Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - Jakie macie patenty na podryw?

pewniaczek - 24 Sty 2015, 08:34
Temat postu: Jakie macie patenty na podryw?
Czy macie jakieś swoje sprawdzone patenty na podryw dziewczyn? Chodzi mi o podryw na imprezach itd?
Pytam, bo ostatnio zauważyłem, że nie jest mi tak łatwo wyrywać laski jak kiedyś. Starzeje się człowiek?

Freeman - 24 Sty 2015, 11:06

Pigułka gwałtu i każda Twoja bez zbędnego wysiłku. ;)
Brook - 24 Sty 2015, 13:00




Szwagier ma najlepszy sposób :ok:

yoyo72 - 24 Sty 2015, 16:01

Dobre :hahaha: :hahaha: :hahaha:
TSRules - 24 Sty 2015, 16:01

podryw na imprezach zostawmy gimbazie, w średnim wieku to już coraz mniej się sprawdza :-)
jkk - 24 Sty 2015, 17:52

Po pierwsze dobra gadka ( normalna, na luzie jak z kumplem)
Po drugie dobry wyglad, nie jakies tam brudne obszarpane ciuchy, nie musisz sie za bardzo stroic ale wazne abys nie wygladal tak zle, no i ogol sie
Po trzecie pewnosc siebie. To jest najwazniejsze chociaz akurat z tym czasami jest najgorzej. Czasami moze pomoc jakis fajny zapach, sa na przyklad perfumy z feromonami.

Puff - 24 Sty 2015, 18:50

1) Kup E36
2) Podjedź w południe pod gimbazjum
3) Spal trochę lacia kręcąc silnik pod odcinkę, bo masz 1.6 w gazie
4) Poczekaj do przerwy
5) Całe lachonarium Twoje :D

vegetagt - 24 Sty 2015, 18:57

a jak mam najtanszy gaz i nie mam odcinki, to co wtedy? :(
Puff - 24 Sty 2015, 19:08

Wtedy trzeba spróbować spalić lacia na wstecznym :(
yoyo72 - 24 Sty 2015, 20:26

Freeman napisał/a:
Pigułka gwałtu i każda Twoja bez zbędnego wysiłku. ;)

A potem "modna" pigułka "PO" :taaa:
Koledzy zapomnieliście jeszcze dopisać o jakiejś fajnej ,głośnej muzie wydobywającej się z bagażnika z domowej roboty tubie. :hahaha:

Freeman - 24 Sty 2015, 20:45

yoyo72 napisał/a:

Freeman napisał/a:
Pigułka gwałtu i każda Twoja bez zbędnego wysiłku.

A potem "modna" pigułka "PO"
Niepoważnie pisząc to już wtedy nie podrywacza problem.
yoyo72 - 24 Sty 2015, 21:04

FURA ,SKÓRA I KOMÓRA do tego złoty łańcuch i masz laskę...Kiedy łańcuch jest na klacie laska szybko ściąga gacie..... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ja pier.... ale temat. :taaa: :taaa: :taaa: :głowąwmur: :głowąwmur: :głowąwmur: Idę się napić ,bo to na trzeźwo jest nie do przyjęcia... pub2

Freeman - 24 Sty 2015, 21:38

Więcej dystansu. Bo co można powiedzieć o patencie na podryw? Zwyczajnie podchodzisz do dziewczyny i zaczynasz rozmowę. Ja moją żonę po prostu spytałem skąd jest bo pierwszy raz widzę ją w klubie. Dalej poszło samo. Albo się dogadasz, albo nie.

Sposoby na podryw kojarzą mi się ze sposobami na zaciągnięcie laski do łóżka. W tym przypadku być może jakieś cwane teksty podziałają. Jeśli chcesz poznać dziewczynę na dłużej i w innym niż łóżkowy celu, to teksty lepiej sobie podarować i być naturalnym. Masz do niej pytanie? Zadaj je. To wystarczy.

TSRules - 24 Sty 2015, 22:56

spokojnie, kobietki też mają swoje patenty to czemu i my nie możemy ich mieć ;)
yoyo72 - 25 Sty 2015, 08:41

Podstawa to musisz być naturalnym ,sobą. Jak będziesz udawał kogoś innego to wcześniej czy później wszystko wyjdzie i po co obciach. Bądź sobą wybierz pepsi. :jupi:
Brook - 25 Sty 2015, 11:39

TSRules, a jakież to sposoby mają kobiety?
diodalodz - 25 Sty 2015, 13:43

Brook
np na niezaradną. Udajecie, że z czymś nie możecie sobie poradzić i zjawia się książę na białym koniu :)
Inna metoda na opiekuna ;)

jacekszymek1 - 25 Sty 2015, 13:57

podjdź i zapytaj: "tentegujesz sie czy trzeba z tb chodzić" a tak na poważnie to debilny temat :D
Freeman - 25 Sty 2015, 14:11

jacekszymek1, "Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
vegetagt - 25 Sty 2015, 15:23

