Forum FiestaKlubPolska -

Zielona Góra 2006 - "i wish me will there" bede z wami duchem

SILO - 25 Kwi 2006, 12:58
Temat postu: "i wish me will there" bede z wami duchem
Czesc!
Wlasnie po raz pierwszy od pewnego czasu dorwalem sie do komputera i widze ze szykuje sie niezly zlocik. Zal mi tylek sciska ze nie moge byc tam z wami :cry:
W poblizu bede przejezdzal 4 maja jadac na 10 dui do domu( w momencie jak wy bedziecie spac juz w swoich domach ja bede ladowal tylek na prom) niestety nie fiesta, tylko durnym VW pasatem - fiesta bedzie czekac na mnie w uk.
Reasumujac zycze wam udanego zlotu tyle samo wyjazdow co powrotow, kupy zabawy morza piwa, gory smiechu i lekkiego kaca.
Trzymajcie sie i..... naprzod.
Mam nadzieje ze wypijecie zdrowie "za tych co na morzu i co nie moga"
Pozdrowuionka z kraju tempakow
SILO

RKRman - 25 Kwi 2006, 13:41
Temat postu: Marcin
HEJ ziom :P

..a ....toś poleciał :!: ..hehehe ...trzeba było sobie powrót 3-4 dni wcześniej obkukać ..załapał byś się jak nic .....i powrót do domu byłby w "swojskim" towarzystwie..

POWODZONKA :-) ..w drodze powrotnej...mam nadzieję że się zobaczymy jak do rodzinki dojedziesz ....jak trzeba będzie to się Forda do Dębicy przegoni na polsko-angielskiego spota :ok:

charpia - 25 Kwi 2006, 13:49

Witaj Kolego z za "oceanu" ;) Cieszę się, że u Ciebie wszystko ok. Dzięki za życzonka a i Ty się trzymaj dzielnie. Pozdrawiam Cię cieplutko. Wracaj cały i zdrowy :ok:
zefir - 25 Kwi 2006, 15:14

szkoda Silo ze znow razem piwka nie wypijemy,ale i promise ;) stuknie szklanka za Twoje zdrowie,hmmm jak cos ja bede w niesiulicach do srody :)
pozdrawiam

kristofer - 26 Kwi 2006, 16:38

serdeczne pozdrowienia SILO :D
trzymajcie się


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group