Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [mk5] Fiesta by sandkar

sandkar - 23 Mar 2009, 01:25
Temat postu: [mk5] Fiesta by sandkar
1. NICK Sandkar
2. IMIĘ Miłosz
3. MODEL Ford Fiesta mk5
4. WERSJA Basic
5. ROCZNIK grudzień 99'
6. SILNIK 1.3i, 60 KM,
7. OPIS AUTA Mój drugi samochód, następczyni kadetta. Sprowadzona, drugi właściciel w kraju,
Obecny przebieg to 165k km, 4x airbag, wspomaganie.
8. ZMIANY
Praktycznie cała seryjna. Znikły aby żółte kierunki z przednich lamp i zostały zastąpione żółtymi żarówkami.
Wyposażenia w sumie brak. Nie było lampki bagażnika, tylnych głośników, ale teraz te braki zostały uzupełnione.
Radio seria Traffic 3000, doszedł wzmacniacz ze subwooferem, tylne głośniki dwudrożne, przednie seryjne wyleciały i zastąpiły je dwudrożne.
Myślę jeszcze nad centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami. Ewentualnie przednimi halogenami i jakimś alu.
Zmian technicznych brak.
To by było na tyle ;) Jak coś się zmieni to na pewno się dowiecie.

A oto ona:






Parzych - 23 Mar 2009, 01:39

Super sprawa że znikły żółte szybki kierunków, ale błąd z żarówkami... Daj "chromy" i nie będzie nic żółtego z przodu :yes: Napisz (dla innych posiadaczy MK5) jak pozbyłeś się tych "żółtków" z lamp...
Marcin - 23 Mar 2009, 08:10

Parzych napisał/a:
Napisz (dla innych posiadaczy MK5) jak pozbyłeś się tych "żółtków" z lamp...

wystarczy rozebrać i wyłamać żółte szkiełko :-P kiedyś znajomy miał mk5 i tak zrobił + środek na czarno... wyglądało elegancko.

grzes87 - 23 Mar 2009, 12:06

a mnie sie mk5 nie podoba zwlaszcza nie leza mi te grube listwy dokola samochodu szczegolnie na zderzakach...
swieteny pomysl z bialymi lampami z przodu :ok: rewelacja, proponuje dodac lakierowane lusterka, biale kierunki z boku zamiast pomaranczowych, podkladki forumowe :-P i smigac a jak bedize wiecej kasy to zainwestowac w ladne felgi, przeciwmglowe swiatla, kiere w skore (bo przyjemniej sie ja trzyma i prowadzi zamiast zostajacego w reku tworzywa ktorym jest pokryta )
a poza tym kolor bialy na lakierze, jestem jaknajbardziej za :)

arecki - 23 Mar 2009, 12:37

ładna MK5 ale aż sie prosi o jakieś aluski :-)
DziDzia - 23 Mar 2009, 13:54

Ładna bo biała, bo mk5.. Tylko szkoda, że drzwi z tyłu nie ma.. LAmpki wyglądają dość fajnie.. I silniczek do bani ;-(



pozdro :!:

Tommi - 23 Mar 2009, 14:30

Fajna biała mk5, dobry myk z lampami <oki> Oby śmigała bez kłopotu. Powodzenia w pracach, 3maj się tego co pisałeś, bez zbędnych udziwnień.

ps. Czy naprawdę trza wozić w kufrze takie pudło aby posłuchać muzyki ?????? :yyy:
Fajna lampka (coś ala solarium/neon) pod tylnia półką i świetny system mocowania :yyy: :rotfl: :odlot:

grzes87 - 23 Mar 2009, 14:54

hehe nie ogladalem fotr z bagaznika ale jak tommi o tym wspomnial to az zajzalem z ciekawosci. jej. przeceiz to lampa wiszaca-warsztatowa z kablem jak do gniazdek 220v :rotfl: pewnei zostala przerobiona na 12v. a tak swoja droga to wbrew pozorom jak to wyglada i jka jest zamocowane..... daje bardzo dobre oswietlenie ( przy naprawach bardzo sie przydaje :-) )
sandkar - 23 Mar 2009, 15:22

Parzych napisał/a:
Super sprawa że znikły żółte szybki kierunków, ale błąd z żarówkami... Daj "chromy" i nie będzie nic żółtego z przodu :yes: Napisz (dla innych posiadaczy MK5) jak pozbyłeś się tych "żółtków" z lamp...


Fakt, ale chromki już zamówione. Żółtki wywalić to nie problem, tylko trzeba uważać przy zdejmowaniu szkła aby nie pękło, najlepiej ten orginalny klej podgrzać suszarka i nacinać go nożem.

