Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Pekniety zbiorniczekwyrownawczy plyny chlodzacego Fiesta ST

japan200 - 29 Mar 2017, 10:49
Temat postu: Pekniety zbiorniczekwyrownawczy plyny chlodzacego Fiesta ST
witam wczoraj zauwazylem ze cieknie mi plyn ze zbiorniczka po wyciagnieciu okazalo sie ze jest pekniety. Czy ktos z Was kiedys spawal taki plastik lub probowal to inaczej naprawic?Nie che tego naprawiac na stale bo wiem ze pewnie to nic nie da bo jest temperatura i cisnienie ale narazie nie moge zlokalizowac innego zeby wymienic a auto jest mi potrzebne.
slawomirro - 29 Mar 2017, 14:24
Temat postu: Re: Pekniety zbiorniczekwyrownawczy plyny chlodzacego Fiesta
japan200 napisał/a:
witam wczoraj zauwazylem ze cieknie mi plyn ze zbiorniczka po wyciagnieciu okazalo sie ze jest pekniety. Czy ktos z Was kiedys spawal taki plastik lub probowal to inaczej naprawic?


Serwis naprawił mi pęknięty plastikowy zbiornik, ale spryskiwaczy. Była dziura solidna (w sumie nie wiem od czego), ale od ich naprawy na gorąco minęło już 7 miesięcy i jest ok.

barcik - 29 Mar 2017, 14:27

W spryskiwaczach nie masz ciśnienia i płyn nie jest gorący :)
Można pobawić się w spawanie, ale IMHO będzie to na krótki czas. Docelowo bym szukał czegoś na wymianę.

Parzych - 29 Mar 2017, 20:06

japan200 napisał/a:
narazie nie moge zlokalizowac innego zeby wymienic
Bierz jakikolwiek z MK6, musi podejść...
japan200 - 30 Mar 2017, 02:45

Niestety nie pasuje musi być od ST
Kruku - 30 Mar 2017, 07:05

Fiesta st ma inny zbiornik. Ma dwa ciekie wyjscia a nie jedno jak w przypadku innych mk6. Na allegro ostatnio widzialem uzywke. Badz nowy w serwisie. Ja bym w takie rozwiazanie poszedl. Bo zbiorniczki w mk6 sa dziwnie slabe.
Kruku - 30 Mar 2017, 07:07

http://www.allegro.pl/Sho...item=6331387094
japan200 - 30 Mar 2017, 11:25

no wlasnie juz mi go "wysłali" a na drugi dzien dostalem telefon ze nie maja go na stanie:/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group