Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Licznik z innej Fiesty

Ignacy - 23 Cze 2021, 23:00
Temat postu: Licznik z innej Fiesty
Witam, mam pytanie czy nie jest problemem podłączenie licznika z Fiesty 1.4 do 1.1? Bo nie wiem już sam czy nie będzie źle pokazywało na panelu. Nie działa prędkościomierz a nowy licznik 30 zł więc nawet nie chce mi się bawić w diagnoze co się stało z nim, na pewno nic nie przepalone bo sprawdzałem itd. Pozdrawiam
Diuned - 26 Cze 2021, 20:55

Liczniki się różnią między sobą, też chciałem zrobić kiedyś coś podobnego... Raz ze wtyczka jest inna, a dwa ze chyba będzie pokazywał inne wskazania. Niech się wypowiedzą mądrzejsi w tym temacie, ale chyba nie można sobie tego tak przekładać od tak, powinien być chyba dedykowany do Twojego silnika.
Peedro - 27 Cze 2021, 14:10

prędkościomierz będzie działać, tak jak i kontrolki. Jedyne co to może obrotomierz obcinać obroty o połowę, reszta ma działać, bo to się nie różniło między silnikami. Sam miałem kilka liczników i nie był problemów, jedyne co to właśnie z obrotomierzami były problemy.
Ignacy - 27 Cze 2021, 14:56

Przynajmniej będzie jakkolwiek działać w takim razie ten obrotomierz, hah. Pewnie nie da się zmienić nic żeby te obroty normalnie pokazywało.
FIESTA Moondust - 27 Cze 2021, 21:03

Musi być dopasowany według wersji. Inaczej będzie jak tu piszą - wskazywał obroty silnika nie mające pokrycia z realistycznymi. Na cyferblacie obrotomierza jest oznaczenie np. S lub 2E. Musi być ono tożsame z wersją którą posiadasz. Ale to też trzeba wiedzieć jakie było do danego silnika. Ktoś kiedyś na forum zadał sobie trudu i wszystko ładnie rozpisał. W naturze nic nie ginie, podobnie w Internecie - poszukaj, a znajdziesz trop.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group