Białe kierunki boczne też dojdą. Co do alusków ... hmm, na wakacje jakieś sobie sprawie jakieś ładne.

Tommi, to pudło w bagażniku tak trzęsie całą foczką że korniki trzymają się od niej z dala :hahaha:

grzes87, warsztatowa czy nie, ale na 12V oryginalnie :-P nie mogłem nigdzie znaleźć orginalnych fiestowskich lampek i w przypływie desperacji sięgłem po to solarium. ale za to jaki efekt daje :rotfl: a co do mocowania ... nie miałem wkrętów :hahaha:

grzes87 - 23 Mar 2009, 15:34

ja bym ta lampe zamocowal z przodu jeszcze jako podswietlenie miejsca na nogi u pasazera i u kierowcy :-P

[ Dodano: Pon Mar 23, 2009 15:35 ]
ale juz elegancko ukryl pod deska rozdzielcza co by inni sie nie czepiali, mysle ze efekt byl by idelany :-P

sandkar - 23 Mar 2009, 15:39

grzes87 napisał/a:
ja bym ta lampe zamocowal z przodu jeszcze jako podswietlenie miejsca na nogi u pasazera i u kierowcy :-P

[ Dodano: Pon Mar 23, 2009 15:35 ]
ale juz elegancko ukryl pod deska rozdzielcza co by inni sie nie czepiali, mysle ze efekt byl by idelany :-P


a może jeszcze żeby migały w rytm basu?? :rotfl: :cojest: :hahaha:

grzes87 - 23 Mar 2009, 15:40

no ba ! i jeszcze zeby swiatla mialy rozne to by sie kolory zmianialy :rotfl:
sandkar - 23 Mar 2009, 15:45

to wtedy od razu chyba pomyśle o niebieskim podświetleniu zegarów i całej deski, nie zapominając w świecących spryskiwaczach czy wentylkach :fox: a i jeszcze stroboskopy zamiast postojówek pub2

mając 17 lat marzyły mi się takie rzeczy <było> :hahaha:

grzes87 - 23 Mar 2009, 15:48

a taraz ile masz :fox: :-P (dobrze by bylo uzupelnic profil o to ale to juz zupelnie powaznie mowie )
sandkar - 23 Mar 2009, 15:58

nieco więcej ;] ale wyrosłem ze świątecznych choinek i świecidełek na 4 kółkach. :fajka:

[ Dodano: Wto Mar 24, 2009 14:49 ]
grzes87 napisał/a:
... proponuje dodac lakierowane lusterka, biale kierunki z boku zamiast pomaranczowych, podkladki forumowe :-P i smigac a jak bedize wiecej kasy to zainwestowac w ladne felgi, przeciwmglowe swiatla, kiere w skore (bo przyjemniej sie ja trzyma i prowadzi zamiast zostajacego w reku tworzywa ktorym jest pokryta )
a poza tym kolor bialy na lakierze, jestem jaknajbardziej za :)


Lakierowane lusterka powiadasz?? hmm no chyba dorobie lakier malne je przy pogodzie. a pytanie mam odnośnie bocznych kierunków, bo znalazłem jakieś tam na allegro, i sie zastanawiam czy bedą pasować do mojej bo wychodziły z listwami i bez, i czy do jednych i drugich są takie same??
a Podkładki forumowe tzn?? ;-|
a aluski podobają mi się tj w fieście sport, ale czy podejdą takie pod moją??

Lew - 27 Mar 2009, 23:50

sandkar napisał/a:
a aluski podobają mi się tj w fieście sport, ale czy podejdą takie pod moją??


Chcesz sprawdzić to zapraszam do śremkowa, aktualnie takie aluski leżą w garażu a przy okazji pokażesz jak wyjmuje sie te żółte g*** z przednich lamp :)

Parzych - 28 Mar 2009, 00:20

sandkar napisał/a:
Podkładki forumowe tzn??
Firmowe FKP pod lablice rejestracyjne :ok:
Odnośnie kierunków bocznych - powinny być takie same :yes:
sandkar napisał/a:
podobają mi się tj w fieście sport, ale czy podejdą takie pod moją??
Oczywiście że podejdą :yes:
grzes87 - 28 Mar 2009, 09:50

sandkar napisał/a:
pytanie mam odnośnie bocznych kierunków, bo znalazłem jakieś tam na allegro, i sie zastanawiam czy bedą pasować do mojej bo wychodziły z listwami i bez, i czy do jednych i drugich są takie same??

mnie sie wydaje ze wystarczy kupic same "jajka" a tu masz linka do akukcji nad ktorymi zastanawi sie j@req --> http://www.fiestaklubpols...=38002&start=20 2 post sa linki do aukcji wiec zobacz ktore bardziej Ci pasuja. mnie osobiscie podobaja sie biale( sam takie mam i jest okey) a co do tych drugich to na zywo nie widizalem ale jest tez filmik zamieszczony w tym topicku co wyzej link ale na 3 stronie.

