Forum FiestaKlubPolska -

Serwisy / Mechanicy / Sklepy - Małopolskie

Jareczek - 9 Lis 2005, 16:47
Temat postu: Małopolskie
David napisał/a:
WITAM.W KRAKOWIE PRZY UL.SIEMASZKI 1.WYMIANA TŁUMIKA KOSZTUJE 20 ZŁ.TŁUMIK NAPEWNO CI DOBIERZE I KATALIZATOR TEŻ USUNIE.POLECAM.


Korton napisał/a:
Ja bylem pare razy u Martineza, jestem zadowolony - tanio i solidnie.
Robilem wymiane sprzegla, i w zawieszeniu tuleje belki tylnej, laczniki stabilizatora, tuleje wachacza przedniego, po zimie mam tam zamiar sie udac na wymiane paska rozrzadu...

Podaje namiary jak by cos.

30-002 Krakow
ul Zbożowa 2
tel. 633-68-01
602 72 10 22


hans666 napisał/a:
Zbieżność
GDYNSKA 18 WAJDA 637 42 18 -powiedzieli mi ..do 70zl -sprawdzenie i ew. ustawienie (podobno maja dobry sprzet..ale glowy nie daje - nie bylem tam)


KOBIERZYNSKA 122 603 22 14 39 - ok. 40zl


kaczoro napisał/a:
ABC Focus
na Al. 29-go Listopada 94 w Krakowie.

Tak jak pisalem w innym temacie jestem bardzo zadowolony z usług tego serwisu. Najlepsze jest to, że oferują oryginalne części w dobrych cenach. A co do mechanika to też nie wymieniał odrazu tego co mu powiedziałem tylko najpierw posprawdzał czy rzeczywiscie coś jest do wymiany czy nie :D
Kolejnym plusem jest to, że serwis obsługuje tylko Fordy więc jakieś pojęcie mają ;-)
Pozdro!


yara napisał/a:
Witam!
Polecam warsztat przy ulicy Radzikowskiego 37.Gość uczciwie gada i uczciwe pieniądze bierze.A poza tym sam jeździ Mk3 hehe.
Pozdrawiam

Gumis - 24 Lip 2006, 10:09

Naprawy elementów plastikowych -> zderzaki, zbiorniki, osłonki pod silnik, kokpity.. wszystko co plastikowe....

Firma POLITOP Auto Usługi S.C.
ul. Powstańców 1
tel. (012) 411-56-72

(Mieści się w bazie AUTOTRANSPORT Kraków)

Dodatkowo mają myjkę reczną..:) z dużą opcją usług :)

Qba1983 - 12 Kwi 2007, 01:11
Temat postu: Serwis gaźników przy ulicy Nastrojowej
Panowie, kto z Krakowa i ma gaźnik niech unika tego miejsca jak ognia. Palant, madrala, pan mgr inż Antoni Pawlik. Zerżnie z was a nic nie zrobi. Ja mam teraz gaźnik znowu do naprawy, pzregrzane świece i prawdopodobnie silnik do remontu, a on za 250 zl wyregulował gaźnik na zbyt uboga mieszankę. Jak pojechalimy z reklamacja to nas mial w D... chair
kenczorf - 26 Kwi 2007, 22:05

Tarland przy klikowskiej - czesto robia od reki, paru pracownikow dosc dobrze sie zna na rzeczy. Przystepne ceny
SpiderMAN - 19 Cze 2007, 20:27

http://www.sklep-czesci.com/
Sklep z używanymi częściami do XR2i... :)

KONTAKT
tel: 889 681 804
EMAIL: dowojciak@o2.pl
GG:2252753
Skype: dowojciak
________________________________________________________________________

http://www.wydech.pl/
F.H.U. "OLD - CAR"

KOCHANÓW 2A
(k/Zabierzowa - woj. małopolskie)
tel./fax: +48 12 285-18-76
email: wydech@wydech.pl

KRAKÓW
ul. Siemaszki 1
(teren Samochodowni PKP) - (Prądnicka -Wiadukt)
Wymiana/naprawa tlumikow
Tanio i solidnie.
Bardzo sympatycznie...
Fachowe porady.
________________________________________________________________________

virus2 - 24 Paź 2007, 18:55

Kościuszkowców 6 na przeciwko Carefura Zakopianka maja wszystko ale ceny zależą od humoru sprzedającego :)
Kafar - 1 Lis 2007, 22:09

