Forum FiestaKlubPolska -

Sport w FKP - Kryterium Toru Kielce SuperOES 2011

PumaRST - 18 Sty 2011, 08:50
Temat postu: Kryterium Toru Kielce SuperOES 2011
Hej, o to wstępny kalendarz Kryterium Toru Kielce SuperOES 2011:

I Runda - 29 stycznia 2011
II Runda - 26 lutego 2011
III Runda - 26 marca 2011
IV Runda - 16 kwietnia 2011
V Runda - 21 maja 2011
VI Runda - 11 czerwca 2011
VII Runda - 23 lipca 2011
VIII Runda - 27 sierpnia 2011
IX Runda - 24 września 2011
X Runda - 22 października 2011

Ja będę raczej we wszystkich startował. Zapraszam wszystkich fanów, to podobno najlepsza i najtrudniejsza amatorska impreza torowa w Polsce. Warto wystartować choć raz żeby poznać swoje miejsce w szeregu. Moje jest jednym z ostatnich ale będę usilnie starał się to zmienić :hahaha:

trzeci - 18 Sty 2011, 08:57

Dla zainteresowanych link do strony zawodów - SuperOES Kryterium Toru Kielce
Rebel - 18 Sty 2011, 19:26

Ja od siebie dorzucę link do strony Automobilklubu Kieleckiego gdzie też znajdziecie trochę ciekawych informacji.
dark86ford - 19 Sty 2011, 14:31

PumaRST, a jak kosztowo starty sie ksztaltuja??
Żółwik Tuptuś - 19 Sty 2011, 15:50

Darek, - w zeszłym roku była 100 za start , w tym pewnie będzie podobnie .

Moim zdaniem warto , bo Tor trudny , a próby ciekawe .

PumaRST - 19 Sty 2011, 20:14

Więc jeszcze kilka info.

Rejestracja zaczyna się zawsze w poniedziałek 2 tygodnie przed zawodami - i tu radze się spieszyć bo im cieplej tym miejsca szybciej znikają (ograniczenie 90-110 aut). co do kosztów członkowie AK 80zł (być może członkowie innych AK też) inni 100zl - to ceny w pierwszy terminie czyli z reguly przelew w ciągu 5 dni. oraz platnośc w 2 terminie czyli na miejscu 150zł (rejestracja zgodnie z tym co napisałem na początku. Czasem też są wolne miejsca już w dniu imprezy ale to już loteria)

trzeci - 29 Sty 2011, 08:00

To co ? Trzymać dzisiaj kciuki za Bad Boysów ? ;-))
Jeśli tak, to powodzenia !
Pozdro ...

PumaRST - 29 Sty 2011, 22:20

hmmmmm,

obaj dojechaliśmy do mety.

ale po za tym to jesteśmy tak Ciency z Żółwiem że nawet nam nie wystawili "Damskiego Kibla" żebyśmy mieli gdzie stać. Tłumaczyli że nie warto :yes: :yes:

Żółwik Tuptuś - 29 Sty 2011, 23:37

Żatcy chłopaku .

Jesteśmy Żatcy . Ciency są o trzy klasy wyżej od nas .

A następnym razem to se własną deskę klozetową przywieziemy :yes:

No chyba , że nam się uda z prętszymi pojeździć na prawym i siępouczyć od nich jak być zajebistymi kulgogusiami

Pele - 29 Sty 2011, 23:39

W takim razie gratulacje za dojechanie do tej mety :ok:

Kod:
KLASA RWD

1    BMW E46 DIESEL
2    Fiat 126 P WRC   <----------------
3    BMW E 30
4    BMW E 36
5    Honda CRX del Sol
6    BMW E 30
7    BMW 318 IS
8    BMW
9    BMW E36
10   BMW Z4


To mi się podoba :V:

trzeci - 30 Sty 2011, 08:33

Oj tam, pitolicie :-P
Gdybyście byli tacy ciency i żatcy to byście w ogóle nie wystartowali.
A patrząc na obsadę w klasach to zawsze będzie ciężko coś uwalczyć Waszymi autami.
Ale frajdy, emocji, nauki i doświadczeń nikt Wam nie zabierze i zgadzam się z Piterem, że będzie to procentować.

Pele zwrócił uwagę na maluszka, mnie zaciekawił ten Fiat Fiorino który zajął 4 miejsce w klasie Marcina ;-))
I byle do 26-go lutego.
Pozdro ...

