Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Moja mk3 tuning 100% wszystko sam

micał1bolo - 22 Sty 2006, 00:13
Temat postu: Moja mk3 tuning 100% wszystko sam
[URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] [URL][/URL] i co myślicie tylko szczerze bo na wiosne szykują sie zmiany i chce wiedzeć co mam poprawić tylko nie kolor ! kolor już mam!
Darekmk3 - 22 Sty 2006, 00:34

no fajnie zrobiona zreszta co tam z zewnatrz juz wiele razy widzialem ja na zywo nawet mijalismy sie a 4 zdjecie zrobione miedzy foxlakiem a sklepem z olejami itp..
na spot musisz wpasc i basta :D
pozdro 3m sie

mikolaj_r - 22 Sty 2006, 01:15

No cóż bardzo ciekawa fiestka, w dodatku z moich okolic :) . Ekstremalnie ale z pomysłem. Podoba mi się szczególnie malowanie, wydech i tylny spoiler połączony z klapą. Ja bym koniecznie obnizył zawias i wstawił większe fele bo przy takim rozmachu prac te które są wygladąją niebardzo. Fajnie by było usunąc to przetłoczenie na masce pomiędzy lampami i te okrągłe wloty na boku przedniego zderzaka - jakoś mi się nie widzą. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie. Pamietaj że to Twój samochód i najważniejsze żeby Tobie się podobał. :yes:
Danio - 22 Sty 2006, 01:58

no tak jak już wcześniej pisałem ...ciesze sie że sie pojawiłeś ...widzę że troszki sie zmieniło od naszego ostatniego spotkania...teraz idę spać....może jutro się przyjrzę dokładnie i coś podpowiem ...zapraszamy na spociki
doogi - 22 Sty 2006, 08:35

pousuwaj te kable wewnątrz.
mi tam sie nie za bardzo podoba ale to twoja autko...

NOWITEK - 22 Sty 2006, 09:26
Temat postu: Re: Moja mk3 tuning 100% wszystko sam
micał1bolo napisał/a:
i co myślicie tylko szczerze bo na wiosne szykują sie zmiany i chce wiedzeć co mam poprawić tylko nie kolor ! kolor już mam!


Ja bym zostawił białe migacze. Całą resztę proponuję zmienić.

Radziu - 22 Sty 2006, 09:43

Fajny pomysl z tym LCD-kiem :ok: ! Ogolnie fura wypas tylko ten wlot na dachu bym sciagnal!
Mafios - 22 Sty 2006, 09:53

fajnie bagaznik zrobiony ciekaw jestem czy przy dzwonie w tyl ubezpieczalnia zwraca koszta za sprzet :devil:
jaco11 - 22 Sty 2006, 10:23

Mafios napisał/a:
fajnie bagaznik zrobiony ciekaw jestem czy przy dzwonie w tyl ubezpieczalnia zwraca koszta za sprzet :devil:

faktycznie bagazniczek fajnie zrobiony :D

cinot - 22 Sty 2006, 11:03

Biję pokłony i chylę czoła przed zdolnościami manualnymi, świetnym pomysłem, niebagatelną aranżacją wnętrza i ekstrawaganckim malowaniem pojazdu a także ciekawym pomysłem na zabudowę car audio.

Jedynąrzecząktóra mi nie odpowiada jest wlot na masce i na dachu.

Pozdrawiam i serdecznie gratuluję, to chyba jedyna fiesta w klubie w stylu fast nad furious

tomekk58 - 22 Sty 2006, 11:09

hmm widzialem to autko kilka razy na zywo i musze przyznac ze duuzo ciezkiej pracy bylo w nie wlozone ale ja bym wyciepał (zmienił) te zderzaki, progi. zglebił i dał wieksze fele ... ale to tylko taka moja wizja.. :D wazne ze Tobie sie podoba i :brawo: za włozona prace
pozdroo

