Forum FiestaKlubPolska -

Team Zachód - Frakcja lubuskie

Esox Hunter - 5 Lis 2005, 11:04
Temat postu: Frakcja lubuskie
No dobra chłopaki i dziewczyny. Ruszamy z organizacją FRAKCJI LUBUSKIE. Nazwę wyłonimy jeszcze w ankiecie. Razem z Sową wpadliśmy na pomysł żeby w naszym mieście (Zielona góra) wtykać za wycieraczki info o naszym klubie. Być może w ten sposób zyskamy nowych członków. Nie wiem ile osób jest zainteresowanych utworzeniem grupy z lubuskiego, dlatego wpisujcie się, jeśli jesteście zainteresowani. Pozdrawiam - Valdee.
WooYownik - 5 Lis 2005, 15:06

no mam nadzieje ze sie wam uda ... :) jakbyscie potrzebowali jakiejs pomocy to moge pomoc ..
Pozdrawiam

sowa - 6 Lis 2005, 17:53

..zeby nie bylo ze sie chowam za plecami :-) ....lubuskie łaczmy się;) ...razem razniej;)
ps. a ty sie bydgoszcz co wychylasz :P

WooYownik - 6 Lis 2005, 18:06

bo ja jestem wszedzie ;P a co nie podoba sie ? :P

Niech moc bedzie z Wami :)

odyniec - 6 Lis 2005, 19:22

frakcja lubuska rosnie w sile + 2 czlonkow pisze - obaj zarejestrowani na forum - miejsce zamieszkania gorzow;] (do zg transport mam zapewniony bez problemowo)
Esox Hunter - 6 Lis 2005, 20:25

Jest OK :) Może jeszcze pomyślimy nad nazwą ?? Frakcja czy grupa ?? Lubuskie czy może coś innego ? :) Np: Frakcja Zachód ?? :)

Wooyo dzięki za chęc pomocy. Na pewno skorzystamy :)

Odyniec - to bedzie historyczna chwila. Zielona Góra i Gorzów po jednej stronie, zjednoczona w myśl jednej idei. Przynajmniej jeśli chodzi o FKP, bo żużel... :twisted: :twisted: A właśnie, w następnym sezonie jazda :)

WooYownik - 6 Lis 2005, 20:32

tak btw chyba w regulaminie cos jest zastrzezone ze nie wolno uzywac slowa "frakcja" .. ale nie jestem do konca pewnym by trzeba bylo sprawdzic ... poczytam jutro bo dzis do pracy zaraz ide ...
JoeMix - 6 Lis 2005, 20:37

No dobrze by było ni używać "frakcja"...grupa od bólu przejdzie... ale lepiej wykombinowac niezalezną nazwe
kazi - 6 Lis 2005, 20:52

a nom mozna zalozyc klub jestem za :) Odyniec my jestesmy jako jedyni z FKP z Gorzowa???
sowa - 6 Lis 2005, 21:07

joe ..to na razie jako haslo rozpoznawcze 'co i gdzie'.. jak bedzie z kim i dla kogo to i jakas zgrabna nazwe sie wymysli:) .. wspolnie juz wtedy... teraz zbieramy chetnych czy bedzie w ogole co nazywac!!!
...wiec jak chopaki bedzie ????? 8)

kanibal - 6 Lis 2005, 21:19

Witam
Z czasem u mnie kiepsko oprucz tego ze pracuje to jeszcze otwieram wlasny interes no i studia zabieraja reszte mojego czasu ale chetnie czasem wpadne do zielonki jak znajde 10 min i "zona" mnie pusci:D:) fiestki rulezZzZz:)

litrmleka - 6 Lis 2005, 22:59

No to moze Gang Lubuski:) Oczywiscie sie dolaczam jak cos ale podobnie jak kanibal jak znajde chwile czasu bo ledwo na jedzenie i picie go starcza to z checia wpadne.. nawet jak juz uzbieram na to A8 to kupie nowa fieste zonie wiec z frakcji nie wypadne:) pozdrawiam wszystkich

[ Dodano: Nie Lis 06, 2005 11:00 pm ]
kanibal a co otwierasz moze sie dolacze? :)

