Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - mk4 - foty i pomysły na tuning

Bad_Boy__Zabrze - 26 Gru 2005, 12:11
Temat postu: mk4 - foty i pomysły na tuning
szukam pomyslow na ciekawa fieste mk4, jesli macie jakies fajne fotki to posylac :-D zastanawiam sie czy zrobic z przodu okularki,czy brewki bo jakis taki spiacy z przodu :P pozdrawiam
Leon_SSJ - 26 Gru 2005, 12:36

wogole takich rzeczy nie rob :-P no chyba ze ci sie naprawde podoba ale to tandeta troche :-D no chyba ze jakis lepszych firm to jakos wyglada ale to cos z allegro to :lol:



http://img398.imageshack....3/l350518jn.jpg

http://img398.imageshack....3/lb21682ui.jpg

Bad_Boy__Zabrze - 26 Gru 2005, 12:45

http://img398.imageshack....3/l350518jn.jpg
te okularki naprawde fatalne :P ale wsciekly to by mogl byc, chciaz chyba nie ma sensu tylko to robic jak reszta jest jeszcze seryjna :P zastanawiam sie tez nad cleaningiem ale boje sie troche bo zamki juz i tak kijowo chodza to na pilota dopiero moga byc problemy :sad:

Daras84 - 26 Gru 2005, 13:50

hej... zaczniej moze na pocztaek od fajnych aluskow i obnizeniu....

a swoja droga to zapraszam na http://www.go-fkp.libiaz.com/

cinot - 26 Gru 2005, 14:26

Poszukaj lamp przednich bodajże z pakietu firmy wolf, wyjmujesz stare i wsadzacz nowe- 4 po 2 na strone okragłe soczewy
Esox Hunter - 26 Gru 2005, 20:24
Temat postu: Re: mk4 - szukam pomyslow
Bad_Boy__Zabrze napisał/a:
zastanawiam sie czy zrobic z przodu okularki,czy brewki bo jakis taki spiacy z przodu :P pozdrawiam


Okularki i brewki do MK4 pasują jak wrzody do dupy :) Te auto wogóle jakoś dziwne jest... :)

Korton - 26 Gru 2005, 20:48

Witam, widze podobna fiestke:)

Ja tez mialem/mam problem jak by swoja upiekszyc, ale z przodem niewiele sie da zrobic. Jednym on sie podoba drugim nie:) ja sie przyzwyczailem. Co moge doradzic, ladne felgi, lekko obnizyc, dodac progi + daszek na tylna klape, ladna koncowka wydechu lub caly wydech i bedzie gid:)

Mniej wiecej tak wyglada moja:



ElGrey - 27 Gru 2005, 16:41

Korton napisał/a:
Witam, widze podobna fiestke:)

Ja tez mialem/mam problem jak by swoja upiekszyc, ale z przodem niewiele sie da zrobic. Jednym on sie podoba drugim nie:) ja sie przyzwyczailem. Co moge doradzic, ladne felgi, lekko obnizyc, dodac progi + daszek na tylna klape, ladna koncowka wydechu lub caly wydech i bedzie gid:)



To jest tylko czesciowa prawda 8) Mk IV ma potencjal

Mnie sie osobiscie podoba taka wersja:





delikatnie ale wyglad auta calkowicie inny

Tyleczek :D



A wiec malym kosztem mozna uzyskac calkiem niezly efekt :D

Leon_SSJ - 27 Gru 2005, 16:58

uu drugie zdjecie wymieta :-D :ok: podoba mi sie
ElGrey - 27 Gru 2005, 19:53

:twisted: no i niech ktos mi powie ze Mk IV nie moze byc ladna i zadzirna :twisted:

moja ma dostac takie cos


przednie(lub przerobka) i tylne swiatla, halogeny (juz sa) dokladke spoilera i cala do lakieru idzie bo biala mi nie lezy :zly:

Leon_SSJ - 27 Gru 2005, 19:56

no juz ze swiatlami lepiej tylko ten grill jajowaty mi zupelnie nie podchodzi cos takiego jak na pierwszej i drugiej fotce od ElGreya jest spox
Bad_Boy__Zabrze - 27 Gru 2005, 20:46

spoko zdjecia, czwarta wymiata... wiedzialem ze te autko cos w sobie ma :D fajne sa fele z pierwszej.nie orientuje sie ktos co to za model i w jakiej cenie mozna dostac?? :]
Marcus - 27 Gru 2005, 20:53

http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=12814
Korton - 28 Gru 2005, 13:48

Bad_Boy a jak wrazenia dotyczace silnika? ile ci to pali, tak z ciekawosci pytam co by zrewidowac moje wyniki:)
Bad_Boy__Zabrze - 28 Gru 2005, 14:46

Korton z silnika jestem bardzo zadowolony. zbiera sie bardzo fajnie. a co do palenia to powiem tyle, na dojazd na studia robie 300km na tydzien i wystarcza mi na to ok.22-24 litrow wiec w sumie nie jest zle, szczegolnie ze na trasie ruda śl - sosnowiec zadko kiedy schodze ponizej 140km/h. mam ale do Ciebie pytanie odnosnie osiagow, bo mam ksiazeczke po francusku i nic z tego nie wiem.jakie jest seryjne przyspieszenie do setki, V-max i spalanie ?? jakie Ty masz doswiadczenia pozytywne i negatywne z tym autkiem??
xeper - 28 Gru 2005, 17:58

do dupy silnik i blacha
RKRman - 28 Gru 2005, 18:42
Temat postu: ejjjjjjj
xeper napisał/a:
do dupy silnik i blacha


heeeeeeej Twardy Men :!: ...coś taki zajadły :?: ......wszystkie blachy mają to do siebie że kiedyś rdzewieją.............może będziesz szczęśliwy jak kupisz Trampka..przynajmniej tylko spód będzie kwitł...elektryki też tam nie za wile więc można stworzyć nową ..bardziej pancerną :ok:

POZDRAWIAM ;-) ........ZETEC 1.4 i w dodatku "S"-ka to miluśki zapierniczacz :D

Bad_Boy__Zabrze - 28 Gru 2005, 21:03

tez tak mysle :) autko ma 9lat i rdzy nie widzialo, a co do silnika to nie jeden z betka juz oczka robil jak mu na autostradzie w plecach lewy migacz puszalem :evil: auto ma kopa jak na taka "mala zabaweczke"
pozdro

Kacper - 28 Gru 2005, 21:34

ElGrey :ok:
Leon_SSJ, spójrz na moją fote, tam masz inny gril - jest to przeróbka z mazdy 121, nie zdazylem go do konca przerobic... musze cos z nim zrobic, i nie bardzo wiem co :he:

Leon_SSJ - 28 Gru 2005, 23:34

nie zdazyles do konca - to jak mial docelowo wygladac? grill masz wg mnie duzo ladniejszy od seryjnego ale to nie jest jeszcze to :-P zrobilem dwa VT luknij...



PS fajnie przedluzona maska :ok:

Korton - 29 Gru 2005, 08:37

Bad_Boy__Zabrze napisał/a:
Korton z silnika jestem bardzo zadowolony. zbiera sie bardzo fajnie. a co do palenia to powiem tyle, na dojazd na studia robie 300km na tydzien i wystarcza mi na to ok.22-24 litrow wiec w sumie nie jest zle, szczegolnie ze na trasie ruda śl - sosnowiec zadko kiedy schodze ponizej 140km/h. mam ale do Ciebie pytanie odnosnie osiagow, bo mam ksiazeczke po francusku i nic z tego nie wiem.jakie jest seryjne przyspieszenie do setki, V-max i spalanie ?? jakie Ty masz doswiadczenia pozytywne i negatywne z tym autkiem??


