Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - [MK7] Prośba o opinię - Fiesta z Warszawy

Daniel-88 - 1 Wrz 2017, 13:15
Temat postu: [MK7] Prośba o opinię - Fiesta z Warszawy
Chciałbym Was prosić o pomoc.

Jak wiecie, albo i nie fieste już miałem i niestety z racji powiększenia się rodziny musiałem kupić kombi a z fiestą się pożegnać.

Fiesta na tyle mi i mojej kobiecie przypadła do gustu, że jak stanęliśmy przed wyborem drugiego auta do domu, to wybór oczywiście padł na Fiestę.

Budżet mamy 40 tyś zł. i głównym kryterium wyboru jest kolor - Candy blue, następnie silnik - benzynowy z mocą powyżej 80km no i oczywiście im lepiej wyposażony w tych pieniądzach tym lepiej.

Zainteresował nas jeden egzemplarz, niestety jest z warszawy, a z Gdańska trochę daleko biorąc pod uwagę miesięczne dziecko, trudno się podróżuje.

Czy byłby ktoś tak miły i uprzejmy i ocenił to auto ? A jeżeli by ktoś był jeszcze bardziej miły i mógł pojechać i zobaczyć ten samochód, to było by super (oczywiście jakaś opłata na coś zimnego z procentami jest przewidziana) :)

link do Auta. FIESTA - Warszawa


Auto wygląda zbyt pięknie by było prawdziwe. Niestety sprowadzona, ale poprzednią tez miałem sprowadzoną i w dodatku tez z Belgii a problemu z nią nie było :)

wikol - 3 Wrz 2017, 11:58

Może nie Candy Blue, ale za to kopa ma. Polecam się :)
http://fiestaklubpolska.p...pic.php?t=77437

Daniel-88 - 4 Wrz 2017, 10:48

Auto fajne i bardzo mi się podoba...ale niestety to co mi się podoba, czyli przeróbki nie bardzo się mojej kobiecie podobają, a to dla niej ma być auto.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group