Leosi - 6 Lis 2005, 23:42
Temat postu: A jakże. wpisujemy wpisujemy
Ostatnio rozbiłem moją miłość i jeździ teraz dwukolorowa (już niedługo mam nadzieję).
Bardzo chętnie widzę frakcję lubuską ,bo to przecież duży region (dużo najlepszych na świecie fordów jeździ ma się rozumieć). Powiększamy grono regionalnych fanatyków hehehe.

odyniec - 7 Lis 2005, 07:48

pocieszę Cie ze nie tylko Twoja jezdzi dwukolorowa ;] dogadaj sie z kazim to razem do lakiernika pojedziecie ;] ja wam moge towarzyszyc :D
Esox Hunter - 7 Lis 2005, 08:36
Temat postu: :)
Martwicie się, że Wasze Niunie są "dwukolorowe" :) Moja ze starości ma zmarszczki na lakierze i gdzieniegdzie skóra jej wogóle schodzi :) Mam nadzieję, że na wiosne nazbieram sianko i w końcu dam ją do malowania :) A słowo "gang" nawet mi się podoba :V: :yes:
molu - 7 Lis 2005, 08:55

Szkoda sie sie organizujecie jak juz sprzedalem fieste :|
Co do dwukolorowych fiest to ostatnio widzielm kilka razy jakąś niebiesko/czerwona moze to kogos z was ? 8)
A co do malowania-jak byscie kiedys potrzebowali dobrego fachowca-garazowca (ktory urzeduje u mnie w garazu :D - ale to raczej juz jak sie zrobi cieplej na wiosne) to walcie jak w dym 8)

pozdo

amm67 - 7 Lis 2005, 09:59

heh witam :D
jestem amm
fiestę niebieską mam
na frakcję się zgadzam
ale czasu za bardzo nie mam
bom od rana do wieczora w pracy ganiam

ale jakby co to w miarę sił będę pomagał :jupi:
pozdr.

odyniec - 8 Lis 2005, 12:27

molu napisał/a:
Co do dwukolorowych fiest to ostatnio widzielm kilka razy jakąś niebiesko/czerwona moze to kogos z was ? 8)



z srebna maska? :> a niebieski byl spojler pod przednim zderzakiem? jak tak to Kazi cisnal przez miasto ;]

Esox Hunter - 8 Lis 2005, 17:41

sowa napisał/a:
.. jak bedzie z kim i dla kogo to i jakas zgrabna nazwe sie wymysli:) ..


Jak dobrze naliczyłem mamy 8 zdeklarowanych osób :) Myślę, że to całkiem spora grupka :V: A jak z nazwą ?? Zostaje Gang Lubuski czy co ?? :)

Leosi - 9 Lis 2005, 00:17
Temat postu: "Młodości ty nad poziomy wylatuj"
Co do dwukolorowych fiest to ostatnio widzielm kilka razy jakąś niebiesko/czerwona moze to kogos z was ?
No właśnie... czerwono - niebieska żywicielka moich zmysłów.
A tak na marginesie to byłem u fachowca i zapragnął ode mnie 850 zł za: błotnik, maskę (dwustronnie), zderzak niski i fragment błotnika tylnego. To dużo czy w sam raz ?
PS. Gang lubuski to świetny pomysł, a na pierwszy zlot wiosną proponuję się wybrać w sam środek regionu do Łagowa.

odyniec - 9 Lis 2005, 01:13

Gang Lubuski ;] daje rade:p
WooYownik - 9 Lis 2005, 09:23

Wedlug mnie podejrzanie brzmi "Gang Lubuski" poza tym w waszym regionie juz taki chyba dzialal aczkolwiek w innym charakterze ... (kryminalnym bardziej), mysle ze nazwa niekoniecznie musi byc zwiazana z calym regionem ... moze byc z glownym miastem regionu ...
sowa - 9 Lis 2005, 11:03

niech sie tyczy regionu mądralo :-P ......bo sie zaraz zacznie wojna gangów ktore jest glownym miastem 8) ...haslo gang... zle nie brzmi a lubuskie niech zostanie....jak beda inne propozycje to ankieta rozstrzygnie :-)
na pw wszyscy z woj dostali zaproszenie.. czesciowo poskutkowalo... ruszamy z ulotkami czy idziemy na jakosc nie na ilosc :he:
pozdrawiam :-)

Esox Hunter - 9 Lis 2005, 11:18

sowa napisał/a:
..lubuskie niech zostanie..


