Forum FiestaKlubPolska -

Zielona Góra 2006 - PODZIEKOWANIA DLA PEWNEJ OSOBY

andrew - 1 Maj 2006, 14:30
Temat postu: PODZIEKOWANIA DLA PEWNEJ OSOBY
Witam nie wiem czy moge to uczynic w imieniu swoim i takze pozostalych forumowiczów tu na forum, ale powinno moim zdaniem to byc własnie tu uczynione
WIELKIE PODZIĘKOWANIA za trud jaki zostal włożony przez PANIĄ SZ O P I C Ę w przygotowanie takiego duzego przedsięwzięcia jakim był zlot ZIELONA GÓRA 2006 i myslę ze wiele osób tez bedzie miało takie samo zdanie i to docenią . Jeszcze raz wielkie brawa :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: dla tak odważnej i zarazem bardzo operatywnej kobiety . Więcej takich ideałów powinno byc razem z nami forumowiczami

osimek1 - 1 Maj 2006, 16:38

podziekowania naleza sie 3 osoba

1. szopica
2. herrkam
3. trzeci

nalezey sie im duze piwo za to;)

maerik - 1 Maj 2006, 18:01

DZIEKI, DZIEKI, DZIEKI! :]
Juz z Krakowa - było super! :ok:

djpleban - 1 Maj 2006, 18:17

ok, jak podziękowania- to podziękowania... for:
szopica- organizacja, znakomity pilotarz na KJSach
Herrkam- org. pomoc kolegom
Trzeci- org. no i za to że pomyśli za kolegę
Sowa- znakomity fotoreportarz
Żółw- McGywer
Dioda- też McGywer, nawigacja, i podziękuje mu jeszcze jak żuci tym GPSem o asfalt ;)
Zefir- też znakomita nawidacja ;)

Pan kierownik z ośrodka- za sprawne posługiwanie się kalkulatorem :hahaha:

osimek1 - 1 Maj 2006, 18:23

djpleban napisał/a:
Pan kierownik z ośrodka- za sprawne posługiwanie się kalkulatorem :hahaha:


no i zapomniales jeszcze o tym jak wspaniale pisze na klawiatrze - dzieki temu w dniu wyjazdu nikt nie musial czekac godzinami az obsluzy osoby przed nim :) tak mysle ze chyba zglosze sie do niego na nauke szybkiego pisania :hahaha:

marcel20 - 1 Maj 2006, 18:25

Ja chciałbym oprócz oragnizatorom podziękować
Mafi, Łokiemu, Pieskowi, Fazie za zwartą pomoc
w wyciągnieciu bramy
... Inaczej byśmy zapuscili
korzenie przed ośrodkiem :D

Mafios - 1 Maj 2006, 18:40

a ja dziekuje organizatora szcegolnie Szopicy Ona juz wie za co
i wielkie podziekowania dla Żólwika i Diody za reanimowanie mojej padaki i dla trzeciego za podwiezienie i przywiezenie zwlok na gielde do ZG i dla zonki ktora ta sie mna opiekowala gdy zaniemoglem ;-)

Rasta - 1 Maj 2006, 18:45

Pozdro dla wszystkich :D
trzeci - 1 Maj 2006, 19:46

Wielkie podziękowania dla Karoliny/Szopicy i Tomka/Herrkama za organizację kolejnego Zlotu FKP. Zlotu który zapewnił im jeszcze więcej pracy niż zeszłoroczny. :brawo:
Chciałbym też podziękować wszystkim uczestnikom Zlotu za stworzenie atmosfery która pozwoli z uśmiechem wspominać ten Zlot. :)
Miło było ponownie spotkać się ludźmi znanymi z wcześniejszych Zlotów oraz poznać tych z którymi do tej pory kontakt ograniczał się jedynie do Forum i Gadu Gadu. :yes:
Na koniec specjalne podziękowania dla ekipy z Górnego Śląska, za drinki ze spirytusem.
W przyszłym roku ja Wam zrobie psikusa ;-)
Pozdro ...

