Forum FiestaKlubPolska -

Zielona Góra 2006 - ......czy JOE potwierdzał komuś obecność na zlocie ?

RKRman - 25 Kwi 2006, 14:05
Temat postu: ......czy JOE potwierdzał komuś obecność na zlocie ?
HEJ :P

......czy JOE potwierdzał komuś obecność na zlocie :?: pytanie zwłaszcza do ludzików z frakcji Łódź . :!: .bo nie wiem czy dodatkowo nie doposażyć apteczki w 2 kg środków uspokajających :he: ...jakoś przycichło ostatnio w temacie dotyczącym tej osoby ......zakładam że ludziska będą panowali nad nerwami...ale jak będzie więcej promili ...różnie może być :he:

charpia - 25 Kwi 2006, 14:09

Z plotek wiem, że się wybiera... heh... Będąc na jego miejscu zastanowiłabym się czy warto. Nie sądzę by wszyscy nabrali wody do ust. Już kiedyś pisałam, że jak ktoś mnie raz zrani czy zawiedzie, to trudno potem odzyskać moją sympatię... i właśnie Joe jest tego żywym przykładem. No ale to tylko moje zdanie ... Pozdrawiam
Lokmen - 25 Kwi 2006, 14:18

dajcie już mu spokój, nie macie innych problemów - wkońcu to jest impreza otwarta a nie zamknięta...
Mafios - 25 Kwi 2006, 14:21

mamy sie bawic a bic sie bedziemy ale na czas na torze
djpleban - 25 Kwi 2006, 14:26

Łokmen napisał/a:
dajcie już mu spokój, nie macie innych problemów - wkońcu to jest impreza otwarta a nie zamknięta...

popieram

[ Dodano: Wto Kwi 25, 2006 13:26 ]
Mafios napisał/a:
mamy sie bawic a bic sie bedziemy ale na czas na torze

liczę na to :evil:

Mafios - 25 Kwi 2006, 14:39

djpleban napisał/a:
Łokmen napisał/a:
dajcie już mu spokój, nie macie innych problemów - wkońcu to jest impreza otwarta a nie zamknięta...

popieram

[ Dodano: Wto Kwi 25, 2006 13:26 ]
Mafios napisał/a:
mamy sie bawic a bic sie bedziemy ale na czas na torze

liczę na to :evil:


ambicja :fox: czekaj czekaj ;-)

zefir - 25 Kwi 2006, 15:05

na wszystko bedzie czas na zlocie :P
WooYownik - 25 Kwi 2006, 15:22

i tak was moja 1.3 objedzie :D
marcel20 - 25 Kwi 2006, 15:26

WooYownik napisał/a:
i tak was moja 1.3 objedzie :D


No do 1.3 masz największe szanse :D

Darekmk3 - 25 Kwi 2006, 15:56

marcel20 napisał/a:
WooYownik napisał/a:
i tak was moja 1.3 objedzie :D


No do 1.3 masz największe szanse :D

szkoda ze mnie tam nie bedzie autem,ale za to bede jako widz,bo z chęcia bym powalczyl w 1.3 :P

WooYownik - 25 Kwi 2006, 16:07

marcel20 napisał/a:
WooYownik napisał/a:
i tak was moja 1.3 objedzie :D


No do 1.3 masz największe szanse :D


liczy sie zabawa ja sie moge nawet z 2.0 scigac :D (przynajmiej bede wiedzial ile mnie odstawi ..) :D

djpleban - 25 Kwi 2006, 17:13

WooYownik napisał/a:
liczy sie zabawa ja sie moge nawet z 2.0 scigac :D (przynajmiej bede wiedzial ile mnie odstawi ..) :D

możesz ze mną :D najwyżej będę jechał... 'oszczędnie' :D

WooYownik - 25 Kwi 2006, 17:30

djpleban napisał/a:
WooYownik napisał/a:
liczy sie zabawa ja sie moge nawet z 2.0 scigac :D (przynajmiej bede wiedzial ile mnie odstawi ..) :D

możesz ze mną :D najwyżej będę jechał... 'oszczędnie' :D


no problem jesli tylko organizatorzy pozwola to jestesmy ustawieni :)

RKRman - 25 Kwi 2006, 17:45
Temat postu: !!!!
Ludzie ...zapytałem tylko czy ktoś ma KONKRETNĄ informacje na temat JOE i jego ewentualnej obecnośći ....pytam powiedzmy z "URZĘDU " ...a Wy tu drodzy moi robicie ..." piany bicie" ..

PROSZĘ MODA O USUNIĘCIE CAŁEGO TEMATU :!: ...Dziękuje

WooYownik - 25 Kwi 2006, 18:59
Temat postu: Re: !!!!
RKRman napisał/a:
Ludzie ...zapytałem tylko czy ktoś ma KONKRETNĄ informacje na temat JOE i jego ewentualnej obecnośći ....pytam powiedzmy z "URZĘDU " ...a Wy tu drodzy moi robicie ..." piany bicie" ..