Popieram. A z innych słów określających naszą grupę do głowy przychodzi mi tylko team :) Może "Loobush team" ? :hahaha:

Sowa dobra robota z tymi wiadomościami na skrzynkę :) Ja bym jednak na tym nie skończył, bo u nas w ZIelonej sporo fiest się kręci. Mozliwe, że są wśród nich ludzie, którzy z chęcią by się do nas przyłączyli :) Jak wymyślę sensowną treść takiej ulotki to pod osłoną nocy wyrusze na miasto :hihihi:

herrkam - 9 Lis 2005, 11:53

Noo ja już fiesty nie mam alemożecie liczyć na moja pomoc co do zachodniego teamu FKP jeżeli będą planowane jakieś spotkania prosze dać znac i tyle
pozdr

WooYownik - 9 Lis 2005, 11:53

Wiem ze nie jestem z regionu waszego i ze sie paletam ale ... moze po prostu "Grupa Lubuska" :)
Esox Hunter - 9 Lis 2005, 12:17

Herrkam uzyłes określenia "zachodniego teamu". Dobry pomysł ;] Może powinniśmy obrac nazwę WEST TEAM ?? Nazwa krótka, oryginalna :)

Wooyo, pisz śmiało co myślisz. Każda uwaga i sugestia są na wagę złota :)

herrkam - 9 Lis 2005, 12:21

Myslę że TEAM FKP ZACHÓD ładniejsze niz zamerykanizowane ;/
WooYownik - 9 Lis 2005, 12:29

Czytalem ze chcecie ulotki zrobic, ale to pierw ustalcie jakis staly termin spotkan raz w miesiacu lub czesciej i jakies stale miejsce, ktore w miare latwo znalesc ...

Przyklad ulotki:
http://img13.imageshack.u...lotka2a41ad.jpg

odyniec - 9 Lis 2005, 13:49

ale ja na foto dalbym jednak mk3:p
sowa - 9 Lis 2005, 13:54

hmmm no i do rozwazenia.. czy na konkretne spotkanie zapraszac... czy moze po prostu na stronke na poczatek ... z info gdzie nas szukac??? :-) ...kwestia pod dyskusje 8)
Esox Hunter - 9 Lis 2005, 14:10
Temat postu: Ankieta
OK. Jako że inne nazwy nie padły wybierzmy określenie naszej grupy spośrod nazw umieszczonych w ankiecie :) Liczyć będziemy tylko głosy z uzasadnieniem :V:

Ja wybieram nazwę Team FKP Zachód :2xf:


Kurde, czemu nie nalicza głosu ??

WooYownik - 9 Lis 2005, 14:15

mhh mi cos ta ankieta nie dziala .... zadnej opcji wybrac nie moge :)

"W tej sondzie maksymalną wartością oddanych głosów jest: , Ty zaznaczyłeś 1.
Głos nie został oddany, wróć i zagłosuj jeszcze raz."

Moze jeszcze byc:
Grupa Zachód
WKD -> West Kamikaze Driver's :)
Team Zachod (bez FKP..)

sowa - 9 Lis 2005, 14:21

eeeesooox cos nie tak z ankieta ;/ "W tej sondzie maksymalną wartością oddanych głosów jest: , Ty zaznaczyłaś 1.
Głos nie został oddany, wróć i zagłosuj jeszcze raz." i jak tu demokratycznie cos wybrac;)



team zachod.. chyba jest o .. nie za dlugie i w miare komunikatywne;)

Esox Hunter - 9 Lis 2005, 14:22

WooYownik napisał/a:
mhh mi cos ta ankieta nie dziala .... zadnej opcji wybrac nie moge :)


hehe :) mi też nie działa :-P ale czemu ... :-(

może Moderator coś w tej kwestii zrobi, póki co proponuje wpisywac nazwę w swój post :)

Teraz P.S.-y:

Wooyo: dzięki za wzór ulotki.

odyniec: możesz wrzucić tam zdjęcie MK3, chyba że Wooyo wprowadził prawa autorkie :)

Sowa: ja też jestem za wersją ulotki informującej póki co o stronie Internetowej FKP

:)