Mafios - 1 Maj 2006, 19:51

trzeci napisał/a:
Wielkie podziękowania dla Karoliny/Szopicy i Tomka/Herrkama za organizację kolejnego Zlotu FKP. Zlotu który zapewnił im jeszcze więcej pracy niż zeszłoroczny. :brawo:
Chciałbym też podziękować wszystkim uczestnikom Zlotu za stworzenie atmosfery która pozwoli z uśmiechem wspominać ten Zlot. :)
Miło było ponownie spotkać się ludźmi znanymi z wcześniejszych Zlotów oraz poznać tych z którymi do tej pory kontakt ograniczał się jedynie do Forum i Gadu Gadu. :yes:
Na koniec specjalne podziękowania dla ekipy z Górnego Śląska, za drinki ze spirytusem.
W przyszłym roku ja Wam zrobie psikusa ;-)
Pozdro ...


juz nam zrobiles zabrales klucze od naszego block hausu :D

Darekmk3 - 1 Maj 2006, 19:55

trzeci napisał/a:
koniec specjalne podziękowania dla ekipy z Górnego Śląska, za drinki ze spirytusem.
W przyszłym roku ja Wam zrobie psikusa ;-)
Pozdro ...

tradycja musiała nastapic w zeszłym roku Bartsun a teraz sqad ślask,ale prezzes sam mowiles z rana ze nic Ci po tym nie było ;-)
pozdrowka dla wszystkich i dzieki wielkie dla organizatorow było super za rok bedzie jeszcze lepiej :V:

ravnet - 1 Maj 2006, 19:58

A my dziękujemy Szopicy i Trzeciemu za uratowanie nas z "oborowych" warunków i przygarnięcie całej naszej czwórki :jupi:
no i całej reszcie za dobrą zabawę.

PumaRST - 1 Maj 2006, 20:05

Ja również dziekuje wszystkim :D

A w szczególności że w końcu znalazłem odpowiedź na pytanie: "Kim jestem??"
Okazało sie po 27 latach że Kobietą :D :D :D

A tak poważnie fajny tor, dobra organizacja,
I to co najważniejsze: Miło było was poznac osobiście, szkoda tylko ze tak mało czasu :-(

PS: Wielkie dzieki dla Maerika i jego uroczej dziewczyny za fantastycznego grila :devil:

Daras84 - 1 Maj 2006, 21:17

to musisz uaktualnic swoj profil :) ja juz to zrobiłam :)
Piter - 1 Maj 2006, 21:48

Oczywiście dołączamy się do wszystkich podzieńkowań. Było świetnie, małej też się bardzo podobało, szczególnie ognisko :)
Dzięki trzeci za dobre chęci w ciepłym noclegu dla niej - jakoś daliśmy radę. Nadzieja tylko, że za rok będzie cieplej :he:
Nie ze wszystkimi udało nam się dzisiaj pożegnać, tak że POZDRO.... I DO ZOBACZENIA !!!

kristofer - 1 Maj 2006, 22:04

:brawo: :brawo: :brawo:

cóż tu powiedzieć - dziękuję :D :D :D

za rok będzimy wszyscy z rodzinką

Presto - 1 Maj 2006, 22:11

Wiatm :)

Zlocik był super :D organizacja pierwsza klasa :ok: Podziękowania dla Organizatorów :D

Cieszę się, że poznałem takie fajowe osoby jak Wy :D

charpia - 1 Maj 2006, 22:28

Dołączam się do wszystkich wypowiedzi. Nic dodać nic ująć.

Po krótkiej chwili zastanowienia dodam jeszcze słówko. Otórz dziękuję:
1: Naszej wspaniałej trójcy za zorganizowanie naszego, ogólnopolskiego spotkania
2: Dziękuję Żółwiowi. Michal, to dzięki Tobie się dowartosciowałam i zdałam kolejny ważny egzamin w moim zyciu.
3: trzeciemu i RKRmann-owi, za dotrzymanie towarzystwa do świtu w oczekiwaniu na przyjazd diody :D
4: Presto-wi za pozwolenie na siedzeniu w jego autku i udostępnieniu ciepełka no i sprzętu grającego ;-)
5: Całej Frakcji Łódź za niesamowite zgranie, wspólne debaty, wspólną podróż no i wspólny "obiad" w drodze do domu :hihihi: :hihihi: :hihihi:
6: Fredowi za wspólne przygotowanie śniadania... najgorsze było to smarowanie kanapek (pasztetem) :yes:
7: Wszystkim, którzy wypili ze mną zdrowie Klubu :hahaha:
8: Sowie za wytrwałość w cykaniu fotek i nie tylko ...
9: Właścielom ośrodka, za wykopany rów, w którym ugrzęzłam wiczorową porą :-P
10: Abla, to bie za kołpaczki
11: Fordonowi za zajefajną przejażdżkę BMW
12: I na koniec Zefirowi i Zefirowej za naczynia jednorazowe :V:
13: No i wszystkim za wszystko... za pogadanie, za posmianie się, za grile, za dobry nastrój za nowe przyjaźnie...itp itd

