Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja małopolska - Propozycja nazwy frakcji

maerik - 10 Mar 2006, 15:20
Temat postu: Propozycja nazwy frakcji
Pytanko:
Robimy rrzutę na odjechaną w czwarte tyśiaclecie nazwę naszej frakcji :devil: i potem male głosowanko, czy pozostajemy przy mniej skomplikowanym ale jakże wiele mówiącym określeniu "Frakcja małopolska"? :ok:

Ja jestem za tym drugim, ale niech każdy kto chce się wypowie!

Dynamike - 12 Mar 2006, 04:35

Też raczej bym sie przychylał do zostawienia tej nazwy, bo chyba na "małopolskę" nie ma żadnych fajnych skrótów.
maerik - 15 Mar 2006, 14:49

Cos tu posty poznikaly bo na forum byl maly błędzik (z ktorym Rasta juz sobie poradzil) ale w takim razie zostajemy pod taka nazwa jaka byla co by nie dyskryminowac ludzi spoza KRK, ktorych serdecznie zapraszam w to jeszcze przez niewielu zbadane, a wrecz dziewicze miejsce na forum zwane Frakcja Małopolską :devil:
viertnik - 1 Kwi 2006, 21:03

Jestem również za FM

[ Dodano: Sob Kwi 01, 2006 21:07 ]
Może miałby ktoś dotęp do kogoś co by można było ładne podkładeczki pod rejestracje zrobić

maerik - 2 Kwi 2006, 02:30

viertnik napisał/a:
Jestem również za FM

[ Dodano: Sob Kwi 01, 2006 21:07 ]
Może miałby ktoś dotęp do kogoś co by można było ładne podkładeczki pod rejestracje zrobić


Chodzi Ci o podkladki naszej frakcji czy ogolne? Co do ogolnych to staram sie sledzic temat - maja sie niedlugo ukazac wg. informacji trzeciego.

viertnik - 2 Kwi 2006, 17:11

Raczej chodzi mi o takie z logo frakcji
WRonX - 2 Lip 2006, 00:31

Ja z innej beczki - czemu nasza Frakcja jako jedyna na forum jest z malej litery? Skandal! Ze niby MALOpolska? :)


EDIT: OK, cztery ostatnie tez tak maja... Ale oni sie nie licza! :)

maerik - 2 Lip 2006, 00:43

WRonX napisał/a:
Ja z innej beczki - czemu nasza Frakcja jako jedyna na forum jest z malej litery? Skandal! Ze niby MALOpolska? :)


Się zrobi, już wystosowałem petycje ale słowo "małopolska" pozostanie z małej, chyba że nie?! Sam nie wiem...

WRonX - 2 Lip 2006, 01:10

Glownie mi chodzilo o "frakcja". "malopolska" tu chyba jest jako przymiotnik, a nie okreslenie rejonu (rzeczownik)? :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group