Heh, tez nie mam danych technicznych tego silnika, wiem ze moc 90KM i moment cos w granicach 125Nm i do setki ma cos kolo 10sek (10.5). Z silnika jestem zadowolony i tak jak mowisz mozna zdziwic gosci w wiekszych autach nawet w 2.0. Silnik zeby jechal trzeba go ciagnac do wysokich obrotow - taka jego charakterystyka....Z tego co podales to aukto ci pali kolo 8 litrow, jesli to trasa po miescie to nawet malo, mi po krakowie wychodzi 9-10l
w trasie kolo 8, rekord 6,2 - ale to nie ja prowadzilem:) Napewno od stylu jazdy sporo zalezy. Ja mam cos dlubniete w silniku (zmienione w Belgi walki, moc cos 100Km, na wykresie 102), ja dodalem mu sportowa wkladke K&N i koniec przerobek:) Teraz pewnie czesc konikow pasie sie gdzies, bo auto ma juz przejechane 150tys, kiedys musze na hamownie sie wybrac i sie wszystko dowiedziec:)

A co V-max to jechalem na obowdnicy w Tarnowie okolo 190km/h (licznikowe) i mialem jeszcze lekki zapas, ale zonie nie podobala juz sie ta predkosc (scigalem sie z Mondeo TDCi)

Kacper - 29 Gru 2005, 10:20

Leon_SSJ napisał/a:
nie zdazyles do konca - to jak mial docelowo wygladac? grill masz wg mnie duzo ladniejszy od seryjnego ale to nie jest jeszcze to :-P zrobilem dwa VT luknij...


Właśnie tak miał wygladać... ale nie zdazyłem go zrealizowac, podkładka nie pomalowana, a gril nie skonczony... badlooka tez nie było, na wszystko była kasa tylko czekalem do wiosny, i sie nie doczekam :he:

Korton - 5 Sty 2006, 11:54

Znalazlem ladniejsze archiwalne zdjecia (tuz przed kupnem auta):










zoharek - 7 Lut 2007, 00:05

http://img338.imageshack....18/200422hc.jpg

Tak na pewno zrobię w swojej, bo mi się to bardzo podoba i genialnie zmienia oblicze fofi :)

madek - 7 Lut 2007, 12:56



:yes:

marcus_87 - 7 Lut 2007, 23:16


chyba najladniejsza jaka widzialem..
druga opcja to lekki badlook i grill od mazdy bez znaczka.

Marcin - 8 Lut 2007, 09:18

W Linkach na stronie głównej -> Fiesta gallery - jest pare fajnych mk4, niektóre mają zderzaki od mk5 i też to ładnie wyglada.
Fordon - 8 Lut 2007, 09:58

Mk4 ktora pokazal marcus_87 wygladala by jeszcze lepiej z lampami Wolf-a :) nic wiecej nie trzeba bylo by dodawac... :devil:
Mati_99 - 11 Lut 2007, 10:50

Witam.
Mi osobiście widza sie lampy z ringami
Ale tez nie są złe lampy z pakietu wolfa
Zdjęcia aut z lampami które maja ringi






U mnie jest tez ten sam probem bo chcę zmienić przedni image fiestki ale nie wiem co zrobic :]Tyle rozwiązan a środki finansowe sa ograniczone (: Normalna rzecz:)
Pozdrawiam.

PitusK - 13 Lut 2007, 17:59

niewie ktos co to sa za lusterka w tej czarnej????
marcus_87 - 13 Lut 2007, 21:30

pod jakas alfe mi podchodza...
Mati_99 - 15 Lut 2007, 21:05

Szczerze mi tez .. widziałem dzs pewną alfe i podobne zarysy lusterka były :) Więc moge się nawet z tym zgodzić :]
pawliku - 18 Lut 2007, 21:07

tu fotke z wolfami :D



tutaj sa lampy soczewkowe napewno w polsce nieosiagalne banghead


ElGrey - 18 Lut 2007, 21:22

pierwszy raz na oczy takie lampy widze :ups: ale sa interesujace, mnie pasuja lepiej niz wolfa.
pawliku - 18 Lut 2007, 21:42

powoli przekonuje sie do lamp z pakietu wolfa :jupi:
Mati_99 - 21 Lut 2007, 18:02

Musze przyznac ,że wolfy maja swój urok ;) Co wy myślicie żeby w wolfach wypolerować szkło i przerobić światła mijania na instalacje xenonową? :he:
LOY - 21 Lut 2007, 19:39

Mati_99 napisał/a:
Musze przyznac ,że wolfy maja swój urok ;) Co wy myślicie żeby w wolfach wypolerować szkło i przerobić światła mijania na instalacje xenonową? :he:

myslę ze zupełnie niewiesz o czym piszesz :rotfl:

Mati_99 - 24 Lut 2007, 08:25

Może źle to ująłem :ups:
Korton - 27 Lut 2007, 09:45

marcus_87 napisał/a:
Obrazek
chyba najladniejsza jaka widzialem..
druga opcja to lekki badlook i grill od mazdy bez znaczka.