oley - 1 Maj 2006, 23:02

Wielkie dzięki organizatorom i wszystkim wam za super imprezę. :brawo:
QBOSS - 1 Maj 2006, 23:13

Dokładnie wielkie dzięki za Organizacje było superancko :)
Presto - 1 Maj 2006, 23:57

charpia napisał/a:
Presto-wi za pozwolenie na siedzeniu w jego autku i udostępnieniu ciepełka no i sprzętu grającego


nie ma za co Charpia :) ..Ty jesteś zawsze mile widziana w moim samochodzie :D

Intruder - 1 Maj 2006, 23:58

A ja podziękuję:

Gienkowi
Żółwikowi
Diodzie
Herkamowi
Aerjot-owi

Wiecie wszyscy dokładnie za co :)

No i oczywiście mojej kochanej Dominice za dotrzymanie mi towarzystwa na zlocie i uspokajaniu w nerwowych chwilach :-) ( a było ich wiele )

maerik - 2 Maj 2006, 13:24

Molu dzieki za kierownice! :ok:
stacho35 - 2 Maj 2006, 14:05

charpia napisał/a:
9: Właścielom ośrodka, za wykopany rów, w którym ugrzęzłam wiczorową porą :-P


Tak, za to szczególnie chciałbym im podziękować.....ja też.

Daras84 - 2 Maj 2006, 14:27

stacho35 napisał/a:
charpia napisał/a:
9: Właścielom ośrodka, za wykopany rów, w którym ugrzęzłam wiczorową porą :-P


Tak, za to szczególnie chciałbym im podziękować.....ja też.


tak to jest jak sie gdzies szlaja po pijaku :P

charpia - 2 Maj 2006, 14:28

Daras84 napisał/a:
stacho35 napisał/a:
charpia napisał/a:
9: Właścielom ośrodka, za wykopany rów, w którym ugrzęzłam wiczorową porą :-P


Tak, za to szczególnie chciałbym im podziękować.....ja też.


tak to jest jak sie gdzies szlaja po pijaku :P


hm... ja piłam pifko tylko bezalkoholowe :D

Darekmk3 - 2 Maj 2006, 14:36

charpia napisał/a:
Daras84 napisał/a:
stacho35 napisał/a:
charpia napisał/a:
9: Właścielom ośrodka, za wykopany rów, w którym ugrzęzłam wiczorową porą :-P


Tak, za to szczególnie chciałbym im podziękować.....ja też.


tak to jest jak sie gdzies szlaja po pijaku :P


hm... ja piłam pifko tylko bezalkoholowe :D

no moze jak bylo puste to juz alkocholu nie mialo ;-)

WooYownik - 2 Maj 2006, 15:48

Dziekuje Frakcji Bydgoszcz za niezapomniane wrazenia oraz Sowie i Matowi za wyrozumialosc i pomoc przy naprawie BM-ki (p.s. ciagle walczymy :P )
sowa - 2 Maj 2006, 15:51

WooYownik napisał/a:
Dziekuje Frakcji Bydgoszcz za niezapomniane wrazenia oraz Sowie i Matowi za wyrozumialosc i pomoc przy naprawie BM-ki (p.s. ciagle walczymy :P )



podziekujecie jak sobie pojedziecie:P:P:P hi

Pablo - 2 Maj 2006, 16:03

WooYownik napisał/a:
Dziekuje Frakcji Bydgoszcz za niezapomniane wrazenia oraz Sowie i Matowi za wyrozumialosc i pomoc przy naprawie BM-ki (p.s. ciagle walczymy )

WooYo nie dziękuj to oznaka słabości :D a Sowa to super babka. Dziękujemy jej i Matowi za gościnę w ZG i zapraszamy do nas

abla - 2 Maj 2006, 16:16

A gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to za świetną organizację zlotu temu państwu DZIĘKUJEMY:

:brawo: :brawo: :brawo: :D

trzeci - 2 Maj 2006, 17:22

Podziękowania dla mnie są trochę na wyrost.
Do organizacji Zlotu praktycznie ręki nie przyłożyłem, trochę tylko pomagałem na Torze Karolinie. I to wszystko.
Pozdro ...