Freeman napisał/a:
jacekszymek1, "Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"


jak zaturbić 1.1 za 200zł? :rotfl:

TSRules - 25 Sty 2015, 18:34

Cytat:
TSRules, a jakież to sposoby mają kobiety?


kobiety zwykle grają na emocjach, typu:

zazdrość (przypadkowo jakiś kolega do mnie napisał)
rywalizacja (zenek zosi kupił auto, a ty mi nie \\ on naprawił to i tamto a ty nie potrafisz)
seks (zrób to dla mnie, potem ci to wynagrodzę)
litość (jaka ja drobna biedna \\ w ogóle mnie nie kochasz, bo jakbyś kochał to ...)

itp.
leszcze sie na to nabierają :-P
:-)

Brook - 25 Sty 2015, 19:19

TSRules, ale to miały być sposoby na podryw, a Ty piszesz o sposobach na osiągnięcie jakiś korzyści przez kobiety.
Freeman - 25 Sty 2015, 19:21

vegetagt napisał/a:
jak zaturbić 1.1 za 200zł?
Wsadź se wentylator z peceta w wydech. wyjdzie nawet za 20zł
Mafios - 25 Sty 2015, 19:58

diodalodz napisał/a:
Brook
np na niezaradną. Udajecie, że z czymś nie możecie sobie poradzić i zjawia się książę na białym koniu :)
Inna metoda na opiekuna ;)


tia siedzę na koniu tyłem , teraz popatrz na mnie a teraz na swojego mężczyzne :P

Puff - 25 Sty 2015, 22:26

vegetagt napisał/a:
jak zaturbić 1.1 za 200zł? :rotfl:

bardzo trudno :rotfl:

pewniaczek - 26 Sty 2015, 09:18

Hehe dzieki za rady :P
Z pewnością siebie to jest tak źrednio u mnie , głównie po kilku niepowodzeniach.
Pigułka gwałtu? Za cholerę nie wiedziałbym chyba gdzie to nawet dostać.
Feromony? Jeszcze nie używałem. Widzę,że coś tam sie sprzedaje na allegro ale nie mam zaufania do takich sprzedawców.

szynszyl - 26 Sty 2015, 14:07

zaloguj sie na sypmatia lub cos w ten deseń. tam same spragnione miłości lub zgłoś sie do "rolnik szuka żony"
brewa7 - 26 Sty 2015, 14:39

pewniaczek napisał/a:
Pigułka gwałtu? Za cholerę nie wiedziałbym chyba gdzie to nawet dostać.


http://bebzol.com/pl/Trzy...yny.157709.html

I po co komu tabletka gwałtu? jeśli nie maż żadnej z pierwszych 2 opcji to bierzesz 3. A jak masz znajomego lekarza to Ci pomoże :)

Grax - 26 Sty 2015, 19:43

pewniaczek Kobitki brudasów nie lubie a więc umyj się ( jeśli tego nie robiłeś od dłuższego czasu ) A tak na poważnie trzeba być sobią wyczuć przeciwniczkę dawkować jej siebie a nie pokazać wszystko odrazu bo tak to dupa zbita .Ja już jestem po drugiej stronie ( żonaty ) więc fajny byłem :PPPPPPPPP
odyniec - 27 Sty 2015, 21:43

sinikiem z odkurzacza :)
jkk - 1 Lut 2015, 10:22

pewniaczek napisał/a:
Hehe dzieki za rady :P
Z pewnością siebie to jest tak źrednio u mnie , głównie po kilku niepowodzeniach.
Pigułka gwałtu? Za cholerę nie wiedziałbym chyba gdzie to nawet dostać.
Feromony? Jeszcze nie używałem. Widzę,że coś tam sie sprzedaje na allegro ale nie mam zaufania do takich sprzedawców.


A dlaczego :) ? To Ty nie wiesz, że ładny zapach to podstawa sukcesu? Zainwestuj w jakiś love desire lub pheromone essence. Zalety są takie:
- rzeczywiście laski bardziej się kleją, wczoraj nawet byłem na imprezce i wyrwałem ze 3.
- dodaje pewności siebie.

Weź sobie do serca to co pisze @grax - on już jest po drugiej stronie więc zna się na rzeczy.

DemptD - 1 Lut 2015, 13:11

a może zamiast się psikać dziwnymi tworami wystarczy się umyć? :V:
szynszyl - 1 Lut 2015, 13:27

DemptD, i wyprasować
jkk - 2 Lut 2015, 17:30

DemptD napisał/a:
a może zamiast się psikać dziwnymi tworami wystarczy się umyć? :V:


Stary, porządna kąpiel to podstawa :) No ale daj spokój - chyba jakiś perfum czy czegoś używasz?

Tutaj wrzucam fotkę mojego patentu:


szynszyl - 2 Lut 2015, 19:23

albo coś z tej serii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group