Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - SIŁOWNIKI MASKI CHROM - fotki

Marcinus - 5 Gru 2005, 21:32
Temat postu: SIŁOWNIKI MASKI CHROM - fotki
Co sądzicie o tym :

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=75102450

Dodam że je własnie zakupiłem !

Intruder - 5 Gru 2005, 21:39

ja tez o nich myslalem ale jakos kaski nie bylo na to... a poza tym nie wiedzialem jak to sie prezentuje

wrzuc jakies fotki jak zamontujesz :D

easy - 5 Gru 2005, 21:41

Wyglądają fajnie, napisz jak je już zamontujesz i czy są z tym problemy.
Marcinus - 5 Gru 2005, 22:27

zrobie fotki jak zamontuje jutro mają przyjśc a tak pozatym widziałem takie zamontowane w golfie 2 i wyglądały fajnie
doogi - 5 Gru 2005, 22:33

widziałem w golfie III,
osobiscie jednak wole zapinki ;]

pozdro.

Piesek - 5 Gru 2005, 23:18

zapraszamy na spocik :)
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=12046

Esox Hunter - 6 Gru 2005, 08:18
Temat postu: Siłowniki
Te siłowniki wyglądają całkiem przyzwoicie :ok: Wrzucaj fotki jak tylko je zamontujesz :)
cinot - 6 Gru 2005, 15:07

mam takie w bmw, bardzo fajna sprawa i wielka wygoda, podnosi sie tylko troszeczkę maskęa dalej jużleci sama, polecam
Kam'ol - 6 Gru 2005, 15:17

wszystko ładnie pięknie, ale z tego co widze, wymiarów nie podano, na fotce sa jak dla Mnie troszkę przymałe ;/ ,
aha i kolejne zapytanie, one z tego co widzę nie są połączone z zamkiem pokrywy,
sie otwierają po lekkim uniesieniu klapy :-D ,
cóż kasy mało, dajcie znać jakby jakieś gorące foty były, to w sumie nie jest głupia rzecz bo normalnie ten pałąk to żenada na maksa :bad:

Bit1 - 6 Gru 2005, 20:36

Tez mam silowniki fajny bajer tylko ze moje juz nie lsnia jak te nowe :-)

Duzo przyjemniej sie otwiera maske jak nie trzeba jej przytrzymywac tym palakiem tylko lekko do gory i juz samo sie trzyma 8)

Tylko taka rada jak juz zamontujesz silowniki to nie demontuj tego palaka poniewaz w zime silowniki czasami nei dzialaja (przynajmniej u mnie tak jest jak jest juz tak poniezej +5 stopni C) i maska opada wtedy trzeba ja przez chwile potrzymac i dopiero chwytaja wtedy sie ten palak jednak przydaje.

DziDzia - 9 Gru 2005, 20:16

u mnie wyglada to mniejwiecej ta: http://photobucket.com/al...nt=DSCN4040.jpg w sumie fajny bajerek ale male problemy mialem z zalozeniem :twisted:
Marcinus - 9 Gru 2005, 20:17
Temat postu: Zdjęcie teleskopów do maski
Witam oto zdjecia teleskopów do maski ale roboty z tym było heeee

http://img505.imageshack....obraz0010ny.jpg

DziDzia - 9 Gru 2005, 20:19

to trzeba bylo nowy temat zakladac....wlasnie wzucile zdjecie jak to u mnie wyglada w tamtym temacie...pozdrowki
Esox Hunter - 9 Gru 2005, 21:11

Wygląją całkiem nieźle. Możesz zrobić kilka zdjęć mocowań ?? A tak wogóle, to jak się teleskopy sprawują ??
_-MoKrY-_ - 9 Gru 2005, 23:19

czy to są takie same teleskopy jak te przy tylniej klapie?
RKRman - 9 Gru 2005, 23:52
Temat postu: siłowniki
CZE :P


kurcze ...nie wiem co Wy z tymi " bajerkami " :he: ......zawsze myślałem że to po prostu wygoda, skoro można w tylnej klapie podpierać siłownikiem to jaki problem z przodu ..prawda :?: ....a jeśli ktoś bardzo często zagląda pod maske w celu np utrzymywania w czystośći serducha pojazdu ...to już normalne że pręt zawadza i należało by go usunąć...........myśle że z podobnych względów większość przerabianych przez miłośników marki autek na zachodzie również zakłada je dla wygodnej , częstej obsługi i zabawy przy jednostce napędowej swoich pupilów....

POZDRAWIAM ;-)

PS .radze montować siłowniki dedykowane do danego modelu - w przeciwnym razie można szybko powyginać zawiasy maski.....

Marcinus - 10 Gru 2005, 01:22

Teleskopy te nie są od tylnej klapy tylko kupione na allegro sprawuja się bardzo dobrze maska sie trzyma bez problemowo a co dokładnych zdjęc mozowań zrobie jutro i zamieszcze w nowym poscie z dokładnym opisem gdzie kupiłem jak zamontowałem.
Bulba - 23 Cze 2017, 00:01

Pozwolicie ze odgrzeje kotleta.
Szukam silownikow maski do MK7.
Chromy, sromy wszystko mi jedno. Mam poprostu wiecej nie uzyc druta
oraz musza byc zamontowane w otworach technologicznych.
Zadnego wiercenia.
Mozecie cos polecic ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group