Forum FiestaKlubPolska -

Zielona Góra 2006 - 30 lat Forever Fiesta Zlot

Szopica - 16 Mar 2006, 11:17
Temat postu: 30 lat Forever Fiesta Zlot
Ponieważ w tym roku nasze ukochane autko ma 30 urodzinki serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zlot pod nazwą:
30 lat Forever Fiesta Zlot
PLAN ZLOTU

Piątek 28.04.2006 – zaczynamy się zbierać w Niesulicach
Sobota 29.04.2006 – 9:00 wyjazd z Niesulic.
10:00 Oficjalne otwarcie spotkanie zacznie się o na terenie Autodromu w Starym Kisielinie.

1.Wyścigi po torze – objazd toru na czas z podziałem na klasy 8)
2.Klasyfikacja na najszybsze auto w klasie – wyścigi płaskie na około 1/8 mili. Będziemy się ścigać po 2 auta. :twisted:
3. Próba sprawnościowa dla Pań (garaż tyłem, zatoczka, ciasny slalom) g:pg
4. Najgłośniejsza Fiesta zlotu -pomiar głośności audio wewnątrz auta 8|
5. Miss Fiesta 2006 – którą Wy wybierzecie poprzez głosowanie :serduszka:
6 Konkurs na zwinne paluszki Panie kontra Panowie - Zmiana w FOFI żarówki na czas :hihihi:
7. Oficjalny puchar honorowy dla najstarszej wg nr nadwozia i dokumentów Fiesty obecnej na zlocie :V:
Około 18:00 Powrót do Niesulic

Niedziela 30.04.2006
– Bawimy się na miejscu w Niesulicach. Powiemy tylko, że do wygrania będzie skrzyneczka wyborowego napoju wyskokowego ;)

Podział na klasy:
Klasa 1 do 1300cm3
Klasa 2 powyżej 1300cm3
Klasa Diesel





REGULAMIN RAMOWY SPOTKANIA FIESTA KLUB POLSKA
30 lat Forever Fiesta Zlot
29-30 kwietnia 2006r.


1. W spotkaniu FKP może uczestniczyć każdy zrzeszony w FKP oraz sympatyk Klubu.
2. W konkursach organizowanych na spotkaniu klasyfikowane będą te osoby, które dokonały wpłaty z tytułu spotkania na rzecz FKP na konto Szopa

nr: 09 1020 4144 0000 6102 0042 6627
Z zapisem: Zlot FKP 2006 / Nick /ewentualny rozmiar koszulki (S,M,L,XL,XXL) oraz ilość w sztukach


Opłata z tytułu spotkania, to kwota:
35 PLN od osoby jeśli deklarujecie, że chcecie koszulkę;
20PLN jeśli koszulki nie chcecie.
15PLN koszt dodatkowej koszulki


UWAGA! Liczba koszulek będzie ograniczona (taka jaką zadeklarujecie) i nie będzie można dokupić ich na zlocie.
Powyższe kwoty nie zawierają kosztów noclegu. Nocleg każdy załatwia i płaci we własnym zakresie.
W tej kwocie (35zł) zawarte są koszty związane z zakupem nagród, wynajmem autodromu, opłata ludzi z Auto Klubu ZG, zakup dyplomów, identyfikatory oraz opłata za grilla na autodromie i za koszulkę zlotu. To również koszt za przygotowanie wszelkich wytycznych, które otrzymają uczestnicy zlotu (np. mapki, opisy tras objazdu itp).
Opłatę należy przelać na wskazane konto do 16 kwietnia 2006 roku

3. NOCLEG
Osiadamy w Niesulicach k/Świebodzina:
Ośrodek Wypoczynkowy "Elterma"
Niesulice k. Świebodzina
Gm. Skąpe
tel. 068/ 38 121 28

Link do stronki
Koszt za osobę 23zł/dobę + 3 zł za autko(ale mozna ze spokojem zaparkować na zewnątrz ośrodka :) ) W domkach jest toaleta i prysznic i aneks kuchenny. Domki są 2, 4, 5 osobowe. Jakoś się dogadamy :)
Namiot 3zł + 3zł za ziemię na której stoi + 3 zł autko :)

Mamy zarezerwowane 50 miejsc. Rezerwację proszę robić u Szopicy do 15 kwietnia 2006 na PW lub gg: 4374281 Proszę podać daty od kiedy, do kiedy będziecie na zlocie oraz swoje imię i nazwisko
Jeśli będzie trzeba znajdą się jeszcze miejsca. Ale Szybciutko!! Bo to długi weekend :)

4. FKP ani osoby, które brały udział w organizacji nie odpowiadają za szkody i inne zdarzenia powstałe podczas spotkania.
5. Każdy kierowca Fiesty podpisując regulamin który otrzyma na zlocie oświadcza jednocześnie, że zarówno on jak i osoby mu towarzyszące zrzekają się wszelkich roszczeń wobec FKP i osób organizujących spotkanie, oraz że udział w zorganizowanych konkursach biorą na własną odpowiedzialność.
6. Uczestnik spotkania musi mieć ważne ubezpieczenie OC samochodu, którym przyjechał na spotkanie.
7. Osoby biorące udział w konkursach przewidzianych w trakcie Zlotu FKP robią to z własnej woli i na własną odpowiedzialność.
8. Osoby biorące udział w konkursach przewidzianych w trakcie Zlotu będąc pod wpływem alkoholu zostaną automatycznie wyproszone z imprezy


Życzymy udanej zabawy :V: :V: :V:

Qzyn - 16 Mar 2006, 11:29

To ja sie pisze na jazdy po torze i zglaszam sie do konkursu wyboru miss :D :D:D
MATEUSZ - 16 Mar 2006, 11:30

co tu komentować będzie bardzo super i dziekuje za organizacje na napewno zamawiam 2 koszulki sobie i dziewczynie w przyszłym tygodniu lece na poczke i śle wam peso
Lokmen - 16 Mar 2006, 12:22

Szopica napisał/a:
2.Klasyfikacja na najszybsze auto w klasie – wyścigi płaskie na około 1/8 mili. Będziemy się ścigać po 2 auta.

zeby być pewnym to są wyścigi na ok 800 metrów a nie na 400 - tak :?:

trzeci - 16 Mar 2006, 13:01

Pawełku 1/4 mili to ca. 400 m Prawda ?
Więc 1/8 milii to ? ;-)
Tak, tak krótkie 200 m, ale takie są warunki niestety.
Twój gimbus skrzydeł nie rozwinie, a szkoda ;-)
Pozdro ...

DziDzia - 16 Mar 2006, 13:12

mnie to sie te klasy troszke nie podobaja...
co bedzie szybsze :?: 1.25 zetec cze 1.3 E :?:
a klasa ta sama....


pozdro :!:

Daras84 - 16 Mar 2006, 13:13

no to troche lipa z tym sprintem na 200 m :( ale coz "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co si ema" :)
Lokmen - 16 Mar 2006, 13:19

trzeci napisał/a:
Pawełku 1/4 mili to ca. 400 m Prawda ?
Więc 1/8 milii to ? ;-)
Tak, tak krótkie 200 m, ale takie są warunki niestety.
Twój gimbus skrzydeł nie rozwinie, a szkoda ;-)
Pozdro ...

k..wa :-P -ale dziś jestem zakręcony... :he:

Szopica napisał/a:
Ośrodek Wypoczynkowy KW Policji
Niesulice; 66-211 Ołobok
tel. 061-381-21-21
Dodatkowe noclegi: http://www.123noclegi.inf...zecin-otyn.html

właśnie dzwoniłem tam przed chwilą i sie dowiedziałem że w tym ośrodku nie ma wolnych domków z prysznicem i WC - są tylko "zwykłe drewniaki bez wygód" (bez WC, prysznica i aneksu kuchennego - to ostanie akurat mnie wali - ale myć i załatwiać potrzeby gdzieś musze w cywilizowany sposob :vbad: ) za 14zł/doba od osoby - qarwa... koniecznie musimy robić impreze w tym osrodku :?:

WooYownik - 16 Mar 2006, 13:43

mhh no to kiszka jak nie ma takich domkow jak w zeszlym roku .... mam nadzieje ze cos sie wyjasni ...
Qzyn - 16 Mar 2006, 14:05

A pozatym jak ktos nie rozwinie skrzydel na 200m to zawsze moze sie wykaza na torze, bo ponoc maja byc jakies jazdy z zakretami rowniez :D :D:D
WooYownik - 16 Mar 2006, 14:10

czyli wszyscy maja rezerwowac w tym drugim osrodku ??? co by to jakos skladnie zrobic by nie bylo ze kazdy gdzie indziej jest ..
Szopica - 16 Mar 2006, 14:21

UWAGA!!!!!!
ZMIANA NOCLEGOWANIA HEHEHHEHE
PRZECZYTAJCIE JESZCZE RAZ OGłOSZENIE

Lokmen - 16 Mar 2006, 14:21

super...
MATEUSZ - 16 Mar 2006, 14:26

ee mi tam miejsce obojetne bo będe swoim domkiem na kołach i sobie łóżko wstawie z domu do T4

[ Dodano: Czw Mar 16, 2006 14:27 ]
tylko żeby jeziorko było to było by fajnie

trzeci - 16 Mar 2006, 14:43

MATEUSZ napisał/a:
tylko żeby jeziorko było to było by fajnie


Rzuć okiem na podany link Mateusz. :)
Tam jeziorko jest jak marzenie.
Pozdro ...

RKRman - 16 Mar 2006, 14:50
Temat postu: zlot
CZEŚĆ :P

..rozumiem że opłata za zlot ..bez koszulki ( 20 zł ) jest równa dla wszystkich czyli klubowiczów jak też osoby z poza klubu :?: ....wpłaty należy dokonać na podane konto ...a co z tymi którzy w ostatniej chwili zapragną dołączyć do imprezy ...płacą 20 zł za głowę przy wjeździe na zlot i dostają identyfikator :?:

POZDRAWIAM ;-) ...cieszę się że już konkrety widać , wiele osób już pytało o szczegóły - teraz mają inf z pierwszej ręki :ok:

Szopica - 16 Mar 2006, 15:00

Cytat:
opłata za zlot ..bez koszulki ( 20 zł ) jest równa dla wszystkich czyli klubowiczów jak też osoby z poza klubu :?: ....wpłaty należy dokonać na podane konto ...a co z tymi którzy w ostatniej chwili zapragną dołączyć do imprezy ...płacą 20 zł za głowę przy wjeździe na zlot i dostają identyfikator :?:

Za zlot płacą osoby Niezrzeszone w Klubie i Członkowie FKP.
Czyli za zlot płacą osoby z nickami bo to one będą startować , odbierać nagrody itp ...
Żony, córki i kochanki nie płacą i są pod odpowiedzialnością osób z którymi przyjechały.
Kto dojedzie na zlot w trakcie jego trwania i będzie chciał wziąć w nim udział płaci 20 PLN i dostanie identyfikator.

Pozdro... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

MATEUSZ - 16 Mar 2006, 16:08

3. Próba sprawnościowa dla Pań (garaż tyłem, zatoczka, ciasny slalom)
?????? ??????????????????????????????????????????????????????????????

to dla kobiet należacych do klubu czy może brać w nim udział moja połóka moim autkiem??
oczywiście ma prawko

Szopica - 16 Mar 2006, 17:33

MATEUSZ napisał/a:
3. Próba sprawnościowa dla Pań (garaż tyłem, zatoczka, ciasny slalom)
?????? ??????????????????????????????????????????????????????????????

to dla kobiet należacych do klubu czy może brać w nim udział moja połóka moim autkiem??
oczywiście ma prawko


Pań w Klubie mamy niewiele wiec ta konkurencja jest wyjątkiem i wszystkie babeczki mogą w niej brać udział :)

Pozdro... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

jaco11 - 16 Mar 2006, 17:42

Przed po w czasie zlotu juz się pogubiłem to w końcu ile płace :D nigdy nie byłem dobry z matematyki :-P
Najważniejsze aby było miło :-P

Fordon - 16 Mar 2006, 17:44

EEE no malina bedzie... juz mi sie to widzi :D jedno co to te wyscigi na 200m :he: ale nic to zestroje inaczej auto... :) a teraz ma pytanie bo moj brat tez by chcial uczestniczyc w wyscigach itp... ale ma problem ze ma BMW 2,5TDS... czy wpuscicie go na tor, jesli fo course zaplaci za wjazd itp... :hihihi: :?:

Pozdrawiam

Szopica - 16 Mar 2006, 18:25

Cytat:
teraz ma pytanie bo moj brat tez by chcial uczestniczyc w wyscigach itp... ale ma problem ze ma BMW 2,5TDS... czy wpuscicie go na tor, jesli fo course zaplaci za wjazd itp.

