006, 15:09

Szopica napisał/a:
djpleban napisał/a:


Szopica- jeśli uważasz, że wytykam Ci błedy/oskarżam... nie martw się- ja jestem bardzo zadowolony ze zlotu :ok: dlaiście radę :ok: poza tym, miło było Cię poznac :hihihi:
za przeproszeniem... :ra: zadżebiście :la: pozytywnie naładowana babka z Ciebie ;)

Nie uwazam, abyś cokolwiek mi wytykał. Stało się jak sie stało.
Ja naprawdę nie pojmuję jak mogło do tego dojść i jest mi ogromnie przykro
za tą pomyłkę. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, ze
bardzo trudno jest tak ogarnąć tyle spraw podczas takiej imprezy, ale czy to jest usprawiedliwienie?
Mam nadzieję, ze mi to wybaczycie i się długo gniewać nie będziecie ;)

Pozdrawiam...

nikt sie tu na nikogo nie gniewa i nie bedzie gniewac,organizacja byla super i tyle a pomyłki sie kazdemu zdażaja ;-) mi sie podobało i tylko jednego zaluje ze nie przyjechalem tam swoim autem no ale coz za rok na 100%heheteraz za pasazera ale i tak bylo super
pozdro jeszcze raz dla wszystkich :-)

osimek1 - 2 Maj 2006, 15:10

Szopica napisał/a:

Nie uwazam, abyś cokolwiek mi wytykał. Stało się jak sie stało.
Ja naprawdę nie pojmuję jak mogło do tego dojść i jest mi ogromnie przykro
za tą pomyłkę. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, ze
bardzo trudno jest tak ogarnąć tyle spraw podczas takiej imprezy, ale czy to jest usprawiedliwienie?
Mam nadzieję, ze mi to wybaczycie i się długo gniewać nie będziecie ;)

Pozdrawiam...


zastanowimy sie nad tym ;)

a tak na powaznie to na prawde chbya neimasz sie czym przejmowac bo kazdy zdaje sobie sprawe z tego ze organizacja takiego zlotu i zajmowanie sie tyloma sprawami na raz nie jest latwa.

pozdrawiam serdecznie

djpleban - 2 Maj 2006, 15:48

popieram obydwu przedmówców
Karolina :ok: jest git :ok:

trzeci - 2 Maj 2006, 17:37

Z zażenowaniem muszę się przyznać, że w momencie kiedy przeglądałem listy z wynikami i wypisywałem dyplomy, nie zadałem Szopicy pytania co z Rastą i jego Foką.
Czy go klasyfikujemy ze wszystkimi, czy wyróżniamy osobno poza Fiestami.
Więc to nieporozumienie to po części i moja wina, za co przepraszam.
Nauczka na przyszłość.
Pozdro ...

Faza - 2 Maj 2006, 18:23

Rasta napisał/a:
Witam!

Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że sam byłem zaskoczony tym, że zostałem sklasyfikowany. Z toru do ośrodka chciałem nawet jechać przed rozdaniem pucharów - Szopica jest świadkiem.

Zażalenia mogliście do mnie od razu zgłaszać. a nie teraz. Nikogo o to nie prosiłem, a po torze jeździłem tylko dla zabawy. Swoją drogą w swojej klasie wcale nie byłem faworytem - najcięższy samochód, a mocą też nie górowałem. W zeszłym roku jak pamiętam Fiestką 1.3 miałem prawie taki sam czas jak Łokmen.

Zamiast marudzić było cisnąć na torze do oporu, a nie brandzlować powietrze. Ze mnie kierowca dupa i spokojnie Fiestka 1.8 105 KM nie móiąć już 130 KM powinno na torze mnie objechać. Dlaczego Faza, który był drugi nie miał pretensji?