[ Dodano: Sro Lis 09, 2005 1:23 pm ]
sowa napisał/a:
eeeesooox cos nie tak z ankieta ;/ "W tej sondzie maksymalną wartością oddanych głosów jest: , Ty zaznaczyłaś 1.
Głos nie został oddany, wróć i zagłosuj jeszcze raz." i jak tu demokratycznie cos wybrac;)



jasna dupa :) sprawdzałem 1000 razy i wydaje mi się, że jest OK :)


Zobaczcie sami screena:

WooYownik - 9 Lis 2005, 14:34

a wez zamiast 1 w polu ilosc zaznaczen pozostaw puste .. moze to pomoze ...
Esox Hunter - 9 Lis 2005, 14:46

WooYownik napisał/a:
a wez zamiast 1 w polu ilosc zaznaczen pozostaw puste .. moze to pomoze ...


Zrobiłem, a efekt ten sam, czyli kicha ;/

odyniec - 9 Lis 2005, 17:44

Cytat:

W tej sondzie maksymalną wartością oddanych głosów jest: , Ty zaznaczyłeś 1.
Głos nie został oddany, wróć i zagłosuj jeszcze raz.


:mad: [/code]

Leosi - 9 Lis 2005, 17:59
Temat postu: a propos nazwy
Powinniśmy chyba spotkać się w żelaznym składzie. Takim, który powinien koordynować akcje (ulotki, zloty, może jakiś fundusz np na organizacje parad ??). Myślę, że fiest jest bez wątpienia najwięcej także z frekwencją nie powinno być problemu.
A co do nazwy ? hmm...FORD LUBUSZ, co wy na to ? trochę patetycznie, ale musimy być też trochę zadziorni.
Damy radę. W fiestach siła!!! hehehe

Esox Hunter - 9 Lis 2005, 18:44
Temat postu: Nazwa dla grupy
Ankieta wygenerowała sie teraz bez błedów. Można więc głosować. :jupi:

Jak zagłosujecie, to załóżcie nowy temat w tym poście. Przyda się to w końcowym podjęciu decyzji - bo mam świadomość że nie tylko ludzi z lubuskiego będą tu głosować :) A wg mnie to właśnie wiara z lubuskiego powinna decydowac o swojej nazwie. pozdrawiam - Valdee :)

Głosuję za nazwą Team FKP Zachód

Esox Hunter - 9 Lis 2005, 19:07
Temat postu: :)
Nazwę naszej grupy wybieramy w nowym poście :) Tam ankieta wygenerowała się poprawnie.
WooYownik - 9 Lis 2005, 19:14

No ja zostalem przy swojej propozycji czyli Grupa Lubuska .. :)
JoeMix - 9 Lis 2005, 19:39

Bo decyzja o Liderze grupy i nazwie powinno być podjeta na spotkaniu na żywo przez osoby które pojechały na spotkanie... i tylko przez nie...
Leosi - 9 Lis 2005, 21:19
Temat postu: jestem za spotkaniem real
To prawda. Powinno się odbyć spotkanie na żywo, założycielskie. Powołamy tych którzy będą koordynować akcje. A tak przy okazji to się spotkamy he?
Jestem całkowicie za.
PS. Moja nazwa to FORD LUBUSZ. i tyle...

odyniec - 9 Lis 2005, 21:37

real meeting? why not:p

ja jestem za tą pierwsza nazwa;] - Team FKP Zachód

sowa - 9 Lis 2005, 22:59

najbardziej jak dlamnie byloby TEAM ZACHÓD ...a ze fkp to sie samo przez sie rozumie bo to czlonkowie tylko i wylacznie fkp..poza tym pomijajac masło maślane team zachod łatwiej wymowic :-) .. to moja sugestia 8) co do spotkanka.. moze juz ta sobota??..popoludniem w ZG ;)
Esox Hunter - 10 Lis 2005, 07:24
Temat postu: Re: jestem za spotkaniem real
Leosi napisał/a:
Moja nazwa to FORD LUBUSZ. i tyle...