Puff - 28 Mar 2009, 12:52

Powiedz jeszcze jak zamontowałeś tylne głośniki - masz koszyki, czy podwieszałeś je jakoś na drutach? :D
sandkar - 29 Mar 2009, 15:10

Pufcio napisał/a:
Powiedz jeszcze jak zamontowałeś tylne głośniki - masz koszyki, czy podwieszałeś je jakoś na drutach? :D


Na złomie znalazłem skasowana fieste mk3 która miała tylne głośniki z tymi orginalnymi dystansami wiec wymontowałem ;]
na allegro można kupić takie: LINK

A tak w ogóle to postęp w mojej fieście jest taki że muszę zainwestować w nowy klosz i grill po bliskim kontakcie z sarna ;] Szkiełko powinno być jutro albo we wtorek, chrom kierunki już są i skusiłem się jeszcze na żarówki H4 Philips POWER2NIGHT GT150, czyli we wtorek poskładam to wszystko do kupy i zarzucę nowe fotki ;]

Puff - 29 Mar 2009, 16:29

sandkar - dzięki za info i linka, tego właśnie szukałem (tyle, że nie pod hasłem "dystanse"...)
kaczoro - 29 Mar 2009, 19:36

sandkar napisał/a:
skusiłem się jeszcze na żarówki H4 Philips POWER2NIGHT GT150


A w mkV nie ma przypadkiem żarówek H7? ;/ Bo w starszej mkIV już są H7ki :yes:

Parzych - 29 Mar 2009, 20:01

kaczoro, w nowszej MK6 też są H4... :yes:
sandkar - 3 Kwi 2009, 11:10

Zgaduj zgadula, pytanie za 100pkt. co się stało z moja fiesta?? :-P


Później nowe fotki z nowymi żarówkami.

Parzych - 3 Kwi 2009, 16:18

Dostał wirtualne: kółka i wydech, przyciemnienie lamp i szyb gy
avenger - 3 Kwi 2009, 18:18

ładna fiesta, szkoda ze 1.3 silnik. Kolorek mi sie podoba, mam słabość do białych aut ;D
zamontuj jakies ładniutkie alusy i bedzie sie super prezentować. Jeszcze moglbys listwy pomalowac pod kolor i lusterka. Czekam na nowe fotki

arecki - 3 Kwi 2009, 18:56

sandkar napisał/a:
Zgaduj zgadula, pytanie za 100pkt. co się stało z moja fiesta?? :-P



doprowadź ją do stanu w jakim jest na zdjęciu i będzie git :ok: devil

Parzych - 3 Kwi 2009, 18:57

avenger napisał/a:
listwy pomalowac pod kolor
I będzie wyglądać jak :tyłek: ...
grzes87 - 3 Kwi 2009, 19:46

Parzych napisał/a:
I będzie wyglądać jak :tyłek: ...

niekoniecznie. zobacz auto OLO http://img256.imageshack....ge=dsc05692.jpg listwy w kolorze lakieru wygladaja bardzo dobrze

kaczoro - 3 Kwi 2009, 20:29

Ale z białym lakierem IMO ładniej się komponują czarne listwy...taki kontrast :yes:
Parzych - 3 Kwi 2009, 20:59

Jak listwy są w kolorze zderzaka, to wygląda on jakby mu czegoś brakowało :yes:
MARIUSZ.B - 3 Kwi 2009, 23:11

Parzych napisał/a:
Jak listwy są w kolorze zderzaka, to wygląda on jakby mu czegoś brakowało


Czarnych listew :-)

Po to mają być czarne aby były widoczne. Jeśli się je zamaluje to daje efekt podobny do zderzaków z mk4.

grzes87 - 3 Kwi 2009, 23:22

MARIUSZ.B napisał/a:
Jeśli się je zamaluje to daje efekt podobny do zderzaków z mk4.

i o to chodzi :) bardizej mi sie podoba oplywowy zderzak mk4 niz mk5 z listwami, bleee :hihihi:

MARIUSZ.B - 3 Kwi 2009, 23:56

grzes87 napisał/a:
bleee

I tu bym polemizował :fox:

Parzych - 4 Kwi 2009, 00:11

grzes87 napisał/a:
bardizej mi sie podoba oplywowy zderzak mk4 niz mk5 z listwami, bleee
Taaa i przednie światła w MK4 bardziej Ci się podobają niż w MK3 i MK5... bla, bla, bla...
kaczoro - 4 Kwi 2009, 00:14

Bo do przodu mkV new edge'a pasują te kanciaste, groteskowo wielkie listwy...względnie :-P Natomiast mkIV ze zderzakami mkV musi mieć to coś...Fiesta Olo ma wyrąbisty kolor, który rekompensuje wszelkie niedociągnięcia ;/

P.S. Parzych mkV, które jest na siłę dopasoawne do byłego/nowego/już starego stylu Forda nie jest zbyt urodziwym autem...przód kanciasty/wyrazisty, a tył to zaokrąglona wariacja na temat starej mk3 ;-| bo jakby nie patrzeć taki jest zadek mkIV/V...