P.S Jak co chętnie przekażę puchar.
P.S KLolego DJpleban czemu nie porozmawiałeś o tym ze mną na miejscu?





no wlasnie tak jak Rasta napisal ja mialem drugi czas na torze ale jakos mnie w ogole niesklasyfikowali.. i niemam zadnych pretensji do nikogo.... liczy sie zabawa ...... Rasta nas objechal i jemu sie to nalezalo . chociaz jedna konkurencja powinna byc dla wszystkich niewazne jakie auta startuja... Łokmen Rasta maja inne auta jak i wiele osob w klubie wiec oni tez powinni byc brani pod uwage bo sa czlonkami FKP.

tyle z mojej strony i jeszcze raz dziekuje za mila zabawe mam nadzieje ze za rok bedzie taka sama fajna zabawa

andrew - 3 Maj 2006, 08:57

w
witam przypatruje sie tym wypowiedzią i widze ze sa zale ale powiem tak jest tego swiadek który tez to słyszal i mysle ze twoje I -miejsce na najładniejsza fieste dj pleban mozesz zawdzięczać własnie Rascie który sie przyczynił do twojego miejsca mówie to aby nie było żadnych nie jasnosci a dlaczego brała furka rasty w konkurencjach sportowych według ustalen to juz pozostawiam to wam było fajnie i tyle i czy sa to warte zale odnosnie pucharu mysle ze nie to tylko zwykłe rozdanie dyplomów i pucharów > dla mojej osoby to powiem ze zlot był fajna impra ale niezbyt wiarygodną bo to co padło ze słow pewnych osób a zostalo ogłoszone to odbiega od rzeczywistości pisze to nie majac żadnych aluzji ale pisze to jaka była prawda tak wiec prosze was kolegów aby nie wdawać sie w zale i jakies dziwne podejrzenia cieszmy sie tym co było i co moze być za rok ;/ ;/ i jeszcze jedna sugestia panowie badzmy bardziej odwazni powiedziec to wprost w oczy a nie tylko na forum jezeli chcemy o czyms mówić i miec zale bo to widac jacy jesteśmy zakompleksieni

trzeci - 3 Maj 2006, 22:12

Skoro już jest ten topic skarg i zażaleń, to muszę się w nim przyznać do jeszcze jednej pomyłki. Do pomyłki o której pisał Faza, a którą zauważycie jak podam wszystkie czasy z Toru w osobnym topicu.
Chodzi o to, że Faza wykręcił lepszy czas od DjPlebana.
Karolina pracowała w sobotę, w niesamowitym napięciu, była zabiegana, z masą spraw na głowie.
Moja praca była zdecydowanie spokojniejsza więc sam nie wiem jak mogłem przeoczyć te dwie sprawy.
Pewnie w jakiś sposób mógłbym się tłumaczyć, ale w tej chwili chcę jedynie wszystkich zainteresowanych jeszcze raz gorąco przeprosić za zaistniałą sytuację.
Wiemy już jak się ich wystrzec na przyszłość, za rok na Torze przy obliczaniu wyników będzie nam towarzyszył komputer, które nie jest tak omylny jak człowiek.
Jeszcze raz przepraszam.
Pozdro ...

Piesek - 3 Maj 2006, 22:21

ajj tam majaczycie :P za rok powtórka więc kombinować i kręcić swoje furki wtedy focus nieda rady ;)
Rasta - 3 Maj 2006, 22:51

Piesek napisał/a:
ajj tam majaczycie :P za rok powtórka więc kombinować i kręcić swoje furki wtedy focus nieda rady ;)


No chyba, że mu też dojdzie jakieś stado koników :D
Ps. Wyzwanie przyjęte ;/

Little4don - 3 Maj 2006, 23:30

A ja chce złozyc zarzalenie na wlasciciela toru, porzyczylem mu 7 litrow olei i nie chce mi go oddac.... a tak na serio, jest tak jak jest a w koncu Foka tez FORD wiec looz. a mi nikt za efektowne baczki nie chcial dac nawet dyplomu :P
Faza - 3 Maj 2006, 23:50