OK !! Bierzmy pod uwagę jeszcze tę nazwę :) Nie będę jej juz wrzucał do ankiety (sorrki) bo się boję, że ankietę znowu w kosmos wywali :)

A co do spotkania - tesh jestem za !! :) Zielona Góra zaprasza Gorzów :) Dzień i miejsce do ustalenia. Sowa proponuje sobote. Pasuje Wam ?? A miejsce.. hmmm... parking przy Auchanie powinien byc OK ?? Jak myślicie ?? dużo miejsca i dojazd prosty... :) ) A może skontaktować się z Auto Klubem w zielonej Górze żeby się zorientować ile kosztuje wynajęcie toru w Kisielinie ?? :)

PS. Chłopaki z Gorzowa, mam małą sugestię, nie wiem jak u Was z sianem, bo u mnie akurat krucho. Jak i u Was nie jest zbyt wesoło to przyjedźcie jednym autem.. Jakby nie patrzyć, z ZG do Gorzowa jest ok. 130 klocków :) Pozdrawiam - valdee.

odyniec - 10 Lis 2005, 13:45

Lubża - piekan malownica miejscowosc w krorej moznaby bylo sie spotkac i kazdy mniej wiecej bedzie mial tak samo daleko;]
herrkam - 10 Lis 2005, 17:24

>> ODYNIEC >>>Lubrza jest ;/

pogadam z zarządem toru i może na sobotę coś zalatwimy dam Wam znać jutro co i jak choć myslę że jak na pierwszy raz to jakiś parking przy centrum handlowym starczy ale jak powiedzialem jutro info o torze

odyniec - 10 Lis 2005, 18:34

yhm moze przez rz ;] niepamietam juz bo dawno temu tam bylem
pundek - 11 Lis 2005, 11:37

kurde zawsze marzylem zeby byla utworzona grupa lubuska. I teraz kiedy sa ludzie to ja jestem na obczyznie!!! Cale szczesie ze swoja fiestunia. Jestem za Zachod team. Dobrze brzmi. Kurde szkoda ze nie moge wam pomoc w realizacji grupy.
Pozdro pundek.

herrkam - 11 Lis 2005, 18:57

Niestety dziś zarząd był nie uchwytny więc z toru póki co nici następnym razem będzie a teraz trzeba jakieś inne miejsce :?
Esox Hunter - 12 Lis 2005, 09:57
Temat postu: Bla bla bla :)
Herrkam - thx :) Nie wiem czy wogóle będzie jakiś spocik, bo mamy już sobotę a miejsce spotkania nie jest jeszcze ustalone. Z kilkunastu osób chęć spotkania wyraziło raptem kilka. Możliwe, że przez to, że wypadki potoczyły się tak nagle :) Przypuszczam więc, że póki co to zostaje nam dogadać się na forum :)

Co do nazwy naszej grupy,większość wybrała nazwę Team Zachód. Myślę, że tak oficjalnie możemy o sobie mówić.

pozdrawiam - Valdee z MK4 :-P

Bodo - 13 Lis 2005, 01:18

Jak się wam nie uda teraz to za tydzień. Ale pamiętajcie że zawsze jest się milo spotkać w pare osób.
Co do nazwy waszej grupy, to kiedyś gdzieś wyczytałem że nie zaleca się używać nie polskich wyrazów dlatego nawet fajnie by brzmiało GRUPA ZACHÓD lub GRUPA ZACHODNIA
Pozdrawiam i życzę sukcesów przy organizacji
Bodo Stoliczny :-)

Leosi - 13 Lis 2005, 13:13
Temat postu: a propos spotkania
Grupa Zachód chyba trochę zbyt spontanicznie podeszła do organizacji zlotu. Niestety nazbyt indywidualnie. Jeśli ma to być spotkanie wszyskich zainteresowanych to musi to być ustalone wcześniej (z uwagi na pracę zawodową członków) oraz pewien program (z uwagi na przejazd ok. 100 km)
Świetnym pomysłem jest spotkanie w połowie drogi, powiedzmy w Łagowie Lubuskim albo w Słubicach (to może przesadziłem...) Wybierzemy władzę, może ustalimy harmonogram spotkań cyklicznych, może logo, znak rozpoznawczy, może jakieś ognisko etc.
Jeśli mamy być poważni to spróbujmy popytać na innych forach jak to u nich się odbywa.
To moje skromne zdanie i niechiałbym, aby się ktoś obrażał lub coś innego.
Myślę, że na spokojnie uda się o wiele lepiej. Pozdrawiam

Esox Hunter - 14 Lis 2005, 10:55
Temat postu: Spotkanie Zachód Team
Loesi dobrze mówisz. Nie ma się co śpieszyć. Tym bardziej, że nie pochodzimy z jednego miasta aby spotkac się w każdej chwili. Dlatego proponował bym najpierw wirtualne spotkania na czacie lub na gadu gadu. W ten sposób też przecież można się wstepnie dogadać co do organizacji grupy. Musimy tylko wybrać dzień i godzinę pogaduszek :) Pozdrawiam - Valdee.