Szrot masz jeszcz na rybitwach, widziałem kiedyś fiesty, przy skręcie z Zakopiańskiej w Tischnera masz sklepik z uzywanymi cześciami-raczej drogo, i na zakopiance 5 km od Krakowa za miejscowością Gaj (stoją tam często z suszara bo jest ograniczenie do 50) jest nowy szrocik jaki z całymi furami. Jutro tam jade za schowkiem do Transita to polukam czy czegoś nie ma do Fieścinek. Znaczy jadę jak czas pozwoli:)
frodo666 - 2 Lis 2007, 11:14

zakład lakierniczy mojego taty hheheh .zakład jest w małopolsce. 10 km od Gorlic, 18 km od Jasła , 45km od Krosna , 140 km od Zakopanego, 120 km od Krakowa. Robimy blacharke , naciągamy auta po dzwonie, malujemy ale nie całościowo, tylko elementy, drobna mechanika, bez roboty przy silnikach, lekka konserwacja, jak rdza to do nas:). Noi lepiej sie wcześniej ze 3 tygodnie umawiać ;-) .
Julian Pacana
Ul, przedmieście dolne 14
38-340 Biecz

tel.dom. 0-13 4471735
tel.kom. 607539073

SpiderMAN - 23 Lip 2008, 15:11

Kafar napisał/a:
Szrot masz jeszcz na rybitwach, widziałem kiedyś fiesty, przy skręcie z Zakopiańskiej w Tischnera masz sklepik z uzywanymi cześciami-raczej drogo, i na zakopiance 5 km od Krakowa za miejscowością Gaj (stoją tam często z suszara bo jest ograniczenie do 50) jest nowy szrocik jaki z całymi furami. Jutro tam jade za schowkiem do Transita to polukam czy czegoś nie ma do Fieścinek. Znaczy jadę jak czas pozwoli:)
Ten sklepik na Tisznera to lipa jak cholera...
Wiecznie zamkniete, a jak juz trafisz, ze wejdziesz to ceny jak w ASO, albo nawet drozej, za uzywane rzeczy...
Dramat...

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 15:15 ]
Poszukiwany, solidny i niezbyt drogi blacharz w Krk...
Macie kogos kto Wam juz cos w Fiestach robil?
Mam reperaturki nadkoli tylnych oraz progi do wymiany.
Juz mam kupione Niemieckie zamienniki, wiec materialy wlasne.

Zakres prac jaki mnie interesuje, to wyciecie starych, przy progach to pewnie i dorobieniu wspawek w paru miejscach na progach wewnetrznych, dopasowanie nowych elementow, wspawanie, zeszlifowanie spawow
pomalowanie podkladem i tyle.

Reszte sobie sam zrobie.
Jakies propozycje i adresy/kontakty dobrych, solidnych blacharzy,a nie partaczy.

bidżej - 3 Gru 2008, 14:15

ABC Focus na 29 Listopada - wydawało mi się że to w porządny serwis. Pojechałem żeby obejrzeli i ewentualnie wymienili uszczelniacz wału z przodu. Kopara mi opadła jak po 5 minutach usłyszałem że "tej śruby to nie idzie odkręcić, wyjeżdżaj pan" :yyy: Więcej się tam nie pojawię, tym bardziej że ceny mają kosmiczne (skusiła mnie gwarancja na naprawę). 80pln za samą wymianę uszczelniacza albo ponad 32pln za uszczelkę od dwururki to zdecydowana przesada. Tak więc kij im w oko, kotwica w plecy - z takim podejściem życzę powodzenia.
bidżej - 19 Maj 2009, 08:27

Panowie, potrzebuję dobrego blacharza-lakiernika-magika który zrobi mi trochę ładnych zaprawek i zakonserwuje podwozie, w Krakowie, albo w okolicach dostępnych autobusem :)
ewentualnie sama konserwacja, bo magik-lakiernik jest świetny pod Radomiem, tylko za podwozie nie chciał się brać :|

borgolot - 24 Maj 2009, 21:58

Witam Panowie
Pilnie potrzebuje niedrogi sklep z częściami w Nowej Hucie lub gdzieś blisko. Wczoraj na zakopiance padł mi czujnik temp. i włącznik wentylatora. Na 29tej alei koszt 62 + 39PLN czy to tyle musi kosztować?
Polecam mechaników z JAAN-GAZ z grębałowa (za cmentarzem) tanio konkretnie i to co chcesz z gazem też chociaż zakładzik niepozorny to mają obłożenie.
pozdrawiam

bidżej - 24 Maj 2009, 22:06

borgolot, próbuj na www.ford.sklep.pl, www.ford-sklep.pl czy innych internetowych - bywają ceny sporo niższe, więc może się opłacać (nawet licząć kuriera).