Piesek - 22 Sty 2006, 12:10

generalnie nielubie tuningu typu spojleru-bajero.. to mi się kojarzy z typem dresiarza w maluchu z wielka nalepa pionieer a tylniej szybie. Ale jako ogrom twojej pracy niemogę tak na to auto powiedziec, bo bys mnie znienawidzil. Ale jak tobie taki coś się podoba to okey to niebędę się na temat tego wypowiadać. Jak już idziesz w takim gierunku stuningu to szkoda, bo widze ze talent masz i sporo fajnych rzeczy moglbys z tego auta zrobic. Ale jak juz chcesz zostac przy tkaim stylu to aluski 17" poszeżyć nadkola o jakies 5cm na stronie, bo auto wyglada bardzo smieszne z progiem i plugiem z przodu a nadkola takie malutkie a kola od taczki. I coś ze wlewem zrobic bo on to juz wogule do nieczego w twoim aucie niepasuje.
Debek - 22 Sty 2006, 14:09

KONIECZNIE większe felgi, z oponkami na jakimś mikrym profilku
KONIECZNIE kubełkowe fotele, najfajniej SPARCO(tak jakoś podoba mi się ta nazwa)
może pochowaj te kable w środku
o, to tyle
Choć ja w życiu nie wydał bym ani grosza na tuning optyczny, masz fajny samochód

A-Tiger - 22 Sty 2006, 14:57

jaki akumulator daje rady przy tym wszystkim.. ?
dday - 22 Sty 2006, 17:34

według mnie zdeżak tylni nie pasuje troszki do przedniego (tylni okrągły a przód kańciaty :-P )
pozatym usunołbym pozostałości po wycieraczce i zamku z tylniej klapy.
...a tak to jak mówili: zdeczka większe fele albo nizej (przy tych zdezakach bedzie ciężko :P ) i wlew paliwa ;)

Rasta - 22 Sty 2006, 17:51

Prosze, prosze Ruff Ryders - pełna gangsterka!

Zapodaj więcej info na temat zawartości bażnika.

micał1bolo - 22 Sty 2006, 18:25

Mam pomysł na wiosne
pierwsze to zabudowa monitora + ps2 i pochowanie wszystkich kabli
obniżyć fiestke na max a potem dopasuje zdeżaki i progi
alusy min.15 cali mam załatwione LAMBODORS przednie lampy od vw polo 2000r. pasuja prawie idealnie. siedzenia obszyc skórą albo kubełki. kolor już mam na 95% będze to cameleon a 5% to kolor z lambo. no i takie tam poprawki.
A co do bagerznika to są tam 2xwzmacniacz BLAUPUNKT GTA 400w tuba BLAUPUNKT GTA 750w tuba PYLLE 1200w kondensator 1farat i 2 głośniki BLAUPUNKT GTA 150w
szykuje sie jeszcze jeden wzmacniacz oczywicie BLAUPUNKT na głośniki ale narazie wzupełności wystarcza! :jupi:

Piesek - 22 Sty 2006, 18:52

pseudo kameleon tzn 2 kolorowy? Czy 3 i wzwyż? Czyli już typowy kameleon? A laboo doors oryginalnie elektrycznie do góry otwierany czy poprostu zawias przestawiasz ? Lampy zwykłe od polo mieją się z celem ale jeśli kupisz coczewki to wtedy fajnie to bedzie wygladac

PS. na początku też chciałem malować w swojego w pseudo kameleona, ale jak widziałem jak to wyglada to podziekowałem. Na prawdziwego kameleona niesty niestać mnie.

marcus_87 - 22 Sty 2006, 20:07

pracy napewno duzo w to wlozyles. moze nawet za duzo. osobiscie wole samochody dopracowane ale dyskretne, tym tez mozna sie wyrozniac...
RAF_74 - 22 Sty 2006, 20:21

Można wiedzieć ile kasy Cie orintacyjnie wyszło to tuningowanie ?
Fordon - 22 Sty 2006, 20:27

Z zewnatrz: zmiana felg na np 15" i dopiero pozniej pasowanie zderzakow(ktore teraz sie gryza ze soba) i progow... a w srodku pochowaj te kable zeby nie szpecily :)

Pozdrawiam

micał1bolo - 22 Sty 2006, 22:38

RAF_74 napisał/a:
Można wiedzieć ile kasy Cie orintacyjnie wyszło to tuningowanie ?
sama przerubka to koszt ok.2000 nielicząc roboty robiłem to sam! a całe car audio to ok.4,5 tyś. tyle co wartość fiestki :sad:

[ Dodano: Nie Sty 22, 2006 9:46 pm ]
Piesek napisał/a:
pseudo kameleon tzn 2 kolorowy? Czy 3 i wzwyż? Czyli już typowy kameleon? A laboo doors oryginalnie elektrycznie do góry otwierany czy poprostu zawias przestawiasz ? Lampy zwykłe od polo mieją się z celem ale jeśli kupisz coczewki to wtedy fajnie to bedzie wygladac

PS. na początku też chciałem malować w swojego w pseudo kameleona, ale jak widziałem jak to wyglada to podziekowałem. Na prawdziwego kameleona niesty niestać mnie.
ja mówie o cameleonie a nie o lakieze co sie troszke mieni mieszam lakiery na auta to wiem oco chodzi ten cameleon co mam na oku to ma 4albo nawet5 kolorów i koszt to 800zł za 1l. jeszcze ujdze. lambodors toi całe zawiasy co unoszą drzwi do góry a lampy to tylko z soczewka a nawet te zwykłe są ładniejsze tak zwane klarr lampy :yes: :yes:
Darekmk3 - 22 Sty 2006, 23:17

micał1bolo napisał/a:
RAF_74 napisał/a:
Można wiedzieć ile kasy Cie orintacyjnie wyszło to tuningowanie ?
sama przerubka to koszt ok.2000 nielicząc roboty robiłem to sam! a całe car audio to ok.4,5 tyś. tyle co wartość fiestki :sad:

[ Dodano: Nie Sty 22, 2006 9:46 pm ]
Piesek napisał/a:
pseudo kameleon tzn 2 kolorowy? Czy 3 i wzwyż? Czyli już typowy kameleon? A laboo doors oryginalnie elektrycznie do góry otwierany czy poprostu zawias przestawiasz ? Lampy zwykłe od polo mieją się z celem ale jeśli kupisz coczewki to wtedy fajnie to bedzie wygladac

PS. na początku też chciałem malować w swojego w pseudo kameleona, ale jak widziałem jak to wyglada to podziekowałem. Na prawdziwego kameleona niesty niestać mnie.
ja mówie o cameleonie a nie o lakieze co sie troszke mieni mieszam lakiery na auta to wiem oco chodzi ten cameleon co mam na oku to ma 4albo nawet5 kolorów i koszt to 800zł za 1l. jeszcze ujdze. lambodors toi całe zawiasy co unoszą drzwi do góry a lampy to tylko z soczewka a nawet te zwykłe są ładniejsze tak zwane klarr lampy :yes: :yes:

przrabiaj przerabiaj wiem ze po zorach jezdzi taki stary opel z lamdors i zajebiscie wygladalo jak gosciu na stacji wysiadal,cameleon fakt w foxlaku tez mi zaspiewali od ponad 700zl za litr ,lampki tez beda ciekawie wygladac

pozdro 3m sie i mam nadzieje ze kiedys wkoncu cie dogonie i pogadamy hehe bo tak to co jakis czas tylko cie mijam ;)

micał1bolo - 22 Sty 2006, 23:24

co??????????? w foxlaku?????????? jatam robie !!!!!!!!!!!! narazie mam wolene. może kiedys sie spotkamy wsklepie?
Darekmk3 - 22 Sty 2006, 23:35

micał1bolo napisał/a:
co??????????? w foxlaku?????????? jatam robie !!!!!!!!!!!! narazie mam wolene. może kiedys sie spotkamy wsklepie?

hehe jaki ten świat mały hehe no ale jeszcze Cie tam nie widzialem -fakt auto stoi dosyc czesto pozdro

oley - 23 Sty 2006, 16:50

No widze ze kolega ma podobne pomysly do moich :D
taz palnuje swiatelka od polo wsadzic (soczewki rzecz jasna)
Mam prosbe mozesz zrobic fotke wydechu od spodu ?? bo zamiezam robic drugi wydech i szukam patentow inny niz moj ;-|

generalnie to mi sie podoba furka tylko cos z nadkloami zrob i gleba

Piesek - 24 Sty 2006, 19:11

gdzie Ty tam widzisz w audio 4500zł? Radio max 600zł, sony playstation max 700zł, głośniczki w półce max 150zł, głośniki basowe max 600zł, kondensator max 200zł, wzmaki max 600zł, okablowanie max 300zł, głośniki przednie max 300zł. I to mówię o nówkach. A taki zestawik na allegro używany to można kupić za 2tyś. Więc chyba coś się ci popieprzyło przy obliczeniach
doogi - 24 Sty 2006, 19:25

