Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Nowe głosniczki

molu - 10 Sie 2005, 17:47
Temat postu: Nowe głosniczki


wlasnie przyszly ;) oj bedzie sie dzialo :-P to sie nazywa wyposazenie zestawu :ok:

DziDzia - 10 Sie 2005, 17:53

wygladaja smiesznie...ladnie graja??..
Ketchup87 - 10 Sie 2005, 18:37

DziDzia napisał/a:
wygladaja smiesznie...ladnie graja??..


Wytrzeźwiej, zobacz je jeszcze raz, przeczytaj nazwę na kartonie i zastanów się nad sensem poprzedniego pytania :)

molu - 10 Sie 2005, 18:41

Ketchup87 napisał/a:

Wytrzeźwiej, zobacz je jeszcze raz, przeczytaj nazwę na kartonie i zastanów się nad sensem poprzedniego pytania :)


:he: :rotfl:
Dobre to było :yes: wiesz kolega sie moze pyta bo sony nie jest na kartonie napisane ;-)

pzdr

Ketchup87 - 10 Sie 2005, 18:48

Pozatym kolorystycznie do Ursusa pasuje tylko Szony :)
JoeMix - 10 Sie 2005, 19:54

Ketchup87 napisał/a:
DziDzia napisał/a:
wygladaja smiesznie...ladnie graja??..


Wytrzeźwiej, zobacz je jeszcze raz, przeczytaj nazwę na kartonie i zastanów się nad sensem poprzedniego pytania :)


Nie kazdy się zna na audio - mnie nazwa tez nic nie mówi chociasz o uszy mi się obiła - a co nie zmienia faktu że głośniczki sa ciekawie kolorystycznie zrobione...

Rasta - 11 Sie 2005, 17:58

JoeMix napisał/a:
Ketchup87 napisał/a:
DziDzia napisał/a:
wygladaja smiesznie...ladnie graja??..


Wytrzeźwiej, zobacz je jeszcze raz, przeczytaj nazwę na kartonie i zastanów się nad sensem poprzedniego pytania :)


Nie kazdy się zna na audio - mnie nazwa tez nic nie mówi chociasz o uszy mi się obiła - a co nie zmienia faktu że głośniczki sa ciekawie kolorystycznie zrobione...


Bo to co jest dobre to jest mało znane :!: przynajmniej w kręgach bywalców sklepu "Nie dla Idiotów". :D

Pewnie mało który słyszał o DSL, Morel, Seas, Focal - za niektóre modele tych firm nie jedną fiestę by się kupiło.

Ps. Ale nie ma jak HSK :D :D

coccolino - 11 Sie 2005, 18:21

Molu ile dałeś za ten zestaw? Ze zwrotnicami czy bez?
molu - 11 Sie 2005, 20:11

coccolino napisał/a:
Molu ile dałeś za ten zestaw? Ze zwrotnicami czy bez?


350 8) zwrotniczki sa takie jak na fotce:
http://www.hertzaudiovide.../a_esk165-3.jpg

pvzon - 11 Sie 2005, 20:31

zacny zestawik. Będzie grał ze wzmakiem czy pod radio?
molu - 11 Sie 2005, 22:28

pvzon napisał/a:
zacny zestawik. Będzie grał ze wzmakiem czy pod radio?



Pod pionkiem (mosfet)...
... na razie ;-)

coccolino - 12 Sie 2005, 00:31

Pierwszy raz widzę takie zwrotnice :) -fajne. Odzielna na sopran i na midwoofer.
Będzie ładnie grało :P
Ze wzmacniaczem nie ma co wydziwiać, co prawda mają 100 W w RMSie (dużo jak na 16,5 cm) ale i z tym pionkiem będzie piknie.
Patrzyłem na necie to ten zestaw w Polsce stoi ok. 450 PLN, a w Junii od 109 - 178 E !!!
Dobry zakup :yes:

Bero - 13 Sie 2005, 09:37

W przyszlym tyg planuje podobny zakup + wygluszenie dzrzwi, daj znac jak juz zamontujesz, opowiesz jakie wrazenia :D
molu - 13 Sie 2005, 09:58