[ Dodano: Wto Lis 22, 2005 7:16 am ]
Nosz kurde :) Tydzień z hakiem minął a tu lipa ;/ Tylu było chętnych na zoorganizowanie grupy lubuskie a teraz cisza. No co jest z Wami ?? 8|

front247 - 24 Lis 2005, 21:54

a moze FRONT LUBUSKICH FIEST- :hahaha:
TO MOJA PROPOZYCJA:)
jeszcze nie jestem w klubie ale bede!!!
pozdrawiam

front247 - 24 Lis 2005, 22:02

no ja jestem chetny
na spotkanie lub jakies ustalenia,czasu mam niewiele ale zawsze cos tam ukradne:)
fajnie by bylo sie troche zoorganizowac i przejechac 50-cioma fiestami przez westerplatte w zielonej :lol:
jak cos to czekam na propozycje

Leosi - 25 Lis 2005, 09:19
Temat postu: za mało głosów, za mało czynów
Zaniepokoiła mnie nasza cisza. Prponuję abyśmy spotykali się na forum w każdą niedzielę po godz. 18. To godzina kiedy wszyscy są w domu (no chyba że pracujecie) i możemy spokojnie coś ustalić w związku z naszą drużyną. Chciałbym abyśmy ustalili jakiś szkielet poczynań a potem powinno iść dalej i na wiosnę spotkanie real. Co wy na to ? To chyba rozsądne. Pozdrawiam. Zespół ZACHÓD !
kazi - 25 Lis 2005, 12:51
Temat postu: Re: "Młodości ty nad poziomy wylatuj"
Leosi napisał/a:
Co do dwukolorowych fiest to ostatnio widzielm kilka razy jakąś niebiesko/czerwona moze to kogos z was ?
No właśnie... czerwono - niebieska żywicielka moich zmysłów.
A tak na marginesie to byłem u fachowca i zapragnął ode mnie 850 zł za: błotnik, maskę (dwustronnie), zderzak niski i fragment błotnika tylnego. To dużo czy w sam raz ?
PS. Gang lubuski to świetny pomysł, a na pierwszy zlot wiosną proponuję się wybrać w sam środek regionu do Łagowa.

Pewnie moja czerwono, niebiesko, srebrna :) po wypadku :) a była taka ładna czerwona fiestka :twisted:

odyniec - 25 Lis 2005, 23:25

hyh na wiosne to ja bede daleeeeeko stad;] a moze chociaz na siweta zyczenia se zlozymy co?? ;>
Esox Hunter - 26 Lis 2005, 12:19
Temat postu: spotkania na chacie
Może pogadamy w niedziele po 20:00 ?? Ja na 18 mykam do kościoła więc nie będę miał możliwości obgadać sprawy związane z naszą grupą :)
Esox Hunter - 26 Lis 2005, 12:25

Front247 - witamy w Team Zachód :ok: :) W tym roku była opcja przejechania Fiestami przez miasto - jednak nie wypaliła. Może na zlocie 2006 uda się coś takiego wykąbinować :) Co do spotkań - padła propozycja wirtualnych spotkań na czacie, np: w każda niedzielę po 20:00. Spotkania w realu będą również. Mam nadzieję, że już niedługo. Pozdrawiam - Valdee.
Leosi - 27 Lis 2005, 18:21
Temat postu: brum, brum
Godzina 18.22, a tu cisza. Nikogo na czacie ii na forum też cisza. Trudno.
odyniec - 28 Lis 2005, 00:10

jest 12 w nocy.... a ja dopiero wrocilem z roboty....
Esox Hunter - 28 Lis 2005, 20:11
Temat postu: Bla bla bla
Nom, a ja o 2020 z kościoła wróciłem :) Zostaje nam chyba tylko przez forum się dogadać.

PS. W weekend jadę w okolice Międzyrzecza. Może jakiś spocik w M-czu? Dacie radę coś wykąbinować?

