Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Aktywacja Bluetooth

pkraska31 - 27 Kwi 2020, 19:08
Temat postu: Aktywacja Bluetooth
Witam, zainstalowałem w swojej fieście mk7 przed lift bt CS7T+usb, większy ekran, mikrofon, manetkę do obsługi VC oraz klawiaturę z większą ilością przycisków. Teraz chciałbym to wszystko uruchomić za pomocą Forscana, lecz po wejściu do odpowiedniej zakładki przytłoczyła mnie ilość opcji. W załącznikach wrzucam kilka zrzutów opcji, które wydają mi się konieczne do zmiany. Które "wersje" w tych opcjach wybrać oraz czy tylko w tych wrzuconych przeze mnie coś zmieniać czy jeszcze w innych?

Drugie problem jest taki, że po wymianie ekranu na większy menu radia jest w języku niemieckim. Jak to zmienić?

















wujekcybul - 29 Kwi 2020, 09:41

Po zmianie popsuc nie popsujesz najwyzej nie bedzie dzialac. Jak korona minie to moge Ci pomoc czesto jestem w Lodzi.
pkraska31 - 29 Kwi 2020, 17:19

Najbardziej boję się, że auto mogłoby później nie wstać czy coś w tym stylu xd
Chętnie skorzystałbym z twojej pomocy, ale wirus tak szybko nie zniknie :/

lukaszooo - 14 Maj 2020, 08:37

Konfiguracje możesz zmienić praktycznie każdym kablem, ubić też można każdym. Od czasu kiedy zaczął się wirus aut ubitych jest naprawdę bardzo bardzo duzo więc ludziska grzebią sami. Z doświadczenia wiem ze jak auto przestaje jezdzic to zapominają o wirusie i chętnie wpuszczają na podwórko 😀
pkraska31 - 16 Maj 2020, 12:50

Z aktywacją poradziłem sobie :D
Tak dla potomnych opcje które ustawiłem:
-brytyjski angielski
-BT/VC Phone system with USB
-with USB and Ipod function
-with microphone
-podstawowe rozpoznawanie prędkości
W ostatnim nic nie zmieniałem

BT działa, streaming muzyki, działa, usb działa oraz rozmowy telefoniczne działają.

Mam natomiast problem z manetką, ta nowa o numerze 8A6T-13335-CC wywołuje jakiś konflikt i przez to wysypują się błędy, które wrzucam poniżej. Przez nią nie działa przycisk M i cofania piosenki na kierownicy, po podmianie na poprzednią manetkę wszystko wraca do normy. Kupiłem złą manetkę? Czegoś nie przestawiłem w Forscanie?

Ma ktoś doświadczenie w montażu rozszerzonej o mikrofon lampki sufitowej? Boję się trochę cięcia podsufitki, więc chciałbym usłyszeć kilka podpowiedzi :)
Inna sprawa, że oryginalna ma taką metalową ramkę, a przy zakupie tej jej nie otrzymałem :/



JoeMix - 16 Maj 2020, 23:21

pkraska31 napisał/a:
Ma ktoś doświadczenie w montażu rozszerzonej o mikrofon lampki sufitowej? Boję się trochę cięcia podsufitki, więc chciałbym usłyszeć kilka podpowiedzi
Może tu http://fiestaklubpolska.p...=lampka&start=0
drno_krk - 18 Lis 2020, 23:17

pkraska31, jakim sprzętem to zmieniłeś?
Ja właśnie chcę wymienić na CS7T w Fieście żony, i szukam pomocy w ogarnięciu części softowej.
Albo kogoś miłego z forum, kto mi to jest w stanie zmienić szybko, albo pomocy mentalnej, opisu, tak, żebym sam sobie mógł ogarnąć. :)

Krzychu2lv6 - 5 Mar 2021, 02:07
Temat postu: Re: Aktywacja Bluetooth
pkraska31 napisał/a:
Witam, zainstalowałem w swojej fieście mk7 przed lift bt CS7T+usb,
Obrazek[/URL]


Hej wrzucił byś zdjęcie radia? albo model, mam fiestę i jest w niej model BT da siez rozmawiać przez głośnomówiący itd. ale nie da sie odtwarzać muzyki z telefonu, zastawiam się, czy to problem konfiguracji w forscanie czy czegoś innego.

Pozdr

JoeMix - 5 Mar 2021, 21:16

Krzychu2lv6, problem w module, po prostu masz wersję nie obsługującą streamingu muzyki,,, tylko rozmowy.
mayak - 17 Kwi 2021, 00:14

moduł CS7T obsługuje streaming audio przecież w innych fordach więc i powinno to zadziałać w fieście
Wilczek__85 - 8 Wrz 2021, 21:39

Witam serdecznie szanowne grono kolegów.
Mam fiestę przed lift udało mi się okazjonalnie kupić radio z bluetooth z kolorowym wyświetlaczem z panelem sony,
w zestawie dostałem moduł bluetooth wraz z wiązką.
Mam kilka pytań :
1. czy da się to podłączyć do przedlifra ?
2. jeżeli tak to czy ktos z was opis jak podłączyć wiązkę bluetooth ?

JoeMix - 8 Wrz 2021, 23:17

Radia android do polifta sa niezgodne z przedliftem więc sądzę ze zwykłe radio tez nie będzie zgodne,,, podobno problem jest w szynie danych

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group