Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Jak wpada koło w dziurę to słychać klekotanie

root - 15 Lip 2005, 22:00
Temat postu: Jak wpada koło w dziurę to słychać klekotanie
mam MK2, nie wiem co jest. jak jade po wertepach to coś mi tak z przodu (chyba przy kole lewym) klekocze jakby luzem kilka kluczy tam leżało. jak naciskam na maske to nic nie słychać, na kanale mechanik ruszał wszystkim - nic nie znalazł - powiedział że to wina takich grubych gum przy stabilitazorze bo sie juz wyrobily. wymienilem te gumy i dalej kurde stuka. czy moze to byc wina amortyzatorów - niedawno mi wymieniali i boje sie ze cos na odwal zrobili bo to sie zaczeło dziac wlasnie po tym (wiem ze takiej jednej gumy nie bylo bo sie porwala i majster powiedzal "czukiereczek z nią"
Żółwik Tuptuś - 15 Lip 2005, 22:13

Witam przedstawiciela starej fiesty :)

Skoro zaczęło sie po wymianie amorów to winy szukałbym w srutututu główkach kolumn ( może nie założyli gum , lub któreś łóżysko ma dość , lub pochrzanili kolejność elementów )

ps : spróbuj skręcićgłówki Mc Personów ( jak sąluźne mogą wywoływać takie właśnie stukanie )

mikul - 19 Lip 2005, 00:04

A może to klocki hamulcowe w zaciskach - sprawdzałeś czy przypadkiem sprężynka dociskająca nie wypadła - czasem nawet luźne klocki potrafią wyrobić zacisk i nawet nowe będą klekotały. Są dwie możliwości: wymienić zacisk lub naspawać troszkę na uchwyty klocków i odpowiednio doszlifować.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group