Trzeci ... Stary ja zadnych zazalen nieskladam o ten moj czas na torze ... mi sie bardzo podobalo....czlowiek istota ludzka pomylic sie moze....
djpleban - 4 Maj 2006, 00:01

słuchajcie... żeby nie było, że jestem z sytuacji niezadowolony i wypominam...
po prostu sprawa była poruszona na miejscu w małym gronie; żeby nie robic szumu nie chcieliśmy o tym gadac na miejscu bo by wyszło, że są jakieś wałki... dlatego temat podjąłem dopiero na forum... tylko po to aby sprawę wyjaśnic...
gdyby Faza był wzięty do klasyfikacji a Rasty by nie było- ja i tak miałbym III miejsce, tak więc dla mnie żadna różnica
A za rok... nie będzie problemu :D powalcze z moim bratem i z Pumą (jeśli się skusi przyjechac turbo); nie licząc tych dwuch osób- I miejsce jest moje :!: :V:
ps. sorry Daria za pomyłkę, różnica m-dzy nami to więcej niż 1.5sec. jak mówiłem;
congratulations :ok:

[ Dodano: Sro Maj 03, 2006 23:05 ]
aha... do ludzi, którzy uważają, że ten topic to głupota i nie powinieniem się czepiac...
piszę, że nie mam pretensji... może się wydawac, że odwracam kota ogonem i chce swoją sytuację poprawic...
w topicu wypowiadają się osoby, których pośrednio lub bezpośrednio to dotyczy...
spójżce jednak na wyniki ankiety...
mówią same za siebie...

charpia - 4 Maj 2006, 08:19

Little4don napisał/a:
... a tak na serio, jest tak jak jest a w koncu Foka tez FORD wiec looz.


ale FOKUS to nie FIESTA :fox:

ps. osobiście uważam, że dobrze, iż temat został poruszony i nie dlatego żeby wytknąć komuś błędy, tylko po to żeby w przyszłości można było uniknąć pomyłek. Myślę, że kukacie :V:

Rasta - 4 Maj 2006, 08:32

Poruszony to on powinien być odrazu na miejscu.
djpleban ty się teraz nie tłumacz wszystko zrozumiałem jak zobaczyłem poniższą fotkę

Rozumiem jakby to Faza taki topik rozpoczął lub ktoś inny....

djpleban - 4 Maj 2006, 10:20

Jak sobie chcesz ziomuś...
powtarzam, że gdyby Faza był wżięty pod uwagę a Ty nie- ja i tak byłbym na III miejscu- tak więc mnie to osobiście wisi. Poza tym moje auto wygrało konkurencję Miss Fiesta, który uważam za bardzo ważny; i wspominałem już, że nie spodziewałem się jakichkolwiek nagród....
i dlatego uważam, że jestem odpowiednią osobą do poruszenia tego tematu i nie żałuję, że to zrobiłem
moim zdanie to właśnie mogło byc tak, że np jakby Faza poruszył temat- to byście za plecami go obgadywali, że ma żal że on powinien byc na tym miejscu. Mnie gdyby sytuacja była inna nie rusza z mojego miejsca...
więc nie rozumiem Rasta twojej aluzji... powiedz mi w twarz jeśli masz jakiś problem...
Ziom... widzę, że nie KUKASZ ;)

Mafios - 4 Maj 2006, 10:21

o jezu tam nie srajta sie juz tylko zrobcie cos by was foka nie objezdzala
djpleban - 4 Maj 2006, 10:24

Mafios napisał/a:
o jezu tam nie srajta sie juz tylko zrobcie cos by was foka nie objezdzala

wiesz... Rasta mnie obiecha o zaledwie 1sec, a Darię i Fazę... HE :!: o jeszcze mniej- także koleś miał letkiego farta :devil: także nie trezba nic robic szczególnego; wystarczy odrobine lepiej tor pojechac
ja osobiście jestem zarąbiście zadowolony, bo to był mój debiut na torze, a i na codzień jeżdżę raczej spokojnie :ok:

Mafios - 4 Maj 2006, 10:31

no wlasnie widzialem jak spokojnie jedzisz szczegolnie gdy na panne sie wkurzysz :2xf:
Piesek - 4 Maj 2006, 11:16

1 sekunda to już jest dużo... a tak pozatym niema co ukrywać Rasta potrafi tym się poruszać... bo fiesta 2.0, 1.8 a nawet 1.6 powinna dać rade focusowi... ;)
charpia - 4 Maj 2006, 11:52

Rasta napisał/a:
Poruszony to on powinien być odrazu na miejscu.
djpleban ty się teraz nie tłumacz...Rozumiem jakby to Faza taki topik rozpoczął lub ktoś inny....


