Forum FiestaKlubPolska -

Niezbędne informacje o Klubie i Forum - Dodawanie własnego Avatara

Rasta - 6 Mar 2006, 23:21
Temat postu: Dodawanie własnego Avatara
Witam!

Niestety musiała zajść ta zmiana, została zablokowona możliwość wgrywania Avatarów (obrazków reprezentujących forumowicza) na serwer FKP. Spowodowane jest to obciążeniem konta i przekraczaniem miesięcznegi limitu transferu jaki mamy do dyspozycji.

Od teraz Avatary muszą byc zdalne. Jak to zrobić:

- Jeżeli posiadasz jakieś własne konto WWW/FTP wgraj obrazek na konto i w swoim profilu w polu Odnośnik do zewnętrznego obrazka: wklej adres obrazka.

- Jezeli nie posiadasz konta WWW/FTP możesz skorzystać np. www.imageshack.us
Wgraj obrazek po pczym w profilu wklej w polu Odnośnik do zewnętrznego obrazka: adres obrazka Direct link to image ze strony imageshack.

Uwaga!

Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 120 pikseli, wysokość większa niż 120 pikseli, a rozmiar większy niż 25kB.

hanysek - 11 Lut 2011, 10:33

a ja mam problem z wgraniem awatara ;-| wszystko robie wedlug zalecen aciagle wyskakuje mi informacja ze adres jest nieprawidlowy lub wymagane jest zabezpieczenie antybotowe..
Tommur - 11 Lut 2011, 10:37

Z tego co wiem jest to rozpracowywane. Ten błąd wyskakuje po wgraniu modułu zabezpieczjącego konta przed atakiem botów. Pewnie wkrótce będzie poprawka. A ten moduł powyżej musi być, bo w przypadku 5 krotnej próby wejścia na konto, konta są czasowo blokowane.
Freeman - 11 Lut 2011, 11:25

hanysek, wpisz w to pole antybotowe pięć dowolnych cyfr, a potem w pole odnośnik do zewn. obrazka wklej "direct link" z imageshack i musi być ok bo przed chwila zmieniłem sobie avatar w ten sposób.
arecki - 11 Lut 2011, 11:29

ja też parę dni temu zmieniałem i było ok. Wklej link bezpośredni do zdjęcia
hanysek - 11 Lut 2011, 23:40

Freeman dziekówa :-) udało mi sie :hahaha:
szynszyl - 3 Kwi 2011, 17:18

a mi nie... :twisted:
Freeman - 3 Kwi 2011, 17:21

Jak się nie udało jak masz?
szynszyl - 6 Kwi 2011, 17:52

nie chcę go już...
a jak zmienie i zaklepię zmiany, to pojawia się zabezpieczenie antybotowe, którego nie cholery nie widać i jak go ominąć?

Miły - 6 Kwi 2011, 17:56

Dokładnie między polem Polska jazda a polem Gadu-gadu jest dodatkowe pole właśnie antybotowe ;]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group