Bero napisał/a:
W przyszlym tyg planuje podobny zakup + wygluszenie dzrzwi, daj znac jak juz zamontujesz, opowiesz jakie wrazenia :D


Mialem takie 130 - byly rewelacyjne wiec te beda pewnie lepsze 8)
Na razie mecze sie z montazem :|

DziDzia - 17 Sie 2005, 14:26

moje pytanko bylo raczej retoryczne :D slyszalem cos o tej firmie i wiem ze musza ladnie grac..pozdrowki i milego sluchania :lol:
Kurtus - 18 Sie 2005, 09:50

Rasta napisał/a:
JoeMix napisał/a:
Ketchup87 napisał/a:
DziDzia napisał/a:
wygladaja smiesznie...ladnie graja??..


Wytrzeźwiej, zobacz je jeszcze raz, przeczytaj nazwę na kartonie i zastanów się nad sensem poprzedniego pytania :)


Nie kazdy się zna na audio - mnie nazwa tez nic nie mówi chociasz o uszy mi się obiła - a co nie zmienia faktu że głośniczki sa ciekawie kolorystycznie zrobione...


Bo to co jest dobre to jest mało znane :!: przynajmniej w kręgach bywalców sklepu "Nie dla Idiotów". :D

Pewnie mało który słyszał o DSL, Morel, Seas, Focal - za niektóre modele tych firm nie jedną fiestę by się kupiło.

Ps. Ale nie ma jak HSK :D :D


ostatnio u kumpla w opelku sluchalem PHD roma :yyy: wszystko bylo piękne i wspaniałe do czasu jak nie uslyszalem ceny ponad 1200zł

molu - 23 Sie 2005, 18:48

i nastepny nabytek:

:-P tym sprobuje popedzic glosniki i suba 8)

Kacper - 23 Sie 2005, 22:09

podaj parametry :) ciekawe jak to sie ma w odniesieniu do mojego blaupunkta 4100 hihi... no i ile dałeś
W kazdym razie gratuluje nabytku :ok: :ok:

molu - 23 Sie 2005, 22:15

Kacper napisał/a:
podaj parametry :) ciekawe jak to sie ma w odniesieniu do mojego blaupunkta 4100 hihi... no i ile dałeś

www.audiodesign.de/downlo..._III_Manual.pdf
dalem 320 zeta 8) ale chyba zasilanie bede musial grubsze pociagnac bo cos nie wyrabia :|
:-D

Kacper - 24 Sie 2005, 01:04

molu napisał/a:
Kacper napisał/a:
podaj parametry :) ciekawe jak to sie ma w odniesieniu do mojego blaupunkta 4100 hihi... no i ile dałeś

www.audiodesign.de/downlo..._III_Manual.pdf
dalem 320 zeta 8) ale chyba zasilanie bede musial grubsze pociagnac bo cos nie wyrabia :|
:-D


Zasilanie nie wyrabia - czyli co, światełka przygasają ?

soryu - 24 Sie 2005, 02:22

a może dorzycisz mu jakiś kondensator zamiast grubszych kabli? wiem, że to droższy interes, ale inwestycja na dluzej... jesli gadam glupoty, pisz, jestem po kilku glebszych i wcale sie nie zdziwie jesli ktos tak stwierdzi :rotfl:
molu - 24 Sie 2005, 08:05

Kacper napisał/a:


Zasilanie nie wyrabia - czyli co, światełka przygasają ?


Raczej podswietlanie wzmaka 8)

Co do kondensatora to dam sobie spokoj-pewnie by nie zaszkodzil 8) ale ponoc od 500W rmsu sie daje :-D

Kacper - 24 Sie 2005, 09:30

molu napisał/a:
Kacper napisał/a:


Zasilanie nie wyrabia - czyli co, światełka przygasają ?


Raczej podswietlanie wzmaka 8)

Co do kondensatora to dam sobie spokoj-pewnie by nie zaszkodzil 8) ale ponoc od 500W rmsu sie daje :-D


Ta ponoć.... ale ja jak rozkręce sprzet to w nocy widze jak mi światła przygasają :hahaha: :hahaha: razem z podświetleniem deski :hahaha:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group