Darekmk3 - 2 Maj 2006, 17:30

trzeci napisał/a:
Podziękowania dla mnie są trochę na wyrost.
Do organizacji Zlotu praktycznie ręki nie przyłożyłem, trochę tylko pomagałem na Torze Karolinie. I to wszystko.
Pozdro ...

a jednak sie należą ,i za te sprzątanie pobojowiska po imprezie ;-) ,wielkie dzieki
pozdro

Fordon - 2 Maj 2006, 21:14

Witam ja tez chcialem podziekowac Organizatorom za calosc , wraz z wyrozumialoscia za incydent z olejem na torze... puki co sprawa wyglada tak ze siedze i czekam az otworza warsztat i bede mogl wymienic rozciety gumowy waz... a teraz jestem u Sowy :)

Pozdrawiam

sowa - 2 Maj 2006, 22:33

...a ja dziekuje
1. oczywiscie wielkim tego zlotu za czas jaki poswiecili dla nas wszystkich...... 8) NIECH MOC BEDZIE Z WAMI!!!
2. frakcji B za przygarniecie nas na dwie ostatnie noce z zimnego wygnajewa do ich gniazdka ...niemniej zimnego :cojest:
3. wszystkim za swietna zabawe :jupi:
4. trzeciemu za płyte z chiciorami ///oops naprawde nie chcialam :ups: ....samo tak jakos wyszło ze nie wyszło :-) ...ale jak bedziesz chcial moge ci ja przegrac :yyy:
5. no i frodonowi dzieki ktoremu poznałam dzis chyba wszystkie dziuple rozbierajace auta w zielonej;) ...mam nowych łysych kolegow w dresach :lol: hi

RKRman - 3 Maj 2006, 01:38
Temat postu: podziekowania
CZE :P

SZOPOWI i HERKIEMU- kochani :!: gdyby nie Wasza zgoda ( ponowna organizacja) nie podziwiał bym ponownie pięknych klimatów zielonogórskich :-) ,a kolejne parę kółek na tym sprytnym torku było by tylko niezrealizowanym marzeniem,
MAERICKOWI i Kamili - za miłe towarzystwo w drodze na zlot i do domku , ( Łukasz - tak trzymaj ! a w przyszłym roku będzie jeszcze więcej dyplomów hehe....) ...,masz fajną Fiestę ...eeeeeee znaczy ...kobitkę :D

...muszę się przyznać ..nie wiele brakowało..( losowe coś tam )...a nie marudził bym paru osobą na zlocie FKP w tym roku :yes: .........cała impreze to kolejny dowód - przy najmniej dla mnie -
że mocne postanowienia zazwyczaj są możliwe do zrealizowania :D ....co prawda zlot zaliczyłem grzecznościowo nie swoim autkiem ,ale to akurat dla mnie nie jest czymś szczególnie przykrym ...