piesek jeszcez robocizna :D
doogi - 24 Sty 2006, 21:44

prezes - pozamiatane :D
ja ze swojej strony dodam ze widać ze zrobione wlasnorecznie;]

micał1bolo - 25 Sty 2006, 01:25

Piesek napisał/a:
gdzie Ty tam widzisz w audio 4500zł? Radio max 600zł, sony playstation max 700zł, głośniczki w półce max 150zł, głośniki basowe max 600zł, kondensator max 200zł, wzmaki max 600zł, okablowanie max 300zł, głośniki przednie max 300zł. I to mówię o nówkach. A taki zestawik na allegro używany to można kupić za 2tyś. Więc chyba coś się ci popieprzyło przy obliczeniach
A ALEGRO TO JEST TYLKO PS2 A RESZTA TO KUPIONE WSKLEPIE NOWWWWEEEEEEE!!!!!!!!!!WIEM ŻE SAMO RODIO KOSZTUJE NA ALEGRO JAKIEŚ 600-850ZŁ JA NIESTETY ZAPŁACIŁEM 1400+100ZA PILOT MONITOR RAZEM Z TV 700ZŁ KONDENSATOR 240ZŁ TUBA BLAUPUNKT 370ZŁ TUBA PYLLE 600ZŁ 1 WZMACNIACZ 350 A 2 WZMAZNIACZ 400 KABLE OK150ZŁ GŁOŚNIKI KOMPLET OK.500ZŁ PS2 330ZŁ MOŻE BYĆ TAM JAKIEŚ 200ZŁ RÓŻNICY. mam prawie na wszystko rachunki!!!
Piesek - 25 Sty 2006, 09:12

ja nikomu niezazdroszcze jeśli chodzi o mnie Darku. Bo zupełnie inne style lubię, a co do muzyki że mam zazdrościć to narazie zazdroszcze psx i monitora. Bo firmy blaupunkt nielubię, radyjko jest dosyć fajne i ma łatwe menu, bawiłem się takim i jest naprawde fajne. A co do reszty.... skrzynke taką testowałem i jest strasznie lipna, głośniki w półce też już słyszałem i też mizernota. Jedynie czego nieodsłuchiwamiem jeszcze z tego co ma Michał to głośnika pyle. :devil:
PS. Zazdrośc a wyrażanie swojego zdania zupełnie dwie inne wkestie. Bo ja naprawe niemam czego zazdrościć Michałowie, napisałem czego w tej chwili mu jedynie zazdroszcze.

luby- - 25 Sty 2006, 12:01

jak dla mnie :
...... za szybcy za wściekli.....

cinot - 25 Sty 2006, 15:22

No i się nam robi bezsensowna kłótnia io co??

O to że kolega miał odwagęchęci i umiejętności przerobić swoją fiestę???


Ludzie dajcie sobie troszeczke na luz, miło chyba czasem zobaczyc cos innego niz zderzaki od xr2i prawda???? Troszk.ę kolorytu nam ta fiestka wprowadza i bardzo dobrze!

A to że się coś komu nie podoba można powiedzieć uprzejmiej( to co do niektórych)


I nie podoba mi isę że ktoś napisał że ,, wielki klubowicz a jezdzi seryjnąfiestą" chlopaki tak nie mozna, 3/4 klubu jeździ seriami i jest dobrze, przynaleznosc do klubu nie oznacza modyfikowania autka!


POKÓJ :)

p0nk1 - 25 Sty 2006, 15:32

Darek ... to autko przyczaiłes na Żorkach ?? ... bo nawet piechtolotem bym sie przeszedł by je zobaczyć ... jak dla mnie ... po zdjeciach nie widze szczegółów... i nic złego nie moge powiedziec... jak dla mnie to smerfastycznie urządzone autko ... jedynie co ja niedoswiadczony fiestomaniak moge powiedziec ... ze wkurw***iały by mnie takie małe loosterka ... ;p a tak to mega ...