Rasta, z całym szacunkiem, ale gdyby temat był poruszony na miejscu, to jak sobie to wyobrazasz? Wyrwanie dyplomów z rąk i przekazanie w inne ręce? Poza tym djbleban poruszył ten temat bo nikt inny poprostu się nie odważył a uwierz, że podszepty były z różnych stron. heh... Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tak jak wcześniej wspomniałam... nikt tu nie ma pretensji do Ciebie i nikt nie chce wytykac czyiś pomyłek... poprostu na przyszłośc uniknie sie podobnych błędów i tyle. Zatem Panowie, wykrzyczeliście juz swoje zale, więc wnioskuję o zamknięcie tego tematu, bo robi się niezdrowa atmosfera.

Pozdrawiam i więcej humoru życzę.

djpleban - 4 Maj 2006, 11:55

Mafios napisał/a:
no wlasnie widzialem jak spokojnie jedzisz szczegolnie gdy na panne sie wkurzysz :2xf:

spokojnie może jechałem... z powodu niedoświadczenia
ale z tym wkurzaniem... nie rozumiem...
Mafia... jak chcesz mi coś powiedziec to wal; jak nie chcesz robic sprawy na forum, napisz mi na pw...

Piesek, popieram, że Rasta dał popis
I tu podsumuje chyba temat-
nie licząc faktu startu Foką, Rasta zdecydowanie zasłużył sobie na to I miejsce
tym bardziej, jak Piesek napisał, foka fieście nie powinna dac rady na tym torze
tym bardziej Rasta pokazał klasę :ok:

dlaczego podjąłem w ogóle temat :?:
nie dlatego, że mam do kogoś pretensje; powiem poraz kolejny, że do kogo I miejsce należy- mnie to wisi bo i tak miałbym III, cóż chłopaki byli ode mnie lepsi
miałem na celu raczej zwrócenie uwagi organizatorów na sprawę... nie złośliwie, absolutnie
jak już napisałem na początku topicu- miało innych aut na torze nie byc, a jednak były i jeden z nich "stanął na podium"
ale organizatorzy przyznali się do błędu... co rozumiemy jakobyło drobnym niedopatrzeniem, ok :ok:

Faza - 4 Maj 2006, 12:23

wiecie co robicie straszna wojne o nic.... zastanowcie sie troszke...
ps: DJPLEBAN jak by mnie wzieli pod uwage to bys byl na czwartym miejscu a nie na trzecim..... bo ja zrobilem trzeci czas(54.92s)...Daras drugi(54.15s) a Rasta pierwszy(53.96)... wiec sie ciez jak jest i zostawcie ta sprawe w spokoju..... bo robicie z igly widly.. proponuje zamknąc ten beznadziejny topic Rasta jest w klubie i powinien brac udzial we wszystkich konkurencjach i powinien bys brany pod uwage tak samo ma do tego prawo Łokmen i reszta bo oni startuja w trzeciej klasie a my i tak mozemy ich objechac tak samo jak oni nas objechali wiec zawsze sa równe szanse KONIEC...

Mafios - 4 Maj 2006, 12:58

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
djpleban - 4 Maj 2006, 13:25

Faza napisał/a:
wiecie co robicie straszna wojne o nic.... zastanowcie sie troszke...
ps: DJPLEBAN jak by mnie wzieli pod uwage to bys byl na czwartym miejscu a nie na trzecim..... bo ja zrobilem trzeci czas(54.92s)...Daras drugi(54.15s) a Rasta pierwszy(53.96)... wiec sie ciez jak jest i zostawcie ta sprawe w spokoju..... bo robicie z igly widly.. proponuje zamknąc ten beznadziejny topic Rasta jest w klubie i powinien brac udzial we wszystkich konkurencjach i powinien bys brany pod uwage tak samo ma do tego prawo Łokmen i reszta bo oni startuja w trzeciej klasie a my i tak mozemy ich objechac tak samo jak oni nas objechali wiec zawsze sa równe szanse KONIEC...