No niestety kolego :) To jest zlot Fiest i tylko te auta biorą udział w zabawie :)


Pozdro.... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Darekmk3 - 16 Mar 2006, 18:41

Szopica napisał/a:
Cytat:
teraz ma pytanie bo moj brat tez by chcial uczestniczyc w wyscigach itp... ale ma problem ze ma BMW 2,5TDS... czy wpuscicie go na tor, jesli fo course zaplaci za wjazd itp.

No niestety kolego :) To jest zlot Fiest i tylko te auta biorą udział w zabawie :)


Pozdro.... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

łohohoho to Łokiego gimbus nie bedzie mogl uczestniczyc? hehe :-)

WooYownik - 16 Mar 2006, 18:46

Spokojnie ... mysle ze jednak bmka i opel by mogly uczestniczyc jednak nie beda klasyfikowana w konkursach ... ale to dzis sie obgada w zarzadzie :)
Intruder - 16 Mar 2006, 18:54

mysle ze to dobry pomysl... zeby dopuscic do przejazdu ale nie klasyfikowac w konkursach :)
Fordon - 16 Mar 2006, 19:04

Szopica napisał/a:
Cytat:
teraz ma pytanie bo moj brat tez by chcial uczestniczyc w wyscigach itp... ale ma problem ze ma BMW 2,5TDS... czy wpuscicie go na tor, jesli fo course zaplaci za wjazd itp.

No niestety kolego :) To jest zlot Fiest i tylko te auta biorą udział w zabawie :)


Pozdro.... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Tak wiem ze zlot Fiest ale brat by chcial tylko tak For Fun nie na klasyfikacje itp. tylko od tak sprawdzic siebie... i swoje zdolnosci ;)
Jesli sie zgodziecie to super... :) :jupi:

Pozdrawiam

MATEUSZ - 16 Mar 2006, 19:24

a ja należe do klubu ale bede VWT4 2.4 D i w jakim będe przedziale :hahaha:
PumaRST - 16 Mar 2006, 21:19

Co do 1/8 mili, jesli bedą wyniki nie rozstrzygniete to znajdziemy sobie kawałek drogi publicznej i ja zblokujemy na chwile ;) a tam bedzie już 402m ;)

Oj coraz badziej sie zastanawiam nad jazdą Fiestą, choć strasznie drogo mnie to wyjdzie ale........

a podział jest torche faktycznie nie trafiony bo 1,4 nie ma szans z 16v czy RST.

Jareczek - 16 Mar 2006, 21:33

PUMA napisał/a:

a podział jest torche faktycznie nie trafiony bo 1,4 nie ma szans z 16v czy RST.



Ja proponuje 3 klasy do 1300, 1300 do 1600 i wyżej, ta druga to nie uwzgledniajac RST

PumaRST - 16 Mar 2006, 21:36

Jareczek napisał/a:
PUMA napisał/a:

a podział jest torche faktycznie nie trafiony bo 1,4 nie ma szans z 16v czy RST.



Ja proponuje 3 klasy do 1300, 1300 do 1600 i wyżej, ta druga to nie uwzgledniajac RST


też tak myśle:
1) do 1300
2) 1400-1600 (oraz 1,25 16v)
3) 1,8-2,0 (oraz Turbo)
4) Diesle

Z doświadczenia wiem że to bedzie wmiare wyrównany podział :D klasa 2 tak bo stare 1,1 czy 1,3 nie mają wiekszych szans z 1,25 ZETEC

zefir - 16 Mar 2006, 21:44

popieram Pume jesli chodzi o klasy,bo z autopsji wiem co sie dzieje gdy mamy do czynienia z 1,25 i endura 1,3 :) na prostej,na torze liczy sie styl i technika i moc,i czuje ze 1,1 moze sprawic suprise

choc juz 1,6 bede mial ciezko :(

pozdrawiam

P.S. wlasnie zamowilem hihi domek dwuosobowy wiec bede na 100% hehe

Jareczek - 16 Mar 2006, 22:01
Temat postu: Re: 30 lat Forever Fiesta Zlot
A ja mam pytanie jak bedzie ten punkt mini-regulaminu egzekwowany i czym bedzie prowadzony pomiar zawartości alkoholu we krwi :?:

Szopica napisał/a:

8. Osoby biorące udział w konkursach przewidzianych w trakcie Zlotu będąc pod wpływem alkoholu zostaną automatycznie wyproszone z imprezy

odyniec - 16 Mar 2006, 22:11

zauwazylem ze watek 1.25 zeteca i 1.6 rst sie przewija:>

wiec silnikom 16V proponuje dodac 0.1 do pojemnosci i heyah (oczywiscie np do 1.6+0.1=1.7 -> klasa wyzej juz :-) )

Żółwik Tuptuś - 16 Mar 2006, 22:14

PUMA napisał/a:
1) do 1300
2) 1400-1600 (oraz 1,25 16v)
3) 1,8-2,0 (oraz Turbo)
4) Diesle


hmm panie i panowie w takim razie ustawiacie Diodowego mk1 1.1 które ma około 55 KM z Zefirowym mk4 1.25 ZETEC . ciekawe kto wygra ( no chyba że w szatni bo Dioda zawsze może iśćpo meczu sięprzebierać z kluczem do kół lub korbąod lewarka i w ten sposób wziąćpuchar )

Klasa diesel to także porażka - mk2 1.6D 60 KM vs 1.8 na turbinie ?? :?

Czy nie prościej zrobić podział ze wzgledu na ilość KM pod maska auta ?

Klasa 1 : do 60 KM ( czyli wszystkie 0.9 , 1.0 , 1.1 , 1.3 , 1.6 D )
Klasa 2 : 60 - 90 ( czyli 1.4 , 1.25 Zetec , 1.8 D , isker mk1 )
Klasa 3 : 90 - 110 ( czyli Ikser mk2/3 , 1.8 zetec 105 KM , 1.8 Tdi )
Klasa 4 : + 110 ( czyli reszta psychopatów )

wiem że to nieco gmatwa sprawe ale czy nie było by uczciwsze ?

co do rozróżniania pojemności i mocy to chyba możemy liczyć na uczciwość zlotowiczów ( ewentualnie popartątzw rzutem oka pod maskę )

Pablo - 16 Mar 2006, 22:26

a kto bierze wędki i idzie na ryby? :D ... normalnie już sie nie mogę doczekać kiedy będę się integrował :P
WooYownik - 16 Mar 2006, 22:28

ja nie mam wedki ani uprawnien jakis tam .. ale bym poszedl jakby ktos mial zbedna wedke :D
Fordon - 16 Mar 2006, 22:30

Jedno ale co do 1.8D bo taki silnik moze sobie poradzic co najwyzej z 1.1 fiesta... tak samo 1.8TD jak i TDi nie ma co startowac z bezniakami typu XR2 XR2i.... trzeba bylo by to rozwiazac dosc neutralnie... ;) tak samo rzut okiem pod maske np w moim przypadku nie pozwoli ci na weryfikacje mocy silnika...

Pozdrawiam

Szopica - 16 Mar 2006, 22:33

Ciekawe za co kupimy puchary do tylu klas? ;-|
No chyba, ze podniesiemy wpisowe do 50 PLN :)

Ludzie przecież to zabawa!!! A nie Mistrzostwa Polski!!
Najważniejsze ze się znowu spotkamy!!

Pozdro... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

[ Dodano: Czw Mar 16, 2006 22:35 ]
Pablo napisał/a:
a kto bierze wędki i idzie na ryby? :D ... normalnie już sie nie mogę doczekać kiedy będę się integrował :P

Jej! A tam jest gdzie łowić :)
Superascie jest nad tym jeziorkiem :)

Pablo - 16 Mar 2006, 22:36

ciotka dobrze gada :D ja swoja 1.1 moge z Xr-ka jechać ;-) i tak wygram :cojest:
WooYownik - 16 Mar 2006, 22:42

ja z bmw wygralem wiec xrek sie nie boje :P
trzeci - 16 Mar 2006, 22:49

Jasne że liczy się zabawa, reszta to detale, z których wiele można ustalić na miejscu.
Ja się takimi szczegółami jak różnica miedzy 1,1 a 1,25 nie przejmuje.
Mogę nawet stanąć na płaskim obok RST Pumy ;-)
A co ? Raz maty radyła hehe
Poza tym jestem pewien, że kolejny raz Organizatorzy czyli Karolina/Szopica i Tomek/Herrkam zapewnią nam świetną zabawę :)
I za to już z góry im dziękuje.
Pozdro ...

PumaRST - 16 Mar 2006, 22:50

What ever!! Ja tylko chciałem żeby było wmiare sprawiedliwie. zasadzie bez róznicy mi czy bede jechał w parze z 1,4 czy z 2,0. Wiec dla mnie wsio jedno. Tylko chodziło mi o tych co mają teoretycznie mniejsze szanse.

Do tych co bedą organizowac przelot 1/8 mili to proponuje podzielić startujących w pary. Każda para 2 przejazdy, a potem 4 najleprze czasy (jesli to bedzie mierzone w jakiś sposób) idą do półfinału.

A jesli bez pomiarów to system pucharowy.

Tyle odemnie

Pozdrawiam

Darekmk3 - 16 Mar 2006, 22:51

trzeci napisał/a:
Jasne że liczy się zabawa, reszta to detale, z których wiele można ustalić na miejscu.
Ja się takimi szczegółami jak różnica miedzy 1,1 a 1,25 nie przejmuje.
Mogę nawet stanąć na płaskim obok RST Pumy ;-)
A co ? Raz maty radyła hehe
Poza tym jestem pewien, że kolejny raz Organizatorzy czyli Karolina/Szopica i Tomek/Herrkam zapewnią nam świetną zabawę :)
I za to już z góry im dziękuje.
Pozdro ...

no ja ostanio stanąlem obok zatykacza 1.8 hehe bylo milo i szybko hehehe ;-)

charpia - 16 Mar 2006, 23:17

No no, ciekawie się zapowiada. Wielkie :brawo: dla organizatorów. Już się nie mozemy doczekac tego wypadu (ja i Bartek - syn)... normalnie ta Zielona to mi sie po nocach śni :D Mam jednak dwa problemy:
1: nie jade swoją fiestką, wieć nie będę mogła brać udział w konkursach (no chyba, że powkręcam żaróweczki Fofi ;) )
2: też bym sobie powędkowała ale w tym samym czasie mój mąż jedzie z kumplami na ryby i zabiera wędki... heh zostaję bez samochodu, bez wędek i chyba się zadowolę dopingowaniem :yes: Jednak i tak się cieszę bo spędzę ten czas z W A M I !!!!!!!!

Lokmen - 16 Mar 2006, 23:19

coś masz słaby dar przekonywania :-) ....
Żółwik Tuptuś - 16 Mar 2006, 23:31

Fordon napisał/a:
tak samo rzut okiem pod maske np w moim przypadku nie pozwoli ci na weryfikacje mocy silnika...



hmm zgadnęwięc bez rzucania okiem - wg mojej klasyfikacji strtował byś w klasie 4 czyli 110 + zgadłem ??

Szopica napisał/a:
Ciekawe za co kupimy puchary do tylu klas?
No chyba, ze podniesiemy wpisowe do 50 PLN

Ludzie przecież to zabawa!!! A nie Mistrzostwa Polski!!
Najważniejsze ze się znowu spotkamy!!


zgadza sieto zabawa - ale dajmy szanse poczućją wszystkim ( ktośkto startuje do wyścigu na 1/8 mili za sterami 1.1 przeciwko 1.25 ZETEC jedyne o czym myśli to " ile dostanęw dupę " - czy uważasz że dla niego to teżbędzie zabawa ? , z drugiej strony ktośw zetecu poczuje smak zwycięstwa bo dokopał 1.1 czy raczej tylko uczucie bicia słabszego ? )

Skoro to tylko zabawa to może więcej klas z tańszymi pucharami ?
Poza tym dla mnie to są mistrzaostwa polski !!! wśród fiest !!!

a to że sieznowu spodkamy to coś naprawde pięknego artego do dużych poświęceń :)

ps : na tym torze mk1 nawet z najmocniejszym silnikiem nie ma szans z mk3 - po prostu przepaść jeżeli chodzi o konstrukcje zawiasu ( co nie znaczy że polegniemy bez walki )

charpia - 16 Mar 2006, 23:49

Łokmen napisał/a:
coś masz słaby dar przekonywania :-) ....


a Ty jak zwykle ciężki dowcip :V:

Rasta - 16 Mar 2006, 23:55

Co do podziału na klasy to powinno być tak jak Szopica zadeklarowała - ja mając 1,3 zająłem 2 miejsce w swojej klasie, a czas miałem o kilka tysięcznych gorszy od Łokmena startującego w wyższej klasie (zajął jak pamiętam 3 miejsce) więc nie ma co kombnować, liczy się styl.
Proponuję jedynie zorganizowanie dodatkowej kategorii dla dawnych posiadaczy fiestek. Ja się muszę koniecznie pościgać.