dobry sklep motoryzacyjny jest na mogilskiej, naprzeciwko plivy przy przystanku "cystersów". co prawda konkretnych części fordowskich nie brałem (zawsze kupuję z internetu), ale facet jest konkretny i raczej nie woła astronomicznych kwot...

kingula85 - 9 Cze 2009, 11:18

bidżej napisał/a:
Panowie, potrzebuję dobrego blacharza-lakiernika-magika który zrobi mi trochę ładnych zaprawek i zakonserwuje podwozie, w Krakowie, albo w okolicach dostępnych autobusem :)
ewentualnie sama konserwacja, bo magik-lakiernik jest świetny pod Radomiem, tylko za podwozie nie chciał się brać :|
Nie widzę żeby ktoś coś doradził w tym temacie, a mnie inetresuje konserwacja podwozia gdzie w Krakowie i jakie koszta no i czy fachowa robota :)
bidżej - 9 Cze 2009, 17:52

na forum FordClubPolska poradzili mi faceta o nazwisku Madej przy Pylnej 8. w wolnej chwili mam zamiar do niego podjechać na oględziny...
alek_m - 14 Sie 2009, 22:36

Gdzie najlepiej wyregulować gaźnik w krakowie?
kingula85 - 18 Sie 2009, 11:20

Ja wszystkie naprawy robię u jednego mechanika na ul. radzikowskiego facet zna się na tym co robi więc gaźnik dla niego to pewnie bez problemowa sprawa! TEL.602 662 799
szpakerson - 4 Paź 2009, 21:02

W razie gdyby ktos potrzebował pomocy mechanicznej zapraszam na ul.Dauna 36 :) Sam przeswapowałem swoja fieste i znam sie całkiem niezle na fordach. Dysponuje profesjonalnym warsztatem, dla klubowiczów atrakcyjne ceny. Pisac PW lub dzwonic 512780714.
Nesor - 7 Kwi 2010, 19:36

Fortax-Service Marek Gierczak - sprecializacja - FORD
ul. Łowińskiego 18 (teren stacji JGR)
31-752 Kraków
kom.: 500-292-867"

"Marek Gierczak - właściciel Fortax pracował jakiś czas u Goduli. Współpraca im się nie układała i zdecydował się wrócić do swojej działalności.

Kiedyś u niego wymieniałem krzyżaka kolumny i sworznie, byłem zadowolony zwłaszcza ze nie zapłaciłem jakiś kosmicznych cen, wręcz przeciwnie i widać ze znają się na robocie i to lubią w sobotę jadę zrobić jeszcze parę rzeczy przy zawieszeniu i ukł kierowniczym do niego - dam znać jak moje wrażenia.

Dojazd
http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.php?idob=156

[ Dodano: Nie Kwi 11, 2010 08:52 ]
Byłem wczoraj u tego mechanika.
Jestem bardzo zadowolony, widać ze nie robił na zasadzie odpier**l sie tylko wykonywał swoją robotę. Do tego po złożeniu wszystkiego posprawdzał to jeszcze raz czy jest ok i przeglądnął resztę auta (choć nic mu o tym nie mówiłem). a na sam koniec za wymianę Sworzni, tulejek, gałek i drążków wziął 150zł :D


bidżej - 16 Lip 2010, 09:50

Auto Service Wajda - niewielki, ale dobrze wyposażony warsztat przy Gdyńskiej 18 (boczna od Opolskiej). robią dokładnie, niedrogo (sprawdzenie geometrii zawiasu i regulacja zbieżności + ważenie 2 alufelg = 110 pln, podczas gdy w Norauto zaśpiewali mi 89pln za samo zbadanie geometrii, a ważenie kółek 23pln/sztuka...), można bez problemu popatrzeć co i jak działają, pokażą na co zwrócić uwagę. ogólnie ok :)

co do lakiernika o którym tu wcześniej pisałem (J. Madej na Pylnej) - ostrzeżenie TUTAJ!!!

fazi - 25 Lut 2011, 15:26

Drodzy forumowicze, czy ktoś z Was jest super biegły z mechaniki i elektryki w fieście 1,1 na jednopunktowym wtrysku z lpg? chodzi mi o kraków lub okolice lub ewentualnie strony Wadowic, Kęt, Bielska. Mam dziwny problem z autem ale każdy znajomy mechanik rozklada ręce i wysyła mnie do serwisu forda ;-( i każe wymieniać dosłownie pół auta lub nawet całe :|
Gaaborek - 2 Cze 2011, 23:16
Temat postu: POszukiwany mechanik
Witam koledzy :)

Kochani znacie jakoiegoś godnego polecenia mechanika w okolicach Borku Fałęckiego w Krakowie ?

