| |
Forum FiestaKlubPolska -
|
 |
Hyde-Park - głośna klimatyzacja
grzesiek8383 - Wczoraj 10:17 Temat postu: głośna klimatyzacja ford fiesta 2011 r 1.25 benzyna strasznie huczy wiatrak klimatyzacji byłemu specjalistów mówili że tak ma być że wiatrak jest mały i ma tylko jeden bieg i czy tak było w originale ? nie powinien mięć 2 biegi ? jak się kupi wygłuszenie maski to coś da?w środku jak się siedzi to nic nie słychać ale na zewnątrz chodzi jak odkurzacz , na allegro są po 110zł kupować ?
|
|