Fordon - 16 Mar 2006, 23:59

Cytat:
Fordon napisał/a:
tak samo rzut okiem pod maske np w moim przypadku nie pozwoli ci na weryfikacje mocy silnika...



hmm zgadnęwięc bez rzucania okiem - wg mojej klasyfikacji strtował byś w klasie 4 czyli 110 + zgadłem ??

Zgadles jesli tylko hamownia pokaze wiecej niz 110KM po przyjade specjalnie z wykresem zeby nie bylo ze cos oszukuje... ;) tak samo jesli nie starczy kasy i odzyskam moc 90KM ktora na bank bedzie mniejsza niz seria to tez wpadne z wykresem ;) zeby bylo Fair Play... :D

pozdrawiam

maerik - 17 Mar 2006, 00:24

Żółwik Tuptuś napisał/a:

Czy nie prościej zrobić podział ze wzgledu na ilość KM pod maska auta ?

Klasa 1 : do 60 KM ( czyli wszystkie 0.9 , 1.0 , 1.1 , 1.3 , 1.6 D )
Klasa 2 : 60 - 90 ( czyli 1.4 , 1.25 Zetec , 1.8 D , isker mk1 )
Klasa 3 : 90 - 110 ( czyli Ikser mk2/3 , 1.8 zetec 105 KM , 1.8 Tdi )
Klasa 4 : + 110 ( czyli reszta psychopatów )

wiem że to nieco gmatwa sprawe ale czy nie było by uczciwsze ?

co do rozróżniania pojemności i mocy to chyba możemy liczyć na uczciwość zlotowiczów ( ewentualnie popartątzw rzutem oka pod maskę )


Moc mozna dłubnąć trochę, pojemność też więc to średni wyznacznik ale mimo wszystko lepszy niż podane wczenśniej klasy bo różnice w osiągach aut w danej klasie byłyby mniejsze.
Popieram tego Pana! :P

Żółwik Tuptuś - 17 Mar 2006, 00:55

maerik napisał/a:
Moc mozna dłubnąć trochę, pojemność też więc to średni wyznacznik


:D :D :D

sorry ale mówimy o autach które mają ponad 10 lat i ponad 100 tyś w kościach więc moja " kalsyfikacja " była przykadowa ( nie ma mk1 1.1 które ma katalogowe 55 KM . po prostu nie ma )

maerik napisał/a:
ale mimo wszystko lepszy niż podane wczenśniej klasy bo różnice w osiągach aut w danej klasie byłyby mniejsze.


zacytowałem Cięwcześnej bo podsumowujesz wypowiedzi wcześniejsze - tutaj akurat masz racje .

ps - popatrzmy realnie - jak przyjade fiestą mk1 1.1 to zarówno na torze jak i na 1/8 mili frajdę będe miał z rywalizacji z mk1 ( oprócz xr2 ) z mk2 ( oprócz XR2 ) i z mk3 1.0 , 1.1 lub 1.3 - przypuszczam że podobnie poczuje sie posiadacz mk2 1.1 ( lub diesela ) jak i posiadacz mk3 1.1 ( czyli 60 % stawki ) . Wtedy wskrzesimy ducha rywalizacji - bo jak powiadam siedzieć za sterami 1.1 rywalizując z Zeteciem 1.25 to jak pić wygotowane piwo )

ps2 : Rasta szkoda że nie masz szans zasiąśc za sterami mk1 - zobaczył byś co tzn styl ( albo powiedział - " ja TYM nie potrafiej eździć !!! " )

abla - 17 Mar 2006, 03:57

charpia napisał/a:
... nie jade swoją fiestką, wieć nie będę mogła brać udział w konkursach (no chyba, że powkręcam żaróweczki Fofi ;) )...

Kurcze, a ja mam dla Ciebie te dekle, które nabyłaś po tak atrakcyjnej cenie :D Miałem nadzieję, że w ZG zobaczę jak sie prezentują na Twojej Fiestce... A jak byś je założyła to współczynnik oporu powietrza by Ci tak zmalał, że wszystkie konkursy byś wygrała !! Takie fajne są ;)

A to ze stronki tego ośrodka, w którym mamy noclegi:
Cytat:
Cały akwen, jak i tereny przyległe to strefa ciszy.

Wjazd tylko z seryjnym tłumikiem :devil:

Qzyn - 17 Mar 2006, 06:44

Jezu nie myslalem ze podczas takiego zlotu najgoretsza walka bedzie o podzial na klasy hehehe. Przeciez sprawa jest prosta - nawet w profesjonalnych rajdach nikt sie nie pyta czy ja mam autko w danej klasie konkurencyjne czy nie - jak mam to moje szczescie a jak nie to moge probowac szczecia. Ja na cieszynce na 99% mialem najgorszy sprzet w klasie i nie plakalem. Przeciez jesli ktos sie chce porownac dokladniej to co za problem na te 1/8 mili najpierw puszczac identyczne modele w danej klasie??? Wtedy macie porownanie do identycznych autek. Natomiast wiadomo ze sama klase beda wygrywaly najlepsze kombinacje sprzetu/kierowcy - tak jest zawsze, tak jest wszedzie. I na tym proponowalbym zakonczyc dyskusje :2xf:
Natomiast co do autek innych niz fiesty to mam rowniez propozycje: wystarczy ustalic ze jezeli takich samochodow bedzie duzo to najpierw (rowniez wg podzialu na klasy) wylonia wsrod siebie zwyciezce a potem beda sie probowac z 3 najlepszymi fiestakmi z tej klasy, oczywiscie poza konkursem.
Czekam na opinie odnosnie takiej propozycji.
Pozdro

[ Dodano: Pią Mar 17, 2006 06:45 ]
Acha Kolego PUMA - ja nie widze innej opcji niz ta ze wpadasz RST - ja chce wiedziec ilke sie od takiego bolida przyjmuje ikserka hehehehe.

serwus - 17 Mar 2006, 08:08

A ja się cieszę, że Fiestomaniacy robią kolejne ogólnopolskie spotkanie, tylko nazwa tego zlotu jakoś nie jest poprawna w żadnym języku.... Albo robicie:

- 30 lat na zawsze - polski zlot Fiesty
albo:
- 30 years forever - Polish Fiesta's owners reunion

Bo inaczej to jakiś śmiech na sali wychodzi... Osobiście wybrałbym wersję pierwszą i jej się trzymał, a drugiej używał dla celów międzynarodowych, jeśli takie się pojawią.

Pozdrawiam

Lokmen - 17 Mar 2006, 08:40

hasło przewodnie zlotu było ustalone wcześniej - Day`s Gay`s :-) ........Bo inaczej głowny zootechnik (a prywatnie zoofil czy jakoś tak) klubu fiesty nie przyjedzie :-D ....
Mafios - 17 Mar 2006, 08:42

a Ty nie zapomnij zabrac naszej siwej przyjaciolki :)
maerik - 17 Mar 2006, 08:43

Żółwik Tuptuś napisał/a:

sorry ale mówimy o autach które mają ponad 10 lat i ponad 100 tyś w kościach więc moja " kalsyfikacja " była przykadowa ( nie ma mk1 1.1 które ma katalogowe 55 KM . po prostu nie ma )


Są! Nie zgadzam się z Tobą, widziałem auta które dostawały w przysłowiowy piździec i trzymały serie po 15 latach. Śmiem twierdzić, że moja 16 letnia 1.1 też trzymała serie, a nawet więcej (kmpel, profi zrobił nią 13,9s/100kmh).

Qzyn napisał/a:
Natomiast wiadomo ze sama klase beda wygrywaly najlepsze kombinacje sprzetu/kierowcy - tak jest zawsze, tak jest wszedzie.


Zgadzam się. Są ludzie którzy w 1.1 objadą tych w 1.4. Nie mówie o torze tylko na prostej - wszystko zależy jak kto biegi zmienia, bo gaz do dechy każdy "czuje" :P

serwus napisał/a:
nazwa tego zlotu jakoś nie jest poprawna w żadnym języku.... Albo robicie:

- 30 lat na zawsze - polski zlot Fiesty
albo:
- 30 years forever - Polish Fiesta's owners reunion


Dobrze jest - ma byc z jajem :P

Co do klas to przeanalizowałem sobie sprawę i myślę, że Qzyn ma racje - nie ważne jaka jest klasa i tak każdy będzie miał swój czas przejazdu. Klasy decydować będą o nagrodach, a to przecież nie jest takie ważne! :ok:

PumaRST - 17 Mar 2006, 09:18

Qzyn napisał/a:
Ja na cieszynce na 99% mialem najgorszy sprzet w klasie i nie plakalem. Przeciez jesli ktos sie chce porownac dokladniej to co za problem na te 1/8 mili najpierw puszczac identyczne modele w danej klasie???
Czekam na opinie odnosnie takiej propozycji.

Acha Kolego PUMA - ja nie widze innej opcji niz ta ze wpadasz RST - ja chce wiedziec ilke sie od takiego bolida przyjmuje ikserka hehehehe.


Twoja propozycja jest dobra ale podwarunkiem że bedą jakieś pomiary czasu, bo zakładając ze ustawie sie z Intruderem czyli dwie RST jedna odpada, a z innej pary przechodzi 1,4 to nie bedzie dokońca sprawiedliwe. a według czasów jak najbardziej. Chyba że zrobić losowanie i w tedy komu co los przydzieli tak już zostaje i leprzy przechodzi dalej.

Generalnie moja rozmowa dotyczaca podziąłu na klasy tyczyła sie 1,8 mili bo na torze to ja moge dostac od 1,1 i wcale nie bede sie dziewił bo tu raczej najwieksze znaczenie bedzie miał kierowca :D No chyba że ci którzy bedą ustalać tor to zrobią go pod mocniejsze auta. Ale to już zalezy od organizatorów.

Moim zdaniem jesli chodzi o Tor klasy są spoko, ale na prostą jakoś sie bedzie trzeba bardziej podzielić bo zgadazm sie z wypowiedzią Zółwia, na temat satysfakcji lub jej braku!!

A generalnie dla mnie też są to Mistrzostwa Polski Fiest :devil:

WooYownik - 17 Mar 2006, 09:21

MAcie problemy .. ja tam moge sie nawet scigac z kims kto ma 130 KM .. jesli tylko bedzie chcial sie sprobowac z 1.3 :) Specjalnie na ta okazje misia na lusterko wsteczne powiesze bede mial wieksza moc :P
PumaRST - 17 Mar 2006, 09:22

maerik napisał/a:
Zgadzam się. Są ludzie którzy w 1.1 objadą tych w 1.4. Nie mówie o torze tylko na prostej - wszystko zależy jak kto biegi zmienia, bo gaz do dechy każdy "czuje" :P


Po tej wypowiedzi widze że nie miałeś do czynienia z Autami mocniejszymi, bo niestety ale musze cie zmartwić ale operowanie gazem jest równie ważne jak nie ważniejsze na początku takiego wyścigu. (jesli depniesz gaz w mocnej wersi to jedyne co uzyskasz to to że bedziesz stał w miejscu a słabsze auto pojedzie i już nie nadrobisz!)

MATEUSZ - 17 Mar 2006, 09:26

a ja biore baciki i nad ranem zasuwam na rybki ach to bedzie sie działo
marcel20 - 17 Mar 2006, 09:29

Łokmen napisał/a:
hasło przewodnie zlotu było ustalone wcześniej - Day`s Gay`s :-) ........Bo inaczej głowny zootechnik (a prywatnie zoofil czy jakoś tak) klubu fiesty nie przyjedzie :-D ....


Patrz niesłyszałem, że ma takie zamiłowania :D

Rasta - 17 Mar 2006, 10:01

Niedługo pójdziecie chyba na noże. :fox:
Mafios - 17 Mar 2006, 10:04

ziomus zaluj zes w Warlubiu nie byl :) tam zootechnik nam sie zaprezentowal :D
marcel20 - 17 Mar 2006, 10:06

Mafios napisał/a:
ziomus zaluj zes w Warlubiu nie byl :) tam zootechnik nam sie zaprezentowal :D


Słyszałem Patryk, że ostro rządziliście.... hihihi i zdjęcia nie kłamią :V:
Teraz pewnie bedzie powtórka :hahaha:

charpia - 17 Mar 2006, 11:36

abla napisał/a:
charpia napisał/a:
... nie jade swoją fiestką, wieć nie będę mogła brać udział w konkursach (no chyba, że powkręcam żaróweczki Fofi ;) )...