Żółwik Tuptuś - 30 Sty 2011, 09:42

Arturo, - jazda Wanną w klasie do 1600 to sztuka dla sztuki .

CRX-y i Civy , z tej klasy są notorycznie w pierwszej piętnastce generalki , do tego saxo , 206 itd .

Ja się z tym pogodziłem i imprezę traktuję czysto for fun , co nie zmienia faktu , że staram sie dawać z siebie i wanny wszystko .

CO ciekawe Wanna wzbudza spore zainteresowanie i to zarówno w parku maszyn jak i podczas jazdy na Torze ( z drugiej strony - startujących regularnie EVO jest ponad dziesięć , CRX-ów też . Wanna deklasuje wszystkie auta wiekiem i jest jedyna )

Mnie sie podoba tego typu zabawa i jak we wszystkich eliminacjach będe ostatni , to na koniec roku sam se puchar ufunduję i sam se go wręcze :) ( z grawerką - " dla permanentnie ostatniego "

Rebel - 30 Sty 2011, 11:08

Wyniki w klasyfikacji generalnej

Wyniki w klasach

PumaRST - 30 Sty 2011, 11:10

trzeci, odpowiadajac na twoje pytanie, Fiatem jechał mój kumpel który sciga się od 10-12 lat. auto to 1,4JTD (zdaje sie że zmienili mnożnik dla Diesli. On przy swojej wadze i mocy był poprostu konkurencyjny, a do tego kierowca który zna tor jak mało kto z całej stawki. to cała Historia.

Koncząc wypowiedź Żółwia, Almera też jest jedna, co wiecej zdaje się że jest to jedyna Almera w PL startująca regularnie w amatorskich zawodach. To jeden z argumentów który przemówił do mnie mimo dość dużej burzy mózgu w ostatnim czasie na temat zmiany auta.

Dla mnie to był pierwszy zimowy start. miedzy 1 a 3 przejazdem poprawiłem się około 20s. to dużo. Ucze się ustawiania ciśnienia w kołach, toru jazdy (a jest to zupełne zaprzeczenie tego jak się tam jedzie latem) i mam nadzieje ze ta zdobyta wiedza zaprocentuje w Lutym jesli warunki będą podobne.

Ten sezon dla mnie jest kolejnym sezonem nauki a dla "chrupka" bedzie sezonem zmian - dość sporych wiec bedzie trzeba się nauczyc tego auta od nowa. Generalnie, lecimy dalej choć nadal Nie ma z nami Pilota :ok:

Żółwik Tuptuś - 30 Sty 2011, 11:57

Sytuacja z Toru :

NA balkonie widokowym pełno ludzi , komentujących pierwszy przejazd .
Do Pumy i mnie podchodzi kierowca EVO z czołówki stawki i pyta :

- jak Ci idzie ? - pytanie do Pumy .
- Super . - Odpowiada ten głośno i z uśmiechem - Jestem trzeci w generalce .

- OD KOŃCA - dodaje jeszcze bardziej rezolutnie .

Kierownik EVO , nieco zmieszany , próbuje zmienic temat :

- a on z czego się tak cieszy ? - pokazuje na mnie .

- z tego , że jest ostatni - odpowiada Puma .

Cały balkon wali śmiechem , a Puma dodaje :

- Między nami jest jakiś TypeR - właśnie szukamy kierowcy , żeby z nim pogadać , że ma się poprawić , bo nam szyki psuje . Ostatnie dwa miejsca są nasze .

Od tamtej pory wszyscy patrzą na nas z wesołością , a auta i my jesteśmy rozpoznawalni :)

szynszyl - 30 Sty 2011, 18:58

a tam nie ma opla... :jupi: może i ja bym poszalał.. będę ten TypeR :twisted:
trzeci - 30 Sty 2011, 19:01

Daleko nie masz, dojazd w miarę - szykuj Opla i lets go ;-))
szynszyl - 30 Sty 2011, 19:20

kasowo, to najwcześniej V Runda - 21 maja 2011
na razie zbieram jak widzisz kasiore :hrabak:

PumaRST - 30 Sty 2011, 20:15

szynszyl, dawaj to dobre oderwanie od codzienności. Ople czasem się pokazują, znaczy się 1 lub 2 astry i jeden kadett
szynszyl - 30 Sty 2011, 20:55

sorry za robienie bałaganu w temacie, ale z jednej strony mnie kręci to od dawna, a z drugiej stan podszewki w portfelu skłania do sięgnięcia po sznur ;-(
opel jest dopiero 2 miechy w moich rękach i powoli odzyskuje sprawność.
jeździć jeździ, ale .. musi jeździć tak jak ja chce. wywaliłem stożek. szykuje się montaż kata, bo auto nie ciągnie od dołu obrotów. cholerny stożek dobił przepływkę. generalnie duperele, ale ich trochę jest.
stan moich umiejętności jest raczej kiepski i warto byłoby się podciągnąć, a gdzie jak nie na torach.
brakuje zaplecza na robienie modów. zero znajomych Heniów mechaników, co za piwo wsadzą to i owo.

xr2fun - 30 Sty 2011, 21:10

trzeci napisał/a:
Pele zwrócił uwagę na maluszka

Ten driver jest z mojego terenu ( Księstwo Cieszyńskie ) i należy pamiętać, że jeździmy na pudła :V:
Tak całkiem poważnie mnie będzie doskwierać brak treningu bo jak na razie każde auto jest w modach. To szybkie niebieskie sprzedałem ;-( .
Jedno jest pewne-silników zrobionych mam kilka, resztę nadrobię na YTP "potworem"
w klasie do 1,6 (ciągle brakowało mocy) :-P
Gratuluję chłopaki ukończenia tej imprezy bo dzwonić w tych warunkach było łatwo a nie to chodzi.

Rebel - 31 Sty 2011, 14:26

Pomarańczowy 126p ciągnięty na sztywnym pomarańczowym holu przez jakieś ałdi w kombi? :fox:
Piter - 8 Lut 2011, 19:24

Żółwik Tuptuś napisał/a:

CRX-y i Civy , z tej klasy są notorycznie w pierwszej piętnastce generalki , do tego saxo , 206 itd .

Hehehe skąd ja to znam :-P :bezradny:
Taka brutalna prawda.

Tommur - 9 Lut 2011, 09:11

No w tą niedzielę przeleciałem się na prawym saxo 1,6 8V - tylko 98 kuni. I raczej zapie.... niebo lepiej od CVH. Ale on lata na R888. Z tym, że musiałbym sie przejechać takim autem, bo ryczący wydech i goła blacha zafałszowują odczucia :-)
Faza - 9 Lut 2011, 11:46

sie wtrące :-P ..... zabawa na torze jest przednia :) ... mialem okazje startowac w zeszlym sezonie az dwa razy :-) ..... ja mam przyjemnosc strartowac w klasie 5 (niestety) i zawsze bylem na czele jak odwrocilem tabele :hahaha: .....

Jezdzic bede na pewno ale dopiero moze od 3 rundy jak poskladam fieste do kupy....

pozdrowionka i powodzenia w zdobywaniu umiejetnosci na torze....

Rebel - 27 Lut 2011, 00:11



:ok: :ok: :ok:

PumaRST - 27 Lut 2011, 00:27

tak, kolejny start za mną, co więcej pierwszy raz jestem pozytywnie zadowolony, mimo że 13/18 oraz 46/70 w generalce, to było naprawdę OK. więcej nie bylem w stanie ugrać, choć w 2 przejeździe 2 razy się ratowałem i gdyby nie to moze byłbym 1-2 pozycje wyżej w klasie.
trzeci - 27 Lut 2011, 19:27

No i gicio Marcin <oki>
Żółwik Tuptuś - 28 Lut 2011, 20:43

Widzisz czukiereczek - ja Ci szczęście przynoszę :)

Im dalej się od Ciebie trzymam , tym szybciej jeździsz :)

Jak byś chciał wygrać ostatnią eliminację , to w RPA nie byłem - jak kupisz bilet to ...

Gratulacje jednym słowem :)

PumaRST - 28 Lut 2011, 22:28

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Jak byś chciał wygrać ostatnią eliminację , to w RPA nie byłem - jak kupisz bilet to ..:)


to kupie dwa i lecimy razem a pierdzielić ostatnią eliminacje :hahaha: :hahaha:

Piter - 1 Mar 2011, 22:19

Żółwik Tuptuś napisał/a:


Im dalej się od Ciebie trzymam , tym szybciej jeździsz :)

Zwróciłeś uwagę że to na więcej ludzi działa :9:

Gratulacje z kolejnej eliminacji Puma.
Myślę że się zobaczymy choć na jednej eliminacji w tym roku. tylko trzeba zaplanować jakieś śródlądowanie u Ciecia w Zgierzu :)
Ale to na jesień. Najpierw Poznań <8>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group