To nie jest prawdziwe auto, tylo virtual tuning, ktos dokleil w jakims fotoshopie te kolka, zreszta bardzo kiepsko i niedbale.

mimik144 - 27 Lut 2007, 13:39

Dlaczego sądzisz że to Vt??
Dla mnie to zwykłe zdjęcie, tzn. prawdziwe

Bad_Boy__Zabrze - 27 Lut 2007, 18:15

to jest VT, bo nawet na stronie geilekarre.de gosciu pisze ze to VT jak chcialby zeby jego fura wygladala
pozdro

mimik144 - 28 Lut 2007, 10:34

moja fiestka tak wygląda tylko że nie ma takich felg :D
Korton - 7 Mar 2007, 13:23

Wlasnie zakupilem lampkie WOLFA, za tydzien na aucie beda, takie:

Kowal - 7 Mar 2007, 14:16

Korton napisał/a:
Wlasnie zakupilem lampkie WOLFA, za tydzien na aucie beda, takie:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=173272041


No gratuluje zakupu takiego rarytasu :D
Jakbym miał MK4 to tez juz dawno bym je zakupił :fox:
Napewno bedziesz zadowolony a fiescinka tez zyska na wygladzie ;-)
Wrzuc fotki jak juz lampki bedą na autku . Pozdrawiam

firefighter1 - 9 Mar 2007, 00:52

tak wygląda moja:


a tu są światła:
http://www.fiestaklubpols...highlight=ringi

ElGrey - 9 Mar 2007, 15:11

Tez mam ten zestaw dokladek i juz rozwalilem przednia ;-( niestety ale maja praca wymaga czasami pokonywania wiejskich drog, a to smierc dla tego typu przerubek.
mimik144 - 9 Mar 2007, 16:24

a tak wygląda moja:D


Bad_Boy__Zabrze - 9 Mar 2007, 20:46

te swiecidelka na zderzakach jakos mi nie leza i to wogole ;-| lexusy kwestia gustu, ale angel eyes, to jest to :ok: podwojny wydech :ok: jedne pytanie na jakich kapciach jezdzisz :?: bo cos chudziutko wygladaja...
ElGrey - 9 Mar 2007, 22:11

No te swiatelka na zderzaku to feee... :-P
ale niezle wyglada ponadto
A tu nowa propozycja anglikow


Mnie sie podoba, ale to juz dosyc agresywna stylistyka :D

LOY - 10 Mar 2007, 02:17

przerost formy nad trescia...bedzie napewno leczyc kompleksy ołnerów z 60 konikami pod maska :-(
Marcin - 10 Mar 2007, 11:20

gdyby nie te zderzaki to może by to jeszcze jakoś wyglądało... a tak z innej beczki to poszerzenia z xr-ki dałoby rade spasować w mk4?
mimik144 - 10 Mar 2007, 13:54

gumki narazie zimówki:D ale może na lato będą BBS T (jeżeli fundusze pozwolą):D
andrew - 10 Mar 2007, 14:18

A tu nowa propozycja anglikow
[url=http://img339.images....th.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://img339.images....th.jpg]Obrazek[/URL]
Mnie sie podoba, ale to juz dosyc agresywna stylistyka :D [/quote]


super zrobiona fofi lecz tylko ten srodkowy grill nie pasuje do calosci lekka zmainka i wypas!!!!!!!!!!!!!!!! i na tyle dwa wydechy bo jak widac z jednym na stronie nie lezy jka juz w tym wypadku to jeden srodkowy

Korton - 13 Mar 2007, 23:56

Przy okazji zmiany swiatelek, doszedl mi zakup opon letnich, juz mialem brac nowki, ale wpadl mi na pomysl moze by tak 15" wziasc z oponami razem, a stare oryginalne alusy sprzedac. Po poszukiwaniach znalazlem propozycje ktore mi sie podobaja, niestety wszystkie mi sie podobaja i nie wiem ktore do mk4 beda pasowac. Prosze, jako, ze mam juz zupelny metlik ktore wybrac o rade.