Kurcze, a ja mam dla Ciebie te dekle, które nabyłaś po tak atrakcyjnej cenie :D Miałem nadzieję, że w ZG zobaczę jak sie prezentują na Twojej Fiestce... A jak byś je założyła to współczynnik oporu powietrza by Ci tak zmalał, że wszystkie konkursy byś wygrała !! Takie fajne są ;)


Spoko abla, zrobię fotki jak założę i Ci prześlę pocztą, powiesisz sobie nad łóżkiem :V: a tak na marginesie, to strasznie zazdroszczę Ci twojej rejestracji, od razu będę wiedziała które autko Twoje :yes:

Pozdrowionka

maerik - 17 Mar 2006, 11:46

PUMA napisał/a:

musze cie zmartwić ale operowanie gazem jest równie ważne jak nie ważniejsze na początku takiego wyścigu. (jesli depniesz gaz w mocnej wersi to jedyne co uzyskasz to to że bedziesz stał w miejscu a słabsze auto pojedzie i już nie nadrobisz!)


Wiem o tym, tylko ze porownywalem 1.1 i 1.4 gdzie w zasadzie trzeba sie starac zeby mielic kolami, a nie o silniki ponad 130 konne, gdzie wcisniecie gazu do dechy powoduje zerwanie przyczepnosci. :fox:

Masz racje nie wzialem pod uwage startu. Jak mi sie uda byc w ZG to wam pokaze jak sie odpycha 1.4 :2xf:

abla - 17 Mar 2006, 11:56

charpia napisał/a:
Spoko abla, zrobię fotki jak założę i Ci prześlę pocztą, powiesisz sobie nad łóżkiem :V: a tak na marginesie, to strasznie zazdroszczę Ci twojej rejestracji, od razu będę wiedziała które autko Twoje :yes:

Pozdrowionka

Pewnie, powieszę! Obok zdjęcia mojej na tych kołpakach :) A rejestracja hehehe mały fotomontaż :D W Photoshopie nie trzeba płacić tysiąca za własną rej... Ale oznaczę autko, tak że i tak będziesz wiedziała, że to ja :jupi:

charpia - 17 Mar 2006, 13:03

abla napisał/a:
charpia napisał/a:
Spoko abla, zrobię fotki jak założę i Ci prześlę pocztą, powiesisz sobie nad łóżkiem :V: a tak na marginesie, to strasznie zazdroszczę Ci twojej rejestracji, od razu będę wiedziała które autko Twoje :yes:

Pozdrowionka

Pewnie, powieszę! Obok zdjęcia mojej na tych kołpakach :) A rejestracja hehehe mały fotomontaż :D W Photoshopie nie trzeba płacić tysiąca za własną rej... Ale oznaczę autko, tak że i tak będziesz wiedziała, że to ja :jupi:


Och Ty :fox: , no ale brawa za pomysł ;)

Szopica - 17 Mar 2006, 13:20

ZAMAWIAć NOCLEG BO ZACZYNAM MIEć KOMPLET!!!
I NIE WIEM CZY DOMAWIAĆ CZY NIE!!!!

Moje gg: 4374281
Proszę o date od kiedy do kiedy zostajecie i wasze imię i nazwisko :)
Rozliczymy się na miejscu
Pozdrowionka ..... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Jeśli ktoś nie otrzymał ode mnie odpowiedzi (na gg lub PW),
to znaczy, ze informacja o rezerwacji noclegu do mnie nie dotarła :!: :)

Mafios - 17 Mar 2006, 15:47

Slonce przedstaw liste osob ktore zarezerowaly kwadrat
RKRman - 17 Mar 2006, 21:05
Temat postu: zlot
CZE :P

super że jest zainteresowanie ...może warto jak w roku ubiegłym zrobić posta i tam każdy pewniak się odznaczy co ?...... :ok:

...jak będzie jakiś węzeł sanitarny to luzz...namiocik i jaaaaazda ...przypomnimy sobie studenckie lata :lol: hehe

Piter - 17 Mar 2006, 23:35

MATEUSZ napisał/a:
a ja biore baciki i nad ranem zasuwam na rybki ach to bedzie sie działo

To ja też ide :)

A ja mam w nosie te podziały na grupy, bo wygrana i tak mi nie grozi... :hahaha:

charpia - 17 Mar 2006, 23:45

piotr PK napisał/a:
MATEUSZ napisał/a:
a ja biore baciki i nad ranem zasuwam na rybki ach to bedzie sie działo

To ja też ide :)

A ja mam w nosie te podziały na grupy, bo wygrana i tak mi nie grozi... :hahaha:


Zabierzecie mnie ze sobą???? Będę cichutko i nie będę Was denerwować, a że złowię więcej to przecież nie szkodzi :D

Żółwik Tuptuś - 18 Mar 2006, 00:27

Baba na rybach . ehh tego jeszcze nie grali :? 8|

ps : Już widzęjak chrpia porzuca ryczące konie mechaniczne w celu kontenplacji okonia w toni jeziornej :cojest:

Danio - 19 Mar 2006, 13:54

witam...tak sobie czytam i czytam i powiedzcie jak wygląda kwestia prawna z tym wędkowaniem? bo szczerze powiedziawszy bym sie wybrał chętnie na rybki :)
Daras84 - 19 Mar 2006, 14:48

PUMA napisał/a:
maerik napisał/a:
Zgadzam się. Są ludzie którzy w 1.1 objadą tych w 1.4. Nie mówie o torze tylko na prostej - wszystko zależy jak kto biegi zmienia, bo gaz do dechy każdy "czuje" :P


Po tej wypowiedzi widze że nie miałeś do czynienia z Autami mocniejszymi, bo niestety ale musze cie zmartwić ale operowanie gazem jest równie ważne jak nie ważniejsze na początku takiego wyścigu. (jesli depniesz gaz w mocnej wersi to jedyne co uzyskasz to to że bedziesz stał w miejscu a słabsze auto pojedzie i już nie nadrobisz!)



a tym bardziej na 1/8 mili.... start to wieksza połowa sukcesu.... jak spalisz to masz juz lipe choc bys niewiem jak szybko zmienial biegi :P

j atam ogolnie moge sie poprobowac z kazdym kto zechce dla mnie to jest zabawa!! ni eliczy sie zaden puchar... ale wydaje mi sie ze najbardziej sensownym rozwiazaniem bylo by mierzenie czasow....

charpia - 20 Mar 2006, 10:53

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Baba na rybach . ehh tego jeszcze nie grali :? 8|

ps : Już widzęjak chrpia porzuca ryczące konie mechaniczne w celu kontenplacji okonia w toni jeziornej :cojest:


No żółwik, żebyś się nie zdziwił. A "baba" na rybach leciała juz wiele razy, jak zwykle przespałeś seans :D
:ra: DANIO sadzę, że się zapłaci 10 złotyszy od kija i bedzie gut...
Kochani z okolic Zielonej, Wy napewno wiecie gdzie tam jest zarząd koła wędkarskiego... dowiedzcie się co i jak... czy od wędki, czy od kg, czy może za darmoche (heh)... Całuski

Żółwik Tuptuś - 20 Mar 2006, 19:34

charpia napisał/a:
No żółwik, żebyś się nie zdziwił. A "baba" na rybach leciała juz wiele razy, jak zwykle przespałeś seans


pijany byłem :?

jaco11 - 20 Mar 2006, 20:06

charpia napisał/a:
piotr PK napisał/a:
MATEUSZ napisał/a:
a ja biore baciki i nad ranem zasuwam na rybki ach to bedzie sie działo

To ja też ide :)

A ja mam w nosie te podziały na grupy, bo wygrana i tak mi nie grozi... :hahaha:


Zabierzecie mnie ze sobą???? Będę cichutko i nie będę Was denerwować, a że złowię więcej to przecież nie szkodzi :D

Jeśli można dołączyć do wędkarzy to wezmę robaczki tyż :lol:

Piter - 20 Mar 2006, 20:10

Coraz więcej nas :D
charpia - 20 Mar 2006, 22:50

ale się porobiło :hihihi: dobrze, że to nie sezon na grzyby bo już w ogóle każdy łaziłby gdzie indziej ;)
A czy koledzy wiedzą, że na ryby to najlepiej o 3:00 nad ranem :?: Ciekawa jestem, który z Was będzie w stanie utrzymać kija o tak wczesnej porze :D

osimek1 - 20 Mar 2006, 22:57

charpia napisał/a:
ale się porobiło :hihihi: dobrze, że to nie sezon na grzyby bo już w ogóle każdy łaziłby gdzie indziej ;)
A czy koledzy wiedzą, że na ryby to najlepiej o 3:00 nad ranem :?: Ciekawa jestem, który z Was będzie w stanie utrzymać kija o tak wczesnej porze :D


hmmm.... to jest wczesna czy pozna pora?? bo jak dla mnie 3:00 to sie dopiero noc zaczyna ;)

charpia - 20 Mar 2006, 23:39

osimek1 napisał/a:
charpia napisał/a:
ale się porobiło :hihihi: dobrze, że to nie sezon na grzyby bo już w ogóle każdy łaziłby gdzie indziej ;)
A czy koledzy wiedzą, że na ryby to najlepiej o 3:00 nad ranem :?: Ciekawa jestem, który z Was będzie w stanie utrzymać kija o tak wczesnej porze :D


hmmm.... to jest wczesna czy pozna pora?? bo jak dla mnie 3:00 to sie dopiero noc zaczyna ;)


Zapewniam Cię osimku, że dla tych co się tak wyrywają na te rybki to już będzie baaardzo późnaaa pora :hihihi:

WooYownik - 20 Mar 2006, 23:50

..... no a rano jak reszta wstanie czyli 10 ... pojdziemy wylawiac z jeziorka tych co o 3 "wstali"....
Piter - 21 Mar 2006, 00:26

WooYownik napisał/a:
..... no a rano jak reszta wstanie czyli 10 ... pojdziemy wylawiac z jeziorka tych co o 3 "wstali"....

Dobrze wiedzieć, że jest na kogo liczyć... :hahaha:

maerik - 21 Mar 2006, 11:19

Tam w Świebodzinie jest niebezpiecznie ;)

Kod:
SMS: Sąd Musiał Skazać

- Wiadomość tekstowa to wystarczający dowód, by wszcząć postępowanie karne - mówi asesor Marcin Jachimowicz prowadzący dochodzenie w sprawie grożenia śmiercią Krystynie P. ze Świebodzina. - Odczytana przez prokuratora lub funkcjonariusza policji treść musi zostać wiernie odzwierciedlona w dokumencie procesowym. W tym przypadku w protokole oględzin telefonu komórkowego.


Hehe... polecam artykul http://serwisy.gazeta.pl/...html?as=1&ias=6

osimek1 - 21 Mar 2006, 13:30

WooYownik napisał/a:
..... no a rano jak reszta wstanie czyli 10 ... pojdziemy wylawiac z jeziorka tych co o 3 "wstali"....


chyba trzeba bedzie jakis plot postawic zeby ich te ryby nie wciagnely do tej wody :P

Esox Hunter - 21 Mar 2006, 17:24

Danio napisał/a:
witam...tak sobie czytam i czytam i powiedzcie jak wygląda kwestia prawna z tym wędkowaniem? bo szczerze powiedziawszy bym sie wybrał chętnie na rybki :)


Chyba nie wierzysz, że ktoś podejdzie do Ciebie i o karte poprosi ? :) nie wiem jak w Twoich stronach, ale w naszych to raczej kontrole się nie zdarzają :) ) Ale na uparciucha pozwolenia (5-10 zł) można pewnie kupić w Zielonej Górze :)

osimek1 - 21 Mar 2006, 17:31

Esox Hunter napisał/a:
Danio napisał/a:
witam...tak sobie czytam i czytam i powiedzcie jak wygląda kwestia prawna z tym wędkowaniem? bo szczerze powiedziawszy bym sie wybrał chętnie na rybki :)


Chyba nie wierzysz, że ktoś podejdzie do Ciebie i o karte poprosi ? :) nie wiem jak w Twoich stronach, ale w naszych to raczej kontrole się nie zdarzają :) ) Ale na uparciucha pozwolenia (5-10 zł) można pewnie kupić w Zielonej Górze :)



nie wiem jak to teraz wyglada:) ale kiedys to trzeba bylo zdawac egzaminy nawet:) a co do kontroli to jakis czas temu (co prawda nie w ZG ale w borach tucholskich:) ) znajomemu straz 9czy jak to sie nazywa) podczas kontroli zabrala wedke i dala chbya 500zl mandatu

Danio - 21 Mar 2006, 17:43

no u nas sprawdzają i to ostro...zresztą nieraz sam wyrzucam gnojom z siatek szczupaki po 25 cm ;-( ... chętnie bym pospinningował...ale to przyjemność dopiero na maj
Esox Hunter - 21 Mar 2006, 17:47

Jak Wam zależy na łowieniu w Niesłyszu to mogę się zorientować gdzie i za ile można kupic pozwolenia.
herrkam - 21 Mar 2006, 18:07

serwus napisał/a:
A ja się cieszę, że Fiestomaniacy robią kolejne ogólnopolskie spotkanie, tylko nazwa tego zlotu jakoś nie jest poprawna w żadnym języku.... Albo robicie:

- 30 lat na zawsze - polski zlot Fiesty
albo:
- 30 years forever - Polish Fiesta's owners reunion

Bo inaczej to jakiś śmiech na sali wychodzi... Osobiście wybrałbym wersję pierwszą i jej się trzymał, a drugiej używał dla celów międzynarodowych, jeśli takie się pojawią.