Moja fiestka "pachnie" paliwem w środku i kilku mechaników nie potrafi zlokalizowac usterki.

mieszko - 17 Mar 2012, 14:00

Tutaj chyba najbardziej pasuje, mianowicie moja Fiesta miała ostatnio takie przeżycia jakiem miała i korzystałem z dwóch serwisów w Krakowie zajmujących się szybami i wszystkim co z tym związane :

- NordGlass ul. Malborska - serdecznie nie polecam, mieli do wykonania tak banalne zadanie jak przyklejenie spoilera, spier******* równo, przykleili krzywo, paragon wystawiony na inną kwotę za prowadnice do VW LT4 w ilości sztuk 4,82 (cokolwiek to znaczy), po poinformowaniu pracownicy o tym, że jest przyklejony krzywo otrzymałem informację że trudno i teraz nie da się z tym nic zrobić.

- MarcoPolo, ul. Przewóz 2 - również nie polecam, wklejenie szyby owszem, udało się aczykolwiek naklejki stanowiły ogromny problem - wystarczyło powiedzieć "nie umiemy", byłoby prościej to zamówiłbym nowe i byłoby mniej roboty, lusterko lata na prawo i lewo (w zależności w którą stronę aktualnie skręcam), siedzenia rózno skopane i ubrudzone (mechanicy noszą obuwie w rozmiarach 42 i 44 - podeszwy odbiły się idealnie), skóra zarysowana w kilku miejscach, owi "szpece" oprócz szyb zajmują się również "tjuningiem" w związku z tym moja Fiesta została równo objechana (pewnie te wieśwageny przed wjazdem należały do nich) że brzydka, że wieśniacka itepe.

kenczorf - 17 Mar 2012, 15:12

Jacys partacze tam pracuja...MarcoPolo w Tarnowie to naprawde bardzo dobra firma
bidżej - 28 Cze 2012, 21:57

Jeśli chodzi o serwisy, polecam Auto Service Wajda przy Gdyńskiej. Robią dobrze, w międzyczasie można pooglądać co i jak, popytać, pogadać. Kulturalnie, miło, przyzwoicie jeśli chodzi o ceny - a dają też zniżki ;)

Jakieś sugestie odnośnie blacharza-lakiernika w Krakowie? potrzebuję zreanimować kosmetykę Lazurowej: pas przedni i tylny, oba tylne nadkola, progi, ciutkę podłogi, poprawki lakieru prawie na całej budzie...

Bober - 21 Lis 2012, 00:34

Siemka po dlugiej nie obecnosci chcialem sie zameldowac na forum i oznajmic kolegom z krakowa i okolic iz otwarłem warsztat samochodowy prowadze mechanike ogolna ale tez i male tunupy :) jak by ktos cos potrzebowal to zapraszam dla forumowiczow oczywiscie uwzgledniony rabat pozdrabiam
jak by cos kontalt do mnie 514922516

bidżej - 30 Lis 2012, 23:30

jacula, ze zbieżnością byłem już parę razy w auto service wajda. może nie znowu najtaniej w całym krakowie, ale porządnie. warsztat z klasą.
jacula - 27 Gru 2012, 21:11

bidżej napisał/a:
jacula, ze zbieżnością byłem już parę razy w auto service wajda. może nie znowu najtaniej w całym krakowie, ale porządnie. warsztat z klasą.


dokładnie polecam wszystkim ten zakład ustawiałem zbieżnośc ,geometrie kół zapłaciłem 90 zeta i jestem z nich bardzo zadowolony polecam super chłopaki i dobra praca wykonana.
również zmieniałem wydech w Kochanowie na nowy zapłaciłem 120 zł za wydech i rob0te też polecam ich.. :) :)

yoyo72 - 13 Mar 2013, 21:59

To ja wam dorzucę jeszcze jeden najlepszy warsztat w małopolsce.

Mały Wiśnicz
Piotr Put.
Mechanika pojazdowa.

Tam zrobicie wszystko i niedrogo. Robię tam samochody od ponad 10 lat i NIGDY nie wyjechałem niezadowolony!!!!

tel. 603777028

Daje własną głowę za gościa.

