Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Blacharka w MK5

Pomnik - 11 Sie 2019, 07:08
Temat postu: Blacharka w MK5
Dobra chyba tutaj najlepiej trafiam. Pany zakupiłem forda mk4/5 z silniczkiem 1.25 zetec kopresja wykazała , koło 13 także zdrowy , nawet tak pracuje jak zdrowy... ale do rzeczy.

Chcę w samochodzie sprawdzić stan blacharski... nadkola z tyłu robione już szpachlę ze 2 razy,próg zew zrobiony na sztukę. Zasadniczo zależy mi na stanie podłogi.

Po kupnie byłem u znajomego diagnosty ojca i tam nic nie było prócz sworznia i łącznika , potem wyszło więcej usterek ale jak na chwilę obecną chciałbym jakoś wiedzieć czy podłoga zgnita ale nie bardzo wiem jak to wiedzieć ;-| Co do progów i nadkola z tyłu mam Panowie taki pomysł aby za dwa lata próg wyciąć i wspawać poswojemu nowy na zasadzie cyk fuch. a nadkole wyciąć do zdrowej blachy i poszerzenie wsadzić na przykład. Tak czy siak wóz lewaruje , tył się zapada nieco , ale to zewnętrzny próg.


Jak wykaże ,że podłoga zdrowa to pragnę wykonać prace związane z zawieszeniem i poprawą układu sterowniczego.



KROK PIERWSZY pomóżcie mi z tą korozją , moja fiesta naprawdę zadbany egzemplarz pomimo tego jak ją przedstawiłem poza tym przy 100 km/h puszczam kierownicę , a wóz jedzie prosto :hahaha: Pozddrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group