Pozdrawiam


30 lat....na zawsze Fiesta...zlot
tak bym to tlumaczył może sie mylę :D choć nie ...bo sam wymyslałem hmm a Szop zatwierdzała :2xf:

charpia - 21 Mar 2006, 23:17

Esox Hunter napisał/a:
Jak Wam zależy na łowieniu w Niesłyszu to mogę się zorientować gdzie i za ile można kupic pozwolenia.


Dowiedz się jesli mozesz bo to różnie bywa...

Pablo - 21 Mar 2006, 23:36

coraz bardziej sie zastanawiam po co my się tam spotykamy :D ;-)
WooYownik - 21 Mar 2006, 23:37

sex, alkohol rock and roll .. czy jakoś tak .... :P :hahaha: (bez skojarzeń oczywiście:P)

a na serio by sie spotkać i w gronie fiesciarzy dobrze bawić :)
i juz cholera nie mogę sie doczekać zlotu ...

Pablo - 21 Mar 2006, 23:39

WooYownik napisał/a:
sex, alkohol rock and roll .. czy jakos tak .... :P :hahaha: (bez skojarzen oczywiscie:P)

a na serio by sie spotkac i w gronie fiesciarzy dobrze bawic :)
i juz cholera nie moge sie doczekac zlotu ...


sex, alkohol rock and roll i fishing :rotfl: ... nie tylko ty już nie możesz sie doczekać :lol:

Szopica - 22 Mar 2006, 14:51

herrkam :ra:
Cytat:
30 lat....na zawsze Fiesta...zlot
tak bym to tlumaczył może sie mylę :D choć nie ...bo sam wymyslałem hmm a Szop zatwierdzała :2xf:

Nie bardzo rozumiem 8| 8| 8|
Jestem tu szefem ??

osimek1 - 22 Mar 2006, 14:55

teraz moze na troszke inny temat:
czy orientacyjnie chociaz wie ktos ile fiestek sie pojawi??
ja niestety raczej przybede bez mojej fiestki :( ale jeszcze sie zobaczy :)

charpia - 22 Mar 2006, 22:56

Pablo napisał/a:
coraz bardziej sie zastanawiam po co my się tam spotykamy :D ;-)



WooYownik napisał/a:
sex, alkohol rock and roll .. czy jakoś tak .... :P :hahaha: (bez skojarzeń oczywiście:P)

a na serio by sie spotkać i w gronie fiesciarzy dobrze bawić :)
i juz cholera nie mogę sie doczekać zlotu ...


No właśnie... i dla FRAJDY !!!! :D W końcu z nas takie duże dzieci. Prawda? :yes:

Szopica - 23 Mar 2006, 11:21

Sprawdźcie na liście poniżej czy wszystko się zgadza!!!

Nick / ilość osób
szopica /2
herrkam / 1
Trzeci /2
Łokmen / 2
WooYownik / 5-Frakcja (Pablo, Fordon+brat,Mackas)
Qzyn /2
Kratek / 2
Marcel234 /2 ( GienekWichura)
Molu/ 1
Ravnet / 2
Zefir / 2
Abla /1
Rasta /4
Mafios/ 2
Charpia/ 9 (dioda, Żółwik, Fred)
Andrew/ 2
Sowa/2
Stein/2
Osimek1/2-4 – NAMIOT
djPleban/6
PiotrePk/3
jaco11/2
maerick/2
Aerjot/1
Trakus/2 - NAMIOT
Mateusz/2 - NAMIOT

NAPISZCIE, NA TYM FORUM CZY SIę ZGADZA LICZBA OSóB !!!!




KONECZNIE PRZECZYTAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sprawa jest następująca. :
- ja z Herrkamem w przyszłą niedzielę jedziemy z tą listą (plus osoby, które jeszcze się zgłoszą) do tego ośrodka w Niesulicach załatwić wszelkie formalności. Jak się z kierownikiem rozmówimy, to podam Wam do niego namiary i Wy sobie JESZCZE RAZ, telefonicznie u tego kierownika potwierdzicie (podając imię i nazwisko) Wasze przybycie do Niesulic.

Ponadto!:

- dokonam u tego kierownika przedpłatę za noclegi w wysokości 500PLN. Poproszę część z Was (odezwę się do tych osób) o zwrot tych pieniążków już na miejscu bezpośrednio do mnie (żeby nie płacić mu 2 razy ;) ) Po prostu zapłacę za część z Was z własnej kieszeni. Reszta ludzi za nocleg zapłaci kierownikowi na miejscu. :yes:

- podkreślam, że nie wiem jak się rozlokujecie :? . Załatwiajcie to między sobą. Domki są kilkuosobowe i nie liczyłabym za bardzo na wyłączność (za wyjątkiem osób, które z konkretnych (ważnych) powodów prosiły o domek z wyłącznością – postaram się to załatwić )
Zresztą jak sobie przypomnę zeszłoroczny zlot ehhehe :hahaha: , to nikt się nie przejmował gdzie spać bo każdy zasypiał gdzie popadło ;) Więc do tych którzy nie byli w zeszłym roku – LUUUZIK :yes: :hihihi: Jedyne co mogę jeszcze obiecać, to mniej więcej postaram się nakreślić (zaznaczyć) kierownikowi ośrodka kto +/- będzie z kim np. Frakcja Bydgoszcz 5 osób – razem, Łódź 9 osób - razem
- większość z Was będzie w domkach. Ze względu na dużą ilość zgłoszonych uczestników
domówiłam jeszcze 15 dodatkowych miejsc za 20 PLN (+ 3pln za auto) w takim hmmm „bloku”. Tam są wspólne łazienki, dlatego cena jest niższa, a warunki ponoć bardzo posytywne.


Jej mam nadzieję, że wyraziłam się jasno. Miejcie wyrozumiałość i uwierzcie mi, że to strasznie trudne – organizowanie zlotu. ;-(
Pozdro..... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Lokmen - 23 Mar 2006, 12:37

Szopica napisał/a:

Łokmen / 2

zgadza sie - potwierdzam :)

kratek - 23 Mar 2006, 12:51

Cytat:
Kratek / 2


U mmnie tez - potwierdzam :-)

charpia - 23 Mar 2006, 13:04

Szopica napisał/a:

Charpia/ 9 (dioda, Żółwik, Fred)


Tak jest :D
Ps. dziękujemy za zaangażowanie. jak my Wam się odwdzięczymy :he:

Qzyn - 23 Mar 2006, 14:30

Qzyn/2 - nie zgadza sie. Ja przywoze swoj harem :P :D :D:D:
Dzieki Szopie ;)

Pablo - 23 Mar 2006, 15:52

Szopica napisał/a:

WooYownik / 5-Frakcja (Pablo, Fordon+brat,Mackas)

mhh... WooYo, Pablo, Fordon+brat - zgadza się a co do Mackasa to niech WooYo się wypowie

herrkam - 23 Mar 2006, 15:59

charpia napisał/a:
Szopica napisał/a:

Charpia/ 9 (dioda, Żółwik, Fred)


Tak jest :D
Ps. dziękujemy za zaangażowanie. jak my Wam się odwdzięczymy :he:


Przybądźcie w komplecie to juz wiele ;/

osimek1 - 23 Mar 2006, 16:22

Szopica napisał/a:
/2
Osimek1/2-4 – NAMIOT


zgadza sie w 100% :)

P.S. Tylko ja sie zadeklarowalem na namiot??:>

marcel20 - 23 Mar 2006, 16:35

Szopica napisał/a:
Marcel234 /2 ( GienekWichura)
Wszystko sie zgadza pozatym,
że dodałbym po / bracia hihih :D

abla - 23 Mar 2006, 17:38

Szopica napisał/a:
Abla /1

Zgadza się :ok:
Dzięki i pozdro :)

zefir - 23 Mar 2006, 19:16

zefir /2 zgadza sie
hmm i tak jak prosilem domek dwuosobowy na wylacznasc :ups: :D :ups: :-P

molu - 23 Mar 2006, 19:22

molu-sztuk jeden 8) ok

no chyba ze kogos zabiore :D

charpia - 23 Mar 2006, 19:50

herrkam napisał/a:
charpia napisał/a:
Szopica napisał/a:

Charpia/ 9 (dioda, Żółwik, Fred)

Tak jest :D
Ps. dziękujemy za zaangażowanie. jak my Wam się odwdzięczymy :he:


Przybądźcie w komplecie to juz wiele ;/


Spoko, spoko... siłą a ich zabiorę :D kurde, w sumie to Oni mnie zabierają 8| :hihihi:

ravnet - 23 Mar 2006, 19:55

Cytat:
Ravnet / 2

Zgadza się. :yes:

Piter - 23 Mar 2006, 21:04

Cytat:
PiotrePk/3

Zgadza się. Oczywiście 2osoby + 1osóbka g:}g

Szopica - 24 Mar 2006, 08:15

osimek1 napisał/a:
Szopica napisał/a:
/2
Osimek1/2-4 – NAMIOT


zgadza sie w 100% :)

P.S. Tylko ja sie zadeklarowalem na namiot??:>

Spokojnie jest was znacznie wiecej :)
Pozdro... :hihihi: :hihihi:

osimek1 - 24 Mar 2006, 12:50

Szopica napisał/a:
osimek1 napisał/a:
Szopica napisał/a:
/2
Osimek1/2-4 – NAMIOT


zgadza sie w 100% :)

P.S. Tylko ja sie zadeklarowalem na namiot??:>

Spokojnie jest was znacznie wiecej :)
Pozdro... :hihihi: :hihihi:


oj to dobrze :) bo juz sie balem :P

Szopica - 25 Mar 2006, 13:21

Proszę Was!!!!!!!!!
Wstrzymajcie sie z jakimikolwiek telefonami do ośrodka w Niesulicach
dopóki nie załatwię z kierownikiem tego ośrodka wszystkich formalności.
Będziemy z Herrkamem wiedzieli wszystko w poniedziałek
Wtedy dam ogłoszenie i powiem wam co robić dalej

Pozdro... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

charpia - 25 Mar 2006, 22:34

Przysięgam ! Ja nie dzwoniłam 8| Ja grzecznie czekam na wskazówki Pani Organizatorki :hihihi:
maerik - 26 Mar 2006, 11:04

Zgadza się na dodatek mówię, że przybędziemy w piątek w nocy a zostaniemy do poniedziałku!

Z tego co policzyłem to na liście jest 66 osób? :devil:

MATEUSZ - 26 Mar 2006, 11:23

MNIE BRAK JADE Z MOJĄ KOBIETĄ + NAMIOT
RKRman - 26 Mar 2006, 22:41
Temat postu: ZG
maerik napisał/a:
....przybędziemy w piątek w nocy a zostaniemy do poniedziałku!
:devil:


taaaaaaaaaakie buty :D ...to się widzę moje gadanie na coś przydało :ok:

maerik - 26 Mar 2006, 23:51
Temat postu: Re: ZG
RKRman napisał/a:

taaaaaaaaaakie buty :D ...to się widzę moje gadanie na coś przydało :ok:


Co? Przeciez ja zawsze chcialem zostac do poniedzialku :devil: :devil: :devil:
Jedziesz ze mna? Zapraszam i polecam. :D

WooYownik - 27 Mar 2006, 10:30

Pytanie:
Kiedy trojmiasto jedzie do zielonej gory i czy mielibyscie jedno miejsce wolne ... by zabrac moja kolezanke ? bo ona mieszka w gdansku ...
Pozdrawiam:)

RKRman - 27 Mar 2006, 10:45
Temat postu: Re: ZG
maerik napisał/a:


Jedziesz ze mna? Zapraszam i polecam. :D


pożyjemy- zobaczymy...nie mówie nie :D hehe...zobacze jak wyjdą plany z dużym transportowcem ...bo być może przydał by się :ok:

Lokmen - 27 Mar 2006, 11:45

WooYownik napisał/a:
Pytanie:
Kiedy trojmiasto jedzie do zielonej gory i czy mielibyscie jedno miejsce wolne ... by zabrac moja kolezanke ? bo ona mieszka w gdansku ...
Pozdrawiam:)

Tą co była w Warlubiu :?:

WooYownik - 27 Mar 2006, 12:25

Łokmen napisał/a:
WooYownik napisał/a:
Pytanie:
Kiedy trojmiasto jedzie do zielonej gory i czy mielibyscie jedno miejsce wolne ... by zabrac moja kolezanke ? bo ona mieszka w gdansku ...
Pozdrawiam:)

Tą co była w Warlubiu :?:


Tak a czemu pytasz? :) Mafios bedzie sie cieszyl :D

Mafios - 27 Mar 2006, 12:42

o jezuuu :yyy:
WooYownik - 27 Mar 2006, 12:43

Mafios napisał/a:
o jezuuu :yyy:


co taka mina ? :P jakos w warlubiu nie narzekales:P :hahaha:

Mafios - 27 Mar 2006, 12:45

woyu za co skazujesz mnie na takie meki ?
Lokmen - 27 Mar 2006, 12:48

Ziomek Kasia cie obroni :-)
Mafios - 27 Mar 2006, 12:49

wiem wiem :) na moja Princess Warrior Ksienke zawsze moge polegac ;-)
WooYownik - 27 Mar 2006, 12:50

Mafios napisał/a:
woyu za co skazujesz mnie na takie meki ?