DziDzia - 4 Kwi 2009, 00:43

Widzę małą dyskusję dot. listew mk4 i 5.. Niby auta te same, ale jakby zacząć zmieniać detale.. Na przedstawionej fotce mk4 z listwami w kolorze nadwozia prezentuje się OK.. Ale w mk5 te listwy są zupełnie inne i pełnią zupełnie inna funkcję. Są nawiązaniem do czarnych listew na zderzaku (de facto w mk4 tych nie ma i dlatego wygląda OK) i komponują jakąś całość.. Proponuje popatrzeć na moją białą mk5, która nie ma listew po bokach.. Paskudztwo, które chcę zmienić...




pozdro :!:

Parzych - 4 Kwi 2009, 00:47

DziDzia napisał/a:
nie ma listew po bokach.. Paskudztwo, które chcę zmienić...
Trza przykleić czarne listwy... :yes:

kaczoro napisał/a:
mkV, które jest na siłę dopasoawne do byłego/nowego/już starego stylu Forda nie jest zbyt urodziwym autem...
Taaa, MK4 ma ładniejszy przód niż MK5 :hahaha:
DziDzia - 4 Kwi 2009, 00:57

Parzych napisał/a:
Trza przykleić czarne listwy...

Trza... Ale najpierw trza zrobić porządek z drzwiami :P


pozdro :!:

avenger - 4 Kwi 2009, 08:08

DziDzia napisał/a:
Widzę małą dyskusję dot. listew mk4 i 5.. Niby auta te same, ale jakby zacząć zmieniać detale.. Na przedstawionej fotce mk4 z listwami w kolorze nadwozia prezentuje się OK.. Ale w mk5 te listwy są zupełnie inne i pełnią zupełnie inna funkcję. Są nawiązaniem do czarnych listew na zderzaku (de facto w mk4 tych nie ma i dlatego wygląda OK) i komponują jakąś całość.. Proponuje popatrzeć na moją białą mk5, która nie ma listew po bokach.. Paskudztwo, które chcę zmienić...
[url=http://img10.imagesh....th.jpg]Obrazek[/URL][url=http://img10.imagesh....th.jpg]Obrazek[/URL]



pozdro :!:


hehe, u mnie w tej chwili jest kompromis pod tym względem bo z jednej strony jest listwa z drugiej nie ;D A listwa na prawy bok juz dłuuugo czeka w piwnicy na przyklejenie, a czasu brak ;/

kaczoro - 4 Kwi 2009, 10:40

Parzych napisał/a:
Taaa, MK4 ma ładniejszy przód niż MK5 :hahaha:


Tego nie powiedziałem ozor

sandkar - 7 Kwi 2009, 01:10

ojojoj, dyskusja pełną parą ;]
odnośnie listew nie ruszam bo trzeba by zdzierać klej a może i malować i w ogóle bez listew sobie nie wyobrażam, a ściągać żeby zmniejszyć masę auta o 1,5kg?? hehe
lusterka czekają na malunek gdyż lakier już jest.
czasu na nowe fotki brak, w weekend to nadrobię. tymczasem wziąłem się za elektr. otwieranie klapy bagażnika i prace wstrzymane gdyż z niewiadomych powodów zamiast siłownika 8 kg mam 4 kg i nie jest w stanie uciągnąć. trzeba zamówić kolejny.
ze zmian to jeszcze jest nowy klosz reflektora po spotkaniu z sarną. aby żałuje że jej nie wziąłem bo na święta szaszłyki jak znalazł ;] hehe
to chyba w temacie narazie było by na tyle.

Puff - 7 Kwi 2009, 23:52

sandkar napisał/a:
bagażnika i prace wstrzymane gdyż z niewiadomych powodów zamiast siłownika 8 kg mam 4 kg i nie jest w stanie uciągnąć. trzeba zamówić kolejny.