Peace

micał1bolo - 26 Sty 2006, 14:38

ja sie wcale niezraziłem tymi opiniami DZĘKI ZA WSPARCIE niekturym sie podoba niekturym nie i tak zaniedługo będze znowu przeróbka i teraz to na maxa
A co do spotu wtychach to ja zmiłą chącią sie zjawie!!!!!!!!tylko kiedy bo napewno wytm samym miejscu co rok temu :jupi:

Artone^ - 27 Sty 2006, 00:11

napisze moje zdanie o fiescie michala ... bez wulgaryzmow i klotni ... ladny badlook, ciekawy wlot z boku, kolor ( ta zielen ) calkiem fajny :] a reszta nei na moj gust i mi sie nie podoba :)
micał1bolo - 27 Sty 2006, 01:24

chłopaki poco ta zadyma :evil: ja tylko chciałem żebyście mi doradzili co mam zrobić poprawić we fiescie bo szykuja sie zmiany!! a tu wyszła jakaś zadyma dajcie troszke na luzzzzzzzz :-( :-( :-(
RKRman - 27 Sty 2006, 01:51
Temat postu: luzzzzzzz
micał1bolo napisał/a:
chłopaki poco ta zadyma :evil: ja tylko chciałem żebyście mi doradzili co mam zrobić poprawić we fiescie bo szykuja sie zmiany!! a tu wyszła jakaś zadyma dajcie troszke na luzzzzzzzz :-( :-( :-(


:lol: hehe ..no właśnie miły kolego...dlatego że już jest dawno na luuuzie.......piszemy tak ...jak piszemy :ok:


..co do autka .....w obecnym "rozmiarze" przerobione nadwozie jest chyba troche spuchnięte - pomyślał bym nad poszerzeniami nadkoli i oczywiście większymi rolkami co by wyrównać proporcie - zakładam że skoro planujesz zmiany ..to obecna wizja do końca Cię nie zadowala - może warto pomyśleć o totalnie innej barwie ? ...skoro chcesz zmieniać - to z wykopem ...i tak koszty będą :ok:

p0nk1 - 27 Sty 2006, 08:30

Zmien Lusterka ... ;p
Bad_Boy__Zabrze - 27 Sty 2006, 09:13

hehe.... nie no lusterka daja rade :D ale mi cos z tylu nie pasuje, ale zbytnio nie wiem co :-( ale w jednym chyba mi wszyscy przyznaja racje, ze za wlozony trud naleza sie wielkie :brawo:
nocai - 27 Sty 2006, 13:37

Po 1 primo schować kable,
po 2 primo zmienić fotele,
po 3 primo zazdroszczę wolnego czasu :-)

Daras84 - 27 Sty 2006, 15:05

c wy chcecie o dtych lusterek przeciez fajne sa!! a na pewnoe lepsze od paletek :P
p0nk1 - 27 Sty 2006, 15:07

lusterka prezentują sie niezle ... lecz chodziło mi hmmm jakby to okreslic ... no ... o rozmiar ... wydaja sie takie malutkie ... :/

no a jeszcze chyba tego nie pisałem ... ale za trudy ... ogromny plus ...
za wlasną robote ... mega hiper ultra dupny plus ...
podziw ... podziw ... podziw ...

PumaRST - 27 Sty 2006, 19:56

Piesek, jak by wszystkie fiest wyglądały tak samo to by było nudno!!!!
Darekmk3 - 27 Sty 2006, 23:16

PUMA napisał/a:
Piesek, jak by wszystkie fiest wyglądały tak samo to by było nudno!!!!

w sumie masz racje ale Piesek dobrze kombinuje hehe
Michal kupa dobrej roboty za tobą ale jeszcze wiecej przed tobą ale faktycznie to uglebic i kameleonik i kozacki alum lambo i juz jest furencja na tip top ;)
pozdro 4all

micał1bolo - 28 Sty 2006, 16:24

SERDECZNE DZEKI ZA PODPOWIEDZ !!!!!!!!!! NAPEWNO JĄ ZGLEBIE I ALUMKI MINM.15CALI ALE TO DOPIERO NA WIOSNE TERAZ MUSZE SKOŃCZYĆ PEUGEOTA 205 BO JEST WTOTALNEJ PRZERUBCE A DOPIERO MOJE :yes: :yes: :yes:
Junior - 30 Sty 2006, 11:27

