Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK3] Pomoc w doborze głośników

Ganda - 12 Mar 2015, 17:46
Temat postu: [MK3] Pomoc w doborze głośników
Witajcie serdecznie,
dzisiaj rano mój jedyny, żyjący, pierdzący, fabryczny głośnik wyzionął ducha. Czasem pogra, jak podkręcę radio do 30, ale nie będę jeździł i słuchał radia odkręconego na full przez cały czas :ok:

Chciałbym poprosić was o poradę, model bądź link do jakichś głośniczków, które wpasowałyby się bez problemu w miejsce fabrycznych. Nie zależy mi na super jakości, bo są tylko dodatkiem do zestawu w bagażniku, więc tanie opcje jak najmilej widziane :-)

Pozdrawiam

blueflames - 12 Mar 2015, 22:00

http://allegro.pl/glosnik...4816573198.html groszowe sprawy a bedziesz zadowolon naprawde ladnie graja;)
ostry5_13 - 17 Mar 2015, 18:48

blueflames, hmmm może i ja bym się skusił na nie :P z tym że w tylne drzwi oczywiście :D
Masz je u siebie ? :) ja mam jakieś dwudrożne pioniery w miejscu seryjnych z czego korzystam z nich bardziej jako tweetery bo zaraz obok w kieszeni siedzą blaupunkty GT series 16 a na tyle są elipsy 6x9 Jbl
plus mały subek w bagażniku :) Nie kręci mnie oczywiście łupanie tak żeby pół osiedla słyszało bo bardziej zależy mi na jakości dźwięku :)

Ganda - 18 Mar 2015, 15:31

Zamówione, podziele się opinią jak to gra. W mojej Fofce, aktualnie gra mocna prowizorka :hahaha:


blueflames - 7 Kwi 2015, 11:58

i jak gra ten wynalazek? dobrze widze KORR? i jaka kwota:p?
Ganda - 8 Kwi 2015, 19:51

Przyszły, ale nie powaliły na kolana. Grały czysto, ale czegoś brakowało. W międzyczasie przyszedł nam mercedes C z 2001, z którego nie omieszkałem wyciągnąć zestawu głośników i wmontować do mojej MK3 :P

Ten KORR ze zdjęcia, to tak naprawdę głośnik wykręcony z zestawu kina domowego i przyklejony w karton, coś, co dało zrobić się w 5 minut i żeby grało. Poleciało już na śmietnik :P

veron - 25 Kwi 2016, 16:34
Temat postu: [MK3] Pomoc w doborze głośników
Nie chcę zakładać nowego tematu, ale potrzebuję porady dotyczącej montażu nieseryjnych głośników w przednich drzwiach. Czy trzeba zastosować dystanse z mdfu, jeśli tak to jakie. Na allegro szukałem i wszyscy sprzedawcy mi odpisują, że nie ma potrzeby stosowania dystansów do montażu.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group