Skąd wiesz, że to 4kg? :] I skąd wiesz, że 8kg to 8kg?
Do czego zmierzam - jeśli siłownik wygląda jak miniaturowy młot udarowy, to ma uciąg 1-2 kg, jeśli w taki sposób:

http://www.allegro.pl/ite...t_promocja.html

to ma uciąg 4-6 kg. I taki wystarcza w zupełności - mam taki u zamontowany siebie i chodzi jak ta lala, wcześniejsze "niby 4kg", czy ile tam miały deklarowane, nie zdawały egzaminu.

grzes87 - 8 Kwi 2009, 14:33

nie musi wygadac jak ten zalaczony na obrazku wyzej. wystarczy taki zwykly jak do klamek itp, mam taki od 3 lat i nie nawail ani razu
sandkar - 23 Kwi 2009, 13:20

Trzeba odświeżyć trochę temat bo widzę przygasł trochę ;]
No więc tak, elektrycznie otwierana klapa już jest, siłownik 8 kg daje rade.
Ostatnio fiesta troszkę się zmieniła, gdyż w świąteczną niedziele była mała stłuczka, tzn skręcając w lewo nie spojrzałem w lusterko i motocyklista wjechał mi w drzwi, ale wyszło na to że jego wina i jeszcze na tym zarobiłem.
Wczoraj odebrałem fiestę i drzwi zrobione, od razu zostały zrobione wyprawki nadkoli tylnych gdyż ruda zaczęła się delikatnie ujawniać. Cały fiestolot przeszedł polerkę i wygląda o wiele jaśniej. Lusterka od razu dostały kolor auta. Za nadwyżkę powypadkowej wypłaty tylne hamulce otrzymały nowe szczęki i cylinderki gdyż ciekły sobie już troszkę.
Jutro jeszcze aby bębny odmaluje gdyż mają kolor ... rudy ;]
Narazie pogoda nie sprzyja ale ponoć w weekend ma być ładnie to może fiesta wreszcie doczeka się sesji zdjęciowej.

grzes87 - 23 Kwi 2009, 13:30

sandkar napisał/a:
tzn skręcając w lewo nie spojrzałem w lusterko i motocyklista wjechał mi w drzwi
:głowąwmur: a potem mowia ze to motocyklisci sa zagrozeniem na drodze....
Puff - 23 Kwi 2009, 13:47

grzes87 napisał/a:
:głowąwmur: a potem mowia ze to motocyklisci sa zagrozeniem na drodze....

A uczyli Cię, że na skrzyżowaniu nie wolno wyprzedzać? To nie jest Twój obowiązek, żeby się upewnić, czy przypadkiem jakiś idiota Cię nie wyprzedza, kiedy Ty skręcasz. To jego problem, bo jeśli w Ciebie wjedzie (a Ty używałeś migacza), to zawsze będzie jego wina.

grzes87 - 23 Kwi 2009, 15:51

brawo ! gadaj tak dalej i cwaniacz. wlaczony migacz i zamiar skretu nie zwalania z myslenia i patrzenia w lusterka czy w ogole dokola a moze karetka by jechala ? albo cos innego na sygnale i tez byc tak kozaczyl ze to Twoje prawo bylo ?
ja tu nie usprawiedliwiam motocyklisty (ktorym sam tez jestem) ale zwracam uwage na wszystkich kierowcow co psiocza na nich mowiac ze jezdza jak wariaci itp a sami uwazaja sie za kierowcow bez winy. owszem wina lezy po stronie motocyklisty bo mogl tak pedzic ze nie zauwazyl zamiaru wykonania manewru kierujacego samochodem (ale nie wszyscy tak jezdza na szczescie ;] ) ale tez i po stronie kierowcy (w pewnej czesci) ktory nie popatrzyl dokola jak skrecal.

trzeci - 23 Kwi 2009, 15:55

Panowie, to jest topic do prezentacji i komentowania auta, a nie zachowania na drodze jako kierowca.
Więc proszę zakończyć dyskusję lub przenieść ją na PW czy też założyć odpowiedni temat w Hyde :)
Pozdro ...

sandkar - 12 Sie 2009, 01:06

coś dla uaktualnienia tematu ;]
w sobotę fiesta dostanie coś nowego co znacznie zmieni wygląd i nie tylko.
zgaduj zgadula kto wpadnie cuż takiego?? :greenpeace:

obecny wygląd:

DziDzia - 12 Sie 2009, 09:00

Koła :?:



pozdro :!:

grzes87 - 12 Sie 2009, 10:11

zrobisz cos z rura ? dziwnie wyglada taka diura a rury nie widac w ogole.

nowe kola badz nowe alusy gy

nowa rura plus czarne swiatla plus szyby ciemne ?!