No to zalatw mi jakas mila kolezanke z Lodzi to wiesz .... bedziesz wolny od meki :D

Mafios - 27 Mar 2006, 12:52

a co ja jestem :P
WooYownik - 27 Mar 2006, 12:55

Mafios napisał/a:
a co ja jestem :P


a nie wiem ... ale juz majaczysz i nie tylko :P :hahaha:

Mafios - 27 Mar 2006, 13:02

pamietaj woyu :
ja nigdy:

1) nie pije
2) nie pale
3) nie majacze :2xf:

WooYownik - 27 Mar 2006, 13:05

Mafios napisał/a:
pamietaj woyu :
ja nigdy:

1) nie pije
2) nie pale
3) nie majacze :2xf:


Znaczy ale komu mam tak mowic ? :) Bo chyba sam nie wierzysz w to co piszesz :D

charpia - 27 Mar 2006, 13:24

Mafios napisał/a:
pamietaj woyu :
ja nigdy:

1) nie pije
2) nie pale
3) nie majacze :2xf:


Amen :hihihi:

marcel20 - 27 Mar 2006, 14:42

Tego kwiatu to półświatu :hahaha:
Lokmen - 27 Mar 2006, 16:20

Mafios napisał/a:
woyu za co skazujesz mnie na takie meki ?

ziomus przypomniałem sobie :D - za dużo naobiecywałeś kolezance a teraz świniaku jeden grasz niewiniątko :2xf:
WooYownik napisał/a:
No to zalatw mi jakas mila kolezanke z Lodzi to wiesz .... bedziesz wolny od meki :D

a ty koleś bier tą kolezankęz gdańska bo mafia jeszcze ci wciśnie taki towar ze szkoda gadać :ok: :-)

WooYownik - 27 Mar 2006, 16:24

Ano wezme :) bedzie mafios mial wesolo :P tylko co by nie latal po Niesulicach z krzykiem ... "kobieta mnie bije .." :P
Mafios - 28 Mar 2006, 08:22

uwiarze podplotem i bedzie siedziec :devil:
WooYownik - 28 Mar 2006, 09:14

Mafios napisał/a:
uwiarze podplotem i bedzie siedziec :devil:

Przekaze jej to ... pozyjemy zobaczymy :P

charpia - 28 Mar 2006, 09:31

He he robi się interesująco... nie było mnie w zeszłym roku ale moja wyobraźnia już działa :D ciekawe co na to Lady-Mafioska ;)
Mafios - 28 Mar 2006, 10:57

to slabo CI ciotka dziala ta wyobraznia ;)
Lokmen - 28 Mar 2006, 11:27

hehehe ziomek - juz ja to widze jak ty to przywiązujesz :hahaha:
Intruder - 28 Mar 2006, 13:15

Mafios... Ciebie przywiazemy do plotu a dziewczynom damy bata hahahahaha :lol:

Mi sie niestety wszystko popsuło i jade niestety sam... jeżeli wogołe pojade. Chyba, że namówie mojego skarba to bedziemy napewno:)

charpia - 28 Mar 2006, 23:40

Mafios napisał/a:
to slabo CI ciotka dziala ta wyobraznia ;)


A ja sądzę, że moja wyobraźnia jest wporzo... :he: :1xf:

Mafios - 29 Mar 2006, 08:39

to mozesz sie czuc juz zawiedziona :ok:
Szopica - 29 Mar 2006, 11:04

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lista osób, które rezerwowały u mnie miejsca noclegowe została dostarczona do
Ośrodka. Lista jest na nazwiska.
Dzwońcie do kierownika i potwierdzajcie!

Frakcja Łódź jest zarezerwowana na nazwisko charpii, a Bydgoszcz na WooYownika
I to oni niech się kontaktują.
Dogadujcie się o domki,
o to z kim chcecie, z kim nie chcecie itd

PAMIĘTAJCIE!!!!
Biorąc domek tylko dla siebie i osoby towarzyszącej
pozbywacie miejsca na spanie pozostałe osoby
;-( ;-( ;-(
Pomyślcie sobie, że to jest zlot. Integracja! :he:
Na wczasy we dwoje będzie jeszcze czas ;)

Ośrodek Wypoczynkowy "Elterma"
Niesulice k. Świebodzina
Gm. Skąpe
tel. 068/ 38 121 28


P.S. W domkach przygotowane będą koce i pościel

I JESZCZE JEDNO!!!!! TO JAK PAN KIEROWNIK MA NAS ROZLOKOWANYCH PO DOMKACH TO JEDNO. A TO JAK SIę POROZKłADAMY I ZKIM, TO NASZA SPRAWA LUUUUZ



Pozdro...... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

charpia - 29 Mar 2006, 11:34

Już zadzwoniłam. frakcja Łódź ma dwa domki nr: 50 i 51 ;) Ale oczywiscie jeden domek do odstapienia na miejscu bo my łodziaki pomieścimy się w jednym :yes: :-P
easy - 29 Mar 2006, 13:52

Ja to ciągle nie wiem ja to ze mną będzie czy jadę czy nie, wiec nic nie planuje i pewno przybędę tak z bomby i sie kimnę w aucie hyhy
Fordon - 29 Mar 2006, 14:16

Puma laduje of course w domku Frakcji Bydgoszcz... :devil: :yes: Marcin nie masz juz wyjscia zostales zaadoptowany przez Frakcje Bydgoszcz :jupi:

Pozdrawiam

marcel20 - 29 Mar 2006, 14:25

Cytat:
Marcin nie masz juz wyjscia zostales zaadoptowany


Kurcze jakie plany :-)
Pumiasty jednak będzie :D ??

Fordon - 29 Mar 2006, 14:40

Cytat:
Pumiasty jednak będzie ??

A tego nie wiadomo w 100%, jednak czy tak czy tak zostaje on w domku Frakcji Bydgoszcz... wiecej nic nie powiem :rotfl: bo sie wyda... :cojest:

Pablo - 29 Mar 2006, 23:05

Fordon napisał/a:
Puma laduje of course w domku Frakcji Bydgoszcz... :devil: :yes: Marcin nie masz juz wyjscia zostales zaadoptowany przez Frakcje Bydgoszcz :jupi:

Pozdrawiam


No czego ja się tu dowiaduje :P ... będzie trzeba to opić :rotfl:

charpia - 30 Mar 2006, 00:58

:ra: pablo :la: a ty przypadkiem nie należysz do fracji łódzkiej :fox:
Szopica - 30 Mar 2006, 08:18

Pablo napisał/a:
Fordon napisał/a:
Puma laduje of course w domku Frakcji Bydgoszcz... :devil: :yes: Marcin nie masz juz wyjscia zostales zaadoptowany przez Frakcje Bydgoszcz :jupi:

Pozdrawiam


No czego ja się tu dowiaduje :P ... będzie trzeba to opić :rotfl:


Hehehheheheh Integrować się, intergrować !! :V: :V: :V: :V:

AeRJot - 30 Mar 2006, 08:21

[quote="Szopica
Hehehheheheh Integrować się, intergrować !! :V: :V: :V: :V: [/quote]


to wrecz oficjalne nakłanianie do pijaństwa !! Dobrze ze "lepsza" tego nie czyta, bo chyba by mnei nie pusciła :-P

sowa - 30 Mar 2006, 08:46

charpia napisał/a:
Już zadzwoniłam. frakcja Łódź ma dwa domki nr: 50 i 51 ;) Ale oczywiscie jeden domek do odstapienia na miejscu bo my łodziaki pomieścimy się w jednym :yes: :-P


... charpia ja tez wlasnie rozmawialam z przemilym panem i mam 52;D po sasiedzku nie damy wam spac :hahaha: (jakby co mam jedno łóżko rezerwowe bo raczej warstwowo bedziemy spac :-) ) ktos zainteresowany?

hmm kogos jeszcze oprocz mafiosa bedziemy wiazac??? bo nie wiem ile sznurka zabrac 8)

zefir - 30 Mar 2006, 09:31

moze wez wiecej bo niewiadomo czy mafios bedzie sam chcial siedziec przywiazany. :) )

hihi domek zatwierdzony :) juz sie nie moge doczekac wypoczynku do 3 maja :D :D
pozdrawiam

WooYownik - 30 Mar 2006, 13:25

a ja dopiero wrocilem z trasy i zaraz sie zorientuje co i jak i dzwonie w ramach frakcji B ...

[ Dodano: Czw Mar 30, 2006 14:42 ]
domek numer 26 -> jak to powiedzial p. kierownik "bardzo ladny domek" co kolwiek to oznacza :D

P.S.
Troszke zamotany pozytywnie facet :P

Pablo - 30 Mar 2006, 15:54

charpia napisał/a:
:ra: pablo :la: a ty przypadkiem nie należysz do fracji łódzkiej :fox:

hehe to dlatego dostałem info od Ciebie na GG :D
WooYownik napisał/a:
domek numer 26 -> jak to powiedzial p. kierownik "bardzo ladny domek" co kolwiek to oznacza :D

oznacza to że będzie w nim basen, siłownia, sauna i pare jeszcze przyjemności :D

marcel20 - 30 Mar 2006, 15:59

Pablo napisał/a:
oznacza to że będzie w nim basen, siłownia, sauna i pare jeszcze przyjemności :D


Tak i każdy dostanie kobiete na wyłączność :-)

Pablo - 30 Mar 2006, 16:08

marcel20 napisał/a:
Pablo napisał/a:
oznacza to że będzie w nim basen, siłownia, sauna i pare jeszcze przyjemności :D


Tak i każdy dostanie kobiete na wyłączność :-)


to miała być tajemnica bo miejsca nie starczy w naszym "26" :rotfl:

marcel20 - 30 Mar 2006, 16:26

Pablo napisał/a:
to miała być tajemnica
:-P ;)
osimek1 - 30 Mar 2006, 18:36

sowa napisał/a:
(jakby co mam jedno łóżko rezerwowe bo raczej warstwowo bedziemy spac :-) ) ktos zainteresowany?


ale pytasz sie czy ktos zainteresowany do spania pietrowo czy do spania na tym wolnym lozku??:P

Fordon - 30 Mar 2006, 18:39

A teraz juz oficjalnie... Marcin Puma ma u nas miejscowke bo domek nr 26 jest z 5 lozami... :) wiec damy "lekko czadu" :twisted: :yes:

Pozdrawiam

PumaRST - 30 Mar 2006, 20:19

Wyszło na to ze Bydgoszcz zadecydował za mnie :D teraz jeszcze została kwestia czym sie pojawię?? Co prawda wszystko może sie wyjaśnić 23.IV.2006 bo mamy otwarcie regionalnych wyścigów na 1/4 mili i jak to bywa może sie coś skończyć w FRST wiec w tedy sprawa będzie jasna.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że będę w piątek późnym wieczorem, ale jeszcze zobaczymy.