ReD - 11 Paź 2013, 23:37

Panowie zna ktoś może dobrego i w miarę nie drogie blacharza w krakowie ? Bo mam do zrobienia standardowo progi, nadkola i prawdopodobnie podłużnice z tyłu.
yoyo72 - 12 Paź 2013, 11:00

W samym Krakowie nie znam ale moge polecic goscia z okolic Myslenic co mi robil "akwarium" (podloga ,progi i takie tam)Ja bylem baardzo zadowolony. I z czystym sumieniem moge go polecic.
opek123456 - 11 Mar 2014, 19:48

Witam,

Posiadam fieste 1.25 zetec 1999r i mam do zrobienia uszczelkę pod głowicą + ewentualna regulacja zaworów, wymiana uszczelniaczy i wszystkiego co przy okazji się robi przy takiej naprawie i chciałbym zapytać czy zna ktoś może jakiś niedrogi warsztat w okolicach Wadowic. propozycje proszę pisać na email opekikazek@wp.pl

David1n - 15 Mar 2014, 14:51

W okolicach Wadowic tj. Tomice mogę polecić najlepszego mechanika u jakiego byłem i tylko do niego jeżdżę. Konkretny gość, nawet automat mi robił przy poprzednim amerykańcu :yes:

będziesz zdecydowany to pisz prv po namiary :)

luki - 25 Maj 2014, 21:07

Jak by ktoś potrzebował naprawić auto, motocykl, zapraszam do warsztatu gdzie pracuję w Krakowie ul Księcia Józefa 255. Zajmujemy się: mechaniką, elektryką, wulkanizacja.
Iwan - 31 Lip 2014, 08:44

Jak już jestem na forum to podzielę się swoją wiedzą.

Na plus:
- sklep Auto Gigant, ul. Stachiewicza - www.vw.krakow.pl . Specjalizacja grupa VAG, ale Pan Tomek znajdzie co trzeba. Ja u Niego od 2009 z powodzeniem kupuję cześci do naszego rodzinowozu, a mianowicie volvo 940. Polecam.
- warsztat Zawiła (chyba 36), Pan Marek Fugiel. Bliższe namiary - kontakt na PW.
- blacharza znam porządnego, ale w Piasku, koło Pszczyny - http://www.wybranczyk.pl/
- http://www.diesel-service.com.pl/ - tu "elteka" ustawili jak trzeba. Wg mnie dobrze i za normalne pieniądze.
- Klema Custom Garage - nie moje doświadczenia, ale użytkownika z forum volvo. Opis przypadku: http://volvoforum.pl/view...739&view=unread

I niestety też podzielę się też informacją, których miejsc lepiej czy na pewno unikać:
- auto serwis Wszołek, ul. Witkowicka - http://witkowicka54.pl/ . Broń Was Panie Boże i wszyscy Święci. Spaprana wymiana rozrządu w volvo (silnik diesla rodem z VW LT).
- mieszane uczucia co do Elcar, ul. Nałkowskiego w Krakowie. Robili mi z klimą w volvo... niby wydają się być porządnymi fachowcami, ale jak popełnili błąd, to już poprawić na swój koszt się nie chce.
- Bosch Service Gładysek... nie podjęli się ustawienia kąta wtrysku w "elteku" (pompa Bosch ;) ), że takiego starego silnika nie zrobią. Śmiech na sali. Podważyło to moje zaufanie do nich, już potem nie pojechałem.

_KRis_ - 12 Mar 2015, 21:24

Czy ktoś doradzi gdzie w KRK można kupić dobre i niedrogie światła do jazdy dziennej?
Chciałbym coś dobrać jak najlepiej do MK6 i dlatego trochę obawiam się zakupu przez internet.

brodaty33 - 20 Sie 2016, 10:37
Temat postu: Małopolskie
Ja polecam w Nowej Hucie (Kraków) Partner Auto Serwis, chłopaki ogarniają przede wszystkim swoje busy, ale na osobówkach też się znają.
Centralna 51, tuż obok sklepu Motochemia. Stronki nie mają więc podaje nr 12 357 57 57 lub 608 357 957 . Ceny na normalnym poziomie

_KRis_ - 23 Sie 2016, 18:57
Temat postu: Małopolskie
Robił ktoś coś ostatnio w ABC Focus przy 29-go Listopada? Jakieś opinie?
luki - 23 Sie 2016, 21:45
Temat postu: Małopolskie
_KRis_ napisał/a:
Robił ktoś coś ostatnio w ABC Focus przy 29-go Listopada? Jakieś opinie?


ja właśnie po nich poprawiam pewien samochód...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group