Radkalkin - 12 Sie 2009, 10:46

sandkar napisał/a:

w sobotę fiesta dostanie coś nowego

właściciela

sandkar - 12 Sie 2009, 12:30

DziDzia napisał/a:
Koła :?:



pozdro :!:


jeszcze nie ale blisko ;]

grzes87 napisał/a:
zrobisz cos z rura ? dziwnie wyglada taka diura a rury nie widac w ogole.

nowe kola badz nowe alusy gy

nowa rura plus czarne swiatla plus szyby ciemne ?!


rura między innymi.
nowe kołanie, zostaja te.
czarne swiatla?? myslalem ale jakos mnie to nie ciagnie, wolalbym cale czerwone.
szyby ciemne tez za jakis czas sie pojawia.

Radkalkin napisał/a:

właściciela


no gdzie, narazie się nie zmieni <8>

no narazie nikt nie zgadł ;]

dark86ford - 12 Sie 2009, 13:23

naklejki klubowe czy logo forda zalozysz?? a moze CB lub lotke na tylnia szybe??
grzes87 - 12 Sie 2009, 13:27

sandkar napisał/a:
czarne swiatla?? myslalem ale jakos mnie to nie ciagnie, wolalbym cale czerwone.

i cale szczescie ;) a napisalem o tym bo kiedys chyba fote dawales z takimi lampami rura szybami i felami

DziDzia - 12 Sie 2009, 17:28

Może ptaki dach obsrają jak wyjedziesz z myjni :?: hehe
Jak nie koła, to może kołopaki :?: <8>



pozdro :!:

dark86ford - 18 Sie 2009, 13:03

sandkar, zdradzisz co
sandkar napisał/a:
znacznie zmieni wygląd i nie tylko

arecki - 18 Sie 2009, 13:08

sobota już minęła więc sandkar, pucuj się :fox:
chianti_girl - 19 Sie 2009, 23:39

halogeny ?
DziDzia - 20 Sie 2009, 09:53

Może to nie o tą sobotę co było chodziło, tylko tą co będzie...
Coraz bardziej mi się podobają te Twoje reflektory :)




pozdro :!:

sandkar - 23 Sie 2009, 20:09

patrzcie i płaczcie ;]
wymieniać zmiany raz dwa trzy ;)






J@rek - 23 Sie 2009, 20:15

sandkar napisał/a:
wymieniać zmiany raz dwa trzy ;)

1. boczne kierunki jajka
2. stalówki (chyba pomalowałeś)
3. lusterka pod kolor nadwozia

Co wygrałem :hihihi: :?:

sandkar - 23 Sie 2009, 20:20

J@req napisał/a:
sandkar napisał/a:
wymieniać zmiany raz dwa trzy ;)

1. boczne kierunki jajka
2. stalówki (chyba pomalowałeś)
3. lusterka pod kolor nadwozia

Co wygrałem :hihihi: :?:


kierunki były już ostatnio :)
stalówki umyłem :hihihi:
lusterka :yes:
jest jeszcze jedna zmiana nie odnaleziona, bo widać ją minimalnie, ale jak porównać foty które dodałem ostatnio idzie zauważyć.

DziDzia - 23 Sie 2009, 20:20

Znowu umyłeś auto :?: I zeskrobałeś czarny nalot z lusterek :?: hehe
Czemu nie masz znaczka na atrapie :?:

Ojoj, za długo odpisywałem :P

Nakleiłeś naklejkę na maskę :D




pozdro :!:

J@rek - 23 Sie 2009, 20:26

Na ostatnich zdjęciach kierunki są pomarańczowe, a to brakujące ogniwo to naklejka nad lewym światłem (WST tak mi się wydaje).
sandkar - 23 Sie 2009, 20:26

DziDzia napisał/a:
Znowu umyłeś auto :?: I zeskrobałeś czarny nalot z lusterek :?: hehe
Czemu nie masz znaczka na atrapie :?:

Ojoj, za długo odpisywałem :P

Nakleiłeś naklejkę na maskę :D




pozdro :!:


no znowu ;] i lusterka sie domyły. olać ten znaczek, zbędne 2 gramy ;]
naklejka reklamująca www.redtube.com :hahaha:



nie widzicie że jest bardziej low??

DziDzia - 23 Sie 2009, 20:29

sandkar napisał/a:
nie widzicie że jest bardziej low??