WooYownik - 30 Lis 2005, 16:19

normalnie chyba bede musial do was wpasc i wam spot zorganizowac :P
Esox Hunter - 30 Lis 2005, 20:04
Temat postu: :)
Heh Wooyo masz rację :) coś kiepsko nam to wychodzi ;-( Obawiam się, że pierwszym naszym spotem będzie zlot 2006 8|
WooYownik - 30 Lis 2005, 20:17

Ja wam dam dopiero zlot 2006 ... przelicze fundusze na dojazd i ustale termin i obecnosc obowiazkowa :P a jak nie to becki :PPP :) choc pewnie najszybciej to bedzie styczen jak do was zawitac bede mogl :)
Esox Hunter - 30 Lis 2005, 20:29
Temat postu: ;]
Zapraszamy, zapraszamy :) Może będzie wtedy śnieg to się do Kisielina na tor pojedzie :)
herrkam - 30 Lis 2005, 22:24

ooooo nie będziemy musieli się zebrac wczesniej zeby wszystko zorganizowac :ok:
front247 - 3 Gru 2005, 23:04

OK POSTARAM SIE ODEZWAC W NIEDZIELE .
DZieki za nieoficjalne przyjecie do grupy zachod
pozdrawiam :)

Kam'ol - 6 Gru 2005, 01:36
Temat postu: super!!!!!!
JESTEM Z GRUNTU i z urodzenia falubazem i popieram :devil:
sowa - 6 Gru 2005, 03:32

..hmmm faktycznie temat troche ucichł. ;-| Mi wybaczcie wiecej mnie nie bylo niz bylam a likendy cale w pracy ;-( ..jesli nam tak pod gorke do spotkania to moze chociaz te ulotki wprowadzimy w zycie???... choc kilka w tygodniu za wycieraczkami i na nowy rok moze bedzie nas wiecej :-) bo ostatnio fiestek w zielonej jak grzybow po deszczu ;) w gorzowie i całym regionie pewnie to samo!!! ..zaraz od tego co sie tu panoszy z bydgoszczy zaczne wyciagać wzor ulotki.. przerobimy ja na swoje zeby do praw autorskich sie nie czepial i na parkingi 8) ...kto jest za??? :-)
Esox Hunter - 6 Gru 2005, 08:08
Temat postu: Łoł, Sowa nadal z nami :)
Ooooo Sowa :) A ja już myślałem, że zapadłaś w sen zimowy :hihihi: Dziś w pracy trochę pogrzebię przy ulotkach jak będe miał chwilkę czasu. Masz rację - fiest na mieście strasznie dużo :) JAk zrobie jakiś wzór (czytaj przerobię wzór Wooya) to go zalinkuję :)

Kam'ol masz zdjęcie swojej fury? Może już gdzieś się mijaliśmy na mieście :)

Mafios - 6 Gru 2005, 10:28

sowa napisał/a:
..hmmm faktycznie temat troche ucichł. ;-| Mi wybaczcie wiecej mnie nie bylo niz bylam a likendy cale w pracy ;-( ..jesli nam tak pod gorke do spotkania to moze chociaz te ulotki wprowadzimy w zycie???... choc kilka w tygodniu za wycieraczkami i na nowy rok moze bedzie nas wiecej :-) bo ostatnio fiestek w zielonej jak grzybow po deszczu ;) w gorzowie i całym regionie pewnie to samo!!! ..zaraz od tego co sie tu panoszy z bydgoszczy zaczne wyciagać wzor ulotki.. przerobimy ja na swoje zeby do praw autorskich sie nie czepial i na parkingi 8) ...kto jest za??? :-)


a Ty sowa szykuj sie na ZG to Cie spijemy :)

Jareczek - 6 Gru 2005, 19:23

Mafios napisał/a:

a Ty sowa szykuj sie na ZG to Cie spijemy :)


Żebyś sie nie zdziwił, bo juz widziałem kilku taki co miało spić dziewczyny na imprezach, a potem spali pod stołem a dziewczyny dalej piły :twisted:


Sory za OT 8)

sowa - 7 Gru 2005, 11:49

Mafios napisał/a:


a Ty sowa szykuj sie na ZG to Cie spijemy :)



...mafios zbóju a od kiedy ty praktykujesz spijanie grzecznych, niewinnych dziewczynek he?? :-) ...zebys pozniej wstydu nie mial :-P ..heh ten zlot to bedzie ..atrAKCJA ;d

Esox Hunter - 7 Gru 2005, 13:51
Temat postu: Ulotka Team Zachód
Przerobiłem nieco ulotkę Wooya i wyszło mi takie coś



może być?? Czy coś zmienić?