PROSZĘ MODA O USUNIĘCIE CAŁEGO TEMATU :!: ...Dziękuje



oj RKR nie nerwuj sie ... z tego co ja wiem Joe zastanawial sie nad byciem w sobote na torze ..

charpia - 25 Kwi 2006, 19:28

Czytam i oczom nie wierzę... może mam zacytować niektóre Wasze wypowiedzi z innego tematu?! Zwłaszcza Twoje Mafios :!: Gdzie byliście jak trzeba było gadać z Joe-m w cztery oczy? Na forum każdy potrafi klepać, wysyłać meile czy wiadomosci na gg ale jak co do czego to wszystkim mowę odbiera. Spoko, Joe właściwie nic takiego nie zrobił, nikomu nic nie obiecał, sumiennie spłaca zgarniętą kasę, więc o co tyle szumu...po co ta dyskusja (jedna już była, to chyba wystarczy) w ogóle to ja nie wiem jak ktoś smiał wypowiadać się na forum klubowym na temat biednego Joe... wstyd Panowie, wstyd!!!

Łokmen ----> spokój to już dawno zaznał nasz kolega, zapewniam Cię. A że impreza otwarta... hm... tu bym się kłóciła, ale Twoja racja a mój spokój.

Ps. DWULICOWOŚĆ to zła cecha, bardzo zła! Nie mam wiecej do dodania w tym temacie.

Piter - 25 Kwi 2006, 19:52

Nie rozumiem :ups:

A ja chętnie poznam Joe-a.........i na zlocie trzeci otrzyma moją składkę.

Rasta - 25 Kwi 2006, 21:22

WooYownik napisał/a:
marcel20 napisał/a:
WooYownik napisał/a:
i tak was moja 1.3 objedzie :D


No do 1.3 masz największe szanse :D


liczy sie zabawa ja sie moge nawet z 2.0 scigac :D (przynajmiej bede wiedzial ile mnie odstawi ..) :D


Da się załatwić :devil:

Mafios - 25 Kwi 2006, 23:30

charpia napisał/a:
Czytam i oczom nie wierzę... może mam zacytować niektóre Wasze wypowiedzi z innego tematu?! Zwłaszcza Twoje Mafios :!: Gdzie byliście jak trzeba było gadać z Joe-m w cztery oczy? Na forum każdy potrafi klepać, wysyłać meile czy wiadomosci na gg ale jak co do czego to wszystkim mowę odbiera. Spoko, Joe właściwie nic takiego nie zrobił, nikomu nic nie obiecał, sumiennie spłaca zgarniętą kasę, więc o co tyle szumu...po co ta dyskusja (jedna już była, to chyba wystarczy) w ogóle to ja nie wiem jak ktoś smiał wypowiadać się na forum klubowym na temat biednego Joe... wstyd Panowie, wstyd!!!

Łokmen ----> spokój to już dawno zaznał nasz kolega, zapewniam Cię. A że impreza otwarta... hm... tu bym się kłóciła, ale Twoja racja a mój spokój.

Ps. DWULICOWOŚĆ to zła cecha, bardzo zła! Nie mam wiecej do dodania w tym temacie.


nie rozumiem cie

Szopica - 26 Kwi 2006, 11:26

Mafios napisał/a:
charpia napisał/a:
Czytam i oczom nie wierzę... może mam zacytować niektóre Wasze wypowiedzi z innego tematu?! Zwłaszcza Twoje Mafios :!: Gdzie byliście jak trzeba było gadać z Joe-m w cztery oczy? Na forum każdy potrafi klepać, wysyłać meile czy wiadomosci na gg ale jak co do czego to wszystkim mowę odbiera. Spoko, Joe właściwie nic takiego nie zrobił, nikomu nic nie obiecał, sumiennie spłaca zgarniętą kasę, więc o co tyle szumu...po co ta dyskusja (jedna już była, to chyba wystarczy) w ogóle to ja nie wiem jak ktoś smiał wypowiadać się na forum klubowym na temat biednego Joe... wstyd Panowie, wstyd!!!

Łokmen ----> spokój to już dawno zaznał nasz kolega, zapewniam Cię. A że impreza otwarta... hm... tu bym się kłóciła, ale Twoja racja a mój spokój.

Ps. DWULICOWOŚĆ to zła cecha, bardzo zła! Nie mam wiecej do dodania w tym temacie.


nie rozumiem cie


Szczerze mówiąc to ja też 8| 8| 8|
A co do tekstu, który pogrubiłam, to poprostu nieźle się ubawiłam jak to czytałam :hahaha:

Wracając do pytania RkR pragnę wyjaśnić, że:
tor jest ogrodzony i zamykany. Nikt poza osobami i samochodami z mojej listy na tor nie wjedzie. I nie jest to jakakolwiek złośliwość tylko takie mamy narzucone przepisy od PZM- właścicieli toru. Będzie to kontrolowane przy wjeździe na tor i wyjeździe. Na liście nazwiska Joe nie mam.


Uważam, ze temat moze zostać zamknięty
Pozdro... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Rasta - Zrobione!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group