jest jeszcze parę osób którym chcę podziękować przy tej okazji:
LOY-owi - Michał ! przyjaciele wiedzą jak ze sobą rozmawiać ! więc bardzo Ci dziękuję za tych parę wspólnie przegadanych godzin, wywijki HONDĄ były super-mega miłym dodatkiem do całej imprezy,
SOWIE- do dzisiaj nie mam pojęcia jak mogłaś wytrzymać z takim gadułą jak ja naszą mini debatę na temat foto..i nie tylko .. :he: szkoda że nie zrobiłem paru fotek które sobie gdzieś tam zaaranżowałem w głowie - sama Wiesz że pora , plener, i główni statyści - co najmniej ..smaczna sprawa :!: "...na prawdę , jaka Jesteś, nie wie nikt ....." tytuł nieistniejącej na papierze serii - jak myślisz ? byłby OK takie zapożyczonko z muzyki ? hehe..........Bardzo Dziękuję za poświęcony mi czas- cieszę się że mogłem Ciebie osobiście poznać ....aha pewnego faceta pragnę uspokoić - sesja dotyczyła........przyrody..
:ok:
kolegom : PRESTO , DANIO i STACHO ..........słuchajcie , wszystkie kabarety które "wyświetla" Bałtroczyk ...mogą tylko ...............walcować Wasze teksty :hahaha: , nooo ewentualnie rozpalać dla takich artystów ogniska nad ranem - zgrana z Was kompanija,więc trochę zazdroszczę tej Waszej frakcji :-) hehe
FAZIE - dzięki za zaufanie do mojej osoby - to miłe biorąc pod uwagę to że przed zlotem wcale się nie zlaliśmy :ok: a zostałem potraktowany jak co najmniej dobry kumpel :yes:

szczególne podziękowania ... dla małego , czarnego SZYNSZYLA...bo nie chrapał w nocy
:V:

na koniec - chcę przeprosić te osoby z którymi nie zdążyłem pogadać - na pewno nadrobimy to na następnym zlocie FKP :lol:

sowa - 3 Maj 2006, 01:54
Temat postu: Re: podziekowania
RKRman napisał/a:
SOWIE- do dzisiaj nie mam pojęcia jak mogłaś wytrzymać z takim gadułą jak ja naszą mini debatę na temat foto..i nie tylko .. szkoda że nie zrobiłem paru fotek które sobie gdzieś tam zaaranżowałem w głowie - sama Wiesz że pora , plener, i główni statyści - co najmniej ..smaczna sprawa "...na prawdę , jaka Jesteś, nie wie nikt ....." tytuł nieistniejącej na papierze serii - jak myślisz ? byłby OK takie zapożyczonko z muzyki ? hehe..........Bardzo Dziękuję za poświęcony mi czas- cieszę się że mogłem Ciebie osobiście poznać ....aha pewnego faceta pragnę uspokoić - sesja dotyczyła........przyrody.. :lol:

....az mi sie cieplutko zrobilo Piotrus :-) no nie bylo az tak zleee ...hi ..wszystko jest oczywiscie do nadrobienia w temacie fotek a ze z checia bym powtorzyla taka noc hmmm.... 8)
//dla tych ktorzy pomysleli o czyms brzydkim- prosiaki jestescie :1xf: //
..pozniej juz czas uciekal tak szybko ze nawet czesc nie bylo kiedy powiedziec ;/ ..to tym bardziej trzeba odrobic. Tak wiec do zobaczenia i dziekuje :-)

Presto - 3 Maj 2006, 09:44

sowa napisał/a:
dla tych ktorzy pomysleli o czyms brzydkim


hihi.. ja jak zwykle pomyślałem o czymś kosmatym :D

Danio - 3 Maj 2006, 11:05

trzeci napisał/a:
Wielkie podziękowania dla Karoliny/Szopicy i Tomka/Herrkama za organizację kolejnego Zlotu FKP. Zlotu który zapewnił im jeszcze więcej pracy niż zeszłoroczny. :brawo:
Chciałbym też podziękować wszystkim uczestnikom Zlotu za stworzenie atmosfery która pozwoli z uśmiechem wspominać ten Zlot. :)
Miło było ponownie spotkać się ludźmi znanymi z wcześniejszych Zlotów oraz poznać tych z którymi do tej pory kontakt ograniczał się jedynie do Forum i Gadu Gadu. :yes:
Na koniec specjalne podziękowania dla ekipy z Górnego Śląska, za drinki ze spirytusem.
W przyszłym roku ja Wam zrobie psikusa ;-)
Pozdro ...