No może troszkę :ok:



pozdro :!:

sandkar - 23 Sie 2009, 20:31

za dużo niżej nie jest, ale jest sztywniej, i lepiej trzyma się na zakrętach.
nowe springi dostała :-P :fajka:

DziDzia - 23 Sie 2009, 21:59

sandkar napisał/a:
nowe springi dostała :-P :fajka:

Jakie :?: Pochwal się..



pozdro :!:

sandkar - 24 Sie 2009, 14:07

jakieś czerwone made in german. za tanie pieniądze więc wziąłem.
a dzisiaj dorwałem felunek od escorta mk3 lub mk4 xr3i 14" 5,5J za 200 z oponkami, z tym że teraz trzeba je odrestaurować bo są walnięte sprayem szarym. wyczyszczę je i pójdą w czarny mat. do mojej białej będzie elegancko, co mówicie??

takie jak na tej
aukcji
tylko tych dekielków mi brakuje.

DziDzia - 24 Sie 2009, 14:18

Te felgi to mi tak średnio pasują do mk5 ;-|



pozdro :!:

grzes87 - 24 Sie 2009, 14:26

oj racja racja te felunki pausja bardziej do leciewej mk3 niz do mlodej mk5
DziDzia - 24 Sie 2009, 15:13

grzes87 napisał/a:
mlodej mk5

Młodej jak młodej, bardziej obłej. Te felgi są za "kanciaste" wg mnie...



pozdro :!:

bidżej - 24 Sie 2009, 16:06

raz że płaskie jak kołpaki, dwa że ZA CHINY NIE PASUJĄ

a te niepomarańczowe kierunki muszę zrobić mamie gy

rafal__lodz - 24 Sie 2009, 20:32

Według mnie trochę za bardzo czepiacie się tych felg:D Koleżanka ma takie ale oryginalne z delkami RS na mk5 i tragedii nie ma, szału też ale to jak zwykle kwestia gustu.
sandkar - 29 Sie 2009, 18:41
Temat postu: [MK5]
SPRZEDAM !!!!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=744108756
Cena do negocjacji.

sandkar1 - 26 Gru 2009, 15:11

z racji że nie mogę się dostać do mojego konta zmuszony byłem założyć nowe.
no więc pochwalę się nowościami bo dawno nic nie zmieniałem.
Fiesta wreszcie otrzymała 15 calowe borbety na których od razu o niebo lepiej się prezentuje.
A że zima przyszła otrzymała też nowy aku ;P
Jak dobrze pójdzie i fiesta się nie sprzeda to kupuje osobne większe auto a za fiestę ostro się wezmę. Moim cichym marzeniem są zderzaczki od sporta, gwint i alu w czarny mat ;]
Narazie to tyle. pozdrawiam i wesołego po świętach.

bidżej - 26 Gru 2009, 15:25

a foto to co? pies? gy
sandkar1 - 26 Gru 2009, 15:34

a nie ma?? to już jest ;]



grzes87 - 26 Gru 2009, 16:19

nice :) ale przedni zderzak [paskudny jest z biala kratka
sandkar1 - 27 Gru 2009, 12:07

dlatego poluje na taki od sporta ;]
Dragon21 - 29 Gru 2009, 11:32

spoko fordzik fajna skrzynia :D widać ze zadbany :yes:
sandkar1 - 30 Gru 2009, 12:49

Dzięki dragon. :piwo:
Co mówicie na black front?




bidżej - 30 Gru 2009, 12:57

jak dla mnie ok

ale zrobiłbym coś z atrapką, bo wygląda jakby znaczek gdzieś przypadkiem odpadł :-P

Parzych - 30 Gru 2009, 14:54

sandkar1, widzę że i lampy maznąłeś na czarno... Ciekawie toto wygląda... :yes:
bidżej napisał/a:
znaczek gdzieś przypadkiem odpadł
I to chyba dość dawno... :-P
DziDzia - 30 Gru 2009, 16:06

Lampki fajne, ale ja bym zostawił taki patent dla czarnego auta :devil:



pozdro :!:

MARIUSZ.B - 30 Gru 2009, 17:21

Teraz to by Ci się zdała atrapa ze sporta tylko siatka w kolorze czarnym żeby była.
J@rek - 30 Gru 2009, 20:00

Ogólnie fajnie to wygląda, tylko jak dla mnie tak pusto bez tego znaczka. Ewentualnie trzeba by coś pokombinować aby nie było tego miejsca na znaczek <8>
sandkar1 - 29 Sty 2010, 11:22

znaczka to fakt, niema chyba od początku.
ogólnie powiem wam że :tyłek: dałem, znalazłem mk5 na alledrogo, za 1500 zł.
czarna, zderzaki od sporta alu też, anglik z wybita tylna szyba i uszkodzona klapa.
i niepotrzebnie się zastanawiałem tylko od razu miałem brać lawetę i po nią jechać i przegapiłem okazje. bo było by full rzeczy na przekładkę, m.in wymarzone zderzaki, grill, cała elektryka (szyby,centralny) a i też kolorowe fotele bo były te czerwone takie. i teraz żałuje. jedyne co mnie w niej ciekawiło to fakt że w opisie miała silnik 1,4 16v ??? no cuż, pozostaje spędzić kolejne godziny na aledrogo w poszukiwania czegoś.