Pozdrawiam - Valdee.

sowa - 7 Gru 2005, 14:21

hmmm zastanawiam sie nad sylwetka auta.. ktore mk .....;) .. co poprnujecie??? ... niby mk3 jest najpopularniejsze ale z drugiej czemu zostawac w historii jak jest aktualny model;) ...i czy juz pisac miejsce spotkania jak orientacyjnej daty nie ma:)

poza tym wsio ok;) dyskusja otwarta!!!!!

Esox Hunter - 7 Gru 2005, 14:46

Chciałem wrzucić MK3 ale nie znalazłem odpowiedniego zdjęcia :)

A co do spotkań - w niedziele Wam pasuje, powiedzmy między 14:00-15:00? Koło amfiteatru jest sporo miejsca, można tam na początek podjeżdżać :P Raz w miesiącu chyba każdy wygospodaruje te pół godziny :)

kazi - 9 Gru 2005, 01:35

szkoda ze Odyniec nie bedzie z Nami zima w styczniu a my we 2 zgrani z Gorzowa fiestkami mielismy na zlot przyjechac :cry: :cry: :cry:
Esox Hunter - 10 Gru 2005, 09:13

kazi napisał/a:
szkoda ze Odyniec nie bedzie z Nami zima w styczniu a my we 2 zgrani z Gorzowa fiestkami mielismy na zlot przyjechac :cry: :cry: :cry:


Kazi nie pękaj :ok: Zorganizujcie się w Gorzowie, spotkajcie się, rozdajcie ulotki FKP a na wiosnę zrobimy spotkanie naszej i Waszej grupy :yes:

kazi - 10 Gru 2005, 12:37

a moja fiesta wciaz łaciata bo brak funduszy na jej pomalowanie :( wstyd taka sie pokazac na spocie :ups:
Esox Hunter - 10 Gru 2005, 17:43

Chyba jeszcze mojej nie widziałeś :) Lakier z niej schodzi jakby jakąś łuszczycę załapała :) Złazi z dachu, ze zderzaków i z drzwi :) Też nie mam siana na jej pomalowanie, bo weselicho w drodze i sianko trzeba zbierać na imprezkę :D
kazi - 10 Gru 2005, 23:16

z mk4 z 97 roku i juz lakier schodzi?? :fox: kurde a moja juz ma tyle latek bo az z 92 jest i nic nie odłazi :D a to ciekawe
sowa - 11 Gru 2005, 10:32

..ze tak sie wtrace bezczelnie chopaki... czyli ten proj ulotki zostal oficjalnie zaakceptowany zostaje wydrukowac i .....rozprowadzac?:) ..w sumie nie ma na co czekac....
Esox Hunter - 11 Gru 2005, 10:36

Schodzi, bo fiesta była malowana w całości, po pierwszy właściciel (z Francji) zaliczył nią niezłą stłukę :D

Sowa: ulotki są gotowe, tylko jest lipa bo pogoda niezbyt na wtykanie ulotek za wycieraczki ;/

odyniec - 5 Sty 2006, 00:27

zapodajcie nam do gorzowa ok 1k szt na poczatek..... by sie uparl to moge dla fkp kolportaz na caly gorzow zalatwic - pod kazde mieszkanie..... i na zielona tez niebylo by problemu bo tam tez mam wtyczke;>

tylko te 1k szt do gw to od zaraz moglbys wyslac.... chocby aby za wycieraczki fiesta wsadzac jak sie na miescie spotka....

[ Dodano: Sro Sty 04, 2006 23:28 ]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa popraw ulotke!!! tam powinno byc Parkingu a nie prakingu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[ Dodano: Sro Sty 04, 2006 23:35 ]
generalnie jednak preferowalbym mk3 w ulotce.... jest najbardziej popularnym modelem....



http://www.fiesta-gallery...ame=Bjoern52351




http://www.fiesta-gallery...p?Name=Chris16v



te dwie mi sie super podobaja....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group