Do organizatorów: Jeśli by sie tak zdarzyło że nie będę miał wolnego (taka specyfika pracy) to mam nadziej że koszulki mi przekażecie jakoś ;) . (Oczywiście wpłatę zrobiłem)



Pozdrawiam Puma

WooYownik - 30 Mar 2006, 20:28

Puma ty nie kracz... ty masz byc :) Jak juz fordon pisal zostales zaadoptowany przez Frakcje B. :P
PumaRST - 30 Mar 2006, 21:07

WooYownik napisał/a:
Puma ty nie kracz... ty masz byc :) Jak juz fordon pisal zostales zaadoptowany przez Frakcje B. :P


wiem na dodatek kiedyś wysłąłeś mi powiadomienie o spocie :hahaha: :hahaha:

dziekuje za adopcje ;)

Piter - 30 Mar 2006, 21:40

Domek zatwierdzony :)
Hi hi hi będzie fajnie. Będę ja, moja pani i ......mała ulubienica fiestek g:)g

Narka....

sowa - 30 Mar 2006, 22:31

osimek1 napisał/a:
sowa napisał/a:
(jakby co mam jedno łóżko rezerwowe bo raczej warstwowo bedziemy spac :-) ) ktos zainteresowany?


ale pytasz sie czy ktos zainteresowany do spania pietrowo czy do spania na tym wolnym lozku??:P


hmm jesli bedziesz sam to do spania na wolnym :-P .. jezeli z kolega lub kolezanka.. to juz sobie warstwowo pohasacie;P

charpia - 30 Mar 2006, 22:43

sowa napisał/a:
charpia napisał/a:
Już zadzwoniłam. frakcja Łódź ma dwa domki nr: 50 i 51 ;) Ale oczywiscie jeden domek do odstapienia na miejscu bo my łodziaki pomieścimy się w jednym :yes: :-P


... charpia ja tez wlasnie rozmawialam z przemilym panem i mam 52;D po sasiedzku nie damy wam spac :hahaha: (jakby co mam jedno łóżko rezerwowe bo raczej warstwowo bedziemy spac :-) ) ktos zainteresowany?

hmm kogos jeszcze oprocz mafiosa bedziemy wiazac??? bo nie wiem ile sznurka zabrac 8)


mam nadzieję sowa, że to obo siebie te domki, bo nie zawsze numeracja idzie w parze z kolejnoscią :-P A tak na marginesie, to zastanawiam się kto zamierza spać 8| 8| 8| :V:

trzeci - 30 Mar 2006, 22:54

charpia napisał/a:
A tak na marginesie, to zastanawiam się kto zamierza spać

Na Zlocie 2005, o 22-ej Mafios ogłosił capstrzyk, z Łokmenem zaśpiewali nam wszystkim kołysankę " Ach spij, bo własnie .... " i poszliśmy grzecznie spać.
A ja z Diodą + GOYA , robiliśmy za parkingowych ;-)
Pozdro ...

WooYownik - 30 Mar 2006, 22:59

ja ..... tak od 8.00 do 9.00 w sobote przed wyjazdem na tor :P :hahaha:
charpia - 30 Mar 2006, 23:05

trzeci napisał/a:
charpia napisał/a:
A tak na marginesie, to zastanawiam się kto zamierza spać

Na Zlocie 2005, o 22-ej Mafios ogłosił capstrzyk, z Łokmenem zaśpiewali nam wszystkim kołysankę " Ach spij, bo własnie .... " i poszliśmy grzecznie spać.
A ja z Diodą + GOYA , robiliśmy za parkingowych ;-)
Pozdro ...


No proszę, to jak znam zycie to mafio i w tym roku szybko się zawinie, bo przeicież M-2 se wynajął :D Ale zapewne wiele osób nie będzie mogło zasnąć, więc cos czuję, że tych parkingowych będzie więcej niż ostatnio ;) ja tam moge na ochotnika hi hi... tylko jedno małe pytanko: w jakim stanie będziemy rano, skoro na 9:00 tor 8|

WooYownik - 30 Mar 2006, 23:29

rano bedziemy w dobrym stanie .. nieduzy przebieg i naoliwieni porzadnie .. nic nie powinno skrzypiec :D
RKRman - 31 Mar 2006, 17:07
Temat postu: ZG
CZE :P

....kurde ..ale się będzie działo za 4 tyg :!: ....ja pier.........wszy się popłacze chyba na miejscu :D hehe

POZDRAWIAM ;-)

Szopica - 31 Mar 2006, 17:53
Temat postu: Re: ZG
charpia :ra:
Cytat:
tylko jedno małe pytanko: w jakim stanie będziemy rano, skoro na 9:00 tor 8|

Spokojnie! W piątek będzie spokojna, mała imprezka :)
Będziemy się pilnować jak w zeszłym roku :D Luz
Cytat:
A tak na marginesie, to zastanawiam się kto zamierza spać 8| 8| 8| :V:

w zeszłym roku byłam masakrycznie zmęczona po całym dniu latania na torze, ale nie padłam :D
Mam nadzieję, :hihihi: ze w tym roku też nie klapnę :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Trzeci :ra:
Cytat:
A ja z Diodą + GOYA , robiliśmy za parkingowych ;-)

Taaaa, ale chyba nie tylko za parkingowych? Pamiętam też, że ktoś gosposiował ;) bo posprzątał to pobojowisko i uraczył niektórych pyszną kawką z samego rana :V:
Mam pytanko! Czy na utwory GOI z czarnej Fofi Prezesa można liczyć w tym roku? :P
W zeszłym to był hicior ;-)

RkR :ra:
RKRman napisał/a:
CZE :P ....kurde ..ale się będzie działo za 4 tyg :!: ....ja pier.........wszy się popłacze chyba na miejscu :D hehe

Mam nadzieję, ze ja się na końcu nie popłaczę
i nie zobaczę zmasakrowanego ośrodka ;-(
Licze na Was Kochani. :P Grzecznie jak w zeszłym roku


Jej! Juz niedługo Was znowu zobaczę! Wy moje Warjaty Fiestowe :-P :rotfl: :przytul:

Pozdro.... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

trzeci - 31 Mar 2006, 18:23
Temat postu: Re: ZG
Szopica napisał/a:
Mam pytanko! Czy na utwory GOI z czarnej Fofi Prezesa można liczyć w tym roku?

Naturlich, jawohl ;-)
Tym bardziej, że GOYA od zeszłego roku ma parę nowych piosenek :)
Szopica napisał/a:
Mam nadzieję, ze ja się na końcu nie popłaczę
i nie zobaczę zmasakrowanego ośrodka ;-(
Licze na Was Kochani. :P Grzecznie jak w zeszłym roku

Jeśli łzy, to tylko z żalu, że już koniec Zlotu.
Poza tym, przez cały czas, uśmiech i dobra zabawa :)
Pozdro ...

WooYownik - 31 Mar 2006, 18:27

oczywiscie ... tez :jupi:
charpia - 31 Mar 2006, 23:51
Temat postu: Re: ZG
Szopica napisał/a:
charpia RkR :ra:
RKRman napisał/a:
CZE :P ....kurde ..ale się będzie działo za 4 tyg :!: ....ja pier.........wszy się popłacze chyba na miejscu :D hehe

Mam nadzieję, ze ja się na końcu nie popłaczę
i nie zobaczę zmasakrowanego ośrodka ;-(
Licze na Was Kochani. :P Grzecznie jak w zeszłym roku

Pozdro.... :hihihi: :hihihi: :hihihi:


A mnie już łzy radości płyną ;) Co do czystości, to o nasz domek możecie być spokojni, ja już wszystkiego dopilnuję, żeby chłopaki posprzątali (wtedy jak ja będę się opalać :D - bo nie wiem czy wiecie, ale będzie 28 stopni 8| )


Szopica napisał/a:
Jej! Juz niedługo Was znowu zobaczę! Wy moje Warjaty Fiestowe :-P :rotfl: :przytul:


A ja sie nie moge doczekac tego PIERWSZEGO spotkania.... matko jedyna, jeszcze kosmetyczki nie zamówiłam... ;) cholera jasna a fryzjer... 8| No kurde czasu mi braknie, no nie wyrobię się :V: Powoli popadam w panikę :hahaha:

Piter - 31 Mar 2006, 23:55

Tylko spokój nas może uratować :D :ok:
charpia - 31 Mar 2006, 23:59

heh... ja jestem spokojna tylko wtedy, kiedy jest mi smutno albo coś lub ktoś mnie krępuje...a tak, to nie ma mocnych :hihihi:
zefir - 1 Kwi 2006, 17:19

to Cie skrepujemy :)
cokolwiek to znaczy :ups: :D :lol:

charpia - 1 Kwi 2006, 23:28

zefir napisał/a:
to Cie skrepujemy :)
cokolwiek to znaczy :ups: :D :lol:


to chcesz zebym była spokojna :fox: , to wtedy, to już nie będę ja tylko jakaś obca baba w moim ciele. :yes:

osimek1 - 1 Kwi 2006, 23:43

sowa napisał/a:
osimek1 napisał/a:
sowa napisał/a:
(jakby co mam jedno łóżko rezerwowe bo raczej warstwowo bedziemy spac :-) ) ktos zainteresowany?


ale pytasz sie czy ktos zainteresowany do spania pietrowo czy do spania na tym wolnym lozku??:P


hmm jesli bedziesz sam to do spania na wolnym :-P .. jezeli z kolega lub kolezanka.. to juz sobie warstwowo pohasacie;P


ojojoj - z kolega warstwowo :| fujj.... nawet mi nie mow o takich rzeczach :P

a wlasnie niestety bede z kolega bo moja dziewczyna mature w tym roku pisze i troche nie bardzo jej pasuje ten wyjazd :( bo zaraz po powrocie by miala mature z polskiego, chodz z drugiej strony nikt nie bedzie mnie pilnowal:D

Bongo - 2 Kwi 2006, 21:55

piotr pk rezerwowałes sobie moe juz nocleg ?? :>

[ Dodano: Nie Kwi 02, 2006 20:56 ]
bo niewiem czy DD jakis jeden domek wynajmuje czy jak ?? :>

Piter - 2 Kwi 2006, 22:04

Tak, rezerwowałem. Ale na miejscu będzie się można dogadać i pomieszać kto z kim chce.
charpia - 3 Kwi 2006, 11:33

N miejscu to się wszyscy jakos dogadają.... :D Robi się gorąco... gorączka na gg, gorączka na forum i gorączka za oknem :D Matko, żebym tylko dozyła, bo nie wiem czy wytrzyma to wszystko mój system nerwowy... a serducho już ledwo zipie :hahaha: (nie wspomne o moich biednych paluszkach, styranych klikaniem w klawiaturę :V: )
Bongo - 3 Kwi 2006, 12:06

no to ja sobie tez rezerwuje zara mieszkanko dla 2 osób :P :D
marcel20 - 3 Kwi 2006, 13:56

Co niektórzy już sie dogadali żeby obniżyć koszt domków :D

Ps. a ja coś ostatnio mam mega lagi tzn. przeczytałem Niesulice gm. Skype :-)

[ Dodano: Pon Kwi 03, 2006 14:07 ]
osimek1 napisał/a:
nikt nie bedzie mnie pilnowal:D


Ale wariat :lol:

Bongo - 3 Kwi 2006, 14:07

juz niema domków :(:(:(:( tyzn miejsc w domkach i gdzie ja bedem spał ?? :(:(:(:( moze ktos mnie przyjmie z dziewczyna pod skrzydła <lol2>
trzeci - 3 Kwi 2006, 14:33

Oprócz domków, były też rezerwowane miejsca do spania w jednym z dwóch większych budynków na terenie ośrodka.
Może nie tak wygodne jak w domkach, ale zawsze.
To miała być rezerwa na takie sytuacje jak Twoje.
Zadzwoń jeszcze raz Bongo i spytaj się o te miejsca.
Chyba, że ktoś Cię przygarnie :)
Pozdro ...

Bongo - 3 Kwi 2006, 17:58

aha no to zadzwonie jutro dzieki trzeci za info
osimek1 - 3 Kwi 2006, 22:38

marcel20 napisał/a:
osimek1 napisał/a:
nikt nie bedzie mnie pilnowal:D


Ale wariat :lol:


co?? jak bym pojechal z dziewczyna to by bylo ze "niepij tyle":P a tak moge robic co chce a ze raczej nie ja bede prowadzil to moge pic:)

kiler22 - 4 Kwi 2006, 22:23

kurde nie ma już miejsc???? nop to chyba lipa z mojego wyjazdu ;-( a tak chciałem pojechać
Pablo - 4 Kwi 2006, 22:30

kiler22 napisał/a:
kurde nie ma już miejsc???? nop to chyba lipa z mojego wyjazdu ;-( a tak chciałem pojechać

bierz namiot i po sprawie :D

kiler22 - 4 Kwi 2006, 22:39

w namiocie spać to mi sie nie uśmiecha hehehehe ;-|

[ Dodano: Wto Kwi 04, 2006 21:41 ]
a tak wogóle to nieam gdzie włożyć namiotu bo można powiedzieć , że niemam bagażnika!!

Pablo - 4 Kwi 2006, 22:42

jeżeli naprawdę chcesz przyjechać to dasz rade...napewno cos wykombinujesz :lol:
kiler22 - 4 Kwi 2006, 22:45

ale coś będe musiał wymyśleć:) jeszcze niewiem co ale cośmusze bo chce pojechać :)
sowa - 4 Kwi 2006, 23:12

helo laseczki;D.. ja mam zarezerwowane na siebie dwa łózka ....ale chyba poradzimy sobie na jednym wiec jedno moge odstapic;) ..kto pierwszy ten lepszy tylko konkretnie i na pewno;D
Lokmen - 4 Kwi 2006, 23:17

jestem pierszwy na ochotnika :-D
sowa - 4 Kwi 2006, 23:20

no i sprawa rozstrzygnieta :-) łóżko wygrywa łokmen :-) /tzn 200zł i jest twoje :-P /żarcik/

....mam nadzieje ze nie chrapiesz :fox:

Bongo - 5 Kwi 2006, 09:39

Kilee 22 przeczytaj post Trzeciego kilka postów nad twoim o awaryjnych sytuacjach.Sa miejsca w budynku w osrodku w pokojach zapewne jakis tam :) ja dzwonie dzisiaj :) pozdro
kiler22 - 5 Kwi 2006, 18:59

może mi ktoś powiedzieć na kogo mam przelać składke na 2006 rok bo konto jest napisane ale niema na kogo i niechce mi pójść przelew

[ Dodano: Sro Kwi 05, 2006 18:00 ]
dzięki bongo musze spróbować tylko podaj mi jak możesz numer tam z góry dzieki pozdro :)

trzeci - 5 Kwi 2006, 19:55

Tutaj masz wszystko podane:
Informacje dotyczące Zlotu 2006
Pozdro ...