nie martw sie Trzeci mnie też złapał na to kolega Andrzej...ale teraz jestem mu wdzięczny za tego cwierćlitrowego drinka...bo dzięki niemu nie jestem teraz chory i było mi mniej zimno :)

a poza tym nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - dzięki Tobie dowiedzieliśmy sie od łabędzi że ptasia grypa została opanowana i jesteśmy bezpieczni

psikusa to nam jedynie pogoda zrobiła :) ale i tak było zajefajnie

fajnie było Was poznać :brawo:

easy - 3 Maj 2006, 14:28

A ja dopiero co powróciłem do domku, po odwiedzinach u rodzinki jeszcze, i z tego miejsca od razu dziękuje wszystkim co do jednego za to ze tam byli, a z wyszczególnieniem dziękuję osobą wielokrotnie juz w tym temacie wymienianym, mimo wielu przeciwności zlot był extra, lepiej być nie mogło.
Dodatkowo bardzo dziękuje także Frakcji Bydgoszcz za wspólna trasę i za to ze mnie przygarnęli na te dni pod swój skromny dach, użyczyli kilku kafelek na podłodze :)
Dzięki także Sowie, za to że nic sie nie ukryło przed jej szklanym okiem :D

zefir - 3 Maj 2006, 17:18

dokladnie wielkie dzieki dla Karoliny,Tomka (dzieki za prezentacje Subarki :yyy:) i Trzeciego (sorki zapomnialem imie)

bylo zajedwabiscie
ale wy i tak nic nie kukacie :D :D :D

Pablo - 3 Maj 2006, 17:39

Ja właśnie wszedłem do domu :-P
1. Chciałbym podziękować Szopicy i Herkamowi za wspaniale zorganizowany Zlot :brawo:
2. "mamie" Sowie za to że zawsze znajdowała się w odpowiednim miejscu i za wspaniałą wycieszkę szklarnią po Zielonej Górze
3. Mateuszowi za poświęcenie nam swojego cennego czasu...btw TV działa :rotfl:
4. easydriverowi za polerowanie kafelek w naszej rezydencij :yes:
5. Panu kierownikowi za wykopanie okropnych rowów w tym zimnym ośrodku
:rotfl:
6. Frakcji Bydgoszcz za miłe spędzenie czasu

Piter - 3 Maj 2006, 19:55

Acha jeszcze jedno, był bym zapomniał:
Dziękuję Gienkowi za zjedzenie mojej zupy :hahaha:

I pomoc w reanimacji radia ................niewiem komu :ups: :he:

Diodzie za cenne rady przy silniku :) Zobaczymy co uda mi się zrobić samemu, ale coś czuję że PW Diody pęknie od moich wiadomości :he:


:ok:

Pablo - 3 Maj 2006, 20:01

piotr PK napisał/a:
I pomoc w reanimacji radia ................niewiem komu :ups: :he:

FORDONOWI :D

WooYownik - 3 Maj 2006, 21:07

Po powrocie do domu...
Po prostu dziekuje wszystkim i kazdemu z osobna.

Milo mi sie z Wami bawilo i mam nadzieje ze to szybko powtorzymy. :)

Specjalne podziekowania dla Sowy i Mata za goscine w ZG i pomoc ..(jak juz wyzej pisalem) :)

Fordon - 4 Maj 2006, 19:10

Taaa wszgolne podziekowania dla Sowy i Mata ze mnie przygarneli pomogli i ze spokojnie dojechalem do domu.... :brawo: dzieki tem udalo mi sie spokojnie naprawic bmw i dojechac do domu.. :D
Piotr PK to ja ci pomagalem z tym radiem... :) pamietaj wszystko dobrze zaizoluj...

Pozdrawiam

Piter - 4 Maj 2006, 21:20

Dzięki Fordon radio gra aż miło . Sorki że nie spytałem od razu o twojego nika :ups: :)
Może przy najbliższej okazji zrobimy z tymi kablami generalne porządki?
Pozdrawiam.......... :D

marcel20 - 4 Maj 2006, 21:34

piotr PK napisał/a:
Dziękuję Gienkowi za zjedzenie mojej zupy :hahaha:


Dobrze że kislu nie zjadł ;)

Fordon - 4 Maj 2006, 21:51

Zaden problem jak bedzie tasma izolacyjna to mozemy powalczyc i doprowadzic instalacje do stanu jak bozia przykazuje :V: :yes:

Pozdrawiam

charpia - 4 Maj 2006, 22:19

Bosze... Fordon ... zapomniałam Ci podziękować za tą pyszną kawę, którą mi zrobiłeś w niedzielne południe i która postawiła mnie na nogi notw

ps. rasta ---> fajne te emotki... fenks :yes:

Szopica - 5 Maj 2006, 13:17

Serdecznie dziekuję Prezesowi za pomoc przed i w trakcie zlotu bez której nie dałabym rady, za kawę na ławce i ... eee Ty wiesz za co - za dużo by wymieniać ;)
Ravenowi również dziękuję za pomoc w opanowaniu wielu rzeczy na torze :yes:
Molowi za to, że powstrzymał mnie przed ogoleniem i zjedzeniem szynszyla ;) ganja
Sowie...bo rewelacyjna z niej babka :ok:
Mateuszowi za poranną pogawędkę o życiu (tak naprawdę, to obgadywaliśmy was wszystkich, ale sza! ;))
Żółwiowi dziękuję (i juz nie chcę więcej) za łyk specjału Żółwia buaaahahahha
BOSZ CHŁOPIE ile to miało- 70%? 8| 8| 8|
RkRmowi za to, że wytrzymał moje marudzenie i za bajkę "o góralu i Marioli" buahahahhaha :cojest: (tu przepraszam resztę domowników za mój głośny śmiech o godz. 4 rano) :przytul:
Fazie za sąsiedzkie pogaduchy przez płot pub2
Kobitkom przy grzejniku za rady na temat kotów
I oczywiście, a moze przede wszystkim dziękuję mojemu lubemu za cierpliwość i zrozumienie dla ciągle nieobecnej :* :)
Jej ja bym tak mogła i mogła wymieniac heheheh

Ludziska dziekuję Wam wszystkim za niesamowitą atmosferę na zlocie.
Jesteście WIELCY :!: :!: :!:


I jeszcze chcę podziękować chłopakom z Frakcji WLKP :* :przytul: - Oni już wiedzą za co ;)

Pozdrawiam serdecznie...... gy gy gy

Żółwik Tuptuś - 5 Maj 2006, 20:28

Szopica napisał/a:

Żółwiowi dziękuję (i juz nie chcę więcej) za łyk specjału Żółwia buaaahahahha
BOSZ CHŁOPIE ile to miało- 70%? 8| 8| 8|gy


no cuś koło tego .

ps : Mówiłęm że wchodzi bez przepitki :cojest:

młody93 - 7 Maj 2006, 11:21

A więc...........
1)Dziękuje INTRUDEROWI za cierpliwość
2)ZEFIROWI za humor i bezpieczny transport do Zielonej Góry
3)PABLOWI za przyjacielskie gesty
4)SOWIE za zajefajne zdięcia
5)CHARPI za to że nie krzyczała na mnie i wytrwała ze mną te pare dni
6)ŻANECIE(DJPLEBANa) za dotrzymanie mi towarzystwa,przyjaźń i cierpliwość
7)KAROLINIE(ZEFIRA) za przyjaźń i cierpliwość
8)DOMINICE(INTRUDERA) za humor i przyjaźń
9)DJplebanowi za humor i cierpliwość
10)ŻÓŁWIKOWI za bezpieczny transport do domu
11)FREDOWI za humor
12)DIODZIE za humor

ITD POZDRO

charpia - 8 Maj 2006, 00:36
Temat postu: Dla abla ;-)
DZIĘKI ABLA... pokazuję co nastąpiło :D




abla - 8 Maj 2006, 00:45
Temat postu: Re: Dla abla ;-)
charpia napisał/a:
DZIĘKI ABLA... pokazuję co nastąpiło :D

[url=http://img217.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://img217.images....th.jpg]Obrazek[/URL]


No alegancko :ok:

Dzięki za browarek, oj smakował... :-)

GienekWichura - 8 Maj 2006, 06:53

piotr PK napisał/a:
Acha jeszcze jedno, był bym zapomniał:
Dziękuję Gienkowi za zjedzenie mojej zupy :hahaha:

I pomoc w reanimacji radia ................niewiem komu :ups: :he:

Diodzie za cenne rady przy silniku :) Zobaczymy co uda mi się zrobić samemu, ale coś czuję że PW Diody pęknie od moich wiadomości :he:


:ok:



No Piotr gdyby nie ty i magiczny kurczak złoty to ciężko by ze mną
było.

Dzięki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group