Propozycja 1:



Propozycja 2:



Propozycja 3:


Propozycja 4:



Propozycja 5:

marcus_87 - 14 Mar 2007, 00:03

5,3,4 daj zdjecie swojej fiesty to moze ktos vt zrobi
sowa - 14 Mar 2007, 00:15

.. jak dla mnie 2 pózniej 5 ..:)... do 1 ktoś strzelał ??? ;/
Korton - 14 Mar 2007, 08:28

marcus_87 napisał/a:
5,3,4 daj zdjecie swojej fiesty to moze ktos vt zrobi


takie mam tylko :/


Ogolnie mam problem co wybrac, mk4 dosc nietypowa buda i nie kazda felga bedzie do niej pasowala.

[ Dodano: Sro Mar 14, 2007 11:31 ]
Najbardziej podoba mi sie zestaw 5, na szybko zrobilem nieudolny VT z tymi felami, ale ogolnie poglad jakis jest

Maczuga - 31 Mar 2007, 12:13

a jak Wam się podobają prozpozycje Carzone Specials, co prawda nie mają do MK4 ale na przykładzie owej MK5 http://tinyurl.com/yrce86 , http://tinyurl.com/276hx4

pytam bo właśnie odstawiłem im auto do tworzenia pełnego ospojlerowania do MK4 na bazie mojego samochodu, efekt za 4 tygodnie.
Obecnie to co zmieniłem to światła z Wolfa na "kocie oczy" w czarnej wersji.

zoharek - 31 Mar 2007, 12:39

Mnie się nie podoba.
marcus_87 - 31 Mar 2007, 12:46

mnie tez
pawliku - 31 Mar 2007, 15:03

swiatła Wolfa Maczugi jezdza teraz u mnie ziom





QBOSS - 31 Mar 2007, 15:12

No i autko navbrało wyglądu :) bardzo ładne :) a jak w nocy dają rade czy nie ??
pawliku - 31 Mar 2007, 15:28

swieca tak samo jak orginal nie zauważyłem różnicy

w reflektorze od swiatła drogowego poszła żarówka bylem na stacji benzynowej takiej nie maja a ja sam nie wiem jaki to model. Może ktoś pomoże



tak sie fiesta prezentuje (zdjecia z 2006roku)



chcialbym zmienic tylne lampy podobaja mi sie Gienka Wichury, myslalem zeby je je obkleic biala folia z allegro, nie bedzie to do ass ,macie jakies pomysły

QBOSS - 31 Mar 2007, 18:25

daruj sobie białą folie , szukaj na ebay tych białych świateł czasami można wychaczyć w dobrej cenie :)
Arkadius - 31 Mar 2007, 19:25

http://cgi.ebay.co.uk/Fie...1QQcmdZViewItem


tylko przesylka z angli moze odrobine kosztowac...

Maczuga - 2 Kwi 2007, 01:59

ja osobiście nalepiam czarna folie ale to dlatego,że w końcu zakłądam nakładki lestera
...a odnośnie żarówki to drogowe to były chyba H1 ale teraz jak na tym zdjeciu widze to sie zmiksowałem

Korton - 13 Cze 2007, 23:16

Przy okazji mycia auta, ciachnalem kilka zdjec (tak jak obiecalem po zalozeniu nowych swiatelek). Autko super dokladnie nie jest umyte, zwlaszcza plamy po owadach na przodzie (200km autostrada wieczorem zrobily swoje). Kiedys zrobie jakas lepsza sesje.






kukas5 - 10 Kwi 2013, 17:13

http://www.fiestaklubpols...der=asc&start=0

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group