napisałem, że byłbym i tak na III gdybyś ty był wzięty pod uwagę a Rasta nie... a gdybym tego dyplomu nie dostał to nie strzeliłbym sobie w łeb; nie o dyplom czy puchar tu chodzi, tylko o zasady. Faza, nie bierz mnie za takiego płytkiego ignoranta bo mnie w tej chwili obrażasz a sam stawiasz się w nienajleprzym świetle...
co do twojego stwierdzenia, że jest to temat bezsensowny... jeszcze raz powiem: spójżcie na wyniki ankiety... one mówią same za siebie...
a to twoje KONIEC na końcu wypowiedzi, świadczy o tym, że nie bardzo jesteś otwarty na opinie innych, co znaczy o zupełnym braku tolerancji...

ok... powiem jeszcze raz... i ostatni: była mowa, że inne auta nie będą brane pod uwagę, a stało się inaczej; i to był powód rozpoczęcia tej dyskusji.
Oficjalnie oświadczam, że to jest moja ostatnia wypowiedz w tym temacie bo widzę, że dalsza dyskusja z coniektórymi osobami do niczego nie prowadzi.
ludzie, bądzcie trochę bardziej otwarci na inne poglądy od waszych,
to ja rozdrapuje temat :?: organizatorzy przyznali się do błędu- mnie to wystarczy :ok:
a widzę, że parę osób się tu na mnie uwzięło i próbuje mi wmówic, że nie mam racji (tu bym wstawił taką buźkę pukającą się w głowę, ale jej nie mamy w forumowych ikonach)
do tych co się na mnie nasadzili... przeczytajcie ten topic za jakieś pół roku (jak ochłoniecie), sądzę, że inaczej z perspektywy czasu na to spojżycie; jeśli nie- nie odpowiadajcie na moje posty

[ Dodano: Czw Maj 04, 2006 12:30 ]
moja ostania wypowiedź w temacie:
Nie widzę sensu dalszej dyskusji, tak więc proszę moda o zamknięcie topicu, którego dyskusja do niczego już nie prwadzi i zeszła trochę na zły tor.
Najbardziej zależało mi na ankiecie, która moim zdaniem najlepiej zobrazowała opinie forumowiczów na ten temat. Za krytykę mojej otwartości- dziękuję ;)

trzeci - 4 Maj 2006, 13:40

No już dobrze Panowie, bez tych nerwów poproszę.
Każdy z zainteresowanych ma swój punkt widzenia, który już chyba zdążył przedstawić.
Jeśli się złościć to nie na siebie a na winowajcę, czyli mnie.
Pozdro ...

WooYownik - 4 Maj 2006, 13:43

Jak dla mnie ... zamknijcie juz ten temat bo mnie tak troche draznic zaczyna ...
trzeci - 4 Maj 2006, 13:50

Zgodnie z sugestiami w tym i autora topicu, pod nieobecność Maturzysty Moderatora Laskosza, zamykam topic.
Oczywiścią z możliwością odblokowania w razie konieczności.
Pozdro ...

Rasta - 4 Maj 2006, 14:34

Na zakończenie całej tej dyskusji dodam małe sprostowanie bo wychodzi na to, że całe zło to ja.

Jeśli chodzi o sklasyfikowanie mojej osoby to byłem chyba najbardziej zaskoczony ze wszystkich obecnych.
Nie wywierałem na nikim nacisków.
W zadanym wypadku nie zależało mi na sklasyfikowaniu. Oczywiście, że walczyłem o najlepszy czas ale tylko dla własnej satysfakcji.

Mam pretensję o to, że nikt nie podszedł do mnie w tej sprawie.
Mam pretensję do siebie, że nie podszedłem do zarządu w tej sprawie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group