Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Wyłączenie przednich czujników parkowania

Siwus - 7 Lut 2016, 20:39
Temat postu: Wyłączenie przednich czujników parkowania
Witam.

Posiadam Fiestę z fabrycznymi czujnikami parkowania przednimi i tylnymi. Niestety miałem wymieniany przedni zderzak w wyniku czego "straciłem" przednie czujniki parkowania. Od tego momentu komputer pokładowy sygnalizuje mi błąd przy włączeniu np. biegu wstecznego.

W związku z tym mam pytanie, czy można wyłączyć przednie czujniki parkowania w komputerze samochodu ?

Jeśli tak to proszę o podanie namiarów na kogoś, kto mógłby to zrobić w Poznaniu lub okolicach.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

David1n - 8 Lut 2016, 19:05
Temat postu: Wyłączenie przednich czujników parkowania
Czujniki zostały odłączone od centralki sterującej?
Jeżeli czujniki są całe to jaki problem założyć je w zderzaku?

http://serwis.niedzwiedz-lock.pl/

gzymzak - 8 Lut 2016, 20:05
Temat postu: Wyłączenie przednich czujników parkowania
Siwus napisał/a:
W związku z tym mam pytanie, czy można wyłączyć przednie czujniki parkowania w komputerze samochodu ?

Jeśli tak to proszę o podanie namiarów na kogoś, kto mógłby to zrobić w Poznaniu lub okolicach.


Podaj mi VIN na PW i zobaczę czy można wyłaczyć

malonalane - 25 Paź 2017, 23:10

Witam,
Panowie chciałbym się przyłączyć do tematu z tego posta - przedni zderzak mam wymieniony na taki bez czujników i dając wsteczny jest sygnalizacja dzwiękową o błędzie. Czy jest możliwość korzystania tylko z tylnich? Byłem w jednym serwisie w Zabrzu i wzieli 150zł żeby stwierdzić że jak nie ma przodu to tył nie będzie działał.

Jeśli faktycznie nie da się tego zrobić to w jaki sposób wyłączyć w ogóle te czujniki bo można dostać szału cofając.

Proszę o informację.
Dziękuje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group