Forum FiestaKlubPolska -

Team Zachód - Termin spotu - Team Zachód

Esox Hunter - 10 Gru 2005, 09:10
Temat postu: Termin spotu - Team Zachód
Jakie są Wasze propozycje co do terminu spotkania? Mamy nazwę grupy, ulotki są też gotowe, warto by było teraz się spotkać i pogadać chwilkę co do organizacji naszej grupy. JA proponuję niedzielę. Godzina do ustalenia.
sowa - 13 Gru 2005, 03:21

hmm spotkanko mila rzecz.. ja niestety wszystkie likendy do konca grudnia mam w pracy .. procz 25-26 ale wybaczcie :-) .. na styczen sie pisze.. ktory .. niech mi tylko grafik szefus sprezentuje 8) jak cos sie wyklaruje dajcie znac ...nie wszystko zawsze zgodnie z planem leci ... a nóż ... :V: pozdrawiam
Esox Hunter - 14 Gru 2005, 21:58

..dajmy sobie spokój do maja... coś czuję że i tak z tym wszystkim będzie jedna wielka lipa :?
sowa - 14 Gru 2005, 23:38

..waldeee tak latwo sie poddajesz??:( po nowym roku bedzie mial kazdy wiecej czasu .. w grudniu jest zawsze nawal rzeczy do zalatwienia itd.. mam nadzieje ze po nowym roku wroci chec i zapal to stworzenia czegos czego jeszcze u nas nie ma 8) pozdrawiam
Esox Hunter - 15 Gru 2005, 09:26

Hmm.. ja się nie poddaję, tylko .. sama Sowa widzisz jakie zainteresowanie jest Teamem Zachód ;-| Na początku było tyyyyyyyyle chętnych a teraz cicho sza :? Mam nadzieję, że tak jak mówisz, jest to związanez okresem przedświątecznym :)

A tak na marginesie, to co robimy z tymi ulotkami? Moża jakaś wspólna akcja na parkingach hipermarketów ??

sowa - 19 Gru 2005, 07:54

...hmm ja juz zaczelam mala akcje jednostkowa 8) .. pod oszołomem koło mnie stała nawet fajnie zrobiona fiestka... czarna z nowym lakierem wlot powietrza brewki zderzaki itd... za wycieraczka wylądował malutki liscik z adresem i zaproszeniem... moze sie gosc pojawi :-) ..w tym momencie żałowalam ze nie mam bardziej profff zaproszenia w kieszeni ;-| Ja dziennie kilka-kilkanascie godzin w oszołomie siedze wiec moge co jakis czas zrobic zorganizowana akcje 8)
Esox Hunter - 19 Gru 2005, 12:17

sowa napisał/a:
...hmm ja juz zaczelam mala akcje jednostkowa 8) .. pod oszołomem koło mnie stała nawet fajnie zrobiona fiestka... czarna z nowym lakierem wlot powietrza brewki zderzaki itd... za wycieraczka wylądował malutki liscik z adresem i zaproszeniem... moze sie gosc pojawi :-) ..w tym momencie żałowalam ze nie mam bardziej profff zaproszenia w kieszeni ;-| Ja dziennie kilka-kilkanascie godzin w oszołomie siedze wiec moge co jakis czas zrobic zorganizowana akcje 8)


A gdzie dokładnie w Oszołomie przebywasz? Czasem jestem tam na zakupach, moge na seqndę odwiedzić koleżankę z klubu.. :-)

odyniec - 20 Gru 2005, 22:55

a gorzow???!!! tez chcemy sie spotkac:P
Esox Hunter - 22 Gru 2005, 08:48

Wymyślimy coś w nowym roku. może jakiś śniego będzie, to się nieco poślizgamy i wogóle... :)

Póki co możecie rozdawać ulotki po Gorzowie i sie tam zorganizować. Możemy przecież zrobić 2 podgrupy w jedej większej :D A raz na jakiś czas można sie spotkać i odgadać sprawy bieżące ;/

charpia - 23 Gru 2005, 12:49

A ja we wrześniu bedę w Gorzowie :D Dokładnie w Lubniewicach, jeżdżę tam na grzybki mam nadzieję, że się spotkamy jak będę :?:
Esox Hunter - 23 Gru 2005, 14:17

charpia napisał/a:
A ja we wrześniu bedę w Gorzowie :D Dokładnie w Lubniewicach, jeżdżę tam na grzybki mam nadzieję, że się spotkamy jak będę :?:


Po awarii reaktora w Gorzowie grzybów nie ma :P Zapraszam do Pszczewa, jest niedaleko a przy okazji możemy skoczyć na metrowe szczupaki :)

charpia - 23 Gru 2005, 22:39

wow... zaproszenie przyjęte :jupi: tylko, ze ja raczej na spining nie łowie, ale co tam kiedyś musi być ten pierwszy raz :D Pozdrowionka
Esox Hunter - 23 Gru 2005, 23:25

charpia napisał/a:
wow... zaproszenie przyjęte :jupi: tylko, ze ja raczej na spining nie łowie, ale co tam kiedyś musi być ten pierwszy raz :D Pozdrowionka


A kto mówił o spinningu, heh :) Na wędkę to się łowi oseski :) Metrowce u nas się na kurczaki łowi ;P

charpia - 24 Gru 2005, 11:27

o rany... 8| to ładne tam macie okazy :D . Dobra, spróbujemy na kurczaki, przywiozę kilka sztuk ;-)
front247 - 25 Gru 2005, 09:13

Esox,to wszystko przez święta,każdy zabiegany,ale spokojnie,w końcu na pewno coś sie zoorganizuje :) ,niech sie troche terminarz wyluzuje
wesolych swiąt i pozdrawiam all

Esox Hunter - 25 Gru 2005, 10:07

No... ja myślę, że w styczniu ruszymy całą parą ;/ Wszystkiego dobrego na święta ;]
odyniec - 5 Sty 2006, 00:23

charpia polecam lubniewice... spedzilem tam 2 tyg i bylo przepieknie... super miejscowosc... i zoorganizowana - fajne imprezy sa na miescie co tydzien, jeziorko, piwko - zyc nie umierac...
charpia - 5 Sty 2006, 20:30

odyniec, czytaj uważnie ;) przecież napisałam, że do Lubniewic się wybieram. Co roku we wrzesniu moi rodzice jeżdzą tam na wczasy z nastawieniem na grzybki i ja planuję tam wskoczyć w tym roku :-P A Lubniewice znam jeszcze z dzieciństwa, jeździłam tam na kolonie :D I miałam zarąbistą przygodę w stadninie koni, ale nie będę opowiodać bo to wstyd jak cholera :ups:
Pozdrowionka

herrkam - 5 Sty 2006, 21:06

TEAM ZACHÓD proponuję wpaść na autodrom w niedzielę na RAJD WOŚP szczególy
http://www.forum.tuning.pl/viewtopic.php?t=87327

z SZOPICĄ zreaktywowaliśmy TEAMRALLY SCHNUG i startujemy :D
będzie się dzialo oj tak

Esox Hunter - 6 Sty 2006, 10:11

Jak zwykle jak mam ustalony wyjazd na wieś do rodziców, to jakaś fajna imprezka na torze się szykuje :-( Ale są też tego dobre strony - poszaleję fiestką na łąkach i polach bo śniegu niby jeszcze dużo :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group