Bongo - 5 Kwi 2006, 19:57

killer jak sprobujesz to daj znac o wynikas Twojej p[róby rezewacji bo ja nie mialem czasu dzisiaj zadzwonic niestety :( ale jutro dzwonei
kiler22 - 5 Kwi 2006, 21:44

trzeci ale podałeś mi strone o zlocie a ja chce zapłacić składke zqa 2006 rok 15zł
trzeci - 5 Kwi 2006, 22:09

Przepraszam, faktycznie :ups:
Już poprawiam:
Bank Inteligo / FKP
Artur Trzeciakiewicz
Pozdro ...

charpia - 5 Kwi 2006, 22:13

Nasz Prezes cos ostatnio zakręcony ;)
kiler22 - 5 Kwi 2006, 22:26

ok dzięki pozdro :-)

[ Dodano: Sro Kwi 05, 2006 21:27 ]
ale na zlot sie też wybieram heheheh

Bongo - 6 Kwi 2006, 09:57

jesli chodzi o 20 miejsc w pokojach dzwoniłem przed chwila do osrodka i powiedziano ze miejsca te nie zostaly potwierdzone i tych miejsc niema bo zostały rozdysponowane komus innemu :( i co teraz ?? namiot ?? :( ...takze jak ktos bedzie mial duzy domek i przyjmie mnie z dziewczyna to bede bardzo wdzieczny :) Pozdro
charpia - 6 Kwi 2006, 10:40

Bongo napisał/a:
jesli chodzi o 20 miejsc w pokojach dzwoniłem przed chwila do osrodka i powiedziano ze miejsca te nie zostaly potwierdzone i tych miejsc niema bo zostały rozdysponowane komus innemu :( i co teraz ?? namiot ?? :( ...takze jak ktos bedzie mial duzy domek i przyjmie mnie z dziewczyna to bede bardzo wdzieczny :) Pozdro



Spokojnie, Frakcja Łódź ma wolne miejsca, ale... musisz się już teraz zadeklarować jesli chcesz. Muszę wiedzieć na ile jedziesz dni (od którego do którego - najlepiej byłoby gdybś był juz w piatek wieczorem, tak jak My). zapraszam na gg... dogadamy sie jakoś ;) Pozdrawiam

trzeci - 6 Kwi 2006, 11:46

Bongo napisał/a:
i co teraz ?? namiot ?? :( ...takze jak ktos bedzie mial duzy domek i przyjmie mnie z dziewczyna to bede bardzo wdzieczny


Rozmawiałem z Kierownikiem Ośrodka.
Domki mogą pomieścić więcej osób.
Przykładowo w 5-osobowym, pomieści się 7-osób.
W ile osób się pomieścimy w domkach, to nasza sprawa.
Dla Kierownictwa Ośrodka liczy się tylko aby każdy nocleg był rozliczony.
Jestem więc pewien, że dla nikogo kawałka dachu nad głową nie zabraknie.
Przykład pomocy, masz powyżej. Damy radę. :)
Pozdro ...

Bongo - 6 Kwi 2006, 14:42

dzisiaj wszystko ustale i ci dam znac charpia :) pozdrawiam dziekuje za odzew :)
molu - 6 Kwi 2006, 21:20

mam pytanko-czy mojego zeszlorocznego grila ktos zabrał czy kupic
drugiego ? ;-) 8) :-)

pzdr

Lokmen - 7 Kwi 2006, 06:26

kup
charpia - 7 Kwi 2006, 09:14

Łokmen napisał/a:
kup


:ra: Łokmen ----> Jak zwykle przechodzisz samogeo siebie. No ale podobno mniej słów ... mniej bzdur jak to mawiał mój profesor j.polskiego. :D

marcel20 - 7 Kwi 2006, 09:38

charpia napisał/a:
Łokmen napisał/a:
kup


:ra: Łokmen ----> Jak zwykle przechodzisz samogeo siebie. No ale podobno mniej słów ... mniej bzdur jak to mawiał mój profesor j.polskiego. :D


Jak to sie mówi krótko, zwięźle i na temat hihi :D

zefir - 7 Kwi 2006, 14:35

to jest tzw. esencja :) )
albo jak kto woli maksymalizacja tresci minimum slow :hahaha:

pozdrawiam

P.S. chyba tyz biore grilla

kiler22 - 7 Kwi 2006, 19:04

ma ktoś może 3 miejsca w domku?? bo chętnie bym je zapełnił :-) pozdro
Intruder - 8 Kwi 2006, 00:28

kiler22 napisał/a:
ma ktoś może 3 miejsca w domku?? bo chętnie bym je zapełnił :-) pozdro


nie bojaj ziaby... beda miejsca napewno... ja prawdopodobnie bede mial do odstapienia domek 4 osobowy

maerik - 8 Kwi 2006, 01:18

charpia napisał/a:
Łokmen napisał/a:
kup

:ra: Łokmen ----> Jak zwykle przechodzisz samogeo siebie. No ale podobno mniej słów ... mniej bzdur jak to mawiał mój profesor j.polskiego. :D


Bo Łokmen "pie***li - nie robi" :hihihi:

Hehe... mam wpie**ol na zlocie? :hahaha:

Intruder - 8 Kwi 2006, 09:37

[quote="maerik]
Bo Łokmen "pie***li - nie robi" :hihihi:

Hehe... mam wpie**ol na zlocie? :hahaha: [/quote]

jakby tak Łokmen miał bić każdego kto mu podpadnie to... :yyy: chyba byśmy musieli sie wszyscy trzymać razem hehehehe ;-)

Lokmen - 8 Kwi 2006, 09:59

phi
kiler22 - 8 Kwi 2006, 16:29

intruder to jak będziesz miał ten domek wolny to daj znać ok?? dzięki pozdro :-)
Intruder - 9 Kwi 2006, 00:29

Łokmen napisał/a:
phi


Łokmen RESPEKT ;) wypijemy piwko w ZG i bedzie :ok:

Kiler22 co do domku to jeden bedzie napewno wolny :) ale jeszcze nie wiem dokladnie czy ten 4 czy 2 osobowy :)

Bongo - 9 Kwi 2006, 10:06

jakby był 2 osobowy to ja chetnie go przejme... :P
kiler22 - 9 Kwi 2006, 16:39

nie wiem czy dobrze zrozumiałem 35 zł od osoby trzeba zapłacić?? może mi ktoś podać imie i nazwisko szopicy bo mi przelew nie pójdzie
marcel20 - 9 Kwi 2006, 18:02

kiler22 napisał/a:
35 zł od osoby trzeba zapłacić??


Płacisz od nicku

kiler22 napisał/a:
bo mi przelew nie pójdzie


Mi poszedł i też nia mam pojęcia- na zlocie to trzeba nadrobić hihi

ravnet - 9 Kwi 2006, 18:40

kiler22 napisał/a:
może mi ktoś podać imie i nazwisko szopicy bo mi przelew nie pójdzie

Ja napisałem Szopica, a co to ich obchodzi? Najważniejszy jest nr konta a w nazwie możesz i napisać du.. i nic im do tego.

Piter - 9 Kwi 2006, 20:40

kiler22 napisał/a:
nie wiem czy dobrze zrozumiałem 35 zł od osoby trzeba zapłacić?? może mi ktoś podać imie i nazwisko szopicy bo mi przelew nie pójdzie


http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=15227

Karolina Kościańska ul.Polna 34 64-300 Nowy Tomyśl
nr: 09 1020 4144 0000 6102 0042 6627
Z zapisem: Zlot FKP 2006 / Nick /ewentualny rozmiar koszulki (S,M,L,XL,XXL) oraz ilość w sztukach

kiler22 - 9 Kwi 2006, 21:35

dzięki pitr pozdro
osimek1 - 9 Kwi 2006, 22:25

mam nadzieje ze mnie przyjmiecie jak przyjade tempra z kilkoma znajomymi zamiast fiesta
Bongo - 10 Kwi 2006, 13:23

dobra juz wadome ze jade tylko na sobote :) takze charpia dzieki za zainteresowanie ale mozesz komus innemu miejsca udostepnić :) pozdrawiam :D
marcel20 - 10 Kwi 2006, 13:23

osimek1 napisał/a:
przyjade tempra


hehe coś czuje że nie będziesz sam hihi to może zrobimy od razu zlot fiatów :D

maerik - 10 Kwi 2006, 17:45

marcel20 napisał/a:
to może zrobimy od razu zlot fiatów :D


Jakich gratów?

Piter - 10 Kwi 2006, 17:54

Bongo napisał/a:
dobra juz wadome ze jade tylko na sobote :) takze charpia dzieki za zainteresowanie ale mozesz komus innemu miejsca udostepnić :) pozdrawiam :D


8| Eeeee to tylko ja z Dywizji będę kilka dni ;-( :bad:

Intruder - 10 Kwi 2006, 17:55

maerik napisał/a:
marcel20 napisał/a:
to może zrobimy od razu zlot fiatów :D


Jakich gratów?


:rotfl: :brawo: :ok:

marcel20 - 10 Kwi 2006, 18:13

Intruder napisał/a:
maerik napisał/a:
marcel20 napisał/a:
to może zrobimy od razu zlot fiatów :D


Jakich gratów?


:rotfl: :brawo: :ok:


:fox:

osimek1 - 10 Kwi 2006, 18:32

Intruder napisał/a:
maerik napisał/a:
marcel20 napisał/a:
to może zrobimy od razu zlot fiatów :D


Jakich gratów?


:rotfl: :brawo: :ok:


tez nie lubie fiatow no ale coz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:) - na szczescie ta tempra nie moja tylko kumpla:)

Intruder - 10 Kwi 2006, 21:02

osimek1 napisał/a:
tez nie lubie fiatow no ale coz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:) - na szczescie ta tempra nie moja tylko kumpla:)


aaaa no to zostało Ci odpuszczone :D

PS marcel... nie obrazaj sie ;-) jaja se tylko robie :hihihi: tez kiedys mialem fiata 8)

marcel20 - 10 Kwi 2006, 21:41

Wiem hehe i sie nie obrażam :D

Ps. a ja kiedyś miałem forda :-)

Rycho - 11 Kwi 2006, 09:06

piotr PK napisał/a:
Eeeee to tylko ja z Dywizji będę kilka dni

Nie pękaj żaby, właśnie próbuję ustali jak będzie pracowac moja lepsza połowa i może w sobotę się przyturlam wyjzad zaraz po leczeniu kanałowym :D

Rycho

Bongo - 11 Kwi 2006, 10:06

no niestety :(:( ja bede dopiero przed wypłata co mnie bardzo boli :( no a Stein na ile jedzie ?? :>
Piter - 11 Kwi 2006, 19:00

Bongo napisał/a:
... no a Stein na ile jedzie ?? :>


Nie wiem. Odgrażał się że do środy, ale coś cicho od niego ... :-/

charpia - 12 Kwi 2006, 10:25

Niech już będzie ten 28 kwietnia, bo mi źle i dopadają mnie wiosenne depresje :( Wszystko sie kumuluje , więc bardzo mi potrzebny relaksik w doborowym towarzystwie. Kto mnie pocieszy :?: heh...
kiler22 - 12 Kwi 2006, 19:39

charpia nie wpadaj w depresje po zloci będziesz wesoła aż do następnego zlotu :)
charpia - 13 Kwi 2006, 10:01

kiler22 napisał/a:
charpia nie wpadaj w depresje po zloci będziesz wesoła aż do następnego zlotu :)


Oj żebyś miał rację ;)

Bongo - 13 Kwi 2006, 18:04

ja mam propozycje dla szopicy zeby moze pisała od kogos dostała kase kto sie oferowal a od kogo nie dostała coo ?? :>
Szopica - 18 Kwi 2006, 14:17

WPłACAć KOCHANI!!!!
WPłACAć PIENIĄżKI na zlot

TYLKO BłAGAM NIE POCZTĄ!!!!!!!!!!!!!!
bo idą 2 tygodnie!!!!

Pozdro.... :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Bongo - 19 Kwi 2006, 10:05

szopica moze wypisz nicki od kogos już pieniażki wpłyneły ?? :) Pozdro

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group