Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - co to za przewod? i problem z odpalaniem

gruszka6011 - 5 Mar 2015, 01:33
Temat postu: co to za przewod? i problem z odpalaniem


Panowie wymienialem dzis filtr powietrza i grzebiac pod maska znalalzem ten oto wolno ltajacy sobie przewod moze wie ktos od czego do zego to i gdzie powinien byc podlaczony?

drugie moje pytanie: w sezonie zimowym wymienilem swiece zarowe i teraz jak samochod postoi dzien dwa przy temperaturze +5 po nagrzaniu swiec trzeba nim dluzej pokrecic co jest denerwujace i puszcza za soba po takim odpalaniu zaslone dymna. to normalne ze przy plusowej temp fiescina tak slabo odpala?

i trzecie ostatnie: samochod mi przecieka do srodka skads jakby z pod schowka.... probowalem zlokalizowac miejsce ale nie daje rady... przewody odlywowe nie sa zatkane a przy duzych deszczach tej wody troche podlywa, moze kiedys ktos mial taki problem ze swoja i mi cos podpowie bo ja sie boje ze niedlugo ona mi przegnije

Puff - 5 Mar 2015, 12:41

gruszka6011 napisał/a:
Panowie wymienialem dzis filtr powietrza i grzebiac pod maska znalalzem ten oto wolno ltajacy sobie przewod moze wie ktos od czego do zego to i gdzie powinien byc podlaczony?

Przewód związany z podciśnieniem. Końcówka fajki powinna być wpięta poniżej wylotu z filtra powietrza :)

gruszka6011 napisał/a:
i trzecie ostatnie: samochod mi przecieka do srodka skads jakby z pod schowka

Temat był omawiany na forum - albo przecieka w okolicach mocowania nagrzewnicy, albo leci z samej nagrzewnicy.

gruszka6011 - 5 Mar 2015, 22:41

dzieki kolego

[ Dodano: Czw Mar 05, 2015 23:41 ]
jeszcze sie zapytam... nagrzewnica jest pod szyba od strony pasazera? i jezeli uszczelnic to czym? polecacie jakies specjalne sylikony akryle kleje?

Puff - 6 Mar 2015, 00:18

gruszka6011 napisał/a:
nagrzewnica jest pod szyba od strony pasazera? i jezeli uszczelnic to czym? polecacie jakies specjalne sylikony akryle kleje?

Zobacz gdzie są węże na podszybiu i będziesz miał odpowiedź. A co do reszety - na forum naprawdę było to dużo razy opisane... użyj szukajki proszę :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group