kolego odpowiedz jeszcze mi tylko na 1 pytanko ile masz teraz ja uniesiona od ziemi ?? zawieszenie standard?? jak sobie radzisz z jazda po dziurach ?? bo ja dopuki nie utwardziłem zawieszenia to co tydzien kleiłem zderzaczek przedni nawet na ostatnim spocie w warlubiu jak wjezdzalem na pole gdzie wsyscy klubowicze sie znajdowali połamałem lewy róg zderzaka ;-) ;) :ok: POZDRAWIAM I MIŁEJ DALSZEJ PRACY
micał1bolo - 31 Sty 2006, 00:20

fiesta jest na orginalnych amorach jest troszke utwardzona a cała fiesta wisi ok.10-11cm. nad ziemia latem to spoko ale zima to jest odjazd jak płógi niejada odgarniać to ja torobie fiestą :lol: przedni zderzak klejiłem ok.7razy i znowu jest do klejenia ale to na wiosne :yes: :yes:
Piesek - 31 Sty 2006, 09:48

I Michał odpowiedz se sam na to pytanie: Czy warto mieć samochód spojlero bajero który wogule nieradzi sobie wpadniejsz w dziure amor to zamortyzuje i walniesz zderzakiem od ziemie. Nielepiej zrobić niskie auto stosując amortyzatory i sprężyny sportowe, tylko kombinować z jakimiś doklejkami, pługami, dokładkami, plastixami, latexami i cholera wie co. A jeśli już Ci się takie coś podoba to źle zaczynasz w złej koleności, najpierw się robi tak żeby wszystko się trzymało kupy a dopiero potem myśl o jakiś kolejnych bajerach. Zakup sportowy zawias zrób tak to auto żeby szło snim jeździć. A co tu się chwalić że stoi 10cm nad ziemią... jeśli plastiki same obniżają o 15cm. Moje auto bez żadnych doklejek z przodu wachacz 8cm nad ziemią się znajdował. I niemiałem jakiś problemów że mi zderzak odleci. Fakt kilka razy zarąbałem pasem przednim o krawężnik bo za blisko podjechałem przy parkowaniu, ale to wyłącznie moja wina, a nie jakiś płógów. Troche problem był przy przejeżdzaniu przez garby, ale takie życie :D FIESTA GOKART to jest to :D FIESTA to za małe auto na takie cudawctwa, to nie jest japończyk.... Michał przemyśl to bo szkoda marnować twoich zdolności na takie dziwadła... mogę Ci podesłać naprawde fajne foteczki fiestek gokartów na meila :D :D
micał1bolo - 31 Sty 2006, 15:04

PIESEK masz racje tak miało być zrobione na początku chciałem go posadzić ale jak założyłem progi i zderzaki to już miałem problem przejechać przez progi zwalniające to mi sie odechciało obnirzać teraz będze posadzony bo mam załatwione inne zderzaki i progi a itak fiesta będze przerobiona ja niemoge mioeć normalnego auta wkońcu jestem prezesem KLUBU TUNINGOWEGO PSZCZYNA więc musze mieć coś innego :yes: :yes:
Intruder - 2 Lut 2006, 13:22

a ja Ci powiem taq... mi się baaardzo podoba taq jak jest :) A szczególnie mnie urzekł lakier :ok: JEST POPROSTU BOSKI i pasuje jak Schumacher do ferrari :ok: :ok: :ok:
LOY - 17 Lut 2006, 14:18

Panowie na prośbę wielu z was wyczysciłem temat z pyskówki która tam sie pojawiła ...przy okazji kilku z was otrzymało warny za wulgaryzmy ;/
Przepraszam ze temat wyczysciłem dopiero teraz ,ale w magiczny sposób ...nie miałem do niego dostepu.
licze ze nikt juz nie zacznie niepotrzebnie negatywnie podkrecajacej dyskusji.

Presto - 18 Lut 2006, 01:10

Mnie się osobiście samochodzik podoba, dużo serca włożone :D ..widziałem z bliska..caraudio naprawdę wypasik :ok:
Daras84 - 19 Lut 2006, 23:42

tez widizałem na live no i najwieksze wrzenie zrobił grajek plus lcd. no i ogien z wydechu :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group