grzes87 - 29 Sty 2010, 12:59

laduj silnik z pumy a nie ze sporta, lepsza rakieta bedize gy
sandkar1 - 9 Lut 2010, 00:32

jak wygram w najbliższym czasie w totka ;]
narazie jestem zajęty tym:
PODKŁAD:

LAKIER DOCELOWY:

MAŁA PODSTAWKA POD FIESTE:


Już nie mogę się doczekać wiosny ;]

arecki - 9 Lut 2010, 00:40

ładnie :!:
DziDzia - 9 Lut 2010, 02:04

arecki napisał/a:
ładnie :!:

E tam.. Widziałem ładniejsze kółka w mk5 :rotfl:



pozdro :!:

grzes87 - 9 Lut 2010, 12:35

fajnie :ok:
MARIUSZ.B - 9 Lut 2010, 20:02

Czy mi się tylko zdaje czy malowana była felga z razem z oponą ?
sandkar1 - 10 Lut 2010, 00:12

arecki, grzes87 Dzięki pub2
DziDzia Co ja nie widziałem :-P np. fiestę z niebieskimi turbo spryskiwaczami na masce :hahaha:
MARIUSZ.B No coś ty, nie mam najmniejszych chęci na szorowanie opon rozcieńczalnikiem, tam jest taśma lakiernicza, z wierzchu była jeszcze folia stretch ale po malowaniu zdjąłem. Dwa aluski już są na gotowo, jak dam rade jutro zrobię fotkę już w efekcie końcowym bez taśmy. popołudniu zawożę je do wyważenia i dwa już mogą czekać na wiosenkę, teraz biorę się za kolejne dwa. z utęsknieniem czekam za wiosną żeby wjechać na garaż gdy będzie cieplej i wymienię lewy przegub bo się kończy, zakładam nowe niższe sprężyny bo na chwile obecną mam ori bo tak to w koleinach śnieżnych bym nie ujechał. Więc na wiosnę będzie świeża sesyjka jak już wszystko będzie założone i fiestka umyta. Myślę że efekt będzie ciekawy.

DziDzia - 10 Lut 2010, 00:16

sandkar1 napisał/a:
np. fiestę z niebieskimi turbo spryskiwaczami na masce :hahaha:

Ja bardzo przepraszam, to było dawno i nie prawda ;)



pozdro :!:

sandkar1 - 10 Lut 2010, 00:18

DziDzia napisał/a:
sandkar1 napisał/a:
np. fiestę z niebieskimi turbo spryskiwaczami na masce :hahaha:

Ja bardzo przepraszam, to było dawno i nie prawda ;)



pozdro :!:


uderz w stół a nożyce się odezwą, czy jest coś czego nie doczytałem w twoim temacie odnośnie turbo spryskiwaczy?? :hihihi: :-P

DziDzia - 10 Lut 2010, 00:22

sandkar1,
miałem takowe - fakt :) i jeszcze nełoniki w bagażniku.. I były takie niebieskie i migały.. fajne.. ale już od dawna ich nie mam - ziomek do calibry mi buchnął ;-(



pozdro :!:

sandkar1 - 10 Lut 2010, 00:25

a to nieuważnie czytałem albo pominąłem co postaram się nadrobić.
nie no calibra jak z kibla więc do niej nełoniki i spryskiwacze jak znalazł <8>

DziDzia - 10 Lut 2010, 00:31

To było tak dawno, że już nie mam zdjęć tego.. A szkoda :(
Nie warto zmieniać kompa :fox:

[ Dodano: Sro Lut 10, 2010 00:35 ]
http://i21.photobucket.co...05/DSCN3761.jpg
A jednak coś się znajdzie - z fotogalerii warszawskich spotów :D
Już nawet zapomniałem o tych niebieskich postojówkach <8>



pozdro :!:

grzes87 - 10 Lut 2010, 10:46

kurce tyle fiest razem az zazdroszcze ze na wschodzie tak nie ma.
sory za OT : )

DziDzia - 10 Lut 2010, 11:17

grzes87, spoko.. To było dawno.. 2005..
No ale to temat sandkara, więc skończmy już o mojej i spotach :fox:



pozdro :!:

sandkar1 - 13 Lut 2010, 12:49

no fajne te postojówki :-P ja obecnie mam białe fluxy i to jedyne za które jak dotychczas mi się nie doczepili a i ładnie wyglądają.
Miały być foto ukończonych dwóch alu i jest, troszkę niewyraźne bo nie miałem akurat cyfrówki.







Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group