Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Skrzypiące wycieraczki

Paweł 92 - 17 Sty 2018, 10:04
Temat postu: Skrzypiące wycieraczki
Autem mam zrobione 29 tys i już po pierwszych 5 mc użytkowania (obecnie auto ma 1,5 roku) wymieniałem wycieraczki na gwarancji bo nie do końca kierowcy zbierała wodę dolną częścią. Wymienili mi na oryginalne i po przejechaniu ok 1000 km znowu problem ten sam, dodatkowo strasznie hałasują te wycieraczki pomimo dużych opadów czasami wydają dźwięk jak by tarły o suchą szybę. Tato w golfie V ma praktycznie bezgłośną pracę wycieraczek, a tu jak by miały z 15 lat tak pracują. Jak jest u Was ? Ten typ tak ma, czy coś może być nie tak z uchwytami do wycieraczek ?
PrzemKo80 - 17 Sty 2018, 22:03

U mnie po niecałym roku cicho pracują. Może częściej je przecieraj. Pewnie brud się zbiera.
Paweł 92 - 18 Sty 2018, 08:08

Czyszczę je przy okazji mycia auta czyli średnio raz na miesiąc, nie sądzę żeby to miało aż taki wpływ, poza tym po umyciu zawsze na początku są cicho przez 1-2 dni a potem znowu to samo... da się jakoś regulować napięcie docisku uchwytu wycieraczki ? Mam jeszcze gwarancje może warto z tym pojechać do ASO
Bulba - 18 Sty 2018, 13:38

U mnie wycieraczka kierowcy zaczela wydawac takie dziwieki juz po dwoch miesiacach.
Nie oszukujmy sie, ale w dzisiejszych czasach nawet na pierwszy montaz niektore elementy
sa jakosci scierwa :(

Paweł 92 - 18 Sty 2018, 17:55

Bulba, byłeś z tym w ASO ?
Bulba - 18 Sty 2018, 18:33

Nie, myslisz ze uznaja ?
Beda pewnie krecic ze to element eksploatacyjny ble ble ble..
Nie wiem czy jest sens.

Mars - 19 Sty 2018, 09:37

Zawsze można zadzwonić i zapytać, czy uznają.
Jak masz blisko do ASO, to lepiej podjechać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group