Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK6] Radio

pawelec86 - 24 Lis 2017, 14:41
Temat postu: [MK6] Radio
Jakie radio polecacie do naszych Fiest? Mam polską bieda edition i Kenwooda wsadzonego ale myślę o czymś innym, w domyśle lepszym. Pomysły?
slawomirro - 24 Lis 2017, 16:42
Temat postu: Re: Radio
pawelec86 napisał/a:
Jakie radio polecacie do naszych Fiest? Mam polską bieda edition i Kenwooda wsadzonego ale myślę o czymś innym, w domyśle lepszym. Pomysły?


Ja w najbliższym roku zmieniam na Kenwooda właśnie. Model 2din, DDX-4017BT (ok 1200zł).

janusdel - 25 Lis 2017, 18:14

A jakiego masz tego Kenwooda?

Pytam, bo w poprzednim aucie miałem dość budżetowego KDC4051 i grał świetnie :jupi:
Tyle, że tam był odseparowany zestaw hertzów na przodzie i wygłuszone drzwi, oraz 250W wzmacniacz i subwoofer.

W Fieście są założone chyba dwódrożne JBLe, subwoofer i wzmacniacz przełożone z poprzedniego auta i radio 2din Sony, model jakoś z 2011 roku.

Szczerze powiedziawszy w poprzednim aucie kenwood grał dużo (wręcz nieporównywalnie) lepiej niż sony w fieście :ups:

slawomirro - 25 Lis 2017, 19:33

janusdel napisał/a:
A jakiego masz tego Kenwooda?
:


Teraz to mam Blaupunt Travelpilot EX + wzmacniacz + wygłuszone auto. Dlatgego też zmianim radio, a Kenwood, bo ma dobre opinie i najlepsze możlwiości konfiguracji dźwięku.

vargemp - 14 Gru 2017, 17:42

Wszystko zależy od kwoty, jaką chcesz przeznaczyć. Myślę, że coś z firm takich jak Alpine, Kenwood czy Pioneer powinno być dobre.
Bobofrut - 17 Gru 2017, 11:52

Tak jak kolega wyżej wspomniał dużo zależy od budżetu oraz upodobań. Pioneer ma bardzo metaliczny dźwięk, Kenwood jest dużo cieplejszy w odbiorze. Od siebie mogę jeszcze JVC polecić. Natomiast jeśli jest taka możliwość proponuję udać się do sklepu z CA i odsłuchać sobie poszczególne radia oraz wybrać to które będzie najprzyjemniejsze dla ucha

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group